JAK MOŻESZ POMÓC ?

Dołącz do zbiórki dla rodziny

Wypełnij deklarację pomocy finansowej dla konkretnej potrzebującej rodziny na okres 6 miesięcy. Sam wybierz kwotę, jaką chcesz wesprzeć tę rodzinę, a którą co miesiąc  będziesz wpłacać na wskazane konto. Nie martw się, jeśli potrzeby rodziny przerastają Twoje możliwości – na pomoc dla konkretnej rodziny składają się deklaracje od kilku darczyńców. Możesz też złożyć deklarację jako rodzina, parafia, diecezja, wspólnota, firma.

Zostań patronem rodziny

Zadeklaruj pomoc konkretnej rodzinie w całej potrzebnej jej wysokości i w ten sposób zostań jej finansowym patronem. Będziesz wspierać tę rodzinę przez 6 miesięcy poprzez comiesięczne wpłaty na jej rzecz. Taka deklaracja wsparcia może pochodzić od osoby fizycznej, rodziny, stowarzyszenia, firmy, parafii, diecezji.

Wykonaj gest solidarności

Dokonaj jednorazowej wpłaty w dowolnej wysokości. Nie musisz podejmować długofalowego zobowiązania, żeby włączyć się w pomoc dla potrzebujących rodzin. Twoja wpłata zostanie przeznaczona na uzupełnienie brakujących środków dla rodzin lub objęcie pomocą kolejnych poszkodowanych. Wpłaty możesz dokonać tutaj.

RODZINY OCZEKUJĄCE NA WSPARCIE

Dołącz do zbiórki – zadeklaruj dowolną kwotę pomocy przez 6 miesięcy

rodzina_syrja

Majdoline Halliso – Syria

Majdoline Halliso jest wdowcem i mieszka w Aleppo. Nie ma żony a los jego dzieci nie jest znany. Zdany jest sam na siebie i potrzebuje pomocy. Jest bardzo ubogi, a wskutek zaostrzonych walk w Aleppo jego problemy pogłębiają się. Wzrost cen żywności sprawia, że realnie grozi mu głód. Potrzebuje wsparcia finansowego, aby móc kupić jedzenie, opłacić koszty związane z wynajmem mieszkania czy dostępem do prądu z prywatnych generatorów.

Cel (zbiórki): 510 zł miesięcznie

przez okres 6 miesięcy

 

  • zadeklarowano
  • brakuje

Zostań patronem tej rodziny – obejmij ją całościowym wsparciem przez 6 miesięcy

rodzina_syrja

CEL (deklaracja całej kwoty): 510 zł miesięcznie

przez okres 6 miesięcy

Monier Antypas- Syria

Monier Antypas  jest starszym mężczyzną i mieszka w Aleppo. Jest bardzo ubogi, a wskutek walk w Aleppo jego problemy pogłębiają się. Wzrost cen żywności sprawia, że realnie grozi mu głód. Potrzebuje wsparcia finansowego, aby móc kupić jedzenie, opłacić koszty związane z wynajmem mieszkania czy dostępem do prądu z prywatnych generatorów.

KOMU POMAGAMY?

1-1

Syryjczycy w Aleppo

80% Syryjczyków żyje w ubóstwie, co trzecie gospodarstwo domowe jest zadłużone. Pomocy humanitarnej potrzebuje ponad 13 milionów ludzi, w tym 6 milionów dzieci z 18 mln obecnych mieszkańców Syrii.

więcej

Wskutek wojny ponad 4,8 miliona osób uciekło z kraju, a liczba uchodźców wewnętrznych w Syrii szacowana jest na co najmniej 6,5 miliona. Rodzinom brakuje pieniędzy, by zaspokoić podstawowe potrzeby – zapłacenie za wynajem jakiegokolwiek schronienia po ucieczce z własnego domu i za dostęp do prądu w postaci jednej żarówki i skorzystania z pralki kosztuje prawie połowę tego, co udaje im się zarobić. Im dłużej trwa wojna i państwo jest dewastowane, tym bardziej drożeją wszystkie usługi. W skrajnie trudnej sytuacji znajdują się mieszkańcy miasta Aleppo, którzy poza ubóstwem i niepewnością zmagają się ze skutkami trwających działań wojennych w postaci ciągłych ostrzałów rujnujących miasto i powodujących straty w ludziach.

2-1

Uchodźcy z Syrii w Libanie

Na terenie Libanu znajduje się 1,5 miliona uchodźców z Syrii. 500 tysięcy z nich to dzieci, z których połowa pozbawiona jest dostępu do edukacji. Żyją oni przede wszystkim w nieformalnych obozowiskach albo w opuszczonych domach.

więcej

Coraz trudniej jest pomagać, gdyż fundusze się kończą, zmęczenie i znużenie społeczeństwa libańskiego narasta. Liban powoli nie wytrzymuje już 5-letniego obciążenia wojną i taką liczbą uchodźców. Liban jest bardzo drogim krajem, więc kiedy oszczędności się wyczerpią, uchodźcy żyją zdani na opiekę Caritas czy innych organizacji pomocowych.

3-1

Ubodzy Libańczycy

Napływ uchodźców do Libanu spowodował zubożenie prawie 50% społeczeństwa libańskiego, które przyjęło największą liczbę uchodźców w stosunku do liczby mieszkańców i powierzchni kraju. Ponad 500 tys. Libańczyków z 4 mln obywateli żyje w skrajnej nędzy.

więcej

W Libanie nie istnieje żaden system pomocy społecznej, a opieka zdrowotna jest płatna. W społeczeństwie narastają konflikty. Stopa bezrobocia w Libanie wynosi 25% (w Europie 9,6%). Niektórzy biedni Libańczycy proszą, by zakwalifikować ich jako Syryjczyków, bo wtedy dostaną pomoc. Czują się zapomniani przez świat. Liban jest bardzo drogim krajem, ponad 150% droższym niż Polska. Minimalne utrzymanie rodziny kosztuje 1000 USD. Znaczącym kosztem biednych rodzin jest opłata za szkołę, która również jest płatna. Obecnie ten właśnie koszt staje się bardzo ważny, bo dobra edukacja zapewnia pracę, a przez to trwanie rodziny.

RODZINY WSPIERANE

Oto historie niektórych z rodzin, jakie już otrzymały wsparcie od naszych darczyńców

DARCZYŃCY

Abp Stanisław Gądecki (Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski); Paczuski Adam; Kolodziejczyk Maciek; Cłapiński Wojciech; Gałęziowscy Maria i Jakub; Czechowska Jadwiga; Stebel Damian; Tomaszewicz Urszula; Bartkowska Sylwia; Danilewicz Anna; Kulak Martyna; Przyslewicz Maciej; Czechyra Jolanta; Gorzeń Dariusz; Michalczyk Grzegorz; Jerzy Briks; Zgromadzenie Sióstr Urszulanek SJK; Jakubowski Krzysztof; Jakubowska-Woźniak Elżbieta; Terebeccy Beata i Piotr; Waliccy Barbara i Piotr; Kurkowska-Budzan Marta; Jędrych Aleksandra; Nosowscy Katarzyna i Zbigniew; Moskal Zbigniew; Ks.Zbigniew Rećko; Wegrzecki Piotr; Juszkiewicz Anna; Pęczkowska Ewa; Marczak Marta; Żebrowscy Magdalena, Marek i Konstanty; Tomkowska Joanna; Nowicki Mateusz; Milcarek Paweł; Bartłomiej Koziej Ks.;Górka Aneta i Wojciech; Kiersnowscy Maria Jakub; Hawari Sara Krystyna; Kluczyk Anna; Bernatowicz Aleksandra; Gocał Mariusz; Kwaśniewicz Agnieszka; Bartmińscy Anna i Jacek; Danuta Kędzierska; Orońska Anna; Śmieja Beata Marta Maciej; Wawrzyczek Zofia; Moroz Tomasz; Rzym Magdalena; Parafia św. Dominika i klasztor Dominikanów w Szczecinie; Czarnota Ela i Piotr; Makowska Magdalena; Gniadek Paweł; Nowiccy Helena i Marek; Wawrzyczek Zofia i Grzegorz; Rozdejczer Maciej; Mikołajek Elżbieta; Chełstowski Jakub; Osuch Małgorzata; Zyga Michał; Skucińska Anna; Grądzka Izabella; Leonarski Dariusz; Caspaeri-Donimirska Aleksandra; Jeżak Adam; Ks. Sapiński Piotr; Ciechanowicz-Rutkowska Maria; Chmielewski Wojciech; Parafialny Zespół Caritas A.W. przy Parafii Św. Maksymiliana; Zubelewicz-Szkodzinska Barbara; Kaźmierczak Joanna i Piotr; Sojka Krystyna; Soliło Tomasz; Rayzacher Maciej; Małyszko Jacek; Nowak Anna Maciej; Mamoń Agata; Domowy Kościół Ruchu Światło – Życie krąg Oborniki Śląskie; Stankiewicz Anna; Grottel Małgorzata Wojciech; Sysak Jakub; Nieużyła Anna; Elsner Andrzej Teresa; Pakla Paweł; Polenski Paweł; Nowak Krzysztof; grupa MK Cafe; Jakubowscy Teresa Maciej; Stokowski Łukasz; Zbuccy Monika i Piotr; Zarzeccy Magdalena i Piotr; rodzina Zawistowskich; Kwaśnik Agata; Ponikło Anita i Tomasz; Warnowie; Pyka Krzysztof; Zaguła Weronika; Kostrzewa Jan; Bp Grzegorz Kaszak (Biskup Diecezji Sosnowieckiej); Mizgajscy Hanna i Andrzej; rodzina Szczodrych; Rzechonek Irena i Krzysztof; Kobus Andrzej; Baczak Jacek; Russ Maria; Pabjan Grzegorz; Kasprzyk Kazimierz; Bp Krzysztof Zadarko (biskup pomocniczy Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej); Żółtek Kasia i Marcin; Stolarczyk Ewa; Pawlucuk Genowefa; Ilscy Blandyna i Jan; Dziedzic Paweł; Mleczko Paweł; Hajduk Grzegorz; Niciejewski Roman; Wróbel Joanna; Stolarska Aleksandra; Łuka Dorota; Jagieła Marta; Małek Leszek; Ks. Stoń Zenon; Kędzierski Marcin; Jaśkiewicz Przemysław; Żakowska Marta; Niżegorodcew Anna; Iłowiecki Wojciech; Brodziak Grzegorz;  Golemska Barbara; Paluszyńska Ewelina; Zańko Teresa; Rożek Tomasz; Rosiński Tomasz; Urbańcowie Katarzyna i Tomasz; Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Skawicy; Rodzina Jadwigi, Krystyny, Wojciecha i Bogumiła; Kobel Premysław; Jolanta Widenka; Matuszny Jan; Członkowie Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata; Kobel Ewa; Kiwior Kasia i Paweł; Matuszny Jan; Członkowie Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata;Kobel Ewa; Kiwior Kasia i Paweł; Kowalewski Krzysztof i Anna;Zgromadzenie Córek Bożej Miłości; Żebrowski Wojciech Orto-Med; Ogrodnik Sobierajska-Sokolnicka Buśko Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p.; Szuszkiewicz Piotr; Grądzki Jacek; Szopa Katarzyna Andrzej; Kalbarczyk Agnieszka; Soska Krzysztof; Parafia Matki Boskiej Szkaplerznej w Dąbrowie Górniczej; Pośpiech Jolanta; Palich Teresa i Józef; Ciołkowscy Magdalena i Artur; Ławecka Sylwia; Swoboda Krystian; Włodarski Krzysztof; Surmacz Anna i Grzegorz; Grzywacz Joanna; BIELSCY Ewa i Zbigniew; Angowska Agnieszka; Skubisz Anna; Jancza Daniel; Kowalscy Beata i Tomasz, Arciszewska Krystyna, Okrzesik Malwina, Boryczka Marzenna, Kulesza-Wrzosek Dorota, Lenartowicz Piotr, Grenda-Jastrzembska Anna, Cichy Marek, Czaputowicz Marta, Adventure Warsaw – Rafał Patla, Zawiejska Agnieszka, Anikino Sp. z o.o., Pawełczyk Anna, Broniarek Andrzej i Herman Aleksandra, Strzelec Anna, Libuda Arkadiusz, Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek Kraków , Wlekły Mirosław, Kaźmierczak Paulina, Boehlke Irena Marek, Cisneros Justyna, Paś Marcin, Mazurek Aneta i Władysław, Bednarski Marcin, Owsińscy Kinga i Jan, Lipinska Izabela, Szaynok Bożena Tomek, Hann Monka Wojtek, Maliszewscy Mieszko i Zuzanna, Drozdowscy Mateusz i Barbara, Zawal Agnieszka i Tomasz, Śliwiński Józef, Wojtczak, Łucja Kazimierz, Cinal Stanisław, Orzeł Karol, Pająk Radosław i Anna, Szubert Marian, Podgórny Piotr, Tomasz Teresa Janota, Gimnazjum im. Wincentego Pallottiego, Czerner Marek, Grunwald-Gustafsson Danuta, Łakomski Jerzy, Starosta Ilona i Przemysław,Habel Mariusz, Feruga Monika i Artur,Hostel Miechów, Wilczyńska Weronika, Gawor Ewa,Tolsdorf Piotr Małgorzata,Byczek Eugeniusz Grażyna, Rybscy Wanda Andrzej, Nawrocki ks. Rafał plus logo, Diurczak Renata i Józef, Doboszyńska Anna,Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek Kraków, Sawczukowie Magdalena Adam, Śliwińscy Anna Przemysław, Elaczk, , Lesko Andrzej, Pasiccy Danuta Adam, Arczyńscy Irena Andrzej, Ast, Jarosław,Stefański Andrzej, Droga Neokatechumenalna – wspólnota w Warszawie, Purolczak Seweryn, Stephanie Göde, Koch Tomasz, Koch Barbara, Paśnik Joanna i Piotr, Adamczyk Krzysztof, Klimkiewicz Katarzyna, Juraszek Ewa, Brzykcy Andrzej, Zgromadzenie Księży Misjonarzy Saletynów Dom Zakonny Warszawa, Karolak Andrzej, Krąg rodzin Fiore Ruchu Focolare , Ziaja Marek, Wierzbicka-Kopytko Beata, Dorota Cegiełka, Jakubowscy Sławomir i Paulina,Klekot Janusz Barbara, Parafia Bożego Ciała, Tatarczyk Krzysztof, Kubas Zbigniew, Magolan Nina i Sławomir, Waszniewski Marek, Mus Marcin i Iwona, Mirosz Iwona, Malewiccy Urszula i Kamil, Eodzina Wośko, Mut Irena i Witold, Wyszyńska Katarzyna, Michalik Dorota, Dardzińscy Rodzina, KŁÓSEK Paweł, Chrzanowscy Rodzina, Szałajkowie Elżbieta i Jaromir, Fedorowicz Joanna i Grzegorz, Kubaciński Adam, Jóźwiak Maciej, Kulus Barbara i Piotr, Rakszewski Adam, Lewkowicz Agata; Dąbrowski Piotr; Kwolek Jakub, Kaczmarzyk Maria, Baj Agata i Paweł,  Hącia Adrian, Pytko Dariusz, Suchenek Justyna,  Fuks Bogusław,  Haneczok Maria, Kaczyńscy Teresa Henryk, Puławskie Koło Katolickiego Stowarzyszenia Kolejarzy Polskich, Ziemlańska Maria, Pisarek Elżbieta i Jarosław,  Pyrgiel Maria i Bogdan, Sobocińska Małgorzata,  Saloner.pl,  Motyka Antoni, Dyczek Henryk,  „Wspólnota Odnowy w Duchu Św. „”Niepokalana”” w Gdyni”, Gawłowicz Elżbieta, Zarzyccy Aleksandra i Jerzy, „Kinaszczuk”, Strzałkowska Elżbieta, „Bułatewicz Andrzej”, Oratorium salezjańskie Tarnowskie Góry, Smart Apps Łukasz Mazur, CMG Meble, Prywatny Gabinet Stomatologiczny Marta Polaczek, Krąg Biblijny im. św. Jana Pawła II Parafii Rzym-Kat w Czermnie, Kiełczewska Maria, Dudkowska-Konopa Anna, Parafia Rzymskokatolicka pw. Matki Bożej Królowej Świata, Sękowska Renata, Loranc-Leśniak Iwona, Gajda Ewa, Zapotoczny Szczepan, Adamczyk Janusz , Kamila Kamil Barczak, Musioł Grzegorz i Renata, Kamińscy Aleksandra i Lukasz, Wyszatkiewicz Andrzej, Machlowski Piotr, Kuziemscy Agata i Maciej, Wnuk Agnieszka, Markiewicz Magdalena, Krzekotowski Krzysztof, Macuga-Stań Aneta, Potocka-Brygier Katarzyna, Gruca Mariola i Marek, Matuszczyk Wincenty i Maria, Spyra Małgorzata, Zalewski Bogdan, Gałka Katarzyna i Michał, Kurmańscy Jolanta i Janusz, Przemysław Ostojski, Chaker Rahbe, Katolicki Zespół Edukacyjny im.ks.P.Skargi z Warszawy, Domowy Kościół Ruchu Światło-Życie – Krąg z Zawadzkiego, Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Poznaniu, Parafia św. Jana Chrzciciela w Józefowie-Michalinie, Mazurek Józef, Akcja Katolicka Parafia MB Różańcowej Lisia Góra,  Belina Agnieszka i Adam, Augustyniak Joanna i Anna, Jaśniewicz Renata i Andrzej, Dukaczewscy Agnieszka i Jarosław, Wysoccy Iwona i Jerzy, Drzewiecki Piotr, Worbs ks. Marcin, Gomułkiewicz Marianna i Piotr, Kempa Ala i Tomasz, Derkacz Ewa i Tadeusz, Fechner Dorota, Wyborscy Izabela i Wit, Kowalczuk Andrzej i Grażyna, Leon Sedlaczek, Joanna Sedlaczek, Marzanna Łągiewska, Jan Słomka, Spyra Agnieszka, Irena Durczak Iwona i Piotr, Szymańscy Basia i Andrzej, Mikołajczyk Krzysztof, Krzenek Bogusława i Marek, Justyna ,Julia i Jakub, Kosacka Agata, Redzisz Agnieszka, Mirończuk Michał, Rodek Anna, Danuta i Remigiusz Górnicz, Parafia św. Alberta Wielkiego, Gwizdała Joanna i Dariusz, Moczurad Andrzej, Wierzbowska Maria,Kowalscy Barbara i Szymon, Miśkowicz Helena i Janusz , Czepiga Elżbieta, Parafia Rzymskokatolicka Św. Andrzeja Boboli w Rawiczu,Elżbieta Łysoń, Lewandowski Grzegorz, Rybiccy Maria i Felicjan, Cholewiński Janusz, Lucyna Krzemień-Królikowska, Jolanta Bednarek, Maria Szpiller, Zofia Trybała, Adam Bernatowicz, Parafia pw. MB Bolesnej, Czeladź – Piaski, Agnieszka Witkowska, Grażyna i Eugeniusz Wierzchowscy, Maria Biernat, Halina Przyprawa, Robert i Sylwia Wolarz, Krzysztof Kaźmierczak, Aleksander Łącki, Parafia pw. św. Jana Chrzciciela Józefów Michalin, Bogdan, Alina, Przemysław Szczotok, Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Ja Jestem” Warszawa Parafia Św. Jakuba Apostoła, Beata i Marek Tusiewicz, Jarosław Zabłotny, Elżbieta Michał Leszczyńscy, Ewa i Józef Rusnarczykowie, Małgorzata Komisarczyk, Jerzy Francik, Łukasz Oichwer, Pietras Monika, Kaczmarczyk Rozemaria, Zgromadzenie Sióstr Wynagrodzicielek Najswiętszego Oblicza, Pruszczyk Grzegorz , Brezo sp. z o.o., Jarco Jakub, Grota Alina i Piotr, Parafia św. Anny w Kiszewie, Synowiec Franciszka i Jakub, Czekaj Roman Hostel Miechów, Kolasiński Dorota, Parafia św. Anny Kiszewo, Marek Lipiński, Jolanta Andrzej Halarewicz, Parafia pw. św. Wojciecha w Wągrowcu, Joanna Augustyniak, Elżbieta i Wojciech Staros, Edaward i Małgorzata Budakowscy, Bartosz Wysocki, Magdalena Zawada-Mokry, Marek Wróbel, Borasińscy Artur i Dorota,  Pioskowik Krystyna, Szczerbowska Magdalena, Obrębscy Anna i Tomasz, Rodzina Bitków z Opola, Trepczyńscy Bożena i Lech, Górniak Paweł, Abp Wiktor Skworc (Arcybiskup Metropolita Katowicki), KAWELSKI Łukasz, Parafia pw. św. Jadwigi i św. Jakuba Ap w Lusowie, Zakrzewska Justyna, Kroszkiewicz Urszula i Adam, Siostry Służebniczki – Tylicz, Szupienko Anna i Marcin, Jasińska Elżbieta, Szkoła Przymierza Rodzin, Bartnik Jarosław, Duszpasterstwo Akademickie Poznań-Winiary, Barańska Małgorzata, Tomasz Bratek, Sosnowska Roksana, Wołoszyn Gabriel, Czarnecka Agnieszka, RYJEWSKI RAFAŁ , Kolędnicy Misyjni Oratorium Sióstr Salezjanek – Parafia Przemienienia Pańskiego w Garbowie, Knapczyk Ewa,Rozrażewska Małgorzata, Arciszewska Krystyna, Jerominek Małgorzata i Tadeusz,Gmaj Agata i Marcin, Krakowski Park Technologiczny sp. z o.o., Jaworucki Krzysztof , Bombała Jarosław, Kubiccy Małgorzata i Marek,Kotecka Martyna, Piotrowska Maria, Flak Beata, Parafia św. Anny i św. Joachima, Gogolin-Karłubiec, diec. Opolska, Sujka Wanda i Andrzej, Rukat Maria, Jan Skolik ks., Chlebowski Szymon, Jasiak Adrian i Joanna, Bernatowicz Artur i Małgorzata, Klajmon Paweł, Jasiak Adrian i Joanna, MILIK IZABELA I ALEKSANDER, Strakowski Artur i Anna,  Robak Sławomir, Parys Stefan i Ewa, Partyka Magdalena i Jacek, Parafia pw. Matki Boskiej Bolesnej w Mysłowicach-Brzęczkowicach, Kowara Michał , Herman Joanna, Broda Łukasz, Parfieniuk Tomasz, Sikora Dorota, Murzyn Jarosław, Anna Kuliberda, Osadnik Marek, Kempa Jacek ks., SZEWCZAK ELZBIETA I JANUSZ, STECZKOWSKI ŁUKASZ, Filipowska Iwona, PARAFIA PW. WNIEBOWZIĘCIA NMP W KOŁOBRZEGU, Sendalowie Ewa, Paweł, Julia, Wieremiejczuk Paweł i Jolanta, Danuta Kaźmierczak, Grudzińska Zofia i Marek Bukowski, Kards Beata i Michał, Naparty Joanna i Robert, Żółciński Karol, Romaniuk Urszula, Węgrzyniak Wojciech, Serednicki Grzegorz, Gorys Paweł, Zieliński Jakub, Danuta Rek, Tadeusz Rek, Krzysztof Rek, Serednicki Grzegorz, Danilewicz Mariusz , Rek Danuta i Tadeusz Rek i Krzysztof Rek, Mazur Bogdan, Rychtelski Andrzej, Bogusz Halina i Mirosław, Stajuda Magdalena, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich „Wspólnota Poranka”, Sułek Barbara i Tadeusz Kowalscy , Bogusz Halina i Mirosław, Nowe Jeruzalem Warszawa, Woźniak Maciej, Szymańscy Michał i Agnieszka, Kałuziak Michał, KUŚNIERZOWIE ZG, Reinhardt Robert , Pieniążek Barbara, Tokar Rafał, Rodzina Haftek, Brzemia Eugeniusz, Słoniowska Bogumiła, BORUTA MARIA, Kołodziej Marcin, Gorlach Krzysztof i Małgorzata, Parafia Narodzenia NMP w Bełchatowie, Fechner Dorota,

Kusztal Maciej, Czajkowska Aleksandra, Shaw Iwona, Sułecki Szymon, Przeciszewski Jacek, Polubiec Lidia, Jakubowski Hania Bouacid i Maciej,  Kochanscy Tamara i Roman, Bouacid Hania i Jakubowski Maciej, Cichoccy Dorota i Jacek, Bodecka Magdalena, Czarniawscy Małgorzata i Zbigniew, Skrzypek Hubert, Ożdżeńska Anna, Skoracki Wojciech, Kwieciński Marcin, Carenzo Quentin, Aleksandra Urbanowska, Kinaszewska Paula, Skorowska Izabela, Smełkówna Zofia, Morawska Anna, Kurpiel Filip, Kleinschmidt Jolanta ,Baranowska Joanna , Szmydki Magdalena, Zwolińska Aleksandra, Ewa Duch, Owczarek Katarzyna, Magdalena Zawada-Mokry, Marek Wróbel, Łukasz Grabałowski, Wiesiek, Maria Świątkiewicz-Mośny, Magdalena i Wojciech Pająkowie, Tomasz Dekert, Sylwia i Dariusz Olczyk, Marek Skrzypiński, Anna Chwaliba, Agnieszka i Paweł Pazera,Kądziela Katarzyna, Jarmołowska Karolina, Ogórek Iza i Sępek Mariusz, Sakowicz Karolina i Supeł Robert, Fundacja Identitas, Sobczyk Jacek, Popiołek Kinga, Dłużniewskie Agmieszka i Maria, Masztalerz Bronisław, Zakrzewscy Justyna Benedykt, Szyszko ks.Robert, Koźluk Agnieszka, Lebiest Małgorzata, Jedlińscy Maria , Ireneusz, Zuzanna, Jędrzej i Micha, Frymus Tadeusz, Okońscy Maria i Adam, Balcerak Aleksandra, HENSEL KRZYSZTOF KRYSTYNA, Dobrucka Łucja, Faltynowicz Magdalena i Marcin, Mruk-Kozłowska Małgorzata, Deepak Savio Fernandes, Mikulski Marcin, Pająk Szymon, Chojnacki ks. Grzegorz (Wydział Teologiczny US), Snopek Hanna Piotr, Stępień Katarzyna i Bartosz, Majcher Izabela, Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Klawikowski, Dawidowska Natalia,  Kalita Joanna, Kawała ks. Dawid, Parafia pw. NSPJ w Pietrzykowicach, Płaszczyńska-Herman Katarzyna, Bandurski Wojciech, Sułek Katarzyna, Dylewscy Michał i Ola, Kandulscy Maria i Michał, Żukowie Anna i Andrzej, Kręgi Domowego Kościoła – Warszawa Praga Południe, Krąg Domowego Kościoła w Lublinie: Emilia i Paweł Cichosz, Katarzyna i Przemysław Kozieł, Grzegorz i Justyna Kociuba, Anna i Andrzej Ilczuk, Aleksandra i Kacper Kubiec, Wspólnota Apostoła Natanaela – Gliwice, Kruszka Robert , Ciupal Olga, mieszkańcy wsi Biernów, Marcin Kruhlej, Rafał Samusik, Joanna Dubel, Martyna Górna, Caritas Diecezji Płockiej, Trzciński Marcin , Binder rodzina, Polańska Zofia, Herma Mariusz, Kasprzyk Monika, Ołdziej Henryka, Czy Honorata, Wolny Krzysztof, Simińska Monika,  Ks. Stanisław Szałda, Rakowski Tomasz, Pruszkowska Agnieszka, Durczewska Daria, Durczewska Daria, Katarzyna Wolna-Kubicka, Lińska Dagmara, Parafia Naświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie, Karkoszka Irena, Nowak Anna, Głowacka Beata, Żukowscy Beata i Rafał , Bartoszewicz Olga, Beata, Przemek, Parafia Rzymsko Katolicka pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa Gorzow Wlkp. , Sowińska Mariola, Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej, Marian Szostak, Żółtowska Agata, Michał Pacyna, Adamus Aleksander, Katarzyna i Feliks Bentkowscy, Wolnik Dorota i Bogdan, Parafia św. Stanisława BM w Żurominku , Parafia Rzymskokatolicka Świętej Trójcy w Kościerzynie, Niewiadomska Anna, Oratorium św. Jana Bosko, Warszawa-Bielany, Majcher Izabela, Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Klawikowski, Dawidowska Natalia,  Kalita Joanna, Kawała ks. Dawid, Parafia pw. NSPJ w Pietrzykowicach, Płaszczyńska-Herman Katarzyna, Bandurski Wojciech, Sułek Katarzyna, Dylewscy Michał i Ola, Kandulscy Maria i Michał, Żukowie Anna i Andrzej, Kręgi Domowego Kościoła – Warszawa Praga Południe, Łoniewska Kinga, krąg Kościoła Domowego w Słomczynie, Parafia św. Jana Chrzciciela Kraków – Diakonia Modlitwy: Ks. Proboszcz  Jerzy Serwin, Piech Krystyna, Zofia i Eugeniusz Karpińscy, Stanisława Olkuśnik, Jolanta Kucała, Zofia Ogrodzińska, Wiktoria Czechowicz, Maria Suder, Maria Mierniczak, Stanisława Mika, Elżbieta Bauer, Maciej Łyko, Lucyna Wolska, Ewa Cnota, Wiesława Grabowska, Alicja Kaszuba, Ewa Guzik, Barbara Róg, Danuta Kiesiewicz, Elżbieta Grzybek,  Zofia Rogula, Emilia Knot, Elżbieta Machalska, Bożena Wójcik, Elżbieta Anioł, Teresa Porada, Bogumiła i Marian Błońscy, Józef Tabor, Maria Świder, Maria i Jan Tuleja, Jadwiga Rzychała, Genowefa Bodzioch, Stanisława Kończyńska, Karolina Mroczek, Zgromadzenie Sióstr służebniczek BDNP Prowincja Krakowska, Matkowska Joanna, Tomaszewski Jarosław, Kurek-Wdowiak Justyna, Piątkowska Monika, Adamus Aleksander, Derda Aneta, Kosiak Mariusz, Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Królowej w Sokolnikach – Lesie, Mikołajski Stanisław, Wójcik Maja, Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pietrzykowicach, Wilkowscy Danuta i Henryk, Abp Wojciech Polak, Jaszczołt Krzysztof, MIKOŁAJSCY Marzena i Stanisław, Barabasz Paweł, Wspólnota Odnowy  w Duchu Swietym „Zacheusz” Warmia, Halaczek Monika i Mariusz, Korobowicz Konrad, Zadrożna Justyna, Konopnicka Kinga, Steinhagen-Król-Hamera-Balcerzak-Herbst-Gumkowska-Wroniszewscy, Kozieł Dariusz, Obarska Aleksandra, E.K.M.T.A.J.K.A. Kurowscy, Nauczyciele Gimnazjum im. Jańskiego Kraków, Szkoła Tańca Współczesnego w Poznaniu, par. św. Idziego Choceń, Falecka Katarzyna, Lena Kozakowska Brewiarzowa Grupa Ojców Parafia św Trójcy Kobyłka, Maria i Jan Meissner, Stowarzyszenie Vides- Siostry Salezjanki Tarnowskie Góry, Beata i Grzegorz Gebauer, Marta Zawadzka i Małgorzata Mruk-Kozłowska, Wspólnota Szekinah Parafia Chrystusa Króla Gliwice, Tomasz Dąbek, Mieczysław Moszyński, Marta Wójciak, Izabela Gładysz, Romana Rupiewicz, Bp.Piotr Libera, Parafia p.w. św. Jana Jerozolimskiego za Murami w Poznaniu, Mardosz-Grabowska Agata, Parafia Wszystkich Świętych Bełchatów ks. Ireneusz Sikora, Majewscy Maciej i Ewa, Wyrwol  Anna, Klub Tygodnika Powszechnego Warszawa, Poborska-Młynarska Katarzyna, Parafia Miłosierdzia Bożego Skierniewice, Oddział Caritas Parafia MB Różańcowej Lisia Góra, Metpol sp. z o.o. , Otffinowska Anna, Morkowska Anna, Rodziny z parafii św Jerzego w Dębieńsku, Kurosz Jolanta, Dziewiecka Małgorzata, Paliccy Dorota i Marek, Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku – Klerycy , Płaszczyńscy Andrzej i Stanisława, Moryc Agata, Wspólnota Nikodem, Gaweł Anna, Parafia Rzymskokatolicka Kąty, diec. rzeszowska, Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Pan Naszą Sprawiedliwością – Warmia, Pietrzyk Magdalena, Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Gładyszowie, Ks. Pela Jacek, Karbasz Michał, Chodubska Sylwia, Frydrych Anna, Paulina Czapska Future Simple, Iwańska Urszula, Wzgarda Aleksandra, Dolata Jolanta, Reczek Ewa,  Cybulska-Pogoda Paulina, Birut Tomasz,  Parafia św. Mikołaja w Lubzinie Koło Koronkowe, Orzechowski Marek, Rodzina Depesiaków, Publiczne Gimnazjum Siostr Salezjanek im. św. Dominika Savio, Wspólnota Odnowy w Duchu Św Fatima w Ostródzie, Pac Grzegorz i przyjaciele, Parafia Farna p.w. Świętej Trójcy w Gnieźnie, Dariusz Przeworowski, Jolanta Malisiewicz, Dagmara i Dariusz Skrzypińscy, Szymon Olszaniec, Halina i Zygmunt Grzegoccy Krysiak-klejnberg Maria, Toruńczyk Helena, Sereda Małgorzata, Rodziny z parafii św.Jerzego Dębieńsko, Figura Renata i Roman, Wojciechowscy Joanna i Tomasz, Głouszek Agata, Iluzjon Art Cafe Przemysław Gołębiowski, Parafia p.w. Św. Jana Jerozolimskiego za Murami w Poznaniu, Akonom Lidia i Zbigniew, Barczyńska Agnieszka, Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym, Parafia pw. Świętego Ojca Pio w PNIEWIE – Ks. Józef Dudek, Grochocka Lidia,  Okuljar-Schmidt Ewa i Schmidt Grzegorz, Ziarkiewicz Mateusz, Sajdak Mirosław, Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Józefowie – Michalinie, Walczuk Anna, Skrzyńscy Anna i Jacek, Bobczuk Karolina, Karlicka Agata, Skrzypa Anna, Dmochowska Ewa, Bobczuk Filip, Trzeciak Hanna, Stołpiak Joanna, Morawska-Omalecka Marta, Drygała Michał, Bach Monika, Rożen Monika, Lemberski Piotr, Parafia pw. św. Szymona i Judy Tadeusza w Jaczowie, Jakub Kowalski, Rodzina Pawłowskich, Julita i Bogumił Łozińscy, Kl. 4d SP1 Swarzędz, Zielonogórskie Koło Koleżeńskiego Zjednoczenia Jazłowieckiego, Izabela Jasińska, Rzymsko Katolicka Parafia Nawiedzenie NMP w Widzowie – archidiecezja częstochowska, Paweł i Weronika Orkiszowie, Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „REDEMPTOR” Warmia, Józef Ponikiewski, Mariusz i Natalia Ratajczyk, Małgorzata Wrzołek-Romańczuk, Martyna Olszewska, Krystyna Kolewska, Jolanta Koj, MNU, Jan Goldstein, Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Św. Jana Chrziciela w Gładyszowie, ZGROMADZENIE SIÓSTR KANONICZEK DUCHA ŚWIETEGO KRAKÓW, Caritas Diecezji Płockiej, Członkowie Parafialnego Zespołu Caritas przy Parafii św. Jana Chrzciciela w Cegłowie, Wspólnota Życia Chrześcijańskiego Poznań, Knapczyk Ewa, Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Teresy od Dzieciątka Jezus i Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej, Suwaj Małgorzata, Parafia Rzymskokatolicka w Weryni pw. św. Maksymiliana, Werynia 114, 36-100 Kolbuszowa, Jurga-Radomska Jadwiga, Lucińscy Aleksandra i Jacek, Karbasz Michał, Chodubska Sylwia, Frydrych Anna, Paulina Czapska Future Simple, Iwańska Urszula, Wzgarda Aleksandra, Dolata Jolanta, Reczek Ewa,  Cybulska-Pogoda Paulina, Birut Tomasz,  Parafia św. Mikołaja w Lubzinie Koło Koronkowe, Orzechowski Marek, Rodzina Depesiaków, Publiczne Gimnazjum Siostr Salezjanek im. św. Dominika Savio, Wspólnota Odnowy w Duchu Św Fatima w Ostródzie, Pac Grzegorz i przyjaciele, Szustowski Sławomir, Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Światło Miłosierdzia” – WARMIA, Kegler Jacek, Liesenfeld Monika, Grajewska Anna, Starzyk Ewa i znajomi, Parafia Matki Boskiej Ostrobramskiej w Bydgoszczy, Hojenska Lidia, Jakowska Krystyna, Kostrzewa Teresa i przyjaciele, Wojtania Małgorzata, Parafia p.w. Św. Wojciecha w Trzebownisku, Krąg Biblijny im. św. Jana Pawła II Parafii Rzym-Kat w Czermnie, Lango Mateusz, Krąg Biblijny im. św. Jana Pawła II Parafii Rzym-Kat w Czermnie, Wspólnota Kręgu Biblijnego w Lubiczu Górnym, Akademicka Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Soli Deo Omnia” – Warmia, Grajewska Anna, Wożniakowie Halina i Tadeusz, Mańkowska Justyna, rodzina Płatków, Murawskich, Januszów i Obszyńskich, Hadryś Zuzanna, P.P.U.H. „NEPTUN” SP. Z O.O., Beata Kowalczyk, Tomasz Mosiek, Koło Różańcowe św. Jana Pawła II przy parafii św. Jana Chrzciciela w Cegłowie, Klasztor Dominikanów we Wrocławiu, Beata Kingston, Parafia p.w. Św. Jana Jerozolimskiego za Murami w Poznaniu, Rodzina Bednarskich, Marcin Gielarowski, Hanna Sawicka, Katarzyna i Maciej Lichotowie, Parafia Matki Boskiej Ostrobramskiej w Bydgoszczy, Hojenska Lidia, Jakowska Krystyna, Kostrzewa Teresa i przyjaciele, Wojtania Małgorzata, Parafia p.w. Św. Wojciecha w Trzebownisku, Krąg Biblijny im. św. Jana Pawła II Parafii Rzym-Kat w Czermnie, Lango Mateusz, Krąg Biblijny im. św. Jana Pawła II Parafii Rzym-Kat w Czermnie, Wspólnota Kręgu Biblijnego w Lubiczu Górnym, Akademicka Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Soli Deo Omnia” – Warmia, Grajewska Anna, Wożniakowie Halina i Tadeusz, Mańkowska Justyna, rodzina Płatków, Murawskich, Januszów i Obszyńskich, Hadryś Zuzanna, Zaremba MP, Majer Krzysztof, Grajewska Anna, Jarosz Daniel, Józef Kupny Abp, Rogiewicz Dorota, Rodzina Lechów i Postawków, Nexum Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o., Mateusz Chomiczewski kolektyw, Wieszczeczyński Łukasz, Kajzar Katarzyna Pracownia IT, Błaszczyk Marcin, Łoziński Julita i Bogumił, Ryguła Anna, Wierzchowska Aleksandra, Wójcik Katarzyna, Duszyk Katarzyna, Mucha Agata, Alina Perenz, Karolina Wojciechowska, Andrzej Pawlik, Dana Firma Budowlana sp.j., Paweł Perczyński, Elżbieta i Piotr Martyńscy, Rodzina Grabarczyk, Szymon Stoczek, Ryszard Stypa, Antoni Kowalski, Agnieszka Jendroszek, Andrzej Hoc, Katarzyna Rokicka-Muller, Ks. Andrzej Szopiński, Aldona Słupińska, Małgorzata Jacyna-Witt, Łukasz Matylla, Paweł Jabłoński, Małgorzata Makola, Ewelina i Grzegorz Urban, Monika Chojnacka, Monika Wyrzykowska, Renata Piekarz, Maria Rutkowska, Urszula Sowińska, Ks. Krzysztof Porosło, Karolina Khouri, Ks. Tomasz Rak, Natalia Rawle, Aleksandra Brochocka, Szkoła Jogi 12 asan, Natalia Bakiewicz, Wioletta Przybyszewska, Marek i Zofia Kozerawscy, Iwona Krysa, Anna i Maciej Ligas, Paweł i Małgorzata Karalus, Ryszard Dąbrowski, Maria Książkiewicz, Wójcik Katarzyna, Szczurek Krzysztof, art-eco,  Greba Krystian , Fotopracownia.Com Agnieszka i Jacek Taranowie, Kowalska Dorota, Michałowska Barbara, Piórkowska Weronika, Wydawnictwo BABARYBA, Anna i Jarosław Karwowscy, Gabriela Maleszewska, Anna Zielińska-Hosa , Rafał Szałajko , Ks.Paweł Kiejkowski, Joanna Grabska, Rodzina Borkowskich, Beata Pełczyńska, Anna Zięcik, Hanna Pawlowicz, Katarzyna Szymańska, Dorota i Zbigniew Skowrońscy, Olga Nadskakula, Ziemowit Poniatowski, Robert Kuczara, Krzysztof Matyjas i Marzena Wójcicka, Elżbieta Świątek, Monika i Sławek Skowrońscy, Ewa Pyrkosz-Jadach, Ewa Jarmolowicz, Natalia Kubala-Łamacz, Mateusz Janczarek, Marcin Zabrzański, Wałęsa Magdalena, Justyna Stukator, Krystyna i Tomasz Turek, Krystyna Matraszek, DOXA Jacek Głowacki, Ewa Szczypta, Iza Rudnicka, Katarzyna Bieniek, Katarzyna Domaniecka, Parafia Św. Jana Chrzciciela w Będzinie, Antonina Szymańska, Maciej Ratajczak, Anna Morcinek, Anna Drzewiecka, Paweł Michna, Spóz Katarzyna, Jarosław Kierakowicz, Ewa Janus-Chaberko, Parafia Świętej Trójcy w Wólce Lubelskiej, END ekipa W-7b, Paulina Duźniak, Krystyna Ślusarska, Parafia pw. św. Jadwigi i św. Jakuba Ap. w Lusowie, Małgorzata Iwanicka, ks. Rafał Wójcik, Krzysztof Drzazga, Iwona Pomarańska, Remiszewicz Agnieszka, Gadzina Konrad, Głowacka Barbara, Janiszewska Ewa, Ciba Piotr, Szmal Paula i Krzysztof, Sosińska Małgorzata, Radzikowska Agnieszka, Marynowski Krzysztof, Wełnitz-Kędra Elżbieta, Kalińska Maria i Lucyna, Wojnowska Zofia, Baran Renata, Firma Jubilerska MiK Wójtowicz, Szyndler Anna, Oskroba Damian, Betlej Katarzyna, Gospodarczyk Monika, Szatkowski Samuel, Zimoch Krzysztof, Zaguła Wojciech, Kozłowski Andrzej, K. Kasia i Tomek, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy Parafii Matki Bożej Szkaplerznej w Tarnowie, Głuc Teresa i Andrzej, Nowiccy Szymon i Barbara, Wojtasiewicz Bernard, Gosiewscy Lucyna i Wojciech, Dobosz Mateusz, Gabryel Tomasz , Dołęga Edyta, Sitko Joanna, Grądziel Grzegorz, Stalewska-Davi Magdalena, Karwowska Anna, Ks. Piotr Kot, Waśniewska Małgorzata, Szwed Małgorzata, Polakowska Magdalena, Kulon Kinga, Kuranty  Teresa, Potaczek Małgorzata, Potaczek Jerzy, Supińscy Beata i Krzysztof, Staszak Stanisław, Jurzyk Natalia, Chwiłkowscy Agnieszka i Paweł, Chmiel Henryk, Ślęczka Paweł, Mazurek Jarosław, Księżyk Marek, Suder Marek, Kaczanowscy Joanna i Sławomir, Maliszewscy Antonina i Jan, Libront rodzina, Karol Dziewior, Dawid Włodarski, Duszpasterstwo Akademickie Poznań-Winiary, Fundacja DWUNASTKA, Korbacz Artur, Dalasiński Paweł, Gritzman Joanna i Paweł, Skubik Lidia i Stanisław, Koziarski Tomasz, Bucka Lidia  i Bucki Sławomir, Margalska Katarzyna, Chrośniak Renata, Sarna Rafał, Miłoś Wanda i Wiesław, Tomasz Woźniak, Izabela i Piotr Jeleniewscy, Agnieszka Walczak-Kwasowiec, Tomasz Czekała, Patrycja Zinkiewicz, Kl 4d sp1 Swarzędz, Katarzyna Wolak, Jakub Jasiński, Adam i Barbara Pietrzakowie, MIKA, Hanna Machalska, Anna i Bartosz Cebulscy, Szkoła Języków Obcych Berliner Kasprowicz Joanna, Sylwia Ławrynowicz i Radosław Rybałt, Borys Stokalski, Paweł Słup, Helena Wichary, Malwina Nawrocka, Jakub Mamelski, Anna Parteka-Ejsmont, Dominika i Janusz Dołęga, Jolanta Sylpaczuk, Teresa i Jacek Bocheńscy, Piotr Dachtera, Iwona Dobrzańska Wnęk, Jadwiga Moll, Danuta Kowalik, Sebastian Polakowski opiekun Szkolnego Koła Caritas w Gimnazjum Nr.8 i VIII LO w Olsztynie, Maciej Mojsak, Jagoda i Piotr Pysiak, Bernadetta i Andrzej Wójcik, Agnieszka Leo-Sielicka z rodziną, Emilia i Łukasz Kiełt, Super-Market Korwek Spółka Jawna, Janina Lenczowska, Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym ABRAHAM- WARMIA, Kazimierz Iskierka, Andrzej Bura, Dorota Taran Gence, Piotr Grzyb, Ryszard Masłowski, Piotr Magosz – Klub Tygodnika Powszechnego – Gliwice, Aneta i Adam Hlebowicz, Marcin Ciesiołkiewicz, Krzysztof Andrzejewski, Anna i Piotr Galińscy, Beata Szymańska, Justyna Siuda, Elżbieta i Dariusz Kozłowscy, Elżbieta i Rafał Borucki, Revo Cosmetics Marcin Szczęsny, Monika i Marek Czekańscy, Ewa Mwaura, Dariusz Klajmon, Michał Rawdanowicz, Bogusława i Ryszard Lampka, Magdalena Kajzer, Nina Rojanek, Marszałek Marek, Szupryczyńska Marta, Żak Damian, Bogusz Jerzy, Bobrowska Elżbieta, Radoszewscy Agata i Jakub,  Targońska Elżbieta, Kruczkowscy M i M i S, Jarząbkowski Marcin,  Daniewska Beata, Burtan Władysław, Butkiewicz Dorota i Zbigniew, Kozieł Małgorzata, Klotz Bogdan, Romańscy Katarzyna i Piotr, Królikowska Magdalena, Fundacja Alingua Pomocne Słowo, Cholewiak-Stęperska Katarzyna, Parafia Podwyższenia Świętego Krzyża w Trzebieży, Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku – Moderatorzy, Kabat Jerzy, Walecz-Majewska Nina,  ks. Józef Wilk, Włodarczyk Anna, Włodarczyk Zofia, Lisiakiewicz Magdalena i Marcin, Procka Joanna, Bartoszewscy Aga i Wojciech, Prencel Sebastian, Mikońscy Przemysław i Justyna, Wspólnota Sióstr Nazaretanek z Krakowa, Jasińska Elźbieta, Moczulski Robert, Masełbas Kinga i Piotr, Pęgiel Joanna, Brocik Ewa i Sławomir, Modest Markiewicz, Łukomska-Jamrozik Małgorzata  i Mirosław, Skrzeszewska Monika, Hałasów Rodzina, SŁABY ANNA I TADEUSZ, Łukomska Katarzyna, Stachlewski Jacek , Kempinski Krzysztof, Siemczyk Małgorzata, Aneta usługi tłumaczeniowe i marketingowe, Parafia Rzymskokatolicka pw. Nawiedzenia NMP w Markowicach, Skalik Bożena, Rozwadowscy, SKIBOWIE, Krzysztof Sieniawski ks., Alberski Grzegorz, Gruda Iwona i Sylwester, Parafia Niepokalanego Serca Maryi Panny w Leśniewie, – Parafialny Zespół Caritas, Koło Żywego Różańca Nawiedzenia Matki Bożej Częstochowskiej w Strzegowie, Jurek Marcin, Kliks Dagmara, Krzemień Maria, Dziedzina Justyna i Jacek, Loska Marek, Kur Małgorzata, Fraternia świeckich Zakonu Kaznodziejskiego św. Alberta Wielkiego w Krakowie, Senderek Jolanta i Tadeusz, AGNIESZKA, Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym ,,Zwiastowanie”- Mrągowo, Parafia św. Zygmunta w Warszawie, Mikurenda Urszula, Akcja Katolicka przy parafii św. Maksymiliana Kolbe w Bielsku-Białej, Ruciński Łukasz,  FPHU HOBBY ZBIGNIEW PITAK, Firek Dorota i Leszek, Gołąbek Anna, Górska Ewa, Sibirnaja Maria, Witkowski Paweł, Maliszewski Arkadiusz, Prządka Wojciech, Przeniczka Jerzy, Bartold Tamara Dorota, Arcybiskupie Seminarium Duchowne, Rybus Tomasz, Zegar Marzena i Andrzej, Nawrocka Ewa, Wspólnota Nikodem,  Kubisztal Robert, Dziurczak Jadwiga, Napora Mateusz, Charytatywni Freta, Pietrowicz Witold, Biskup Siedlecki Kazimierz Gurda, Nowak Jolanta, Wilkowscy Jola i Wojciech reprezentujący wspólnotę z Kościoła Dominikanów na Freta w Warszawie, SZAREK-KAŃSKA ALDONA,  Domoraccy Joanna i Arkadiusz, FORMELA JANUSZ  i KRYSTYNA, Stelmach Ola, Paweł Dzierzkowski ks., Pawlikowska Grażyna,  ZGROMADZENIE SIÓSTR FELICJANEK, Ulężałka Andrzej, Parafia Św. Jana Chrzciciela w Będzinie, Szostak Agata , Ślipek-Dzieńkowska Jolanta, Zawisza Halina, Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu, Sar Jan, Domowy Kościół z parafii Trójcy Świętej w Lublinie,  Szmyd Justyna , Max Bielecki & co,FUNDACJA  ZOFII MAGNATTI,  Kiełkowski Henryk, Ks. Biskup  Kazimierz Gurda, Szkolne Koło Caritas przy Zespole Szkół w Miechucinie, Rozmus Marcin, Piątek Agnieszka, Prucnal Liliana i Tomek, OWCZYNNIKÓW DARIUSZ, Pyk Paweł ,Nikiel Urszula, Tomalik Maria, Burzyńska Bożena , Kowalski Paweł, Walkiewicz Ola, Putynska Anna, Racia Maria, Mazur Andrzej, Bąk Wilhelm i Agnieszka, Żyła Szymon, Królikowski Janusz, Adit Robert Rudziński, Chomiuk Jakub, Szadkowska Anna, Sabala Maria i Wiesław, Zmuda Agnieszka i Bogdan, Klak Wiesława i Jan, Wspólnota wigilijna z Krakowa, Krasicki Rafał, Ruciński Sławomir, Przybylscy Wiesaw i Magdalena, Kunc Szymon, Wudarczyk Marcin, Kowalska Justyna, Kujawa Iwona, ELLA Depilacja Cukrowa, Kowalski Paweł, Pietrucha Tadeusz, Paderewscy Alicja i Jan z dziećmi, Rodzina Jastrzembski i Majnusz, Smagowicz-Tokarz Anna , Okarmus Brygida i Liwiusz, Kodurowie Marta i Poldek, Cieśluk Marek, SIOSTRY SALEZJANKI I WSPÓLNOTA WYCHOWAWCZA Z GARBOWA KOŁO LUBLINA, Wiesław Łaszczuk, Parafia NMP Królowej Polski w Nakle nad Notecią, Wytwórnia „STERYLGAZ” Sp. z o.o., Frysztacki Marek, Ziobro Anna, Zawada Wojciech, EPT, Włodarczyk-Gajda Barbara  i Łukasz Gajda, Gola Adam, Nowainski Urszula i Rudolf , Smoter Arletta I Mirosław, Grondkowska Barbara z dziećmi, Jonak Jacek, Piotr Niedźwiedzki, Kostrzewska Ewa, Pogoda Barbara, Łysak Dariusz, Sękowski Grzegorz Maria, Górnaś Sandra, Mroczka Mirosław, Bartmiński, Bartmińska Anna, Borkowscy Aldona i Arkadiusz, Rędzioch Ewa, Chadalski Jacek, Szędzielorz Krzysztof, Boroń Otylia, Wróbel-Pietrzak Hanna i Mariusz Pietrzak, Jaracz Jan, Winiarska Magdalena, Janikowski Kazimierz, Żurawska Mariola, Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Pójdź za Mną”- Warmia, Mróz Michał, Bednarska-Pasieka Mariola, Fryzjer Mobilny Szybkie Cięcie Malbork T.Ulatowska, Żybura Monika z rodziną, Parafia pw. św. Jerzego w Gliwicach-Łabędach, Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej  w Gliwicach, Parafia Rzymskokatolicka pw. Nawiedzenia NMP w Markowicach, Kawa Magdalena, Woźniak Małgorzata i Olaf , Bortkiewicz Anna i Jerzy, Rodzina Sikorskich i Matusiaków, Woźniak Małgorzta i Olaf , Nowak Andrzej , Lip Helena, Pieczonka Magdalena i Radosław, Wojewódzcy Agnieszka i Mariusz, Olechny Magdalena, Górczak Ewa i Maciej, Krzysztof Gluziński, Kuczyńscy rodzina, Kościół Domowy Dobra (Szczecińska), Palenik Agnieszka, Leder Anna, Ostrowska Katarzyna, Ks. Tomasz Trzaska, Wiśniewska Dorota, Malec Joanna Mariusz , Ostrowska Helena Maria, CZELUŚNIAK BARBARA, Skiepko Anna, Płoszajscy Grażyna i Grzegorz, Bała Marcin, Rybnicka Inicjatywa Rodzin, Macherscy Ewa i Paweł, Szewczyszyn Kazimierz, Popielarscy Elżbieta i Wiesław, Bartuszek  Przemysław, Bartnikowscy Małgorzata i Grzegorz, Jarecka Danuta, Michał Lewandowski, Wnuk Magdalena Pracownia Duży Pokój, Kulbicka Anna, Leyk Gabriela, Bednarz-Łuczewska Paulina, KUŁAKOWSKA KRYSTYNA, Smolik Anna , Tomasiewicz Ewa, Olzacka Barbara, Smolik Anna, Surmacz Czeslawa, Sornat Robert , Chełminska Anna, Pietrzyk Edyta, Cygan Małgorzata, Bielecki Krzysztof, Dybizbańska Aleksandra, Muskała Aneta, Ewa Di Feliciantonio, Głaszczka  Monika i Kamil, Wojciech Grzesiakowski, Jolanta Piesik D&J Food, Joanna Jabłońska, Krzysztof i Katarzyna Goździewicz, Sebastian Danilczuk, Konrad Gaj, Ireneusz Bromber, Anna Łodzińska, Renata Zimnicka-Prabucka, Karolina Mackiewicz & Michael Burfoot, Ferdynand Obara, Paweł Bagiński z kolegami ze szlachetnej paczki, Telecad E.R. Bieganski, Wojciech Buczak, Karolina & Michael, Specjalistyczny Gabinet Lekarski Agnieszka Kańska lekarz specjalista psychiatra, Mateusz Stachniuk, Dorota Jahromi-Kloss, Aleksandra Synder, A. i T. , Maria Wnęk, Emilia i Wiktor Burzyński, Andrzej Przyborowicz, Kinga i Sławomir Sztul, Paulina Rogalska, Ewa Przebinda, Maja Szwedzińska, YAQ PROJEKT – PRACOWNIA ROZWOJU SPOŁECZNEGO, Krzysztof Krupa, Helena Głąbska, Witold Turaj, Katarzyna Dąbkowska, Paulina Gruszczyńska, Rafał Cichowicz, Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Monika Krajewska, Gospodarstwo Agroturystyczne „Spichlerz” Wożuczyn, Stanisław Oziemski, Maria Morzyńska, Anna Koterba, Parafia św. Wincentego Pallottiego w Łodzi, Poznańska Grupa Rodzin Focolarie, ZGROMADZENIE OBLATÓW ŚW. JÓZEFA, Troć Maciej, Zdun Tomasz, Skowron Filip, Lebiedziński Adam, Warmińscy Iwonna i Ryszard, Bartosińska Edyta, Siostry Służki NMP Niepokalanej z Mariówki, Badura Adam, Zalewscy Joanna i Marcin, Zdrojkowski Ireneusz, Pope Martyna, Zieliński Wojciech, Burdziakowski Olaf, Bocian Mariusz, Siemaszkowie – Monika, Bogdan, Marysia, Janek,   Krąg Domowego Kościoła – Warszawa Wilanów, Purcelewscy Krzysztof i Ewelina, Mariusz Raczyński, Jarosław Kuczaj, Dagmara i Sara Dziarnowska, Paweł Łaziński, Piotr Paliński, Piotr Jesionowski, Rodziny z parafii św. Jerzego w Dębieńsku, Paweł Gołębiewski, Przedsiębiorstwo LEWN S.C., Maria, Wojciech i Barbara Sawa, Joanna Morawska, ks. Jacek Lubiński, Piotr i Marta Michoń, Wojciech Rosłoniec, Jagoda i Partyka Marcin Stach, Marcin Stępień, Aleksandra i Zbigniew Rybaccy, Maciej Strzelecki, Urszula i Grzegorz Głąb, Witold i Jakub Zwierz, Parafia Matki Boskiej Zwycięskiej w Bydgoszczy, Marcin Pietrzak, Parafia rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia NMP w Śniadowie, Robert Kosiński, Robert Młynarski, Łukasz Grzebinoga, Renata Brysiak, Tomasz Truszkowski, Beata Kościółek, Krzysztof Józef Stolarz, Maria i Bartek Badura, GROT sp. z o. o., Monika i Tomasz Marciniuk, Jerzy Pietryga, Bartłomiej Włodkowski, Karolina Knop, Dorota Jastrzębska-Jeleń i Andrzej Jeleń, Małgorzata Szporko, Praktyka Lekarska Małgorzata Comi-Siwińska, Lilla i Jarosław Bubieńczyk, Ks. Wojciech Nowicki, Sławomir Zając, Michał Godlewski, Małgorzata Rydzkowska, Grażyna i Marek  Migas, Marta Chromicz, Andrzej i Monika Bomba, Szymon Pieńkowski, Joanna i Włodzimierz Witkowscy, Krzysztof i Beata Popanda, Czescy Magdalena i Marcin, Karolini Katarzyna i Tadeusz, Marzec Maciej, Studziński Witold, Gargulińscy Dorota i Michał, Kamys Dariusz, Kruk Roman, Paprzycki Rafał i Marta, Tymiński Andrzej, Piskorski Dominik, Pusz Maciej, Kuriata Danuta, Grzegrzółka Grażyna, Pacek Justyna i Bogdan, Durlak Małgorzata i Wojciech, Hinderer Tomasz, Parafia Rzymskokatolicka pw.św.Andrzeja Boboli w Poznaniu, Końska Ewa, Krawczyk Dominika, Zając Łukasz, The Burfoots, Sosin-Krosnowska Natalia, Markiewicz Beata i Jan,  Kurek Marta, Kryg Grzegorz, Publiczne Gimnazjum Siostr Salezjanek im. św. Dominika Savio -os. Jagiellońskie 17, Kraków, Matlak Marysia i Michał, Sztal Przemysław, Szkoła Podstawowa Istota, Bazak Maria, Szczepański Grzegorz , Telatyńska Elżbieta , Tomasz Woliński, Raczynski Mariusz, Kuczaj Jarosław, Dalke – Karakiewicz Dominika, Wojciech Chmielewski, Gruszowska Natalia, Latawiec Sylwester, Kołodziej Aurelia, Gacoń Robert, Ferger Tomasz, JANOWSKA ALDONA, Grochowski Jerzy i Elżbieta, Buda Robert, Dziwota Andrzej i Ewa, Batko Bogdan, Parafia Bożego Ciała w Bytomiu-Miechowicach, Wojtczak-Gaglik Elżbieta, Mętrak Maciej, Marrodan Casas Carlos, Szyłko Czesław, Stolarska Zuzanna, Parafia rzymsko-katolicka p.w. św. Izydora, Bober Zdzisław, Ferensztajn Jan,  Krawczyk Luiza i Łukasz, Lubotzki Radosław, Kancelaria radcy prawnego Anna Kruszewska, Ekowod Piotr Mazurkiewicz, Korbud – Anna Mazurkiewicz, Szydłowska Joanna, Kaska Dariusz, Jarosław Rzepka FHU Bojar, Rodziewicz Dorota, Gajewski Zbigniew, Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Marcina i św. Piotra w Okowach w Konarzewie, Majewscy Asia i Darek, Mydlarz Barbara i Jerzy, Gontkiewicz Patrycja, Rodzina  z Żywca, Gabinet Stomatologiczny Paweł Mazurkiewicz, Kostencka Alicja, Derdowska Dorota, ks. Stanisław Kołodziej, Wyżgoł Jan, Labryszewscy Agnieszka i Sławomir, Ewa Weber, Paweł i Mariola Bień, Wojciech Sznurawa, Rodzina Roch, Rodzina Mazanòw, ks. Tadeusz Piwiński, Anna Rutkowska, Anna i Marcin Smolarscy, Kuba Żołnowski, Grażyna Piskorz, Zółtowska i Niemojewski, Magdalena i Krzysztof Elgert, Anetta i Edmund Knyspel, Wilhelm Czapliński, Karina i Bolesław Szypelow, Jolanta Piotrowicz, ks. Robert Dadacz, Magdalena, Tadeusz Mosurek, Janusz Antonina, Parafia Sokoły, Magdalena i Przemysław Nowaccy, Bogdan Kerszen, Teodor Pandel, Anna Szyba, Maria i Józef Szwed, W.W. Sygulscy, Katarzyna Latała, Eliza Ospalska-Grudzień, Kulpa Tomasz, AMORGOWICZ ANETA, Zięba Maria, Tadeusz, Rodzina Korus, Fraś Maria, Klimczak Agnieszka, Herok Stanisław, Ewa, Beata, Maniurka Adam, Hanna,Janusz, Małgorzata, Gribsz Łukasz, Martyna, Giziewiczowie Gabriel i Beata, Sudyka Joanna i Kicilinski Marcin-USA, Matykiewicz Michał, Nogaj Karolina, Splitt Grzegorz, Roś Wojciech, CZARNECKI DARIUSZ, Grupa Św. Błażeja ze wspólnoty Woda Życia z Warszawy, Miotk Marian, Nadolska Monika, B. Art Bartłomiej Łaniusz, Ścigaj Ewa, Puchałka Jakub, Bocian Urszula, Bartosz Aleksandra, Kawa Anna, Polok Tomasz, Kowalczyk Michał, Bocian Urszula, Krol Slawomir, K.M.Radzik, Kawa Anna, Wspólnota Żywego Różańca w Rakoszycach, Armacki Arkadiusz, Scheibe Kudela Daria, Brambor Aldona, Kadłuczko Paweł, Borawski Jacek, Nierebińscy Barbara i Roman, Caritas Diecezji Płockiej, Rakoczy Małgorzata, Kochowicz-Jakubowska Mariola, Ruch Duchowości Małżeńskiej – Equipes Notre-Dame Polska Sektor Małopolski, Kowalczyk Joanna, Lech, Maria, Piotr, Barbara i Dorota, Rodzina Szczepaniak, Rosłaniec Michał,  Komenda Podhalańskiego Hufca ZHP im.Kurierów Tatrzańskich, Bartal Anna, Sierant Katarzyna i Jarosław, Sabina Toruńczyk-Ruiz i Kuba Ruiz, Krygowscy Anna i Jan, Serafin Diana, Śliwińska Anna, Zagórska-Hus Barbara, Paszkiewicz Elżbieta, Grabowska Ewa, Bartosz Joanna i Marcin, Bartosz Joanna i Marcin, Stec Marcin, Polkowski Piotr Kazimierz, Sierant Katarzyna i Jarosław, Rzymskokatolicka Parafia Trójcy Przenajświętszej, kaszewice 45, 97-415 kluki, Siostry Boromeuszki – Mikołów, Wingert Grzegorz, Kucharski Tomasz, Kardasz Donata i Przemysław, Borczuch Rafał, Kraus Zofia i Mariusz, Włodarczyk Maria i Krzysztof, Górka Teresa i Tadeusz, Sobiczewski Piotr, Stolorz Edyta i Rafał, Rodzina Zakroczymskich, Kotowscy Anna i Mieczysław, Parafia Rzymskokatolicka p.w. Wniebowzięcia NMP, Duchnowska Elżbieta, Gogol Aurelia, Okulicz-Kozaryn Jadwiga i Józef, Butryn Iwona i Piotr, Kołodziejek Sławomir, Kordus Barbara, Rodzina Święcickich, Wojciechowscy Anna i Paweł, Raszeja Ewa, Laskoski Konrad, Seger Jarosław, Ulbrychowie Agnieszka i Paweł, Mikołajczyk Tomasz, Krak Nieruchomości Sp. z o.o, Jolanta Staniak, Dariusz Kania i Natalia Szpak, Antoni Zientkowski, Agnieszka Szymendera, Joanna i Stefan Sokołowscy, Stowarzyszenie Natanael, Marek Dyląg, Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Marcina i św. Piotra w Okowach w Konarzewie, Waldemar Pałuba, Katarzyna Pietruska-Pałuba, Borasińscy Artur i Dorota,  Pioskowik Krystyna, Szczerbowska Magdalena, Obrębscy Anna i Tomasz, Rodzina Bitków z Opola, Trepczyńscy Bożena i Lech, Górniak Paweł, Abp Wiktor Skworc (Arcybiskup Metropolita Katowicki), KAWELSKI Łukasz, Parafia pw. św. Jadwigi i św. Jakuba Ap w Lusowie, Zakrzewska Justyna, Kroszkiewicz Urszula i Adam, Siostry Służebniczki – Tylicz, Szupienko Anna i Marcin, Jasińska Elżbieta, Szkoła Przymierza Rodzin, Bartnik Jarosław, Duszpasterstwo Akademickie Poznań-Winiary, Barańska Małgorzata, Tomasz Bratek, Sosnowska Roksana, Wołoszyn Gabriel, Czarnecka Agnieszka, RYJEWSKI RAFAŁ , Kolędnicy Misyjni Oratorium Sióstr Salezjanek – Parafia Przemienienia Pańskiego w Garbowie, Knapczyk Ewa,Rozrażewska Małgorzata, Arciszewska Krystyna, Jerominek Małgorzata i Tadeusz,Gmaj Agata i Marcin, Krakowski Park Technologiczny sp. z o.o., Jaworucki Krzysztof , Bombała Jarosław, Kubiccy Małgorzata i Marek, Kotecka Martyna, Chorzempa Marta i Janusz, Piotrowska Maria, Flak Beata, Parafia św. Anny i św. Joachima, Gogolin-Karłubiec, diec. Opolska, Szkoła Podstawowa Nr 2 Przymierza Rodzin, Ks. Jan Sokolik, Sujka Wanda i Andrzej, Rukat Maria, Bajer Tomasz, Przybylski Marek i Przyjaciele, Maruchin Jacek, Śliwiak Mariusz i Joanna, Kotecki Rafał, Siostry Służebniczki Wola Rzędzińska, Parat Daniel, Kuźnicka Agnieszka, Walukiewicz Dorota, Główka Piotr, Kociuba Łucja, Instruktorzy Stowarzyszenia Harcerskiego, Fadel Izabela, Szkarłatowie Magdalena i Łukasz, Edyta Wyrozumska, Maria Głogowska, Rodzina Grochal, Marzena i Rafał Przystał,  Jadwiga Andrzej Subocz, Stanisława Miotkowska, Elżbieta i Jarosław Lipscy, ks. Andrzej Maślanka, Magdalena Pawlińska, Dariusz Kłeczek i Aleksandra Siemińska-Kłeczek, Agnieszka i Jacek Stopińscy, Marcin Nowicki, Stanisław Dojs, Piotrowska Maria, Flak Beata, Parafia św. Anny i św. Joachima, Gogolin-Karłubiec, diec. Opolska, Sujka Wanda i Andrzej, Rukat Maria, Jan Skolik ks., Joanna i Szymon Chelbowscy, Jasiak Adrian i Joanna, Bernatowicz Artur i Małgorzata, Klajmon Paweł, Jasiak Adrian i Joanna, MILIK IZABELA I ALEKSANDER, Strakowski Artur i Anna,  Robak Sławomir, Parys Stefan i Ewa, Partyka Magdalena i Jacek, Parafia pw. Matki Boskiej Bolesnej w Mysłowicach-Brzęczkowicach, Kowara Michał , Herman Joanna, Broda Łukasz, Parfieniuk Tomasz, Sikora Dorota, Murzyn Jarosław, Anna Kuliberda, Osadnik Marek, Kempa Jacek ks., SZEWCZAK ELZBIETA I JANUSZ, STECZKOWSKI ŁUKASZ, Filipowska Iwona, PARAFIA PW. WNIEBOWZIĘCIA NMP W KOŁOBRZEGU, Sendalowie Ewa, Paweł, Julia, Wieremiejczuk Paweł i Jolanta, Danuta Kaźmierczak, Grudzińska Zofia i Marek Bukowski, Kards Beata i Michał, Naparty Joanna i Robert, Żółciński Karol, Romaniuk Urszula, Węgrzyniak Wojciech, Serednicki Grzegorz, Gorys Paweł, Zieliński Jakub, Danuta Rek, Tadeusz Rek, Krzysztof Rek, Serednicki Grzegorz, Danilewicz Mariusz , Rek Danuta i Tadeusz Rek i Krzysztof Rek, Mazur Bogdan, Rychtelski Andrzej, Bogusz Halina i Mirosław, Stajuda Magdalena, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich „Wspólnota Poranka”, Sułek Barbara i Tadeusz Kowalscy , Bogusz Halina i Mirosław, Nowe Jeruzalem Warszawa, Woźniak Maciej, Szymańscy Michał i Agnieszka, Kałuziak Michał, KUŚNIERZOWIE ZG, Reinhardt Robert , Pieniążek Barbara, Tokar Rafał, Rodzina Haftek, Brzemia Eugeniusz, Słoniowska Bogumiła, BORUTA MARIA, Kołodziej Marcin, Gorlach Krzysztof i Małgorzata, Parafia Narodzenia NMP w Bełchatowie, Fechner Dorota, Joanna Wątkowska, Franciszek Pióro, Elżbieta Olszewska, Grzegorz Pietrusiński, Beata Stanaszek, Wojciech, Weronika Kasprzyk, Agnieszka Wolak, Witold Bednarz, Andrzej, Katarzyna, Karol i Franciszek Grabowscy, Leon Jabłoński, Rzymskokatolicka Parafia Najświętszej Maryi Panny Krlowej Rodzin w Jankowicach, Tomasz Parzentny, Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Józefowie-Michalinie, Siostry Boromeuszki Katowice-Szopienice, END – ekipa Łódź IV, Izabela Sokołowska, Kasia Urban, Parafia P.W. Św. Maksymiliana Kolbe w Nowej Wsi Grupa Charytatywna im.Św.Brata Alberta, Dariusz Pikus, Danuta i Zdzisław Moskal, Agnieszka Wertka, Rafał Powązka, Ewa i Piotr Judowie, Ryszard Dąbrowski, Teresa Golan, Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Kanaan Warmia, Katarzyna i Michał Drożdżewscy, Marek Oleksiewicz, Grażyna Supel-Szczerbic, Barbara i Jarosław Potapczuk, Przemysław Borys, Marek Ziarnik, SensuLab Jakub Placha, MASUMI Katarzyna Kłyś, Parafia Rzymskokatolicka NMP Uzdrowienia Chorych w Bojszowach Nowych, Krzysztof Szabelski, Edyta i Paweł Sznajder, Karmelitanki Dzieciątka Jezus, Wiktoria Bryła, Joachim Dawid, Piotr Błażejczak, Bernadeta i Piotr Smiatek, Zgromadzenie Sióstr Św. Elżbiety III Zakonu Regularnego Św. Franciszka w Cieszynie, Wojciech Trembla, Magdalena Borkowska, Jacek Gargól, Mieszko Gotkowski, Joanna i Werner Sobek, Marcin Wojciechowski, Honorata i Jerzy Abramczyk, Jolanta Kudlik, Andrzej Siejok, Piotr i Zofia Fojcik, Danuta Dojs, Marcin Fajkis, Joanna Rąpała, Barbara Kubiak, Maria Turek, Barbara Otte, Małgorzata Iżykowska, Anna i Grzegorz Miłkowscy, Monika i Maciej Płonowscy, Artur Baranowski, Alina i Jacek Czerniak, Teresa, Adam Kraśnicki, Mariola Majcher, Łukasz i Agata Walter, Agnieszka Rafał Borowieccy, Tomasz Tymoteusz i Agnieszka Niedbała, Rodzina Jańskich, Alicja i Marcin Binkowscy, Maria i Adam Janosz, Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Królowej w Poznaniu, Iwona i Mariusz Borowscy, Bogusława i Jarosław Pydyn, Monika Przylecki, Credit Risk Brokers Sp. z o.o., ACKEE GROUP Maria Strzeduła, Rzymskokatolicka Parafia pw. M.B. Królowej Świata w Dobrej, Andrzej Białek, Barbara i Michał Jankowscy, Piotr Korzec, Zieliński Andrzej, Celina Związek, Ewa Kaspar, Renata i Grzegorz Wojnar, Rita Lysik, Agnieszka Zawiejska, ks. Henryk Aleksa, Bogusława Szpinda, Wataha Elendili, Dorota Czupryna, Prowicnja Warszawska Redemptorystów, Marta Wójcik, Michał Nawrot, Krzysztof Noworyta, Damian Machulik, Prowincja Warszawska Redemptorystów, Ewa Hurnowicz, Marek Machalica, Wojciech Stolarski, Katarzyna Betlej, Justyna Kobryń, Parafia pw. NMP Królowej Polski w Brzozie koło Bydgoszczy, Hanna Łabędzka, Mirosław Kiełbasa, Ewa Joch, Paweł Kranz, Feliks Szyszkowski, Lidia i Bogdan Pochcioł, Andrzej Lazarowicz, Agata Marek Pilczynscy, Bożena i Andrzej Gniazdowscy, Izabela Witkowska, Tomasz Makowski, Aleksandra i Tomasz Kędzior, Sebastian Olszewski, Maria i Andrzej Kwasowiec, Mikstacki sp.j., Zofia Pachucka, Mateusz Kandora, Agnieszka Woźniak, Centrum Diagnostyki Patomorfologicznej Jarosława Wejman, Anna Lepiarczyk, Paweł Łuczak, Iwona Kot, Zdzisław Garczarczyk, Monika Maniecka, Anna i Jarosław Rybiccy, Anna i Wojciech Spyra, Rajkumar Jayakishore, Barbara Kurczych, Małgorzata Wiesław Redzimscy, Parafia św. Michała Archanioła w Siemianowicach Śląskich, Dariusz i Justyna  Pańpuch, Paweł Foremski, Janina Maria Mroczkowska, Andrzej Glogowski, Rzymskokatolicka Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Świętochłowicach-Piaśnikach, Urszula i Marek Jarzębscy,

Strzelecka Natalia, Bernad Szymon, Próchniak Maciek , Kubecka Sabina i Sebastian, Korecka-Zapadka Anna, Rodzina Szymanowskich, Ks.Jan Gardulski i Ks. Bartosz Kuligowski, Talarek Jerzy, Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Katowicach – Murckach, Caritas Diecezji Siedleckiej, Parafia pw.Św.Bartłomieja Apostoła w Bieruniu, Janusz Matuszyk, Jakub Kowalski, Zdzisław Kruk, Zgromadzenie Sióstr Kanoniczanek Ducha Świętego Kraków, Agnieszka i Andrzej Adamkiewiczowie, Zuzanna Kaptur, Magdalena Polewska, Mateusz i Alicja Maleszyńscy, Aleksander Rewer, Łukasz Kozłowski, Zenon Chryc, Agnieszka Bartnik, Robert Zemła, Iwona i Marek Steczek, Agnieszka i Bartek Rogula, Anna i Krzysztof Wycisłowscy, Elżbieta Lorek, Aleksandra i Karol Wesołowscy, Anna Czetyrkowska i Wojciech Woźniak, Wspólnota „JUTRZENKA” Sosnowiecka wspólnota Odnowy w Duchu Świętym, Marcin Nietrzebka, Anna i Piotr Michalak, Marcin Lisowski, Anna i Grzegorz Stasiełowicz, Ewa i Andrzej Karolak, Agnieszka i Dawid Rulińscy, Anna Michał Mrówczyńscy, Monika Szajnik, Andrzej i Joanna Piwowarscy, Wojciech Sekuradzki, Anna i Grzegorz Ryguła, ks. Witold Gajda, Parafia Św. Jana XXIII w Komornikach, Sylwia Szymczak,

Parafia Św. Jana Chrzciciela, Olejniczak Katarzyna ,Parafia św. Piusa X – Ruda Śląska, Przyślewicz Kinga, Przybysz Władysława, Wawrzyniak Krzysztof i Marta , Rzymskokatolicka parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej, ul. Mały Płaszów 11, 30-720 Kraków, Bielawska Karolina, Jarko Joanna Maslanka, Otrząsek Andrzej, Jurko Agnieszka, Parafia Podwyższenia Krzyża Św. w Katwoicach – Brynowie, Stępień Elżbieta i Mariusz, Mieszkiełło Małgorzata, Górniak Daria, Wilamowska Beata, PASSION & MERCY COMMUNITY, Gierczak Anna i Maciej, Parafia św. Brata Alberta, Frejno Cecylia, Marczyńscy Barbara i Szczepan, Pawlak Krzysztof, Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Trójca Święta  Warmia, Kakowski Jacek, Klasztor Sióstr Klarysek, Biolik Teresa Józef, Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Królowej w Poznaniu, Przybyła Witold i Ewa, Dela Wioleta i Grzegorz , Gmiąt Izabela i Jarosław, Nowak Barbara i Andrzej , Krakowiak Barbara, Stojowska Maria, Jankowscy Barbara i Michał, Niemiec Krystian, Bujko Maciej, Nowosielscy Aleksander i Anna, Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Królowej w Poznaniu, Piekorz Bernadeta i Leszek, Niepubliczne Przedszkole „Leśna Polanka”, Jagiełło Beata i Grzegorz, Rzym -kat. Parafia św. Mikołaja, DYMOWŁOK MAŁGORZATA, Kopańska Małgorzata, Szostek Krystyna Budy Łańcuckie, Szostek Krystyna Budy Łańcuckie, Boruta Barbara i Mirosław, ZGROMADZENIE SIÓSTR KANONICEZEK DUCHA ŚWIĘTEGO DE SAXIA  KRAKÓW, Ferenc Katarzyna, Caritas Diecezji Płockiej, Fudkop A.K.Fudali Sp.J, Orzechowscy Małgorzata Mateusz , Siuzdak Bożena i Krzysztof, Wilkołazcy Krzysztof i Anna, Falęcka Magdalena , Rzymskokatolicka Parafia matki Bożej Nieustającej Pomocy , Šrajer Michał , Popiela Dariusz i Kamila, Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Królowej w Poznaniu, Dulian Michał, Wnukiewicz Janusz, Placzke Rodzina, Stasikowska Bogusława , Podraza Wojciech, Kowalski Jakub, Szkoła i Przedszkole Sióstr Salezjanek w Rumi, Rzymskokatolicka Parafia Matki Bożej Fatimskiej w Katowicach-Piotrowicach, Parafia NSPJ w Pietrzykowicach, Zimoń Damian, PARAFIA ŚW. BRATA ALBERTA W JASTRZĘBIU ZDROJU, Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Królowej w Poznaniu , Dominika Rębelska-Grzybek, 9 DYWERSYJNA, Jasonek Stanisław , MIkomed Artykuły Medyczne i Ortopedyczne Beata Konieczna, Wspolnota Odnowy w Duchu Świetym Maranatha-Łódź, Iwańczuk Magdalena , Ścieglińska Dorota, Marysia i Jakub Kiersnowscy, Filip Kubiak, Parafia św. Dominika i klasztor Dominikanów w Szczecinie, Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej w Latowicach, Rzymskokatolicka Parafia Nawiedzenia NMP w Bardzie Śl., Rita Szałek, Małgorzata i Paweł Zegartowscy, Rzymskokatolicka Parafia Miłosierdzia Bożego w Tychach, Parafia Wieczerzy Pańskiej, Maria Garstkiewicz, Parafia p.w. Miłosierdzia Bożego, Janusz Furtak, Kasper Jakubowski, Krzysztof Szulej, Elżbieta Bielas, Aldona i Michał Górka, Teresa i Kazimierz Roszak, Ewa Makowska, Techniserv It sp.z.o.o, Klaudiusz  Mann, Parafia Rzymskokatolicka Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Mysłowicach, Caritas Diecezji Siedleckiej, Marcin Ślązak, Ks. Kazimierz Osiński, Wioleta Trzepizur-Miedzinska, Małgorzata Verleyen Szulc, Marcin Golka, Danuta Dąbrowska-Świder, Maciej Ostrowski, Parafia Rzymskokatolicka pw. Najświętszej Maryi  Panny Królowej Polski w Koninie, Anna Opolska-Sarapata, Janina Ostrowska, Katarzyna Załuska, Katarzyna Krata, Krzysztof Zawadzki, Urszula i Jan Czogałowie, Katarzyna Strugała, Małgorzata Gołębiowska, Lidia i Michał Kumorowie, Kasia Zontek, Stanisław Bach, Danuta Jędrusiak, Ewa Wydrzyńska, Adam Bulzak, Anna i Ryszard Żukowscy, Bogumiła Bauer, Andrzej Przystupa, Kinga i Jacek Jezioro, Alina i Krzysztof Tarczyńscy, Krąg DK i Przyjaciele-Szczecin, Przemysław i Dorota Binkiewicz  z dziećmi, ks. Krystian Kowalski, Agata Łapińska, Ewa Budsławska, Grzegorz Fischer Usługi Przeciwpożarowe, Maria i Grzegorz Kaczmarek, Beata i Jerzy Stolfa,Krąg Rodzinny Tadeusza,  Radomek Marta i Arkadiusz, HIBI, Niedzwiecki MariuszOstalski Piotr, Stafin Małgorzata, ZIMNOCH Robert, Chachulski Marek, Stanek Marek i Iwona, Rutowicz Marcin,

Strzelecka Natalia, Bernad Szymon, Próchniak Maciek , Kubecka Sabina i Sebastian, Korecka-Zapadka Anna, Rodzina Szymanowskich, Ks.Jan Gardulski i Ks. Bartosz Kuligowski, Talarek Jerzy, Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Katowicach – Murckach, Caritas Diecezji Siedleckiej, Parafia pw.Św.Bartłomieja Apostoła w Bieruniu, Żebrowska Ewa, Lorenc Małgorzata , Karpeta Barbara i Agnieszka, Filip Zduńczyk, Kowalczyk Zofia i Zbigniew,  Wiatr Joanna , Ptaszek Agata, ks. Mordaka Dariusz, Grochowski Józef, KRĄG BIBLIJNY W WIŃSKU, Truchel Alicja i Tomasz, Rzymsko-katolicka Parafia p.w. Zwiastowania NMP w Czerwińsku nad Wisłą – salezjanie, Gromysz Agnieszka, GEMBALA MAGDALENA, ANDRZEJ, Kaput Aleksandra i Krzysztof, Piklikiewicz Mariusz, Zgromadzenie Córek Najczystszego Serca N.M.P. Nowe Miasto/n. Pilicą, Iwona i Zbigniew Sawińscy, Kosmeccy Dorota i Marcin, Juda Marta, Pitala Renata , Dziurzyńska Urszula, Edyta Romanowska, Wiold i Małgorzata Czech,  Maria Szwala, Krawczyńscy Małgorzata i Janusz, Adamus Hanna i Jan, Anna, Hanna, Fernando Lafuente, Waszkiewicz Andrzej, Sydonia i Błażej Marciniak, Fit Alicja i Krzysztof, Gnat Wojciech, Kałkus Irena, Helena, Ewa, Marcin Saramak, Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie, Sosnowska-Burki Bogumiła, Bielecki Tomasz, Hewelt Zyta i Hipolit, Parafia NMP Wspomożenią Wiernych Katowice – Wełnowiec, Grażyna i Zygmunt Dziwińscy, Ilona Maleta , Urszula Maleta, Mirosława Kowalska, Długosz Elżbieta, Janina i Leszek Biolik, Grupa biblijna przy parafii Matki Bożej Saletyńskiej w Krakowie, Raj Andrzej, Staniszewscy Małgorzata i Janusz z rodziną, LEŚNIEWSKA ZOFIA, Tomasz Szojer, Górecki Sylwester, Edward Ćwięka, Mrowiec Elżbieta, Nowak Maria i Alojzy, Wiśniewski Krzysztof, Nowak Marcin, Wiese Jan i Marzenna Rak-Wiese, Alina Widelska, Dworniczak Gosia, Kulczyńska Izabela, Talarczyk Renata i Krzysztof, Antosz Kinga, Besler Krystian, Członkowie Komunii Wspólnoty Chemin Neuf – Region Południe, Witkowska Bożena, MALINKA BOŻENA I CZESŁAW, Święcicka Bożena, Trojanowski Piotr, Wilczek Leokadia, Głaz Adam, Parafia św. Jadwigi i św. Jakuba Ap. w Lusowie, Parafia Rzymskokatolicka Św. Barbary w Chorzowie, Parafia Rzymskokatolicka św. Urbana w Woli, Garstka Teresa, Traczewska Halina, Kwiatkowscy Kalina i Ryszard, Wieczorek Anna i Krzysztof wraz z grupą rodzin parafii Chrystusa Króla w Katowicach, Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Brata Alberta Chmilowskiego w Wojnowicach, Olech Renata, Jaworska Ewa, Krąg Domowego Kościoła Kraków, GRASZOWIE Kazimiera i Jerzy, Zalewscy Janusz , Mariola i Adrian, Czapscy Małgorzata i Marek, Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Królowej w Poznaniu, PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA W KOCHCICACH DIECEZJA GLIWICKA, Rozewicz Alina, Lewandowscy Małgorzata i Adam, Buchacz Małgorzata i Paweł, Bujak Magdalena, Olszak Marcin i Małgorzata, Kwiatkowska Maria, Bujak Stefania, Kaczmarczyk Konrad, Mioduszewski Piotr, Chołoda Urszula, Szpunar Agnieszka i Konrad, Strzelecka Natalia, Bernad Szymon, Próchniak Maciek , Kubecka Sabina i Sebastian, Korecka-Zapadka Anna, Rodzina Szymanowskich, Czykieta Maria, Aleksandra i Franciszek Halkiewicz, DUDZIK Agata i Izabela, Beata Petkiewicz, Jan Tadeusz Duda, Jaworek Zofia, Acik, Początko Maria i Zbigniew, Marciniakowie , Jackowska , Kownaccy, Drynda Dariusz, Konopka Zofia i Waldemar , Agnieszka i Krzysztof Kanclerz, Tadeusz Miąsko, Zofia i Waldemar Konopka, Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Królowej w Poznaniu, Dąbrowski Tomasz, Kędzior Sławomir, Pacak Dorota, Zajączkowski Ryszard i Anna, Radowski Zbigniew, Parafia pw. Ducha Świętego w Poznaniu, Małgorzata i Paweł Zegartowscy, Rzymskokatolicka Parafia Miłosierdzia Bożego w Tychach, 43-100 Tychy, ul. Andersa 25, Garstkiewicz Maria, Furtak Janusz , Parafia p.w. Miłosierdzia Bożego, ul. Jagodzińska 3/5, 52 – 129 Wrocław – Jagodno,  Karasinski Adam, Szulej Krzysztof, Szulej Krzysztof, Elżbieta Bielas, Górka Aldona i Michał,  Makowska Ewa, RYBICKA DANUTA , Stroińska Wanda Danuta, Wielgosz Marta, Karpińska Barbara Anna, Getler Bernadeta i Roman, Aleksandra Barczyk, Marek Jurzak, Danuta Jurzak, Kościół pw. św. Benona w Warszawie, Stankiewicz Jarosław, Janina z dziećmi, Bednarek Edward, Komarek Janina, Simka Grażyna, Ananicz Izabella, Woźniak Aleksandra, PIELA URSZULA i JERZY , ZOFIA I WOJTEK SANEJKO, AGNIESZKA I OLAF ŻYLICZ, Beata Łubianka, Dąbrowska Karolina, Zbroszczyk Barbara, Sabina Duijn, Elżbieta Pieczonka, Cupriak Ryszard , BUCZEK MIROSŁAW, Marek Zimnicki, Ignatowicz Jarosław, Żyto Anna, Rodzina Jakubowskich, Langer Jerzy i Marta, Uniejewscy Piotr i Marżolena, Szytniewska Marta, Mikołajczyk Irena i Marek, Bernad Bogusław, Agata i Andrzej Piwowarscy z dziećmi, Rajch Rafał, Kryspin Maria i Marian, Bernad Michał, Rodzina Notka, Bagińscy Stanisława i Tadeusz, Janiszewska Rena, Święch Rafał i Barbara, Wszoła Paweł, Sylwia i Adam Bubała, Szelejak Marek, Ks. Jerzy Mroczyński, Szymańscy Anna i Aleksander, Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Białogardzie, Lachowicz Janusz, Niepubliczne Katolickie Przedszkole im. Świętej Rodziny Pułtusk, Birówka Edward, Broel-Plater Jacek, ŚWIĘCH KRYSTYNA, Radkiewicz Monika i  Bardzinski Marcin, Duszpasterstwa działające przy Klasztorze oo. Dominikanów na Freta w Warszawie, Gajewski Piotr, Rycek Bożena, TURKOWSKA  ANNA, Surówka Maria, Chrostowski Waldemar, Pochopień Bolesław i  Szkuta-Pochopień Teresa, Majkowska Anna, Parafia św. Jana Chrzciciela w Cegłowie Słodownik  Edwarda, Śledź Joanna, Szombara Marta, Koło Różańcowe p.w. Św. Jana Chrzciciela przy parafii Jana Chrzciciela w Cegłowie, Marczak Longina, Florczak Renata, Koło Żywego Różańca parafia NCiKCh Toruń, Rubinkowo II, NIEMIER GRAŻYNA, SZADKOWSKI PAWEŁ, Sobocińska Dorota, Tobera Janina, Galilea Śląsk, Ciszek Wiesław, Tobera Janina, Wilczyńska Joanna, Jurewicz Jadwiga i Ireneusz, Bątorek Wiesław, Skuza Małgorzata i Marcin, Kołacz Barbara, Mazurek Adam i Renata, Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Piusa X i św. Marii Goretti , Wierzbicka Maria, Jabłeccy Małgorzata i Marcin, Molińscy Lucyna i Wiesław, Kurzawa Ewelina i Grzegorz, Górka Halina i Stanisław, Mańka Piotr i Monika, Lipka Anna, Warzybok-Rogula Dorota, Jóźwiak Teresa, Wysoccy Ewa i Piotr, Myrcik Robert i Dagmara, Górka Paweł, Magda Aniax2 Olga Hania Asia Zuzia Jan, Ścierska Katarzyna, Szczawińska Maria, Janina Dembińska, Anna i Zdzisław Marcinkiewicz, Duszpasterstwo Akademickie w Rybniku (DAR), Agnieszka Sękulska, Łukasz Rzeczkowski, Zygmunt Hupka, Leszek Kędzia, Zespół Szkół Sióstr Salezjanek w Jastrzębiu-Zdroju, Adam Lech, Przemysław Fenrych, Duszpasterstwo Akademickie w Rybniku (DAR), Klub Tygodnika Powszechnego we Wrocławiu, Tomasz Jędrzejak, Barbara  i Leszek Marek, Daniela i Wojciech Wójtowicz, Mikoś Emilia,Danuta i Barbara; Matoga Ewa, Kazimierz i Maciej; Krawiec Barbara i Przemysław; Kąkol Kazimiera, Mieczysława Ochalska, Joanna Sujka, Jacek i Katarzyna Wygoda, Pracownicy Instytutu Immunologii i Terapii Doświadczalnej PAN im. Ludwika Hirszfelda, Parafia Rzymsko-katolicka św. Marcina w Ćwiklicach, Rodzina Wielowieyskich, Joanna Górczyńska, Parafialny Zespół CARITAS Dygowo, Jan Piontek, Lidia i Robert Dziewic, Maria i Czesław Gromada, Adam Dzudzewicz, Beata Mysiakowska, Halina Zięba, Parafialny Zespół Charytatywny Katowice Zawodzie, Barbara Toczydłowska, Miłosz Konarski, Kalek Marianna, Derwich Beata i Andrzej, Izdebscy Renata i Witold, Frąckowiak Aleksandra, Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Królowej w Poznaniu, KUBAS ELŻBIETA, WSPÓLNOTA PIEGRZUMKOWA POZNAŃ STARE ŻEGRZE, Parafia Św. Józefa Oblubieńca NM.Panny w Czerwionce, Parafia Rzymskokatolicka NMP Królowej Pokoju w Olzie, Koneccy Ewa i Krzysztof, Zmyślińska Ewa, Orzech Jakub, Parafia Rzymskokatolicka Niepokalanego Serca Maryi w Kokoszycach, Dziadowiec Elżbieta i Kazimierz, Ossowska Teresa, Wasilew Denis, Król Andrzej, Szewczyk Ewa Maria, Nowak Zygmunt, Parafia św.Apostołów Piotra i Pawła w Lędzinach, Tomczak Małgorzata, Szafrańscy Małgorzata i Marian, Matwiej Ewa i Mariusz, Stanisławski Marek, Elżbieta Róg, Szmajda Magdalena, Anna Zając, Bratkowska Regina, Włodarska Maria, Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Parakletos Warmia, ks. Ludwik Kiełbasa, Drapiewski Julian, Zaborowscy Joanna i Krzysztof, Steinhoff Łukasz, Grobarczyk Jarosław, Bartczak Janusz, Halarewicz Stanisław, Miszograj Jerzy, Golda Zenobia, Alina Głuchowska, Kucharczyk Grzegorz i Izabela, Paweł Zajączkowski, Jacek Biernat, Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Studzionce, Zgromadzenie Sióstr Niepokalanego Poczęcia NMP, Elżbieta Pochroń, Iwona Reguła, Paweł Molenda, PARAFIA WIERZBIĘCIN P.W. NIPOKALANEGO POCZĘCIA NMP, Barbara Michał Michniewicz, Parafia pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Chodaczowie, Parafia pw. Św. Barbary w Grodzisku Dolnym, Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbe w Wólce Grodziskiej, Agnieszka i Andrzej Gawron, Jolanta Wolińska, Maciej Zapiór, Michał i Wanda Głowaccy, Małgorzata Kurant, Kościół pw. Boskiego Zbawiciela w Krakowie, Parafia pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Chodaczowie, Parafia pw. Św. Barbary w Grodzisku Dolnym, Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbe w Wólce Grodziskiej, Parafia pw. Św. Andrzeja Apostoła w Chałupkach Dębniańskich, . Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Odkupiciela w Łodzi, Caritas Archidiecezji Łódzkiej, Parafia św. Jana Chrzciciela w Zgierzu, Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczercowie, Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Białej k/Zgierza, Diakonia Świętej Rodziny z Katowic, Kościół pw. Boskiego Zbawiciela w Krakowie, Parafia pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Chodaczowie, Parafia pw. Św. Barbary w Grodzisku Dolnym, Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbe w Wólce Grodziskiej, Parafia pw. Św. Andrzeja Apostoła w Chałupkach Dębniańskich, . Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Odkupiciela w Łodzi, Caritas Archidiecezji Łódzkiej, Parafia św. Jana Chrzciciela w Zgierzu, Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczercowie, Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Białej k/Zgierza, Diakonia Świętej Rodziny z Katowic, Kozak Edmund, Prezydent Miasta Gdańsk Paweł Adamowicz, Golik Maria, Michalak Maria, Bajorek Krystyna, Parafia Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Jastrzębiu-Zdroju- Ruptawie, Kieltyka Anna i Witold, Herczyk Tomasz, Parafia Matki Bożej Królowe Aniołów Wilkowyje, Parafia pw św. Brata Alberta. Żory ul. Jodłowa 12, Bajorek Łukasz, Kwaśny Beata i Marek, Kamykowscy Maria i Maciej, Piechocka Ewa, Pieczonka Marta, Soporek Zbigniew, Guzek Krzysztof, Wspólnota Modlitewna Samuel, Wspólnota Żywego Różańca z Parafii Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza -Chorzów Batory, Referat Misji Zagranicznych – Zgromadzenie Księży Misjonarzy Saletynów, Parafia p.w. św. Ojca Pio w Tychach ul. Przepiórek 50, Gajewscy Katarzyna i Wojciech, Kramer Katarzyna, Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Przegędzy , Kopiec Joanna, Plata Renata i Andrzej, Kowalczyk Tomasz, Bożek Teresa, Magda Cichocka-Fronc, Joanna Nowakowska, Ewa Handzlik, Zygmunt Marek Miszczak, Anna i Paweł Szczechowicz, Dariusz Wróbel, Parafia Rzymskokatolicka św. Jana Chrzciciela w Pawłowicach, Barbara Tomaszewska, Iwona Jurczyk, Agnieszka i Wiesław Kubica, Dawid Borowik, Agnieszka i Wojciech Wańka, Justyna Ostrowska, Monika i Piotr Maciołek, Bogusław Michalski, Magdalena i Tomasz Paszek, Katarzyna i Piotr Pankiewicz, Piotr Łapiński, Wojciech Byrwa, Parafia Bożego Narodzenia w Rudzie Śląskiej – Halembie, Rzymskokatolicka Parafia św. Urbana, Caritas Płock, Dominika Pach, Wojciech Klimek, Tomasz Piórkowski ,ks.bp Wiesław Mering biskup diecezjalny włocławski, ks. bp Stanisław Gębicki biskup pomocniczy diecezji włocławskiej, ks. Artur Niemira, Parafia św. Brata Alberta Szczecin Głębokie,  Elżbieta Boligłowa, Anetta Kania, Parafia Świętego Antoniego w Rybniku, Parafia Niepokalnego Serca NMP Panny w Żorach-Rowniu, Bożena Mazurek, Danuta i Krzysztof Pydyńscy, Lucyna i Czesław Czechowscy, Halina Adamczuk, Małgorzata i Łukasz Wiktorowie, Stanisława Wdowik, Elżbieta Narwojsz, Aneta Malik, Parafia św. Floriana w Uniejowie, Ks. Andrzej Ziemieśkiewicz, Parafia Trójcy Świętej w Elblągu, Henryk Sala, Parafia p.w. Wniebowzięcia NMP w Łętowicach, Elliot Lis, Wojciech Gosiewski, Arkadiusz Jędraszczyk, Łukasz Wiśniowski, Katarzyna Błażejczak-Jacieczko, Andrzej Jacieczko, Duszpasterstwo Absolwentów św. Benedykta przy kolegiacie św. Anny w Krakowie, Kościół pw. Boskiego Zbawiciela w Krakowie, Parafia pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Chodaczowie, Parafia pw. Św. Barbary w Grodzisku Dolnym, Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbe w Wólce Grodziskiej, Parafia pw. Św. Andrzeja Apostoła w Chałupkach Dębniańskich, . Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Odkupiciela w Łodzi, Caritas Archidiecezji Łódzkiej, Parafia św. Jana Chrzciciela w Zgierzu, Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczercowie, Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Białej k/Zgierza, Diakonia Świętej Rodziny z Katowic, Szczechowicz Anna i Paweł, Julcia,Piotruś,Gabrysia i Jaś, PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. JANA CHRZCICIELA, , Tomaszewska Barbara, Jurczyk Iwona, Kubica Agnieszka i Kubica Wiesław, Wańka Agnieszka i Wojciech, Ostrowska Justyna, Bogusław Michalski, Paszek Magdalena i Tomasz, Pankiewicz Katarzyna i Piotr, Łapiński Piotr, Parafia św. Wawrzyńca w Chorzowie, Pałyz Izabela, Krajczyński Jan, Pacholarz Zdzisław, Miklusz Jan i Wanda, Kapuścik Karol i Justyna, Nowak Adam, Parafia Świętego Krzyża w Zakopanem, Sobala Krzysztof, Toński Paweł, Kaszkowiak Szymon, Najkowscy Joanna i Adrian, Horczak Adam,

Katolicki Zespół Edukacyjny im. ks. Piotra Skargi, Skubisz Paweł, Dyduch Mariusz z rodziną, Prokop Anna i Artur, BARŁOWSKI ADAM, Ks. Ryszard Podstołowicz + prac. Centrali Caritas Tarnów, Parafia Rzymskokatolicka Narodzenia św. Jana Chrzciciela,   Tychy  – Cielmice, Paszek Andrzej, Pakuła Katarzyna , Radomska Joanna Maria, Parafia pw. św. Jadwigi Królowej w Poznaniu, KASPRZAK BEATA, Parafia NMP Królowej Różańca Świętego w Gdańsku  plac NMP 1, Ostrowski Cezary, Parafia św. Jana Nepomucena w Starym Koźlu, PHARATYNOWICZ PIOTR ,Grabowski Radosław, Zęgota Martyna i Dariusz, Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego i św. Herberta w Katowicach, Konieczna Ewelina , III Krąg Katedralny DK Łódź, Łatka Bożena i Stanisław, Ruch Duchowości Małżeńskiej Equipes Notre Dame Sektor Małopolski, Parafia NMP Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej, Rzymskokatolicka Parafia Matki Bożej Szkaplerznej Imielin ul. Imielinska 89, Szuster Teresa, Parafia św. Teresy od Dzieciatka Jezus w Rybniku Chwałowicach, Parafia Rzymsko Katolicka Ducha Świętego w Tychach, Ju, rczyk Iwona, Manikowski Marcin, Parafia pw. św. Jadwigi Królowej w Poznaniu, Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybniku – Niedobczycach, Troczyńscy Zuzanna i Adam , Parafia Rzymskokatolicka Świetego Józefa Oblubieńca NMP w Łodzi ul. Farna 12, Sielicki Dariusz, Sendorek Bożena i Jerzy, Urbańska Joanna, Przybylska Edyta, Parafia Niepokalanego Poczecia NMP i św. Maksymiliana w Mysłowicach – Janowi Miejskim, Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP i św. Maksymiliana w Mysłowicach – Janowi Miejskim, Parafia Świętej Rodziny, Wielgosz Paweł, Świerczyńska Ewa, Zawieja Zofia, Żur Iwona i Tomasz, Galilea Częstochowa, Galilea Częstochowa, Parafia Św. Michała w Katowicach, Sylla Jakub, Białek Piotr, FELCENLOBEN MARIA, Słowiński Jan i Elżbieta, Parafia Rzymskokatolicka pw. Chrystusa Króla w Szczecinie – Skolwinie,Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej w Latowicach, Zacher Jerzy, Romaniszyn Agata i Michał, Parafia NSPJ i św. Jana Bosko, ZGROMADZENIE SIÓSTR KANONICZEK DUCHA ŚWIĘTEGO DE SAXI Z KRAKOWA, Goleń Krzysztof, Parafia Rzymskokatolicka M. B . Królowej Różańca Św., ul. Kościelna 4, 43-170 Łaziska Górne, Parafia Miłosierdzia Bożego w Orzeszu – Zazdrości, Kiełbasa Grzegorz, Reizer Lucyna, Parafia Niepokalanego Serca NMP w Żorach Rowniu, Parafia Rzymskokatolicka M. B. Królowej Różańca Św., ul. Kościelna 4, 43-170 Łaziska Górne, SANKTUARIUM ŚW. JAKUBA AP. W LĘBORKU I FRANCISZKANIE, Mirosława Promińska, Olga Korczak, Zgromadzenie Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu, Anna i Piotr Tarasiuk, Grażyna Witosz, Ewa i Jan Mrowiec, Instytut Świecki Chrystusa Króla, Jan Łukaszczyk, Andrzej Obstoj, Jan Łukaszczyk, BIELA MARZENA I MAREK, Kukieła Natalia i Michał, Manowski Piotr, Rozbicka Marta, Wełnitz Janina, Migut Jan, Kozubowski Daniel, Bąba Jolanta i Grzegorz, Szacht Milena, Barnaś Krystyna, Kowalczyk Franciszek, Skomorowscy Małgorzata i Lech, Parafialny Zespół Caritas w Nieparcie, Rzyman Krzysztof i Barbara, Gołdowie Jolanta i Jerzy, Pawlik Monika, Jasiński Andrzej, Krupowicz Andrzej, Adam i Iwona Gajowniczek, Wojciech Roszak, Bogumiła i Mieczysław Janca, Jerzy Stasiowski, Barbara Bieszczad-Kieferling, Anna i Waldemar Kroczak, Piotr Strzemieczny, Anna i Marek Rusakiewicz, Wawrzyniec Święcicki, Łukasz Daszkiewicz, Rodzina Gąsiorowskich, Barbara Michalec, Anna Żerdzińska, Krzysztof Pluta, Agnieszka i Bartosz Skrent, Beata Jakubiak, Justyna i Marek Majda, Józef Czysz, Paulina Gawin, Krystyna Bramorska-Świątek, Franciszek Bandurski, Zofia Szczerba, Małgorzata Olędzka, Zofia Lisiecka, Zespół charytatywny Caritas przy Parafii Św.Ap.Piotra i Pawła w Mikołowie-Paniowach, Janina Lamparska-Aleksandrowicz, Świtoń Anna, B.W.A.A. Szemrykowie, Krzysztof i Grażyna Jerzyk, Parafia Trójcy Świętej w Elblągu, Zespół Charytatywny Caritas przy Parafii Św.Ap.Piotra i Pawła w Mikołowie-Paniowa, Parafia Rzymskokatolicka Trójcy Przenajświętszej w Palowicach, Ks. Piotr Siemianowski, Halina Gardzilewicz, Daniela i Beata Bud-Gusaim, Parafia Rzymskokatolicka Wszystkich Świętych w Pszczynie, Zespół Charytatywny Caritas przy Parafii Św.Ap.Piotra i Pawła w Mikołowie-Paniowach,

Zespół Charytatywny Caritas przy Parafii Św.Ap.Piotra i Pawła w Mikołowie-Paniowach, Piotr Siemianowski ks. , Roman Chromy Wydział Duszpasterski Kurii Metropolitalnej w Katowicach Roman Chromy ks. , Rzymskokatolicka Parafia MB Szkaplerznej i Św. Piusa X w Jejkowicach, Agata Bornikowska, Rzymskokatolicka Parafia Ducha Świętego w Wodzisławiu Śląskim, Połajdowicz Witold, Parafia Rzymskokatolicka Wniebowzięcia N.M.P.-ks. Krzysztof Waligóra,  Katolicka Wspólnotę „Dom na Skale” z Wrocławia – ks. Piotr Wawrzynek , Wspólnota „Krag Biblijny” z  Łodzi , Bp. Adam Lepa -Archidiecezja Łódzka, Wspólnota „Krag Biblijny” z  Łodzi, Rzymskokatolicka Parafia p.w. Ducha Św. w Siemianowicach-Bytkowie, Wróbel Krystyna, Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wodzisławiu Śląskim, Rita Rożałowska Klub Tygodnika Powszechnego  Gliwice, Oleś Róża, Bray Andrzej, GIEDO DANUTA I MARCIN, Micek Wiktor, Bray Andrzej, Zagata Anna, Horodecki Krzysztof i Halina, Parafia Rzymskokatolicka Św. Urbana, Papieża i Męczennika w Mikołowie, Grudzień Krzysztof, RUSKOWSKI MAREK, Kurowski Damian, Drabik Mariusz, Kamińscy Andrzej i Dorota, Łapińska Jolanta, Rzymskokatolicka Parafia św. Michała Archanioła, ul. Wyzwolenia 39, 44-348 SKRZYSZÓW, Ebertowska Elżbieta, Kurasińska Agnieszka i przyjaciele, Pracownicy Deloitte Polska – Południe, Parafia Świętego Wawrzyńca Rybnik- Ligocka Kuźnia, Wspólnota Mężczyzn Św. Józefa z Wadowic, Sokołowski Piotr, Fogel Karolina i Krzysztof, Markefka Agnieszka i Piotr, Kupryjańczyk-Cybis Bogusława, Wójcik Jolanta i Mariusz, Łobodzińska Edyta, Andrzej Porawski, Agnieszka Matysik, Siostry Salezjanki Wisła, Kręgi Domowego Kościoła – Rejon Praga Południe II, Deloitte Polska – Południe, Anna i Marek Boniakowscy, Anna i Zbigniew Borczyk, Małgorzata Kuligowska-Molik, Parafia św. Maksymiliana, Monika Kozłowska, Galilea Wielkopolska, Chorągiew Zachodniopomorska Związku Harcerstwa Polskiego, Łukasz Walewic, Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP NP – starowiejskie w Warszawie, ks. Jerzy Korduł, Katarzyna Kosobucka, Wspólnota Modlitewna MISERICORDIA, Kraków, os. Na Wzgórzach, Urszula Godlewska, Parafia św. Brata Alberta Chmielowskiego Rybnik, Rzymskokatolicka Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Barbara Kluba, Sylwia Laska, Danuta Jarosz, Grupa Odnowy Charyzmatycznej Betania Radoszowy, Dagmara i Grzegorz Czarnota, Andrzej i Renata Herzog, Grupa Droga Odnowa w Duchu Św., Wanda i Marek Rytlewscy, Ewa Wrońska – Jopkiewicz, Alicja i Adam Szczurek, Centrum Animacji Misyjnej Księży Pallotynów w Konstancinie-Jeziornie, Lidia Gurazdowska,

Bieszczad-Kosch Maria, Pracownicy Deloitte Polska – Południe, Anna i Marek Boniakowscy, Borczyk Anna i Zbigniew, Małgorzata Kuligowska-Molik, Parafia św. Maksymiliana, Monika Kozłowska, Galilea Wielkopolska, Chorągiew Zachodniopomorska Związku Harcerstwa Polskiego, Parafia Rzymskokatolicka Narodzenia św. Jana Chrzciciela – Tychy  – Cielmice, Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP NP – starowiejskie Warszawa, Ks. Korduła Jerzy, Katarzyna Kosobucka, Wspólnota Modlitewna MISERICORDIA, Kraków, os. Na Wzgórzach, URSZULA GODLEWSKA, Parafia św. Brata Alberta Chmielowskiego Rybnik – Kamień ul. Robotnicza 95, Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Teresy od Dzieciątka Jezus i Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej, Siostry Salezjanki Wisła, Galilea Kraków, Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybniku Boguszowicach, Błotko Krzysztof ks., PARAFIA RZYM. KATOL. ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO, Sienko Kinga, Parafia św. Stanisława BM, Krzczonów -diecezja krakowska- ks.Janusz Moskała, Parafia MB Różańcowej ul.1Maja 36 41-706 Halemba, Parafia p.w. św. Wawrzyńca w Krynicznie, Krąg Domowego Kościoła przy par. Św.Apostołów Piotra i Pawła. Wysokie Mazowieckie, Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Królowej w Poznaniu, Siostry służebniczki NMP Spytkowice, RODZINY Z JÓZEFOSŁAWIA, Lanczak Tomasz i Małgorzata, Lanczak Tomasz i Małgorzata, Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Knurowie, GRUPA ŚW. TERESKI Z RABKI-ZDROJU, Dziełak Marta i Kazimierz, ks. Henryk Kowalski , Słowińska Janina, Kozak Agnieszka, Makosz Małgorzata i Józef, Guzek Cecylia i Sławomir, Zawiślan Daniela i Jan, Parafia Rzymskokatolicka Św. Józefa Robotnika Tarnowskie Góry, Franaszek Piotr, Krąg biblijny-parafia M.Boskiej Bolesnej w Mierzynie:Kama Głód,Elżbieta Lamecka-HasiukTeresa Wilińska,Ewa Samson,Anna Startek,Danuta Kuszelewicz,Małgorzata Januszek, Anna i Marcin Pawłowscy , ORZĄDAŁA PIOTR, Ignis Roberto, PRACOWNICY DELOITTE POLSKA – POŁUDNIE, Grono pedagogiczne SP nr 1 w Plewisakch,

Publiczne Gimnazjum Sióstr Salezjanek w Krakowie, Węglorz Grzegorz ks., Wspólnota Sióstr Salezjanek w Krakowie, Zespół Centrum Myśli Jana Pawła II, Rzymsko-Katolicka Parafia Trójcy Przenajświetszej w Katowicach Kostuchnie, Podgórni Halina i Zbigniew, Kieruj Teresa i Wojtek, Tomczak A S i A, Kopeć Agata i Wacław, Parafia Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Rudzie Śląskiej, Rzymskokatolicka Parafia MB Wszechpośredniczki Łask i św. Antoniego, parafia NSPJ Nowy Tomyśl, Parafia Trójcy Świętej w Elblągu, Wspólnota Odnowy w Duchu Sw. 8 Błogosławieństw w Olsztynie, Krąg Domowego Kościoła „Św. Antoni Padewski” przy parafii Matki Bożej Anielskiej w Warszawie-Radości, Rzymskokatolicka Parafia św. Józefa, Łagiewnicka 17 41-500 Chorzów, Pietrzak Jacek, Rzymskokatolicka Parafia Świętej Trójcy  w Wiśle Wielkiej, Equipes Notre Dame sektor małopolski, Rzymskokatolicka Parafia NSPJ w Piasku k/Pszczyny, Equipes Notre-Dame sektor małopolski, Ossolińscy Magdalena i Maks, Parafia św. Bartłomieja Apostoła Pogrzebień 44-285 – Kornowac, Parafia Matki Bożej Piekarskiej – Katowice – Osiedle Tysiąclecia i Parafia św. Cyryla i Metodego – Katowice – Załęska Hałda, Parafia Męczeństwa św.Jana Chrzciciela w Grzawie, Siostry Służebniczki – Rudawa, Parafia Rzymskokatolicka św. Jana Chrzciciela Orzesze-Jaśkowice, WSPOLNOTA CHRYSTUSA ZMARTWYCHWSTAŁEGO GALILEA, Piotr Stankowski, Michalina i Michał Wach, Arkadiusz Anres, PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA Miłosierdzia Bożego w Niewiadomiu, Henryk i Helena Czarnota, Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP, Rzymskokatolicka Parafia Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Porębie, Rzymskokatolicka Parafia NMP Królowej Polski w Kobielicach,  Parafia św.Klemensa w Miedźnej, Parafia Męczeństwa św.Jana Chrzciciela w Grzawie,