JAK MOŻESZ POMÓC ?

Dołącz do zbiórki dla rodziny

Wypełnij deklarację pomocy finansowej dla konkretnej potrzebującej rodziny na okres 6 miesięcy. Sam wybierz kwotę, jaką chcesz wesprzeć tę rodzinę, a którą co miesiąc  będziesz wpłacać na wskazane konto. Nie martw się, jeśli potrzeby rodziny przerastają Twoje możliwości – na pomoc dla konkretnej rodziny składają się deklaracje od kilku darczyńców. Możesz też złożyć deklarację jako rodzina, parafia, diecezja, wspólnota, firma.

Zostań patronem rodziny

Zadeklaruj pomoc konkretnej rodzinie w całej potrzebnej jej wysokości i w ten sposób zostań jej finansowym patronem. Będziesz wspierać tę rodzinę przez 6 miesięcy poprzez comiesięczne wpłaty na jej rzecz. Taka deklaracja wsparcia może pochodzić od osoby fizycznej, rodziny, stowarzyszenia, firmy, parafii, diecezji.

Wykonaj gest solidarności

Dokonaj jednorazowej wpłaty w dowolnej wysokości. Nie musisz podejmować długofalowego zobowiązania, żeby włączyć się w pomoc dla potrzebujących rodzin. Twoja wpłata zostanie przeznaczona na uzupełnienie brakujących środków dla rodzin lub objęcie pomocą kolejnych poszkodowanych. Wpłaty możesz dokonać tutaj.

RODZINY OCZEKUJĄCE NA WSPARCIE

Dołącz do zbiórki – zadeklaruj dowolną kwotę pomocy przez 6 miesięcy

rodzina_syrja

George Fahmy Frankol – Syria

George Fahmy Frankol ma 46 lat i jest samotnym mężczyzną. Mieszka ze swoją siostrą w Aleppo. Jest bardzo biedny, bez źródeł dochodu i bez pracy. Potrzebuje żywności, która w Aleppo jest obecnie bardzo droga. Potrzebuje również opłacić koszty związane z wynajmem mieszkania oraz opału na zimę. Dużym wydatkiem jest także dostęp do prądu z generatorów, który sukcesywnie drożeje w związku z przedłużającą się wojną.

Cel (zbiórki): 510 zł miesięcznie

przez okres 6 miesięcy

  • zadeklarowano
  • brakuje

 

Zostań patronem tej rodziny – obejmij ją całościowym wsparciem przez 6 miesięcy

rodzina_syrja

CEL (deklaracja całej kwoty): 510 zł miesięcznie

przez okres 6 miesięcy

Amal Aziz Kro – Syria

Amal Aziz Kro jest wdową. Ma 69 lata. Mieszka w Aleppo. Jest to bardzo biedna kobieta, bez źródeł dochodu i pomocy członków rodziny. W wojnie straciła cały swój dobytek oraz dom. Potrzebuje żywności, która w Aleppo jest obecnie bardzo droga. Potrzebuje również opłacić koszty związane z wynajmem mieszkania oraz opału na zimę. Dużym wydatkiem jest także dostęp do prądu z generatorów, który sukcesywnie drożeje w związku z przedłużającą się wojną.

KOMU POMAGAMY?

1-1

Syryjczycy w Aleppo

80% Syryjczyków żyje w ubóstwie, co trzecie gospodarstwo domowe jest zadłużone. Pomocy humanitarnej potrzebuje ponad 13 milionów ludzi, w tym 6 milionów dzieci z 18 mln obecnych mieszkańców Syrii.

więcej

Wskutek wojny ponad 4,8 miliona osób uciekło z kraju, a liczba uchodźców wewnętrznych w Syrii szacowana jest na co najmniej 6,5 miliona. Rodzinom brakuje pieniędzy, by zaspokoić podstawowe potrzeby – zapłacenie za wynajem jakiegokolwiek schronienia po ucieczce z własnego domu i za dostęp do prądu w postaci jednej żarówki i skorzystania z pralki kosztuje prawie połowę tego, co udaje im się zarobić. Im dłużej trwa wojna i państwo jest dewastowane, tym bardziej drożeją wszystkie usługi. W skrajnie trudnej sytuacji znajdują się mieszkańcy miasta Aleppo, którzy poza ubóstwem i niepewnością zmagają się ze skutkami trwających działań wojennych w postaci ciągłych ostrzałów rujnujących miasto i powodujących straty w ludziach.

2-1

Uchodźcy z Syrii w Libanie

Na terenie Libanu znajduje się 1,5 miliona uchodźców z Syrii. 500 tysięcy z nich to dzieci, z których połowa pozbawiona jest dostępu do edukacji. Żyją oni przede wszystkim w nieformalnych obozowiskach albo w opuszczonych domach.

więcej

Coraz trudniej jest pomagać, gdyż fundusze się kończą, zmęczenie i znużenie społeczeństwa libańskiego narasta. Liban powoli nie wytrzymuje już 5-letniego obciążenia wojną i taką liczbą uchodźców. Liban jest bardzo drogim krajem, więc kiedy oszczędności się wyczerpią, uchodźcy żyją zdani na opiekę Caritas czy innych organizacji pomocowych.

3-1

Ubodzy Libańczycy

Napływ uchodźców do Libanu spowodował zubożenie prawie 50% społeczeństwa libańskiego, które przyjęło największą liczbę uchodźców w stosunku do liczby mieszkańców i powierzchni kraju. Ponad 500 tys. Libańczyków z 4 mln obywateli żyje w skrajnej nędzy.

więcej

W Libanie nie istnieje żaden system pomocy społecznej, a opieka zdrowotna jest płatna. W społeczeństwie narastają konflikty. Stopa bezrobocia w Libanie wynosi 25% (w Europie 9,6%). Niektórzy biedni Libańczycy proszą, by zakwalifikować ich jako Syryjczyków, bo wtedy dostaną pomoc. Czują się zapomniani przez świat. Liban jest bardzo drogim krajem, ponad 150% droższym niż Polska. Minimalne utrzymanie rodziny kosztuje 1000 USD. Znaczącym kosztem biednych rodzin jest opłata za szkołę, która również jest płatna. Obecnie ten właśnie koszt staje się bardzo ważny, bo dobra edukacja zapewnia pracę, a przez to trwanie rodziny.

RODZINY WSPIERANE

Oto historie niektórych z rodzin, jakie już otrzymały wsparcie od naszych darczyńców

DARCZYŃCY

Abramczyk Honorata i Jerzy
Adam Lech
Adamczuk Halina
Adamczyk Janusz
Adamczyk Krzysztof
Adamkiewiczowie Agnieszka i Andrzej
Adamus Aleksander
Adamus Aleksander
Adamus Hanna i Jan, Anna, Hanna
AGNIESZKA
Akonom Lidia i Zbigniew
Alberski Grzegorz Ks.
Aleksa Henryk Ks.
Aleksandra Urbanowska
AMORGOWICZ ANETA
Ananicz Izabella
Andrzejewski Krzysztof
Angowska Agnieszka
Anioł Elżbieta
Anres Arkadiusz
Antosz Kinga
Arciszewska Krystyna
Arciszewska Krystyna
Arciszewska Krystyna
Arczyńscy Irena Andrzej
Armacki Arkadiusz
Augustyniak Joanna
Augustyniak Joanna i Anna
Babiec Tomasz
Babik Agnieszka
Bach Monika
Bach Stanisław
Baczak Jacek
Badura Adam
Badura Maria i Bartek
Baehr Jerzy, Zofia z Parafii św. Jana Kantego w Poznaniu
Bagińscy Stanisława i Tadeusz
Baj Agata i Paweł
Bajer Tomasz
Bajorek Krystyna
Bajorek Łukasz
Bakiewicz Natalia
Balcerak Aleksandra
Balcerzak
Bała Marcin
Bandurski Franciszek
Bandurski Wojciech
Bandurski Wojciech
Barabasz Paweł
Baran Renata
Baranowska Joanna
Baranowski Artur
Barańska Małgorzata
Barańska Małgorzata
Barczak Kamila i Kamil
Barczyk Aleksandra
Barczyńska Agnieszka
Bardzinski Marcin
BARŁOWSKI ADAM
Barnaś Krystyna
Bartal Anna
Bartczak Janusz
Bartkowska Sylwia
Bartmińscy Anna i Jacek
Bartmińska Anna
Bartmiński
Bartnik Agnieszka
Bartnik Jarosław
Bartnik Jarosław
Bartnikowscy Małgorzata i Grzegorz
Bartold Tamara Dorota
Bartosińska Edyta
Bartosz Aleksandra
Bartosz Joanna i Marcin
Bartoszewicz Olga, Beata, Przemek
Bartoszewscy Aga i Wojciech
Bartuszek  Przemysław
Baruccy Edyta i Tadeusz
Batko Bogdan
Bauer Bogumiła
Bauer Elżbieta
Bazak Maria
Bąba Jolanta i Grzegorz
Bąk Wilhelm i Agnieszka
Bątorek Wiesław
Beata i Piotr Ciacek
Bednarek Edward
Bednarek Gabriela, Janusz, Emilia, Adam, Daria.
Bednarek Jolanta
Bednarska-Pasieka Mariola
Bednarski Marcin
Bednarz Witold
Bednarz-Łuczewska Paulina
Belina Agnieszka i Adam
Bełdowscy Monika i Jacek
Bentkowscy Katarzyna i Feliks
Bernad Bogusław
Bernad Michał
Bernad Szymon
Bernatowicz Adam
Bernatowicz Aleksandra
Bernatowicz Artur i Małgorzata
Bernatowicz Artur i Małgorzata
Besler Krystian
Betlej Katarzyna
Betlej Katarzyna
Białek Andrzej
Białek Piotr
BIELA MARZENA I MAREK
Bielas Elżbieta
Bielas Elżbieta
Bielawska Karolina
Bielecki Krzysztof
Bielecki Tomasz
BIELSCY Ewa i Zbigniew
Bieniek Katarzyna
Bień Paweł i Mariola
Biernat Jacek
Biernat Maria
Bieszczad-Kieferling Barbara
Bieszczad-Kosch Maria
Bieżański Marek
Binder rodzina
Binkiewicz Przemysław i Dorota z dziećmi
Binkowscy Alicja i Marcin
Biolik Janina i Leszek
Biolik Teresa Józef
Birówka Edward
Birut Tomasz
Birut Tomasz
Błaszczyk Marcin
Błażejczak Piotr
Błażejczak-Jacieczko Katarzyna
Błońscy Bogumiła i Marian
Błotko Krzysztof ks.
Bobczuk Filip
Bobczuk Karolina
Bober Zdzisław
Bobrowska Elżbieta
Bocheńscy Teresa i Jacek
Bocian Mariusz
Bocian Urszula
Bocian Urszula
Bodecka Magdalena
Bodzioch Genowefa
Boehlke Irena Marek
Bogusz Halina i Mirosław
Bogusz Halina i Mirosław
Bogusz Halina i Mirosław
Bogusz Halina i Mirosław
Bogusz Jerzy
Boguta Katarzyna
Bokiniec Renata
Boligłowa Elżbieta
Bomba Andrzej i Monika
Bombała Jarosław
Bombała Jarosław
Boniakowscy Anna i Marek
Boniakowscy Anna i Marek
Borasińscy Artur i Dorota
Borasińscy Artur i Dorota
Borawski Jacek
Borczuch Rafał
Borczyk Anna i Zbigniew
Borczyk Anna i Zbigniew
Borkowscy Aldona i Arkadiusz
Borkowska Magdalena
Bornikowska Agata
Boroń Otylia
Borowieccy Agnieszka Rafał
Borowik Dawid
Borowscy Iwona i Mariusz
Borowy Maria
Bortkiewicz Anna i Jerzy
Borucki Elżbieta i Rafał
Boruta Barbara i Mirosław
BORUTA MARIA
BORUTA MARIA
Boryczka Marzenna
Borys Przemysław
Bouacid Hania
Bożek Gaya
Bożek Teresa
Bożena Mazurek
Brambor Aldona
Bramorska-Świątek Krystyna
Bratkowska Regina
Bray Andrzej
Bray Andrzej
Brochocka Aleksandra
Brocik Ewa i Sławomir
Broda Łukasz
Broda Łukasz
Brodziak Grzegorz
Broel-Plater Jacek
Bromber Ireneusz
Broniarek Andrzej
Bryła Wiktoria
Brysiak Renata
Brzemia Eugeniusz
Brzemia Eugeniusz
Brzykcy Andrzej
Bubała Adam
Bubieńczyk Lilla i Jarosław
Buchacz Małgorzata i Paweł
Bucka Lidia i Sławomir
Buczak Wojciech
BUCZEK MIROSŁAW
Buda Robert
Budakowscy Edaward i Małgorzata
Budsławska Ewa
Budziszewski Przemysław
Budźko Ryszard
Bujak Magdalena
Bujak Stefania
Bujko Maciej
Bukowski Marek
Bukowski Marek
Bulzak Adam
Bułatewicz Andrzej
Bura Andrzej
Burdziakowski Olaf
Burfoot Michael
Burtan Władysław
Burzyńska Bożena
Burzyński Emilia i Wiktor
Butkiewicz Dorota i Zbigniew
Butryn Iwona i Piotr
Byczek Eugeniusz i Grażyna
Byrwa Wojciech
Carenzo Quentin
Caspaeri-Donimirska Aleksandra
Cebulscy Anna i Bartosz
Cekiera Rafał
Cencarek Rajnold
Chabros Agnieszka
Chachulski Marek
Chadalski Jacek
Chaker Rahbe
Chelbowscy Joanna i Szymon
Chełminska Anna
Chełstowski Jakub
Chlebowski Szymon
Chmiel Henryk
Chmiel Sławomir
Chmielewski Wojciech
Chmielewski Wojciech
Chodubska Sylwia
Chodubska Sylwia
Chojnacka Monika
Chojnacki ks. Grzegorz (Wydział Teologiczny US)
Cholewiak-Stęperska Katarzyna
Cholewiński Janusz
Chołoda Urszula
Chomiczewski Mateusz
Chomiuk Jakub
Chorzempa Marta i Janusz
Chromicz Marta
Chromy Roman Ks. Wydział Duszpasterski Kurii Metropolitalnej w Katowicach
Chrostowski Waldemar
Chrośniak Renata
Chryc Zenon
Chrzanowscy Rodzina
Chwaliba Anna
Chwiłkowscy Agnieszka i Paweł
Ciba Piotr
Cichoccy Dorota i Jacek
Cichocka-Fronc Magda
Cichosz Emilia i Paweł
Cichowicz Rafał
Cichy Marek
Ciechanowicz-Rutkowska Maria
Ciesiołkiewicz Marcin
Cieślik Grzegorz
Cieśluk Marek
Cinal Stanisław
Ciołkowscy Magdalena i Artur
Cisneros Justyna
Ciszek Wiesław
Ciupal Olga
Cłapiński Wojciech
Cnota Ewa
Cupriak Ryszard
Cybulska-Pogoda Paulina
Cybulska-Pogoda Paulina
Cygan Małgorzata
Czajkowska Aleksandra
Czapliński Wilhelm
Czapscy Małgorzata i Marek
Czaputowicz Marta
Czarnecka Agnieszka
Czarnecka Agnieszka
CZARNECKI DARIUSZ
Czarniawscy Małgorzata i Zbigniew
Czarnota Dagmara i Grzegorz
Czarnota Ela i Piotr
Czarnota Henryk i Helena
Czech Wiold i Małgorzata
Czechowicz Wiktoria
Czechowscy Lucyna i Czesław
Czechowska Jadwiga
Czechyra Jolanta
Czekała Tomasz
Czekańscy Monika i Marek
CZELUŚNIAK BARBARA
Czepiga Elżbieta
Czerner Marek
Czerniak Alina i Jacek
Czernich MAŁGORZATA
Czescy Magdalena i Marcin
Czetyrkowska Anna
Czogałowie Urszula i Jan
Czy Honorata
Czykieta Maria
Czysz Józef
Ćwięka Edward
Dachtera Piotr
Dadacz Robert
Dalasiński Paweł
Daniewska Beata
Danilczuk Sebastian
Danilewicz Anna
Danilewicz Mariusz
Danilewicz Mariusz
Danuta i Remigiusz Górnicz
Danuta Kędzierska
Dardzińscy Rodzina
Daszkiewicz Łukasz
Dawidowska Natalia
Dawidowska Natalia
Dąbek Tomasz
Dąbkowska Katarzyna
Dąbrowska Karolina
Dąbrowska-Świder Danuta
Dąbrowski Piotr
Dąbrowski Ryszard
Dąbrowski Ryszard
Dąbrowski Tomasz
Deepak Savio Fernandes
Dekert Tomasz
Dela Wioleta i Grzegorz
Deląg Natalia
Dembińska Janina
Derda Aneta
Derdowska Dorota
Derkacz Ewa i Tadeusz
Derwich Beata i Andrzej
Di Feliciantonio Ewa
Diurczak Renata i Józef
Długosz Elżbieta
Dłużniewskie Agmieszka i Maria
Dmochowska Ewa
Dobosz Mateusz
Doboszyńska Anna
Dobrucka Łucja
Dobrzańska Wnęk Iwona
Dojs Danuta
Dojs Stanisław
Dolata Jolanta
Dolata Jolanta
Dołęga Dominika i Janusz
Dołęga Edyta
Domaniecka Katarzyna
Domoraccy Joanna i Arkadiusz
Dorota Cegiełka
Dorota Czupryna
Drabik Mariusz
Drapiewski Julian
Drobiazg Zenon
Drozdowscy Mateusz i Barbara
Drożdżewscy Katarzyna i Michał
Drygała Michał
Drynda Dariusz
Drzazga Krzysztof
Drzewiecka Anna
Drzewiecki Piotr
Dubel Joanna
Duch Ewa
Duchnowska Elżbieta
Duda Jan Tadeusz
Dudek Józef Ks.
„Dudek Monika

Dudkowska-Konopa Anna
Dudys Jadwiga
DUDZIK Agata i Izabela
Duijn Sabina
Dukaczewscy Agnieszka i Jarosław
Dulian Michał
Durczak Iwona i Piotr
Durczewska Daria
Durlak Małgorzata i Wojciech
Duszyk Katarzyna
Duźniak Paulina
Dworniczak Gosia
Dybizbańska Aleksandra
Dyczek Henryk
Dyduch Mariusz z rodziną
Dyląg Marek
Dylewscy Michał i Ola
Dylewscy Michał i Ola
DYMOWŁOK MAŁGORZATA
Dziadowiec Elżbieta i Kazimierz
Dziarnowska Dagmara i Sara
Dziedzic Paweł
Dziedzic Wiesława i Marek
Dziedzina Justyna i Jacek
Dziełak Marta i Kazimierz
Dzierzkowski Paweł Ks.
Dziewic Lidia i Robert
Dziewiecka Małgorzata
Dziewior Karol
Dziurczak Jadwiga
Dziurzyńska Urszula
Dziwińscy Grażyna i Zygmunt
Dziwota Andrzej i Ewa
Dzudzewicz Adam
Ebertowska Elżbieta
Elaczk
Elgert Magdalena i Krzysztof
Elsner Agnieszka
Elsner Andrzej Teresa
Fadel Izabela
Fajkis Marcin
Falecka Katarzyna
Falęcka Magdalena
Faltynowicz Magdalena i Marcin
Fechner Dorota
Fechner Dorota
Fechner Dorota
Fedorowicz Joanna i Grzegorz
FELCENLOBEN MARIA
Fenrych Przemysław
Ferenc Katarzyna
Ferensztajn Jan
Ferger Tomasz
Fernando Lafuente
Feruga Monika i Artur
Figura Renata i Roman
Filipowska Iwona
Filipowska Iwona
Firek Dorota i Leszek
Fit Alicja i Krzysztof
Flak Beata
Flak Beata
Flak Beata
Florczak Renata
Fogel Karolina i Krzysztof
Fojcik Piotr i Zofia
Foremski Paweł
FORMELA JANUSZ  i KRYSTYNA
Franaszek Piotr
Francik Jerzy
Fraś Maria
Frąckowiak Aleksandra
Frejno Cecylia
Freza Michał
Frydrych Anna
Frydrych Anna
Frymus Tadeusz
Frysztacki Marek
Fuks Bogusław
Furtak Janusz
Furtak Janusz
Gabryel Tomasz
Gabryjel Halina
Gacoń Robert
Gadzina Konrad
Gaj Konrad
Gajda Ewa
Gajda Łukasz
Gajda Witold Ks.
Gajewscy Katarzyna i Wojciech
Gajewski Piotr
Gajewski Zbigniew
Gajos Marianna
Gajowniczek Adam i Iwona
Galińscy Anna i Piotr
Gałęziowscy Maria i Jakub
Gałka Katarzyna i Michał
Garczarczyk Małgorzata
Garczarczyk Zdzisław
Gardulski Jan Ks.
Gardzilewicz Halina
Gargól Jacek
Gargulińscy Dorota i Michał
Garstka Teresa
Garstkiewicz Maria
Garstkiewicz Maria
Gaweł Anna
Gawin Paulina
Gawin Paulina
Gawłowicz Elżbieta
Gawor Ewa
Gawron Agnieszka i Andrzej
Gądecki Stanisław Abp. (Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski)
Gebauer Beata i Grzegorz
GEMBALA MAGDALENA, ANDRZEJ
Getler Bernadeta i Roman
Gębicki Stanisław biskup pomocniczy diecezji włocławskiej
GIEDO DANUTA I MARCIN
Gielarowski Marcin
Gierczak Anna i Maciej
Giziewiczowie Gabriel i Beata
Glogowski Andrzej
Gluziński Krzysztof
Gładysz Izabela
Głaszczka  Monika i Kamil
Głaz Adam
Głąb Urszula i Grzegorz
Głąbska Helena
Głogowska Maria
Głouszek Agata
Głowaccy Michał i Wanda
Głowacka Barbara
Głowacka Beata
Głód Kama
Główka Piotr
Głuc Teresa i Andrzej
Głuchowska Alina
Gmaj Agata i Marcin
Gmaj Agata i Marcin
Gmiąt Izabela i Jarosław
Gnat Wojciech
Gniadek Paweł
Gniazdowscy Bożena i Andrzej
Gocał Mariusz
Godlewska Urszula
Godlewska Urszula
Godlewski Michał
Gogol Aurelia
Gola Adam
Golan Teresa
Golda Zenobia
Goldstein Jan
Golemska Barbara
Goleń Krzysztof
Golik Maria
Goljasz Ewa i Jarosław
Golka Marcin
Gołąbek Anna
Gołdowie Jolanta i Jerzy
Gołębiewski Paweł
Gołębiowska Małgorzata
Gomułkiewicz Marianna i Piotr
Gontkiewicz Patrycja
Gorlach Krzysztof i Małgorzata
Gorlach Krzysztof i Małgorzata
Gorys Paweł
Gorys Paweł
Gorzeń Dariusz
Gosiewscy Lucyna i Wojciech
Gosiewski Wojciech
Gospodarczyk Monika
Gotkowski Mieszko
Goździewicz Krzysztof i Katarzyna
Góra Michał, Maria, Kinga, Ryszard Marek i Anna
Górczak Ewa i Maciej
Górczyńska Joanna
Górecki Sylwester
Górka Aldona i Michał
Górka Aldona i Michał
Górka Aneta i Wojciech
Górka Halina i Stanisław
Górka Paweł
Górka Teresa i Tadeusz
Górna Martyna
Górnaś Sandra
Górniak Daria
Górniak Paweł
Górniak Paweł
Górska Ewa
Grabałowski Łukasz
Grabiec Edward
Grabowscy Andrzej, Katarzyna, Karol i Franciszek
Grabowska Ewa
Grabowska Wiesława
Grabowski Radosław
Grabska Joanna
Graca Zuzanna
Grajewska Anna
Grajewska Anna
Grajewska Anna
Grajewska Anna
GRASZOWIE Kazimiera i Jerzy
Grądziel Grzegorz
Grądzka Izabella
Grądzki Jacek
Greba Krystian
Grenda-Jastrzembska Anna
Gribsz Łukasz, Martyna
Gritzman Joanna i Paweł
Grobarczyk Jarosław
Grochocka Lidia
Grochowski Jerzy i Elżbieta
Grochowski Józef
Gromada Maria i Czesław
Gromadka Halina
Gromadka Maria
Gromysz Agnieszka
Grondkowska Barbara z dziećmi
Grota Alina i Piotr
Grottel Małgorzata Wojciech
Gruca Mariola i Marek
Gruda Iwona i Sylwester
Grudniok Krzysztof ks.
Grudzień Krzysztof
Grudzińska Zofia
Grudzińska Zofia
Grunwald-Gustafsson Danuta
Gruszczyńska Paulina
Gruszowska Natalia
Grzebinoga Łukasz
Grzegoccy Halina i Zygmunt
Grzegorzek Aniela
Grzegrzółka Grażyna
Grzesiakowski Wojciech
Grzyb Piotr
Grzybek Elżbieta
Grzywacz Joanna
Gubała Piotr
Gumkowska
Gurazdowska Lidia
Gurda Kazimierz Biskup Siedlecki
Gustyn Lidia
Guzek Cecylia i Sławomir
Guzek Krzysztof
Guzik Ewa
Gwizdak Jadwiga
Gwizdała Joanna i Dariusz
Hababicki Grzegorz
Habel Mariusz
Hadryś Zuzanna
Hadryś Zuzanna
Hajduk Grzegorz
Halaczek Monika i Mariusz
Halarewicz Jolanta Andrzej
Halarewicz Stanisław
Halkiewicz Aleksandra i Franciszek
Hałasów Rodzina
Hałubiec Jan
Hamera
Handzlik Ewa
Haneczok Maria
Hann Monka Wojtek
Hańczak Elżbieta i Janusz
Hawari Sara Krystyna
Hącia Adrian
HENSEL KRZYSZTOF KRYSTYNA
Herbst
Herczyk Tomasz
Herma Mariusz
Herman Aleksandra
Herman Joanna
Herman Joanna
Herok Stanisław, Ewa, Beata
Herzog Andrzej i Renata
Hewelt Zyta i Hipolit
Hinderer Tomasz
Hlebowicz Aneta i Adam
Hoc Andrzej
Hojenska Lidia
Hojenska Lidia
Hołomek Zenon i Henrieta
Horczak Adam
Horodecki Krzysztof i Halina
Hupka Zygmunt
Hurnowicz Ewa
Ignatowicz Jarosław
Ignis Roberto
Ilczuk Anna i Andrzej
Ilscy Blandyna i Jan
Iłowiecki Wojciech
Iskierka Kazimierz
Iwanicka Małgorzata
Iwańczuk Magdalena
Iwańska Urszula
Iwańska Urszula
Izdebscy Renata i Witold
Iżykowska Małgorzata
Jabłeccy Małgorzata i Marcin
Jabłońska Joanna
Jabłoński Leon
Jabłoński Paweł
Jacieczko Andrzej
Jackowska
Jacyna-Witt Małgorzata
Jagieła Marta
Jagiełło Beata i Grzegorz
Jahromi-Kloss Dorota
Jakowska Krystyna
Jakowska Krystyna
Jakubiak Beata
Jakubowscy Sławomir i Paulina
Jakubowscy Teresa Maciej
Jakubowska-Woźniak Elżbieta
Jakubowski Kasper
Jakubowski Krzysztof
Jakubowski Maciej
Jakubowski Hania Bouacid i Maciej
Janca Bogumiła i Mieczysław
Jancza Daniel
Janczarek Mateusz
Janikowski Kazimierz
Janiszewska Ewa
Janiszewska Rena
Jankowscy Barbara i Michał
Jankowscy Barbara i Michał
Janosz Maria i Adam
Janota Irena i Eugeniusz
Janowicz Adam
JANOWSKA ALDONA
Janus-Chaberko Ewa
Janusz Antonina
Januszek Małgorzata
Jaracz Jan
Jarco Jakub
Jarecka Danuta
Jarko Joanna Maslanka
Jarmolowicz Ewa
Jarmołowska Karolina
Jarosz Daniel
Jarosz Danuta
Jarząbkowski Marcin
Jarzębscy Urszula i Marek
Jasiak Adrian i Joanna
Jasiak Adrian i Joanna
Jasiak Adrian i Joanna
Jasińska Elźbieta
Jasińska Elżbieta
Jasińska Elżbieta
Jasińska Izabela
Jasiński Andrzej
Jasiński Jakub
Jasonek Stanisław
Jastrzębska-Jeleń Dorota i Andrzej Jeleń
Jaszczołt Krzysztof
Jaśkiewicz Przemysław
Jaśniewicz Renata i Andrzej
Jaworek Zofia
Jaworska Ewa
Jaworucki Krzysztof
Jaworucki Krzysztof
Jedlińscy Maria , Ireneusz, Zuzanna, Jędrzej i Michał
Jeleniewscy Izabela i Piotr
Jendroszek Agnieszka
Jerominek Małgorzata i Tadeusz
Jerominek Małgorzata i Tadeusz
Jerzy Briks
Jerzyk Krzysztof i Grażyna
Jesionowski Piotr
Jezioro Kinga i Jacek
Jeżak Adam
Jędrasik Ewa
Jędraszczyk Arkadiusz
Jędrusiak Danuta
Jędrych Aleksandra
Jędrzejak Tomasz
Joachim Dawid
Joanna Sedlaczek
Joch Ewa
Jolanta Widenka
Jonak Jacek
Józef Kupny Abp
Jóźwiak Maciej
Jóźwiak Teresa
Juda Marta
Judowie Ewa i Piotr
Juraszek Ewa
Jurczyk Iwona
Jurczyk Iwona
Jurczyk Iwona
Jurek Marcin
Jurewicz Jadwiga i Ireneusz
Jurga-Radomska Jadwiga
Jurgowie Marta i Wojciech
Jurko Agnieszka
Jurkowie Izabela i Marek
Jurzak Danuta
Jurzak Marek
Jurzyk Natalia
Justyna ,Julia i Jakub
Juszkiewicz Anna
K. Kasia i Tomek
K.M.Radzik
Kabat Jerzy
Kaczanowscy Joanna i Sławomir
Kaczmarczyk Konrad
Kaczmarczyk Rozemaria
Kaczmarczykowie Iza i Cezary
Kaczmarek Maria i Grzegorz
Kaczmarzyk Maria
Kaczyńscy Teresa Henryk
Kadłuczko Paweł
Kajzer Magdalena
Kakowski Jacek
Kalbarczyk Agnieszka
Kalek Marianna
Kalińska Maria i Lucyna
Kalita Joanna
Kalita Joanna
Kałkus Irena, Helena, Ewa
Kałuziak Michał
Kałuziak Michał
Kałuża – Mirosławska Marzena
Kamińscy Aleksandra i Lukasz
Kamińscy Andrzej i Dorota
Kamykowscy Maria i Maciej
Kamys Dariusz
Kanclerz Agnieszka i Krzysztof
Kanclerz Bogumiła i Michał
Kandora Mateusz
Kandulscy Maria i Michał
Kandulscy Maria i Michał
Kania Anetta
Kaptur Zuzanna
Kapuścik Karol i Justyna
Kaput Aleksandra i Krzysztof
Karalus Paweł i Małgorzata
Karasinski Adam
Karbasz Michał
Karbasz Michał
Kardasz Donata i Przemysław
Kards Beata i Michał
Kards Beata i Michał
Karkoszka Irena
Karlicka Agata
Karolak Andrzej
Karolak Ewa i Andrzej
Karolina & Michael
Karolina Khouri
Karolini Katarzyna i Tadeusz
Karpeta Barbara i Agnieszka
Karpińscy Zofia i Eugeniusz
Karpińska Barbara Anna
Karwowscy Anna i Jarosław
Karwowska Anna
Kaska Dariusz
Kaspar Ewa
KASPRZAK BEATA
Kasprzyk Kazimierz
Kasprzyk Mateusz
Kasprzyk Monika
Kasprzyk Wojciech, Weronika
Kaszak Grzegorz Bp. (Biskup Diecezji Sosnowieckiej)
Kaszkowiak Szymon
Kaszuba Alicja
Katarzyna i Przemysław Kozieł
Kawa Anna
Kawa Anna
Kawa Magdalena
Kawała ks. Dawid
Kawała ks. Dawid
KAWELSKI Łukasz
KAWELSKI Łukasz
Kawiak Jan
Kazirod Andrzej
Kaźmierczak Danuta
Kaźmierczak Danuta
Kaźmierczak Joanna i Piotr
Kaźmierczak Krzysztof
Kaźmierczak Paulina
Kądziela Katarzyna
Kąkol Kazimiera
Kegler Jacek
Kempa Ala i Tomasz
Kempa Jacek ks
Kempa Jacek ks.
Kempinski Krzysztof
Kerszen Bogdan
Kędzia Leszek
Kędzierski Marcin
Kędzior Aleksandra i Tomasz
Kędzior Sławomir
Kicilinski Marcin
Kiejkowski Paweł Ks.
Kieltyka Anna i Witold
Kiełbasa Grzegorz
Kiełbasa Ludwik Ks.
Kiełbasa Mirosław
Kiełczewska Maria
Kiełkowski Henryk
Kiełt Emilia i Łukasz
Kierakowicz Jarosław
Kiersnowscy Maria Jakub
Kiersnowscy Marysia i Jakub
Kieruj Teresa i Wojtek
Kiesiewicz Danuta
Kinaszewska Paula
Kingston Beata
Kiwior Kasia i Paweł
Klajmon Dariusz
Klajmon Paweł
Klajmon Paweł
Klak Wiesława i Jan
Kleinschmidt Jolanta
Klekot Janusz i Barbara
Kliks Dagmara
Klimczak Agnieszka
Klimek Wojciech
Klimkiewicz Katarzyna
Klotz Bogdan
Kluba Barbara
Kluczyk Anna
Kłeczek Dariusz i Aleksandra Siemińska-Kłeczek
KŁÓSEK Paweł
Knapczyk Ewa
Knapczyk Ewa
Knapczyk Ewa
Knop Karolina
Knot Emilia
Knut Robert
Knyspel Anetta i Edmund
Kobel Ewa
Kobel Premysław
Kobryń Justyna
Kobus Andrzej
Koch Barbara
Koch Tomasz
Kochanscy Tamara i Roman
Kochowicz-Jakubowska Mariola
Kociuba Grzegorz i Justyna
Kociuba Łucja
Kodurowie Marta i Poldek
Koj Jolanta
Kolasiński Dorota
Kolewska Krystyna
Kolodziejczyk Maciek
Kołacz Barbara
Kołodziej Aurelia
Kołodziej Marcin
Kołodziej Marcin
Kołodziej Stanisław Ks.
Kołodziejek Sławomir
Komarek Janina
Komisarczyk Małgorzata
Kompanowscy Regina i Marek
Konarski Miłosz
Koneccy Ewa i Krzysztof
Konieczna Ewelina
Konopka Zofia i Waldemar
Konopnicka Kinga
Kończyńska Stanisława
Końska Ewa
Kopańska Małgorzata
Kopeć Agata i Wacław
Kopiec Joanna
Korbacz Artur
Korczak Olga
Korduł Jerzy Ks.
Korduła Jerzy Ks.
Kordus Barbara
Korecka-Zapadka Anna
Korecka-Zapadka Anna
Korecka-Zapadka Anna
Korobowicz Konrad
Korzec Piotr
Kosacka Agata
Kosiak Mariusz
Kosiński Robert
Kosmeccy Dorota i Marcin
Kosobucka Katarzyna
Kosobucka Katarzyna
Kostencka Alicja
Kostrzewa Jan
Kostrzewa Teresa i przyjaciele
Kostrzewa Teresa i przyjaciele
Kostrzewska Ewa
Koszczka Magdalena
Kościółek Beata
Kot Iwona
Kot Piotr Ks.
Kotecka Martyna
Kotecka Martyna
Kotecki Rafał
Koterba Anna
Kotowiczowie Ewa i Jan
Kotowscy Anna i Mieczysław
Kowalczuk Andrzej i Grażyna
Kowalczyk Aldona i Marek
Kowalczyk Beata
Kowalczyk Franciszek
Kowalczyk Joanna, Lech, Maria, Piotr, Barbara i Dorota
Kowalczyk Michał
Kowalczyk Tomasz
Kowalczyk Zofia i Zbigniew
Kowalewski Krzysztof i Anna
Kowalik Danuta
Kowalscy Barbara i Szymon
Kowalscy Beata i Tomasz
Kowalska Dorota
Kowalska Justyna
Kowalska Mirosława
Kowalski Antoni
Kowalski Henryk Ks.
Kowalski Jakub
Kowalski Jakub
Kowalski Jakub
Kowalski Krystian Ks.
Kowalski Paweł
Kowara Michał
Kowara Michał
Kownaccy
Kozak Agnieszka
Kozak Edmund
Kozakowska Lena
Kozerawscy Marek i Zofia
Koziarski Tomasz
Koziej Bartłomiej Ks
Kozieł Dariusz
Kozieł Małgorzata
Kozłowscy Elżbieta i Dariusz
Kozłowska Monika
Kozłowska Monika
Kozłowski Andrzej
Kozłowski Łukasz
Kozubowski Daniel
Koźluk Agnieszka
Krajczyński Jan
Krakowiak Barbara
Kramer Katarzyna
Kranz Paweł
Krasicki Rafał
Kraśnicki Teresa, Adam
Krata Katarzyna
Kraus Zofia i Mariusz
Krawczyk Dominika
Krawczyk Luiza i Łukasz
Krawczyńscy Małgorzata i Janusz
Krawiec Barbara i Przemysław
Kroczak Anna i Waldemar
Krol Slawomir
Kroszkiewicz Urszula i Adam
Kroszkiewicz Urszula i Adam
Król
Król Andrzej
Król Bogusław
Królikowska Magdalena
Królikowski Janusz
Kruczkowscy M i M i S
Kruhlej Marcin
Kruk Roman
Kruk Zdzisław
Krupa Krzysztof
Krupowicz Andrzej
Kruszka Robert
Kryg Grzegorz
Krygowscy Anna i Jan
Krysa Iwona
Krysiak-Klejnberg Maria
Krysińska Anna
Kryspin Maria i Marian
Krzekotowski Krzysztof
Krzemień Maria
Krzenek Bogusława i Marek
Krzeski Piotr
Krzysztoforski Jan
Krzywańscy Anna i Jacek
Ks. Ireneusz Pawlak
Ks.Zbigniew Rećko
Książkiewicz Maria
Księżyk Marek
Kubaciński Adam
Kubala-Łamacz Natalia
KUBAS ELŻBIETA
Kubas Zbigniew
Kubecka Sabina i Sebastian
Kubecka Sabina i Sebastian
Kubecka Sabina i Sebastian
Kubiak Barbara
Kubiak Filip
Kubica Agnieszka i Kubica Wiesław
Kubica Agnieszka i Wiesław
Kubiccy Małgorzata i Marek
Kubiccy Małgorzata i Marek
Kubiec Aleksandra i Kacper
Kubisztal Robert
Kucała Jolanta
Kucharczak Przemysław
Kucharczyk Anna
Kucharczyk Grzegorz i Izabela
Kucharski Tomasz
Kuczaj Jarosław
Kuczaj Jarosław
Kuczara Robert
Kuczyńscy rodzina
Kudlik Jolanta
Kujawa Iwona
Kukieła Natalia i Michał
Kukulscy Aleksandra i Tomasz
Kukułowie Anna i Leszek
Kulak Martyna
Kulbicka Anna
Kulczyńska Izabela
Kulesza-Wrzosek Dorota
Kuliberda Anna
Kuliberda Anna
Kuligowska-Molik Małgorzata
Kuligowska-Molik Małgorzata
Kuligowski Bartosz Ks.
Kuligowski Bartosz Ks.
Kulon Kinga
Kulpa Tomasz
Kulus Barbara i Piotr
KUŁAKOWSKA KRYSTYNA
Kumorowie Lidia i Michał
Kunc Szymon
Kupczak Maria
Kupryjańczyk-Cybis Bogusława
Kur Małgorzata
Kurant Małgorzata
Kuranty  Teresa
Kurasińska Agnieszka i przyjaciele
Kurczych Barbara
Kurek Elżbieta, Dominik, Jacek
Kurek Marta
Kurek-Wdowiak Justyna
Kuriata Danuta
Kurkowska-Budzan Marta
Kurmańscy Jolanta i Janusz
Kurosz Jolanta
Kurowski Damian
KUROWSKI PAWEŁ
Kurpiel Filip
Kurzawa Ewelina i Grzegorz
Kuszelewicz Danuta
Kusztal Maciej
KUŚNIERZOWIE ZG
KUŚNIERZOWIE ZG
Kuziemscy Agata i Maciej
Kuźnicka Agnieszka
Kwasowiec Maria i Andrzej
Kwaśniewicz Agnieszka
Kwaśniewski Krzysztof
Kwaśnik Agata
Kwaśny Beata i Marek
Kwiatkowscy Kalina i Ryszard
Kwiatkowska Maria
Kwieciński Marcin
Kwolek Jakub
Labryszewscy Agnieszka i Sławomir
Lachowicz Janusz
Lamecka-Hasiuk Elżbieta
Lamparska-Aleksandrowicz Janina
Lampka Bogusława i Ryszard
Lanczak Tomasz i Małgorzata
Langer Jerzy i Marta
Lango Mateusz
Lango Mateusz
Laska Sylwia
Laskoski Konrad
Latała Katarzyna
Latawiec Sylwester
Latuszkiewicz Elżbieta
Lazarowicz Andrzej
Lebiedziński Adam
Lebiest Małgorzata
Leder Anna
Lemberski Piotr
Lenartowicz Piotr
Lenczowska Janina
Leon Sedlaczek
Leonarski Dariusz
Leo-Sielicka Agnieszka z rodziną
Lepiarczyk Anna
Lesko Andrzej
Leszczyńscy Elżbieta Michał
LEŚNIEWSKA ZOFIA
Lewandowscy Małgorzata i Adam
Lewandowski Grzegorz
Lewandowski Michał
Lewkowicz Agata
Leyk Gabriela
Libera Bp.Piotr
Libront rodzina
Libuda Arkadiusz
Lichotowie Katarzyna i Maciej
Liesenfeld Monika
Ligas Anna i Maciej
Lińska Dagmara
Lip Helena
Lipinska Izabela
Lipiński Marek
Lipka Anna
Lipowicz Irena
Lipscy Elżbieta i Jarosław
Lis Elliot
Lisiakiewicz Magdalena i Marcin
Lisiecka Zofia
Lisowski Marcin
LOBA KINGA
Loranc-Leśniak Iwona
Lorek Elżbieta
Lorenc Małgorzata
Loska Marek
Lubiński Jacek Ks.
Lubotzki Radosław
Lucińscy Aleksandra i Jacek
Lucyna Krzemień-Królikowska
Lysik Rita
Łabędzka Hanna
Łajdeccy Dorota i Jakub
Łakomski Jerzy
Łaniusz Bartłomiej
Łapińska Agata
Łapińska Jolanta
Łapiński Piotr
Łapiński Piotr
Łaszczuk Wiesław
Łatka Bożena i Stanisław
Ławecka Sylwia
Łaziński Paweł
Łącki Aleksander
Łągiewska Marzanna
Łobodzińska Edyta
Łodzińska Anna
Łoniewska Kinga
Łozińscy Julita i Bogumił
Łoziński Julita i Bogumił
Łubianka Beata
Łucja Kazimierz
Łuczaj Renata
Łuczak Paweł
Łuka Dorota
Łukaszczyk Jan
Łukaszczyk Jan
Łukomska Katarzyna
Łukomska-Jamrozik Małgorzata  i Mirosław
Łyko Maciej
Łysak Dariusz
Łysoń Elżbieta
Machalica Marek
Machalska Elżbieta
Machalska Hanna
Macherscy Ewa i Paweł
Machlowski Piotr
Machulik Damian
Maciołek Monika i Piotr
Mackiewicz Karolina
Macuga-Stań Aneta
Maćkowska Krystyna
Magda Aniax2 Olga Hania Asia Zuzia Jan
Magolan Nina i Sławomir
Magosz Piotr
Majcher Izabela
Majcher Izabela
Majcher Mariola
Majda Justyna i Marek
Majer Krzysztof
Majewscy Asia i Darek
Majewscy Maciej i Ewa
Majkowska Anna
Makola Małgorzata
Makosz Małgorzata i Józef
Makowska Ewa
Makowska Ewa
Makowska Magdalena
Makowski Tomasz
Malec Joanna Mariusz
Maleszewska Gabriela
Maleszyńscy Mateusz i Alicja
Maleta Ilona
Maleta Urszula
Malewiccy Urszula i Kamil
Malik Aneta
MALINKA BOŻENA I CZESŁAW
Malisiewicz Jolanta
Maliszewscy Antonina i Jan
Maliszewscy Mieszko i Zuzanna
Maliszewski Arkadiusz
Malok Urszula
Małek Leszek
Małyszko Jacek
Mamelski Jakub
Mamoń Agata
Maniecka Monika
Manikowski Marcin
Maniurka Adam, Hanna,Janusz, Małgorzata
Mann Klaudiusz
Manowski Piotr
Mańka Piotr i Monika
Mańkowska Justyna
Mańkowska Justyna
Marciniak Sydonia i Błażej
Marciniakowie
Marciniuk Monika i Tomasz
Marcinkiewicz Anna i Zdzisław
Marczak Longina
Marczak Marta
Marczyńscy Barbara i Szczepan
Mardosz-Grabowska Agata
Marek Barbara  i Leszek
Margalska Katarzyna
Markefka Agnieszka i Piotr
Markiewicz Beata i Jan
Markiewicz Magdalena
Marrodan Casas Carlos
Marszałek Marek
Martyńscy Elżbieta i Piotr
Maruchin Jacek
Marynowski Krzysztof
Marzec Maciej
Masełbas Kinga i Piotr
Masłowski Ryszard
Masztalerz Bronisław
Maślanka Andrzej Ks.
Matkowska Joanna
Matlak Marysia i Michał
Matoga Ewa, Kazimierz i Maciej
Matraszek Krystyna
Matuszczyk Wincenty i Maria
Matuszny Jan
Matuszny Jan
Matuszyk Janusz
Matwiej Ewa i Mariusz
Matyjas Krzysztof
Matykiewicz Michał
Matylla Łukasz
Matysik Agnieszka
Mazur Andrzej
Mazur Bogdan
Mazur Bogdan
Mazurek Adam i Renata
Mazurek Aneta i Władysław
Mazurek Jarosław
Mazurek Józef
Meissner Maria i Jan
Mering Wiesław biskup diecezjalny włocławski
Mętrak Maciej
Miąsko Tadeusz
Micek Wiktor
Michalak Anna i Piotr
Michalak Maria
Michalczyk Grzegorz
Michalec Barbara
Michalik Dorota
Michalik Elżbieta i Wiktor
Michalski Bogusław
Michalski Bogusław
Michałowska Barbara
Michna Paweł
Michniewicz Barbara Michał
Michoń Piotr i Marta
Mierniczak Maria
mieszkańcy wsi Biernów
Mieszkiełło Małgorzata
Migas Grażyna i Marek
Migut Jan
Mika Stanisława
Miklusz Jan i Wanda
Mikołajczyk Irena i Marek
Mikołajczyk Krzysztof
Mikołajczyk Tomasz
Mikołajek Elżbieta
MIKOŁAJSCY Marzena i Stanisław
Mikołajski Stanisław
Mikońscy Przemysław i Justyna
Mikoś Emilia, Danuta i Barbara
Mikulski Marcin
Mikurenda Urszula
Milcarek Paweł
MILIK IZABELA I ALEKSANDER
MILIK IZABELA I ALEKSANDER
Miłkowscy Anna i Grzegorz
Miłoś Wanda i Wiesław
Minias Jerzy i Beata
Mioduszewski Piotr
Miotk Marian
Miotkowska Stanisława
Mirończuk Michał
Mirosława Frankowskiego ks.
Mirosz Iwona
Miszograj Jerzy
Miśkowicz Helena i Janusz
Mizgajscy Hanna i Andrzej
Mleczko Paweł
Młynarski Robert
Moczulski Robert
Moczurad Andrzej
Modest Markiewicz
Mojsak Maciej
Molenda Paweł
Molińscy Lucyna i Wiesław
Moll Jadwiga
Morawska Anna
Morawska Joanna
Morawska-Omalecka Marta
Morcinek Anna
Mordaka Dariusz Ks.
Morkisz Andrzej
Morkowska Anna
Moroz Tomasz
Moryc Agata
Morzy-Brzosko Anna
Morzyńska Maria
Mosiek Tomasz
Moskal Danuta i Zdzisław
Moskal Zbigniew
Moskała Janusz Ks.
Mosurek Magdalena, Tadeusz
Moszyński Mieczysław
Motyka Antoni
Moździerz Mariusz, Urszula i Aneta
Mroczek Karolina
Mroczka Mirosław
Mroczkowska Janina Maria
Mroczyński Jerzy Ks.
Mrowiec Elżbieta
Mrowiec Ewa i Jan
Mrówczyńscy Anna Michał
Mróz Michał
Mruk-Kozłowska Małgorzata
Mruk-Kozłowska Małgorzata
Mrzyk Barbara i Marek
Mucha Agata
Murzyn Jarosław
Murzyn Jarosław
Mus Marcin i Iwona
Musiał Ryszard
Musioł Grzegorz i Renata
Muskała Aneta
Mut Irena i Witold
Mwaura Ewa
Mydlarz Barbara i Jerzy
Myrcik Robert i Dagmara
Mysiakowska Beata
Nadolska Monika
Nadskakula Olga
Najkowscy Joanna i Adrian
Naparty Joanna i Robert
Naparty Joanna i Robert
Napora Mateusz
Narwojsz Elżbieta
Nawrocka Ewa
Nawrocka Malwina
Nawrocki Rafał Ks.
Nawrot Michał
Niciejewski Roman
Niedbała Tomasz Tymoteusz i Agnieszka
Niedzwiecki Mariusz
Niedźwiedzki Piotr
Niemiec Krystian
NIEMIER GRAŻYNA
Niemira Artur Ks.
Nierebińscy Barbara i Roman
Nietrzebka Marcin
Nieużyła Anna
Niewiadomska Anna
Nikiel Urszula
Niżegorodcew Anna
Nogaj Karolina
Nosowscy Katarzyna i Zbigniew
Nowaccy Magdalena i Przemysław
Nowainski Urszula i Rudolf
Nowak Adam
Nowak Andrzej
Nowak Anna
Nowak Anna i Maciej
Nowak Barbara i Andrzej
Nowak Jolanta
Nowak Krzysztof
Nowak Marcin
Nowak Maria i Alojzy
Nowak Zygmunt
Nowakowska Joanna
Nowiccy Helena i Marek
Nowiccy Szymon i Barbara
Nowicki Marcin
Nowicki Mateusz
Nowicki Wojciech Ks.
Nowik Tadeusz
Noworyta Krzysztof
Nowosielscy Aleksander i Anna
Obara Ferdynand
Obarska Aleksandra
Obrębscy Anna i Tomasz
Obrębscy Anna i Tomasz
Obstoj Andrzej
Ochalska Mieczysława
Ogórek Iza
Ogrodzińska Zofia
Oichwer Łukasz
Okarmus Brygida i Liwiusz
Okomska Bożena Kamińska
Okońscy Maria i Adam
Okrzesik Malwina
Okulicz-Kozaryn Jadwiga i Józef
Okulicz-Kozaryn Jadwiga i Józef
Okuljar-Schmidt Ewa
Okulus Beata
Olczyk Sylwia i Dariusz
Olech Renata
Olechny Magdalena
Olejniczak Katarzyna
Oleksiewicz Marek
Oleś Róża
Olędzka Małgorzata
Olkuśnik Stanisława
Olszak Marcin i Małgorzata
Olszaniec Szymon
Olszewska Elżbieta
Olszewska Martyna
Olszewski Sebastian
Olzacka Barbara
Ołdziej Henryka
Opolska-Sarapata Anna
Orkiszowie Paweł i Weronika
Orońska Anna
ORZĄDAŁA PIOTR
Orzech Jakub
Orzechowscy Małgorzata Mateusz
Orzechowski Marek
Orzechowski Marek
Orzeł Karol
Osadnik Marek
Osadnik Marek
Osiński Kazimierz Ks.
Oskroba Damian
Ospalska-Grudzień Eliza
Ossolińscy Magdalena i Maks
Ossowska Teresa
Ostalski Piotr
Ostrowska Helena Maria
Ostrowska Janina
Ostrowska Justyna
Ostrowska Justyna
Ostrowska Katarzyna
Ostrowski Cezary
Ostrowski Maciej
Osuch Małgorzata
Otczyk Anna
Otffinowska Anna
Otrząsek Andrzej
Otte Barbara
Owczarek Katarzyna
Owczarek Małgorzata
OWCZYNNIKÓW DARIUSZ
Owsińscy Kinga i Jan
Oziemski Stanisław
Ożdżeńska Anna
Pabich Beniamin
Pabisiak Teresa i Edward
Pabjan Grzegorz
Pac Grzegorz i przyjaciele
Pac Grzegorz i przyjaciele
Pacak Dorota
Pacek Justyna i Bogdan
Pach Dominika
Pacholarz Zdzisław
Pachucka Zofia
Pacyna Michał
Paczuski Adam
Paderewscy Alicja i Jan z dziećmi
Pająk Radosław i Anna
Pająk Szymon
Pająkowie Magdalena i Wojciech
Pakla Paweł
Pakuła Katarzyna
Palenik Agnieszka
Paliccy Dorota i Marek
Palich Teresa i Józef
Paliński Piotr
Paluszyńska Ewelina
Pałuba Waldemar
Pałyz Izabela
Pandel Teodor
Pankiewicz Katarzyna i Piotr
Pankiewicz Katarzyna i Piotr
Pańpuch Dariusz i Justyna
Paprzycki Rafał i Marta
Parafia Narodzenia NMP w Bełchatowie
Parat Daniel
Parfieniuk Tomasz
Parfieniuk Tomasz
Parteka-Ejsmont Anna
Partyka Magdalena i Jacek
Partyka Magdalena i Jacek
Parys Stefan i Ewa
Parys Stefan i Ewa
Parzentny Tomasz
Pasiccy Danuta Adam
Paszek Andrzej
Paszek Magdalena i Tomasz
Paszek Magdalena i Tomasz
Paszkiewicz Elżbieta
Paś Marcin
Paśnik Joanna i Piotr
Pawelec Justyna
Paweł Adamowicz Prezydent Miasta Gdańsk
Paweł Bagiński z kolegami ze szlachetnej paczki
Pawełczyk Anna
Pawlak Krzysztof
Pawlik Andrzej
Pawlik Monika
Pawlikowska Grażyna
Pawlińska Magdalena
Pawlowicz Hanna
Pawlucuk Genowefa
Pawłowscy Anna i Marcin
Pazera Agnieszka i Paweł
Pela Jacek Ks.
Pełczyńska Beata
Perczyński Paweł
Perenz Alina
Petkiewicz Beata
Pęczkowska Ewa
Pęgiel Joanna
PHARATYNOWICZ PIOTR
Piasek Adam
Piątek Agnieszka
Piątkowska Monika
Piech Krystyna
Piechocka Ewa
Pieczonka Elżbieta
Pieczonka Magdalena i Radosław
Pieczonka Marta
Piekarz Renata
Piekorz Bernadeta i Leszek
PIELA URSZULA i JERZY
Pieniążek Barbara
Pieniążek Barbara
Pieńkowski Szymon
Pietras Monika
Pietrowicz Witold
Pietrucha Tadeusz
Pietrusiński Grzegorz
Pietruska-Pałuba Katarzyna
Pietryga Jerzy
Pietrzak Jacek
Pietrzak Marcin
Pietrzak Mariusz
Pietrzakowie Adam i Barbara
Pietrzyk Edyta
Pietrzyk Magdalena
Piklikiewicz Mariusz
Pikus Dariusz
Pilczynscy Agata Marek
Piontek Jan
Pioskowik Krystyna
Pioskowik Krystyna
Piotrowicz Jolanta
Piotrowska Maria
Piotrowska Maria
Piotrowska Maria
Piórkowska Weronika
Piórkowski Tomasz
Pióro Franciszek
Pisarek Elżbieta i Jarosław
Piskorski Dominik
Piskorz Grażyna
Pitala Renata
Piwiński Tadeusz Ks.
Piwowarscy Agata i Andrzej z dziećmi
Piwowarscy Andrzej i Joanna
Placzke Rodzina
Plata Renata i Andrzej
Pluta Krzysztof
Płaszczyńscy Andrzej i Stanisława
Płaszczyńska-Herman Katarzyna
Płaszczyńska-Herman Katarzyna
Płonowscy Monika i Maciej
Płoszajscy Grażyna i Grzegorz
Poborska-Młynarska Katarzyna
Pochcioł Lidia i Bogdan
Pochopień Bolesław
Pochroń Elżbieta
Początko Maria i Zbigniew
Podgórni Halina i Zbigniew
Podgórny Piotr
Podkański Szymon
Podraza Wojciech
Podstołowicz Ryszard Ks. + prac. Centrali Caritas Tarnów
Pogoda Barbara
Polak Wojciech Abp.
Polakowska Magdalena
Polakowski Sebastian
Polańska Zofia
Polaszek Sławomir ks.
Poleński Paweł
Polewska Magdalena
Polkowski Piotr
Polok Tomasz
Polubiec Lidia
Połajdowicz Witold
Pomarańska Iwona
Pomichowscy Adam i Anna
Poniatowski Ziemowit
Ponikiewski Józef
Ponikło Anita i Tomasz
Popanda Krzysztof i Beata
Pope Martyna
Popiela Dariusz i Kamila
Popielarscy Elżbieta i Wiesław
Popiołek Kinga
Porada Teresa
Porawski Andrzej
Porosło Krzysztof Ks.
Pośpiech Jolanta
Potaczek Jerzy
Potaczek Małgorzata
Potapczuk Barbara i Jarosław
Potkańscy Barbara i Tomasz
Potocka-Brygier Katarzyna
Powązka Rafał
Prencel Sebastian
Procka Joanna
Prokop Anna i Artur
Promińska Mirosława
Próchniak Maciek
Próchniak Maciek
Próchniak Maciek
Prucnal Liliana i Tomek
Prusko Piotr i Anna
Pruszczyk Grzegorz
Pruszkowska Agnieszka
Prządka Wojciech
Przebinda Ewa
Przeciszewski Jacek
Przemysław Ostojski
Przeniczka Jerzy
Przeworowski Dariusz
Przyborowicz Andrzej
Przybylscy Wiesaw i Magdalena
Przybylska Edyta
Przybylski Marek i Przyjaciele
Przybył Anna
Przybył Maria
Przybyła Witold i Ewa
Przybysz Władysława
Przybyszewska Wioletta
Przylecki Monika
Przyprawa Halina
Przyslewicz Maciej
Przystał Marzena i Rafał
Przystupa Andrzej
Przyślewicz Kinga
Ptaszek Agata
Puchałka Jakub
Purcelewscy Krzysztof i Ewelina
Purolczak Seweryn
Pusz Maciej
Putynska Anna
Pydyn Bogusława i Jarosław
Pydyńscy Danuta i Krzysztof
Pyk Paweł
Pyka Krzysztof
Pyrgiel Maria i Bogdan
Pyrkosz-Jadach Ewa
Pysiak Jagoda i Piotr
Pytko Dariusz
Racia Maria
Raczynski Mariusz
Raczyński Mariusz
Radkiewicz Monika
Radomek Marta i Arkadiusz
Radomska Joanna Maria
Radoszewscy Agata i Jakub
Radowski Zbigniew
Radzikowska Agnieszka
Raj Andrzej
Rajch Rafał
Rajkumar Jayakishore
Rak Tomasz Ks.
Rakoczy Małgorzata
Rakowski Tomasz
Rakszewski Adam
Rak-Wiese Marzena
Raszeja Ewa
Raszpla Stanisława i Jan
Ratajczak Maciej
Ratajczyk Mariusz i Natalia
Rawdanowicz Michał
Rawle Natalia
Rayzacher Maciej
Rąpała Joanna
Reczek Ewa
Reczek Ewa
Redzimscy Małgorzata Wiesław
Redzisz Agnieszka
Reguła Iwona
Reimann Andrzej
Reinhardt Robert
Reinhardt Robert
Reizer Lucyna
Rek Danuta
Rek Danuta
Rek Krzysztof
Rek Krzysztof
Rek Tadeusz
Rek Tadeusz
Remiszewicz Agnieszka
Rewer Aleksander
Rębelska-Grzybek Dominika
Rędzioch Ewa
Robak Sławomir
Robak Sławomir
Robert Rudziński
Rodek Anna
Rodziewicz Dorota
Rodzina Bednarskich
Rodzina Bieleckich
Rodzina Bitków z Opola
Rodzina Bitków z Opola
Rodzina Borkowskich
Rodzina Depesiaków
Rodzina Depesiaków
Rodzina Drobieckich z Góry Kalwarii
Rodzina Gąsiorowskich
Rodzina Grabarczyk
Rodzina Grochal
Rodzina Haftek
Rodzina Haftek
Rodzina Jadwigi, Krystyny, Wojciecha i Bogumiła
Rodzina Jakubowskich
Rodzina Jańskich
Rodzina Jastrzembski i Majnusz
Rodzina Korus
Rodzina Lechów i Postawków
Rodzina Mazanòw
Rodzina Notka
Rodzina Pawłowskich
rodzina Płatków, Murawskich, Januszów i Obszyńskich
Rodzina Roch
Rodzina Sikorskich i Matusiaków
Rodzina Szczepaniak
rodzina Szczodrych
Rodzina Szymanowskich
Rodzina Szymanowskich
Rodzina Szymanowskich
Rodzina Wielowieyskich
rodzina Wośko
Rodzina Zakroczymskich
Rodzina  z Żywca
RODZINY Z JÓZEFOSŁAWIA
Rogalska Paulina
Rogiewicz Dorota
Rogula Agnieszka i Bartek
Rogula Zofia
Rojanek Nina
Rokicka-Muller Katarzyna
Romaniszyn Agata i Michał
Romaniuk Urszula
Romaniuk Urszula
Romanowska Edyta
Romańscy Katarzyna i Piotr
Rosiński Tomasz
Rosłaniec Michał
Rosłoniec Wojciech
Rosowie Jadwiga i Krzysztof
Roszak Antoni
Roszak Teresa i Kazimierz
Roszak Wojciech
Roś Wojciech
Rozbicka Marta
Rozdejczer Maciej
Rozewicz Alina
Rozmus Marcin
Rozrażewska Małgorzata
Rozrażewska Małgorzata
Rozwadowscy
Rożałowska Rita
Rożek Tomasz
Rożen Monika
Róg Barbara
Róg Elżbieta
Ruciński Łukasz
Ruciński Sławomir
Rudnicka Iza
Rukat Maria
Rukat Maria
Rukat Maria
Rulińscy Agnieszka i Dawid
Rupiewicz Romana
Rusakiewicz Anna i Marek
RUSKOWSKI MAREK
Rusnarczykowie Ewa i Józef
Russ Maria
Ruszkowscy Sabina i Remigiusz
Ruszkowska Maria
Ruszkowski Remigiusz i Sabina Lach-Ruszkowska
Rutkowska Anna
Rutkowska Maria
Rutowicz Marcin
Rybaccy Aleksandra i Zbigniew
Rybałt Sylwia Ławrynowicz i Radosław
Rybiccy Anna i Jarosław
Rybiccy Maria i Felicjan
RYBICKA DANUTA
Rybscy Wanda i Andrzej
Rybus Tomasz
Rycek Bożena
Rychtelski Andrzej
Rychtelski Andrzej
Rydzewska Halina i Genowefa, Cecylia
Rydzkowska Małgorzata
Ryguła Anna
Ryguła Anna i Grzegorz
RYJEWSKI RAFAŁ
RYJEWSKI RAFAŁ
Rytlewscy Wanda i Marek
Rzechonek Irena i Krzysztof
Rzeczkowski Łukasz
Rzychała Jadwiga
Rzym Magdalena
Rzyman Krzysztof i Barbara
Sabala Maria i Wiesław
Sajdak Mirosław
Sakowicz Karolina
Sala Henryk
Samson Ewa
Samusik Rafał
SANEJKO ZOFIA I WOJTEK
Sapiński Piotr Ks.
Sar Jan
Saramak Marcin
Sarna Rafał
Sawa Maria, Wojciech i Barbara
Sawczukowie Magdalena Adam
Sawicka Hanna
Sawińscy Iwona i Zbigniew
Scheibe Kudela Daria
Schmidt Grzegorz
Sciga Bartłomiej
Seger Jarosław
Sekuradzki Wojciech
Sendalowie Ewa, Paweł, Julia
Sendalowie Ewa, Paweł, Julia
Senderek Jolanta i Tadeusz
Sendorek Bożena i Jerzy
Serafin Diana
Sereda Małgorzata
Serednicki Grzegorz
Serednicki Grzegorz
Serednicki Grzegorz
Serednicki Grzegorz
Serkowska Sroka Józefa
Serwin Jerzy Ks. Proboszcz
Sękowska Renata
Sękowski Grzegorz Maria
Sękulska Agnieszka
Sępek Mariusz
Shaw Iwona
Sibirnaja Maria
Siejak Małgorzata i Piotr
Siejok Andrzej
Sielicki Dariusz
Siemaszkowie – Monika, Bogdan, Marysia, Janek
Siemczyk Małgorzata
Siemianowski Piotr Ks.
Sieniawski Krzysztof
Sienko Kinga
Sierant Katarzyna i Jarosław
Sierant Katarzyna i Jarosław
Sikora Dorota
Sikora Dorota
Sikora Ireneusz Ks.
Simińska Monika
Simka Grażyna
Sitko Joanna
Siuda Justyna
Siuzdak Bożena i Krzysztof
Skajewski Krzysztof
Skalik Bożena
SKIBOWIE
Skiepko Anna
Skolik Jan Ks.
Skolik Jan ks.
Skomorowscy Małgorzata i Lech
Skoracki Wojciech
Skorowska Izabela
Skowron Filip
Skowrońscy Dorota i Zbigniew
Skowrońscy Monika i Sławek
Skrent Agnieszka i Bartosz
Skrzeszewska Monika
Skrzyńscy Anna i Jacek
Skrzypa Anna
Skrzypek Hubert
Skrzypińscy Dagmara i Dariusz
Skrzypiński Marek
Skubik Lidia i Stanisław
Skubisz Anna
Skubisz Paweł
Skucińska Anna
Skuza Małgorzata i Marcin
Skworc Wiktor (Arcybiskup Metropolita Katowicki)
Skworc Wiktor Apb. (Arcybiskup Metropolita Katowicki)
SŁABY ANNA I TADEUSZ
Słodownik  Edwarda
Słomka Jan
Słoniowska Bogumiła
Słoniowska Bogumiła
Słowińska Janina
Słowiński Jan i Elżbieta
Słup Paweł
Słupińska Aldona
Smagowicz-Tokarz Anna
Smełkówna Zofia
Smiatek Bernadeta i Piotr
Smolarscy Anna i Marcin
Smolik Anna
Smolik Anna
Smolińscy Tomasz i Marzanna
Smoter Arletta I Mirosław
Snopek Hanna Piotr
Sobala Krzysztof
Sobczyk Jacek
Sobek Joanna i Werner
Sobiczewski Piotr
Sobocińska Dorota
Sobocińska Małgorzata
Sojka Krystyna
Sokolik Jan Ks.
Sokołowscy Joanna i Stefan
Sokołowska Izabela
Sokołowska-Wieleba Anna
Sokołowski Piotr
Soliło Tomasz
Solman Grażyna
Soporek Zbigniew
Sornat Robert
Sosin-Krosnowska Natalia
Sosińska Małgorzata
Soska Krzysztof
Sosnowska Roksana
Sosnowska Roksana
Sosnowska-Burki Bogumiła
Sowińska Mariola
Sowińska Urszula
Splitt Grzegorz
Spóz Katarzyna
Spyra Agnieszka i Irena
Spyra Anna i Wojciech
Spyra Małgorzata
Šrajer Michał
Stachlewski Jacek
Stachniuk Mateusz
Stafin Małgorzata
Stajuda Magdalena
Stajuda Magdalena
Stalewska-Davi Magdalena
Stanaszek Beata
Stanek Marek i Iwona
Staniak Jolanta
Stanisławski Marek
Staniszewscy Małgorzata i Janusz z rodziną
Stankiewicz Anna
Stankiewicz Jarosław, Janina z dziećmi
Stankowski Piotr
Staros Elżbieta i Wojciech
Starosta Ilona i Przemysław
Startek Anna
Starzyk Ewa i znajomi
Stasiełowicz Anna i Grzegorz
Stasikowska Bogusława
Stasiowski Jerzy
Staszak Stanisław
Stebel Damian
Stec Marcin
Steczek Iwona i Marek
STECZKOWSKI ŁUKASZ
STECZKOWSKI ŁUKASZ
Stefański Andrzej
Steinhagen
Steinhoff Łukasz
Stelmach Ola
Stephanie Göde
Stępień Elżbieta i Mariusz
Stępień Katarzyna i Bartosz
Stępień Marcin
Stoczek Szymon
Stojowska Maria
Stokalski Borys
Stokowski Łukasz
Stolarczyk Ewa
Stolarska Aleksandra
Stolarska Zuzanna
Stolarski Wojciech
Stolarz Krzysztof Józef
Stolfa Beata i Jerzy
Stolorz Edyta i Rafał
Stołpiak Joanna
Stoń Zenon Ks.
Stopińscy Agnieszka i Jacek
Strakowski Artur i Anna
Strakowski Artur i Anna
Stroińska Wanda Danuta
Strugała Katarzyna
Strus Ewa i Roman
Strzałkowska Elżbieta
Strzelec Anna
Strzelecka Natalia
Strzelecka Natalia
Strzelecka Natalia, Bernad Szymon
Strzelecki Maciej
Strzemieczny Piotr
Studziński Witold
Stukator Justyna
Stypa Ryszard
Subocz Jadwiga Andrzej
Suchenek Justyna
Suder Marek
Suder Maria
Sudyka Joanna
Sujka Joanna
Sujka Wanda i Andrzej
Sujka Wanda i Andrzej
Sujka Wanda i Andrzej
Sułecki Szymon
Sułek Barbara
Sułek Barbara i Tadeusz
Sułek Katarzyna
Sułek Katarzyna
Sułkowska Maria
Supel-Szczerbic Grażyna
Supeł Robert
Supińscy Beata i Krzysztof
Surmacz Anna i Grzegorz
Surmacz Czeslawa
Surówka Maria
Suwaj Małgorzata
Swoboda Krystian
Sygulscy W.W.
Sylla Jakub
Sylpaczuk Jolanta
Synder Aleksandra
Synowiec Franciszka i Jakub
Sysak Jakub
Szabelski Krzysztof
Szacht Milena
Szadkowska Anna
SZADKOWSKI PAWEŁ
Szafrańscy Małgorzata i Marian
Szajek Agnieszka i Bartosz
Szajnik Monika
Szałajko Rafał
Szałajkowie Elżbieta i Jaromir
Szałda Stanisław Ks.
Szałek Rita
SZAREK-KAŃSKA ALDONA
Szatkowski Samuel
Szaynok Bożena Tomek
Szczawińska Maria
Szczechowicz Anna i Paweł
Szczechowicz Anna i Paweł, Julcia, Piotruś, Gabrysia i Jaś
Szczepański Grzegorz
Szczerba Zofia
Szczerbowska Magdalena
Szczerbowska Magdalena
Szczotok Bogdan, Alina, Przemysław
Szczurek Alicja i Adam
Szczurek Krzysztof
Szczypta Ewa
Szeib Mariusz z Parafii św. Jana Kantego w Poznaniu
Szeląg Agnieszka, Konrad i Aleksander
Szelejak Marek
SZEWCZAK ELZBIETA I JANUSZ
SZEWCZAK ELZBIETA I JANUSZ
Szewczyk Ewa Maria
Szewczyszyn Kazimierz
Szędzielorz Krzysztof
Szkarłatowie Magdalena i Łukasz
Szkuta-Pochopień Teresa
Szmajda Magdalena
Szmal Paula i Krzysztof
Szmyd Justyna
Szmydki Magdalena
Sznajder Edyta i Paweł
Sznurawa Wojciech
Szojer Tomasz
Szombara Marta
Szopa Katarzyna Andrzej
Szopiński Andrzej Ks.
Szostak Agata
Szostak Marian
Szostek Krystyna Budy Łańcuckie
Szpak Dariusz Kania i Natalia
Szpiller Maria
Szpinda Bogusława
Szporko Małgorzata
Szpunar Agnieszka i Konrad
Sztal Przemysław
Sztul Kinga i Sławomir
Szubert Marian
Szulej Krzysztof
Szulej Krzysztof
Szulik Tomasz
Szupienko Anna i Marcin
Szupienko Anna i Marcin
Szupryczyńska Marta
Szuster Teresa
Szustowski Sławomir
Szuszkiewicz Piotr
Szwala Maria
SZWARC IRENEUSZ
Szwed Małgorzata
Szwed Maria i Józef
Szwedzińska Maja
Szyba Anna
Szydłowska Joanna
Szyłko Czesław
Szymańscy Anna i Aleksander
Szymańscy Basia i Andrzej
Szymańscy Michał i Agnieszka
Szymańscy Michał i Agnieszka
Szymańska Antonina
Szymańska Beata
Szymańska Janina
Szymańska Katarzyna
Szymczak Sylwia
Szymendera Agnieszka
Szymon Bernad
Szyndler Anna
Szypelow Karina i Bolesław
Szyszko Robert Ks.
Szyszkowski Feliks
Szytniewska Marta
Ścieglińska Dorota
Ścierska Katarzyna
Ścigaj Ewa
Ślązak Marcin
Śledź Joanna
Ślęczka Paweł
Ślipek-Dzieńkowska Jolanta
Śliwa Magdalena
Śliwiak Mariusz i Joanna
Śliwińscy Anna Przemysław
Śliwińska Anna
Śliwiński Józef
Ślusarska Krystyna
Śmieja Beata Marta Maciej
Świątek Elżbieta
Świątkiewicz-Mośny Wiesław i Maria
Świder Maria
Świerczyńska Ewa
ŚWIĘCH KRYSTYNA
Święch Rafał i Barbara
Święcicka Bożena
Święcicki Wawrzyniec
Świtoń Anna
Tabor Józef
Tacka Barbara
Tacka Barbara
Talarczyk Renata i Krzysztof
Talarek Jerzy
Talarek Jerzy
Taran Gence Dorota
Tarasiuk Anna i Piotr
Tarczyńscy Alina i Krzysztof
Targońska Elżbieta
Tatarczyk Krzysztof
Telatyńska Elżbieta
Terebeccy Beata i Piotr
Tobera Janina
Tobera Janina
Toczydłowska Barbara
Tokar Rafał
Tokar Rafał
Tolsdorf Piotr i Małgorzata
Tomalik Kazimierz
Tomalik Maria
Tomasiewicz Ewa
Tomasz Bratek
Tomasz Bratek
Tomasz Teresa Janota
Tomaszewicz Urszula
Tomaszewska Barbara
Tomaszewska Barbara
Tomaszewski Jarosław
Tomczak A S i A
Tomczak Małgorzata
Tomkowska Joanna
Toński Paweł
Toruńczyk Helena
Toruńczyk-Ruiz Sabina i Kuba Ruiz
Traczewska Halina
Trembla Wojciech
Trepczyńscy Bożena i Lech
Trepczyńscy Bożena i Lech
Troczyńscy Zuzanna i Adam
Troć Maciej
Trojanowski Piotr
Truchel Alicja i Tomasz
Truszkowska Agnieszka
Truszkowski Tomasz
Trybała Zofia
Trzaska Tomasz Ks.
Trzciński Marcin
Trzeciak Hanna
Trzepizur-Miedzinska Wioleta
Tuleja Maria i Jan
Turaj Witold
Turek Krystyna i Tomasz
Turek Maria
TURKOWSKA  ANNA
Tusiewicz Beata i Marek
Twardowscy Małgorzat i Mirosław
Tymiński Andrzej
Ulbrychowie Agnieszka i Paweł
Ulężałka Andrzej
Uniejewscy Piotr i Marżolena
Urban Ewelina i Grzegorz
Urban Kasia
Urbańcowie Katarzyna i Tomasz
Urbańska Joanna
Verleyen Szulc Małgorzata
Wach Michalina i Michał
Walczak-Kwasowiec Agnieszka
Walczuk Anna
Walecz-Majewska Nina
Walewic Łukasz
Waliccy Barbara i Piotr
Waligóra Krzysztof Ks.
Walkiewicz Ola
Walter Łukasz i Agata
Walukiewicz Dorota
Wałęsa Magdalena
Wańka Agnieszka i Wojciech
Wańka Agnieszka i Wojciech
Warmińscy Iwonna i Ryszard
Warnowie
Warzybok-Rogula Dorota
Wasilew Denis
Waszkiewicz Andrzej
Waszniewski Marek
Waśniewska Małgorzata
Wataha Elendili
Wawrzyczek Zofia
Wawrzyczek Zofia i Grzegorz
Wawrzynek Piotr Ks.
Wawrzyniak Krzysztof i Marta
Wątkowska Joanna
Wdowik Stanisława
Weber Ewa
Wegrzecki Piotr
Wełnitz Janina
Wełnitz-Kędra Elżbieta
Wertka Agnieszka
Wesołowscy Aleksandra i Karol
Węglorz Grzegorz ks.
Węgrzyniak Wojciech
Węgrzyniak Wojciech
Wiatr Joanna
Wichary Helena
Wichrowska Maria
Widelska Alina
Wieczorek Anna i Krzysztof
Wielgosz Marta
Wielgosz Paweł
Wielowieyski Andrzej
Wieremiejczuk Paweł i Jolanta
Wieremiejczuk Paweł i Jolanta
Wierzbicka Maria
Wierzbicka-Kopytko Beata
WIERZBOWSCY Małgorzata i Antoni
Wierzbowska Maria
Wierzchowscy Grażyna i Eugeniusz
Wierzchowska Aleksandra
Wiese Jan
Wieszczeczyński Łukasz
Wiktorowie Małgorzata i Łukasz
Wilamowska Beata
Wilczek Leokadia
Wilczyńska Joanna
Wilczyńska Weronika
Wilińska Teresa
Wilk Józef Ks.
Wilkołazcy Krzysztof i Anna
Wilkowscy Danuta i Henryk
Wilkowscy Jola i Wojciech
Wingert Grzegorz
Winiarska Magdalena
Wiśniewska Dorota
Wiśniewska Dorota
Wiśniewski Krzysztof
Wiśniowski Łukasz
Witko Józef
Witkowscy Joanna i Włodzimierz
Witkowska Agnieszka
Witkowska Bożena
Witkowska Izabela
Witkowski Paweł
Witosz Grażyna
Wlekły Mirosław
Włodarczyk Anna
Włodarczyk Maria i Krzysztof
Włodarczyk Zofia
Włodarczyk-Gajda Barbara
Włodarska Maria
Włodarski Dawid
Włodarski Krzysztof
Włodkowski Bartłomiej
Wnęk Maria
Wnuk Agnieszka
Wnukiewicz Janusz
Wojciechowscy Anna i Paweł
Wojciechowscy Joanna i Tomasz
Wojciechowska Karolina
Wojciechowski Marcin
Wojewódzcy Agnieszka i Mariusz
Wojnar Renata i Grzegorz
Wojnowska Zofia
Wojtania Małgorzata
Wojtania Małgorzata
Wojtasiewicz Bernard
Wojtczak
Wojtczak-Gaglik Elżbieta
Wolak Agnieszka
Wolak Katarzyna
Wolarz Robert i Sylwia
Wolińska Jolanta
Woliński Tomasz
Wolna-Kubicka Katarzyna
Wolnik Dorota i Bogdan
Wolny Krzysztof
Wolska Lucyna
Wołoszyn Gabriel
Wołoszyn Gabriel
Worbs Marcin Ks.
Woźniak Agnieszka
Woźniak Aleksandra
Woźniak Maciej
Woźniak Maciej
Woźniak Małgorzata i Olaf
Woźniak Małgorzta i Olaf
Woźniak Tomasz
Woźniak Wojciech
Woźniakowie Czesława i Mariusz
Wożniakowie Halina i Tadeusz
Wożniakowie Halina i Tadeusz
Wójciak Marta
Wójcicka Marzena
Wójcik Bernadetta i Andrzej
Wójcik Bożena
Wójcik Jolanta i Mariusz
Wójcik Katarzyna
Wójcik Katarzyna
Wójcik Maja
Wójcik Marta
Wójcik Rafał Ks.
Wójtowicz Daniela i Wojciech
Wroniszewscy
Wrońska – Jopkiewicz Ewa
Wróbel Dariusz
Wróbel Joanna
Wróbel Krystyna
Wróbel Marek
Wróbel Marek
Wróbel-Pietrzak Hanna
Wróblewscy Beata i Bogdan
Wrzołek-Romańczuk Małgorzata
Wszoła Paweł, Sylwia
Wudarczyk Marcin
Wyborscy Izabela i Wit
Wycisłowscy Anna i Krzysztof
Wydrzyńska Ewa
Wygoda Jacek i Katarzyna
Wyrozumska Edyta
Wyrwol  Anna
Wyrzykowska Monika
Wysoccy Ewa i Piotr
Wysoccy Iwona i Jerzy
Wysocki Bartosz
Wyszatkiewicz Andrzej
Wyszyńska Katarzyna
Wyżgoł Jan
Wzgarda Aleksandra
Wzgarda Aleksandra
Zabłotny Jarosław
Zaborowscy Joanna i Krzysztof
Zabrzański Marcin
Zacher Jerzy
Zadarko Krzysztof Bp. (biskup pomocniczy Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej)
Zadrożna Justyna
Zagata Anna
Zagórska-Hus Barbara
Zaguła Weronika
Zaguła Wojciech
Zając Anna
Zając Łukasz
Zając Sławomir
Zajączkowski Paweł
Zajączkowski Ryszard i Anna
Zakrzewscy Justyna Benedykt
Zakrzewska Justyna
Zakrzewska Justyna
Zalewscy Janusz , Mariola i Adrian
Zalewscy Joanna i Marcin
Zalewski Bogdan
Załuska Katarzyna
Zańko Teresa
Zapiór Maciej
Zapotoczny Szczepan
Zaremba MP
Zarzeccy Magdalena i Piotr
Zarzyccy Aleksandra i Jerzy
Zawada Wojciech
Zawada-Mokry Magdalena
Zawada-Mokry Magdalena
Zawadzka Marta
Zawadzki Krzysztof
Zawal Agnieszka i Tomasz
Zawieja Zofia
Zawiejska Agnieszka
Zawiejska Agnieszka
Zawistowscy (rodzina)
Zawisza Halina
Zawiślan Daniela i Jan
Zbroszczyk Barbara
Zbuccy Monika i Piotr
Zbylut Barbara
Zdrojkowski Ireneusz
Zdun Tomasz
Zduńczyk Filip
Zegar Marzena i Andrzej
Zegartowscy Małgorzata i Paweł
Zegartowscy Małgorzata i Paweł
Zemła Robert
Zęgota Martyna i Dariusz
Ziaja Marek
Ziarkiewicz Mateusz
Ziarnik Marek
Ziarno Janusz i Marianna
Zielińska-Hosa Anna
Zieliński Andrzej
Zieliński Jakub
Zieliński Jakub
Zieliński Wojciech
Ziembla Maria
Ziemieśkiewicz Andrzej Ks.
Ziemlańska Maria
Zientkowski Antoni
Zięba Halina
Zięba Maria, Tadeusz
Zięcik Anna
Zimnicka-Prabucka Renata
Zimnicki Marek
ZIMNOCH Robert
Zimoch Krzysztof
Zimoń Damian
Zinkiewicz Patrycja
Ziobro Anna
Zmuda Agnieszka i Bogdan
Zmyślińska Ewa
Zontek Kasia
Zółtowska i Niemojewski
Zubelewicz-Szkodzinska Barbara
Związek Celina
Zwiefka Wojciech i Bożena
Zwierz Witold i Jakub
Zwolińscy Aneta i Bogusław
Zwolińska Aleksandra
Zyga Michał
Zygmunt Marek Miszczak
Żak Damian
Żakowska Marta
Żebrowscy Magdalena, Marek i Konstanty
Żebrowska Ewa
Żebrowski Wojciech Orto-Med
Żerdzińska Anna
Żołnowski Kuba
Żółciński Karol
Żółciński Karol
Żółtek Kasia i Marcin
Żółtowska Agata
Żukowie Anna i Andrzej
Żukowie Anna i Andrzej
Żukowscy Anna i Ryszard
Żukowscy Beata i Rafał
Żur Iwona i Tomasz
Żurawska Mariola
Żybura Monika z rodziną
ŻYLICZ AGNIESZKA I OLAF
Żyła Szymon
Żyto Anna

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego i św. Anny Gołkowice
Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Węgrze
Parafia Rybnik Orzepowice
Kościół Najśw. Serca Pana Jezusa i Matki Bożej Pocieszenia
Parafia p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Żorach-Roju
Parafia pw. Niepokalanego Serca Maryi w Kobyli Archidiecezja Katowicka
Parafia Bożego Ciała
Parafia Bożego Ciała w Bytomiu-Miechowicach
Parafia Bożego Narodzenia w Rudzie Śląskiej – Halembie
Parafia Chrystusa Króla Gliwice
Parafia Chrystusa Sługi w Poznaniu
Parafia Ducha Świętego w Osinach
Parafia Farna p.w. Świętej Trójcy w Gnieźnie
Parafia Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza w Chorzowie Batorym
Parafia Krzyża Świetego – Tychy-Czułów
Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej w Latowicach
Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej w Latowicach
Parafia Matki Boskiej Ostrobramskiej w Bydgoszczy
Parafia Matki Boskiej Ostrobramskiej w Bydgoszczy
Parafia Matki Boskiej Szkaplerznej w Dąbrowie Górniczej
Parafia Matki Boskiej Zwycięskiej w Bydgoszczy
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Knurowie
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Skawicy
Parafia Matki Bożej Królowe Aniołów Wilkowyje
Parafia Matki Bożej Piekarskiej – Katowice – Osiedle Tysiąclecia
Parafia MB Różańcowej ul.1Maja 36 41-706 Halemba
Parafia Męczeństwa św.Jana Chrzciciela w Grzawie
Parafia Męczeństwa św.Jana Chrzciciela w Grzawie
Parafia Miłosierdzia Bożego Skierniewice
Parafia Miłosierdzia Bożego w Orzeszu – Zazdrości
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Brzezinach Śląskich
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Katowicach – Murckach
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Katowicach – Murckach
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybniku – Niedobczycach
Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Odkupiciela w Łodzi
Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Odkupiciela w Łodzi
Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Odkupiciela w Łodzi
Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie
Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczercowie
Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczercowie
Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczercowie
Parafia Narodzenia NMP w Bełchatowie
Parafia Naświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie
Parafia Nawiedzenia NMP w Mysłowicach Brzezince
Parafia Niepokalanego Poczecia NMP i św. Maksymiliana w Mysłowicach – Janowi Miejskim
Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświetszej Maryi Panny w Katowicach
Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP
Parafia Niepokalanego Serca Maryi Panny w Leśniewie
Parafia Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Jastrzębiu-Zdroju- Ruptawie
Parafia Niepokalanego Serca NMP w Żorach Rowniu
Parafia Niepokalnego Serca NMP Panny w Żorach-Rowniu
Parafia NMP Królowej Polski w Nakle nad Notecią
Parafia NMP Królowej Różańca Świętego w Gdańsku  plac NMP 1
Parafia NMP Matki Kościoła w Żorach Rogoźnej
Parafia NMP Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej
Parafia NMP Wspomożenią Wiernych Katowice – Wełnowiec
Parafia NSPJ i św. Jana Bosko
Parafia NSPJ Nowy Tomyśl
Parafia NSPJ w Pietrzykowicach
Parafia NSPJ w Wyrach
Parafia p. w. NSPJ w Rudzie Śląskiej Bykowinie
Parafia p.w. Chrystusa Króla w Sikorkach
Parafia p.w. Miłosierdzia Bożego
Parafia p.w. Miłosierdzia Bożego, ul. Jagodzińska 3/5, 52 – 129 Wrocław – Jagodno
Parafia p.w. Św. Andrzeja Boboli w Sztumie
Parafia p.w. św. Jana Jerozolimskiego za Murami w Poznaniu
Parafia p.w. Św. Jana Jerozolimskiego za Murami w Poznaniu
Parafia p.w. Św. Jana Jerozolimskiego za Murami w Poznaniu
Parafia P.W. Św. Maksymiliana Kolbe w Nowej Wsi
Parafia p.w. św. Ojca Pio w Tychach ul. Przepiórek 50
Parafia p.w. św. Wawrzyńca w Krynicznie
Parafia p.w. Św. Wojciecha w Trzebownisku
Parafia p.w. Św. Wojciecha w Trzebownisku
Parafia p.w. Wniebowzięcia NMP w Łętowicach
Parafia Podwyższenia Krzyża Św. w Katwoicach – Brynowie
Parafia Podwyższenia Krzyża Św. Wodzisław Śl.-Zawada
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego i św. Herberta w Katowicach
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Gostyni Śląskiej
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Przegędzy
Parafia Podwyższenia Świętego Krzyża w Trzebieży
Parafia Przemienienia Pańskiego w Garbowie – Kolędnicy Misyjni Oratorium Sióstr Salezjanek
PARAFIA PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO W RADOCZY
Parafia pw św. Brata Alberta. Żory ul. Jodłowa 12
Parafia pw Wniebowzięcia NMP Rybnik
Parafia pw. Chrystusa Zbawiciela – Gdańsk Osowa
Parafia pw. Ducha Świętego w Poznaniu
Parafia pw. Matki Boskiej Bolesnej w Mysłowicach-Brzęczkowicach
Parafia pw. Matki Boskiej Bolesnej w Mysłowicach-Brzęczkowicach
Parafia pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Chodaczowie
Parafia pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Chodaczowie
Parafia pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Chodaczowie
Parafia pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Chodaczowie
Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej  w Gliwicach
Parafia pw. MB Bolesnej, Czeladź – Piaski
Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pietrzykowicach
Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy we Wrocławiu
Parafia pw. NMP Królowej Polski w Brzozie koło Bydgoszczy
Parafia pw. NSPJ w Pietrzykowicach
Parafia pw. NSPJ w Pietrzykowicach
Parafia pw. Św. Andrzeja Apostoła w Chałupkach Dębniańskich
Parafia pw. Św. Andrzeja Apostoła w Chałupkach Dębniańskich
Parafia pw. Św. Andrzeja Apostoła w Chałupkach Dębniańskich
Parafia pw. Św. Barbary w Grodzisku Dolnym
Parafia pw. Św. Barbary w Grodzisku Dolnym
Parafia pw. Św. Barbary w Grodzisku Dolnym
Parafia pw. Św. Barbary w Grodzisku Dolnym
Parafia pw. Św. Bartłomieja Apostoła w Bieruniu
PARAFIA PW. ŚW. IZYDORA  43-215 JANKOWICE
Parafia pw. św. Jadwigi i św. Jakuba Ap w Lusowie
Parafia pw. św. Jadwigi i św. Jakuba Ap w Lusowie
Parafia pw. św. Jadwigi i św. Jakuba Ap. w Lusowie
Parafia pw. św. Jadwigi Królowej w Poznaniu
Parafia pw. św. Jadwigi Królowej w Poznaniu
Parafia pw. św. Jana Chrzciciela Józefów Michalin
Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Józefowie – Michalinie
Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Józefowie-Michalinie
Parafia pw. św. Jerzego w Gliwicach-Łabędach
Parafia pw. św. Katarzyny w Solcu Wlkp.
Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbe w Wólce Grodziskiej
Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbe w Wólce Grodziskiej
Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbe w Wólce Grodziskiej
Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbe w Wólce Grodziskiej
Parafia pw. św. Szymona i Judy Tadeusza w Jaczowie
Parafia pw. św. Teresy Benedykty od Krzyża w Gdańsku (Danuta Płókarz)
Parafia pw. św. Wojciecha w Wągrowcu
Parafia pw. Świętego Ojca Pio w PNIEWIE
Parafia pw. Świętej Siostry Faustyny w Jamielniku
PARAFIA PW. WNIEBOWZIĘCIA NMP W KOŁOBRZEGU
PARAFIA PW. WNIEBOWZIĘCIA NMP W KOŁOBRZEGU
Parafia pw.Św. Bartłomieja Apostoła w Bieruniu
PARAFIA RZYM. KATOL. ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO
Parafia Rzymsko – Katolicka Chrystusa Króla, Lędziny – Hołdunów
PARAFIA RZYMSKO – KATOLICKA PW.ŚW. KRZYZA W POZNANIU
Parafia Rzymsko Katolicka Ducha Świętego w Tychach
Parafia Rzymsko -Katolicka p.w Ducha Świętego w Tychach
Parafia Rzymsko Katolicka pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa Gorzow Wlkp.
Parafia Rzymskokatolicka Chrystusa Króla w Czyżowicach
Parafia Rzymskokatolicka Kąty, diec. rzeszowska
Parafia Rzymskokatolicka M. B . Królowej Różańca Św., ul. Kościelna 4, 43-170 Łaziska Górne
Parafia Rzymskokatolicka M. B. Królowej Różańca Świętego, ul. Kościelna 4, 43-170 Łaziska Górne
Parafia Rzymskokatolicka M. B. Królowej Różańca Świętego, ul. Kościelna 4, 43-170 Łaziska Górne
Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Fatimskiej
Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Królowej w Sokolnikach – Lesie
PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA Miłosierdzia Bożego w Niewiadomiu
Parafia Rzymskokatolicka Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bieruniu Nowym
PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA W KOCHCICACH DIECEZJA GLIWICKA
Parafia Rzymsko-Katolicka Najświętszego Serca Pana Jezusa  Przypki Archidiecezja Warszawska
Parafia Rzymskokatolicka Narodzenia św. Jana Chrzciciela – Tychy  – Cielmice
Parafia Rzymskokatolicka Narodzenia św. Jana Chrzciciela Tychy  – Cielmice
Parafia Rzymskokatolicka Niepokalanego Serca Maryi w Kokoszycach
Parafia Rzymskokatolicka Niepokalanego Serca NMP w Łaziskach Dolnych
Parafia Rzymskokatolicka NMP Królowej Pokoju w Olzie
Parafia Rzymskokatolicka NMP Uzdrowienia Chorych w Bojszowach Nowych
PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA p. w. św. Maksymiliana Kolbego w Szczerbicach
Parafia Rzymskokatolicka p.w. MATKI BOSKIE POŚREDNICZKI WSZELKICH ŁASK  TYCHY-URBANOWICE
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP w Chojnowie
Parafia rzymsko-katolicka p.w. św. Izydora
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Marii Magdaleny TYCHY
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Wniebowzięcia NMP
Parafia Rzymskokatolicka pw. Chrystusa Króla w Szczecinie – Skolwinie
Parafia Rzymskokatolicka pw. Matki Bożej Królowej Świata
Parafia Rzymskokatolicka pw. Najświętszej Maryi  Panny Królowej Polski w Koninie
Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Białogardzie
Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Gładyszowie
Parafia Rzymskokatolicka pw. Nawiedzenia NMP w Markowicach
Parafia Rzymskokatolicka pw. Nawiedzenia NMP w Markowicach
Parafia Rzymskokatolicka pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Kwakowie
Parafia Rzymskokatolicka pw. NMP Wniebowziętej w Śremie
Parafia Rzymskokatolicka pw. Św Maksymiliana Kolbe w Nowej Wsi
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Andrzeja Boboli w Poznaniu
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Andrzeja Boboli w Poznaniu
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Poznaniu
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Brata Alberta Chmilowskiego w Wojnowicach
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Królowej w Poznaniu
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Królowej w Poznaniu
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Królowej w Poznaniu
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Królowej w Poznaniu
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Królowej w Poznaniu
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Królowej w Poznaniu
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Królowej w Poznaniu
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Królowej w Poznaniu
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Królowej w Poznaniu
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Królowej w Poznaniu
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Królowej w Poznaniu
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Królowej w Poznaniu
Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Jadwigi Śląskiej w Starej Wsi
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Marcina i św. Piotra w Okowach w Konarzewie
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Marcina i św. Piotra w Okowach w Konarzewie
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Piusa X i św. Marii Goretti
Parafia rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia NMP w Śniadowie
Parafia rzymsko-katolicka pw.Św Antoniego z Padwy – Mikołów Reta
Parafia Rzymskokatolicka pw.św.Andrzeja Boboli w Poznaniu
Parafia Rzymskokatolicka Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Mysłowicach
Parafia Rzymskokatolicka Św. Andrzeja Boboli w Rawiczu
Parafia Rzymskokatolicka św. Antoniego w Katowicach – Dąbrówce Małej
Parafia Rzymskokatolicka Św. Barbary w Chorzowie
PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. JANA CHRZCICIELA
Parafia Rzymskokatolicka św. Jana Chrzciciela Orzesze-Jaśkowice
Parafia Rzymskokatolicka św. Jana Chrzciciela w Pawłowicach
Parafia Rzymskokatolicka Św. Józefa Robotnika Tarnowskie Góry
Parafia Rzymskokatolicka św. Józefa Robotnika w Godowie
Parafia Rzymskokatolicka św. Maksymiliana Marii Kolbe w Tychach
Parafia Rzymsko-katolicka św. Marcina w Ćwiklicach
Parafia Rzymskokatolicka św. Mikołaja w Warszowicach
Parafia Rzymskokatolicka św. Urbana w Woli
Parafia Rzymskokatolicka Św. Urbana, Papieża i Męczennika w Mikołowie
Parafia Rzymskokatolicka Świetego Józefa Oblubieńca NMP w Łodzi ul. Farna 12
Parafia Rzymskokatolicka Świętego Michała Archanioła, ul Zamkowa 4, 43-178 ORNONTOWICE
Parafia Rzymskokatolicka Świętego Michała Archanioła, ul Zamkowa 4, 43-178 ORNONTOWICE
Parafia Rzymskokatolicka Świętej Trójcy w Kościerzynie
Parafia Rzymskokatolicka Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza Raszczyce
Parafia Rzymskokatolicka Trójcy Przenajświętszej w Palowicach
Parafia Rzymskokatolicka w Weryni pw. św. Maksymiliana
Parafia Rzymskokatolicka Wniebowzięcia N.M.P.
Parafia Rzymskokatolicka Wszystkich Świętych w Pszczynie
Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Św. Jana Chrziciela w Gładyszowie
Parafia Sokoły
Parafia Sw. J. Kantego Poznań
Parafia Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Rudzie Śląskiej
Parafia św Augustyna
Parafia św. Alberta Wielkiego
Parafia św. Anioła Stróża w Gorzycach
Parafia św. Anny i św. Joachima
Parafia św. Anny i św. Joachima, Gogolin-Karłubiec, diec. Opolska
Parafia św. Anny i św. Joachima, Gogolin-Karłubiec, diec. Opolska
Parafia św. Anny Kiszewo
Parafia św. Anny w Kiszewie
Parafia św. Anny w Kolnie   18-500 Kolno ul. Kościelna 17
Parafia św. Antoniego z Padwy
Parafia św. Antoniego z Padwy Katowice – Stary Panewnik
Parafia św. Antoniego z Padwy w Chorzowie
Parafia św. Barbary Ruda Śląska – Bykowina
Parafia św. Bartłomieja Apostoła Pogrzebień 44-285 – Kornowac
Parafia św. Benedykta w Tychach
Parafia św. Benedykta w Tychach
Parafia św. Benedykta w Tychach
Parafia św. Brata Alberta
Parafia św. Brata Alberta Chmielowskiego Rybnik – Kamień ul. Robotnicza 95
Parafia św. Brata Alberta Szczecin Głębokie
PARAFIA ŚW. BRATA ALBERTA W JASTRZĘBIU ZDROJU
Parafia św. Cyryla i Metodego – Katowice – Załęska Hałda
Parafia św. Dominika i klasztor Dominikanów w Szczecinie
Parafia św. Dominika i klasztor Dominikanów w Szczecinie
Parafia św. Floriana w Uniejowie
Parafia św. Gerard w Gliwicach
Parafia św. Jacka – Katowice
Parafia Św. Jacka Rydułtowy-Radoszowy
Parafia św. Jadwigi i św. Jakuba Ap. w Lusowie
Parafia św. Jadwigi Królowej w Żabieńcu diecezja warszawska
Parafia Św. Jakuba Apostoła
Parafia Św. Jana Chrzciciela
Parafia św. Jana Chrzciciela Kraków – Diakonia Modlitwy
Parafia Św. Jana Chrzciciela w Będzinie
Parafia Św. Jana Chrzciciela w Będzinie
Parafia św. Jana Chrzciciela w Cegłowie
Parafia św. Jana Chrzciciela w Józefowie-Michalinie
Parafia św. Jana Chrzciciela w Zgierzu
Parafia św. Jana Chrzciciela w Zgierzu
Parafia św. Jana Chrzciciela w Zgierzu
PARAFIA ŚW. JANA KANTEGO W POZNANIU
Parafia św. Jana Nepomucena w Lisowicach
Parafia św. Jana Nepomucena w Starym Koźlu
Parafia św. Jana Sarkandra w Rybniku – Paruszowcu
Parafia Św. Jana XXIII w Komornikach
Parafia św. Józefa
Parafia św. Józefa
Parafia Św. Józefa Oblubieńca NM.Panny w Czerwionce
Parafia św. Józefa Robotnika
Parafia św. Maksymiliana
Parafia św. Maksymiliana
Parafia św. Michała Archanioła w Siemianowicach Śląskich
Parafia Św. Michała w Katowicach
Parafia św. Mikołaja w Lubzinie Koło Koronkowe
Parafia św. Mikołaja w Lubzinie Koło Koronkowe
Parafia św. Piotra i Pawła w Piekarach Śląskich – Kamieniu
Parafia św. Piusa X – Ruda Śląska
Parafia św. Stanisława BM
Parafia św. Stanisława BM w Żurominku
Parafia św. Teresy od Dzieciatka Jezus w Rybniku Chwałowicach
Parafia św. Wawrzyńca w Chorzowie
Parafia św. Wincentego Pallottiego w Łodzi
Parafia św. Zygmunta w Warszawie
Parafia św.Apostołów Piotra i Pawła w Lędzinach
Parafia św.Klemensa w Miedźnej
Parafia św.Rodziny w Katowicach
Parafia Świętego Antoniego w Rybniku
Parafia Świętego Floriana w Chorzowie
Parafia Świętego Krzyża w Zakopanem
Parafia Świętego Wawrzyńca Rybnik- Ligocka Kuźnia
Parafia Świętej Rodziny
Parafia Świętej Trójcy w Wólce Lubelskiej
Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Białej k/Zgierza
Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Białej k/Zgierza
Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Białej k/Zgierza
Parafia Trójcy Przenajświętszej w Piekarach Śląskich – Szarleju
Parafia Trójcy Przenajświętszej w Rybniku-Popielowie
Parafia Trójcy Świętej w Elblągu
Parafia Trójcy Świętej w Elblągu
Parafia Trójcy Świętej w Elblągu
Parafia Wieczerzy Pańskiej
PARAFIA WIERZBIĘCIN P.W. NIPOKALANEGO POCZĘCIA NMP
Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Studzionce
Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wodzisławiu Śląskim
Parafia Wszystkich Św. w Pszczynie
Parafia Wszystkich Św. w Pszczynie
Parafia Wszystkich Świętych Bełchatów
Parafia. św. Idziego Choceń
Parafii św.Jadwigi w Tychach
Rzym -kat. Parafia św. Mikołaja
Rzymsko Katolicka Parafia M.B. Różańcowej, 41-700 Ruda Śląska, ul. Kościelna 12
Rzymsko Katolicka Parafia Nawiedzenie NMP w Widzowie – archidiecezja częstochowska
Rzymsko Katolicka Parafia św. Barbary w Rybniku Boguszowicach Osiedlu
Rzymskokatolicka Parafia Ducha Świętego w Wodzisławiu Śląskim
Rzymskokatolicka Parafia Matki Bożej Bolesnej w Rybniku
Rzymskokatolicka Parafia Matki Bożej Fatimskiej w Katowicach-Piotrowicach
Rzymskokatolicka Parafia matki Bożej Nieustającej Pomocy
Rzymskokatolicka Parafia Matki Bożej Szkaplerznej Imielin ul. Imielinska 89
Rzymskokatolicka Parafia MB Szkaplerznej i Św. Piusa X w Jejkowicach
Rzymskokatolicka Parafia MB Wszechpośredniczki Łask i św. Antoniego
Rzymskokatolicka Parafia Miłosierdzia Bożego w Tychach
Rzymskokatolicka Parafia Miłosierdzia Bożego w Tychach
Rzymskokatolicka Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Świętochłowicach-Piaśnikach
Rzymskokatolicka Parafia Najświętszej Maryi Panny Krlowej Rodzin w Jankowicach
Rzymskokatolicka Parafia Narodzenia św. Jana Chrzciciela
Rzymskokatolicka Parafia Nawiedzenia NMP w Bardzie Śl.
Rzymskokatolicka Parafia NMP Królowej Polski w Kobielicach
Rzymskokatolicka Parafia NSPJ w Piasku k/Pszczyny
Rzymskokatolicka Parafia p.w. Ducha Św. w Siemianowicach-Bytkowie
Rzymskokatolicka Parafia p.w. Ducha Świętego w Rudzie Śląskiej Czarny Las
Rzymsko-katolicka Parafia p.w. Zwiastowania NMP w Czerwińsku nad Wisłą – salezjanie
Rzymskokatolicka Parafia pw. M.B. Królowej Świata w Dobrej
Rzymskokatolicka parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej
Rzymskokatolicka Parafia św. Anny, Świerklany
Rzymskokatolicka Parafia św. Józefa w Piekarach Śląskich
Rzymskokatolicka Parafia św. Józefa, Łagiewnicka 17 41-500 Chorzów
Rzymskokatolicka Parafia Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Porębie
Rzymskokatolicka Parafia św. Michała Archanioła, ul. Wyzwolenia 39, 44-348 SKRZYSZÓW
Rzymskokatolicka Parafia św. Urbana
Rzymskokatolicka Parafia Świętej Trójcy  w Wiśle Wielkiej
Rzymsko-Katolicka Parafia Świętych Jana i Pawła w Katowicach-Dębie
Rzymskokatolicka Parafia Trójcy Przenajświętszej, kaszewice
Rzymskokatolicka Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
Rzymskoktolicka Parafia pw. św. Józefa Robotnika w Katowicach-Józefowcu
Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Poznaniu

9 DYWERSYJNA
Acik
Akademicka Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Soli Deo Omnia” – Warmia
Akademicka Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Soli Deo Omnia” – Warmia
Akcja Katolicka Parafia MB Różańcowej Lisia Góra
Akcja Katolicka parafia św. Michała Archanioła w Poznaniu
Akcja Katolicka przy parafii św. Maksymiliana Kolbe w Bielsku-Białej
Akcja KAtolicka w Polsce
Arcybiskupie Seminarium Duchowne
Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu
Ast
Brewiarzowa Grupa Ojców Parafia św Trójcy Kobyłka
Caritas Archidiecezji Łódzkiej
Caritas Archidiecezji Łódzkiej
Caritas Archidiecezji Łódzkiej
Caritas Diecezji Gliwickiej
Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej
Caritas Diecezji Płockiej
Caritas Diecezji Płockiej
Caritas Diecezji Płockiej
Caritas Diecezji Płockiej
Caritas Diecezji Siedleckiej
Caritas Diecezji Siedleckiej
Caritas Diecezji Siedleckiej
Caritas Parafii Nawiedzenia NMP w Mysłowicach Brzezince
CARITAS PARAFII P.W. TRÓJCY ŚWIĘTEJ RACHOWICE
Caritas Parfii NSPJ Białogard
Caritas Płock
Centrum Animacji Misyjnej Księży Pallotynów w Konstancinie-Jeziornie
Charytatywni Freta
Chorągiew Zachodniopomorska Związku Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Zachodniopomorska Związku Harcerstwa Polskiego
Członkowie Komunii Wspólnoty Chemin Neuf – Region Południe
Członkowie Parafialnego Zespołu Caritas przy Parafii św. Jana Chrzciciela w Cegłowie
Członkowie Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata
Diakonia Świętej Rodziny z Katowic
Diakonia Świętej Rodziny z Katowic
Diakonia Świętej Rodziny z Katowic
Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej Archidiecezji Poznańskiej
Dom Zmartwychwstania Wola Duchacka Kraków
Dominikańskie Duszpasterstwo Rodzin w Katowicach
Dominikańskie Duszpasterstwo Rodzin w Katowicach
Domowy Kościół- parafia p.w. św. Józefa Piła
Domowy Kościół przy parafii NSPJ w Tychach
Domowy Kościół Ruchu Światło – Życie krąg Oborniki Śląskie
Domowy Kościół Ruchu Światło-Życie – Krąg z Zawadzkiego
Domowy Kościół z parafii Trójcy Świętej w Lublinie
Droga Neokatechumenalna – wspólnota w Warszawie
Duszpasterstwa działające przy Klasztorze oo. Dominikanów na Freta w Warszawie
Duszpasterstwo Absolwentów św. Benedykta przy kolegiacie św. Anny w Krakowie
Duszpasterstwo Akademickie Poznań-Winiary
Duszpasterstwo Akademickie Poznań-Winiary
Duszpasterstwo Akademickie Poznań-Winiary
Duszpasterstwo Akademickie w Rybniku (DAR)
E.K.M.T.A.J.K.A. Kurowscy
Equipes Notre Dame sektor małopolski
Fraternia świeckich Zakonu Kaznodziejskiego św. Alberta Wielkiego w Krakowie
FUNDACJA  ZOFII MAGNATTI
Fundacja Alingua Pomocne Słowo
Fundacja DWUNASTKA
Fundacja Identitas
Galilea Chełm DZ Gosia i Lidka
Galilea Częstochowa
Galilea Kraków
Galilea Krasnystaw + Świdnik
Galilea Śląsk
Galilea Wielkopolska
Galilea Wielkopolska
Gimnazjum im. Wincentego Pallottiego
Gogolin-Karłubiec, diec. Opolska
Grono pedagogiczne SP nr 1 w Plewisakch
Grupa biblijna przy parafii Matki Bożej Saletyńskiej w Krakowie
Grupa Droga Odnowa w Duchu Św.
Grupa Odnowy Charyzmatycznej Betania Radoszowy
Grupa rodzin parafii Chrystusa Króla w Katowicach
Grupa Św. Błażeja ze wspólnoty Woda Życia z Warszawy
GRUPA ŚW. TERESKI Z RABKI-ZDROJU
Grupa Św.Ojca Pio przy Parafii Św.Urbana w Paniówkach
GRUPY KS. JACKA WSPÓLNOTY PIELGRZYMKOWEJ POZNAŃ STARE ŻEGRZE
GRUPY KS. JACKA WSPÓLNOTY PIELGRZYMKOWEJ POZNAŃ STARE ŻEGRZE
HIBI
III Krąg Katedralny DK Łódź
Instruktorzy Stowarzyszenia Harcerskiego
Instytut Świecki Chrystusa Króla
Instytut Świecki Chrystusa Króla
Karmelitanki Dzieciątka Jezus
Katolicka Wspólnotę „Dom na Skale” z Wrocławia
Katolicki Zespół Edukacyjny im. ks. Piotra Skargi
Katolicki Zespół Edukacyjny im. ks.P.Skargi z Warszawy
Kl 4d sp1 Swarzędz
Kl. 4d SP1 Swarzędz
Klasztor Dominikanów we Wrocławiu
Klasztor Franciszkanów w Rybniku
KLASZTOR KARMELITANEK BOSYCH GNIEZNO
Klasztor Sióstr Klarysek
Klub Tygodnika Powszechnego Warszawa
Klub Tygodnika Powszechnego we Wrocławiu
Klub Tygodnika Powszechnego  Gliwice
Kolędnicy Misyjni Oratorium Sióstr Salezjanek – Parafia Przemienienia Pańskiego w Garbowie
Koło Różańcowe p.w. Św. Jana Chrzciciela przy parafii Jana Chrzciciela w Cegłowie
Koło Różańcowe św. Jana Pawła II przy parafii św. Jana Chrzciciela w Cegłowie
Koło Żywego Różańca parafia NCiKCh Toruń
Komenda Podhalańskiego Hufca ZHP im. Kurierów Tatrzańskich
Kościół Domowy Dobra (Szczecińska)
Kościół pw. Boskiego Zbawiciela w Krakowie
Kościół pw. Boskiego Zbawiciela w Krakowie
Kościół pw. Boskiego Zbawiciela w Krakowie
Kościół pw. św. Benona w Warszawie
Krakowski Park Technologiczny sp. z o.o
Krakowski Park Technologiczny sp. z o.o.
Krąg Biblijny im. św. Jana Pawła II Parafii Rzym-Kat w Czermnie
Krąg Biblijny im. św. Jana Pawła II Parafii Rzym-Kat w Czermnie
Krąg Biblijny im. św. Jana Pawła II Parafii Rzym-Kat w Czermnie
Krąg Biblijny im. św. Jana Pawła II Parafii Rzym-Kat w Czermnie
KRĄG BIBLIJNY W WIŃSKU
Krąg biblijny-parafia M.Boskiej Bolesnej w Mierzynie
Krąg DK i Przyjaciele-Szczecin
Krąg Domowego Kościoła – Warszawa Wilanów
Krąg Domowego Kościoła „Św. Antoni Padewski” przy parafii Matki Bożej Anielskiej w Warszawie-Radości
Krąg Domowego Kościoła Kraków
Krąg Domowego Kościoła przy par. Św.Apostołów Piotra i Pawła
Krąg Domowego Kościoła w Lublinie
Krąg II Domowego Kościoła Gdańsk-Brętowo
krąg Kościoła Domowego w Słomczynie
Krąg rodzin Fiore Ruchu Focolare
Krąg Rodzinny Tadeusza
Kręgi Domowego Kościoła – Rejon Praga Południe II
Kręgi Domowego Kościoła – Warszawa Praga Południe
Kręgi Domowego Kościoła – Warszawa Praga Południe
Lepa Adam Bp. -Archidiecezja Łódzka
Liturgiczna Wspólnota Osady Burego Misia
MIKA
MNU
Nauczyciele Gimnazjum im. Jańskiego Kraków
Niepubliczne Katolickie Przedszkole im. Świętej Rodziny Pułtusk
Niepubliczne Przedszkole „Leśna Polanka”
Nowe Jeruzalem Warszawa
Nowe Jeruzalem Warszawa
Oddział Caritas Parafia MB Różańcowej Lisia Góra
Oratorium salezjańskie Tarnowskie Góry
Oratorium św. Jana Bosko
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybniku Boguszowicach
Parafia św. Brata Alberta Chmielowskiego Rybnik
Parafia św. Jana Kantego Poznań i Siostry Salezjanki
Parafialny Oddział Caritas w Barcicach
Parafialny Zespół Carita Parafii p.w. Św. Franciszka z Asyżu w Zielonej Górze
Parafialny Zespół Caritas A.W. przy Parafii Św. Maksymiliana
Parafialny Zespół CARITAS Dygowo
Parafialny Zespół Caritas Parafii p.w. św. Franciszka z Asyżu w Zielonej Górze
Parafialny Zespół Caritas przy Parafii Św. Papieża Jana XIII w Łodz
Parafialny Zespół Caritas w Nieparcie
Parafialny Zespół Caritas, Koło Żywego Różańca Nawiedzenia Matki Bożej Częstochowskiej w Strzegowie
Parafialny Zespół Charytatywny Katowice Zawodzie
Parafianie z Kościoła św. Jana Kantego w Poznaniu
Parafianie z Kościoła św. Jana Kantego w Poznaniu
Parafianie z Kościoła św. JANA KANTEGO z POZNANIA
Polska Prowincja Zakonu św. Augustyna (augustianie)
Poznańska Grupa Rodzin Focolarie
Pracownicy Instytutu Immunologii i Terapii Doświadczalnej PAN im. Ludwika Hirszfelda
Prowicnja Warszawska Redemptorystów
Publiczne Gimnazjum Siostr Salezjanek im. św. Dominika Savio
Publiczne Gimnazjum Siostr Salezjanek im. św. Dominika Savio
Publiczne Gimnazjum Siostr Salezjanek im. św. Dominika Savio
Publiczne Gimnazjum Sióstr Salezjanek w Krakowie
Puławskie Koło Katolickiego Stowarzyszenia Kolejarzy Polskich
Referat Misji Zagranicznych – Zgromadzenie Księży Misjonarzy Saletynów
Rodzina Święcickich
Rodziny z parafii św Jerzego w Dębieńsku
Rodziny z parafii św. Jerzego w Dębieńsku
Rodziny z parafii św.Jerzego Dębieńsko
Róże Różańcowe i Straż Honorowa Najśw. Serca P. J. – Mikołajowice
Rubinkowo II
Ruch Duchowości Małżeńskiej – Equipes Notre-Dame Polska Sektor Małopolski
Ruch Duchowości Małżeńskiej Equipes Notre Dame Sektor Małopolski
Rybnicka Inicjatywa Rodzin
SANKTUARIUM ŚW. JAKUBA AP. W LĘBORKU I FRANCISZKANIE
Siostry Boromeuszki – Mikołów
Siostry Boromeuszki Katowice-Szopienice, END – ekipa Łódź IV
SIOSTRY SALEZJANKI I WSPÓLNOTA WYCHOWAWCZA Z GARBOWA KOŁO LUBLINA
Siostry Salezjanki Wisła
Siostry Salezjanki Wisła
Siostry Służebniczki – Rudawa
Siostry Służebniczki – Tylicz
Siostry Służebniczki – Tylicz
Siostry służebniczki NMP Spytkowice
Siostry Służebniczki Wola Rzędzińska
Siostry Służebniczki z Chrzanowa i Krakowa
Siostry Służki NMP Niepokalanej z Mariówki
Sióstry Służebniczki NMPNP w Zgorzelcu
Stowarzyszenie Natanael
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich „Wspólnota Poranka”
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich „Wspólnota Poranka”
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich koło Czarny Las i Przyjaciele z par Ducha Świętego Ruda Ślaska.
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy Parafii Matki Bożej Szkaplerznej w Tarnowie
STOWARZYSZENIE RODZIN KATOLICKICH przy parafii św. MIKOŁAJA w Łące
Stowarzyszenie Vides- Siostry Salezjanki Tarnowskie Góry
Szkolne Koło Caritas przy Zespole Szkół w Miechucinie
Szkoła i Przedszkole Sióstr Salezjanek w Rumi
Szkoła Podstawowa Istota
Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Teresy od Dzieciątka Jezus i Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Teresy od Dzieciątka Jezus i Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Szkoła Podstawowa Nr 2 Przymierza Rodzin
Szkoła Przymierza Rodzin
Szkoła Przymierza Rodzin
Szkoła Tańca Współczesnego w Poznaniu
WSPOLNOTA CHRYSTUSA ZMARTWYCHWSTAŁEGO GALILEA
Wspolnota Gloria Deo Goczałkowice-Zdrój
Wspolnota Odnowy w Duchu Świetym Maranatha-Łódź
Wspólnota „JUTRZENKA” Sosnowiecka wspólnota Odnowy w Duchu Świętym
Wspólnota „Krag Biblijny” z  Łodzi
Wspólnota Apostoła Natanaela – Gliwice
Wspólnota Bogaci w Miłosierdzie
Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego GALILEA Gdańsk
Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea Rejon Podhalański
Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea Stryszawa
Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea Sucha Beskidzka
Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea Winnica Kraków
Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea Winnica Lubelska
Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea Winnica Lubelska
Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea Zembrzyce
Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea, Winnica Śląsk – Tychy
Wspólnota Galilea DZ Kraków Czyżyny
Wspólnota Galilea DZ Tarnowiec A.J.
Wspólnota Gedeon
Wspólnota Kręgu Biblijnego w Lubiczu Górnym
Wspólnota Kręgu Biblijnego w Lubiczu Górnym
Wspólnota Mężczyzn Św. Józefa z Wadowic
Wspólnota Miłość i Miłosierdzie Jezusa
Wspólnota Modlitewna MISERICORDIA, Kraków, os. Na Wzgórzach
Wspólnota Modlitewna Samuel
Wspólnota Nikodem
Wspólnota Nikodem
Wspólnota Niosących Chrystusa OSIOŁ przy parafii św. Barbary w Rudzie Śląskiej
Wspólnota Odnowy w Duchu Sw. 8 Błogosławieństw w Olsztynie
Wspólnota Odnowy w Duchu Św Fatima w Ostródzie
Wspólnota Odnowy w Duchu Św Fatima w Ostródzie
Wspólnota Odnowy w Duchu Św.”Niepokalana” w Gdyni
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym ,,Zwiastowanie”- Mrągowo
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Ja Jestem” Warszawa
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Pójdź za Mną”- Warmia
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „REDEMPTOR” Warmia
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Światło Miłosierdzia” – WARMIA
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym ABRAHAM- WARMIA
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Kanaan Warmia
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Pan Naszą Sprawiedliwością – Warmia
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Parakletos Warmia
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Trójca Święta  Warmia
Wspólnota Odnowy  w Duchu Swietym „Zacheusz” Warmia
WSPÓLNOTA PIEGRZUMKOWA POZNAŃ STARE ŻEGRZE
Wspólnota Ruchu Focolari Kolbuszowa
Wspólnota Ruchu Focolari w Rzeszowie
Wspólnota Ruchu Focolari w Rzeszowie
Wspólnota Sióstr Nazaretanek z Krakowa
Wspólnota Sióstr Salezjanek w Krakowie
Wspólnota Szekinah
Wspólnota wigilijna z Krakowa
Wspólnota Życia Chrześcijańskiego Poznań
Wspólnota Żywego Różańca w Rakoszycach
Wspólnota Żywego Różańca z Parafii Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza -Chorzów Batory
Wspólnoty Odnowy w Duchu Św. ” La Salette”
Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku – Klerycy
Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku – Moderatorzy
YAQ PROJEKT – PRACOWNIA ROZWOJU SPOŁECZNEGO
Zespol Charytatywny Caritas przy Parafii Św.Ap.Piotra i Pawła w Mikołowie –Paniowach
Zespół Centrum Myśli Jana Pawła II, Rzymsko-Katolicka Parafia Trójcy Przenajświetszej w Katowicach Kostuchnie
Zespół charytatywny Caritas przy Parafii Św. Ap. Piotra i Pawła w Mikołowie-Paniowach
Zespół parafialny CARITAS Parafia Wniebowzięcia N.M.P. w Puławach
Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek Kraków
Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek Kraków
Zespół Szkół Sióstr Salezjanek w Jastrzębiu-Zdroju
Zespół Szkół Sióstr Salezjanek w Jastrzębiu-Zdroju
Zgromadzenie Córek Bożej Miłości
Zgromadzenie Córek Najczystszego Serca N.M.P. Nowe Miasto/n. Pilicą
Zgromadzenie Księży Misjonarzy Saletynów Dom Zakonny Warszawa
ZGROMADZENIE OBLATÓW ŚW. JÓZEFA
ZGROMADZENIE SIÓSTR FELICJANEK
ZGROMADZENIE SIÓSTR KANONICEZEK DUCHA ŚWIĘTEGO DE SAXIA  KRAKÓW
Zgromadzenie Sióstr Kanoniczanek Ducha Świętego Kraków
ZGROMADZENIE SIÓSTR KANONICZEK DUCHA ŚWIETEGO KRAKÓW
ZGROMADZENIE SIÓSTR KANONICZEK DUCHA ŚWIĘTEGO DE SAXI Z KRAKOWA
Zgromadzenie Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu
Zgromadzenie Sióstr Niepokalanego Poczęcia NMP
Zgromadzenie Sióstr służebniczek BDNP Prowincja Krakowska
Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Bogarodzicy Dziewicy Niepokalanie Poczętej
Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP NP – starowiejskie w Warszawie
Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP NP – starowiejskie Warszawa
Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP NP Kraków
Zgromadzenie Sióstr Św. Elżbiety III Zakonu Regularnego Św. Franciszka w Cieszynie
Zgromadzenie Sióstr Urszulanek SJK
Zgromadzenie Sióstr Wynagrodzicielek Najswiętszego Oblicza

ACKEE GROUP Maria Strzeduła
Adventure Warsaw – Rafał Patla
Aneta usługi tłumaczeniowe i marketingowe
Anikino Sp. z o.o.
art-eco
B.W.A.A. Szemrykowie
Brezo sp. z o.o.
Centrum Diagnostyki Patomorfologicznej Jarosława Wejman
CMG Meble
Credit Risk Brokers Sp. z o.o.
Czekaj Roman Hostel Miechów
Dalke – Karakiewicz Dominika
Dana Firma Budowlana sp.j.
Daniela i Beata Bud-Gusaim
Deloitte Polska – Południe
DOXA Jacek Głowacki
Ekowod Piotr Mazurkiewicz
ELLA Depilacja Cukrowa
END ekipa W-7b
Firma Jubilerska MiK Wójtowicz
Fotopracownia.Com Agnieszka i Jacek Taranowie
FPHU HOBBY ZBIGNIEW PITAK
Fryzjer Mobilny Szybkie Cięcie Malbork T.Ulatowska
Fudkop A.K.Fudali Sp.J
Fundacja Księdza Orione Czyńmy Dobro
FUNDACJA ZOFII MAGNATTI
Future Simple Paulina Czapska
Gabinet Stomatologiczny Paweł Mazurkiewicz
Galicya Cafe
Gospodarstwo Agroturystyczne „Spichlerz” Wożuczyn
GROT sp. z o. o.
grupa MK Cafe
Grzegorz Fischer Usługi Przeciwpożarowe
Hostel Miechów
Iluzjon Art Cafe Przemysław Gołębiowski
Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Monika Krajewska
Jarosław Rzepka FHU Bojar
Jolanta Piesik D&J Food
Kancelaria radcy prawnego Anna Kruszewska
Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Klawikowski
Kinaszczuk
Korbud – Anna Mazurkiewicz
Krak Nieruchomości Sp. z o.o
MASUMI Katarzyna Kłyś
Max Bielecki & co
Metpol sp. z o.o.
MIkomed Artykuły Medyczne i Ortopedyczne Beata Konieczna
Mikstacki sp.j.
Nexum Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o.
Ogrodnik Sobierajska-Sokolnicka Buśko Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p
P.P.U.H. „NEPTUN” SP. Z O.O.
PASSION & MERCY COMMUNITY
Per-La sp. z o.o.
Pracownia IT Kajzar Katarzyna
Pracownicy Deloitte Polska – Południe
Pracownicy PG-PROJEKT Wrocław
Praktyka Lekarska Małgorzata Comi-Siwińska
Prywatny Gabinet Stomatologiczny Marta Polaczek
Przedsiębiorstwo LEWN S.C.
PW LASKOPOL Sp.J HALINA DUDEK ROMAN DUDEK
Revo Cosmetics Marcin Szczęsny
Saloner.pl
SensuLab Jakub Placha
Smart Apps Łukasz Mazur
Specjalistyczny Gabinet Lekarski Agnieszka Kańska lekarz specjalista psychiatra
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Rodzinie „Nie bądź obojętny”
Super-Market Korwek Spółka Jawna
Szkoła Języków Obcych Berliner Kasprowicz Joanna
Szkoła Jogi 12 asan
Techniserv It sp.z.o.o
Telecad E.R. Bieganski
The Burfoots
Wnuk Magdalena Pracownia Duży Pokój
Workforce Support Zofia Taczuk
Wydawnictwo BABARYBA
Wytwórnia „STERYLGAZ” Sp. z o.o.
Zakład Elektryczny Elektroinstalacje Basiński Szyszko