DARCZYŃCY

Abp Damian Zimoń, arcybiskup senior archidiecezji katowickiej
Abp Górzyński Józef
Abp Górzyński Józef – Arcybiskup Metropolita Warmiński
Abp Górzyński Józef – Metropolita Warmiński
Abp Józef Kupny
Abp Leszek Sławoj Głódź, Metropolita Gdański
Abp Stanisław Gądecki (Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski)
Abp Wiktor Skworc (Arcybiskup Metropolita Katowicki)
Abp Wojciech Polak
Abramczyk Agnieszka
Abramczyk Honorata i Jerzy
Abratkiewicz Maciej i Agnieszka
Adamczuk Halina
Adamczyk Janusz
Adamczyk Krzysztof
Adamczyk ks. Janusz
Adamkiewiczowie Agnieszka i Andrzej
Adamowicz Paweł, Prezydent Miasta Gdańsk
Adamowicz Tomasz
Adamus Aleksander
Adamus Hanna, Jan, Anna i Hanna
Adamus Teresa
Ahmed Yousef
Akeksa Henryk Ks.
Akonom Lidia i Zbigniew
Alberski Grzegorz Ks.
Aleksa Henryk Ks.
Aleksandra Urbanowska
Ambroży Iwona
Amorgowicz Aneta
Ananicz Izabella
Anders Wojciech
Andreasik Małgorzata i Marek
Andreasik Małgorzata i Marek
Andrzejczak Anna i Marcin
Andrzejewscy Teresa i Mirosław
Andrzejewska Anna
Andrzejewska Katarzyna
Andrzejewski Krzysztof
Andrzejewski Marek
Angowska Agnieszka
Anioł Agnieszka
Anioł Elżbieta
Anisiewicz Leszek i Bożena
Aniszewska Małgorzata z Rodziną
Anres Arkadiusz
Antcza Andrzej
Anton Anna
Antoni Bartosz z rodziną
Antosz Kinga
Antukh Alexander
Apter Anna Piątek-Morawiec
Arciszewska Genowefa
Arciszewska Krystyna
Arciszewska Krystyna
Arciszewska Krystyna
Arciszewski Aleksander
Arczyńscy Irena i Andrzej
Armacki Arkadiusz
Asendrych-Wicik Katarzyna
Augustynek Jolanta i Adam
Augustyniak Joanna
Augustyniak Joanna i Anna
Awłas Leszek
Babiec Tomasz
Babik Agnieszka
Babik Józef i Irena
Babińska Anna
Bach Monika
Bach Stanisław
Baczak Jacek
Baczak Jacek z przyjaciółmi z Bielska-Białej
Baczewski Krzysztof
Baczkowski Sylwester
Badura Adam
Badura Maria i Bartek
Baehr Jerzy i Zofia z Parafii św. Jana Kantego w Poznaniu
Bagińscy Stanisława i Tadeusz
Bagiński Paweł z kolegami ze Szlachetnej Paczki
Baj Agata i Paweł
Bajer Marcin
Bajer Tomasz
Bajorek Krystyna
Bajorek Łukasz
Bakiewicz Natalia
Balcarczyk Leszek
Balcer Krystyna
Balcerak Aleksandra
Balcerzak
Baluk Agnieszka i Zbigniew
Bała Marcin
Bambynek Maria i Krystian
Bambynek Maria i Krystian
Banach Ewa
Banaszkieiwcz-Lipińska Dorota
Banaś Dorota
Bandurski Franciszek
Bandurski Wojciech
Barabasz Paweł
Baran Dariusz
Baran Krzysztof
Baran Renata
Baran Zofia
Baranowska Joanna
Baranowski Artur
Barańska Anna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Barańska Małgorzata
Barańska Marta
Barański Tomasz
Barbara Grell-Duda – Dom Wschodni, Lublin
Barczak Iwona i Tomasz
Barczak Kamila i Kamil
Barczewski Andrzej
Barczyk Aleksandra
Barczykowie Anna i Kazimierz z dziećmi
Barczyńska Agnieszka
Barczyńska Urszula
Bardzinski Marcin
Bardzinski Pawel
Barłowski Adam
Barnaś Artur
Barnaś Krystyna
Bartal Anna
Bartczak Agnieszka
Bartczak Janusz
Bartczak Krzysztof i Irena
Bartkowska Sylwia
Bartmińscy Anna i Jacek
Bartmińska Anna
Bartnik Agnieszka
Bartnik Jarosław
Bartnikowscy Małgorzata i Grzegorz
Bartocha Małgorzata i Piotr
Bartold Tamara i Dorota
Bartosiewicz Adam
Bartosik-Lielbriedis Anna i Lielbriedis Robert
Bartosińska Edyta
Bartosz Aleksandra
Bartosz Ewa i Antoni
Bartosz Joanna i Marcin
Bartoszek Jadwiga
Bartoszewicz Olga, Beata i Przemek
Bartoszewscy Aga i Wojciech
Bartuszek  Przemysław
Bartyzel Halina
Bartyzel Jacek
Bartyzel Magda i Michał
Baruccy Edyta i Tadeusz
Barzyński Karol
BAS KRYSTYNA I TADEUSZ
Basiaga Janusz i Beata
Basta Dariusz
Bastian Anna
Batko Anna
Batko Bogdan
Batko Janina
Batko Janina
Baturewicz Jarosław i Katarzyna
Bauer Bogumiła
Bauer Elżbieta
Bazak Maria
Bazydło Rodzina
Bąba Jolanta i Grzegorz
Bąk Maria i Edward
Bąk Paulina
Bąk Wilhelm i Agnieszka
Bąkowski Tomasz
Bątorek Wesław
Bątorek Wiesław
Beata i Tomasz z Tczewa
Beata i Tomasz z Tczewa
BEATA WOLA
Bednarczyk Dominik z żoną Bożeną Juszkiewicz-Bednarczyk
Bednarczyk Grzegorz ks.
Bednarek Edward
Bednarek Gabriela, Janusz, Emilia, Adam i Daria
Bednarek Jolanta
Bednarska-Pasieka Mariola
Bednarski Marcin
Bednarz Stanisław
Bednarz Witold
Bednarz-Łuczewska Paulina
Bekas Tomasz
Bekieszczuk Ewa
Belina Agnieszka i Adam
Bełdowscy Monika i Jacek
Bełza Marianna
Bembnista Agnieszka
Benecki Paweł
Benisz Irena
Bentkowscy Katarzyna i Feliks
Berendt Przemyslaw, Karolina, Amelia, Zuzanna, Mateusz i Max
BERGMAN PIOTR
Berke Roman
Berliński Krzysztof
Bernacki Krzysztof
Bernad Bogusław
Bernad Michał
Bernad Szymon
Bernasiewicz Maciej
Bernat Maria
Bernatowicz Adam
Bernatowicz Aleksandra
Bernatowicz Artur i Małgorzata
Besler Krystian
Bessert Danuta
Betlej Katarzyna
Bezak Sylwia
Bęben Piotr
Białas Andrzej
Białas Monika
Białeccy Beata i Andrzej
Białek Adrianna
Białek Andrzej
Białek Piotr
Białkowski Jacek
Białobrzewscy Dorota i Grzegorz
Białobrzewski Marcin
Biechowski Bartosz
Biedka Ewa
Biegajski Jacek i Ewa
BIEGUN Wiesława
Biela Marzena i Marek
Bielacka Barbara
Bielas Elżbieta
Bielawska Karolina
Bieleccy Małgorzata i Krzysztof
Bielecki Krzysztof
Bielecki Tomasz
Bielenin Anna
Bielicka Anna
Bielscy Ewa i Zbigniew
Bien Grzegorz
Bieniek Barbara
Bieniek Katarzyna
Bień Paweł i Mariola
Bieranowscy Piotr i Oliwia
Bierecki Jaroslaw
Biernaccy Helena I Jerzy
Biernacki Jarosław
Biernat Jacek
Biernat Maria
Biernatowie Małgorzata i Stanisław
Bieszczad-Kieferling Barbara
Bieszczad-Kosch Maria
Bieżański Marek
Bigulak Barbara
Bilski Jan
Bindas Piotr
Bindas Piotr
Binder rodzina
Binkiewicz Przemysław i Dorota z dziećmi
Binkowscy Alicja i Marcin
Binkowski Jerzy
Biolik Janina i Leszek
Biolik Leszek
Biolik Teresa Józef
Birówka Edward
Birut Tomasz
Bisimodo Barbara Chrzanowska-Pacek
Biskup Piotr
Biś Bogdan
Bizoń Bożena i Damian z urodzinowymi gośćmi
Blaut Joanna
Błachowicz Tomasz Danuta
Błasiak Ewa
Błaszczuk Sławomir
Błaszczyk Adam i Magdalena
Błaszczyk Marcin
Błaszczyk Weronika
Błażejczak Piotr
Błażejczak-Jacieczko Katarzyna
Błażewicz Marta
Błońscy Bogumiła i Marian
Błotko Krzysztof ks.
Bobczuk Filip
Bobczuk Karolina
Bober Zdzisław
Bobko Waldemar i Tamara
Bobrowska Elżbieta
Bocheńscy Teresa i Jacek
Bochynek Bogusław
Bocian Beata Jurga
Bocian Mariusz
Bocian Urszula
Boćkowska Monika
Bodecka Magdalena
Bodzioch Genowefa
Bodzioch Genowefa
Boehlke Irena i Marek
Bogacka Małgorzata
Bogdał Piotr
Bogdan Mariola
Bogusława i Grzegorz
Bogusz Beata
Bogusz Halina i Mirosław
Bogusz Jerzy
Boguta Barbara
Boguta Barbara
Boguta Katarzyna
BOHDZIEWICZ BOŻENA
Boho Danuta i Jerzy
Bojarojć Ryszard
Bojdys Łukasz
Bojić-Sochacka Joanna
Bokiniec Renata
Boligłowa Elżbieta
Bolka Dariusz i Hanna
Bołd Piotr, Bogumiła i Marta
Bomba Andrzej i Monika
Bomba Monika
Bombała Jarosław
Bonar Andrzej i Anna
Bondar Paweł
Boniakowscy Anna i Marek
Borasińscy Artur i Dorota
Boratyńska Krystyna
Borawski Jacek
Borcucka Bożena i Borucki Stanisław
Borczuch Rafał
Borczyk Anna i Zbigniew
Borek Włodzimierz
Borkowscy Agnieszka i Krzysztof
Borkowscy Aldona i Arkadiusz
Borkowscy Roman Jolanta
Borkowska Agnieszka
Borkowska Magdalena
Borkowska Magdalena
Borkowska Magdalena
Borkowski Maciej
Borkowski Mirosław
Bornikowska Agata
Bornusy Rodzina
Borodzicz Maciej i Katarzyna
Boroń Otylia
Borowiak Maciej
Borowiec Maria
Borowiec Ryszard
Borowieccy Agnieszka i Rafał
Borowik Dawid
Borowscy Iwona i Mariusz
Borowscy Iwona i Mariusz
Borowy Maria
Borówka Kuba
Borsuk Józefa i Krzysztof
Bortel Jerzy Beata
Bortkiewicz Anna i Jerzy
Borucki Dariusz
Borucki Elżbieta i Rafał
Boruta Barbara i Mirosław
Boruta Maria
Boryczka Marzenna
Borys Przemysław
Borysewicz Jerzy
Borysiewicz Katarzyna
Bouacid Hania
Bożek Gaya
Bożek Iwona i Maciej
Bożek Teresa
Bożewicz Jan
Bożyk Piotr
Bp Adam Lepa, biskup senior archidiecezji łódzkiej
Bp Andrzej Jeż (Biskup Tarnowski)
Bp Diecezji Rzeszowskiej – Jan Wątroba
Bp Edward FrankowsRANKOWSKI DIECEZJI  SANDOMIERSKIEJ
Bp Grzegorz Kaszak (Biskup Diecezji Sosnowieckiej)
Bp Jan Wieczorek
Bp Kaszak Grzegorz, biskup sosnowiecki
Bp Krzysztof Nitkiewicz (diecezja Sandomierska)
Bp Krzysztof Zadarko (biskup pomocniczy Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej)
Bp ks. Jan Wieczorek biskup senior diecezji gliwickiej
Bp ks.Paweł Socha /Caritas diecezji zielonogórsko-gorzowskiej/
Bp Paweł Socha (biskup senior Caritas diecezji zielonogórsko-gorzowskiej)
Bp Paweł Socha /caritas diecezji zielonogórsko-gorzowskiej/
Bp Piotr Libera
Bp Roman Pindel (Diecezja Bielsko-Żywiecka)
Bp Stanisław Gębicki, biskup pomocniczy diecezji włocławski
Bp Szlachetka Wiesław biskup pomocniczy Archidiecezji Gdańskiej
Bp Tadeusz Lityński (biskup diecezjalny Caritas diecezji zielonogórsko-gorzowskiej)
Bp Tadeusz Lityński biskup pomocniczy diecezji włocławski,
Bp Wiesław Mering – diecezja włocławska
Bp Wiesław Mering, biskup diecezjalny włocławski
Bp Wiesław Szlachetka
Brachmann Anna i Janusz
Brambor Aldona
Bramorska-Świątek Krystyna
Brandeburg Anna
Branny Maria
Bratkowska Regina
Bray Andrzej
Brdzyńska Joanna
Brochocka Aleksandra
Brocik Ewa i Sławomir
Broda Łukasz
Brodowska Aneta
Brodziak Grzegorz
Brodziak Grzegorz
Broel-Plater Jacek
Brol Paweł
Bromber Ireneusz
Broniarek Andrzej
Broniewska Marta
Brożonowicz Jakub
Brożyńska Barbara
Bruszkowscy Katarzyna i Jacek
Bruździak Hanna
Bryła Wiktoria
Bryłka Sławomira i Włodzimierz
Bryniarska Elżbieta
Brysiak Renata
Brzemia Eugeniusz
Brzenczek Janek
Brzeziccy Ewa i Piotr
Brzeziński Wojciech
Brzostowska Monika
Brzostowska-Smólska Nina
Brzoza Agata
Brzozowscy Anna i Adam
Brzozowski  Stanisław z rodziną
Brzykcy Andrzej
Brzyśkiewicz Tomasz
Brzywczy Beata
Bubała Adam
Bubas Bogusław
Bubas Bogusław
Bubieńczyk Lilla i Jarosław
BUBIK IZABELA
Buchacz Małgorzata i Paweł
Buchta Jan i Ewa
Buchta Paweł Ks.
Bucka Lidia i Sławomir
Buczak Wojciech
Buczaniewicz Alicja
Buczek Małgorzata i Andrzej
Buczek Mirosław
Buczko Grażyna i Józef
Buczko Magdalena
Buczkowska Joanna
Bućko Karolina
Buda Robert
Budakowscy Edaward i Małgorzata
Budka Agnieszka
Budsławska Ewa
Budziarek Anna i Dominik Graczyk
Budzik Tomasz
Budziło Barbara
Budziszewski Przemysław
Budźko Ryszard
Bujak Janusz i Maria
Bujak Janusz
Bujak Magdalena
Bujak Stefania
Bujko Maciej
Bukowska- Kłos Maria
Bukowski Maciej
Bukowski Marek
Bukowski Piotr
Bulzak Adam
Bułaj Barbara
Bułatewicz Andrzej
Bura Andrzej
Burdziakowski Olaf
Burfoot Michael
Burtan Władysław
Bury Marta
Burzyńska Bożena
Burzyńska Irena
Burzyński Emilia i Wiktor
Butkiewicz Dorota i Zbigniew
Butkiewicz Zbigniew i Dorota
Butryn Iwona i Piotr
Buttinghaus Katarzyna
Byczek Grażyna i Eugeniusz
Byrdy  Jan
Byrwa Wojciech
Cabajowie Monika i Marcin  (razem z Bartkiem, Wojtkiem, Karolką i Piotrkiem)
Cacko Łukasz
Cagara Magdalena i Grzegorz
Całka Hanna
Campagnaro Matteo
Camra Józef
Capińska Monika
Carenzo Quentin
Caritas Archidiecezji Gdańskiej ks. Janusz Steć, Piotr Brzozowski, Tomasz Kosewski,
Caspaeri-Donimirska Aleksandra
Cebrat Tomasz i Beata
Cebulscy Anna i Bartosz
Cegielska – Jackowska Barbara
Cegiełka Dorota
Cekiera Rafał
Cencarek Rajnold
Chabros Agnieszka
Chabros Teresa
Chachulski Marek
Chadalski Jacek
Chaker Rahbe
Chalusiakowie Wioletta i Marek
Chałubek Elżbieta
Chańko Jacek
Chechliński Krzysztof
Chelbowscy Joanna i Szymon
Chełminska Anna
Chełstowski Jakub
Chętkowski Andrzej
Chętkowski Andrzej
Chlebanowski Maciej
Chlebowicz Hanna
Chlebowski Szymon
Chlebowski Szymon
Chłopikowie Mariusz i Elżbieta
Chmiel Henryk
Chmiel Marian
Chmiel Sławomir
Chmielewscy Elżbieta i Leszek
Chmielewscy Małgorzata i Marcin
Chmielewscy Monika i Przemysław
Chmielewska Hanna
Chmielewski Jerzy Ks.
Chmielewski Wojciech
Chmielowska – Fryz Beata
Chodorek Piotr
Chodubska Sylwia
Chodyń Witold
Chojeccy Agnieszka i Artur
Chojnacka Monika
Chojnacki Grzegorz Ks. (Wydział Teologiczny US)
Chojniccy Jolanta Wojciech
Cholewiak-Stęperska Katarzyna
Cholewiński Janusz
Cholińska Mariola
Chołoda Urszula
Chomiczewski Mateusz
Chomiuk Jakub
Chorzempa Marta i Janusz
Chowaniec Anna i Marian
Chowaniec Anna i Marian
Chowaniec M.A.A.+ 13 rodzin z ul. Okrężnej we Włosienicy /Balon, Bartula, Gałgan, Jarosz, Maluty, Puskarczyk, Wysogląd, Wojtaszczyk, Chowaniec
Chrabota Dorota i Bogusław
Chrapek Anna
Chromicz Marta
Chromy Roman Ks., Wydział Duszpasterski Kurii Metropolitalnej w Katowicach
Chrostowski Waldemar
Chrośniak Renata
Chruślińska Dorota
Chruślińska Urszula
Chryc Zenon
Chrzanowscy Magdalena i Piotr
Chrzanowscy Rodzina
Chrząstowska Marta
Chuchla Jacek i Agnieszka
Chudy Jacek
Chudziak Ireneusz Urban
Chudzik Ryszard
Chwaliba Anna
Chwalinscy Zosia, Agatka, Aga i Paweł
Chwiłkowscy Agnieszka i Paweł
Chyla-Smyk Stanisław
Chylińska Marta
Chyliński Jerzy
Ciacek Beata i Piotr
Ciach Anna
Ciach-Brożek Aleksandra
Ciba Piotr
Cichoccy Dorota i Jacek
Cichocka Agnieszka
Cichocka-Fronc Magda
Cichosz Emilia i Paweł
Cichowicz Rafał
Cichy Marek
Ciechanowicz-Rutkowska Maria
Ciechomski Marcin
Ciećkiewicz Elżbieta
Cielanga Ewa
Cielanga Roman i Amp Ewa
Cielecki Fryderyk z Parafii pw. św. Urbana I w Zielonej Górze
Cielniak Urszula
Cieluch Roman i Danuta
Ciemała Henryk
Ciemińska Joanna
Cieńska Maria
Ciesielczyk Roman
Ciesielczyk Roman
Ciesielski Kazimierz
Ciesiołkiewicz Marcin
Cieślik Grzegorz
Cieślik Marek
Cieślikiewicz Andrzej
Cieśluk Marek
Cilscy Teresa i Bogusław
Cimała Maria
Cimcioch Roman i Jadwiga
Cinal Stanisław
Ciołkowscy Magdalena i Artur
Ciroccy Aneta Artur
Cisek Helena i Eugeniusz
Cisneros Justyna
Cisyk Mariola
Ciszek Agnieszka i Zbigniew
Ciszek Wiesław
Ciubak Edyta
Ciubak Edyta
Ciupal Olga
Ciurej Waldemar
Cłapiński Maciej (z Rodziną)
Cłapiński Wojciech
Cłapiński Zbigniew i Mirosława
Cnota Ewa
Cofta Marie
Cudnik Grzegorz
Cudny Tomasz
Cupriak Magdalena i Paweł
Cupriak Ryszard
Cwiek Jarosław
Cybulska-Pogoda Paulina
Cybulska-Pogoda Paulina
Cygan Małgorzata
Cygert Iwona i Eugeniusz
Cymbrykiewicz Barbara
Cyrkowicz Anna
Cywińska Krystyna i Antoni
Czaj Stanisława i Wojciec
Czaja Michal
Czajkowska Aleksandra
Czajkowska Barbara
Czajkowski Henryk
Czajkowski Maciej
Czapiewska Genowefa
Czapla Małgorzata i Marek
Czapliński Wilhelm
Czapracka Marzena i Ryszard
Czapscy Małgorzata i Marek
Czapski Marcin i Jolanta
Czaputowicz Marta
Czarnecka Agnieszka
Czarnecka Agnieszka
Czarnecka Anna
Czarnecka Teresa
Czarnecki Dariusz
Czarniawscy Małgorzata i Zbigniew
Czarnota Dagmara i Grzegorz
Czarnota Ela i Piotr
Czarnota Henryk i Helena
Czartoryski Gustaw
Czech Wiold i Małgorzata
Czechowicz Wiktoria
Czechowscy Anna i Damian
Czechowscy Lucyna i Czesław
Czechowska Jadwiga
Czechyra Jolanta
Czeczott Natalia
Czeczótka Dorota
Czekaj Alina
Czekała Tomasz
Czekańscy Monika i Marek
Czeluśniak Barbara
Czemplik Anna
Czenczek Marcin
Czepiga Elżbieta
Czerner Marek
Czerniak Alina i Jacek
Czernich Małgorzata
Czescy Magdalena i Marcin
Czetyrkowska Anna
Czogałowie Urszula i Jan
Czornik Andrzej
Czub Stefan
Czupryna Dorota
Czwojdzińska Joanna
Czy Honorata
Czykieta Maria
Czysz Józef
Czyżewska Joanna
Ćwięka Edward
Dachtera Piotr
Dadacz Robert
Dadacz Robert ks.
Dajczakowie Marta i Wojciech
Dalasiński Paweł
Dałomis Mariola i Tomasz Grzegrzółka
Danel Bartosz
Daniewska Beata
Danilczuk Sebastian
Danilewicz Anna
Danilewicz Mariusz
Dańczak Alina
Dardzińscy Rodzina
Daszkiewicz Katarzyna i Paweł
Daszkiewicz Łukasz
Dawczyk Grzegorz
Dawid Anna i Piotr
Dawidowska Natalia
Dawidowska Natalia
Dawidziuk Monika i Andrzej
Dąbek Tomasz
Dąbkowska Katarzyna
Dąborowscy Rodzina
Dąbrowscy Izabela i Rafał
Dąbrowscy Jakub & Aleksandra
Dąbrowska Anna
Dąbrowska Dorota
Dąbrowska Karolina
Dąbrowska-Świder Danuta
Dąbrowski Piotr
Dąbrowski Ryszard
Dąbrowski Tomasz
Deckert Mariusz i Marlena
DEC-NADER SYLWIA
Deepak Savio Fernandes
Deja Wiesław
Dekanat Tarnobrzeg
Dekert Tomasz
Dela Wioleta i Grzegorz
Deląg Natalia
Dembińska Janina
Demidziuk Przemysław
Denisiewiczowie Barbara i Bogdan
Derda Aneta
Derda- Fogel Justyna
Derda Leopold
Derdowska Dorota
Derenek Urszula
Derkacz Ewa i Tadeusz
Derwich Beata i Andrzej
Derwich Karolina
Derybowski Jarosław
Dębczak Jan i Marzena
Dębicki Łukasz
Di Feliciantonio Ewa
Diurczak Renata i Józef
Długosz Elżbieta
Długosz-Goreccy Ada, Bartek, Tadek i Ignacy
Dłużniewskie Agmieszka i Maria
Dmochowska Ewa
Dmytrów Małgorzata
Dobosz Magdalena
Dobosz Mateusz
Doboszyńska Anna
Dobraczyński Zbigniew
Dobra-Stefanska Elwira
Dobrowolski Piotr
Dobrucka Łucja
Dobrzańska-Wnęk Iwona
Dobrzyniecka Joanna
Dojs Danuta
Dojs Stanisław
Dolata Jolanta
Dolecki Artur
Dołęga Dominika i Janusz
Dołęga Edyta
Domaniecka Katarzyna
Dombrowski Grzegorz
Domoraccy Joanna i Arkadiusz
Domosud Jerzy i Maria
Dopierała Paweł
Dorosz Władysław
Doroszewska Urszula
Drab Maciej
Drabczyk Bożena
Drabik Mariusz
Draniak Agnieszka i Piotr
Drapacz Urszula
Drapiewski Julian
Draszyński Konrad
Dreiseitl Ivo
Drobiazg Zenon
Drobotowicz Karolina
Drozdowscy Mateusz i Barbara
Drożdż Aleksandra, Wanda
Drożdżewscy Katarzyna i Michał
Drużcz Barbara
Drużcz Barbara
Drużyccy Joanna i Krystian  +3M
DRUŻYŃSKA JOLANTA
Drużyńska Jolanta
Drygała Michał
Drynda Dariusz
Drzazga Cecylia
Drzazga Krzysztof
Drząszcz Ryszard
Drzewiecka Anna
Drzewiecki Marek
Drzewiecki Piotr
Drzniewicz Maciej
Drzymała Natalia
Drzymałowie Paula i Tomasz
Dubel Joanna
Duch Ewa
Duchnowska Elżbieta
Duda Jan Tadeusz
Duda Hanna i  Piotr
Duda Jan Tadeusz
Duda Krystyna
Duda Krystyna
Dudek Danuta
Dudek Józef Ks.
„Dudek Monika

Dudek Stefania
Dudek Stefania
Dudek-Matras Agnieszka
Dudkowska-Konopa Anna
Dudys Jadwiga
Dudzik Agata i Izabela
Duijn Sabina
Dukaczewscy Agnieszka i Jarosław
Dulęba Janina
Dulian Michał
Dunaj Magdalena i Andrzej
Duralska-Szpakowska Teresa
Durczak Iwona i Piotr
Durczewska Daria
Durkalec Ewelina i Bogusław
Durlak Małgorzata i Wojciech
Duszyk Katarzyna
Dutkowski Roman, Jasak-Dutkowska Monika
Duźniak Paulina
Dworniak Ewa
Dworniczak Gosia
Dyba Genowefa
Dybizbańska Aleksandra
Dybowski Janusz
Dyczek Henryk
Dyduch Mariusz z rodziną
Dyląg Marek
Dylewscy Michał i Ola
Dymowłok Małgorzata
Dymski Nikodem
Dynaka Marek
Dyrcz Katarzyna
Dyrda Łukasz
Dyrda Michał
Dyrek Stanisław i Barbara
Dyrlaga Przemysław
Dziadowiec Elżbieta i Kazimierz
Dziamski Grzegorz i Daria
Dziarnowska Dagmara i Sara
Dzieci komunijne młodzież bierzmowana parafia św. Mikołaja Biskupa Tarnowo Pałuckie parafia św. Ap. Piotra i Pawła Łekno
Dziedzic Aneta i Jarek
Dziedzic Anna i Marek
DZIEDZIC ANTONI
Dziedzic Maria
Dziedzic Paweł
Dziedzic Wiesława i Marek
Dziedzic Wiesława i Marek
Dziedzina Justyna i Jacek
Dziedziuch Łukasz
Dziełak Marta i Kazimierz
Dziendziel Robert
Dziendziel Robert
Dzierzkowski Paweł Ks.
Dziewic Lidia i Robert
Dziewiecka Małgorzata
Dziewięcki Paweł
Dziewior Karol
Dzięgielewscy Kinga i Mirosław
Dziubaty Maria i Marek
Dziubek Magdalena
Dziura Krystyna i Janusz
Dziurczak Jadwiga
Dziurzyńska Urszula
Dziwińscy Grażyna i Zygmunt
Dziwińscy Grażyna i Zygmunt
Dziwota Andrzej i Ewa
Dzudzewicz Adam
Dżuła Tomasz Dagmara
Ebertowska Elżbieta
Ebert-Trzaska Maria
Edyta Pieczykolan
Ekiert Teresa i Mieczysław
Elaczk Rodzina
Elgert Magdalena i Krzysztof
Elsner Agnieszka
Elsner Andrzej i Teresa
Elsner Andrzej i Teresa
Enozel Dorota i Frank
Erban Beata i Przemysław
Erdmann Karol, ks.
Fabisiewicz Aleksandra
Fabisiewicz Zofia
Fadel Izabela
Fajger Maria i Węsierska Zofia
Fajkis Marcin
Falco Iwona i Michał
Falecka Katarzyna
Falejczyk Elżbieta  i Tadeusz
Falęcka Magdalena
Faltynowicz Magdalena i Marcin
Fąferek Remigiusz i Barbara
Fechner Dorota
Federczyk Agnieszka i Tadeusz
Fedorowicz Joanna i Grzegorz
Felcenloben Maria
Felczak Piotr
FELCZAK PIOTR
Fengler Tomasz
Fenrych Przemysław
Ferenc Katarzyna
Ferensztajn Jan
Ferger Tomasz
Fernando Lafuente
Feruga Monika i Artur
Ficek Bogusława
Figura Renata i Roman
Fijałkowski Krzysztof
Fijewska Maria
Filipców Włodzimierz
Filipowicz Zbigniew
Filipowska Iwona
Fink-Finowicki Krzysztof
Fior-Lorczyk Marzenna i Lorczyk Andrzej i Alina
Firek Anna
Firek Dorota i Leszek
Firlej Leon ks., Parafia Wniebowzięcia N.M.P. Michałowice – Opacz
Firsiuk Elżbieta
Fit Alicja i Krzysztof
Fiutkowska Zofia
Flaga Bogusław
Flaga Bogusław
Flak Beata
Flasza Marlena Fizjoterapia Pomoc w Bólu
Flis Agnieszka
Florczak Renata
Florek Agnieszka
Florek Katarzyna
Fogel Karolina i Krzysztof
Fojcik Piotr i Zofia
Fomienko Magdalena
Foremski Paweł
Forkiewicz Karolina
Formela Janusz i Krystyna
Formicka Sabina
Franaszek Piotr
Francik Jerzy
Franczyk Małgorzata
Frankowski Edward, Biskup Diecezji Sandomierskiej
Fraś Maria
Frąckowiak Aleksandra
Frejno Cecylia
Freza Michał
Frydrych Anna
Frydrych Witold
Frymus Tadeusz
Frymus Tadeusz
Frysztacki Marek
Fuks Bogusław
Fundacja Piotra Klera
Funk Waldemar
Fura Ewa i Waldemar
Furman Justyna
Furtak Janusz
Fyrla Zbigniew
Gabriel Agnieszka i Robert
Gabryel Tomasz
Gabryjel Halina
Gacoń Robert
Gadzina Konrad
Gadzinowscy Magdalena i Radosław
GAIK MARIA
Gaj Konrad
Gajak Agnieszka i Piotr
Gajda Ewa
Gajda Ewa
Gajda Ewa
Gajda Łukasz
Gajda Witold Ks.
Gajewscy Katarzyna i Wojciech
Gajewska Elżbieta
Gajewski Janusz
Gajewski Piotr
Gajewski Zbigniew
Gajos Marianna
Gajowniczek Adam i Iwona
Gajownik Leon
Galińscy Anna i Piotr
Galusek Joanna
Galuszka Joanna
Gałęzewski Roman
Gałęziowscy Maria i Jakub
Gałka Katarzyna i Michał
Gamdzyk Joanna i Tomasz
Gandziarski Zofia i Henryk
Garbaty Elżbieta i Piotr
Garczarczyk Małgorzata
Garczarczyk Zdzisław
Gardulski Jan Ks.
Gardzilewicz Halina
Gardzilewicz Halina
Gargól Jacek
Gargulińscy Dorota i Michał
Gargulińska Dorota
Garstka Teresa
Garstkiewicz Jacek
Garstkiewicz Maria
Gasiorkiewicz Wieslawa
Gaura Renata i Paweł
Gaweł Anna
Gaweł Marek
Gaweł Marek
Gaweł Przemysław
Gawin Paulina
Gawłowicz Elżbieta
Gawłowicz Maria
Gawor Ewa
Gaworowie Maria i Piotr
Gaworowie Maria i Piotr
Gawron Agnieszka i Andrzej
Gawrońska Maria
Gawrysiak Sylwia
Gąbka Barbara
Gądecki Stanisław Abp. (Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski)
Gąsiorowski Michał
Gebauer Beata i Grzegorz
Gejdel Joanna
Gembal Michał i Wagner Elżbieta
GEMBALA ANDRZEJ I MAGDALENA
Gembala Magdalena i Andrzej
GERLACH JACEK
Getler Bernadeta i Roman
Gębicki Stanisław, Biskup pomocniczy diecezji włocławskiej
Gęgotek Barbara
Gidzinska Agnieszka
Giedo Danuta i Marcin
Gielarowski Marcin
Giełdon Krzysztof
Giełdzik Dariusz
Gierasińscy Grażyna i Piotr
Gierczak Anna i Maciej
Giez Marek
Gildia Agata Rozman
Giziewiczowie Gabriel i Beata
Glenc Teresa
Glinka Aleksandra
Gliszczyńska Anna
Glogowski Andrzej
Gluziński Krzysztof
Gładysz Izabela
Gładysz Joanna, Paweł i Michał
Głaszczka Monika i Kamil
Głaz Adam
Głąb Anna
Głąb Urszula i Grzegorz
Głąbska Helena
Głodzik Teresa
Głogowska Maria
Głouszek Agata
Głowa Janusz
Głowaccy Alina i Sławomir
Głowaccy Alina i Sławomir
Głowaccy Michał i Wanda
Głowacka Agnieszka
Głowacka Barbara
Głowacka Beata
Głód Kama
Główka Piotr
Głuc Teresa i Andrzej
Głuchowska Alina
Gmaj Agata i Marcin
Gmiąt Izabela i Jarosław
Gnat Wojciech
Gniadek Paweł
Gniazdowscy Bożena i Andrzej
Gniazdowska Marta
Gocał Mariusz
Gocłowscy Aneta i Robert
Goda Zenobia
Godlewska Anna
Godlewska Urszula
Godlewski Michał
Godlewski Piotr
Godzierz Katarzyna i Weissmann Irena
Gogol Aurelia
Gogola Andrzej i Anna
Gola Adam
Gola Mateusz
Golan Teresa
Golański Marcin
Golda Zenobia
Goldstein Jan
Golec Jacek
Golemska Barbara
Golenia Radosław
Goleń Krzysztof
Goleśny Magdalena
Golik Maria
Goljasz Ewa i Jarosław
Golka Marcin
Golonka Elżbieta i Andrzej
Goluszka Katarzyna i Tomasz
Gołaś Genowefa
Gołata Tadeusz
Gołatat Masiak i Chwojnicki
Gołąb Marta
Gołąbek Anna
Gołąbek Piotr
Gołąbek Tomasz ks.
Gołdowie Jolanta i Jerzy
Gołębiewski Paweł
Gołębiowska Małgorzata
Gołębiowski Filip
Gołębiowski Michał
Gołubińska Maria
Gołubowicz Agnieszka i Jacek
Gomułkiewicz Marianna i Piotr
Gontarz Olga
Gontkiewicz Patrycja
Goraj Ewa i Lech
Gorayscy Katarzyna i Tadeusz
Gorczyca Robert
Gorecka Maria
Gorlach Krzysztof i Małgorzata
Gorys Paweł
Gorzelak Bożena i Maciej
Gorzeń Dariusz
Gorzkiewicz Krystyna i Tomasz
Gosiewscy Lucyna i Wojciech
Gosiewski Barbara i Krzysztof
Gosiewski Wojciech
Gosiewski Wojciech
Gospodarczyk Monika
Gotkowski Mieszko
Gowin Katarzyna
Gozdalik Anna i Jarosław
Goździaszek Paweł
Goździckich Rodzina
Goździewicz Krzysztof i Katarzyna
Góra Elżbieta
Góra Elżbieta i Władysław
Góra Michał, Maria, Kinga, Ryszard Marek i Anna
Góralska Iwona
Góralska Małgorzata
Górczak Ewa i Maciej
Górczak Ewa i Maciej
Górczyńska Joanna
Górecka-Straszak Małgorzata
Górecki Adam
Górecki Sylwester
Górka Aldona i Michał
Górka Aneta i Wojciech
Górka Halina i Stanisław
Górka Paweł
Górka Teresa i Tadeusz
Górlicki Wojciech
Górna Martyna
Górnaś Sandra
Górniak Adam
Górniak Adam
Górniak Daria
Górniak Paweł
Górnicz Danuta i Remigiusz
Górnicz Danuta i Remigiusz
Górny Tomasz
Górowska Danuta
Górowska Rybak Kinga
Górska Barbara
Górska Ewa
Górska Halina
Górska Joanna i Górski Janusz
Górska Krystyna
Górski Janusz
Górzyńska Halina
Górzyński
Górzyński Józef Abp
Grabałowski Łukasz
Grabarczyk Jacek i Joanna
Grabarczyk Piotr z rodziną
Grabarz Anna i Krzysztof z rodziną
Grabiec Edward
Grabiec Jan
Grabiec Zdzisław i Franciszka
Grabiec Zenon
Grabowscy Andrzej, Katarzyna, Karol i Franciszek
Grabowska Anna
Grabowska Ewa
Grabowska Wiesława
Grabowski Radosław
Grabska Joanna
Grabski Michał
Graca Zuzanna
Grad Krzysztof
Grajewska Anna
Gralik Marta i January
Graszkowie Kazimiera i Jerzy
Grądziel Grzegorz
Grądziel Jan
Grądzka Izabella
Grądzki Jacek
Grądzki Marek Jerzy
Greba Krystian
Grecka Emilia
Grela Katarzyna i Marcin
Grenda Marian
Grenda-Jastrzembska Anna
Gribsz Łukasz, Martyna
Gritzman Joanna i Paweł
Grobarczyk Jarosław
Grochal Rodzina
Grochala Teresa
Grochocka Lidia
Grochowski Jerzy i Elżbieta
Grochowski Józef
Grochowski Zbigniew ks.
Grodner Magdalena i Maciej
Gromada Maria i Czesław
Gromadka Halina
Gromadka Maria
Gromisz Sławomira
Gromysz Agnieszka
Grondkowska Barbara z dziećmi
Gronowska Joanna
Gronowska-Zalewska Elżbieta
Groszkiewicz Małgorzata
Groszkowscy Monika i Jakub
Grot Rodzina
Grota Alina i Piotr
Grottel Małgorzata Wojciech
Gruca Mariola i Marek
Gruda Iwona i Sylwester
Grudniok Krzysztof ks.
Grudzień Jadwiga
Grudzień Krzysztof
Grudzień Zdzisława
Grudzińska Zofia
Grunwald-Gustafsson Danuta
Grupa Duszpasterska Nauczycieli z Warszawy
Grupa lekarzy i przyrodników przy Kaplicy w Instytucie Hematologii i Trasfuzjologii w Warszawie
Grupa osób z parafii  pw św. Jerzego w Elblągu
Grupa Rodzin Opole/Mirosław Jaworowski
Grupa rodzin z Parafii św. Jakuba Apostoła w Sławianowie (Sławianowo i Skic)
Grupa wolontariuszy z Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka  w Sulejówku
Gruszczyńska Katarzyna
Gruszczyńska Paulina
Gruszecka Antonina
Gruszowska Natalia
Gruzla Barbara
Grycuk Małgorzata i Idzik Józef
Grygiel Tomasz
Grygierek-Adamkiewicz Agnieszka
Gryglaszewscy Marcelina i Krystian
Gryżewska Anna i Paweł
Grzebinoga Łukasz
Grzechnik Marian
Grzegoccy Halina i Zygmunt
Grzegorczyk Ryszard i Alina
Grzegorowska Anna
Grzegorz Pac i przyjaciele
Grzegorzek Andrzej
Grzegorzek Aniela
Grzegrzółka Grażyna
Grzelińscy Teresa i Witold
Grzesiak Anna i Marian
Grzesiakowski Andrzej
Grzesiakowski Andrzej
Grzesiakowski Wojciech
Grzeszczuk Jacek i Aleksandra
Grześkowiak Marek
Grześkowiak Marek
Grzyb Piotr
Grzybek Elżbieta
Grzywacz Joanna
Grzywacz Karolina
Gubała Piotr
Gubała Radosław
Gubrynowicz Katarzyna i Aleksander
Gulińska Izabela z Rodziną
Gumkowska
Gurazdowska Lidia
Gurda Kazimierz Biskup Siedlecki
GUSTAW KRZYSZTOF
Gustyn Lidia
Gut Szymon
Gutowscy Robert i Mirosława
Gutowski Jacek
Guzdow Jolanta
Guzek Cecylia i Sławomir
Guzek Krzysztof
Guzik Ewa
Guzik Ewa
Guzik Halina
Guzikowski Piotr
Gwardys Jolanta
Gwarek Hanna
Gwizdak Jadwiga
Gwizdała Joanna i Dariusz
Gwizdała Małgorzata i Andrzej
Hababicki Grzegorz
Habel Mariusz
Haber Bogusława
Hadalski Jan, ks. TChr
Hadka Jan
Hadryś Zuzanna
Hajduk Grzegorz
Hajzak Jerzy
Halaczek Monika i Mariusz
Halarewicz Jolanta i Andrzej
Halarewicz Stanisław
Halina Rydzewska,Cecylia Okomska,Genowefa Rydzewska,Bożena Kamińska
Haliniak Andrzej
Halkiewicz Aleksandra i Franciszek
Halska Barbara
Hałacz Piotr
Hałasów Rodzina
Hałgas Michał
Hałubiec Jan
Haman Krzysztof
Hamera Rodzina
Hammerl Anna
Hamziuk-Kremplewska Anna
Handzel Karol
Handzlik Ewa
Haneczok Maria
Haniecka Maria i Bolesław
Haniszewska Iwona
Haniszewskie Iwona i Katarzyna
Hannowie Monika i Wojciech
Hansz Zbigniew
Hanus Marcin ks.
Hańczak Elżbieta i Janusz
Haracz Antoni
Harasimowicz Bogdan
Harazim Joanna i Artur
Hauzer Janusz
Hawari Sara Krystyna
HAWARI-OŁÓWKO SARA-KRYSTYNA
Hącia Adrian
Hejnar Tomasz
Hejnar Tomasz
Heleniak Anna
Heller-Kaczmarska Małgorzata
Hemmerling Uszula
Hennel-Brzozowska Agnieszka
Henryk Zieliński ks.
Hensel Krzysztof i Krystyna
Henszke Bartosz
Herbst Rodzina
Herczyk Tomasz
Herma Mariusz
Herman Aleksandra
Herman Joanna
Hernik Anna
Hernik Józef
Herodecki Grzegorz
Herok Stanisław, Ewa i Beata
Herzog Andrzej i Renata
Herzog Renata i Andrzej
Hewelt Zyta i Hipolit
Hinderer Tomasz
Hlebowicz Aneta i Adam
Hlebowicz Krzysztof i Anna
Hoc Andrzej
Hojenska Lidia
Holownia Wojciech
Hoła Barbara
Hołomek Zenon i Henrieta
Hołownia Janina
Hołysz Mateusz
Honkisz Ewa
Hopkowicz Rodzina
Hoppe Aleksandra
Hoppw Szymon
Horczak Adam
Horodecka Jadwiga
Horodecki Krzysztof i Halina
Horodecki Krzysztof i Halina
Horodecki Michał
Horyszko Jan
Hotowy Anna
Hotowy Anna
Hruszka Grażyna i Przemysław
Hryciuk Agnieszka
Hryniewski Tomasz
Hübner Ewa
Huczek Ryszard ks.
Hupka Zygmunt
Hurnowicz Ewa
Hyciek Piotr
Ignatowicz Jarosław
Ignis Roberto
II GIMNAZJUM SPOŁECZNE GIMNAZJUM NR 1 IM.ZBIGNIEWA HERBERTA W KRAKOWIE
Ilczuk Anna i Andrzej
Ilczyszyn Ewa i Wojciech
Ilscy Blandyna i Jan
Iłowiecki Wojciech
Irmińscy Danuta i Wojciech
Irmler Grażyna i Karol
Irzyk Zbigniew
Iskierka Kazimierz
Iskierka Kazimierz
Issakiewicz Maria i Roman
Iwanicka Małgorzata
Iwanicki Grzegorz
Iwanicki Henryk ks.
Iwańczuk Magdalena
Iwańska Urszula
Izdebscy Renata i Witold
Iżykowska Małgorzata
Jablkowska Joanna
Jabłeccy Małgorzata i Marcin
Jabłonowska Wiesława
Jabłońska Ewa
Jabłońska Joanna
Jabłoński Adam
Jabłoński Leon
Jabłoński Paweł
Jacek Baczak (występujący w imieniu grupy przyjaciół z Bielska-Białej)
Jacieczko Andrzej
Jackiewicz-Zatyka Agnieszka
Jackowscy Rodzina
Jackowscy Wioletta i Ryszard
Jackowska Ewa
Jacyna-Witt Małgorzata
Jagiello Krzysztof
Jagieła Marta
Jagieła Marta
Jagiełło Beata i Grzegorz
Jagodzińscy Jolanta i Stanisław
Jahromi-Kloss Dorota
Jakowska Krystyna
Jakubanis Ewa i Andrzej
Jakubiak Beata
Jakubowicz Andrzej ks.
Jakubowscy Iwona i Krzysztof
Jakubowscy Sławomir i Paulina
Jakubowscy Teresa i Maciej
Jakubowska Krystyna
Jakubowska-Woźniak Elżbieta
Jakubowski Kasper
Jakubowski Krzysztof
Jakubowski Maciej
Jakubowski Hania, Bouacid i Maciej
Jamro Edward
Jamrozik Michał
Jamrozik Michał
Janas Maria
Janas Zofia
Janca Bogumiła i Mieczysław
Jancza Daniel
Janczak Roman
Janczarek Mateusz
Janczy Halina
Janeczek Konrad
Janeczek Konrad
Janicki Aleksander

Janicki Edward
JANIEC JAN I DANUTA
Janik Joanna
Janikowski Andrzej
Janikowski Kazimierz
Janiszewska Ewa
Janiszewska Rena
Jankowiak Izabella Przemysław
Jankowscy Barbara i Michał
Jankowscy Elżbieta i Robert
Jankowski Marek
Janocha Michał
JANOSZ ADAM
Janosz Czesław
Janosz Maria i Adam
Janosz Piotr
Janota Irena i Eugeniusz
Janota Irena i Eugeniusz
Janowicz Adam
Janowiec Bozena
Janowska Aldona
Jantar Małgorzata
Janus-Chaberko Ewa
Janusz Antonina
Januszek Małgorzata
Jaracz Andrzej z rodziną
Jaracz Jan
Jarco Jakub
Jarczykowska Iwona
Jarecka Danuta
Jarko Joanna Maslanka
Jarmolowicz Ewa
Jarmołowska Karolina
Jaromek Jacek
Jaromin Katarzyna i Piotr
Jaros Agata
Jarosz Daniel
Jarosz Danuta
JAROSZ MARIA
Jaroszewicz Maria i Mirosław
Jarota Anna i Krzysztof
Jarząbkowski Marcin
Jarzębscy Urszula i Marek
Jarzombkowska Elżbieta
Jasiak Adrian i Joanna
Jasiewicz Jan ks.
Jasińska Beata
Jasińska Elżbieta
Jasińska Izabela
Jasińska Monika Nowicka
Jasiński Andrzej
Jasiński Jakub
Jasiński Piotr
Jasiński Stanisław Ks.
Jasiński Stanisław ks.
Jasiński Tadeusz
Jaskółkowski Tomasz
JaskułaTomasz i Walentyna
Jaslan Marek
Jasonek Stanisław
Jastrząb Andrzej
Jastrząb Jadwiga
Jastrzebski Tomasz
Jastrzębska-Jeleń Dorota i Andrzej Jeleń
Jastrzębski Teresa i Henryk
Jaszczak-Kuźmińska Dorota i przyjaciele
Jaszczak-Kuźmińska Dorota wraz z grupą przyjaciół
Jaszczołt Krzysztof
Jaśkiewicz Przemek
Jaśkiewicz Przemysław
Jaśniewicz Renata i Andrzej
Jatczak Dorota
Jaworek Zofia
Jaworscy Beata i Jacek i Joanna i Eliza
Jaworska Ewa
Jaworska-Ignyś Maria
Jaworucki Krzysztof
Jedlińscy Maria , Ireneusz, Zuzanna, Jędrzej i Michał
Jeleniewscy Izabela i Piotr
Jeleniewscy Izabela i Piotr z dziećmi
Jelinowska Salomea Anna
Jemiołek Małgorzata
Jendroszek Agnieszka
Jeneralczyk Wojciech
Jerominek Małgorzata i Tadeusz
Jerzy Briks
Jerzyk Krzysztof i Grażyna
Jerzykowski Piotr
Jesionowscy Anna i Piotr
Jesionowska Anna
Jesionowski Piotr
Jewuła Andrzej
Jezdychowicz Dariusz
Jeziorek AD
Jezioro Kinga i Jacek
Jezuita A.A.
Jeż Andrzej, Biskup Tarnowski
Jeżak Adam
Jędrasik Ewa
Jędraszczyk Arkadiusz
Jędrusiak Danuta
Jędrusik Janusz i Beata
Jędrych Aleksandra
Jędrysik Marta
Jędrzejak Tomasz
Jędrzejewscy Edyta i Paweł
JMJ Ann
Joachim Dawid
Joch Ewa
Jolanta Widenka
Jonak Jacek
Jończyk Edyta i Tadeusz z czwórką dzieci
Jończyk Maria
Jozwiak Ewa
Józef Kupny, Abp
Józefiak Andrzej
Józefowski Mateusz
Jóźwiak Maciej
Jóźwiak Teresa
Juda Marta
Judka Jacek
Judowie Ewa i Piotr
Juranek Tomasz
Juraszek Dorota
Juraszek Ewa
Jurborn Janina
Jurczyk Iwona
JURCZYK LIDIA
Jurczyk Lidia
Jurek Agnieszka
Jurek Jolanta, katechetka (diecezja koszalińsko-kołobrzeska)
Jurek Marcin
Jurewicz Jadwiga i Ireneusz
Jurga-Radomska Jadwiga
Jurgowie Marta i Wojciech
Jurko Agnieszka
Jurkowie Izabela i Marek
Jurkowski Tomasz
Juroszek Piotr
Jurzak Alina
Jurzak Danuta
Jurzak Marek
Jurzyk Natalia
Justyna Julia i Jakub
Juszczak Natalia i Michał
Juszczak Sebastian
Juszkiewicz Anna
Jutrzenka Tadeusz
Juźków Elżbieta i Marian
K. Kasia i Tomek
Kabała Edward
Kabała Małgorzata
Kabat Jerzy
Kaca Krzysztofa
Kacperek – Kluska Jadwiga
Kaczanowscy Joanna i Sławomir
Kaczkowski Marcin
Kaczmarczyk Konrad
Kaczmarczyk Michał
Kaczmarczyk Rozemaria
Kaczmarczykowie Iza i Cezary
Kaczmarek Jan
Kaczmarek Maria i Grzegorz
Kaczmarzyk Maria
Kaczorkowie Agnieszka i Maciej
KACZYNSCY TERESA I HENRYK
Kaczyńscy Teresa i Henryk
Kadeja Barbara
Kadłuczko Paweł
Kajzer Magdalena
Kakowski Jacek
Kalbarczyk Agnieszka
Kalek Marianna
Kalicki Daniel
Kaliniecki Paweł
Kalinowska Dorota
Kalińska Maria i Lucyna
Kalisiewicz Anna
Kalisz Marta i Jan
Kalita Joanna
Kalkowski Jeremi
Kalkowski Jeremi
Kałdon Jan ks.
Kałkus Irena, Helena i Ewa
Kałuski Paweł
Kałuziak Michał
Kałuża – Mirosławska Marzena
Kałuża Teresa i Edward
Kamińscy Aleksandra i Lukasz
Kamińscy Andrzej i Dorota
Kamińscy Danuta i Zbigniew
Kamińska Anna
Kamińska Renata
Kamiński Andrzej
Kamykowscy Maria i Maciej
Kamys Dariusz
Kanclerz Agnieszka i Krzysztof
Kanclerz Bogumiła i Michał
Kandia-Bednarz Ewa
Kandia-Bednarz Ewa
Kandora Mateusz
Kandulscy Maria i Michał
Kandydaci do bierzmowania z Parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej
Kania Anetta
Kania Edyta
Kantorczyk Iwona i Jarosław
Kapica Wanda
KAPŁANI DEKANATU ŚWIĘTOKRZYSKIEGO
Kapłani Dekanatu Modliborzyce
Kapłani Dekanatu Nisko
Kapłani Dekanatu Ostrowiec Świętokrzyski
Kapłani Dekanatu Zawichost
Kapłani Parafii NSPJ w Turku
Kapłani pracujący w Caritas Diecezji Sandomierskiej
Kapłani z parafii Św. Wojciecha w Elblągu
Kapłon Agnieszka
Kappa Katarzyna
Kaptur Joanna
Kaptur Zuzanna
Kapusta Józef
Kapuściak Anna
Kapuścik Karol i Justyna
Kapuścik Karol i Justyna
Kaput Aleksandra i Krzysztof
Karalus Paweł i Małgorzata
Karasinski Adam
Karasińska Marzena i Dariusz
Karbasz Michał
Karczewscy Kasia i Marek
Karczmarczykowie rodzina
Kardas Małgorzata
Kardas Zofia
Kardasz Donata i Przemysław
Kardaś
Kards Beata i Michał
Kardynał Kazimierz Nycz
Karkoszka Irena
Karlicka Agata
Karłowicz Kamilla
Karolak Andrzej
Karolak Andrzej
Karolak Ewa i Andrzej
Karolak Tomasz
Karolczak Dariusz
Karolina i Michael
Karolina Khouri
Karolini Katarzyna i Tadeusz
Karp Jerzy
Karpeta Barbara i Agnieszka
Karpiesiuk Teresa
Karpińscy Anna i Bronisław
Karpińscy Marta i Rafał
Karpińscy Milena i Piotr
Karpińscy Zofia i Eugeniusz
Karpińska Barbara Anna
Karpińska Hanna
Karpowicz-Osowska Katarzyna
Karwowscy Anna i Jarosław
Karwowska Anna
Karwowski Jan
Karwowski Waldemar
Kasińska Maria
Kaska Dariusz
Kaska Dariusz
Kaspar Ewa
Kasperkiewicz Anna
Kasprzak Beata
Kasprzyk Kazimierz
Kasprzyk Mateusz
Kasprzyk Monika
Kasprzyk Wojciech i Weronika
Kaszak Grzegorz, Biskup Diecezji Sosnowieckiej
Kaszak Grzegorz, Biskup sosnowiecki
Kaszkowiak Szymon
Kaszuba Alicja
Kaszuba Artur
Kawa Anna
Kawa Józef
Kawa Magdalena
Kawała Dawid Ks.
Kawelski Łukasz
Kawiak Jan
Kazibudzki Janusz i Barbara z dziećmi
KAZIMIERCZAK MAŁGORZATA I RAFAŁ
Kazirod Andrzej
Kazusek Urszula
Kaźmierczak Danuta
Kaźmierczak Joanna i Piotr
Kaźmierczak Krzysztof
Kaźmierczak Mariusz
Kaźmierczak Paulina
Kądziela Katarzyna
Kąkol Kazimiera
Kegler Jacek
Kelm Ewa
Kempa Ala i Tomasz
Kempa Jacek ks.
Kempinski Krzysztof
Kerszen Bogdan
Kędzia Leszek
Kędzierska Danuta
Kędzierski Adam
Kędzierski Bartłomiej
Kędzierski Marcin
Kędzior Aleksandra i Tomasz
Kędzior Sławomir
Kędzior  Anna i Andrzej
KĘSY Barbara i Wojciech
Kicilinski Marcin
Kidawa Maciej
Kidoń Barbara
Kieda Magdalena i Maksymilian
Kiejkowski Paweł Ks.
Kieko Danuta i Andrzej
Kielak Kamila
Kielak Kamila
Kieltyka Anna i Witold
Kiełbasa Grzegorz
Kiełbasa Ludwik Ks.
Kiełbasa Ludwik ks.
Kiełbasa Marta
Kiełbasa Mirosław
Kiełczewska Maria
Kiełek Teresa
Kiełkowska Grażyna
Kiełkowski Henryk
Kiełt Emilia i Łukasz
Kiełtyka Małgorzata
Kieniewicz Anna
Kieniewicz Barbara
Kierakowicz Jarosław
Kiersnowscy Maria Jakub
Kieruj Teresa i Wojtek
Kies rodzina
Kiesiewicz Danuta
Kieszkowska Aldona
Kilarscy Elżbieta i Leszek
Kiljanek Marzena i Adam z dziećmi;Mariettą i Jakubem
Kinaszewska Paula
Kingston Beata
Kiraga Joanna
Kiszka Leszek
Kiwior Kasia i Paweł
KIWIOROWIE J i M
Kizior Barbara
Klajmon Dariusz
Klajmon Paweł
Klak Wiesława i Jan
Klasa Piotr
Klaus Dominik
Klebba Marek, Waldemar, Paweł Klebba
Klein Maciej
Klein Michał
Kleinschmidt Jolanta
Klejn Dariusz
Klekot Janusz i Barbara
Klepacz Paweł
Kleszcz Miroslaw
Kleszcz Miroslaw
Kleta Maria
Klijer-Bien Bozena
Kliks Dagmara
Klimczak Agnieszka
Klimczak Stanisław
Klimek Wojciech
Klimkiewicz Katarzyna
Kloc Andrzej
Kloczkowscy Renata i Przemysław
Klon Radosław
Klosowscy Rodzina
Klotz Bogdan
Kluba Barbara
KLUBA BARBARA
Kluczyk Anna
Kluzek Maria i Jan
Kłeczek Dariusz i Aleksandra Siemińska-Kłeczek
Kłopocki Rafał
Kłosek Ewa
Kłosowscy Renata i Jacek
Kłósek Paweł
Knaflewscy Alina i Stanislaw
Knapczyk Ewa
Knobloch Lidia, Bożena i Krzysztof
Knop Karolina
Knopek Hanna
Knot Emilia
Knotz Marta
Knut Robert
Knutelscy Emilia i Stanisław
Knyspel Anetta i Edmund
Kobel Ewa
Kobel Premysław
Kobierowscy Joanna i Seweryn
Kobryń Justyna
Kobus Andrzej
Kobzdej Jaroslaw
Koch Barbara
Koch Tomasz
Kochanscy Tamara i Roman
Kochowicz-Jakubowska Mariola
Kocielski Ryszard
Kocima Łukasz
Kociuba Grzegorz i Justyna
Kociuba Łucja
Kocoń Marta
Kocur Paweł
Kocyba Michał i Małgorzata
Koczor Dawid
Koczy Marcin
Kodurowie Marta i Poldek
Koj Jolanta
Kolasa Anna
Kolasińscy Elżbieta i Grzegorz
Kolasiński Dorota
Kolbreccy Ewa i Andrzej
Kolewska Krystyna
Kolodziejczyk Maciek
Kolonko Tomasz i Jolanta
Kołacz Barbara
Kołodziej Aurelia
Kołodziej Joanna
Kołodziej Karol
Kołodziej Małgorzata
Kołodziej Marcin
Kołodziej Piotr i Beata
Kołodziej Stanisław Ks.
Kołodziejczyk Jerzy
Kołodziejczyk Krzysztof
Kołodziejek Sławomir
Kołodziejowie Beata i Ryszard
Kołtonowscy Katarzyna i Piotr
Komarek Janina
Kominek Maria
Komisarczyk Małgorzata
Komor Teresa
Komorek Agata
Komorniczak Agnieszka i Jacek
Komorowska Aleksandra
Kompała Barbara i Janusz
Kompanowscy Regina i Marek
Konarscy Dorota i Jerzy
Konarski Miłosz
Konarski Miłosz
Kondrasiuk Antonina
Koneccy Ewa i Krzysztof
Konieczna Ewa
Konieczna Ewelina
Konkol Katarzyna i Robert
Konkol Katarzyna i Robert
Konopka Urszula i Zdzisław
Konopka Zofia i Waldemar
Konopnicka Kinga
Konrad i Anna Nakonieczni
Konsek Jaceki Patrycja
Kończyk Maria
Kończyńska Stanisława
Końska Ewa
Kopaczyk Ewa i Przemysław
Kopalska Małgorzata
Kopańska Małgorzata
Kopciński Jacek
Kopeć Agata i Wacław
Koper Przemysław
Kopiec Irena i Piotr
Kopiec Joanna
Kopiec Ryszard
Kopiński Przemek
Koprowski Sławomir
Koprowskich Rodzina
Kopterska Jolanta
Korbacz Artur
Korczak Olga
Kordula Grzegorz
Korduła Jerzy Ks.
Kordus Barbara
Korecka-Zapadka Anna
Kornaccy Agnieszka i Sebastian
Kornak Katarzyna i Wojciech
Korobowicz Konrad
Korolec Maria i Magdalena
Korytowska Maria
Korzec Piotr
Kosacka Agata
Kosarczyn Beata
Kosiak Mariusz
Kosicka Joanna
Kosinska Izabella
Kosiński Robert
Kosior Bolesław
Kosmeccy Dorota i Marcin
Kosobucka Katarzyna
Kosowska Anna
Kostencka Alicja
Kostrzewa Jan
Kostrzewa Teresa i przyjaciele
Kostrzewska Ewa
Koszałka Lucjan
Koszczka Magdalena
Koszulski Przemysław
Koszulski Przemysław
Koś Stanisław
Kościelniak Anna
Kościółek Beata
Koślik Maciej i Małgorzata
Kot Iwona
Kot Piotr Ks.
Kotarba Maria i Andrzej
Kotecka Martyna
Kotecki Rafał
Koterba Anna
Kotlarczyk Teresa i Andrzej
Kotlarek Mikołaj
Kotliński Krzysztof
Kotliński Maciej
Kotowicz Elżbieta i Andrzej
Kotowiczowie Ewa i Jan
Kotowscy Anna i Mieczysław
Kotowska Anna
Kotowska Beata
Kotowski Jacek
Kotula Iwona
Kotyrba Joanna
Kowal Władysława
Kowalczuk Andrzej i Grażyna
Kowalczyk Aldona i Marek
Kowalczyk Alicja
Kowalczyk Beata
Kowalczyk Dariusz
Kowalczyk Franciszek
Kowalczyk Iwona
Kowalczyk Joanna, Lech, Maria, Piotr, Barbara i Dorota
Kowalczyk Małgorzata i Piotr
Kowalczyk Michał
Kowalczyk Monika
Kowalczyk Tomasz
Kowalczyk Tomasz
Kowalczyk Wojciech
Kowalczyk Zofia i Zbigniew
Kowalewski Krzysztof i Anna
Kowalik Danuta
Kowalik Rodzina
Kowalik Wojciech
Kowalscy Barbara i Bronisław
Kowalscy Barbara i Szymon
Kowalscy Beata i Tomasz
Kowalska Aleksandra
Kowalska Dorota
KOWALSKA JOANNA MARCIN
Kowalska Justyna
Kowalska Mirosława
Kowalski Antoni
Kowalski Henryk Ks.
Kowalski Jakub
Kowalski Konrad
Kowalski Krystian Ks.
Kowalski Maciej
Kowalski Paweł
Kowara Michał
Kowarska Barbara
Kownaccy
KOWOLIK Stanisław
Kozak Agnieszka
Kozak Edmund
Kozak Jolanta
Kozak Ludmiła i Adolf
Kozak-Mikołajczyk Eliza
Kozakowska Lena
Kozerawscy Marek i Zofia
Koziarski Tomasz
Kozicki Paweł
Koziej Bartłomiej Ks
Kozielec Safona i Przemek
Kozieł Dariusz
Kozieł Katarzyna i Przemysław
Kozieł Krzysztof Ks.
Kozieł Małgorzata
Kozina Wojciech
Koziński Paweł
Kozioł Łukasz
Kozioł Piotr
Kozioł Urszula
Koziuk Ewa
Kozlowscy Renata i Grzegorz
Kozlowska Dorota
Kozlowski Paweł
Kozłowscy Elżbieta i Dariusz
Kozłowska Czaja Julita i Marek Czaja
Kozłowska Dorota
Kozłowska Magdalena
Kozłowska Monika
Kozłowska-Czaja Julita i Czaja Marek
Kozłowski Andrzej
Kozłowski Łukasz
Kozłowski Marcin
Kozubowski Daniel
Koźleccy Ewa i Andrzej
Koźlecka Ewa
Koźluk Agnieszka
Kożyczak Andrzej
Krajczyński Jan
Krajewski Paweł
Krakowiak Barbara
Krakowiak Jadwiga
Kramarczyk Artur i Magdalena
Kramer Katarzyna
Kram-Moskała Jadwiga i Joanna Moskała
Kranc Mariola i Henryk
Kranz Paweł
Krasicki Rafał
Kraśnicki Teresa i Adam
Krata Katarzyna
Kraus Zofia i Mariusz
Krause Filip
Krawczyk Dominika
Krawczyk Luiza i Łukasz
Krawczyńscy Małgorzata i Janusz
Krawiec Barbara i Przemysław
Krawiec Maja
Kreczmański Michał
Krenczkowski Henryk
Kroczak Anna i Waldemar
Krol Slawomir
Kromski Kamil
Kropidłowska Barbara
Kropidłowska Irmina
Kropidłowski Piotr
Kroszkiewicz Urszula i Adam
Król Andrzej
Król Bogusław
KRÓL MARIA I LEONARD
Król Michał z Synami: Antkiem, Wojtkiem i Jerzym
Król Rodzina
Król Teresa
Król Urszula
Królak Roman
Królewicz Maria i Piotr
Królewscy Ewa i Stanisław
Królikowska Magdalena
Królikowski Janusz
Królikowski Robert
Kruczkowscy M i M i S
Kruhlej Marcin
Kruk Małgorzata
Kruk Roman
Kruk Zdzisław
Krukowska Ewa
Krupa Krzysztof
Krupowicz Andrzej
Krupska Marta
Kruszka Robert
Krużycka – Wieczorkiewicz Gizela
Kryg Grzegorz
Krygowscy Anna i Jan
Krynicki Marcin
Krysa Iwona
Krysiak Maria
Krysiak-Klejnberg Maria
Krysińska Anna
Krysińska Beata i Karol
Kryspin Maria i Marian
Krystkiewicz Wojciech
Krysztofiak Karolina i Jacek
Kryzia Kasia i Paweł
Krzekotowski Krzysztof
Krzemień Maria
Krzenek Bogusława i Marek
Krzesiak Marcin
Krzeski Piotr
Krzesłowska Agnieszka
Krześnicka Katarzyna
Krzysik Józef
Krzysztof Gac Ks.
Krzysztof Pająk ks.
Krzysztof Tryk
Krzysztoforski Jan
Krzywańscy Anna i Jacek
Krzyż Maria
Krzyżanowscy Ewa i Karol
Krzyżanowska Maria
Krzyżanowska Teresa
Krzyżewscy Krzysztof, Jolanta i Seweryn
Ks. Maciej Ruciński
Ks.Adam Zelga
Ks.Staszczak Mirosław
Książek Bożena
Książek-Czermińska Małgorzata
Książek-Czermińska Małgorzata i Czermiński Jurand
Książkiewicz Maria
Księża Dekanatu Koprzywnica
Księża dekanatu sieradzkiego II, diec. włocławska
Księża z dekanatu Kwidzyn – Zatorze, diec. elbląska
Księżyk Marek
Kubaciński Adam
Kubala-Łamacz Natalia
Kubara Marek i Elżbieta
Kubas Elżbieta
Kubas Zbigniew
Kube Joanna
Kubecka Sabina i Sebastian
Kubiak Barbara
Kubiak Filip
Kubiak Tomasz i Marzena
Kubica Agnieszka i Wiesław
Kubiccy Małgorzata i Marek
Kubicka Główny Maria
Kubiec Aleksandra i Kacper
Kubisztal Robert
Kuboszek Czesław
Kucab Zofia i Piotr z Marysią i Jasiem
Kucała Jolaanta
Kucała Jolanta
Kucharczak Przemysław
Kucharczyk Anna
Kucharczyk Grzegorz i Izabela
Kucharska Danuta i Bogdan
Kucharska Katarzyna
Kucharska Zemke Małgorzata
Kucharski Jarosław
Kucharski Tomasz
Kucharzykowie Anna i Stanisław
Kucner Daniel
Kucza Alicja
Kuczaj Jarosław
Kuczara Robert
Kuczek-Feć Jerzy
Kuczmierczyk-El-Hassan Alicja
Kuczyńscy Rodzina
Kuczyńska Anna
Kuć Beata i Adam
Kućka Iwona
Kuder Ewa i Mieczysław
Kudlik Jolanta
Kudłacz Barbara
Kudyba Wojciech
Kuharski Eljar Jarosław
Kujawa Iwona
Kujawa Tomasz i Wioletta
Kukieła Natalia i Michał
Kukiełka Edyta
Kukulscy Aleksandra i Tomasz
Kukulscy Joanna i Witold
Kukułowie Anna i Leszek
Kulak Martyna
Kulawik Jerzy
Kulbicka Anna
Kulczyńska Izabela
Kulesza-Wrzosek Dorota
Kuliberda Anna
Kuligowska-Molik Małgorzata
Kuligowski Bartosz Ks.
Kulik Małgorzata i Janusz
Kulik Marcin
Kulińska Katarzyna, Kulińska Praktyka Lekarska
Kulon Kinga
Kulpa Aleksandra i Dawid
Kulpa Tomasz
Kulpiński Paweł
Kulpiński Paweł Ks.
Kultys Jan
Kulus Barbara i Piotr
Kuła Danuta i Jerzy
Kułakowska Krystyna
Kułakowska-Lis Joanna
Kułakowski Michał
Kumorek Przemysław
Kumorowie Lidia i Michał
Kunc Szymon
Kupczak Maria
Kupryjanczyk Jolanta
Kupryjanowicz Magda
Kupryjanowicz Magda
Kupryjańczyk-Cybis Bogusława
Kur Justyna
Kur Małgorzata
Kurant Małgorzata
Kuranty  Teresa
Kurasińska Agnieszka i przyjaciele
Kuraszkiewicz Grzegorz
Kurcbart Grzegorz
Kurczych Barbara
Kurek Elżbieta, Dominik, Jacek
Kurek Marta
Kurek-Wdowiak Justyna
Kuriata Danuta
Kurkiewicz Piotr
Kurkowska Marta
Kurkowska-Budzan Marta
Kurkowska-Budzan Marta
Kurleto Damian
Kurmańscy Jolanta i Janusz
Kurosz Jolanta
Kurowski Damian
Kurowski Paweł
Kurpiel Filip
Kurpiewscy Renata i Sławomir
Kurzawa Ewelina i Grzegorz
Kurzyk Jerzy
Kurzyn Teresa
Kusiak Iwona i Grzegorz
Kusideł Ewa
Kuszelewicz Danuta
Kusztal Maciej
Kuś Agnieszka i Tomasz
Kuś Małgorzata i Michał
Kuś Małgorzata i Michał
Kuśka Lucyna
Kuśmierczyk Alicja
Kuśmierczyk Stanisława
Kuśnierz Tadeusz z rodziną
Kuśnierzowie ZG
Kuterasińscy Magdalena i Grzegorz
Kutybowie Rodzina
Kuzdrowski Krzysztof
Kuziemscy Agata i Maciej
Kuzko Danuta
Kuzminski Krzysztof
Kuzniarz Maria
Kuźba Bogdan
Kuźma Stanisław
Kuźnia Agnieszka
Kuźnicka Agnieszka
Kwapiszewska Joanna
Kwasowiec Maria i Andrzej
Kwaśnicka Ludmiła
Kwaśniewicz Agnieszka
Kwaśniewski Krzysztof
Kwaśnik Agata
Kwaśny Beata i Marek
Kwiatkowscy Adriana i Paweł
Kwiatkowscy Basia i Łukasz
Kwiatkowscy Kalina i Ryszard
Kwiatkowska Beata i Przyjaciele
Kwiatkowska Maria
Kwiatkowska Teresa
Kwiatkowski Damian
Kwiecińscy Aneta i Witek
Kwieciński Marcin
Kwolek Andrzej
Kwolek Jakub
Labryszewscy Agnieszka i Sławomir
Lachowicz Janusz
Lamecka-Hasiuk Elżbieta
Lamparska-Aleksandrowicz Janina
Lampka Bogusława i Ryszard
Lanczak Tomasz i Małgorzata
Landowscy Mira i Piotr
Lange Elżbieta
Langer Jerzy i Marta
Lango Mateusz
Laska Sylwia
Laskoski Konrad
Laskowska Magdalena
Laskowska Maria
LASKOWSKI AGATA I STANISŁAW
Lasoń Przemysław
Lasoń-Kurzela Agnieszka
Lasota Petra i Janusz
Laszuk Irena i Henryk
Latała Katarzyna
Latała Leszek
Latasz Małgorzata
Latawiec Kazimiera
Latawiec Sylwester
Latuszkiewicz Elżbieta
Lau Harry
Lavayen Magdalena
Lazarowicz Andrzej
Lebiedziński Adam
Lebiest Małgorzata
Lech Adam
Lech Dorota i Tomasz
Lech Joanna i Paweł
Lechowicz Wiesław ks.
Lechowski Tomasz
Leder Anna
Lega Tadeusz Matuszyk
Legocka Iwona
Leja Kornelia i Karol
Lemański Wiesław i Joanna
Lemberski Piotr
Lenart Bożena
Lenart Bożena
Lenartowicz Maksymilian
Lenartowicz Piotr
Lenczowska Janina
Leń Agnieszka
Leonarski Dariusz
Leo-Sielicka Agnieszka z rodziną
Lepa Adam, Bp. -Archidiecezja Łódzka
Lepiarczyk Anna
Lerski Krzysztof
Les Andrzej
Lesiak- Zajda Monika
Lesko Andrzej
Lesniak Barbara
Leszczyńscy Elżbieta Michał
Leszczyńska Justyna
Leszek
Leszko Maria
Leśniewska Zofia
Leśniewski Andrzej
Letkiewicz Ewa
Letkiewicz Ewa
Lewandowicz Elżbieta
Lewandowscy Edyta i Krzysztof
Lewandowscy Małgorzata i Adam
Lewandowscy Renata i Roman
Lewandowska Agnieszka
Lewandowska Danuta
Lewandowska Dobrosława
Lewandowski Grzegorz
Lewandowski Michał
Lewicka Marta
Lewkowicz Agata
Leyk Gabriela
Libera Anna
Libera Bp.Piotr
Libront Rodzina
Libront Rodzina, Karol Dziewior i Dawid Włodarski
Libuda Arkadiusz
Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Marii Skłodowskiej- Curie w Suchej Beskidzkiej
Lichacz Maria i Jarosław
Lichotowie Katarzyna i Maciej
Liesenfeld Monika
Ligas Anna i Maciej
Ligęza Zbigniew i Ewa
Limańczyk Andrzej
Linnert Jolanta
Lińska Dagmara
Lip Helena
Lipińska Izabela
Lipińska Izabela
Lipiński Adam
Lipiński Marek
Lipka Anna
Lipka Grzegorz i Sylwia
Lipowicz Irena
Lipscy Elżbieta i Dariusz
Lipscy Elżbieta i Jarosław
Lipski Jan
Lipski Janusz
Lis Adam
Lis Anna
Lis Elliot
Lis Marek
Lisiakiewicz Magdalena i Marcin
Lisiecka Zofia
Lisowscy Maria i Witold
Lisowski Marcin
Listowscy Lidia i Stanisław, Weronika, Wiktoria
LISZEWSKA ELŻBIETA
Lityński Tadeusz, Bp /Caritas diecezji zielonogórsko-gorzowskiej/
Lizut Grażyna
LOBA KINGA
Loch Irena
Loga Dariusz
Loranc-Leśniak Iwona
Lorek Elżbieta
Lorek Elżbieta
Lorek Wiesław
Lorenc Małgorzata
Lorenz Zbigniew
Loska Marek
Lotko Krzysztof i Małgorzata
Luba Maria
Lubiński Jacek Ks.
Lubotzki Radosław
Lucińscy Aleksandra i Jacek
Lucyna Krzemień-Królikowska
Ludka Katarzyna
Ludwig Aleksandra i Adam
Lukas Grzegorz
Luteccy Ewa i Ryszard
Lutostański Romuald
Lysik Rita
Łabędzka Hanna
Łabiak Wanda
Łabudzińska Ewa
Łach Beata i Zenon
Łachut Katarzyna i Adam
Łaciak Joanna z rodziną i znajomymi
Łacina Tomasz
Łajdeccy Dorota i Jakub
Łakomski Jerzy
Łaniusz Bartłomiej
Łapińska Agata
Łapińska Jolanta
Łapiński Piotr
Łasaj Sbastian
Łaska Monika
Łaszczuk Wiesław
Łaszkiewicz Łukasz i Weronika
Łatacz Teresa
Łatka Bożena i Stanisław
Ławecka Sylwia
Łaziński Paweł
Łącki Aleksander
Łągiewska Marzanna
Łepcio Grzegorz i Mariusz
Łepkowska Anna i Maciej
Łobaza Roman ks.
Łobodzińska Edyta
Łodej Joanna
Łodzińska Anna
Łodziński Jerzy
Łojewscy Małgorzata i Tomasz
Łoniewska Kinga
Łopianowska Ewa
Łopuska Zdonek Bogumiła
ŁOPUSZYŃSCY KAROLINA I RAFAŁ
ŁOSKOT MARIA I JACEK
Łozińska Julita i Bogumił
Łoziński Julita i Bogumił
Łubianka Beata
Łucja Kazimierz
Łucyków Katarzyna i Mariusz
Łuczaj Renata
Łuczak Jacek
Łuczak Paweł
Łuczka Ireneusz
Łuć Bartosz
Łuka Dorota
Łukasiewicz Aleksander
Łukasiewicz Romuald i Anna
Łukasiewicz-Traczyńska Małgorzata
Łukasik Marta
Łukasz Miler
Łukasz Zawadzki
Łukaszczyk Jan
Łukomska Katarzyna
Łukomska-Jamrozik Małgorzata  i Mirosław
Łukowicz Jaromar i Katarzyna
Łydka Maria
Łyko Bronisław
Łyko Maciej
Łyp Bohdan i Aleksandra
Łysak Dariusz
Łysoń Elżbieta
Łyżwa Piotr
Mac Radosław
Mach Łukasz
MACH Zygmunt i Krystyna
Machalica Marek
Machalica Marek
Machalska Elżbieta
Machalska Hanna
Macherscy Ewa i Paweł
Machlowski Piotr
Machnik Emilia
Machowicz Andrzej
Machulik Damian
Maciaszek Aleksandra
Maciaszek Stanisław
Maciaszkiewicz Adam
Maciążek Wojciech
Maciejewska Aleksandra
Maciejowska Katarzyna
Maciołek Bartłomiej
Maciołek Monika i Piotr
Mackiewicz Karolina
Macuga-Stań Aneta
Macura Alicja
Macurowie Wiesława i Andrzej
Maćkowska Krystyna
Madajczyk Ireneusz
Madej Jolantai Paweł
Madera Miłosz
Madrak Marta
Magda Ania, Ania, Olga, Hania, Asia, Zuzia i Jan
Magolan Nina i Sławomir
Magolan Sławomir i Nina
Magosz Irena
Magosz Piotr
Main Aleksander
Main Joanna i Aleksander
Main Małgorzata i Zygfryd
Maj Małgorzata
Majcher Anna
Majcher Izabela
Majcher Mariola
Majda Justyna i Marek
Majdak i Stysal i Sarecka i Byrtek
Majdra Maria i Zbigniew
Majer Krzysztof
Majewscy Asia i Darek
Majewscy Maciej i Ewa
Majewski Jarosław
Majewski Paweł
Majkowska Anna
Majkowska Elżbieta
Majków Rodzina
Majkut Gabriela
Majkut Paulina
Majnusz Aleksander
Makiola Leonard ks.
Makola Małgorzata
Makomaska Jolanta
Makosz Małgorzata i Józef
Makowiec Stanisław
Makowska Ewa
Makowska Magdalena
Makowski Tomasz
Makowski Waldemar
Maksym Zyta i Twardeccy Joanna i Andrzej
Malcher Zofia
Malec Joanna Mariusz
Maleszewska Gabriela
Maleszko Anna Katarzyna
Maleszyńscy Mateusz i Alicja
Maleta Ilona
Maleta Urszula
Malewiccy Urszula i Kamil
Malewicz Ewa
Malik Aneta
Malinka Bożena i Czesław
Malinowscy Sylwia i Piotr
Malinowska Jolanta
Malinowski Piotr
Malisiewicz Jolanta
Maliszewscy Antonina i Jan
Maliszewscy Mieszko i Zuzanna
Maliszewski Arkadiusz
Malita Adam
Malok Urszula
Małecka Mariola
Małecki Jacek
Małek Henryka  i Ewa Żuralska z mężami
Małek Katarzyna i Szymon
Małek Leszek
Małowińscy Artur i Małgorzata
Małowińscy Małgorzata i Artur
Małuszek Maria
Małyszko Jacek
Mamala Anna i Bogusław
Mamelski Jakub
Mamoń Agata
Maniecka Monika
Maniera Katarzyna i Marek
Manikowski Marcin
Maniurka Adam, Hanna,Janusz i Małgorzata
Mann Klaudiusz
Manowski Adam
Manowski Piotr
Manuszak Halina
Manuszak Marian
Mańka Piotr i Monika
Mańka Piotr i Monika
Mańkowska Justyna
Marchewka Jacek
Marcin Gołębiewski ks.
Marciniak Joanna
Marciniak Stanisława
Marciniak Sydonia i Błażej
Marciniakowie
Marciniuk Monika i Tomasz
Marcinkiewicz Anna i Zdzisław
Marcisz Andrzej
Marcjanik-Golan Alicja
Marczak Joanna
Marczak Longina
Marczak Marta
Marczak Mikołaj
Marczyk Celina
Marczyńscy Barbara i Szczepan
Mardosz-Grabowska Agata
Marek Barbara  i Leszek
Marek Joanna
Marek Łukasz
Marek Maria i Marian
Marek Maria i Marian
Marek Paweł
Margalska Katarzyna
Maria Krystyna Wierzbicka
Marian Krzywda ks.
Marianska Katarzyna
Markefka Agnieszka i Piotr
Markiewicz Beata i Jan
Markiewicz Joanna i Michał
Markiewicz Maciej
Markiewicz Magdalena
MARKIEWICZ Marek
Marrodan Casas Carlos
Marszał Piotr
Marszałek Dorota
Marszałek Marek
Marszewski Wojciech
Martynow Bożena
Martyńscy Elżbieta i Piotr
Maruchin Jacek
Maryniok Marian
Marynowski Krzysztof
Marzec Maciej
Masełbas Kinga i Piotr
Maslowski Milosz
Masłowski Ryszard
Masłowski Ryszard
Masternak-Rozbicka Katarzyna
Masztalerz Bronisław
Maślanka Andrzej Ks.
Maśnica Łukasz
Matejko Barbara
„Mater Jan

Matkowska Joanna
Matlak Marysia i Michał
Matoga Ewa, Kazimierz i Maciej
Matraszek Krystyna
Matuszczyk Wincenty i Maria
Matuszewscy Dominika i Rafał
Matuszewska Elżbieta
Matuszny Jan
Matuszyk Janusz
Matuszyk Tadeusz
Matuszyk Janusz
Matwiej Ewa i Mariusz
Matwiej Mariusz
Matyjas Krzysztof
Matyjaszczyk Beata i Andrzej
Matyka Małgorzata i Andrzej
Matykiewicz Michał
Matylla Łukasz
Matysiak Teresa
Matysik Agnieszka
Matyśkiewicz Irmina  i Urszula i Tadeusz Skoraccy
Maziarka Janusz i Lucyna
Mazur Andrzej
Mazur Artur
Mazur Artur
Mazur Bogdan
Mazur Bogumiła
Mazur Bozena i Zbigniew
Mazur Małgorzata
Mazur Małgorzata i Mirosław
Mazurek Adam i Renata
Mazurek Aneta i Władysław
Mazurek Bożena
Mazurek Jarosław
Mazurek Józef
Mazurek Michał
Mazurkiewicz Marta
Mączyńscy Zofia i Maciej
Mączyński Dominik i Ewa Biegańska-Mączyńska
MĄDRA AGNIESZKA
Mech Paulina
Meetschen Anna
Meissner Alina i Paweł z dziećmi
Meissner Maria i Jan
Mejna Boguslaw
Meler Joanna i Piotr
Mering Wiesław biskup diecezjalny włocławski
Metryka Sylwia i Karol
Mętrak Maciej
Mętrak Marek Ks.
Mężyński Kazimierz
Miąsko Tadeusz
Micek Wiktor
Micek Wioletta i Pawel
Michalak Anna i Piotr
Michalak Maria
Michalczyk Grzegorz
Michalec Barbara
Michalik Dorota
Michalik Elżbieta i Wiktor
Michalik Kamil
Michalik Tomasz i Barbara
Michalokowie Marzena i Paweł
Michalska Anna
Michalska Bogumiła
Michalski Bogusław
Michalski Konrad
Michał Soja + ekipa (rodzina Szerbowskich, Kozłowskich, Sołtysików, Mikłaszów, ks. Dawid Sładek)
Michał Waszut
Michałek Błażej
Michałkowscy Dominika i Marek
Michałowscy Irena i Edward
Michałowscy Jadwiga i Wacław
Michałowscy Monika i Bartek
Michałowska Barbara
Michna Paweł
Michnal Dorota
Michniewicz Barbara Michał
Michoń Piotr i Marta
Miciński Michał
Miciński Piotr
Miczołek Michał
Midura Anna i Marek
Miecznikowscy Rodzina
MIECZNIKOWSKI BOGDAN
Miedzianowski Zenon
Mielczarek Bartłomiej
Mielewczyk Jadwiga
Mierkowscy Beata i Arek
Mierniczak Maria
Mierzejewski Ksawery
Mierzwa Michał
Mierzwa Renata i Andrzej
Mierzwińska Małgorzata
Mieszkańcy wsi Biernów
Mieszkiełło Małgorzata
Mieszkowscy Marta Witold
Migas Grażyna i Marek
Migdałek Beata
Migut Jan
Mika Kasia
Mika Stanisława
Miklusz Jan i Wanda
Mikołajczyk Irena i Marek
Mikołajczyk Krzysztof
Mikołajczyk Tomasz
Mikołajek Elżbieta
Mikołajscy Marzena i Stanisław
Mikołajski Stanisław
Mikońscy Przemysław i Justyna
Mikosz Anna
Mikoś Emilia, Danuta i Barbara
Mikulski Marcin
Mikurenda Urszula
Milcarek Paweł
Milcarek Paweł
Milczarek Marek
Miler Łukasz
Milewska Anna
Milewska Ewelina
Milewska Maria i Śmigielska Paulina
Milewski Mirosław
Milik Izabela i Aleksander
Miljon Roman
Milko Mariusz, Marta, Mikołaj
Milkowski Piotr
Milonas Paula i Szymon
Milwicz vel Delach Maria
Miłkowscy Anna i Grzegorz
Miłogrodzki Miroslaw
Miłoś Wanda i Wiesław
Minias Jerzy i Beata
Minias Jerzy i Beata
Minta Stanisław i Agata
Mioduszewska Beata
Mioduszewski Piotr
Miotk Kamil
Miotk Marian
Miotke Wojciech
Miotkowska Stanisława
Mirkowska Anna
Mirończuk Michał
Mirosław Zbigniew
Mirosława Frankowskiego Ks.
Mirosz Iwona
Misiakiewicz Janina i Marek
Misiaszek Jadwiga
Misiewicz Santos Izabela i Alex Santos
Mistoń Krzysztof
Miszograj Jerzy
Misztal Aurelia
Miśkowicz Helena i Janusz
Miter Rodzina
Mitra Ewa
Mizgajscy Hanna i Andrzej
Mleczko Arkadiusz
Mleczko Bernadeta „Rodzina bł. Edmunda Bojanowskiego w Tarnowie i Dębicy”
Mleczko Katarzyna i Bogdan
Mleczko Paweł
Młokosiewicz Anna i Marek
Młynarska Maria
Młynarski Robert
Mnich Ewa
Moczadłowscy Sylwia i Tomasz
Moczulski Robert
Moczurad Andrzej
Modest Markiewicz
Modrzejewska-Stachowiak Maria
Mojsak Maciej
Molenda Paweł
Molińscy Lucyna i Wiesław
Moll Jadwiga
Moniak Ryszard i Danuta
Monika Lech i Styczeń Robert
Morawscy Iwona i Tomasz
Morawska Anna
Morawska Joanna
Morawska-Omalecka Marta
Morcinek Anna
Mordaka Dariusz Ks.
Morgulec Maria i Roman
Morkisz Andrzej
Morkowska Anna
Morończyk Lidia
Moroz Tomasz
Moryc Agata
Morzy-Brzosko Anna
Morzy-Brzosko Anna
Morzyńska Maria
Mosiek Tomasz
Moskal Danuta i Zdzisław
Moskal Zbigniew
Moskała Janusz Ks.
Moskwa Anna i Marcin
Mosór Kozłowska Agnieszka
Mosurek Magdalena, Tadeusz
Moszyński Mieczysław
Motyka Antoni
Motyka Małgorzata i Mariusz
Motyl Emilia
Motyl Mirosław i Alicja
Motylewska Krystyna i Jan
Mousson-Głażewska Zofia
Mozol Grażyna
Moździerz Mariusz, Urszula i Aneta
Mroczek Karolina
Mroczek Karolina i Tomasz
Mroczka Mirosław
Mroczkowska Janina Maria
Mroczyński Jerzy Ks.
Mroszczak Aleksandra
Mrowiec Elżbieta
Mrowiec Ewa i Jan
Mrowińska Maria
Mrówczyńscy Anna Michał
Mrówczyński Mirosław
Mróz Małgorzata i Jan
Mróz Michał
Mruk-Kozłowska Małgorzata
Mruszczyk Marcin
Mrzyk Barbara i Marek
Mucha Agata
Mucha Anna i Cezary
Mularz Stanisław
Mularz Stanisław
Murowany Marek
Murzyn Jarosław
Mus Marcin i Iwona
Musiał Ryszard
Musioł Grzegorz i Renata
Musioł Iwona i Michał
Muskała Aneta
MUSKAŁA Aneta
Muszkat Bartosz
Muszyńscy Adam i Agnieszka
Muszyńska Barbara
Muszyński Stanisław
Mut Irena i Witold
Muzioł Mariusz
Mwaura Ewa
Mydlarz Barbara i Jerzy
Myrcik Robert i Dagmara
Mysiakowska Beata
Mysliwiec-Mohamad Liliana
Mysłek Andrzej
Myszkal Andrzej
Myśliwiec Marta i Zenon
Nabzdyk Bartłomiej
Nadaj Jolanta
Nadolska Monika
Nadskakula Olga
Nadzieja Mirosław
Nafalski Grzegorz i Nafalska Magdalena
Nagawiecka-Piwowarczyk Zofia
Naglik Marcin
Najder Andrzej
Najkowscy Joanna i Adrian
Naleśnik Joanna
Nalewaj Maria
Nalewajek-Ostrowska Sabina
Nalińska Barbara
Naparty Joanna i Robert
Napierała Dariusz Joanna
Napora Mateusz
Narwojsz Elżbieta
Nasiadka Paulina
Natalia Czeczott
Nawroccy Anna i Grzegorz
Nawrocka Ewa
Nawrocka Malwina
Nawrocka-Masłowska Ewa
Nawrocki Rafał
Nawrocki Rafał Ks.
Nawrot Michał
Nawrot Michał
Nazar Teresa i Mirosław
Nejman Adam
Nejman-Lasota Agata
Neska Rafał
Niciejewski Roman
Nieborek Marek
Niedałtowski Krzysztof
Niedbała Tomasz Tymoteusz i Agnieszka
Niedziela Małgorzata
Niedzielski Zdzisław
Niedzwiecki Mariusz
Niedźwieccy Grażyna i Robert
Niedźwiedzki Piotr
Niedżwiecka Beata
Nielepkowicz Maria
Niemczyk Arkadiusz
Niemczyk Zofia
Niemczyk-Proń Agnieszka
Niemiec Stanisław
Niemiec Krystian
Niemiec Mariusz, ks.
NIEMIER GRAŻYNA
Niemira Artur Ks.
Nierada Ilona i Adam
Nierebińscy Barbara i Roman
Nierebińska Małgorzata
Niesyto Joanna
Nietrzebka Marcin
Nieużyła Anna
Niewiadomska Anna
Nikiel Aleksandra i Adam
Nikiel Urszula
Nita Aleksandra
Nitefor Anna i Ryszard
Nitka Bartosz
Nitkiewicz Krzysztof, Bp.Biskup Diecezja Sandomierska
Niwiński Damian
Niżegorodcew Anna
Niżnik Aldona
Nockowski Piotr
Nocoń Ewa
Nocoń Roman i przyjaciele
Noga Marek
Nogaj Karolina
Norman Alicja
Nosal Marek
Nosal Przemysław
Nosal Wanda
Nosarzewska Kasia
Nosowscy Katarzyna i Zbigniew
Nowaccy Magdalena i Przemysław
Nowaccy Małgorzta i Paweł
Nowacki Mariusz
Nowainski Urszula i Rudolf
Nowak Krystyna
Nowak Adam
Nowak Andrzej
Nowak Anna
Nowak Anna i Leon

Nowak Anna i Maciej
Nowak Anna i Marcin
Nowak Barbara i Andrzej
Nowak Danuta i Dariusz z dziećmi
Nowak Jacek i Marzena
Nowak Joanna i Kazimierz
Nowak Jolanta
Nowak Krzysztof
Nowak Krzysztof
Nowak Marcin
Nowak Maria  i Ochała Grzegorz
Nowak Maria i Alojzy
Nowak Renata i Paweł
Nowak Robert
Nowak Stanisław
Nowak Zuzanna
Nowak Zygmunt
Nowak-Biegun Ewa
Nowakowie Maciej i Maria
Nowakowska Aleksandra
Nowakowska Joanna
Nowakowski Grzegorz
Nowakowski Mariusz
Noweta Agnieszka
Nowiccy Helena i Marek
Nowiccy Justyna, Elżbieta, Witalis
Nowiccy Szymon i Barbara
Nowicka Agnieszka
Nowicka Maria
Nowicki Mateusz
Nowicki Wojciech Ks.
Nowik Tadeusz
Nowińska Renata
Noworyta Krzysztof
Nowosad Anita
Nowosielscy Aleksander i Anna
Nowroccy Ewa i Jacek
Nurkowie Gosia i Piotr
Nycz Kazimierz Kard.
Obara Ferdynand
Obarska Aleksandra
Obiegøo Maria
Oblamska Krystyna
Obrębscy Anna i Tomasz
Obrębska Katarzyna
Obstoj Andrzej
Obuchowicz Wiktor
Ochalska Mieczysława
Ochtyra Emilia
Oczachowska Aniela
Oczachowski Andrzej ks.
Oczko krzysztof
Oczko Wiesława
Odelga Marzena
Oder Sławomir ks.
Odzimek Bogumiła i Janusz
Ogórek Iza
Ogórek Izabela &amp i  Sepek Mariusz
Ogórka Brunon
Ogrodniczuk Joanna i Maciej
Ogrodzińscy Justyna i Mariusz i Amelia i Dominik
Ogrodzińska Zofia
Oichwer Łukasz
Okarmus Brygida i Liwiusz
Okomska Bożena Kamińska
Okoń Dariusz i Ilona
Okońscy Maria i Adam
Okońscy Maria i Adam
Okrzesik Malwina
Oksiuta Krystyna
Oktaba Katarzyna
Okulicz-Kozaryn Jadwiga i Józef
Okulicz-Kozaryn Józef
Okuljar-Schmidt Ewa
Okulus Beata
Olbryś Aleksandra
Olbryś Piotr
Olczyk Sylwia i Dariusz
Olech Renata
Olech-Lesiuk Bogna
Olechny Magdalena
Olejniczak Katarzyna
Olek Janusz
Oleksiak Genia i Ryszard
Oleksiewicz Marek
Oleksy Michał
Olenkiewicz-Martyniszyn Marek
Oleszek Dorota
Oleś Róża
Olędzka Małgorzata
Olędzki
Olkowska Ewa
Olkuśnik Stanisława
Olszak Marcin i Małgorzata
Olszaniec Szymon
Olszanowski Paweł
Olszewska Beata
Olszewska Elżbieta
Olszewska Martyna
Olszewski Jan i Krystyna
Olszewski Sebastian
Olzacka Barbara
Ołdziej Henryka
Omieczyński Przemysław
Omieczyński Przemysław
Oniszczuk Stefan
Onufrowicz Ewa
Opaciński Bogdan
Opolska-Sarapata Anna
Orkiszowie Paweł i Weronika
Orlikowski Daniel
Orlikowski Daniel
Orliński Piotr
Orłowski Bolesław
Ornafa Katarzyna i Sylwester
Ornass-Kubacki Hubert
Ornowska Bożenna
Orońska Anna
Orządała Piotr
Orzech Agata
Orzech Jakub
ORZECH JAKUB
Orzechowscy Małgorzata i Mateusz
Orzechowski Marek
Orzeł Karol
Osadnik Marek
Osak Halina i Marek z Rodziną
Osiecka Renata
Osiniak Agata
Osińska Angelika
Osiński Kazimierz Ks.
Oskroba Damian
Osman Sławomir
Osowska Klara i Kazimierz
Osóbka Łukasz
Ospalska-Grudzień Eliza
Ospalska-grudzień Eliza
Ossolińscy Magdalena i Maks
Ossowska Teresa
Ossowski Janusz
Ostachowska- Janowska Magdalena
Ostaficzuk Jacek i Edyta
Ostalski Piotr
Ostapczuk Ireneusz
Ostrowska Barbara
Ostrowska Helena Maria
Ostrowska Janina
Ostrowska Justyna
Ostrowska Katarzyna
Ostrowski Cezary
Ostrowski Maciej
Osuch Małgorzata
Otczyk Anna
Otffinowska Anna
Otrząsek Andrzej
Otte Barbara
Owczarek Anita
Owczarek Katarzyna
Owczarek Małgorzata
Owczarzak Sylwia i Przemysław
Owczynników Dariusz
Owsińscy Kinga i Jan
Ozdowska Izabela i Maciej
Ozga Joanna
Oziemski Stanisław
Ożdżeńska Anna
Pabich Beniamin
Pabisiak Teresa i Edward
Pabjan Grzegorz
Pac Grzegorz i przyjaciele
Pacak Dorota
Pacek Justyna i Bogdan
Pacewicz Jarosław
Pach Dominika
Pacholarz Zdzisław
Pachota Agnieszka i Marcin
Pachucka Zofia
Paciorak Franciszek
Paciorak Janusz i Małgorzata
Pacula Ewa
Pacyna Michał
Pacześniak Urszula
Paczka Mieczysław
Paczuski Adam
Paderewscy Alicja i Jan z dziećmi
Pajak Robert
Pająk Radosław i Anna
Pająk Szymon
Pająki Trzy, Płoszaj, Wierzbiccy
Pająkiewicz-Kremis Marta i Krzysztof Kremis
Pająkowie Magdalena i Wojciech
Pakla Paweł
Pakulscy Agnieszka i Przemysław
Pakuła Katarzyna
Pakuła Stanisława
Palasik Katarzyna
Palenga-Kowalczyk Anna i  Kowalczyk Andrzej
Palenik Agnieszka
Paliccy Dorota i Marek
Paliccy Dorota i Marek
Paliccy Dorota i Marek
Palich Teresa i Józef
Paliński Piotr
Paliszkiewicz Tadeusz i Aleksandra
PALKA HELENA i ZYTA
Palonka Radosław Alter
Paluszak Magdalena
Paluszyńska Ewelina
PALUSZYŃSKA Ewelina
Pałuba Waldemar
Pałyz Izabela
Panasiuk-Żurawska Lucyna
Pandel Teodor
Pandza Sachnik Maria
Pankiewicz Katarzyna i Piotr
Pantera Renata i Andrzej
Pańpuch Dariusz i Justyna
Paprzycki Rafał i Marta
Parafia Narodzenia NMP w Bełchatowie
Parafia Potok Stary wpłata od parafian
Parafia św. Maksymiliana Kolbego Lublin
Parafialny Zespół Caritas pw. św. Urbana I, w Zielonej Górze
Parafianie Brzeziny Stojeszyńskie w/lubelskie
Parafianie Dekanatu Nisko- Rodziny Dekanatu Nisko
Parafianie z Górna k/Rzeszowa woj. Podkarpackie
Parat Daniel
Parfieniuk Tomasz
Parteka-Ejsmont Anna
Partyka Irena i Jan
Partyka Magdalena i Jacek
Parys Andrzej Ks.
Parys Stefan i Ewa
Parzentny Tomasz
Pasiccy Danuta Adam
Pasierb Anna i Krystian
Pasiowiec Andrzej Florian
Pasiut Stanisław i Teresa
Pasternak-Winiarscy Adam i Anna
Paszek Andrzej
Paszek Magdalena i Tomasz
Paszkiewicz Elżbieta
Paszkowska Teresa
Paś Adam Alicja
Paś Marcin
Paśko Krzysztof i Beata
Paśnik Joanna i Piotr
Patejuk Krzysztof
Patelka Agnieszka
Pauter Maria i Kazimierz
Pawelec Justyna
Pawelec Radosław
Pawełczyk Anna
Pawełczyk Magdalena
Pawełek Dariusz
Pawlak Ireneusz Ks.
Pawlak Jacek
Pawlak Jacek
Pawlak Krzysztof
Pawlak Urszula
Pawlik Andrzej
Pawlik Monika
Pawlikowska Grażyna
Pawlikowski Józef
Pawlińska Magdalena
Pawlowicz Hanna
Pawlucuk Genowefa
Pawlus Katarzyna
Pawłowscy Anna i Marcin
Pawłowska Barbara
Pawłowska Iwona
Pawłowska Maria
Pawłowski Grzegorz
Pazdan Mariusz
Pazdro Adam
Pazdro Witold
Pazera Agnieszka i Paweł
Paździor Marcin i Katarzyna
Pażdziorko Wojciech
Pec Maria
Pela Jacek Ks.
Pelc Paweł
Pełczyńscy Agata i Janusz
Pełczyńscy Marek i Barbara
Pełczyńska Beata
Pełczyński Marek Barbara
Perczyński Paweł
Peregrym Aleksandra
Perenz Alina
Perlik Monika
Perlińscy Magdalena i Robert
Perliński Przemysław
Perużyńscy Andrzej i Hanna
Perz Sylwia
Pestki
Petkiewicz Beata
Petruk Artur
Petruk Artur
Pęczkowska Ewa
Pęgiel Joanna
Pęzik Hanna
Phraratynowicz Piotr
Piasecka Michalina, Wanda i Bogdan Brzozowscy
Piasek Adam
Piasek Ryszard
Piątek Agnieszka
Piątek Monika
Piątkowska Monika
Piech Anna
Piech Krystyna
Piech Krystyna
Piech Krystyna i Tadeusz
Piechnik Stanisław
Piechocka Ewa
Piechocki Janusz
Piechowicz Maria
Pieczonka Elżbieta
PIECZONKA ELŻBIETA I ZBIGNIEW
Pieczonka Magdalena i Radosław
Pieczonka Marta
Piekarek Zdzisław i Małgorzata
Piekarska-Lipok Agnieszka
Piekarz Renata
Piekorz Bernadeta i Leszek
Piela Urszula i Jerzy
Pieniążek Barbara
Pieńkowska Krystyna
Pieńkowski Szymon
Pieter Sandra
Pietras Monika
Pietrasik Katarzyna
PIETRASZEK PAWEŁ
Pietraszko Tomasz
Pietrowicz Witold
Pietrucha Tadeusz
Pietrusiński Grzegorz
Pietruska-Pałuba Katarzyna
Pietruszewscy Małgorzata i Hubert
Pietrych Krzysztof i Katarzyna
Pietryga Jerzy
Pietrzak Anna i Tomasz
Pietrzak Dorota
Pietrzak Jacek
Pietrzak Magdalena i Marcin
Pietrzak Marcin
Pietrzak Mariola
Pietrzak Mariusz
Pietrzakowie Adam i Barbara
Pietrzyk Edyta
Pietrzyk Joanna
Pietrzyk Magdalena
Pięta Liliana
Piętaszewska Marianna
Pik Ewa i Rafał
Piklikiewicz Mariusz
Pikus Dariusz
Pilarski Piotr
Pilch Agata
Pilczynscy Agata Marek
Pilska Agata
Piłat Kazimiera i Zbigniew
Piłczyńscy Agata Marek
Piłka Marianna
Pindel Roman Ks.
Piontek Jan
Piorek Barbara
Piosik Dagmara i Marek
Pioskowik Krystyna
Piotr Brzozowski
Piotr Łoza
Piotrowicz Jolanta
Piotrowska Maria
Piotrowska Patrycja
Piórkowska Weronika
Piórkowski Tomasz
Pióro Franciszek
Pisarczuk Adam
Pisarek Elżbieta i Jarosław
Pisarska Ada
Piskorski Dominik
Piskorski Seweryn
Piskorz Grażyna
Pistiolis Magdalena
Pistiolis Magdalena
Piszczałka Kazimierz
Pitala Renata
Pitucha Bogusław Ks.
Piwińska Hanna
Piwiński Tadeusz Ks.
Piwowarscy Agata i Andrzej z dziećmi
Piwowarscy Andrzej i Joanna
Placzke Rodzina
Plata Renata i Andrzej
Plesiński Damian Ks.
PLESKOT  HALINA
Plesz Dorota
Plichta Anna
Plonetzka  Jolanta
Pluta Anna i Jan
Pluta Krzysztof
Płachta Dorota i Zbigniew
Płaszczyńscy Andrzej i Stanisława
Płaszczyńska-Herman Katarzyna
Płecha Agnieszka i Mariusz
Płocek Łukasz
Płonka Elżbieta i Andrzej
Płonowscy Monika i Maciej
Płoska Renata
Płoszajscy Grażyna i Grzegorz
Poborska-Młynarska Katarzyna
Pobudko Maria
Pobudko Maria i Wiesław
Pochcioł Lidia i Bogdan
Pochopień Bolesław
Pochroń Elżbieta
Pochwalska-Piwko Agnieszka
Początko Maria i Zbigniew
Podgórni Halina i Zbigniew
Podgórny Piotr
Podkański Szymon
Podobińska Katarzyna
Podraza Wojciech
Podsiadło Daria i Bartosz
Podstołowicz Ryszard Ks. wraz z pracownikami Centrali Caritas Tarnów
Pogoda Barbara
Pogodziński Arkadiusz
Pogorzelec Beata
Pol Andrzej
Polaczek Anna
Polak Grzegorz
Polak Iwona
Polak Marek i Krystyna
Polak Wojciech Abp.
Polakowska Magdalena
Polakowski Sebastian
Polanska Ewa
Polańska Zofia
POLASIK ZOFIA I TADEUSZ
Polaszek Sławomir Ks.
Polbit Bartosz Polender
Polek Marta
Poleński Paweł
Polewska Magdalena
Poliszkiewicz Wacław
Polit Aneta
Polit Aneta i Kamińska Anna
Polkowski Piotr
Polok Tomasz
Polubiec Lidia
Połajdowicz Witold
Połosak Jacek
Pomarańska Iwona
Pomichowscy Adam i Anna
Pomin Michał wraz z przyjaciółmi
Pomykała Aleksandra
Pomykoł Mateusz i Kinga
Pondel Renata
Poniatowska Ewa
Poniatowski Ziemowit
Ponikiewski Józef
Ponikło Anita i Tomasz
Popanda Janusz
Popanda Krzysztof i Beata
Pope Martyna
Popek Grzegorz i Agata
Popiela Dariusz i Kamila
Popielarscy Elżbieta i Wiesław
Popiołek Kinga
Popiół Wiesława i Wiktor
Popławski Ryszard
Porada Teresa
Poradowski Witold
Porawski Andrzej
Porczyk Katarzyna i Krzysztof
Poręba Anna i Grzegorz
Poręba Józef
Poręba Robert
Poręcka Małgorzata
Porosło Krzysztof Ks.
Porwolik rodzina
Pośpiech Jolanta
Potaczek Jerzy
Potaczek Małgorzata
Potapczuk Barbara i Jarosław
Potkańscy Barbara i Tomasz
Potocka-Brygier Katarzyna
Potoczek Paweł
Potoczek Renata i Marek
POTOCZNY STEFANIA
Powązka Michał
Powązka Rafał
Poziemski Sławomir
Półrolniczak Marek i Aleksandra
Pracownicy Kurii Diecezji Sandomierskiej
Prandota Leszek
Prencel Sebastian
Procka Joanna
Procki Wiesław
Proczek Mariusz
Prokop Anna i Artur
Prokopowicz Ewa
Promińska Mirosława
Promiński Maria i Irena Parafia św. Józefa Robotnika Katowice-Józefowiec
Próchniak Maciek
Prucnal Liliana i Tomek
Prusko Piotr i Anna
Pruszczyk Anna i  Piotr  z Rodziną
Pruszczyk Grzegorz
Pruszkowska Agnieszka
Pruszyński Arkadiusz
Pryc Adam
Pryszcz Piotr i Alina
Przastek Sławomir
Prządka Wojciech
Przebinda Ewa
Przeciszewski Jacek
Przedworski Jan
Przemyłska Krystyna
Przemysław Ostojski
Przeniczka Jerzy
Prześlakiewicz Klaudia
Przeworowski Dariusz
Przewoźni Barbara i Tomasz
Przstupa Andrzej
Przyborowicz Andrzej
Przyborowska-Myrland Anna
Przybylla Martina
Przybylowicz Agnieszka i Andrzej i Paulina
Przybylscy Wiesaw i Magdalena
Przybylska Edyta
Przybylski Marek i Przyjaciele
Przybył Anna
Przybył Maria
Przybyła Katarzyna
Przybyła Witold i Ewa
Przybysz Władysława
Przybyszewska Wioletta
Przyjaciele LOTTO z Łodzi
Przyjaciele ze Świnoujścia, Poznania i Szczecina
Przylecki Monika
Przyprawa Halina
Przyslewicz Maciej
Przystał Marzena i Rafał
Przystupa Andrzej
Przyślewicz Kinga
Przyślewicz Magdalena i Maciej
Przywara Patrycja
Pszonak-Świadkowska Monika
Ptak Robert i Katarzyna
Ptaszek Agata
Ptaś Janusz i Jolanta
Puchała Rafał i Izabela
Puchałka Jakub
Puk Mirosław
Pulikowscy Jadwiga i Jacek
Puławski Jarosław
Purcelewscy Krzysztof i Ewelina
Purolczak Seweryn
Pusłowska Maria Barbara
Pusz Maciej
Putynska Anna
Puzio Stanisław
Puzyńscy
PW Dąbrowski Hubert
Pydyn Bogusława i Jarosław
Pydyńscy Danuta i Krzysztof
Pyk Paweł
Pyka Krzysztof
Pyra Andrzej i Bożena
Pyrgiel Maria i Bogdan
Pyrkosz-Jadach Ewa
Pysiak Agata i Marcin
Pysiak Jagoda i Piotr
Pytel  Artur
Pytel Andrzej
Pytel Wojciech
Pytel Wojciech
Pytko Dariusz
Rabenda Piotr
Rabiej Stanisław i Małgorzata
Racia Maria
Racka Donata
Raczek Jan
Raczyński Mariusz
Radkiewicz Monika
Radomek Marta i Arkadiusz
Radomska Joanna Maria
Radomska Joanna Maria
Radomska Marta
Radoszewscy Agata i Jakub
Radowski Zbigniew
Radzik K.M.
Radzikowska Agnieszka
Raj Andrzej
Rajch Rafał
Rajkumar Jayakishore
Rajska Ewa
Rak Lucyna
Rak Tomasz Ks.
Rakoczy Małgorzata
Rakoszek Daniel
Rakowska-Boguta Magdalena
Rakowski Tomasz
Rakowski Tomasz
Rakszawski Adam
Rak-Wiese Marzena
Ramian Stanisław
Ramolla Klemens i Marta
Ramotowska Monika
Raniszewska Izabela
Rapacz Anna i Adam
Rapacz Renata
Raszeja Ewa
Raszpla Stanisława i Jan
Ratajczak Elżbieta
Ratajczak Jakub
Ratajczak Maciej
Ratajczak Małgorzata
Ratajczyk Mariusz i Natalia
Ratecki Andrzej
Ratusinska Izabela
Rawdanowicz Michał
Rawiak Andrzej
Rawle Natalia
Rawska Jolanta
Rayzacher Maciej
Raźniewski Tomasz
Rąbca-Jaworska Irena  i Jaworski Jan
Rąpała Anna i Rafał
Rąpała Joanna
Rduch Mirosława
Reczek Ewa
Reczkowie Bożena i Wacław
Rećko Zbigniew Ks.
Redzimscy Małgorzata Wiesław
Redzińska Iwona
Redzisz Agnieszka
Regent Andrzej ks.
Regmunt vel Sobieszczański Robert
Reguła Iwona
Reimann Andrzej
Reinhardt Robert
Reizer Lucyna
Rek Danuta
Rek Krzysztof
Rek Tadeusz
Remiszewicz Agnieszka
Renata Jaruszewicz
Reska Grazyna
Reszelska Olga
Rewer Aleksander
Rębelska-Grzybek Dominika
Rędzioch Ewa
Rękawek Anna
Ribier Krystyna i Marcel
Richter Joanna
Robak Sławomir
Robert Rudziński
Rodek Anna
Rodzice ze Szkoły Podstawowej nr 29 w Białymstoku
Rodziewicz Dorota
Rodzina Bartmińskich
Rodzina Bieleckich
Rodzina Bil
Rodzina Bitków z Opola
Rodzina Bł. Edmunda w Markowej
Rodzina Borkowskich
Rodzina Chronchol i Januszkiewicz
Rodzina Depesiaków
Rodzina Dobrzyńskich
Rodzina Drobieckich z Góry Kalwarii
Rodzina Filipków
Rodzina Gąsiorowskich
Rodzina Gołatów, Masiaków i Chwojnickich
Rodzina Grabarczyk
Rodzina Grabowskich
Rodzina Grochal
Rodzina Haftek
Rodzina Jadwigi, Krystyny, Wojciecha i Bogumiła
Rodzina Jakubowskich
Rodzina Jańskich
Rodzina Jastrzembski i Majnusz
Rodzina Kołodziejków
Rodzina Korus
Rodzina Kowalik
Rodzina Lechów i Postawków
Rodzina Lenkiewiczów z Warszawy
Rodzina Mazanòw
Rodzina Notka
Rodzina Nowaków i Stokfiszów
Rodzina Pałka
Rodzina Pater
Rodzina Pawłowskich
Rodzina Płatków, Murawskich, Januszów i Obszyńskich
Rodzina Porowskich
Rodzina Przybylskich z Kostrzyna nad Odrą
Rodzina Roch
Rodzina Rutków i Nowaków
Rodzina Sikorskich i Matusiaków
Rodzina Szagżdowiczów, Karpińskich wraz z ks. Karolem Erdmannem
Rodzina Szczepaniak
rodzina Szczodrych
Rodzina Szymanowskich
Rodzina Szymanowskich
Rodzina Waluś
Rodzina Wasielewskich
Rodzina Waścińskich
Rodzina Wielowieyskich
Rodzina Wielowieyskich z Falenicy
Rodzina Wośko
Rodzina Zakroczymskich
Rodzina Zalewskich
Rodzina  z Żywca
Rodziny Grzymisławskich, Chudzickich, Strzyżów i Steckich
Rodziny Wsparcia w parafii św. Barbary w Boguszowicach Osiedlu
rodziny z Józefosławia
Rodziny z parafii św. Mikołaja w Łące
Rodziny z parafii św. Mikołaja w Łące
Rodziny: Sady, Tomala, Wojcieszak.
Rodzoń Teresa
Rogalska Paulina
Rogiewicz Dorota
Rogowscy Elżbieta i Piotr
Rogowski Rodzina
Rogula Agnieszka i Bartek
Rogula Zofia
Roguscy Maria i Jerzy
Rohrig Lidia
Rojanek Nina
Rojek Elżbieta
Rojek Jadwiga
Rokicka-Muller Katarzyna
Roman Pełka
Romanek Krzysztof
Romaniszyn Agata i Michał
Romaniuk Urszula
Romanowicz Marcin
Romanowska Edyta
Romańscy Katarzyna i Piotr
Romel-Czarnowska Henryka
Romuald Lutostański koło RM przy paraf MBKM-Bydgoszcz
Rosiński Tadeusz
Rosiński Tomasz
Rosłaniec Michał
Rosłoniec Wojciech
Rosochowicz Hanna
Rosowie Jadwiga i Krzysztof
Rosół Jan
Rospenk Rafał
Rossa Grażyna i Marcin
ROST MARIOLA
Roszak Antoni
Roszak Teresa i Kazimierz
Roszak Wojciech
Roszkowska Emilia
Roszkowski Jacek ks.
Roś Wojciech
Rościszewski Stanisław
Rother Barbara
Rowiccy Karolina Piotr
Rozbicka Marta
Rozdejczer Maciej
Rozewicz Alina
Rozmus Agnieszka
Rozmus Marcin
Rozrażewska Małgorzata
Rozwadowscy
Rożałowska Rita
Rożek Tomasz
Rożek Tomasz
Rożen Monika
Róg Barbara
Róg Elżbieta
Różowski Tomasz
Różyccy Małgorzata i Bogusław
Rucikowska Katarzyna
Ruciński Łukasz
Ruciński Sławomir
Rudnicka Iza
Rudowska Maria
Rudzinska Lucyna
Rudzińscy Justyna i Przemysław
Rukat Maria
Ruks Paweł
Rulińscy Agnieszka i Dawid
Ruman Szymon
Rumiński Arkadiusz
Rupiewicz Romana
Rusakiewicz Anna i Marek
Rusiecki Jacek
Ruskowski Marek
Rusnarczyk Ewa i Józef
Rusnarczykowie Ewa i Józef
Russ Maria
Ruszałowie Elżbieta i Jan
Ruszkowscy Sabina i Remigiusz
Ruszkowska Elżbieta
Ruszkowska Małgorzata
Ruszkowska Maria
Ruszkowski Remigiusz i Sabina Lach-Ruszkowska
Rutkiewicz Krystyna
Rutkowska Aleksandra
Rutkowska Anna
Rutkowska Maria
Rutowicz Marcin
Rybaccy Aleksandra i Zbigniew
Rybałt Radosław i Ławrynowicz Sylwia
Rybczyńscy Małgorzata i Michał
Rybiccy Anna i Jarosław
Rybiccy Maria i Felicjan
Rybicka Danuta
Rybitwa Katarzyna
Rybscy Wanda i Andrzej
Rybus Tomasz
Rycek Bożena
Rychtelski Andrzej
Rydzewska Halina i Genowefa, Cecylia
Rydzkowska Małgorzata
Ryguła Anna
Ryguła Anna i Grzegorz
Ryjewski Rafał
Rykowscy Elżbiera i Zbigniew
Ryszka Wioletta Adam Maks
Rytko Anna
Rytlewscy Wanda i Marek
Rytlewscy Wanda i Marek
Rzechonek Irena i Krzysztof
Rzechuła Jadwiga
Rzeczkowski Łukasz
Rzeppa Helena z rodziną i przyjacółmi
Rzeszut Franciszek
Rzewnicka Alina
Rzońca Hanna i Karol
Rzucidłowie Krystyna i Marek
Rzychała Jadwiga
Rzym Magdalena
Rzyman Krzysztof i Barbara
Rżysko Ewa i Michał
Rżysko Kamil
Sabala Maria i Wiesław
Sabała Maria
Sabała Monika
Sabiniarz Zenon
Sabiniarz Zenon
Sabuda Adam

Sadowska Ilona
Sajdak Mirosław
Sajdak Renata
Sajdok Bożena i Tomasz
Sajna-Mataczyńska Małgorzata  i Maciej
Sakowicz Karolina
Sala Henryk
Sala Paweł i Anna
Salisbury Katarzyna
Sałata-Awier Elżbieta
Samborscy Beata Grzegorz
Samolewscy Ewa i Przemyslaw
Samson Ewa
SAMSON MAGDA I PRZYJACIELE
Samujłło Jolanta
Samusik Rafał
Sancewicz Izabela
Sanecki Artur
Sanejko Zofia i Wojtek
Sanocka Joanna
Sapiński Piotr Ks.
Sar Jan
Saramak Jerzy i Maja i Karolina i Jadwiga
Saramak Marcin
Sarbiewska Anna
Sarna Rafał
Sarnowski Andrzej
Sasinowscy Alicja i Mateusz
Sasuła Teresa i Andrzej
Sawa Maria, Wojciech i Barbara
Sawczukowie Magdalena Adam
Sawiccy Ewa i Paweł
Sawiccy Grażyna i Krzysztof
Sawicka Hanna
Sawicka-Lipińska Sylwia
Sawicki Leszek
Sawicki Piotr
Sawicki Rafał
Sawicz Bożena
Sawińscy Iwona i Zbigniew
Schatton-Lubos Alicja
Scheibe Kudela Daria
Schittek Justyna
Schmidt Grzegorz
Schmidt Marcin
Schroeder Andrzej
Sciga Bartłomiej
Sczepański Grzegorz
Sebastiański Józef
Sedlaczek Joanna
Sedlaczek Leon
Seger Jarosław
Sekular Beata
Sekular Beata
Sekuła Maria
Sekuradzki Wojciech
Semczuk Katarzyna
Sempka Marcin
Sendalowie Ewa, Paweł i Julia
Senderek Jolanta i Tadeusz
Sendorek Bożena i Jerzy
Serafin Andrzej
Serafin Diana
Serafin Grzegorz
Sereda Małgorzata
Serednicki Grzegorz
Serkowska Elżbieta
Serkowska Sroka Józefa
Serwach Alina
Serwin Jerzy Ks. Proboszcz
Serwin Ks. Jerzy
Seweryn Aleksandra i Andrzej
Sękowska Renata
Sękowski Grzegorz i Maria
Sękowski Stefan
Sękulska Agnieszka
Sępek Mariusz
Shaw Iwona
Sibirnaja Maria
Siciarz Aleksandra
Sidor Wojciech
Sidziński Marcin
Siechowicz Arkadiusz
Siedlaczek Mariola
Siedlak Stanisława i Edward
Siedlarz Henryk
Siejak Małgorzata i Piotr
Siejda Leszek
Siejok Andrzej
Sielewonik Anatol
Sielicki Dariusz
Sielicki Jan
Siemaszkowie – Monika, Bogdan, Marysia, Janek
Siemczyk Małgorzata
Siemianowski Piotr Ks.
Siemianowski Piotr ks.
Siemińska Ewa
Sieniawski Krzysztof
Sienko Kinga
Sieprawska Anna
Sieprawska Anna
Sierant Katarzyna i Jarosław
Sikon Andrzej
Sikora Dariusz i Anna
Sikora Dorota
Sikora Ireneusz Ks.
Sikora Łukasz
Sikora Magdalena
Sikora Teresa i Andrzej
Sikorska Beata
Simińska Monika
Simka Grażyna
Sionek Anna
Sitko Ewa
Sitko Joanna
Siuda Justyna
Siuzdak Bożena i Krzysztof
Siwiński Tomasz
Skajewski Krzysztof
Skalik Bożena
Skalscy i Świnarska i Piekutowscy
Skarzynska Maria
Skatowska Nina
Skiba Joanna i Adam
Skiba Piotr
Skibicka Magdalena i Rodzina
Skibowie Rodzina
Skiepko Anna
Skierka Jadwiga
SKŁODOWSKA EWA
Skłodowska Ewa
Skłodowski Robert
Skolik Jan ks.
Skomorowscy Małgorzata i Lech
Skompscy Magdalena i Stanisław
Skomra Marcin
Skop Michalina
Skop Michalina
Skoracki Wojciech
Skorek Teresa
Skorowska Izabela
Skorupa Sławomir i Urszula
Skorupińska-Socha Maria i Andrzej Socha
Skorupska Anna
Skowron Filip
Skowrońscy Dorota i Zbigniew
Skowrońscy Monika i Sławek
Skowrońska Jacak Maria i Bogumiła
Skowrońska Marta
Skrendo Agnieszka
Skrent Agnieszka i Bartosz
Skrobisz Anna
Skrobot Tomasz
Skroccy Edyta i Krzysztof z dziećmi
Skrzeszewska Monika
Skrzyńscy Anna i Jacek
Skrzyńscy Kasia i Jakub
Skrzypa Anna
Skrzypczak Ryszard Walenty ks.
Skrzypek Grzegorz i Marta
Skrzypek Grzegorz i Marta
Skrzypek Hubert
Skrzypiec Urszula
Skrzypińscy Dagmara i Dariusz
Skrzypińska Dagmara
Skrzypiński Marek
Skubik Lidia i Stanisław
Skubisz Anna
Skubisz Paweł
Skucińska Anna
Skupin Gabriela
Skupny Łukasz
Skutela Krzysztof
Skuza Małgorzata i Marcin
Skwara Irena
Skwara Jacek
Skwara Jacek
Skwara Janusz
Skwarczyński Andrzej
Skworc Wiktor, Abp Metropolita Katowicki
Slodczyk Marzena i Iwo
Slowik Wlodzimierz
Słaboń Małgorzata
Słaby Anna i Tadeusz
Słanina Marta
Słodkowicz Anna i Marek
Słodownik  Edwarda
Słomka Jan
Słoniowska Bogumiła
Słowik Maria
Słowinska Ada i Tomasz
Słowińska Janina
Słowiński Jan i Elżbieta
Słup Paweł
Słupek Karolina i Marcin
Słupińska Aldona
Słupski Mirosław
Smagacz Antonina i Dariusz
Smagowicz-Tokarz Anna
Smejda Krzysztof
Smełkówna Zofia
Smiatek Bernadeta i Piotr
Smoczyńscy Sylwia i Jan
Smolaga Elżbieta
Smolarscy Anna i Marcin
Smoleń Dawid
Smolik Anna
Smolińscy Dorota i Łukasz
Smolińscy Tomasz i Marzanna
Smoter Arletta I Mirosław
SMÓŁKOWSKI WALDEMAR
Smulska Katarzyna
Smuniewska Urszula
Snaczke Alicja i Waldemar
Sneka Danuta i Janusz
Snopek Hanna Piotr
Sobala Krzysztof
Sobczakowie Marianna i Krzysztof
Sobczakowie, Sokalscy, Lipich
Sobczak-Sosnowska Karolina
Sobczyk Jacek
Sobczyk Ryszard
Sobek Joanna i Werner
Sobiczewski Piotr
Sobiech Justyna
Sobierajewski Paweł
Sobieszczyk Andrzej i Monika i Wojtuś
Sobiś Janusz
Sobków Bartosz
Sobocińska Dorota
Sobocińska Małgorzata
Sobolewski Andrzej
Sobota Rodzina
Sobór Anna i Sobór Marcin
Sojka Krystyna
Sokalski Grzegorz
Sokol Ewa
Sokolik Jan Ks.
Sokolik Natalia
Sokołowscy Joanna i Stefan
Sokołowska Beata
Sokołowska Izabela
Sokołowska-Wieleba Anna
Sokołowski Marcin
Sokołowski Mariusz
Sokołowski Piotr
Sokół Karolina
Solak Renata i Władysław
Solarczyk Marek ks.biskup
Solarz Anna Marek
Solewska Ewa
Solich Paulina
Soliło Tomasz
Soliński Edward
Soliński Edward
Soliński Edward
Solman Grażyna
Solski Przemysław
Solski Rafał
Sołectwo Nielepice gmina Zabierzów
Sołtyk Stanisław
Sołtys Bartłomiej
Sołtys Sławomir i Danuta
Sołtysiak Adam
Sopel Jadwiga
Soporek Zbigniew
Sørensen Anna
Sornat Robert
Soroka Monika
Sosin-Krosnowska Natalia
Sosińska Małgorzata
Soska Krzysztof
Sosnowska Bożena
Sosnowska Małgorzata
Sosnowska Roksana
Sosnowska-Burki Bogumiła
Sosnowski Tomasz
Sowa Tomasz i Gabriela
Sowińska Mariola
Sowińska Urszula
Spek Katarzyna i Jerzy
Spernacki Sławomir
SPICH TADEUSZ
SPICH TADEUSZ
Spiewak Tomasz
Spingardi Marta i Tom
Spingardi Rodzina
Splitt Grzegorz
Spóz Katarzyna
Spyra Agnieszka i Irena
Spyra Anna i Wojciech
Spyra Małgorzata
Šrajer Michał
Sromek Anna
Stachlewski Jacek
Stachnik Marta
Stachniuk Mateusz
Stachoń-Żolna Anna
Stachowicz Małgorzata i Wiesław
Stachowicz Sebastian
Stachura Anna
Stachura Marek
STACHURA MARIUSZ
Stachurska Emilia
Stachurska Jagoda i Jarończyk Joanna
Stachurska Marzanna i Stachurski Roman
Stachurski Jan; Stachurska Agnieszka; Stachurska Zofia
Stachurski Roman i Marzanna
Stafin Małgorzata
Stajuda Magdalena
Stala Damian
Stalewska-Davi Magdalena
Stanaszek Beata
Stanaszek Danuta Dariusz
Stanek Marek i Iwona
Staniak Jolanta
Stanisław Jasiński ks.
Stanisławscy Ewa i Janusz
Stanisławski Marek
Staniszewscy Małgorzata i Janusz z Rodziną
Staniszewska Elżbieta
Staniszewska Karolina
Stankiewicz Anna
Stankiewicz Jarosław, Janina z dziećmi
Stankowski Piotr
Stanowska Justyna
Staroń Ewa i Sebastian
Staros Elżbieta i Wojciech
Starosta Ilona i Przemysław
Starościc Emilka i Staś
Starowicz Aleksandra i Wojciech
Startek Anna
Starvvczewski Krzysztof
Starzyk Ewa i znajomi
Stasiełowicz Anna i Grzegorz
Stasikowska Bogusława
Stasikowska Bogusława
Stasiowski Jerzy
Staszak Stanisław
Staszel Danuta
Stawarek Roman
Stawicki Piotr
Stebel Damian
Stec Marcin
Stec Stanisław
Steczek Iwona i Marek
Steczkowski Łukasz
Stefaniak Krystyna i Zbysław
Stefańska Elżbieta
Stefański Andrzej
Steinhagen Rodzina
Steinhoff Łukasz
Stekla Anna
Stelęgowska Maria
Stelmach Ola
Stelmaszek Hanna Jadwiga
Stephanie Göde

Steplowski Jakub
Stępień Dorota
Stępień Elżbieta i Mariusz
Stępień Katarzyna i Bartosz
Stępień Marcin
Stępnik Monika
Stobińska Maria i Jan
Stocka Julia
Stoczek Szymon
Stojka Marek
Stojowska Maria
Stokalski Borys
Stokowski Łukasz
Stolarczyk Ewa
Stolarska Aleksandra
Stolarska Regina
Stolarska Zuzanna
Stolarski Tomasz
Stolarski Wojciech
Stolarz Ewa
Stolarz Krzysztof Józef
Stolfa Beata i Jerzy
Stolorz Anna
Stolorz Edyta i Rafał
Stołpiak Joanna
Stoń Zenon Ks.
Stoń Zenon ks.
Stopińscy Agnieszka i Jacek
Strakowski Artur i Anna
„Strąbosz Adam

Streżyński Edyta Jan
Stroińska Wanda Danuta
Strojny Jacek
Stróżyk Olga
Strugała Katarzyna
Strus Ewa i Roman
Strzałkowska Elżbieta
Strzałkowska Elżbieta
Strzelec Anna
Strzelecka Natalia
Strzelecka Natalia, Bernad i Szymon
Strzelecki Maciej
Strzemieczny Piotr
Strzemieczny Piotr
Studziński Witold
Stukator Justyna
Stybak Halina
Styła Cecylia i Roman
Styła Lech
Stypa Ryszard
Stypuła Grzegorz
Styrzyński Filip; Jadczak Patryk; Dryja Urszula, Krawczyk Igor i Emilia, Piestrzeniewicz Anna
Subocz Jadwiga i Andrzej
Subocz Marian Ks.
Suchańscy Mirosława i Grzegorz
Suchenek Justyna
Sudak Alina
Suder Marek
Suder Maria
Suder Maria i Leszek
Sudyka Joanna
Sujka Joanna
Sujka Wanda i Andrzej
Sujkowscy Renata i Lech
Sulich Robert
Sulkowska Elżbieta
Sułecki Szymon
Sułek Barbara
Sułek Barbara i Tadeusz
Sułek Katarzyna
Sułkowska Maria
Supel-Szczerbic Grażyna
Supeł Robert
Supera Krzysztof
Supińscy Beata i Krzysztof
Surmacz Anna i Grzegorz
Surmacz Czeslawa
Surmacz-Buszkiewicz Marta
Surówka Maria
Suwaj Małgorzata
Swietlik Anna i Robert
Swoboda Krystian
Sworacka Emilia
Sygulscy W.W.
Sylla Jakub
Sylpaczuk Jolanta
Sylpaczuk Jolanta
Synak Krzysztof
Synder Aleksandra
Synowiec Franciszka i Jakub
Sypniewscy Jolanta i Przemysław
Sysak Jakub
Sysak Jerzy i Ewa
Syska Stanisław
Szabelski Krzysztof
Szacht Milena
Szadkowska Anna
Szadkowski Paweł
Szadujkis Błażej
Szafoni Aneta
Szafrańscy Małgorzata i Marian
Szagżdowicz Marta
Szajek Agnieszka i Bartosz
Szajnik Monika
Szaliński Wiesław
Szaliński Wiesław
Szałajko Rafał
Szałajkowie Elżbieta i Jaromir
Szałatowie rodzina
Szałda Stanisław Ks.
Szałda Stanisław ks.
Szałek Rita
Szałkowscy Przemysław i Ewa
Szałwia Anna
Szanciło Tomasz
Szaraniec Jadwiga i Marek
Szarecka Alicja
Szarek-Kańska Aldona
Szatkowski Piotr
Szatkowski Samuel
Szaynok Bożena Tomek
Szczawińska Maria
Szczechowicz Anna i Paweł
Szczechowicz Anna i Paweł, Julcia, Piotruś, Gabrysia i Jaś
Szczecina Małgorzata
Szczepaniak Katarzyna
Szczepaniak Magda
Szczepaniak rodzina
Szczepaniak Wiesław
Szczepaniak-Rodzina
Szczepanik Magda
Szczepanski Robert
Szczepański Andrzej
Szczepański Grzegorz
Szczepański Grzegorz
Szczepara Jan
Szczerba Zofia
Szczerbowska Magdalena
Szcześniak Paweł
Szczodry Michał
Szczotka Aleksander
Szczotok Bogdan, Alina, Przemysław
Szczudło Marta
Szczupak Cezary i Edyta
Szczurek Alicja i Adam
Szczurek Katarzyna i Sławomir
Szczurek Krzysztof
Szczycińscy
Szczycińska Maria
Szczygielska Agnieszka
Szczygielski Marcin
Szczygieł Wiesław ks.
Szczypa Ewa
Szczypkowski Tomasz
Szczypta Ewa
Szczypta Wojciech
Szeib Mariusz z Parafii św. Jana Kantego w Poznaniu
Szejda Grażyna i Marian
Szeląg Agnieszka, Konrad i Aleksander
Szeląg Łukasz
Szelejak Marek
Szelenbaum Małgorzata
Szepietowski Tomasz
Szeptycka Katarzyna
Szewczak Elżbieta i Janusz
Szewczyk Agnieszka
Szewczyk Ewa Maria
Szewczyk Ewa Piotr
Szewczyk Ewa Piotr
SZEWCZYK JÓZEF I MARIA
Szewczyk Marek
Szewczyszyn Kazimierz
Szędzielorz Krzysztof
Szkarłatowie Magdalena i Łukasz
Szkoła Podstawowa im.Gen. Józefa Hallera w Mariance
Szkuta-Pochopień Teresa
Szlachetka Wiesław, Biskup pomocniczy Archidiecezji Gdańskiej
SZLEJTER BEATA
Szleszynska Ewa
Szmajda Magdalena
Szmal Paula i Krzysztof
Szmid Zofia i Włładysław
Szmuc Mateusz
Szmyd Justyna
Szmydki Magdalena
Sznajder Edyta i Paweł
Sznurawa Wojciech
Szoja Karolina
Szojer Tomasz
Szombara Marta
Szopa Katarzyna Andrzej
Szopiński Andrzej Ks.
Szostak Agata
Szostak Marian
Szostak Monika
Szostek Krystyna Budy Łańcuckie
Szot Ewa i Andrzej
Szpak Dariusz Kania i Natalia
Szpiller Maria
Szpinda Bogusława
Szporko Małgorzata
Szpunar Agnieszka i Konrad
Szramka Henryk
Szreder-Soroka Alicja i Soroka Tomasz
Sztal Przemysław
Sztul Kinga i Sławomir
SZTYK MARIOLA
Szuberga Daria
Szubert Marian
Szukalscy Edwin i Anna
Szulc Genowefa
Szulczyk Barbara
Szulej Krzysztof
Szulej Krzysztof
Szulik Tomasz
Szułdrzyńscy Róża i Michał
Szumilas Lucyna i Aleksander
Szumilas Marcin i Kinga
Szupienko Anna i Marcin
Szupryczyńska Marta
Szura Piotr z rodziną i przyjaciółmi
Szuster Teresa
Szustowski Sławomir
Szuszkiewicz Piotr
Szwala Maria
Szwarc Ireneusz
Szwarc Krzysztof
Szwech Grzegorz
Szwed Małgorzata
Szwed Maria i Józef
Szwedzińska Maja
Szyba Anna
Szydło Jan i Anna Rocławska
SZYDŁOWSKA EWA
Szydłowska Joanna
Szyłko Czesław
Szymaniak Teresa i Bogusław
Szymankiewicz Maria i Paweł
Szymańscy Anna i Aleksander
Szymańscy Basia i Andrzej
Szymańscy Michał i Agnieszka
Szymańska Antonina
Szymańska Beata
Szymańska Janina
Szymańska Katarzyna
Szymański Aleksander
Szymczak Sylwia
Szymczak Tomasz
Szymczyk Dariusz
Szymczyk Klaudia
Szymendera Agnieszka
Szymkiewicz Elżbieta i Marian
Szymkowiak Maciej
Szymon Bernad
Szymon Drzyżdżyk ks.
Szymoniak Elżbieta
Szymoniak Radosław, Ks.
Szymura Teresa
Szynal Anna
Szyndler Anna
Szynkiewicz Barbara i Tadeusz
Szypelow Karina i Bolesław
Szyszko Robert Ks.
Szyszkowski Feliks
Szytniewska Marta
Szytniewska Marta
Ścieglińska Dorota
Ścierska Katarzyna
Ścigaj Ewa
Ślak Ewa
Ślązak Marcin
Śledź Joanna
Ślepko Marcin
Ślęczek Agnieszka
Ślęczka Paweł
Ślipek-Dzieńkowska Jolanta
Śliwa Anna i Piotr
Śliwa Magdalena
Śliwiak Mariusz i Joanna
Śliwińscy Anna Przemysław
Śliwińska Anna
Śliwińska Krystyna
Śliwiński Franciszek
Śliwiński Józef
Ślubowska Alicja
Ślusarska Krystyna
Śmiałek Grażyna i Michał
Śmiałkowscy Dorota i Madzia i Andrzej
Śmieja Beata Marta Maciej
Świątek Elżbieta
Świątek i Dorota Grzegorz
Świątkiewicz-Mośny Wiesław i Maria
Świątkiewicz-Szóstak Aleksandra
Świątkowska Alina
Świder Maria
Świdrak Leszek
Świerczyńska Ewa
Świeżewska Ewa i Marek
Święch Barbara i Maciej
Święch Krystyna
Święch Rafał i Barbara
Święcicka Bożena
Święcicki Wawrzyniec
Święcicki Wawrzyniec
Święcickich Rodzina
Świętojański Bartosz
Świętoń Jadwiga
Świst Grzegorz
Świś Honorata
Świtacz Małgorzata i Jacek
Świtaj Tomasz
Świtała Rafał
Świtała Teresa
Świtoń Anna
Tabak Antoni
Tabisz Anna i Paweł Grgorczyk
Tabisz Maria i Roman
Tabisz Michał i Ewelina
Tabisz Zygmunt i Basia
Tabor Józef
Tacka Barbara
Taczuk Krystyna
Tadla Katarzyna i Maciej
Talarczyk Renata i Krzysztof
Talarek Jerzy
Taran Gence Dorota
Tarasiuk Anna i Piotr
Taraszkiewicz Monika
Taraszkiewicz Monika i Andrzej
Tarczyńscy Alina i Krzysztof
Targońska Elżbieta
Targosz Grzegorz
Tarnowska Joanna Ryszard z dziećmi
Tatarczyk Krzysztof
Tatka Krystyna
Tchórz Magdalena
Techniplast Pracownicy
Teinert Zbigniew
Telatyńska Elżbieta
Teleszewska Genowefa
Terebeccy Beata i Piotr
Teresa Marek
Tereszkiewicz Agata i Krzysztof
Tesla Alicja
Tkacz Maja
Tobera Janina
Toczydłowska Barbara
Tokajuk Ewa
Tokar Rafał
Tokarczyk Bożena
Tokarska Iwona
Tolsdorf Piotr i Małgorzata
Tomalik Kazimierz
Tomalik Maria
Tomasiewicz Ewa
Tomasik Jan
Tomasz Bodek
Tomasz Bratek
Tomasz Kosewski
Tomasz Teresa Janota
Tomaszewicz Urszula
Tomaszewicz Urszula
Tomaszewska Barbara
Tomaszewski Jarosław
Tomczak Asia
Tomczak Iwona
Tomczak Małgorzata
Tomczuk  Jarosław – Apteki Dr. Optima
Tomczyk Joanna
Tomczyk Karolina i Krzysztof
Tomecka Anna
Tomikowska Agnieszka
Tomke Henryk ks. Parafia pw. Wniebowzięcia NMP Toporzyk (diec. Koszalińsko- Kołobrzeska)
Tomkowska Joanna
Toński Paweł
Toruńczyk Helena
Toruńczyk-Ruiz Sabina i Kuba Ruiz
Traczewska Halina
Traczyk Barbara
Traczyk Bozena
Trawińska Hanna
Trąbka Stanisław
Trembla Wojciech
Trepczyńscy Bożena i Lech
Trędzbor Beata
Trociak Paweł
Troczyńscy Zuzanna i Adam
Troć Maciej
Troć Maria
Trojan Kazimierz
Trojanowski Piotr
Troń Edward
Trubiłowicz Elżbieta i Piotr
Truchel Alicja i Tomasz
Truskolaska Justyna
Truszkowska Agnieszka
Truszkowski Tomasz
Trybała Zofia
Trybuchowski Wojciech
Trybusiewicz – Pieńkowska Krystyna z Parafii św. Biskupa w Gdańsku Wrzeszczu
Trzaska Tomasz Ks.
Trzaskalski Wojciech
TRZASKOWSKI KRZYDZTOF
Trzaskowski Krzysztof
Trzciałkowski Arkadiusz
Trzciński Marcin
Trzeciak Anna
Trzeciakowski Witold
Trzepizur-Miedzinska Wioleta
Tuczykont Marek
Tuleja Jan i Maria
Tuleja Maria i Jan
Tulpan Arkadiusz
Tumielewicz Krzysztof
Tunkiewicz Katarzyna
Tupaj Sławomir ks.
Tupalski Andrzej
Turaj Witold
Turczański Krzysztof
Turczyński Damian i Białobrzewscy Ola i Marcin
Turek Agnieszka
Turek Jacek
Turek Jacek
Turek Jacek
Turek Krystyna i Tomasz
Turek Maria
Turek Rafał i Wanda
Turek Sławomir
Turkosz Halina
Turkowska Anna
Turos Józefa
Turzyńska Elżbieta i Wicenciak Katarzyna
Tusiewicz Beata i Marek
Tusinski Piotr
Tutak Piotr
Twardawa Joanna
Twardowscy Małgorzat i Mirosław
Twardowski Adam
Tyc Hubert
Tylikowski Andrzej i Alicja Siemak-Tylikowska
Tylikowski Łukasz
Tymiński Andrzej
Tymul Alicja i Jerzy
Tyszecka Danuta
Tytz Piotr z Rodziną
Ufnal Katarzyna
Ulbrychowie Agnieszka i Paweł
Ulężałka Andrzej
Ulrych Helena
Uniejewscy Piotr i Marżolena
Urban Ewelina i Grzegorz
Urban Kasia
Urban Stanisław i Martyna
Urbaniak Agnieszka i Andrzej
Urbaniak Dawid
Urbaniak Dawid
Urbaniak Łukasz
Urbaniak Sylwia
Urbańcowie Katarzyna i Tomasz
Urbańska Anna
Urbańska Ewa
Urbańska Joanna
Urbańska Maria
Uroda Dariusz
Urszula i Kurt Derenek
Verleyen Szulc Małgorzata
Wacek Joanna
Wach Michalina i Michał
Wach-Golda Marzena
WACLAWEK PIOTR
Wacław Marta
Wacławek Tomasz
Wadoń Antoni
WAGNER-RADZICKA ELŻBIETA, RADZICKI PIOTR
Wakuła Mieczysław i Kamińska Anna
Walasek Ewa i Jerzy
Walaszek Anna Bartosz
Walczak-Kwasowiec Agnieszka
Walczok Janina
Walczuk Anna
Walczuk Anna
Walecz-Majewska Nina
Walerowscy Barbara i Wlodzimierz
Waletko, Skowronek, Rangol, Osman, DPS
Walewic Łukasz
Waliccy Barbara i Piotr
Waligóra Krzysztof Ks.
Waligóra Piotr ks. – wspólnota Domowego Kościoła, Kraków- Nowy Ruczaj par. MB Królowej Polski
Waliński Maciej
Walkiewicz Ola
Walkusz Anna i Zbigniew z dziećmi
Walter Łukasz i Agata
Walukiewicz Dorota
Waluś Rodzina
Wałachowski Tomasz Usługi Geodezyjno – Kartograficzne
Wałczyk Beata i Marek
Wałejko Bogusław
Wałęsa Magdalena
Wanat Marian ks.,Palej Paweł ks., Tarasiuk Andrzej ks.
Wanat Zbigniew
Waniczek Barbara
Wanot Małgorzata
Wanot Małgorzata
Wańka Agnieszka i Wojciech
Waradzyn Zbigniew
Wardecka Paulina
Wardeński Michał
Warejko Artur
Wargowscy Jan i Teresa
Warmińscy Iwonna i Ryszard
Warmuzińska Violetta
Warnowie Rodzina
Warzocha Katarzyna
Warzybok-Rogula Dorota
Wasiak Dariusz
Wasilew Denis
Waszak Krystyna i Michał
Waszczuk Alicja
„Waszczuk Marian

Waszkiewicz Andrzej
Waszniewski Marek
Waśko Adam
Waśniewska Małgorzata
Waśniewski Stanisław
Wataha Elendili
Wawryka Barbara i Grzegorz
Wawrzyczek Zofia
Wawrzyczek Zofia i Grzegorz
Wawrzynek Lucyna
Wawrzynek Piotr Ks.
Wawrzyniak Krzysztof i Marta
Wawrzyńczyk Maciej i Marzena
Wawszczak Anna
Wąsacz Anna
Wąsik Ewa
Wąsowscy Katarzyna i Mikołaj
Wąsowski Jan
Wątkowska Joanna
Wątor Bogdan
Wątroba Jan, Biskup Diecezji Rzeszowskiej
Wdowik Stanisława
Weber Ewa
Wegrzecki Piotr
Wełnitz Janian
Wełnitz Janina
Wełnitz-Kędra Elżbieta
Weremczuk Danuta i Józef
Wereszczyński Łukasz i Kisiel Karolina
Wertka Agnieszka
Wesołowscy Aleksandra i Karol
Wesserling Malwina
Westwalewicz Jolanta
Weszka Alina
Weyher Jan
Węglarczykowie Agnieszka i Maciej
Węglorz Grzegorz ks.
Węglowski Damian
Węgrzyn Wojciech
Węgrzyniak Wojciech
Wiatr Joanna
Wiatrak Eugenia i Barbara
Wiatrowski Mariusz
Wiącek Sławomir
Wichary Helena
Wichlacz Malgorzata
Wichowski Piotr
Wichrowska Maria
Widelska Alina
Widlińska Joanna
Widźgowska Dorota
Wiecha Tadeusz
Wieczorek Anna i Krzysztof
Wieczorek Danuta
Wieczorek Grzegorz i Katarzyna
Wieczorek Janina
Wielgosz Marta
Wielgosz Paweł
Wielgus Agnieszka
Wielowieyski Andrzej
Wiercińscy Dorota i Paweł
Wieremiejczuk Paweł i Jolanta
Wierzbanowscy Marlena i Stanisław
Wierzbiccy Robert i Małgorzata i Maria
Wierzbicka Lucyna
Wierzbicka Maria
Wierzbicka-Kopytko Beata
Wierzbowscy Małgorzata i Antoni
Wierzbowska Maria
Wierzbowska Maria
Wierzbowski Maciej
Wierzchowscy Grażyna i Eugeniusz
Wierzchowska Aleksandra
Wierzchowska-Bańka Maria
Wiese Jan
Wieszczeczyński Łukasz
Wiewióra Jakub
Wiewiórska Stanisława
Więcek Barbara
Więch Aneta
Więch Dominika
Więckowski Andrzej
„Więckowski Andrzej Piotr

Więckowski Ireneusz
Wiktorowicz Dorota
Wiktorowie Małgorzata i Łukasz
Wilamowska Beata
Wilczek Leokadia
Wilczyńska Anna
Wilczyńska Joanna
Wilczyńska Weronika
Wilga Roman
Wilińska Teresa
Wilk Agnieszka
Wilk Alicja i Tadeusz
Wilk Jan
Wilk Jerzy
Wilk Józef Ks.
Wilk Tomasz
Wilkołazcy Krzysztof i Anna
Wilkos Helena i Lech
Wilkowscy Danuta i Henryk
Wilkowscy Jola i Wojciech
Will Izabela
Willenberg Agnieszka
Willenberg Agnieszka
Willimowski Wojciech
Wingert Grzegorz
Winiarczyk Ryszard
Winiarska Magdalena
Winiarska Pożaroszczyk Anna i Dariusz Pożaroszczyk
Wirkowscy Janina i Czesław
Wisniewska Malwina
Wisniowscy Irena Piotr
Wiśniewska Dorota
Wiśniewska Joanna
Wiśniewska Magdalena
Wiśniewski Jacek
Wiśniewski Krzysztof
Wiśniowska Katarzyna
Wiśniowski Łukasz
Witaszek Jacek
Witko Józef
Witkowscy Joanna i Włodzimierz
Witkowska Agnieszka
Witkowska Bożena
Witkowska Izabela
WITKOWSKA MARIA
Witkowska Maria i Magdalena
Witkowski Dominik
Witkowski Paweł
Witkowski Zbigniew
Witosz Grażyna
Wlekły Mirosław
Włodarczyk Adrian
Włodarczyk Anna
Włodarczyk Maria i Krzysztof
Włodarczyk Przemysław
Włodarczyk Zofia
Włodarczyk-Gajda Barbara
Włodarska Maria
Włodarski Dawid
Włodarski Krzysztof
Włodkowski Bartłomiej
Wnęk Maria
Wnętrzak Bogusław i Edyta
Wnętrzak Kazimierz
Wnuk Agnieszka
Wnukiewicz Janusz
Wodecki Tomasz
Wojakowska Janina
Wojakowska Katarzyna
Wojciechowscy Anna i Paweł
Wojciechowscy Joanna i Tomasz
Wojciechowska Dorota
Wojciechowska Karolina
Wojciechowski Eugeniusz
Wojciechowski Marcin
Wojcieszak  Renata i Edek Tomala, Elżbieta i Janusz Sady, Cecylia i Leszek
Wojdyga Andrzej
Wojdyło Marta i Andrzej
Wojewoda Mariusz
Wojewódzcy Agnieszka i Mariusz
Wojewódzka Grazyna
Wojnar Renata i Grzegorz
Wojnarska Danuta
Wojnecki Ryszard
Wojno Sebastian
Wojnowie Iwona i Sebastian
Wojnowska Zofia
Wojtala Czesława
Wojtala Dorota
Wojtania Małgorzata
Wojtasiewicz Bernard
Wojtaś Marek
Wojtczak
Wojtczak-Gaglik Elżbieta
Wojtkowiak Agnieszka
Wojtkun Jarosław
Wojtulewicz Renia i Michał, Mateusz, Łukasz, Jan i Zosia
Wojtyra Ewa
Wojtysiak Jacek
Wolak Agnieszka
Wolak Katarzyna
Wolanin Klaudia
Wolarz Robert i Sylwia
Wolf Adam
Wolff-Zdzienicka Elżbieta Henryk
Wolińska Joanna
Wolińska Jolanta
Woliński Tomasz
Wolna-Kubicka Katarzyna
Wolnicka-Ogiegło Teresa
Wolnik Dorota i Bogdan
Wolny Andrzej Ks.mgr lic.
Wolny Krzysztof
Wolontariat Szkolny – Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Przysietnicy
Wolscy Bożena i Tomasz
Wolska Agnieszka
Wolska Lucyna
Wolszakiewicz Piotr
Wołąkiewicz Zbigniew
Wołczyk Justyna
Wołodko Anna
Wołoszyn Gabriel
Wondołowscy Renata i Stanisław
Wondołowscy Renata Stanisław
Wonko Maria Jolanta
Worbs Marcin Ks.
Woroszyło Beata
Woś Krzysztof
Wośko Irena i Jan
Wośkowiak Maria
Woźniak Agnieszka
Woźniak Aleksandra
Woźniak Elżbieta
WOŹNIAK KRZYSZTOF
Woźniak Maciej
Woźniak Małgorzata i Olaf
Woźniak Sebastian
Woźniak Tadeusz
Woźniak Tomasz
Woźniak Wojciech
Woźniakowie Czesława i Mariusz
Woźnica Władysław Zakład Usługowo-Produkcyjno-Handlowy
Woźnicki Jacek
Wożniakowie Halina i Tadeusz
Wójciak Marta
Wójcicka Marzena
Wójcik Agata
Wójcik Bernadetta i Andrzej
Wójcik Bożena
Wójcik Dorota i Jacek
Wójcik Jakub
Wójcik Jolanta i Mariusz
Wójcik Karol
Wójcik Katarzyna
Wójcik Maja
Wójcik Marta
Wójcik Marzena
Wójcik Rafał Ks.
Wójcikowska Magdalena
Wójtowicz Daniela i Wojciech
Wójtowicz Piotr i Anna
Wójtowicz Piotr i Anna
Wrężel Piotr
Wrona Tymoteusz
Wroniszewscy Rodzina
Wrońska – Jopkiewicz Ewa
Wróbel Dariusz
Wróbel Joanna
Wróbel Krystyna
Wróbel Marek
Wróbel Tomasz
Wróbel-Pietrzak Hanna
Wróblewscy Beata i Bogdan
Wróblewska-Labus Beata
Wrzesiński Marcin
Wrzołek-Romańczuk Małgorzata
Wszoła Paweł, Sylwia
Wszołek Piotr
Wudarczyk Marcin
Wyborscy Izabela i Wit
Wyborska Izabela
Wycisłowscy Anna i Krzysztof
Wydrzyńska Ewa
Wygoda Jacek i Katarzyna
Wypychowicz Agnieszka
Wyrozumska Edyta
Wyrwol Anna
Wyrzykowscy Beata i Artur
Wyrzykowska Monika
Wysoccy Barbara i Andrzej
Wysoccy Ewa i Piotr
Wysoccy Ewa i Tomasz
Wysoccy Iwona i Jerzy
Wysocki Bartosz
Wysocki Piotr
Wyszatkiewicz Andrzej
Wyszomirska Maria
Wyszyńska Joanna
Wyszyńska Katarzyna
Wyżgoł Jan
Wyżgoł Maciej
Wzgarda Aleksandra
Zabdyr Maria i Piotr   F.U Omen
Zabielscy Małgorzata I Zbigniew
Zabielscy Małgorzata i Zbigniew
Zabłotny Jarosław
Zaborowscy Joanna i Krzysztof
Zaborowski Leszek
Zaborowski Tomasz
Zabrzański Marcin
Zachara Stefan
Zacheja Małgorzata
Zacher Jerzy
Zacher Jerzy
Zachorowska Jolanta
Zachwiej Bogumiła
Zaczek Rajmund
Zadarko Krzysztof Bp. (biskup pomocniczy Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej)
Zadrożna Justyna
Zagata Anna
Zagórska-Hus Barbara
Zagórska-Marek Beata
Zaguła Weronika
Zaguła Wojciech
Zając Anna
Zając Łukasz
Zając Sławomir
Zając Sławomir
Zając Zdzisława
Zajączkowski Paweł
Zajączkowski Ryszard i Anna
Zajdel Joanna
Zakrzewscy Justyna Benedykt
Zakrzewska Agata
Zakrzewska Justyna
Zakrzewski Dawid
Zaleśny Robert
Zalewscy Janusz , Mariola i Adrian
Zalewscy Joanna i Marcin
Zalewska Anna
Zalewska Małgorzata
Zalewski Bogdan
Zalewski Janusz
Zaliński Władysław
Zaliwscy Małgorzata i Janusz
Załęscy Marta i Zdzisław
Załuska Katarzyna
Zańko Teresa
Zapiór Maciej
Zaporowicz Bożena
Zaporowski Witold
Zapotoczny Szczepan
Zapotoczny Szczepan
Zaremba MP
Zaremba-Witaszek Maria
Zaręba Aleksandra
Zarzeccy Magdalena i Piotr
Zarzyccy Aleksandra i Jerzy
Zarzycki Jan
Zatorowie Patrycja i Michał
Zawada Wojciech
Zawada-Mokry Magdalena
Zawadowicz Piotr
Zawadzcy Gabrysia i Konrad z Franiem i Krysią
Zawadzka Anna
Zawadzka Marta
Zawadzki Krzysztof
Zawal Agnieszka i Tomasz
Zawieja Zofia
Zawiejska Agnieszka
Zawilińscy Monika i Kamil
Zawiła Bożena
Zawistowscy Rodzina
Zawisza Agnieszka i Bartek
Zawisza Halina
Zawiślak – Dolny Katarzyna
Zawiślan Daniela i Jan
Ząbek Sławomir i Jolanta
Zbąszyniak Zenon
Zbroszczyk Barbara
Zbuccy Monika i Piotr
Zbylut Barbara
Zdanowscy Agata i Piotr
Zdenkowska Marcelina
Zdrojewska Alicja
Zdrojkowski Ireneusz
Zdrzałek Gabriela i Jerzy
Zdrzałek Krystyna
Zdun Tomasz
Zduńczyk Filip
Zdziech Andrzej
Zegar Marzena i Andrzej
Zegartowscy Małgorzata i Paweł
Zeman Patrycja i Sławomir
Zemła Robert
Zewar
Zewar
Zęgota Martyna i Dariusz
Zgajewscy Katarzyna i Jarosław
Zgorzelscy Barbara i Andrzej
Zgraja Kamilla i Norbert
Ziaja Edward
Ziaja Marek
Ziarkiewicz Mateusz
Ziarkowski Andrzej
Ziarnik Marek
Ziarno Janusz i Marianna
Zielewicz-Głowicka Elżbieta
Zielinska Lidia
Zielińscy Dorota i Piotr
Zielińska Hilaria
Zielińska Jadwiga
Zielińska Małgorzata
Zielińska-Hosa Anna
Zieliński Andrzej
Zieliński Jakub
Zieliński Wojciech
Ziembla Maria
Ziemieśkiewicz Andrzej Ks.
Ziemlańska Maria
Zientkowski Antoni
Zięba Bronisława i Krzysztof
Zięba Elżbieta Wincenty
Zięba Halina
Zięba Maria i Tadeusz
Zięcik Anna
Zimnicka-Prabucka Renata
Zimnicki Marek
Zimnoch Robert
ZIMNY AGNIESZKA i ADAM
Zimoch Krzysztof
Zimoń Damian
Zimończyk Alicja i Alojzy
Zinkiewicz Patrycja
Zinkiewicz Stanisław
Ziobro Agata
Ziobro Anna
Ziołkowscy Lucyna i Zbigniew
Zioło Adam i Małgorzata
Ziółkowska Mirosława
Ziółkowska Mirosława
Zmuda Agnieszka i Bogdan
Zmyślińska Ewa
Zommer-Haliniarz Maria i Józef Haliniarz
Zontek Kasia
Zosiuk Bartłomiej i Katarzyna
Zowczak Piotr i Marta
Zółtowska i Niemojewski
Ztmerman Maria
Zubelewicz-Szkodzinska Barbara
Zug Urszula
Związek Celina
Zwierz Witold i Jakub
Zwolińscy Aneta i Bogusław
Zwolińska Aleksandra
Zych Ewa
Zyga Michał
Zygmunt Marek Miszczak
Żaczek Leszek
Żak Damian
Żak Elżbieta i Krzysztof
Żak Genowefa
Żak Krzysztof
Żak Stanisław i Anna
Żak-Amborska Anna
Żakowska Marta
Żaryn Małgorzata i Jan
Żebrowscy Magdalena, Marek i Konstanty
Żebrowska Ewa
Żebrowski Wojciech Orto-Med
Żerdzińska Anna
Żochowski Jerzy
Żok Tamara i Fiołka Anna i Wawro Elżbieta Trochimowicz
Żołna Henryk
Żołnowski Kuba
Żółciński Karol
Żółtek Kasia i Marcin
Żółtowska Agata
Żółtowska-Gimińska Ksenia
Żukowie Anna i Andrzej
Żukowscy Anna i Ryszard
Żukowscy Beata i Rafał
Żur Iwona i Tomasz
Żurad Andrzej
Żurawska Mariola
Żurawski Adam
Żybura Monika z rodziną
Życzkowska-Nowak Ewa i Krzysztof Nowak
Żylicz Agnieszka i Olaf
Żyła Szymon
Żyrkowski Cezary
Żyto Anna
Żywiec Magdalena z Rodzicami


Parafia św Marii Magdaleny w Cieszynie”
Archidiecezja Poznańska – Rada Społeczna
DEKANAT PASŁĘK 2
Dekanat Prabuty
GRUPA O. PIO PRZY PARAFII WNIEBOWZIĘCIA NMP W JAŚLE
Grupa osób z Parafii pw św. Michała Archanioła w Wilkowicach
Kościół Akademicki OO. Dominikanów w Poznaniu
Kościół Najśw. Serca Pana Jezusa i Matki Bożej Pocieszenia
Kuria Prowincjalna Warszawskiej Prowincji Karmelitów Bosych
Odnowa w Duchu Świętym im. Dzieciątka Jezus w Chojnicach
Parafa Katedralna w Tarnowie
Parafia p.w. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Żarskiej Wsi
Parafia pw. Imienia Maryi w Poznaniu
Parafia pw. Najświętszego Zbawiciela – Poznań
Parafia pw. Niepokalanego Serca Maryi w Kobyli Archidiecezja Katowicka
Parafia pw. Opatrzności Bożej w Bielsku-Białej
Parafia pw. św. Anny w Marynowach
Parafia pw. św. Gerarda Majelli w Gliwicach
Parafia pw. św. Pawła w Bielsku-Białej
Parafia św Antoniego z Padwy w Orzeszu-Zgoniu
Parafia św. Ignacego Loyoli w Warszawie
Parafia Św. Józefa Robotnika w Janowicach
PARAFIA ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA W GOLESZWIE
Parafia  Niepokalanego Poczęcia NMP w Krojantach grupa Aleksandry Kubiak
Parafia  pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Żorach-Roju
Parafia  pw. Św. Karola Boromeusza, Warszawa
Parafia  pw.Św.Bartłomieja w Wójtowej diecezja rzeszowska – ofiara od kilku rodzin
Parafia  św. Bartłomieja Lipowa
Parafia Annopol pw.Św.Joachima i Św. Anny woj.świetokrzyskie
Parafia Archikatedralna św. Jana Chrzciciela w Warszawie
Parafia Archikatedralna w Gdańsku-Oliwie
Parafia Bazylika Mariacka  Wniebowzięcia NMP w Gdańsku
Parafia bł. 108 Męczenników w Powierciu
Parafia Bożego Ciała
Parafia Bożego Ciała i św. Barbary Rybnik Niewiadom
Parafia Bożego Ciała w Bytomiu-Miechowicach
Parafia Bożego Narodzenia w Rudzie Śląskiej – Halembie
PARAFIA CHMIELÓW / TARNOBRZEG
Parafia Chrystusa Króla Gliwice
Parafia Chrystusa Króla w Czyżowicach
Parafia Chrystusa Króla Wszechświata, PIASTÓW
Parafia Chrystusa Króla, Lędziny – Hołdunów
Parafia Chrystusa Sługi w Poznaniu
Parafia Ciała i Krwi Pańskiej Mysłowice – Ławki
Parafia Drogomyśl, Pl. Dobrego Pasterza 2
Parafia Ducha Świętego w Osinach
Parafia Ducha Świętego w Wodzisławiu Śląskim
Parafia Dylągówka
Parafia Dziesięciu Tysięcy Męczenników z Góry Ararat – Niepołomice
Parafia Farna p.w. Świętej Trójcy w Gnieźnie
Parafia Farna w Poznaniu
Parafia Farna w Poznaniu
Parafia im. NMP Piekary Śląskie
Parafia Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza w Chorzowie Batorym
Parafia Jezusa Chrystusa Odkupiciela w Czechowicach-Dziedzicach
Parafia Katedralna w Tarnowie
Parafia Kąty, diec. rzeszowska
Parafia Krzyża Świetego, Tychy-Czułów
Parafia Krzyża Świętego w Siemianowicach Śląskich
Parafia Laliki
Parafia M. B. Królowej Różańca Świętego, Łaziska Górne
Parafia M.B. Częstochowskiej, Śląskie
Parafia M.B. Różańcowej, Ruda Śląska
Parafia Matki Boskiej Bolesnej w Mysłowicach-Brzęczkowicach
Parafia Matki Boskiej Bolesnej w Mysłowicach-Brzęczkowicach
Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej i św. Wacława,  Lubicz
Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej w Drogomyślu, Diecezja Bielsko-Żywiecka
Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej w Latowicach
Parafia Matki Boskiej Nieustajacej Pomocy i św. Rozalii w Maciejkowicach
Parafia Matki Boskiej Ostrobramskiej w Bydgoszczy
Parafia Matki Boskiej Szkaplerznej w Dąbrowie Górniczej
Parafia Matki Boskiej Zwycięskiej w Bydgoszczy
Parafia Matki Bozej Czestochowskiej ul Zagorna 5 Warszawa
Parafia Matki Bożej Bolesnej Jawiszowice-Os. Brzeszcze
Parafia Matki Bożej Bolesnej w Rybniku
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej Sobów/Tarnobrzeg
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Knurowie
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Skawicy
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej, Mysłowice Kosztowy
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej, Warszawa
Parafia Matki Bożej Fatimskiej
Parafia Matki Bożej Fatimskiej w Katowicach-Piotrowicach
Parafia Matki Bożej Fatimskiej w Warszawie
Parafia Matki Bożej Kodeńskiej w Pilawie
Parafia Matki Bożej Królowej Aniołów, Wilkowyje
Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Elblągu
Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Jabłonnie
Parafia Matki Bożej Królowej w Sokolnikach – Lesie
Parafia Matki Bożej Łaskawej w Chmielniku
Parafia matki Bożej Nieustającej Pomocy
Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy- Katowice diec Archidiecezja Katowicka
Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Bukowie
Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Świdwinie
Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Trzcińsko Zdrój
Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Trzcińsko Zdrój
Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Piekary Śląskie- Kozłowa Góra
Parafia Matki Bożej od Wykupu Niewolników w Okonku
Parafia Matki Bożej Piekarskiej – Katowice – Osiedle Tysiąclecia
Parafia Matki Bożej Różańcowej
Parafia Matki Bożej Różańcowej w Trzebini, Żywiec, Trzebinia
Parafia Matki Bożej Różańcowej, Jastrzębie – Zdrój
Parafia Matki Bożej Różańcowej, Lędziny ul. Matki Bożej Różańcowej 8
Parafia Matki Bożej Szkaplerznej Imielin
Parafia Matki Bożej Szkaplerznej w Gierałtowicach
Parafia Matki Bożej Szkaplerznej w Godziszce
Parafia Matki Bożej Szkaplerznej w Korzennej
Parafia Matki Bożej Śnieżnej Zarzecze/Nisko
Parafia Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Dźwirzynie
Parafia Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Głoskowie
Parafia MATKI BOŻEJ WSPOMOŻENIA WIERNYCH W OŚWIĘCIMIU
Parafia MB Nieustającej Pomocy w Hucie Mińskiej
Parafia MB Pocieszenia w Budzowie
Parafia MB Różańcowej – Lędziny
Parafia MB Różańcowej, Halemba
Parafia MB Różańcowej, Zwonowice
Parafia MB Szkaplerznej i Św. Piusa X w Jejkowicach
Parafia MB Szkaplerznej i Św. Piusa X w Jejkowicach
Parafia MB Szkaplerznej w Brzeźcach
Parafia MB Szkaplerznej w Dąbrowie Górniczej
Parafia MB Wszechpośredniczki Łask i św. Antoniego
Parafia Męczeństwa św. Jana Chrzciciela w Grzawie
Parafia Miłosierdzia Bożego Poznań
Parafia Miłosierdzia Bożego w Krakowie Nowym Prokocimiu
Parafia Miłosierdzia Bożego w Niewiadomiu
Parafia Miłosierdzia Bożego w Orzeszu – Zazdrości
Parafia Miłosierdzia Bożego w Palikówce – diecezja rzeszowska
Parafia Miłosierdzia Bożego w Poznaniu
Parafia Miłosierdzia Bożego w Tychach
Parafia Miłosierdzia Bożego, Skierniewice
Parafia Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa w Bystrej Krakowskiej
Parafia Najdroższej Krwi Pana Jezusa w Bystrej Krakowskiej
Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa – Mysłowice
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa Chorzów Batory
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa Tychy – Paprocany
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bieruniu Nowym
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Brzezinach Śląskich
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Chorzowie
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Drawsku
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Katowicach – Murckach
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kochcicach, Diecezja Gliwicka
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krzyżkowicach
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybniku – Niedobczycach
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Świętochłowicach-Piaśnikach
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Zabrzu -Rokitnicy
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa, Katowice – Koszutka
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa, Przypki Archidiecezja Warszawska
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa, Rogów
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa-Krzyżkowice
Parafia Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Kaczkach Średnich
Parafia Najświętszej Maryi Panny Krlowej Rodzin w Jankowicach
Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Aniołów w Adamowicach
Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Odkupiciela w Łodzi
Parafia Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej w Obornikach archidiecezja poznańska
Parafia Najświętszych Imion Jezusa i Maryi w Katowicach Brynowie
Parafia Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Pszowie
Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Inwałdzie
Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie
Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczercowie
Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Warszawie
Parafia Narodzenia NMP i św. Walentego, Bielsko-Biała Lipnik
Parafia narodzenia NMP Racławice
Parafia Narodzenia NMP w Bełchatowie
Parafia Narodzenia NMP w Bełchatowie
Parafia Narodzenia NMP w Jodłowniku
Parafia Narodzenia NMP w Lubiniu
Parafia Narodzenia św. Jana Chrzciciela
Parafia Narodzenia św. Jana Chrzciciela – Tychy  – Cielmice
Parafia Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Cieszynie Diec.Bielsko-Żywiecka
Parafia Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Lesznie koło Warszawy
Parafia Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Radłowie
Parafia Narodzenia św. Jana Chrziciela w Lesznie koło Warszawy
Parafia Naświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie
Parafia Nawiedzenia NMP w Bardzie Śl.
Parafia Nawiedzenia NMP w Bielsku-Białej
Parafia Nawiedzenia NMP w Mysłowicach Brzezince
Parafia Nawiedzenie NMP w Widzowie – archidiecezja częstochowska
Parafia Nawiedzenie NMP, Dolnośląskie
Parafia Niepokalanego Poczecia NMP i św. Maksymiliana w Mysłowicach – Janowi Miejskim
Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświetszej Maryi Panny w Katowicach
Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP grupa Wiesława
Parafia Niepokalanego poczęcia NMP Krojanty grupa Anna Tobolewska
Parafia Niepokalanego poczęcia NMP Krojanty grupa Jacka
Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP Parafia Wrzeciono
Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Gdańsku
Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Krojantach grupa Sławomira Wilbik
Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Legowie
Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Łęgowie
Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP Wrzeciono
Parafia Niepokalanego Serca Maryi Panny w Leśniewie
Parafia Niepokalanego Serca Maryi w Kokoszycach
Parafia Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Jastrzębiu-Zdroju- Ruptawie
Parafia Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Krzyżowej
Parafia Niepokalanego Serca NMP w Książenicach
Parafia Niepokalanego Serca NMP w Łaziskach Dolnych
Parafia Niepokalanego Serca NMP w Żorach Rowniu
Parafia NM Wspomożenia Wiernych w Zalesiu Dolnym
Parafia NMP Królowej Aniołów w Chudowie
Parafia NMP Królowej Pokoju w Olzie
Parafia NMP Królowej Polski w Kobielicach
Parafia NMP Królowej Polski w Lęborku
Parafia NMP Królowej Polski w Nakle nad Notecią
Parafia NMP Królowej Polski w Pogórzu
Parafia NMP Królowej Polski, Bielsko Biała
Parafia NMP Królowej Różańca Świętego w Gdańsku  plac NMP 1
Parafia NMP Królowie Aniołów, OO. Dominikanie
Parafia NMP Matki Kościoła w Otrębusach
Parafia NMP Matki Kościoła w Żorach Rogoźnej
Parafia NMP Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej
Parafia NMP Uzdrowienia Chorych w Bojszowach Nowych
Parafia NMP Wspomożenia Wiernych w Zalesiu Dolnym
Parafia NMP Wspomożenia Wiernych w Zalesiu Dolnym – Parafialna Grupa Charytatywna
Parafia NMP Wspomożenią Wiernych, Katowice – Wełnowiec
Parafia NSPJ i św. Jana Bosko
Parafia NSPJ Nowy Tomyśl
Parafia NSPJ w Gdyni
Parafia NSPJ w Jastrzębiu Zdroju
Parafia NSPJ w Kętach (diecezja bielsko-żywiecka)
Parafia NSPJ w Niedźwiadzie,Archidiecezja Lubelska
Parafia NSPJ w Piasku k/Pszczyny
Parafia NSPJ w Pietrzykowicach
Parafia NSPJ w Turku
Parafia NSPJ w Turku
Parafia NSPJ w Wyrach
Parafia Objawienia Pańskiego Blizne
Parafia Objawienia Pańskiego w Poznaniu
Parafia Ofiarowania NMP w Wadowicach
Parafia Opatrzności Bożej w Gaszowicach
Parafia Opatrzności Bożej w Jaworzu
Parafia Opatrzności Bożej w Warszawie na Ochocie Warszawa
Parafia p.w. Bł. Jerzego Matulewicza PASŁĘK
Parafia p.w. Ducha Św. w Siemianowicach – Bytkowie ul. Węglowa 7a, 41-106 Siemianowice Śląskie
PARAFIA p.w. MATKI BOŻEJ JASNOGÓRSKIEJ W BOBROWNIKACH k/ŁOWICZA
Parafia p.w. MB Częstochowskiej w Nowicy, Diecezja Elbląska
Parafia p.w. Najświętszej Marii Panny Nieustającej Pomocy we Wroclawiu
Parafia p.w. Najświętszej Marii Panny Nieustającej Pomocy we Wrocławiu
Parafia p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Rusocicach
Parafia p.w. Niepokalanego Serca Maryi w Nowym
Parafia p.w. NMP Matki Zbawiciela w Warszawie (Salwatorianie)
Parafia p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Starej Wsi
Parafia p.w. Przemienienia Pańskiego, Nowy Dwór Gdański
Parafia p.w. św. Bartłomieja Ap., ul. Wincentego Witosa 3,Tuchola
Parafia p.w. św. Jana Chrzciciela w Ornecie – SKC
Parafia p.w. Św. Krzyża w Suminie
Parafia p.w. Św. Mateusza Ap. i Ew. w Wałdowie
Parafia p.w. św. Mikołaja w Wałczu
Parafia p.w. Św. Rodziny w Gdyni
Parafia p.w. Św. Sebastiana w Bestwince
Parafia p.w. Świętego Walentego w Lipowcu
Parafia p.w. Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Białce Tatrzańskiej
Parafia Pod Wezwaniem Św. Karola Boromeusza
Parafia Podwyższenia Krzyża Św. w Katwoicach – Brynowie
Parafia Podwyższenia Krzyża Św. Wodzisław Śl.-Zawada
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego i św. Anny Gołkowice
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego i św. Herberta w Katowicach
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Gliwicach
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Gostyni Śląskiej
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Kaczycach
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Pawłowicach
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Przegędzy
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Rudzie Śląskiej-Kłodnicy
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Wodzisławiu
Parafia Podwyższenia Świętego Krzyża w Trzebieży
Parafia Potok Stary wpłata od parafian
Parafia Przemienienia Pańskiego w Garbowie – Kolędnicy Misyjni Oratorium Sióstr Salezjanek
Parafia Przemienienia Pańskiego w Radoczy
Parafia Przemienienia Pańskiego, Katowice, Dominikanie
Parafia Przemienienia Pańskiego, Nowy Dwór Gdański
Parafia Przenajświętszej Trójcy w Wilamowicach
Parafia pw Ducha Świętego w Podstolicach
Parafia pw. bł. Doroty z Mątów w Dorotowie
Parafia pw. bł. Edmunda Bojanowskiego w Warszawie
Parafia pw. Bożego Ciała, Jankowice Rybnickie
Parafia pw. Chrystusa Króla w Gdańsku
Parafia pw. Chrystusa Króla w Sikorkach
Parafia pw. Chrystusa Króla w Szczecinie – Skolwinie
Parafia pw. Chrystusa Zbawiciela – Gdańsk Osowa
Parafia pw. Ducha Św. w Siemianowicach-Bytkowie
Parafia pw. Ducha Św. w Siemianowicach-Bytkowie
Parafia pw. Ducha Świętego w Podstolicach
Parafia pw. Ducha Świętego w Poznaniu
Parafia pw. Ducha Świętego w Rudzie Śląskiej Czarny Las
Parafia pw. Ducha Świętego w Tychach
Parafia pw. Ducha Świętego w Tychach
Parafia pw. Ducha Świętego w Tychach (Oaza Rodzin)
Parafia pw. M.B. Królowej Świata w Dobrej
Parafia pw. Matki Boskiej Bolesnej w Mysłowicach-Brzęczkowicach
Parafia pw. Matki Boskiej Bolesnej w Paterku
PARAFIA pw. MATKI BOSKIEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ W SYCOWIE
Parafia pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Wodzisławiu Śląskim
Parafia pw. Matki Boskiej Królowej Męczenników w Bydgoszczy – Fordonie
Parafia pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Chodaczowie
Parafia pw. Matki Boskiej Pośredniczki Wszelkich Łask, Tychy-Urbanowice
Parafia pw. Matki Boskiej Szkaplerznej w Dąbrowie Górniczej
Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Gliwicach
Parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej
Parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej w Bydgoszczy
Parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej w Bydgoszczy
Parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej w Bydgoszczy
Parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej w Bydgoszczy
Parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej w Krakowie-Płaszowie
Parafia pw. Matki Bożej Królowej Świata
Parafia pw. Matki Bożej od Wykupu Niewolników w Okonku
Parafia pw. MB Bolesnej Czeladź – Piaski
Parafia pw. MB Wspomożycoelki Wiernych w Warszawie
Parafia pw. MBN Pomocy w Hucie Mińskiej
Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Ligocie Miliardowicach w Diecezji Bielsko – Żywieckiej
Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Palikówce
Parafia pw. Miłosierdzia Bożego we Wroniawach
Parafia pw. Miłosierdzia Bożego, Wrocław – Jagodno
Parafia pw. N.S.P.J. Biery, diecezja Bielsko-Żywiecka
Parafia pw. Najświetszego Serca Pana Jezusa w Dębicy-Latoszynie
Parafia pw. Najświętszego Serca Jezusowego Gorzów Wielkopolski
Parafia pw. Najświętszego Serca Jezusowego, Chodkiewicza 20,Gorzów Wielkopolski
Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa Gorzow Wlkp.
Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pewli Małej
Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pietrzykowicach
Parafia pw. Najświętszego Zbawiciela – Poznań
Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy we Wrocławiu
Parafia pw. Najświętszej Maryi  Panny Królowej Polski w Koninie
Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Inwałdzie
Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Warszawie
Parafia pw. Narodzenia NMP Tulce k. Poznania, Tulce
Parafia pw. Narodzenia NMP w Białogardzie
Parafia pw. Narodzenia NMP w Nowym Kramsku
Parafia pw. Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Gładyszowie
Parafia pw. Narodzenia Św. Jana Chrziciela w Gładyszowie
Parafia pw. Narodznia NMP w Jodłowniku
Parafia pw. Nawiedzenia N.M.P w Bielsku-Białej
Parafia pw. Nawiedzenia NMP w Markowicach
Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Chojnowie
Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Kwakowie
Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP Wierzbięcin
Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP
Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP, Osina
Parafia Pw. Niepokalanej Poczęcia NMP. Marzęcinie
Parafia pw. NMP Królowej Korony Polskiej w Lublewie Gdańskim
Parafia pw. NMP Królowej Polski w Brzozie koło Bydgoszczy
Parafia pw. NMP Królowej Polski w Pweli Ślemieńskiej – Apostolat Złota Róża
Parafia pw. NMP Wniebowziętej w Śremie
Parafia pw. NSPJ w Pietrzykowicach
Parafia pw. NSPJ w Rudzie Śląskiej, Bykowinie
Parafia pw. Ofiarowania Pańskiego  w Poznaniu
Parafia pw. Opatrzności Bożej w Bielsku-Białej
Parafia pw. Opatrzności Bożej w Poznaniu
Parafia pw. ścięcia św. Jana Chrzciciela w Baranowie Sandomierskim
Parafia pw. św Antoniego z Padwy – Mikołów Reta
Parafia pw. Św Maksymiliana Kolbe w Nowej Wsi
Parafia pw. św. Andrzeja Ap. w Borowie
Parafia pw. św. Andrzeja Apostoła w Bielanach Wrocławskich
Parafia pw. św. Andrzeja Apostoła w Brodach Poznańskich,  Archidiecezja Poznańska
Parafia pw. św. Andrzeja Apostoła w Chałupkach Dębniańskich
Parafia pw. św. Andrzeja Apostoła w Komornikach
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Poznaniu
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Sztumie
Parafia pw. św. Andrzeja Osiek
Parafia pw. św. Anny w Sokolicy
Parafia pw. św. Antoniego w Poznaniu
Parafia pw. św. Antoniego w Szczecinie
Parafia pw. św. Ap. Mateusza i Macieja w Raciborzu-Brzeziu
Parafia pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła Gulcz
Parafia pw. św. Barbary w Grodzisku Dolnym
Parafia pw. św. Barbary, Bielsko-Biała
Parafia pw. Św. Barnaby w Warszawie
Parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła w Bieruniu
Parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła w Objezierzu
Parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła w Objezierzu
Parafia pw. św. Brata Alberta Chmilowskiego w Wojnowicach
Parafia pw. św. Brata Alberta w Ustroniu
Parafia pw. św. Brata Alberta. Żory
Parafia pw. św. Cyryla i Metodego w Knurowie
Parafia pw. św. Faustyny, Wrocław
Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu w Szczecinku, Szczecinek
Parafia pw. św. Gerarda w Gliwicach
Parafia pw. św. Izydora
Parafia pw. św. Izydora, Jankowice
Parafia pw. św. Jadwigi i św. Jakuba Ap w Lusowie
Parafia pw. św. Jadwigi Królowej w Poznaniu
Parafia pw. św. Jadwigi Królowej w Poznaniu
Parafia pw. św. Jadwigi Śląskiej w Starej Wsi
Parafia pw. św. Jakuba Większego Apostoła Dłużyna Archidiecezja Poznańska
Parafia pw. św. Jana Bydgoszcz-Fordon
Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Chrzanowie-Kościelcu
Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Józefowie – Michalinie
Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Krotoszynie
Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Łagowie / Lubuskie
Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Węgrze
Parafia pw. św. Jana Chrzciciela, Brenna
Parafia pw. św. Jana Jerozolimskiego za Murami w Poznaniu
Parafia pw. św. Jana Pawła II w Stalowej Woli
Parafia pw. św. Jana Sarkandra w Bełku
Parafia pw. św. Jerzego w Gliwicach-Łabędach
Parafia pw. św. Józefa Robotnika w Katowicach-Józefowcu
Parafia pw. św. Józefa Rzemieślnika w Bydgoszczy
Parafia pw. św. Józefa Rzemieślnika w Bydgoszczy
Parafia pw. św. Józefa w Lublinie
Parafia pw. św. Józefa w Siedliskach
Parafia pw. Św. Józefa w Środzie Wlkp.
Parafia pw. św. Józefa w Świętochłowicach – Zgodzie
Parafia pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Jastrzębiu Zdroju
Parafia pw. św. Katarzyny w Solcu Wlkp.
Parafia pw. św. Katarzyny w Solcu Wlkp.
Parafia pw. św. Krzyża w Poznaniu
Parafia pw. św. M.M. Kolbe w Rudziczce
Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbe w Nowej Wsi
Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbe w Wólce Grodziskiej
Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego w Szczerbicach
Parafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Barcinie
Parafia pw. św. Marcina Biskupa w Długiem Starem
Parafia pw. św. Marcina i św. Piotra w Okowach w Konarzewie
Parafia pw. św. Marcina, Kołobrzeg
Parafia pw. św. Marii Magdaleny w Czarnkowie
Parafia pw. św. Marii Magdaleny, Tychy
Parafia pw. św. Mateusza w Różynce i pw. św. Jakuba w Kwiecewie
Parafia pw. św. Mateusza, Dębowiec
Parafia pw. św. Michała Archanioła w Wytomyślu
Parafia pw. św. Michała Archanioła Wilkowice
Parafia pw. św. Mikołaja i NMP Wzniebowziętej w Mroczy, diecezja bydgoska
Parafia pw. św. Mikołaja w Brudzewie Kolskim
Parafia pw. św. Mikołaja w Wilczy
Parafia pw. św. Ojca Pio w Tychach
Parafia pw. św. Piusa X i św. Marii Goretti w Kędzierzynie- Koźlu
Parafia pw. św. Piusa X i św. Marii Goretti
Parafia pw. Św. Rocha w Jazgarzewie
Parafia pw. św. Stanisława B. i M. w Czechowicach-Dziedzicach
Parafia pw. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Rosku
Parafia pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika-Bytom
Parafia pw. św. Stanisława BM w Żydowie
Parafia pw. św. Szymona i Judy Tadeusza w Jaczowie
Parafia pw. św. Teresy Benedykty od Krzyża w Gdańsku (Danuta Płókarz)
Parafia pw. św. Trójcy w Chynowie
Parafia pw. św. Wawrzyńca – Bielowicko
Parafia pw. św. Wawrzyńca w Grojcu
Parafia pw. św. Wawrzyńca w Krynicznie
Parafia pw. św. Wawrzyńca w Malawie Diecezja Rzeszowska
Parafia pw. św. Wawrzyńca, Bielowicko
Parafia pw. św. Wojciecha w Koszalinie
Parafia pw. św. Wojciecha w Trzebownisku
Parafia pw. św. Wojciecha w Wągrowcu
Parafia pw. Św.Judy Tadeusza  Stary Chwalim,  Barwice
Parafia pw. św.Ojca Pio w Mrągowie
Parafia pw. Świętego Ducha w Moryniu
Parafia pw. Świętego Krzyża w Poznaniu
Parafia pw. Świętego Ojca Pio w Pniewie
Parafia pw. Świętej Rodziny
Parafia pw. Świętej Siostry Faustyny w Jamielniku
Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Warszawie Pyrach
Parafia pw. świętych Stanisława i Bonifacego BM, ul. H. Siemiradzkiego 9, 72-600 ŚWINOUJŚCIE
Parafia pw. Wniebowzięcia N.M.P. w Starych Babicach
Parafia pw. Wniebowzięcia NMP
Parafia pw. Wniebowzięcia NMP Rybnik
Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Kołobrzegu
Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Łętowicach
Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Płocku (katedra)
Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Śniadowie
Parafia pw. Wniebozięcia NMP, Radomyśl nad Sanem
Parafia pw. Wszystkich Świętych w Tarnowie Podgórnym
Parafia pw. Zwiastowania NMP w Czerwińsku nad Wisłą – Salezjanie
Parafia pw.Matki Boskiej Częstochowskiej,Drogomyśl
Parafia pw.Wniebowzięcia Najświetszej Maryi Panny w Jaśle
Parafia Rybnik Orzepowice
Parafia Rzeszów-Załęże
Parafia Rzym-kat pw. Św.Jakuba w Niedźwiedzicy, Stegna
Parafia Rzymsko katolicka św. Barbary w Strumieniu
Parafia Rzymskokatolicka Najświętszego Zbawiciela w Warszawie
Parafia Rzymskokatolicka NMP Uzdrowienia Chorych w Bojszowach Nowych
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Rzymskokatolicka pw. Chrystusa Króla w Rzeszowie, ul. ks. J. Jałowego 37, 35-010 Rzeszów
Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w WIETLINIE
Parafia Rzymskokatolicka pw. NSPJ Jastrzębie-Zdrój
Parafia Rzymskokatolicka pw. Opatrzności Bożej w Bielsku-Białej
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jana
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Marcina i św. Piotra w Okowach w Konarzewie (Arch. Poznańska)
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Wawrzyńca w Rogóźnie diec. lubelska
Parafia Rzymskokatolicka Św. Jana Chrzciciela w Zielonce Pasłęckiej
Parafia Rzymskokatolicka Św. Piotra i Pawła w Lidzbarku Warmińskim
Parafia Rzymskokatolicka Świętej Trójcy
Parafia Serca Maryi w Barcianach
Parafia Sokoły
Parafia sw Teresy Dzieciatka Jezus
Parafia Sw Teresy Warszawa
Parafia Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Mysłowicach
Parafia Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Rudzie Śląskiej
Parafia św Augustyna
Parafia św Maksymiliana Marii Kolbego w Skarszewach
Parafia św Teresy od Dzieciatka Jezus, Warszawa
Parafia św Trójcy w Lipiu. Błędów
Parafia św. Alberta Wielkiego
Parafia św. Andrzeja Apostoła w Kadłubie/k Wielunia
Parafia św. Andrzeja Boboli w Gdyni
Parafia św. Andrzeja Boboli w Gdyni (księża)
Parafia św. Andrzeja Boboli w Rawiczu
Parafia św. Andrzeja Boboli, Czechowice-Dziedzice
Parafia św. Anioła Stróża w Gorzycach
Parafia św. Anny i św. Joachima
Parafia św. Anny i św. Joachima, Gogolin-Karłubiec, diec. Opolska
Parafia św. Anny Kiszewo
Parafia św. Anny Piaseczno
Parafia św. Anny w Kiszewie
Parafia św. Anny w Kolnie
Parafia św. Anny w Ustroniu
Parafia św. Anny, Świerklany
Parafia św. Antoniego – Syrynia
Parafia św. Antoniego Padewskiego
Parafia św. Antoniego w Chorzowie
Parafia św. Antoniego w Katowicach – Dąbrówce Małej
Parafia św. Antoniego w Krywałdzie – Archidiecezja Katowicka
Parafia św. Mikołaja w Wilczy
Parafia św. Antoniego w Rybniku
Parafia św. Antoniego z Padwy
Parafia św. Antoniego z Padwy Katowice – Stary Panewnik
Parafia św. Antoniego z Padwy w Chorzowie
Parafia św. Antoniego z Padwy, Katowice – Stare Panewniki
Parafia św. Ap. Piotra i Pawła Świętochłowice
Parafia św. Ap. Piotra i Pawła w Skoczowie (Diecezja Bielsko – Żywiecka)
Parafia św. Ap. Piotra i Pawła w Skoczowie (Diecezja Bielsko – Żywiecka)
PARAFIA ŚW. AP.PIOTRA I PAWŁA W GOSTYNI
Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła w Białej k/Zgierza
Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła w Lędzinach
Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła w Lidzbarku Warmińskim
Parafia św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza Raszczyce
Parafia Św. Archaniołów Rafała i Michała w Aleksandrowie Łódzkim
Parafia św. Augustyna Świętochłowice
Parafia św. Barbary Ruda Śląska – Bykowina
Parafia św. Barbary i Józefa w Jastrzębiu – Zdroju
Parafia św. Barbary w Chorzowie
Parafia św. Barbary w Czechowicach-Dziedzicach
Parafia św. Barbary w Rybniku Boguszowicach Osiedlu
Parafia Św. Barbary z Katowic-Giszowca
Parafia św. Barnaby w Warszawie
Parafia św. Bartłomieja Apostoła na Rybiu
Parafia św. Bartłomieja Apostoła Pogrzebień, Kornowac
Parafia św. Bartłomieja Apostoła w Bieruniu
Parafia św. Bartłomieja Apostoła w Pawłowicach
Parafia św. Bartłomieja Apostoła w Porębie Wielkiej, Oświęcim
Parafia św. Bartłomieja w Hażlachu (diecezja bielsko-żywiecka)
Parafia Św. Bartłomieja w Jezioranach
Parafia św. Bartłomieja w Koninie
Parafia Św. Bartłomieja w Koninie
Parafia św. Bartłomieja w Zagórniku
Parafia św. Benedykta w Tychach
Parafia św. Brata Alberta
Parafia św. Brata Alberta Chmielowskiego Rybnik – Kamień
Parafia św. Brata Alberta Gdańsk Przymorze
Parafia św. Brata Alberta Szczecin Głębokie
Parafia św. Brata Alberta w Jastrzębiu Zdroju
Parafia św. Brunona w Bartoszycach
Parafia św. Cyryla i Metodego – Katowice – Załęska Hałda
Parafia św. Dominika i klasztor Dominikanów w Szczecinie
Parafia św. Doroty w Zawadach
Parafia św. Elżbiety w Cieszynie (diecezja bielsko-żywiecka)
Parafia św. Elżbiety Węgierskiej w Lubieszewie
Parafia św. Floriana Brwinów
Parafia św. Floriana w Chorzowie
Parafia św. Floriana w Uniejowie
Parafia św. Franciszka Salezego i św. Andrzeja Boboli, Gorzyce Tarnobrzeskie
Parafia św. Franciszka z Asyżu w Warszawie na Okęciu
Parafia św. Franciszka z Asyżu w Warszawie na Okęciu
Parafia św. Gerard w Gliwicach
Parafia Św. Gertrudy i św. Michała Archanioła w Tarnobrzegu
Parafia św. J. Kantego Poznań
Parafia św. Jacka – Katowice
Parafia św. Jacka Mysłowice – Morgi
Parafia Św. Jacka Rydułtowy-Radoszowy
Parafia św. Jacka, Stanowice
Parafia św. Jadwigi i św. Jakuba Ap. w Lusowie
Parafia św. Jadwigi Królowej w Żabieńcu diecezja warszawska
Parafia św. Jadwigi Śląskiej w Katowicach – Szopeinicach
Parafia św. Jadwigi Śląskiej, Katowice-Szopienice
Parafia św. Jadwigi w Białogardzie
Parafia Św. Jadwigi w Dębicy
Parafia św. Jadwigi w Tychach
Parafia św. Jakuba Ap w Szczyrku – Diecezja Bielsko- Żywiecka
Parafia św. Jakuba Ap. w Rzgowie koło Konina
Parafia św. Jakuba Apostoła w Rzgowie k. Konina
Parafia Św. Jakuba Apostoła, Siniarzewo
Parafia św. Jakuba Wk. Ap. Poznań
Parafia św. Jana Chrzciciela
Parafia św. Jana Chrzciciela Bielsko-Biała Komorowice
Parafia św. Jana Chrzciciela Kraków – Diakonia Modlitwy
Parafia Św. Jana Chrzciciela Łódź
Parafia św. Jana Chrzciciela Orzesze-Jaśkowice
Parafia św. Jana Chrzciciela w Będzinie
Parafia św. Jana Chrzciciela w Cegłowie
Parafia św. Jana Chrzciciela w Chrzanowie-Kościelcu
Parafia św. Jana Chrzciciela w Józefowie-Michalinie
Parafia św. Jana Chrzciciela w Józefowie-Michalinie
Parafia św. Jana Chrzciciela w Józefowie-Michalinie
Parafia św. Jana Chrzciciela w Józefowie-Michalinie
Parafia św. Jana Chrzciciela w Pawłowicach
Parafia św. Jana Chrzciciela w Rembertowie
Parafia św. Jana Chrzciciela w Sułkowicach – Bolęcinie, diecezja Bielsko-Żywiecka
Parafia św. Jana Chrzciciela w Zgierzu
Parafia św. Jana Chrzciciela, Łódź
Parafia św. Jana Chrzciciela. Kaszów 26-806 StaraBłotnica
Parafia św. Jana Chrziciela
Parafia św. Jana Ewangelisty w Kwidzynie
Parafia św. Jana i Pawła w Katowicach-Dębie
Parafia św. Jana Kantego w Malcu, Malec
Parafia św. Jana Kantego w Poznaniu
Parafia św. Jana Nepomucena w Lisowicach
Parafia św. Jana Nepomucena w Starym Koźlu
Parafia św. Jana Nepomucena, Przyszowice
Parafia św. Jana Sarkandra w Rybniku – Paruszowcu
Parafia Św. Jana XXIII w Komornikach
Parafia Św. Jerzego i Św. Jadwigi w Kłecku
Parafia św. Jerzego Rydułtowy
Parafia św. Jerzego w Cieszynie
Parafia św. Jerzego w Dębieńsku
Parafia św. Jerzego w Mszanie
Parafia św. Jerzego w Puńcowie (Diecezja Bielsko-Żywiecka)
Parafia Św. Jozafata w Warszawie
Parafia św. Józefa
Parafia św. Józefa Oblubieńca NM.Panny w Czerwionce
Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP w Konstancinie-Jeziornie
Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP w Łodzi
Parafia Św. Józefa Oblubieńca NMP w Pruszkowie
Parafia Św. Józefa opiekuna pracy w Józefosławiu
Parafia św. Józefa Piekary Śląskie
Parafia św. Józefa Robotnika
Parafia św. Józefa Robotnika Tarnowskie Góry
Parafia św. Józefa Robotnika Tychy – Wartogłowiec
Parafia Św. Józefa Robotnika w Czarkowie
Parafia św. Józefa Robotnika w Godowie
Parafia św. Józefa Robotnika w Nieboczowach
Parafia św. Józefa Robotnika Żory-Osiny
Parafia św. Józefa Rybnik Kłokocin
Parafia św. Józefa w Gdańsku Przymorzu
Parafia św. Józefa w Piekarach
Parafia św. Józefa w Piekarach Śląskich
Parafia św. Józefa w Piekarach Śląskich
Parafia św. Józefa w Toruniu
Parafia św. Józefa z Pasłęka
Parafia św. Józefa, Chorzów
Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej, Nowy Targ
Parafia Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, Nowy Targ
Parafia św. Katarzyny i MB Różańcowej Rybnik Wielopole
Parafia św. Klemensa – Lędziny
Parafia św. Klemensa w Głogowie
Parafia św. Klemensa w Miedźnej
Parafia św. Krzysztofa w Tychach
Parafia św. Krzyża w Mysłowicach
Parafia św. Krzyża w Zakopanem
Parafia św. Łukasza Ewangelisty w Warszawie
Parafia św. Łukasza w Poznaniu
Parafia św. Macieja Apostoła w Andrychowie
Parafia św. Macieja Apostoła w Bielanach
Parafia św. Maksymiliana
Parafia św. Maksymiliana Kolbe w Czechowicach-Dziedzicach
Parafia św. Maksymiliana Kolbego Lublin
Parafia św. Maksymiliana Kolbego w Bramkach
Parafia św. Maksymiliana Kolbego w Warszawie
Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbe w Kępkach
Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbe w Tychach
Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego w Porębie
Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego w Skarszewach
Parafia św. Maksymiliana Męczennika w Oświęcimiu
Parafia św. Maksymiliana w Oświęcimiu – księża
Parafia św. Maksymiliana w Skarszewach
Parafia św. Maksymiliana w Zywcu Oczkowie
Parafia św. Małgorzaty w Bielsku-Białej Kamienicy (diecezja bielsko-żywiecka)
Parafia św. Małgorzaty w Seattle
Parafia św. Marcina w Ćwiklicach
Parafia św. Marcina w Lesznej Górnej
Parafia św. Marcina w Ochabach (diecezja Bielsko – Żywiecka)
Parafia św. Marcina w Porębie Żegoty
Parafia św. Marcina, Pisarzowice
Parafia św. Marii Magdaleny Pl. Kościelny 1 Nowa Cerkiew
Parafia św. Marii Magdaleny w Chorzowie Starym
Parafia św. Marii Magdaleny w Cieszynie
Parafia św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach
Parafia św. Marii Magdaleny w Promnie
Parafia św. Marii Magdaleny w Wysokiej /Małopolska/
Parafia św. Marii Magdaleny, Warszawa
Parafia Św. Marka Ewangelisty Łominaki
Parafia św. Marka w Poznaniu
Parafia św. Mateusza Ap. w Bądkowie
Parafia św. Mateusza Apostoła w Nowym Stawie
Parafia św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych
Parafia św. Michała Archanioła i bł. Ks. Bronisława Markiewicza
Parafia św. Michała Archanioła Jeżów Sudecki
Parafia św. Michała Archanioła w Łękawicy
Parafia św. Michała Archanioła w Piastowie
Parafia św. Michała Archanioła w Piastowie,Orzeszkowej 23, Arch. warszawska
Parafia św. Michała Archanioła w Poznaniu
Parafia św. Michała Archanioła w Siemianowicach Śląskich
Parafia św. Michała Archanioła, Ornontowice
Parafia św. Michała Archanioła, Skrzyszów
Parafia Św. Michała w Katowicach
Parafia św. Mikołaja
Parafia św. Mikołaja – Inowrocław
Parafia św. Mikołaja  Pstrążna
Parafia św. Mikołaja Biskupa w Borowej Wsi
Parafia św. Mikołaja w Borowej Wieś, Archidiecezja Katowicka
Parafia św. Mikołaja w Grójcu
Parafia św. Mikołaja w Lubzinie Koło Koronkowe
Parafia św. Mikołaja w Warce
Parafia św. Mikołaja w Warszowicach
Parafia św. Mikołaja w Wilczy
Parafia św. Ojca Pio Warszawa Rybałtów 25
Parafia św. Ojca Pio, Warszawa
Parafia św. Pawła w Rudzie Śląskiej – Nowy Bytom
Parafia św. Pierwszych Męczenników Polski w Częstochowie
Parafia św. Piotra i Pawła w Orzeszu-Woszczycach
Parafia św. Piotra i Pawła w Piekarach Śląskich – Kamieniu
Parafia św. Piusa X – Ruda Śląska
Parafia św. Prokopa Opata w Błędowie
Parafia św. Rodziny w Katowicach
Parafia św. Rodziny w Poznaniu
Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Marklowicach
Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika, Rosko
Parafia św. Stanisława BM
Parafia św. Stanisława BM w Kramsku i księża z dekanatu konińskiego II
Parafia św. Stanisława BM w Sobikowie
Parafia św. Stanisława BM w Żurominku
Parafia św. Stanisława Kosti w Karolewie
Parafia św. Stanisława w Andrychowie
Parafia św. Szczepana w Katowicach-Bogucicach
Parafia św. Szczepana w Koźlu Archidiecezja Łódzka
Parafia św. Szczepana w Krakowie
Parafia św. Teresy od Dzieciatka Jezus w Rybniku Chwałowicach
Parafia Św. Tomasza Ap. Warszawa
Parafia św. Trójcy Poznań
Parafia św. Trójcy Poznań
Parafia św. Trójcy Poznań
Parafia św. Trójcy Poznań
Parafia św. Trójcy w Kościerzynie
Parafia św. Trójcy w Poznaniu
Parafia św. Trójcy w Poznaniu
Parafia św. Trójcy w Wólce Lubelskiej
Parafia św. Trójcy w Wiśle Wielkiej
Parafia św. Urbana
Parafia św. Urbana  Hecznarowice
Parafia św. Urbana w Brzeszczach
Parafia św. Urbana w Hecznarowicach
Parafia św. Urbana w Woli
Parafia św. Urbana, Paniówki
Parafia św. Urbana, Papieża i Męczennika w Mikołowie
Parafia św. Wawrzyńca Rybnik- Ligocka Kuźnia
Parafia św. Wawrzyńca w Chorzowie
Parafia św. Wawrzyńca w Warszawie
Parafia św. Wincentego Pallottiego w Łodzi
Parafia św. Wojciecha Elbląg
Parafia św. Wojciecha Jeleśnia
Parafia św. Wojciecha w Koszalinie
Parafia św. Wojciecha, Radzionków
Parafia Św. Wojciecha, ul. Św. Wojciecha, Radzionków
Parafia św. Zygmunta w Warszawie
PARAFIA ŚW.AP. PIOTRA I PAWŁA GOSTYŃ
PARAFIA ŚW.BARBARY CZECHOWICE-DZIEDZICE
Parafia św.Barnaby w Warszawie
PARAFIA ŚW.BARTŁOMIEJA W KONINE
Parafia św.Jana Kantego w Poznaniu
PARAFIA ŚW.JÓZEFA ROBOTNIKA WYDRZA
Parafia św.Teresy od Dzieciatka Jezus Tamka Warszawa
Parafia Świetych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, Raszczyce
Parafia Świętego Jakuba w Warszawie
Parafia Świętego Krzyża w Srokowie
Parafia Świętej Trójcy
Parafia Świętej Trójcy w Warszawie
Parafia Trójcy Przenajświętszej Kaszewice
Parafia Trójcy Przenajświętszej Palowice
Parafia Trójcy Przenajświętszej w Bielsku-Białej (diecezja bielsko-żywiecka)
Parafia Trójcy Przenajświętszej w Chełmie Śląskim
Parafia Trójcy Przenajświętszej w Palowicach
Parafia Trójcy Przenajświętszej w Piekarach Śląskich – Szarleju
Parafia Trójcy Przenajświętszej w Rybniku – Popielowie i Radziejowie
Parafia Trójcy Przenajświętszej w Rybniku-Popielowie
Parafia Trójcy Świętej w Elblągu
PARAFIA TRZEŚŃ
Parafia w Białce Tatrzańskiej
Parafia w Dłużynie   – Archidiecezja Poznańska
Parafia w Dłużynie Archidiecezja Poznańska
Parafia w Koszarawie
Parafia w Sławianowie filia w Kleszczynie
Parafia w Weryni pw. św. Maksymiliana
Parafia Wieczerzy Pańskiej, Warszawa Aleksandrów
Parafia Wieprz koło Żywca pw. Niepokalanego Serca NMP
Parafia Wniebowzięcia Matki Bożej i św Michała -Wieleń
Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Katowicach
Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Studzionce
Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wodzisławiu Śląskim
Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, BŁONIE
Parafia Wniebowzięcia NMP Michałowice – Opacz
Parafia Wniebowzięcia NMP Michałowice – Opacz
Parafia Wniebowzięcia NMP w Bagnie
Parafia Wniebowzięcia NMP w Milówce
Parafia Wniebowzięcia NMP w Przyłękach
Parafia Wniebowzięcia NMP w Tarnobrzegu
Parafia Wniebowzięcia NMP w Wiśle (diecezja bielsko-żywiecka)
Parafia Wniebowzięcia NMP we Fromborku
Parafia Wszystkich Świętych Bełchatów
Parafia Wszystkich Świętych w Pszczynie
Parafia Wszystkich Świętych w Wieprzu koło Andrychowa (diecezja bielsko-żywiecka)
Parafia Wzniebowzięcia Najświętszej Marii Panny Chorzów Batory
Parafia Zesłania Ducha Świętego, Sopot
Parafia Zmartwychwstania Pańskiego Kalwaria Pszowska
Parafia Znalezienia Krzyża Świętego w Wiśle
Parafia Znalezienia św. Krzyża w Skoczowie
Parafia Zwiastowania Pańskiego w Warszawie_Parafialny Caritas
Parafia. św. Idziego Choceń
Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przy parafii pw. Narodzenia NMP w Nowym Kramsku
Parafialny Zespoł Caritas Parafii Ducha Świętego w Bydgoszczy
Parafialny Zespół Caritas przy Parafii M.B. Królowej Polski w Wołominie
Parafialny Zespół Caritas przy PARAFII MB FATIMSKIEJ w OPOLU
PARAFIE DEKANATU ZAKLIKOWSKIEGO
Parafie Dekanatu Stalowa Wola
Parafie dekanatu Wieleńskiego – Archidiecezja Poznańska
Parafie: Bożego Ciała Zabrze-Kończyce, Św. Pawła Zabrze-Pawłów, Św. Jana i Pawła Zabrze-Makoszowy
Parfia Świetego Floriana, Żywiec
Pęckowo – św Ignacego Loyoli
Piłka – NMP Wniebowziętej
Polska Misja Katolicka w Anglii i Walii
Polska Parafia w Bedford, UK
Potok Stary Parafianie i Kapłani z Dekanatu Sandomierskiego
Prafia pw. NMP Królowej Polski w Pewli Slemieńskiej
Prowincja Polska Zgromadzenia Księży Marianów pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Poznaniu

9 DYWERSYJNA
Acik
Akademia Ignatianum w Krakowie
Akademicka Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Soli Deo Omnia” – Warmia
AKADEMICKA WSPÓLNOTA RODZIN PRZY KOŚCIELE ŚW. ANNA W WARSZAWIE, KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE
Akcja Katolicka – Parafia pw. Opatrzności Bożej w Poznaniu
Akcja Katolicka i Legion Maryi przy parafii św. Jerzego w Biłgoraju
Akcja Katolicka i Wspólnoty Parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Warszawie
Akcja Katolicka Parafia MB Różańcowej Lisia Góra
Akcja Katolicka Parafia pw. Opatrzności Bożej w Poznaniu
Akcja Katolicka parafia św. Michała Archanioła w Poznaniu
Akcja Katolicka przy parafii Matki Bożej Królowej Polski w Chojnicach
Akcja Katolicka przy parafii św. Maksymiliana Kolbe w Bielsku-Białej
Akcja Katolicka przy Parafii św. Maksymiliana Kolbego w Lublinie
Akcja Katolicka w Polsce
Alumni i Pracownicy Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi
Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu
Ast
Braterstwo Namarka
Braterstwo NamArka
Brewiarzowa Grupa Ojców Parafia św. Trójcy Kobyłka
Caritas Archdiecezji Gdańskiej ( ks. Janusz Steć, ks. Tomasz Kosewski, ks. Piotr Brzozowski)
Caritas Archidiecezji Gdańskiej
Caritas Archidiecezji Łódzkiej
Caritas Archidiecezji Łódzkiej
Caritas Archidiecezji Warmińskiej
Caritas diecezj zielonogórsko-gorzowskiej
Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej
Caritas Diecezji Gliwickiej
Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej
Caritas Diecezji Płockiej
Caritas Diecezji Rzeszowskiej Parafia Rzeszów-Załęże
CARITAS DIECEZJI SANDOMIERSKIEJ- wpłaty od darczyńców
Caritas Diecezji Sandomierskiej wpłaty z Diecezji woj świętokrzyskie
Caritas Diecezji Siedleckiej
Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej
Caritas diecezji zielonogórsko-gorzowskiej
Caritas Diecezji Sandomierskiej
Caritas Parafialna przy Parafii Św. Prokopa Opata w Jadownikach
Caritas Parafialny Zespół Caritas w Barnimiu dekanat Drawno
Caritas Parafii Nawiedzenia NMP w Mysłowicach Brzezince
Caritas Parafii Nawiedzenia NMP w Mysłowicach Brzezince
Caritas Parafii NSPJ w Turku
CARITAS PARAFII P.W. TRÓJCY ŚWIĘTEJ W RACHOWICACH
Caritas Parafii pw. Matki Bożej od Wykupu Niewolników w Okonku
Caritas Parafii pw. św Jadwigi Królowej w Złocieńcu
Caritas Parafii pw. Trójcy Świętej Rachowice
CARITAS PARAFII PW. TRÓJCY ŚWIĘTEJ RACHOWICE
Caritas Parafii św. Józefa w Słupsku
Caritas Parfii NSPJ Białogard
Caritas Płock
Caritas przy Parafi pw. Miłosierdzia Bożego w Jaworze
CARITAS PRZY PARAFII MIŁOSIERDZIA BOŻEGO JAWOR
Centrum Animacji Misyjnej Księży Pallotynów w Konstancinie-Jeziornie
Centrum Animacji Misyjnej Księży Pallotynów w Konstancinie-Jeziornie
Centrum wolontariatu Caritas Archidiecezji Gdańskiej
Charytatywni Freta
Chorągiew Zachodniopomorska Związku Harcerstwa Polskiego
Chór Epifania – Parafia Objawienia Pańskiego
Chór parafialny parafii św. Bartłomieja w Hażlachu
Chrześcijański Ruch Samorządowy Regionu Chojnickiego w Chojnicach
Członkowie Domowego Kościoła przy parafii NMP Królowej Świata w Warszawie (Ochota)
Członkowie Komunii Wspólnoty Chemin Neuf – Region Południe
Członkowie Parafialnego Zespołu Caritas przy Parafii św. Jana Chrzciciela w Cegłowie
Członkowie Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata
„Członkowie Żywego Różańca pw.Św. Rodziny przy parafii św. Jana
Chrzciciela w Cegłowie”
Dekanat Baranów Sandomierski
Dekanat Iława-Zachód Diecezji Elbląskiej
Dekanat Janów Lubelski
Dekanat Kunowski (Diecezja Sandomierska)
Dekanat Nowa Dęba – parafianie
Dekanat Opatów woj.świetokrzyskie
Dekanat Pysznica
Dekanat Raniżów
Dekanat Tarnobrzeg
Diakonia Świętej Rodziny z Katowic
Diecezja Zielonogórsko-Gorzowska /Caritas/
DIECEZJALNY INSTYTUT AKCJI KATOLICKIEJ  ARCHIDIECEZJI WARSZAWSKIEJ
Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej Archidiecezji Poznańskiej
Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej Archidiecezji Warszawskiej
Dom Rekolekcyjny na warszawskich Bielanach
Dom Zakonny Redemptorystów Głogów
Dom Zakonny Redemptorystów w Tuchowie
Dom Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo, Lublin
Dom Zmartwychwstania Wola Duchacka Kraków
Dominikańskie Duszpasterstwo Akademickie „Beczka”
Dominikańskie Duszpasterstwo Rodzin w Katowicach
Domowy Kościół – Rejon Garwolin
DOMOWY KOŚCIÓŁ – REJON I
DOMOWY KOŚCIÓŁ – WARSZAWA – REJON PRAGA POŁUDNIE, KRĄG NR 18 Św. Josemaria Escriva
Domowy Kościół / Gołąbki Warszawa / parafia pw Św. Jana Apostoła i Ewangelisty
DOMOWY KOŚCIÓŁ _ REJON I – DIECEZJA RZESZOWSKA
Domowy Kościół Diecezji Bydgoskiej Rejon V
Domowy Kościół Diecezji Bydgoskiej Rejon V
Domowy Kościół i Grupa Biblijna przy Parafi Przemienienia Pańskiego w Sanoku
Domowy Kościół i Przyjaciele Poznań
DOMOWY KOŚCIÓŁ KRĄG ŚW. FAUSTYNY – PARAFIA WNMP CELESTYNÓW
Domowy Kościół- parafia pw. św. Józefa Piła
Domowy Kościół Parafia św. Marii Magdaleny w Gołaczewach (diecezja Sosnowiecka)
Domowy Kościół Parafia Zabierzów
Domowy Kościół Parafia Zabierzów
Domowy Kościół Parafia Zabierzów
Domowy Kościół Parafia Zmartwychwstania Pańskiego Łódź
Domowy Kościół Poznań Rejon Strzeszyn Grecki
Domowy Kościół przy Parafii NSPJ w Tychach
Domowy Kościół przy Parafii św. Brata Alberta Gdańsk Przymorze
Domowy Kościół Rejon Poznań Strzeszyn Grecki
Domowy Kościół Ruch Światło i Życie, Parafia św. Macieja w Andrychowie Anna Ściga
Domowy Kościół Ruchu Światło – Życie krąg Oborniki Śląskie
Domowy Kościół Ruchu Światło, Parafia św. Macieja w Andrychowie, Anna Ściga
Domowy Kościół Ruchu Światło-Życie – krąg Oborniki Śląskie
Domowy Kościół Ruchu Światło-Życie – Krąg z Zawadzkiego
Domowy Kościół Siedlce rejon II
Domowy Kościół z parafii Trójcy Świętej w Lublinie
Domy Zmartwychwstania Galilea
Droga Neokatechumenalna – wspólnota w Warszawie
Duszpasterstwa działające przy Klasztorze oo. Dominikanów na Freta w Warszawie
Duszpasterstwo Absolwentów św. Benedykta przy kolegiacie św. Anny w Krakowie
Duszpasterstwo Akademickie Poznań-Winiary
Duszpasterstwo Akademickie w Rybniku (DAR)
Duszpasterstwo osób stanu wolnego Archidiecezji Katowickiej „Grupa 33”
E.K.M.T.A.J.K.A. Kurowscy
Engaddi – Wspólnota Ruchu Światło-Życie przy parafii św. Augustyna we Wrocławiu
Equipes de Notre Dame, Ekipa W7A z bliskimi
Equipes Notre Dame sektor małopolski
Forum wielodzietni (org)
Fraternia świeckich Zakonu Kaznodziejskiego św. Alberta Wielkiego w Krakowie
Galilea Chełm DZ Gosia i Lidka
Galilea Częstochowa
Galilea Kraków
Galilea Krasnystaw + Świdnik
Galilea Lublin
Galilea Śląsk
Galilea Wielkopolska
Galilea Winnica Bielsko-Biała
Garnizonowy Zespół Caritas przy parafii M.B. Ostrobramskiej w Warszawie
Garnizonowy Zespół Caritas przy parafii M.B. Ostrobramskiej w Warszawie
Garnizonowy Zespół Caritas przy parafii M.B. Ostrobramskiej w Warszawie
Garnizonowy Zespół Caritas przy parafii M.B. Ostrobramskiej Warszawa Boernerowo
Garnizonowy Zespół Caritas przy parafii MB Ostrobramskiej, Warszawa Boernerowo
Garnizonowy Zespół Caritas przy Parafii MB Ostrobramskiej, Warszawa Boernerowo
Gimnazjum im. Wincentego Pallottiego
Gogolin-Karłubiec, diec. Opolska
Grono pedagogiczne SP nr 1 w Plewisakch
Grupa biblijna przy parafii Matki Bożej Saletyńskiej w Krakowie
Grupa Charytatywna św. Marcina de Porres przy Parafii OO Dominikanów w Rzeszowie
Grupa Charytatywna św. Marcina de Porres przy Parafii OO Dominikanów w Rzeszowie
Grupa Droga Odnowa w Duchu Świętym
Grupa modlitewna Św.Ojca Pio przy Parafi Św.Urbana w Paniówkach
Grupa Odnowy Charyzmatycznej Betania Radoszowy
Grupa Odnowy w Duchu Świętym DZIECI BOGA z Parafii Krzyża Świętego w Grabówce
Grupa Ojca Pio przy Parafii WNMP w Rybnickiej Kuźni
Grupa osób z parafii  pw św. Jerzego w Elblągu
GRUPA PONIEDZIAŁEK przy  parafii Bożego Narodzenia w Rudzie Śl.Halemba
Grupa rodzin parafii Chrystusa Króla w Katowicach
GRUPA ŚW TERESKI Z RABKI-ZDROJU
Grupa św. Błażeja ze wspólnoty Woda Życia z Warszawy
Grupa św. Ojca Pio przy Parafii Św.Urbana w Paniówkach
Grupa św. Tereski z Rabki-Zdroju
Grupy Ks. Jacka Wspólnoty Pielgrzymkowej Poznań Stare Żegrze
Hazuka Anna
HIBI
III Krąg Katedralny DK Łódź
Indywidualna praktyka lekarska Janusz Kochman
Instruktorzy Stowarzyszenia Harcerskiego
Instytut Świecki Chrystusa Króla
Kapłani Dekanat Lubraniec
Kapłani Dekanatu Klimontów
Kapłani dekanatu kunowskiego (Diecezja Sandomierska)
Kapłani Dekanatu Nowa Dęba
KAPŁANI DEKANATU SANDOMIERSKIEGO
Kapłani z Dekanatu Sandomierskiego
Karmelitanki Dzieciątka Jezus
KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. OJCA PIO W ZAMOŚCIU
Katolicka Wspólnotę „Dom na Skale” z Wrocławia
Katolicki Zespół Edukacyjny im. ks. P. Skargi z Warszawy
Katolickie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Diecezji Toruńskiej im. Wandy Szuman
Katolickie Stowarzyszenie Wspólnota W MISJI
Kl. 4d SP1 Swarzędz
Klasztor Benedyktynów w Biskupowie
Klasztor Dominikanów we Wrocławiu
Klasztor Franciszkanów w Rybniku
Klasztor Karmelitanek Bosych Gniezno
Klasztor OO. Dominikanów
Klasztor Sióstr Klarysek
Klerycy i Pracownicy Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi
Klub Inteligencji Katolickiej Sekcja Rodzin grupa Kairosi
Klub Inteligencji Katolickiej w Warszawie Sekcja Rodzin Grupa Fenicjan
Klub Inteligencji Katolickiej w Warszawie Sekcja Rodzin grupa Hunzów
Klub Inteligencji Katolickiej w Warszawie, Sekcja Rodzin, Grupa Heftalitów
Klub Tygodnika Powszechnego Warszawa
Klub Tygodnika Powszechnego we Wrocławiu
Klub Tygodnika Powszechnego  Gliwice
Kolędnicy Misyjni Oratorium Sióstr Salezjanek – Parafia Przemienienia Pańskiego w Garbowie
Koła Koronkowe parafii Lubzina
Koła Koronkowe z parafii Lubzina
Koła Żywego Różańca przy kościele Św. Anny w Wilanowie
Koło Biblijne w Żabnicy
Koło Caritas przy Parafii Przemienienia Pańskiego w Bobrownikach Śląskich
Koło Misyjne przy parafii Przemienienia Pańskiego w Bobrownikach Śląskich
Koło Różańcowe przy Parafii Św. Michała Archanioła w Goleszowie
Koło Różańcowe pw. św. Jana Chrzciciela przy parafii Jana Chrzciciela w Cegłowie
Koło Różańcowe pw. św. Józefa
Koło Różańcowe św. Jana Pawła II przy parafii św. Jana Chrzciciela w Cegłowie
Koło Wolontariatu w ZSA
Koło Żywego Różanca pw. M.B.Fatimskiej przy parafii św. Jana Chrzciciela w Ceglowie
Koło Żywego Różańca parafia NCiKCh Toruń
Koło Żywego Różańca przy parafii św. Anny w Wilanowie
Koło Żywego Różańca przy parafii św. apostołów Jana i Pawła w Warszawie
Koło Żywego Różańca przy parafii św. Stanisława BM w Częstochowie
Komenda Podhalańskiego Hufca ZHP im. Kurierów Tatrzańskich
Konwent Zakonu Bonifratrów pw. św. Ryszarda Pampuri
Kosciol Domowy przy parafii sw. Krzyza w Szczecinie
„Kościół Akademicki OO. Dominikanów w Poznaniu

Kościół Domowy Dobra (Szczecińska)
Kościół Domowy gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie
Kościół pw. Boskiego Zbawiciela w Krakowie
Kościół pw. św. Benona w Warszawie
Krąg Biblijny im. św. Jana Pawła II Parafii w Czermnie
Krąg Biblijny Parafii Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Targanicach
Krąg Biblijny w Wińsku
Krąg biblijny-parafia M.Boskiej Bolesnej w Mierzynie
Krąg DK i Przyjaciele-Szczecin
Krąg DK im. św. Gabriela przy Parafii Św. Mateusza i Ewangelisty w Warszawie
Krąg Domowego Kosciola z Gołąbek
Krąg Domowego Kościoła
Krąg Domowego Kościoła
Krąg domowego Kościoła – Piastów
Krąg Domowego Kościoła – Warszawa Wilanów
Krąg Domowego Kościoła „Św. Antoni Padewski” przy parafii Matki Bożej Anielskiej w Warszawie-Radości
Krąg Domowego Kościoła Kraków
Krąg Domowego Kościoła przy parafi pw. św. Michała Archanioła Ruda Śląska-Orzegów
Krąg Domowego Kościoła przy parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Sosnowcu
Krąg Domowego Kościoła przy Parafii św. Jakuba Apostoła w Warszawie
Krąg Domowego Kościoła przy parafii św. Siostry Faustyny w Rotmance
Krąg Domowego Kościoła przy św. Apostołów Piotra i Pawła
Krąg Domowego Kościoła w Lublinie
Krąg Domowego Kościoła z Mileszek
Krąg Domowego Kościołą z Nowego Sącza
Krąg II Domowego Kościoła Gdańsk-Brętowo
Krąg Kościoła Domowego w Słomczynie
Krąg Matki Boskiej Wniebowziętej przy parafii WNMP w Toruniu
Krąg Matki Bożej Pielgrzymującej przy parafi św.Jana Chrzczyciela w Stanisławowie
Krąg Rodzin Domowego Kościoła z Parafii pw. św. Marii Magdaleny z Dąbrowy Górniczej
Krąg rodzin Fiore Ruchu Focolare
Krąg Rodzinny Tadeusza
Krąg VI DK Golabki
Kręgi Domowego Kościoła – Rejon Praga Południe II
Kręgi Domowego Kościoła – Warszawa Praga Południe
Kręgi Domowego Kościoła oraz osoby prywatne parafia Niepokalanego Serca NMP w Wieprzu koło Żywca
Kręgi Domowego Kościoła przy parafii MB Królowej Różańca Świętego Gdańsk – Przymorze
Kręgi Domowego Kościoła przy Parafii Św. Barbary w Rudzie Śląskiej
Kręgi Matki Bożej Pielgrzymującej Parafia Św. Jana Chrzciciela w Stanisławowie
Kręgi Rodzin Domowego Kościoła rejon Sosnowiec (diec.sosnowiecka)
Ks.Tadeusz Strugała Kurzyna Śerdnia
Liturgiczna Wspólnota Osady Burego Misia
Miejski Zespół Szkół w Annopolu
MIKA
Misyjne Róże Różańcowe przy parafii MBKP w Chojnicach
Misyjne Róże Różańcowe przy parafii MBKP w Chojnicach
Misyjne Róże Różańcowe przy parafii MBKP w Chojnicach
Młodzież Archidiecezji Krakowskiej
Młodzież z Parafii NMP Królowej Polski w Pewli Ślemieńskiej
Mniszki Klaryski Kapucynki
Mniszki Zakonu Kaznodziejskiego Klasztor św. Anny
MNU
MONOLIT Rzeszów
Niepubliczne Katolickie Przedszkole im. Świętej Rodziny Pułtusk
Niepubliczne Przedszkole „Leśna Polanka”
Nowe Jeruzalem Warszawa
Oddział Caritas Parafia MB Różańcowej Lisia Góra
Odnowa W Duchu Świętym „Owczarnia Pana” Warmia
Odnowa w Duchu Świętym „Syjon” w Chojnicach
Opactwo Benedyktynów w Lubiniu
Oratorium i „Ochronka Bałucka” Sióstr Salezjanek w Łódź
Oratorium Salezjańskie, Tarnowskie Góry
Oratorium Sióstr Salezjanek – Warszawa
Oratorium św. Jana Bosko
Parafia Miłosierdzia Bożego w Krakowie Nowym Prokocimiu
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybniku Boguszowicach
Parafia NarodzeniaNMP Racławice
Parafia Niepokalanego Serca Maryi Panny w Leśniewie – Parafialny Zespół Caritas
Parafia św. Brata Alberta Chmielowskiego Rybnik
Parafia św. Jana Kantego Poznań i Siostry Salezjanki
Parafia św. Trójcy w Poznaniu
Parafia Zwiastowania Pańskiego w Warszawie_Parafialny Caritas
Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przy parafii św. Józefa Robotnika w Katowicach – Józefowcu
Parafialny Oddział Caritas w Barcicach
Parafialny Zespól Caritas – koszalińsko kołobrzeska
Parafialny Zespół Carita Parafii pw. św. Franciszka z Asyżu w Zielonej Górze
Parafialny Zespół Caritas A.W. przy Parafii Św. Maksymiliana Kolbego w Warszawie
Parafialny Zespół Caritas Bibice
Parafialny Zespół Caritas Dygowo
Parafialny Zespół Caritas Jasło Fara
Parafialny Zespół Caritas Jasło Fara
Parafialny Zespół Caritas Parafia Chrystusa Sługi w Poznaniu
Parafialny Zespół Caritas parafii Ofiarowania Pańskiego, Warszawa
Parafialny Zespół Caritas parafii p.w. Św. Franciszka z Asyżu w Zielonej Górze
Parafialny Zespół Caritas Parafii pw. św. Franciszka z Asyżu w Zielonej Górze
Parafialny Zespół Caritas parafii pw. św. Urbana I, Zielona Góra
Parafialny Zespół Caritas przy parafii MB Jasnogórskiej w Szczecinie
Parafialny Zespół Caritas przy parafii Miłosierdzia Bożego Puławy
Parafialny Zespół Caritas przy Parafii NMP Królowej w Józefowie k. Legionowa
Parafialny zespół CARITAS przy Parafii Św. Józefa Robotnika w Zgorzelcu
Parafialny Zespół Caritas przy parafii św. Krzyża w Szczecinie
Parafialny Zespół CARITAS przy Parafii Św. Marii Magdaleny w Czarnkowie
Parafialny Zespół Caritas przy Parafii Św. Papieża Jana XIII w Łodzi
Parafialny Zespół Caritas przy parafii w. Józefa w Rzeszowie – Zwięczycy
Parafialny Zespół Caritas w Dębem Wielkim
Parafialny Zespół Caritas w imieniu Parafii Rzymskokatolickiej Św.Andrzeja Boboli w Bielsku Białej
Parafialny Zespół Caritas w Nieparcie
Parafialny Zespół Caritas, Koło Żywego Różańca Nawiedzenia Matki Bożej Częstochowskiej w Strzegowie
Parafialny Zespół Charytatywny Caritas przy parafii św. Zygmunta i Jadwigi Śl. w Kędzierzynie-Koźlu
Parafialny Zespół Charytatywny Katowice Zawodzie
Parafianie z Górna k/Rzeszowa
Parafianie z Kościoła św. Jana Kantego w Poznaniu
Polska Misja Katolicka Peterborough
Polska Misja Katolicka w Anglii i Walii
Polska Prowincja Zakonu św. Augustyna (augustianie)
Porcjunkula – franciszkańska wspólnota w Poznaniu
Poznańska Grupa Rodzin Focolarie
Prowicnja Warszawska Redemptorystów
Prowincja Polska Zgromadzenia Księży Marianów pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Prowincja Polska Zgromadzenia Księży Marianów pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Prywatne KatolickieStowarzyszenie Wiernych ŚŚ Apostołów Piotra i Pawła we Wrocławiu
Przedszkole Sióstr Felicjanek im. św. Franciszka z Asyżu
Publiczne Gimnazjum Siostr Salezjanek im. św. Dominika Savio
Publiczne Gimnazjum Sióstr Salezjanek w Krakowie
Puławskie Koło Katolickiego Stowarzyszenia Kolejarzy Polskich
PZ Caritas przy parafii św. Marii Magdaleny w Czarnkowie
PZC przy parafii św. Urszuli w Lichnowach
Rada Rycerzy Kolumba nr 15759 im. św. o. Pio w Stalowej Woli
Rada Zakonu Rycerzy Kolumba im. Matki Bożej Głogowskiej przy par. pw. Świętej Trójcy w Głogowie Młp.
Referat Misji Zagranicznych – Zgromadzenie Księży Misjonarzy Saletynów
Rektorat Rzymskokatolicki pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Żdżarach
Rodzina bł. Edmunda Bojanowskiego
Rodzina bł. Edmunda Bojanowskiego w Siedlcach
Rodzina bł. Edmunda Bojanowskiego w Tarnowie i Dębicy
Rodzina bł. Edmunda Bojanowskiego, Szewna
Rodzina Radia Maryja przy parafii Matki Bożej Królowej Polski w Chojnicach
Rodzina Święcickich
Rodziny Strażników Eucharystii z parafii św. Jana Chrzciciela i św. Szczepana w Choroszczy
Rodziny z parafii św. Jerzego w Dębieńsku
Romuald Lutostański – koło Radia Maryja przy  paraf. Matki Bożej Królowej Męczenników
Roże Różańcowe przy parafii św. Antoniego z Padwy w Zakopanem
Róże Różańca przy parafii MBKP w Chojnicach
Róże Różańcowe i Straż Honorowa Najśw. Serca P. J. – Mikołajowice
Róże Różańcowe przy parafii MBKP w Chojnicach
Róże Różeńcowe Mijsyjne przy parafii MBKP w Chojnicach
Róże Żywego Różańca Misyjnego przy parafii Matki Bożej Królowej Polski w Chojnicach
Róże Żywego Różańca przy parafii Świętego Maksymiliana w Warszawie
Rubinkowo II
Ruch Duchowości Małżeńskiej – Equipes Notre-Dame Polska Sektor Małopolski
Ruch Duchowości Małżeńskiej Equipes Notre Dame Sektor Małopolski
Ruch duchowości małżeńskiej Equipes Notre-Dame
Ruch Rodzin Nazaretański archidiecezja Warszawska
Rybnicka Inicjatywa Rodzin
Rycerze Kolumba przy parafii Matki Bożej Królowej Polski
Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Poznaniu
Sanktuarium św. Jakuba Ap. w Lęborku i Franciszkanie
Schola „Pokój i Dobro” z parafii Michałowice-Opacz
Siostry Boromeuszki – Mikołów
Siostry Boromeuszki Katowice-Szopienice, END – ekipa Łódź IV
Siostry Franciszkanki od Miłości i Pokuty Chrześcijańskiej
Siostry Franciszkanki od Pokuty i Miłości Chrześcijańskiej
Siostry Salezjanki i Wspólnota Wychowawcza z Garbowa koło Lublina
Siostry Salezjanki Wisła
Siostry Służebniczki – Rudawa
Siostry Służebniczki – Tylicz
Siostry Służebniczki Chrzanów parafia MB. Różńcowej i Św. Jana Chrzciciela
Siostry Służebniczki NMP Spytkowice
Siostry Służebniczki Wola Rzędzińska
Siostry Służebniczki z Chrzanowa i Krakowa
Siostry Służki NMP Niepokalanej z Mariówki
Sióstry Służebniczki NMPNP w Zgorzelcu
Stowarzyszenie Natanael
Stowarzyszenie Pomocników Mariańskich
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich „Wspólnota Poranka”
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich EDEN
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich koło Czarny Las i Przyjaciele z parafii Ducha Świętego Ruda Ślaska
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich koło przy parafii św. Rocha w Poznaniu
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy Parafii Matki Bożej Szkaplerznej w Tarnowie
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii św. Mikołaja w Łące
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii Św. Rocha w Poznaniu
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii św. Rocha w Poznaniu
Stowarzyszenie Rodzina Rodzinie
Stowarzyszenie Vides- Siostry Salezjanki Tarnowskie Góry
Szkolne Koło Caritas przy Szkole Podstawowej w Białce
Szkolne Koło Caritas przy Szkole Podstawowej w Okonku
Szkolne Koło Caritas przy Zespole Szkół w Miechucinie
Szkolne Koło Caritas przy ZS 11 w Koszalinie
Szkolny Klub Wolontariatu przy SP w Okonku
Szkoła i Przedszkole Sióstr Salezjanek w Rumi
Szkoła Nowej Ewangelizacji w Zabrzu przy św. Wojciechu
Szkoła Podstawowa Istota
Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Teresy od Dzieciątka Jezus i Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Szkoła Podstawowa nr 2 Przymierza Rodzin
Szkoła Przymierza Rodzin
Szkoła Tańca Współczesnego w Poznaniu
Świeccy Zakonu Kaznodziejskiego pod opieką bł. Michała Czartoryskiego – Dominikanie Służew
Święta Rodzina i przyjaciele
Warszawska Grupa Bractwa – Wspólnota Komunia i Wyzwolenie
Warszawska Prowincja Karmelitów Bosych
Wiesława Czernicka „Rodzina bł. Edmunda”, Służebniczki Dębickie SBDNP, Dębica
Wspolnota Gloria Deo Goczałkowice-Zdrój
Wspolnota Odnowy w Duchu Świetym Maranatha-Łódź
Wspólnota „Kana Galilejska” Domowy Kościół, Warszawa
Wspólnota „W Drodze” Świerklaniec
Wspólnota ,,Zwiastowanie” Mrągowo
Wspólnota „Jutrzenka” Sosnowiecka Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym
Wspólnota „Krag Biblijny” z  Łodzi
Wspólnota 8 Blogoslawieństw Olsztyn
Wspólnota Apostoła Natanaela – Gliwice
Wspólnota Bogaci w Miłosierdzie
Wspólnota Chrystus w Starym Mieście
Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego „Galilea” Myślenice
Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Gailea D.Z. Budzów
Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea
Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea  Gdańsk
Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea Rejon Podhalański
Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea Stryszawa
Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea Sucha Beskidzka
Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea Szczep Zamość
Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea Szczep Zamość
Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea Winnica Kraków
Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea winnica Kraków DZ Przebieczany, Tracz Tomasz
Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea Winnica Lubelska
Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea Zembrzyce
Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea, Winnica Śląsk – Ruda Śląska
Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea, Winnica Śląsk – Tychy
Wspólnota dla Intronizacji NSPJ przy parafii Wniebowzięcia NMP w Krasnem
Wspólnota Domowego Kościoła przy parafii św. Kazimierza w Gdańsku-Zaspie
Wspólnota Domowego Kościoła, Kraków-Nowy Ruczaj par.MB Królowej Polski – ks. Piotr Waligóra
Wspólnota Droga
Wspólnota Fiolet i Czerwień
Wspólnota Galilea DZ Kraków Czyżyny
Wspólnota Galilea DZ Tarnowiec A.J.
Wspólnota Galilea Lublin
Wspólnota Galilea Szczep Zamość
Wspólnota Galilea w Budzowie
Wspólnota Gedeon
Wspólnota HalleluJah Boleslawów
Wspólnota HalleluJah Bolesławów
Wspólnota Katolickiej Odnowy w Duchu Św. Manus Domini przy Parafii św. Jana Kantego w Krakowie
Wspólnota Kobiet-Warszawa
Wspólnota Krąg  Biblijny, Łódź
Wspólnota Kręgu Biblijnego w Lubiczu Górnym
Wspólnota małżeńska, diecezja warszawsko-praska
Wspólnota Mężczyzn św. Józefa z Wadowic
Wspólnota Miłość i Miłosierdzie Jezusa
Wspólnota Modlitewna Misericordia, Kraków, os. Na Wzgórzach
Wspólnota modlitewna Odnowy w Duchu Świetym „Magnificat” przy par.pw” Bożego Ciała” w Helu
Wspólnota Modlitewna Samuel
„Wspólnota Modlitewna Viatores


Wspólnota Neokatechumenalna z Falenicy
Wspólnota Nikodem
Wspólnota Niosących Chrystusa OSIOŁ przy parafii św. Barbary w Rudzie Śląskiej
Wspólnota Odnowy Emaus Strzelce Opolskie
Wspólnota Odnowy w Duchu św. 8 Błogosławieństw w Olsztynie
Wspólnota Odnowy w Duchu św. Fatima w Ostródzie
Wspólnota Odnowy w Duchu św.”Niepokalana” w Gdyni
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Kanaan”- Warmia
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Nowe Jeruzalem”
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Syjon” w Chojnicach
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym ,,Zwiastowanie”- Mrągowo
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Ja Jestem” Warszawa
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Pójdź za Mną”- Warmia
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „REDEMPTOR” Warmia
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Światło Miłosierdzia” – WARMIA
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym ABRAHAM- WARMIA
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Kanaan Warmia
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Nowe Jeruzalem Kostrzyn nad Odrą
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Pan Naszą Sprawiedliwością – Warmia
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Parakletos Warmia
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Trójca Święta  Warmia
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Zdrój Miłosierdzia przy Parafii św. s Faustyny Kowalskiej w Ostródzie
Wspólnota Odnowy  w Duchu Swietym „Zacheusz” Warmia
Wspólnota Ogień Boży
Wspólnota parafii Tłuczań
Wspólnota Pielgrzymkowa Poznań Stare Żegrze
Wspólnota Promisja Wąbrzeźno
Wspólnota Promisja Wąbrzeźno
Wspólnota Przymierza Święta Rodzina
Wspólnota Rodzin Źródło Życia Gdańsk
Wspólnota Ruchu Focolari Kolbuszowa
Wspólnota Ruchu Focolari w Rzeszowie
Wspólnota Sióstr Nazaretanek z Krakowa
Wspólnota Sióstr Salezjanek w Krakowie
Wspólnota Sióstr Salezjanek w Krakowie
Wspólnota Szekinah
Wspólnota Świeckiego Zakonu Karmelitów Bosych pw Dzieciątka Jezus , Olsztyn
Wspólnota Towarzysząca Jezusowi Cierpiącemu „Pragnę”
Wspólnota w Duchu Świętym „Jordan”
Wspólnota Wigilijna z Krakowa
Wspólnota Zdrój Miłosierdzia przy Parafii Św. s Faustyny w Ostródzie
Wspólnota Ziarno Słowa przy Parafii Św. Barbary w Libiążu
Wspólnota Życia Chrześcijańskiego Poznań
Wspólnota Życia Chrześcijańskiego Poznań
Wspólnota Żywego Różańca w Rakoszycach
Wspólnota Żywego Różańca z Parafii Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza -Chorzów Batory
Wspólnoty Neokatechumenalne w parafii NP NMP Góra Kalwaria
Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „La Salette”
Wspólnoty przy parafii p.w. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Lęborku
Współnota Galilea Jelenia Góra
Współnota Odnowy w Duchu Świętym „Ogród Getsemani”
Wspónota Rodzin Źródło Życia
Wydziałowa Rada Samorządu Studenckiego Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Szczecińskiego
WYŻSZE SEMINARIUM DUCHOWE SANDOMIERZ
Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku – Klerycy
Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku – Moderatorzy
Wyższe Seminarium Duchowne we Włocławku
Yaq Projekt – Pracownia Rozwoju Społecznego
Zarząd Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi
Zespol Charytatywny Caritas przy Parafii św. Ap. Piotra i Pawła w Mikołowie –Paniowach
Zespół Centrum Myśli Jana Pawła II, Parafia Trójcy Przenajświetszej w Katowicach Kostuchnie
Zespół Charytatywny Caritas przy Parafii św. Ap. Piotra i Pawła w Mikołowie-Paniowach
Zespół Charytatywny przy Parafii Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa w Bystrej Krakowskiej
Zespół Charytatywny przy Parafii WNMP w Milówce
Zespół Parafialny Caritas Parafia Wniebowzięcia N.M.P. w Puławach
Zespół Szkół Katolickich w Piekarach Śląskich Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej
Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek Kraków
Zespół Szkół Sióstr Salezjanek w Jastrzębiu-Zdroju
Zgromadzenie Córek Bożej Miłości
Zgromadzenie Córek Maryi Wspomożycielki (Siostry Salezjanki) – Dom Zakonny w Krakowie
Zgromadzenie Córek Najczystszego Serca N.M.P. Nowe Miasto/n. Pilicą
Zgromadzenie Księży Misjonarzy Saletynów Dom Zakonny Warszawa
Zgromadzenie Oblatów św. Józefa
Zgromadzenie Sióstr Felicjanek
Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek od Cierpiących Warszawa
Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek od Cierpiących: dom w Paprotni i Podkowie Leśnej
Zgromadzenie Sióstr Kanoniczanek Ducha Świętego Kraków
Zgromadzenie Sióstr Karmelitanek Instytut Naszej Pani z Karmelu – wspólnota z Częstochowy
Zgromadzenie Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu
Zgromadzenie Sióstr Niepokalanego Poczęcia NMP
Zgromadzenie Sióstr Niepokalanego Poczęcia NMP Dom Zakonny w Nowym Sączu
Zgromadzenie Sióstr od Aniołów Konstancin Jeziorna
Zgromadzenie Sióstr Służebniczek BDNP
Zgromadzenie Sióstr Służebniczek BDNP Prowincja Tarnowska
Zgromadzenie Sióstr Służebniczek BDNP Prowincja Tarnowska
Zgromadzenie Sióstr Służebniczek BDNP Prowincja Tarnowska
Zgromadzenie Sióstr Służebniczek BDNP Prowincja Tarnowska
Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Bogarodzicy Dziewicy Niepokalanie Poczętej
Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP NP – starowiejskie Warszawa
Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP NP Kraków
Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety III Zakonu Regularnego św. Franciszka w Cieszynie
Zgromadzenie Sióstr Św. Michała Archanioła
Zgromadzenie Sióstr Świętej Jadwigi Bystra
Zgromadzenie Sióstr Urszulanek SJK
Zgromadzenie Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej – Wspólnota z Gdyni
Zgromadzenie Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej – Wspólnota z Poznania – Pokrzywna
Zgromadzenie Sióstr Wspólnej Pracy od Niepokalanej Maryi
Zgromadzenie Sióstr Wynagrodzicielek Najswiętszego Oblicza
Zgromadzenie Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego de Saxi z Krakowa
Zgromadzenie Sług Jezusa
Zgromadzenie Służebnic Matki Dobrego Pasterza
Zgromadzenie Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego Prowincja pw. św. Józefa
Zgromadzenie Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej
Żywy Różaniec Nabozeństwa Fatimskie parafii św. Wawrzyńca w Grojcu k. Oświęcimia
Żywy Różaniec Parafii Podwyższenia Krzyża św. i św. Anny Gołkowice Archidiecezja Katowicka
Żywy Różaniec pw. Matki Bożej Rodzicielki przy parafii Miłosierdzia Bożego w Jastrzębiu-Zdroju

ESAB Sp. z o.o.
7J Spółka z o.o.
Ackee Group Maria Strzeduła
Activum – Nieruchomości sp. z o.o.
ADUR Mateusz Małek
Adventure Warsaw – Rafał Patla
Agencja Interaktywna „Świeże Pomysły”
Agromund Sp.zo.o. Podeszwa Edmund, Krzyżanowska-Podeszwa Zofia
Aneta usługi tłumaczeniowe i marketingowe
Anikino Sp. z o.o.
Apter Anna Piątek-Morawiec
Art-eco
Auto-Usługi Kmita Andrzej
B.W.A.A. Szemrykowie
Biuro Geodezyjne GEOBIS Olgierd Bodzioch
Brewa s.c.
Brezo sp. z o.o.
BT-studio s.c. Beata Tomzińska, Jolanta Babiuch
C&J Group Sp. z o.o.
Centrum Diagnostyki Patomorfologicznej Jarosława Wejman
Centrum Europejskich Świadczeń Rodzinnych. Ewelina Motylińska
CLJ Centrum Logistyczne sp. z o.o. sp.k
CMG Meble
Comunione e Liberazione Warszawa
Credit Risk Brokers Sp. z o.o.
Czekaj Roman Hostel Miechów
Dalke – Karakiewicz Dominika
Dana Firma Budowlana sp.j.
Daniela i Beata Bud-Gusaim
Dąbroś Katarzyna i Michał
DEKOR-MEBLE Magdalena Karp-Wielk
Deloitte Polska – Południe
DICO SC
DOBADE Marcin Plebanek
Domki Rekreacyjne Buena Vista Barbara Mucha
Doxa Jacek Głowacki
Drgas Marek Usługi – Handel
Drog-Rem Sp. z o.o.
Drużyna PBU
EASY EXPO
Educaledge Sp. z o.o.
EKO-PRO Pabjan Grzegorz
Ekowod Piotr Mazurkiewicz
Elektromonter Alojzy Wielgus
ELLA Depilacja Cukrowa
END ekipa W-7b
Equipes Notre-Dame Ekipa M1 (Wielkopolska)
Famel Sp. z o.o.
Fiori Agencja Reklamowa
Firma Jandre Jan Filipek
Firma Jubilerska MiK Wójtowicz
Fly Development Ireneusz Mucha
Fotopracownia.Com Agnieszka i Jacek Taranowie
Fotopracownia.Com Jacek Taran
FPHU Hobby Zbigniew Pitak
Fryzjer Mobilny Szybkie Cięcie Malbork T.Ulatowska
Fudkop A.K. Fudali Sp.J
Fundacja Alingua Pomocne Słowo
Fundacja Co Pozostało?
Fundacja Co Pozostało?
Fundacja Dwunastka
Fundacja Ecclesia Villanowvensis
Fundacja Identitas
Fundacja Księdza Orione Czyńmy Dobro
Fundacja Piotra Klera
Fundacja Silesia Hominibus przy Banku Spółdzielczym Silesia w Katowicach
Fundacja Zofii Magnatti
Future Simple Paulina Czapska
Gabinet Kosmetyczny Euphoria
Gabinet Stomatologiczny Paweł Mazurkiewicz
Galicya Cafe
GEOPLUTA Usługi Geodezyjne Krzysztof Pluta
Gimnazjum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Jeleniej Górze
Gospodarstwo Agroturystyczne „Spichlerz” Wożuczyn
GROT sp. z o. o.
Grupa MK Cafe
Grzegorz Fischer Usługi Przeciwpożarowe
Hibi Sp. z o.o.
Holon Sp. z o. o.
Hostel Miechów
Hufiec Opole, Chorągiew Opolska ZHP
Hurtownia Opakowań WEGRO
IFS Boguslaw Szpytma
II GIMNAZJUM SPOŁECZNE GIMNAZJUM NR 1 IM.ZBIGNIEWA HERBERTA W KRAKOWIE
Iluzjon Art Cafe Przemysław Gołębiowski
IN PLUS Budownictwo Projekty Kursy językowe Ryszard Błeński
Indywidualna Praktyka Lekarska Justyna Gródecka
Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Monika Krajewska
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Wiktoria Machińska
Intercom Daniel Jarosz
INWEST-RES GRZEGORZ LISZCZ
Jacker Bramy Rolety
Jarosław Rzepka FHU Bojar
Jolanta Piesik D&J Food
Kamir,sp.j.
Kancelaria Adwokacka Andrzej Pec
Kancelaria Adwokacka Tomasz Henclewski, Wojciech Wyjatek s.c.
Kancelaria prawna K&K
Kancelaria radcy prawnego Anna Kruszewska
Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Karp
Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Dulewicz
Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Klawikowski
Karowa neo team (JJUAT)
Katarzynka Pokoje Gościnne Marcin Mizielski
Kinaszczuk
Klasa 2a, Gimnazjum Milenium, Gniezno
Kobiałka Jacek
Korbud – Anna Mazurkiewicz
Krak Nieruchomości Sp. z o.o
Krakowski Park Technologiczny sp. z o.o
Krakowski Park Technologiczny Sp. z o.o.
Kukartka
Landowscy Mira i Piotr
Laubel
LDC Consulting Dariusz Czarkowski
Lega Tadeusz Matuszyk
Lemaro E. i M. Ogon sp.j.
Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Marii Skłodowskiej- Curie w Suchej Beskidzkiej
Marszałek Grzegorz
MASUMI Katarzyna Kłyś
Max Bielecki & co
Meble Bogato Tomasz Bednarek
Metpol sp. z o.o.
Midan Invest Krzysztof Jureczka
MIkomed Artykuły Medyczne i Ortopedyczne Beata Konieczna
Mikomed Beata Konieczna
Mikstacki sp.j.
MOZ NSZZ Solidarność przy KOPEX-Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.
Nadleśnictwo Ostrów Mazowiecka
Nauczyciele Gimnazjum im. Jańskiego Kraków
Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 6 w Białymstoku
Newscape Bogusław Gnat
Nexum Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o.
nzoz sportmed
Ochotnicze Hufce Pracy w Lublinie
OFICYNA WYDAWNICZA W MISJ
Ogrodnik Sobierajska-Sokolnicka Buśko Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p
Opako Paweł Gnitecki  Tabor Wielki Bralin
P&F WARTACZ PHU Paweł Wartacz
P.H.U. ANDMAK SERWIS Andrzej Mąkosa
P.P.U.H. „NEPTUN” SP. Z O.O.
Passion & Mercy Community
PAXER Jolanta i Grzegorz Prusinowscy
Per-La sp. z o.o.
PHU GREEK
Piotrowska Maria
PNP ZASO Elektronik Oneksiak i SKA Spółka Jawna
PP LOGIC PAWEŁ PRZYBYLSKI
PPC Studio Mikołaj Kniaź
PPH KAMIR Kazimierz Piątkowski
PPHU POL-INSTAL Spółka z o.o.
Pracownia Dialogu. Specjalistycza Poradnia Psychologiczna
Pracownia Dialogu. Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna
Pracownia grafiki i animacji komputerowej Pixelage Rafał Pietrzak
Pracownia IT Kajzar Katarzyna
Pracownicy Deloitte Polska – Południe
Pracownicy Instytutu Immunologii i Terapii Doświadczalnej PAN im. Ludwika Hirszfelda
Pracownicy PG-Projekt Wrocław
Praktyka Lekarska Małgorzata Comi-Siwińska
Proinwestycja
PROTIM Paweł Fryc
Prywatny Gabinet Stomatologiczny Marta Polaczek
Przedsiębiorstwo Budownictwa Lądowego Bartłomiej Szymanek
Przedsiębiorstwo COMAL sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Lewn S.C.
Przychodnia Weterynaryjna AS, Arkadiusz Wątroba
Ptasik Wiesław i Janina
PW Laskopol Limanowa Sp. J. Halina i Roman Dudek
Rada Miasta Pszów
Radni Gminy Gizałki
Revo Cosmetics Marcin Szczęsny
Rzeczpospolita
Rzeszowskie Zakłady Ortopedyczne Ewa Grela
Rzeźnictwo i Handel – Kapecki Sp. J
Saloner.pl
Salutis Sp.zo.o.
Semczuk Katarzyna
SensuLab Jakub Placha
Smart Apps Łukasz Mazur
SMJ Sport Sp. zo.o.
Sołectwo Nielepice gmina Zabierzów
SoulCut Tomasz Jan Soliło
Specjalistyczna Praktyka Lekarska Gabinet USG-Doppler
Specjalistyczny Gabinet Lekarski Agnieszka Kańska lekarz specjalista psychiatra
Stowarzyszenie Dziedzictwo z Tarnowskich Gór
Stowarzyszenie Mnoliy
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Rodzinie „Nie bądź obojętny”
Stowarzyszenie Rada Polek
Super-Market Korwek Spółka Jawna
Szaneccy Agnieszka i Grzegorz
Szkoła Języków Obcych Berliner Kasprowicz Joanna
Szkoła Jogi 12 asan
Szkoła jogi 12 asan
Szkoła Podstawowa im. Królowej Korony Polskiej w Kłodnem
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza
Techniplast Pracownicy
Techniserv It sp.z.o.o
Telecad E.R. Bieganski
The Burfoots
Tomasz Zamorski Firma Budowlana SuperTynki
Tomasz Zięcik, TRINITY SCHOOL – kursy językowe
Transport Spedycja TRANSIRMA Roman Mandela
W Punkt tłumaczenia Arkadiusz Redlewski, Głowińsk 2a, 87-500 Rypin
Warmet sp. z o.o.
WIAL Poland
Willa Sunrise Małgorzata i Nikodem Bolda
Wnuk Magdalena Pracownia Duży Pokój
Workforce Support Zofia Taczuk
WTRYSKINOWAK Nowak Renata
Wulkanizacja Mirosław Gruchała
Wydawnictwo Babaryba
Wytwórnia „STERYLGAZ” Sp. z o.o.
Zakład Elektryczny Elektroinstalacje Basiński Szyszko
Zareba.eu Agnieszka Kądziołka-Zaręba
Zarząd i Wynajem Nieruchomości Mariusz Kurowski
ZASO Zakład Aparatury Spawalniczej Andrzej Oneksiak
Zespół Szkół Sportowych nr1 Krapkowice

ADUR Mateusz Małek
Auto-Usługi Kmita Andrzej
BT-studio s.c. Beata Tomzińska, Jolanta Babiuch
Centrum Europejskich Świadczeń Rodzinnych. Ewelina Motylińska
Famel Sp. z o.o.
Fiori Agencja Reklamowa
Fundacja Piotra Klera
GEOPLUTA Usługi Geodezyjne Krzysztof Pluta
Holon Sp. z o. o.
Intercom Daniel Jarosz
INWEST-RES GRZEGORZ LISZCZ
Kancelaria Adwokacka Andrzej Pec
Kobiałka Jacek
Krakowski Park Technologiczny sp. z o.o
Marszałek Grzegorz
Nauczyciele Gimnazjum im. Jańskiego Kraków
Ochotnicze Hufce Pracy w Lublinie
P.H.U. ANDMAK SERWIS Andrzej Mąkosa
PHU GREEK
PP LOGIC PAWEŁ PRZYBYLSKI
PPC Studio Mikołaj Kniaź
Pracownia grafiki i animacji komputerowej Pixelage Rafał Pietrzak
Pracownicy Instytutu Immunologii i Terapii Doświadczalnej PAN im. Ludwika Hirszfelda
Salutis Sp.zo.o.
Semczuk Katarzyna
Stowarzyszenie Dziedzictwo z Tarnowskich Gór
Stowarzyszenie Mnoliy
Transport Spedycja TRANSIRMA Roman Mandela
WIAL Poland
Willa Sunrise Małgorzata i Nikodem Bolda
Wnuk Magdalena Pracownia Duży Pokój
Workforce Support Zofia Taczuk
Wulkanizacja Mirosław Gruchała
Wydawnictwo Babaryba
Wytwórnia „STERYLGAZ” Sp. z o.o.
Zakład Elektryczny Elektroinstalacje Basiński Szyszko
ZASO Zakład Aparatury Spawalniczej Andrzej Oneksiak
Zespół Szkół Sportowych nr1 Krapkowice