DARCZYŃCY



Abp Damian Zimoń, arcybiskup senior archidiecezji katowickiej
Abp Górzyński Józef, Arcybiskup Metropolita Warmiński
Abp Henryk J. Muszyński
Abp Józef Kupny
Abp Polak Wojciech
Abp Stanisław Gądecki
Abp Wiktor Skworc (Arcybiskup Metropolita Katowicki)
Abramczyk Agnieszka
Abramczyk Honorata i Jerzy
Abratkiewicz Maciej/Agnieszka
Adam Bogacki
Adam i Sabina Łyszkowicz
Adam Nowak z rodziną
Adamczuk Halina
Adamczyk Beata i Paweł
Adamczyk Grzegorz
Adamczyk Janusz
Adamczyk Krzysztof
Adamkiewiczowie Agnieszka i Andrzej
ADAMOWICZ MAGDALENA I TADEUSZ
Adamowicz Tomasz
Adamska-Dutkiewicz Katarzyna
Adamski Daniel
Adamus Aleksander
Adamus Teresa
Adanowicz Maria
Agata i Arkadiusz Pogodzińscy
Agnieszka i Daniel Górscy
Agnieszka Flis
Agnieszka i Bogdan Piwko
Agnieszka i Piotr Markefka
Agnieszka i Robert Bloch
Agnieszka Krzesłowska
Ahmed Yousef
Akeksa Henryk Ks.
Akonom Lidia i Zbigniew
Alberski Grzegorz
Aldona Mariusz Karneccy
Aleksandra Buczek
Aleksandra Nowicka
Aleksandra Nowicka – Martinez
Aleksandra Urbanowska
ALICJA BOGDAN KLIM
Alicja i Mateusz Maleszyńscy
Aliczą wroblewska
Alina i Jacek Świątkowscy
Alina i Jacek Świątkowscy
Ambroży Iwona
AMORGOWICZ ANETA
Anders Wojciech
Andreasik Małgorzata i Marek
Andrzej Białas
Andrzej Grabowski
Andrzej Nowak
Andrzej Schroeder
Andrzej Szczeponek
Andrzejewscy Kamila Marian
Andrzejewska Anna
Andrzejewska Katarzyna
Andrzejewski Krzysztof
Andrzejewski Marek
Aneta i Mark Malik
Aneta Rachwał-Adamczyk
Anisiewicz Leszek i Bożena
Aniszewska Małgorzata z Rodziną
Anna Ciach
Anna Galewska
Anna i Adam Gryłkowie parafia Św. O.Pio Tychy
Anna i Andrzej Łapa
Anna i Bartosz Klimkowie
Anna i Michał Mrówczyńscy
Anna i Tadeusz Słaby
Anna Lis
Anna Niżegorodcew
Anna Torwirt
Antcza Andrzej
ANTON ANNA
Antoni Bartosz z rodziną
Antoni Pałka
Antoni Wadoń
Antoniszyn Genowefa
Arciszewska Krystyna
Arkadiusz Armacki
Augustyńczyk Małgorzata
Augustyniak Joanna i Anna
Awłas Leszek
Babiak Justyna
Babiec Tomasz
Babik Agnieszka
Babik Józef
Babińska Anna
Baczewski Wiesław
Badura Adam
Bagińscy Stanisława i Tadeusz
Bajer Marcin
Bajorek Łukasz
Bąk Maria i Edward
Bąk Paulina i Kamil
Bąkowski Tomasz
Balcarczyk Leszek
Bała Marcin
BAMBYNEK MARIA i KRYSTIAN
Banach Ewa
BANACH MIROSŁAW
Banaś Dorota
Banaś Wanda
Banasiak Bogusława
Banaszkieiwcz-Lipińska Dorota
Bandurski Franciszek
Barabasz Paweł
Baran Piotr
Baran Tomasz
Baranowski Artur
Barańska Małgorzata
Barański Tomasz
Barbara Grząślewicz
Barbara Grząślewicz, Janusz Baster, Joanna Porawska, Iwona Goslar, Marta Górecka, Marek Górecki, Paweł Baster, Andrzej Grząślewicz, Maria Baster,
Barbara i Roman Nierebińscy
Barbara i Tadeusz Szynkiewicz
barbara zagórska-hus
Barczak Iwona i Tomasz
Barczewski Andrzej
Barczyńska Urszula
Bardzinski Pawel
Barlewicz Alicja i Andrzej
Barnaś Artur
Barnaś Krystyna
Bartmińska Anna
Bartocha Małgorzata i Piotr
Bartoń Józefa
Bartosińska Edyta
Bartoszewscy Aga i Wojciech
Barzyński Karol
Baś Andrzej
Basiaga Janusz
Basiaga Janusz i Beata
Basta Dariusz
Bastian Anna
Batko Anna
Batko Janina
Bazyluk Marcin
Beata i Stanisław Hodurowie z córkami
Beata i Tomasz z Tczewa
Beata Tomasz Zaborowscy
BEATA WOLA
Bęben Piotr
Bednarczyk Małgorzata
Bednarska-Pasieka Mariola
Bednarz Witold
Bekas Tomasz
Bekieszczuk Ewa
Bekieszczuk Ewa
Berendt Przemyslaw, Karolina, Amelia, Zuzanna, Mateusz i Max
Berk Cezary
Berke Roman
Bernacki Krzysztof
Bernad Michał
Bernad Szymon
Bernasiewicz Maciej
Besler Krystian
Betlej Katarzyna
Bezak Sylwia
Białas Mirosław
Białas Monika
Białek Adrianna
BIAŁEK ANDRZEJ
BIAŁEK ANDRZEJ
Białek Piotr
Białkowski Jacek
Bieccy Teresa Adam
Bieda Wiesław
Biegajski Jacek i Ewa
Bielacka Barbara
Bielański Stanisław
Bielas Elżbieta
Bielawska Karolina
Bielecki Tomasz
Bielenin Anna
Bielicka Anna
Bielińska Anna
BIELSCY ZBIGNIEW i EWA
Bien Grzegorz
Bień Paweł i Mariola
Bień Stanisław
Bieniek Irena i Ryszard
Bieńkowska Elwira
Bierecki Jaroslaw
Biernat Barbara (wraz ze znajomymi)
Biernat Jacek
Bieszczad-Kieferling Barbara
Bietkal Krystyna i Jan
Bigulak Barbara
Biłyk Ewa i Andrzej
Binkiewicz Przemysław i Dorota z dziećmi
Binkowscy Alicja i Marcin
Birówka Edward
Birut Tomasz
Biś Bogdan
Biskup Piotr
Bizoń Bożena
Blaut Joanna
Błachowicz Tomasz
Błasiak Ewa
Błaszczuk Sławomir
Błaszczyk Bożena i Romuald
Błaszczyk Marcin
Błażejczak Piotr
Błotko Krzysztof ks.
Bober Zdzisław
Bobko Waldemar i Tamara
Bobrowska Elżbieta
Bochynek Bogusław
Bocian Mariusz
Bocian Marta i Emil
Bocian Urszula
Boćkowska Monika
Bogacka Małgorzata
Bogaczewicz Ewa
Bogdan Biś
Bogusław Bielecki
Bogusz Halina i Mirosław
Bogusz Jerzy
Boguta Barbara
Boho Danuta i Jerzy
Bojanowska Joanna
Bojarojć Ryszard
Bojdys Łukasz
Bojić-Sochacka Joanna
Boligłowa Elżbieta
Bolka Dariusz i Hanna
Bonar Andrzej i Anna
Boniakowscy Marek i Anna
Boratyńscy Anna i Mirosław
Boratyńska Krystyna
Borawski Jacek
Borczuch Rafał
Borczyk Anna i Zbigniew
Borek Włodzimierz
Borkowska Agnieszka
Borkowska Dorota
Borkowska Magdalena
Borkowski Artur
Borkowski Jacek
Borkowski Mirosław
Boroń Emilia
Boroń Otylia
Borowicz Barbara
Borówka Kuba
Borówka Michał
Borsuk Józefa i Krzysztof
Bortel Jerzy Beata
Bortkiewicz Anna i Jerzy
Borucki Dariusz
BORUCKI Rafał Elżbieta
Boruta Mirosław i Barbara
Borys Przemysław
Borysewicz Jerzy
Bożena i Marcin Pasieka
Bożena i Tomasz Sajdok
Bożena i Wacław z Krakowa
Bożewicz Jan
Bp Andrzej Jeż (Biskup Tarnowski)
Bp Grzegorz Kaszak
Bp Jan Wieczorek
Bp Paweł Socha /caritas diecezji zielonogórsko-gorzowskiej
Bp Piotr Libera
Bp Roman Pindel
Bp Wiesław Mering
Bp Wiesław Szlachetka
Bp Zadarko Krzysztof
Brandeburg Anna
Brandeburg Anna
Braniecka Lucyna
Bratkowska Regina
Bratkowska Regina
Brdzyńska Joanna
Brochocka Aleksandra
Brodziak Grzegorz
Broel-Plater Jacek
Brol Paweł
Bromber Ireneusz
BROMBOSZCZ LIDIA i PIOTR
Bromboszcz Lidia i Piotr
Bronicki Zbigniew
Broniewska Marta
Brożonowicz Jakub
Brożyńska Barbara
Brudzyńska Joanna
Brudzyńska Joanna
Brudzyńska Joanna
Bruszkowscy Katarzyna i Jacek
Bruździak Hanna
Bryła Wiktoria
Bryła Wiktoria
Bryłka Sławomira i Włodzimierz
Brzemia Eugeniusz
Brzeziccy Ewa i Piotr
Brzozowscy Anna i Adam
Brzywczy Beata
Bubas Bogusław
Bubieńczyk Lilla i Jarosław
BUBIK IZABELA
Buchacz Małgorzata i Paweł
Buczak Wojciech
Buczko Grażyna i Józef
Buczkowska Joanna
Buczyńscy Daniel i Jolanta
Buda Robert
Budsławska Ewa
Budziło Barbara
Budźko Ryszard
Bujak Magdalena
Bujak Stefania
Bulzak Adam
Bułaj Barbara
Bura Andrzej
Burkot Anna Leszek Zuzanna
Burzyńska Irena
Butkiewicz Zbigniew i Dorota
Butryn Iwona i Piotr
Byrdy Jan
BZÓWKA JOANNA
Cacko Łukasz
Campagnaro Matteo
CARITAS DIECEZJI SANDOMIERSKIEJ- wpłaty od darczyńców
Cebrat Tomasz i Beata
CELUCH RADOSŁAW
Cencarek Rajnold
Cetnar Mieczysław
Chabros Agnieszka
Chabros Agnieszka
Chałubek Elżbieta
Chańko Jacek
Chechliński Krzysztof
Chilarska Justyna
Chlanda Ewa
Chmiel Marian
Chmiel Sławomir
Chmielewscy Jolanta i Krzysztof
Chmielewska Hanna
Chodorek Piotr
Chojeccy Agnieszka i Artur
Chojniccy Jolanta Wojciech
Cholewiński Janusz
Chorzempa Marta i Janusz
Chowaniec Anna i Marian
Chowaniec M.A.A.+ 13 rodzin z ul. Okrężnej we Włosienicy /Balon, Bartula, Gałgan, Jarosz, Maluty, Puskarczyk, Wysogląd, Wojtaszczyk, Chowaniec
Chrobot Stefan
Chromicz Marta
Chruślińska Dorota
Chuchla Jacek i Agnieszka
Chudy Jacek
Chudzik Ryszard
Chylińska Marta
Chyliński Jerzy
CIACH RADOSŁAW
Ciba Piotr
Cichońska Bogumiła
Cichowicz Rafał
Ciechomski Marcin
Cielanga Ewa
Cielniak Urszula
Ciemała Henryk
Ciemińska Joanna
Cieńska Maria
Ciesielczyk Roman
Ciesielczyk Roman
Cieślik Grzegorz
Cieśluk Marek
CILSCY CYRYLA I MARIAN
CILWICKI ANTONI
Cimcioch Roman i Jadwiga
Ciszek Wiesław
Ciurej Waldemar
Cłapiński Maciej (z Rodziną)
Cłapiński Zbigniew i Mirosława
Cofta Marie
Cudnik Grzegorz
Cudny Tomasz
Cwiek Jarosław
Cygan Małgorzata
Cymbrykiewicz Barbara
Cyrkowicz Anna
Czaja Michal
Czajkowska Barbara
Czajkowski Henryk
Czajkowski Maciej
Czapliński Wilhelm
Czapscy Małgorzata i Marek
Czarnecka Agnieszka
Czarnecka Teresa
Czarnecka Teresa
Czarnecki Łukasz
Czarnota Dagmara i Grzegorz
Czarnota Dagmara i Grzegorz
Czarnota Henryk i Helena
CZECHOWSKI DAMIAN
Czeczótka Dorota
Czekała Tomasz
Czenczek Marcin
Czerniak Jacek i Alina
Czerwiński Michał
Czwojdzińska Joanna
Czykieta Maria
Czysz Józef
Czyżewska Joanna
Dąbek Monika i Michał
Dąbek Tomasz
Dąbkowska Katarzyna
Dąborowscy
Dąbrowscy Jakub & Aleksandra
Dąbrowska Karolina
Dąbrowska Teresa
Dalasiński Paweł
Damian Bąk
Danch Jarosław
Dańczak Alina
Danel Bartosz
Danuta i Jan Kamińscy
Danuta Marszałek
Danuta Marszałek
Danuta Wojnarska
Daszkiewicz Łukasz
Dawidek Teresa
Dawidziuk Aleksandra i Marek
Dębicki Łukasz
Dębski Józef
Decker Elżbieta i Paweł
Deepak Savio Fernandes
Deja Wiesław
Dekert Tomasz
Dembińska Janina
Demidziuk Przemysław
DENISIEWICZ PIOTR
Denisiewiczowie Barbara i Bogdan
Derda Aneta
Derda Leopold
Derda- Fogel Justyna
Derdowska Dorota
DERLUKIEWICZ MARIAN
Derwich Karolina
Derybowski Jarosław
Długosz Elżbieta
Długosz-Goreccy Ada, Bartek, Tadek i Ignacy
Dobosz Mateusz
Dobra-Stefanska Elwira
Dobraczyński Zbigniew
Dobrzyniecka Joanna
Dobrzyńska Wnęk Iwona
Dolata Jolanta
Dołęga Edyta
Domaniecka Katarzyna
Domaradzki Piotr i Danuta
Dorosz Władysław
Dorota Cegiełka
Dorota i Jan Puła
Drab Maciej
Drabczyk Bożena
Dreiseitl Ivo
Drobotowicz Karolina
Drozdek Robert i Magdalena
Drozdowscy Barbara i Mateusz
Drożdż Aleksandra, Wanda
Drożdż Marek
Drużcz Barbara
DRUŻYŃSKA JOLANTA
Drynda Dariusz
Drząszcz Ryszard
Drzazga Cecylia
Drzewiecka Anna
Drzewiecki Piotr
Drzewiecki Piotr
Drzniewicz Maciej
Drzymała Natalia
Duczkowski Marek
Duczmańska-Kłonowska Jolanta
Dudek Stefania
Dudys Jadwiga
Dulian Michał
Dunajscy Adam Marlena
Durkalec Ewelina i Bogusław
Dutkowski Roman i Monika
Dworniczak Gosia
Dwornik-Cieślak Katarzyna
Dybizbańska Aleksandra
Dyrda Michał
Dyrek Stanisław i Barbara
Dziamski Grzegorz i Daria
Dziedzic Aneta i Jarek
Dziedzic Maria
Dziedzic Wiesława i Marek
Dziedzina Mariusz z Rodziną
Dziedziuch Łukasz
Dziubek Magdalena
Dziubek Magdalena
Dziurczak Jadwiga
Dziurzyńska Urszula
Dzudzewicz Adam
Dżuła Tomasz Dagmara
Dzwolak Izabela i Waldemar
Edward Rottau
Edyta Wyrozumska
Ekiert Teresa i Mieczysław
Ela Sobieszek
Elsner Agnieszka
Elżbieta Gronowska-Zalewska
Elzbieta i Maciej Życiński
Elżbieta i Marian Szymkiewiczowie
Elżbieta Jarosłąw Wojewscy
Emilia Kwapisz
Erban Beata i Przemysław
Ewa Honkisz
Ewa i Andrzej Szot
Ewa i Jacek Kulig
Ewa Jachimczyk
Ewa Siemińska
Ewa Życzkowska-Nowak
Fabisiewicz Aleksandra
Fabisiewicz Aleksandra
Fabisiewicz Zofia
Fabisiewicz Zofia
Fadel Izabela
Fąferek Remigiusz i Barbara
Fajkis Marcin
Fechner Dorota
FELCZAK PIOTR
FELCZAK PIOTR
Fenrych Przemysław
Ferenc Katarzyna
Ferger Tomasz
Ficek Bogusława
Figura Renata i Roman
Fijałkowski Krzysztof
Filip Krause
Filip Krause
Filip Zduńczyk
Filipowicz Zbigniew
Firla Krzysztof
Firsiuk Elżbieta
FIT ALICJA IRZYSZTOF
Fiutkowska Zofia
Flak Krystyna i Zbigniew
Florczak Renata
Florek Agnieszka
Florek Katarzyna
Fogel Karolina i Krzysztof
Fogel Karolina i Krzysztof
Fojcik Piotr i Zofia
Folga Małgorzata
Formela Emilia i Adam
Frąckowiak Aleksandra
Franczyk Małgorzata
Franczyk Małgorzata
Freza Michał
Frodel Andrzej
FRODEL ANDRZEJ
Frydrych Anna
Frydrych Witold
Frysztacki Marek
FUKSA JANUSZ
FUNK WALDEMAR
Furman Justyna
Fyrla Zbigniew
Gabor Leokadia i Stanisław
Gaborek Witold
Gabriel Stanek
Gabryel Tomasz
Gabryjel Halina
Gadzina Konrad
Gadzinowscy Magdalena i Radosław
GAIK MARIA
Gajda Ewa
Gajewski Janusz
Gajowniczek Adam i Iwona
Gajownik Leon
Galińscy Anna i Piotr
Galusek Joanna
Gandziarski Zofia i Henryk
Garczarczyk Małgorzata
Garczarczyk Zdzisław
Garstkiewicz Maria
Gąsiorowski Michał
Gawin Paulina
Gawłowicz Maria
Gawrońska Maria
Gawrońska Maria
Gejdel Joanna
GEMBALA MAGDALENA
GERLACH JACEK
Gertruda i Władysław Perzan
Gibas Jerzy
Gielarowski Marcin
Giełdon Krzysztof
Giełdzik Dariusz
Giez Marek
Gil Joanna
Glenc Teresa
Glinka Aleksandra
Gliszczyński Marcin i Anna
Głodzik Teresa
Głowa Janusz
Głowaccy Michał i Wanda
Głowacz Bogna i Mateusz
Główka Piotr
Gmiąt Izabela i Jarosław
Gnat Wojciech
Gogol Aurelia i Piotr
Gogola Andrzej i Anna
Goldstein Jan
Golonka Elżbieta i Andrzej
Gołąb Marta
Gołąbek Piotr
Gołębiewski Paweł
Gołębiowski Filip
Gołubińska Maria
Gołubowicz Agnieszka i Jacek
GONET MAŁGORZATA
Gontkiewicz Patrycja
Góra Elżbieta
Góra Elżbieta
Goraj Ewa i Lech
Góral Iwona
Góralska Małgorzata
GORAZD SYLWIA
Górczyńska Joanna
Górecki Dariusz
Górecki Sylwester
Goriaczko Jerzy
Górka Aldona i Michał
Górka Paweł
Górka Teresa i Tadeusz
Górlicki Wojciech
Górnaś Sandra
Górnicz Danuta i Remigiusz
Górowska Danuta
Górscy Anna i Paweł
Górska Halina
Górska Krystyna
Górski Janusz
Gorzelak Bożena i Maciej
Gorzkiewicz Krystyna i Tomasz
Górzyńska Halina
Gosiewski Wojciech
Gowin Katarzyna
Goździaszek Paweł
Goździewicz Krzysztof i Katarzyna
Grabałowski Łukasz
Grabarczyk Piotr z rodziną
Grabiec Edward
Grabiec Zenon
GRABOWSKI ANDRZEJ Z KRĘGIEM DOMOWEGO KOŚCIOŁA
Grabowski Bernard
Grabowski Radosław
Grabska Joanna
Grabska-Kawalec Małgorzata
Graca Zuzanna
Grad Krzysztof
Gralik Irena i Marek
GRASZA KAZIMIERA i JERZY
Grażyna i Eugeniusz Wierzchowscy
Grażyna i Grzegorz Płoszajscy
Greba Krystian
Greiner Piotr
Gritzman Joanna i Paweł
Grobarczyk Jarosław
Grochocka Lidia
Grochowski Jerzy i Elżbieta
Grochowski Józef
Grochowski Zbigniew
Gromow Iwona
Gromysz Agnieszka
Gronowska Joanna
Groszkiewicz Małgorzata
Groszkowscy Monika i Jakub
Gruda Iwona i Sylwester
Grudzień Krzysztof
Grupa parafian z parafii Św. Marcina w Strykowie
Grupa parafian z parafii Św. Marcina w Strykowie
Grupa wolontariuszy z Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka w Sulejówku
Gruszczyńska Paulina
Gruzla Barbara
GRUZLA Barbara
Gruzla Barbara i Stanisław
Gryżewska Anna i Paweł
Grzechnik Marian
Grzegoccy Halina i Zygmunt
Grzegory Kamila
Grzegorz i Renata Kowalczykowie
Grzegorz Kantyka
Grzegorz Lenarczyk
Grzegorz Pac i przyjaciele
Grzegrzółka Grażyna
Grzelińscy Teresa i Witold
Grzesiak Anna i Marian
Grzesiakowski Andrzej
Grzesiok Roman
Grześkowiak Marek
Grzeszczuk Jacek i Aleksandra
Grzywacz Karolina
Grzywacz Karolina
Gubała Piotr
Gubała Radosław
Gubrynowicz Katarzyna i Aleksander
GUSTAW KRZYSZTOF
Gustyn Lidia
Gutowski Jacek
Guzikowski Piotr
Gwarek Hanna
Gwizdała Małgorzata i Andrzej
Haber Bogusława
Hadalski Jan ks.TChr
Hadalski Jan, ks. TChr
Hadka Jan
Halina Rydzewska,Cecylia Okomska,Genowefa Rydzewska,Bożena Kamińska
Halska Barbara
Hałacz Piotr
Haman Krzysztof
Hamerska-Szewczyk Maria
Hammerl Anna
Hamziuk-Kremplewska Anna
Haniecka Maria i Bolesław
Haniszewska Iwona
Haracz Antoni
Harazim Artur i Joanna
Hauzer Janusz
HECIAK JACEK ZOFIA
Hejmo Iwona i Janusz
Hejnar Tomasz
Hełmeccy Jadwiga i Leszek
Hennel-Brzozowska Agnieszka
Henryk Czajkowski
Henszke Bartosz
Herdegen Andrzej i Anna
Hernik Józef
Herzog Andrzej
Hewelt Zyta i Hipolit
Hinderer Tomasz
Hlebowicz Krzysztof i Anna
Holownia Wojciech
Hołomek Zenon i Henrieta
Hołownia Janina
Hołtyn Elżbieta
Hołysz Mateusz
Hopkowicz rodzina
Hoppe Aleksandra
Horczak Adam
Horodecka Jadwiga
Horodecka Jadwiga
Horodecki Krzysztof i Halina
Hotowy Anna
Hruszka Grażyna i Przemysław
Hruszka Grażyna i Przemysław
Hryciuk Agnieszka
Hryniewski Tomasz
Huczek Ryszard ks
Hupka Zygmunt
Hyciek Piotr
Hyla Robert
Idaczyk Łukasz
Igielska Marta
Ilczyszyn Ewa i Wojciech
Irmińscy Danuta i Wojciech
Irmiński Wojciech i Danuta
Iskierka Kazimierz
Iwanicki Grzegorz
Iwaszkiewicz Bożena
Iwona Dobrzańska-Wnęk
Iwona i Tomasz Żur
Izabela i Piotr Jeleniewscy z dziećmi
Izabela i Radosław Klauze
Izabella Grądzka
Izer Magdalena
Iżykowska Małgorzata
Jabłonowska Wiesława
Jabłoński Leon
Jacek i Alina Czerniak
Jacek i Barbara Szeszko
Jacek Małyszko
Jacewicz Przemysław i Małgorzata
Jagielski Krzysztof, Renata
Jagoda Głąb
Jagoda Stachurska i Joanna Jarończyk
Jagodzińscy Jolanta i Stanisław
Jakowska Krystyna
Jakubiak Beata
Jakubowska Anna
Jakubowska Ewa
Jałowy Eugeniusz
JAN SZAFAROWICZ
Janas Sławomir
Janczarek Mateusz
Janicki Edward Jerzy
Janikowski Andrzej
Janina i Jerzy kosmowscy
Janiszewska Rena
JANKOWSKA ELŻBIETA
Jankowski Krzysztof
Jankowski Marek
Janosz Czesław
Janosz Piotr
Janowiec Bozena
Jantar Małgorzata
Janus-Chaberko Ewa
Januszewicz Pawel
Jaracz Andrzej z rodziną
Jaromek Jacek
Jaroskiewicz Anna i Teresa
Jarosław i Agnieszka kmieciak
JAROSZ MARIA
Jarysz Aneta
Jarząbkowski Marcin
Jarzombkowska Elżbieta
Jasiak Adrian i Joanna
Jasińska Beata
Jasińska Elżbieta
Jasiński Andrzej
Jasiński Tadeusz
Jasionek Ewa i Adam
Jaśkiewicz Przemek
Jaskuła Janina
Jastrząb Andrzej
Jastrząb Jadwiga
Jatczak Dorota
Jaworek Zofia
Jaworscy Sławomir I Violetta
Jaworucki Krzysztof
Jędraszczyk Arkadiusz
Jędrzejak Maria
Jędrzejak Tomasz
Jeleń Małgorzata
Jerzy i Marta Langer
JERZY MALINOWSKI
Jerzy Szpyrka
Jezdychowicz Dariusz
Jeziorek AD
Jeziorek AD
JMJ Ann
Joanna Czyżewska
Joanna i Robert Naparty
Joanna i Witold Kukulscy
Joanna Mirowska-Wieczorek
Joanna Wątkowska
Job Magdalena i Piotr
Jolanta i Grzegorz Adamczykowie
Jolanta Kopterska
Jolanta Widenka
Jolanta Widenka
Józefowski Mateusz
Juda Marta
Julian Marcinkowski
Jurczyk Iwona
JURCZYK LIDIA
Jureczko Marian
Jurek Jolanta, katechetka, diecezja koszalińsko-kołobrzeska
Jurek Mieczysław
Jurewicz Jadwiga i Ireneusz
Juroszek Piotr
Juszczak Natalia i Michał
Juszczak Sebastian
Jutrzenka Tadeusz
Kabat Jerzy
Kaca Krzysztofa
Kaczkowski Marcin
Kaczmarczyk Michał
Kaczmarek Jan
Kaczmarek Maria i Grzegorz
KACZMARZYK MARIA
Kaja Kaźmierska
Kakowski Jacek
Kalicki Daniel
Kalinowska Dorota
Kalińska Maria i Lucyna
Kalkowski Jeremi
Kałkus Irena
Kałuziak Michał
Kama Głód
Kamińscy Andrzej i Dorota
Kamińscy Anna i Włodzimierz z dziećmi
Kamińscy Danuta i Zbigniew
Kamińscy Dorota i Andrzej
Kamińska Anna
Kamińska Renata
Kamraccy Joanna i Piotr
Kamykowscy Maria i Maciej
Kandora Mateusz
Kandulscy Maria i Michał
Kania Anetta
Kaniewicz Anna
Kaniewicz Anna
Kapuścik Karol i Justyna
Kapusta Józef
Karasinski Adam
Kards Beata i Michał
Karolak Gwidon
Karolczak Dariusz
Karolczak Dariusz
Karolewscy Maria Ryszard
Karolina Khouri
Karolini Katarzyna i Tadeusz
Karpeta Barbara i Agnieszka
Karpińska Barbara Anna
Karpiński Stanisław i Karpińska Barbara
Karpiński Stanisław i Karpińska Barbara
Karwot Alicja
Karwowska Joanna
Karwowski Jan
Karwowski Waldemar
Kaska Dariusz
Katana Agnieszka
Katarzyna i Jarosław Zgajewscy
Katarzyna i Paweł Januchta
Katarzyna Myśliwiec
Katarzyna Sułek
Kawa Józef
Kawa Józef
Kawiak Jan
Kazibudzki Janusz i Barbara z dziećmi
KAZIMIERCZAK MAŁGORZATA I RAFAŁ
Kazirod Andrzej
Kaźmierczak Danuta
Kaźmierczak Danuta
Kaźmierczak Mariusz
Kazusek Urszula
Kędzia Leszek
Kędzierski Adam
Kędzierski Bartłomiej
Kędzior Aleksandra i Tomasz
Kedziora Sylwia
Kędziorska Ewa
Kelm Ewa
Kempa Andrzej
Kempa Jacek ks.
KĘSY BARBARA WOJCIECH
Kidawa Maciej
Kieca Piotr
Kiejkowski Paweł
Kielak Kamila
Kiełbasa Marta
Kiełek Teresa
Kiełkowski Henryk
Kieniewicz Barbara
Kierakowicz Jarosław
Kiljanek Marzena i Adam z dziećmi;Mariettą i Jakubem
Kinga Jaworska
Kirchner Anna
Kirejczyk Kazimierz
Kisiel Tomasz
Kiszka Leszek
Klajmon Paweł
Klasa Piotr
Klebba Marek
Klejn Dariusz
Klepacz Paweł
Kleta Maria
Klijer-Bien Bozena
Kliks Dagmara
Kloc Andrzej
Klon Radosław
Kluba Barbara
Kłoczowska Anna
Kłusak Arkadiusz
Knop Zbigniew
Knopek Hanna
Knut Robert
Kobierowscy Joanna i Seweryn
Kobryń Justyna
Koch Barbara
Koch Tomasz
Kochan Danuta
Kochowicz-Jakubowska Mariola
Kocielski Ryszard
Kocima Łukasz
Kociuba Łucja
Kocur Paweł
Kocyba Michał i Małgorzata
Koczor Dawid
Koczorowska Maria
Kodurowie Marta i Poldek
Kolasińscy Elżbieta i Grzegorz
Kolbreccy Ewa i Andrzej
Kolonko Tomasz i Jolanta
Kolonko Tomasz i Jolanta
Kolwitz Barbara
Kołacz Barbara
Kołodziej Karol
Kołodziej Piotr i Beata
Kołodziejczyk Jerzy
Kołodziejczyk Jolanta
Kołota Anetta
Kompała Barbara i Janusz
Koncewicz Małgorzata
Kondrasiuk Antonina
Kondrat Leszek
Koneccy Krzysztof i Ewa
Konieczny Leszek
Konik Tomasz
Konior Maria
Konkol Katarzyna i Robert
Konkol Katarzyna i Robert
Konrad i Anna Nakonieczni
Konrad Szeląg
Końska Ewa
Konstanciuk Mariusz
Kopaczyk Ewa i Przemysław
Kopalska Małgorzata
Kopańska Małgorzata
Kopiec Ryszard
Korbel Małgorzata i Tadeusz
Kordus Barbara
Korolec Maria i Magdalena
Kosacka Agata
Kosarczyn Beata
Kosciański Artur
Kościelniak Dorota
Kościółek Beata
Kosek Józef
Kosek Józef
Kosiak Mariusz
Kosiaty Piotr
Kosicka Joanna
Kosiński Robert
Kosior Bolesław Henryk
Kostencka Alicja
Koszałka Lucjan
Kotarba Maria i Andrzej
Koterba Anna
Kotlarek Mikołaj
Kotliński Krzysztof
Kotowicz Elżbieta i Andrzej
Kotowski Andrzej i Anna
Kotowski Jacek
Kotula Iwona
Kowalczyk Anna i Wojciech
Kowalczyk Beata
Kowalczyk Dariusz
Kowalczyk Joanna, Lech, Maria, Piotr, Barbara i Dorota
Kowalczyk Małgorzata i Piotr
Kowalczyk Michał
Kowalczyk Tomasz
Kowalczyk Wojciech
Kowalczyk Zofia i Zbigniew
Kowalewski Piotr
Kowalewski Piotr
Kowalik Wojciech
Kowalscy Barbara i Bronisław
Kowalska Aleksandra
Kowalska Bronisława
KOWALSKA JOANNA MARCIN
Kowalska Jolanta
Kowalska Justyna
Kowalska Justyna
Kowalski Konrad
Kowalski Maciej
Kowalski Marcin
Kowalski Marek
Kownaccy
Kownaccy Maria i Wojciech
Kowolik Marek
KOWOLIK Stanisław
Kozak Agnieszka
Kozak Edmund
Kozak Edmund
Kozak Ludmiła i Adolf
Kozieł Małgorzata
Kozienski GJ
Kozioł Łukasz
Kozioł Urszula
Koźleccy Andrzej i Ewa
Koźluk Agnieszka
Kozłowiecki Tadeusz
Kozłowska Magdalena
Kozłowski Andrzej
Kozłowski Andrzej
Kozłowski Marcin
Kożyczak Andrzej
Kozysa Natalia
Krąg Domowego Kościoła
krąg Domowego Kościoła z Wrocławia
Krajczyński Jan
Krajewski Paweł
Krawczyński Marcin
Kroczak Anna i Waldemar
Król Andrzej
Krol Andrzej
Król Bogusław
Król Grzegorz
KRÓL MARIA I LEONARD
Krol Slawomir
Król Teresa
Królak Roman
Królikowski Janusz
Królikowski Robert
Kromski Kamil
Kroszkiewicz Urszula i Adam
Kruk Roman
Krupowicz Andrzej
Kruszka Robert
Krutul Alicja i Piotr
Kryg Grzegorz
Kryg Grzegorz
Krysa Iwona
Krysiak Maria
Krysińska Beata i Karol
Kryspin Maria i Marian
Krystkiewicz Wojciech
Krystyna i Adam Boratyńscy
Krystyna Zdrzałek
Kryzia Kasia i Paweł
Krzewski Adam
Krzysik Eugeniusz i Elżbieta
Krzysik Józef
Krzysztof Fijałkowski
Krzysztof Gomółka
Krzysztof Hajda
Krzysztof Kotliński
Krzysztof Pacak
Krzysztof Smejda
Krzysztof Sobusiak
Krzysztof Tryk
Krzysztof Wycisłowski
Krzysztof Żak
Krzyż Maria
Krzyżak Artur
Krzyżanowscy Ewa i Karol
Krzyżanowska Maria
ks. Edmund R. Pośoiech
Ks. Józef Uryga
Ks. Krzysztof Tusk
Ks. Marek Gutowski TChr
ks. Slawomir Oder
Ks. Szudzik Paweł
Kubara Marek i Elżbieta
Kubiak Marcin
Kubica Gabriela i Jerzy
Kubiccy Marek i Małgorzata
Kubicki Michał
Kuboszek Czesław
Kucharczak Przemysław
Kucharczyk Grzegorz i Izabela
Kucharska Danuta i Bogdan
Kucharski Tomasz
Kucner Daniel
Kuczaj Jarosław
KUCZEK-FEĆ JERZY
Kuczmierczyk-El-Hassan Alicja
Kucznik Henryk
Kuczyńscy Aleksandra i Andrzej
Kudyba Wojciech
Kujawa Tomasz i Wioletta
Kukieła Natalia i Michał
Kukiz Paweł
Kukulscy Joanna i Witold
Kula Mieczysław
Kulawik Jerzy
Kulczyńska Izabela
Kulesza Marek
Kulig Jacek
Kulpa Tomasz
Kulpiński Paweł
Kultys Jan
Kultys Karolina i Jarosław
Kumorek Przemysław
Kunc Szymon
Kupidura Stanisław
Kurasińska Agnieszka i przyjaciele
Kurcbart Grzegorz
Kurkowska-Budzan Marta
Kurkowska-Budzan Marta
Kurleto Damian
Kurleto Dorota i Ryszard
Kurpiel Filip
Kurzac Roman
Kurzyk Jerzy
Kuś Małgorzata i Michał
Kusztal Maciej
Kusztal Maciej
Kuterasińscy Magdalena i Grzegorz
Kutybowie
Kuźba Bogdan
Kuźba Bogdan
Kuzko Danuta
Kuźma Stanisław
Kwapiszewska Joanna
Kwaśniewski Krzysztof
Kwasowiec Maria i Andrzej
Kwiatkowscy Adriana i Paweł
Kwiatkowska Maria
Kwiecińskcy Marta i Dariusz
Kwieciński Marcin
Kwinta Hubert
Kwolek Andrzej
Labryszewska Agnieszka i Sławomir
Labusga Lidia Hubert
Lach Michał
Lachowicz Janusz
Lampart Marcin i Marta
Lanczak Tomasz i Małgorzata
Lango Mateusz
Laska Sylwia
Lasota Janusz i Petra
Latała Leszek
Latasz Małgorzata
Latawiec Sylwester
Latawiec Sylwester
Lau Harry
Lazarowicz Andrzej
Lech Adam
Lech Dorota i Tomasz
Lech Joanna i Paweł
Lechowicz Wiesław
Lechowski Tomasz
Leja Kornelia i Karol
Lekarczyk Jerzy
Lenart Bożena
Leo-Sielicka Agnieszka (rodzina Sielickich)
Leonarski Dariusz
Lesiak- Zajda Monika
Leśniewski Andrzej
LESZEK ANNA NATALIA GOSTYŃSCY
Leszek Balcarczyk
Letkiewicz Ewa
Lewandowski Michał
Lewicka Marta
Liberkowska Katarzyna
Lichacz Maria i Jarosław
Lichacz Maria i Jarosłwa
Liesenfeld Monika
Limańczyk
Lipka Anna
Lipski Janusz
Lis Adam
Lis Anna
Lis Anna
Lis Anna
Lis Marek
Lisowski Marcin
Litwiniak Iwona
Lizut Grażyna
LOBA KINGA
Loch Irena
Loga Dariusz
Lojko Krzysztof i Ewa
Lorek Elżbieta
Lucyna i Jacek Gawrońscy
Lucyna i Wojciech Gosiewscy
Ludka Katarzyna
Ludwig Aleksandra i Adam
Lukas Grzegorz
Lutostański Romuald
Lysik Rita
Łabędzka Hanna
Łabiak Wanda
Łabowicz Anna
Łach Beata i Zenon
Łachut Katarzyna i Adam
Łada-Zabłoccy Mirosława i Jerzy
Łapacz Leszek
Łapińska Agata
Łapińska Jolanta
Łaziński Paweł
Łobaza Roman ks.
Łoboda Lidia
Łoboda Sławomir
Łobodzińska Edyta
Łodzińska Anna
Łozińska Julita i Bogumił
Łubianka Beata
Łuć Bartosz
Łucyków Katarzyna i Mariusz
Łuczka Ireneusz
Łukasiewicz Aleksander
Łukasiewicz Aleksander
Łukasiewicz Romuald i Anna
Łukasiewicz-Traczyńska Małgorzata
Łukasz Kansy
Łukasz Matylla
Łukasz Zawadzki
Łukowicz Jaromar i Katarzyna
Łyczba Sylwia i Przemek
ŁYSZCZARZ SZCZEPAN
Łyżwa Piotr
MACH ZYGMUNT I KRYSTYNA
Machalica Marek
Machlowski Piotr
Maciąg Piotr
Maciaszek Stanisław
Maciążek Wojciech
Maciej i Wioletta Gajowscy
Maciej Sadowski
Maciej Wyżgoł
Maciejewska Aleksandra
Maciołek Bartłomiej
Madajczyk Ireneusz
Madejski Robert
MĄDRA AGNIESZKA
Mądrawski Jerzy i Monika
Magdalena
Magdalena Hałas
MAGDALENA I KRZYSZTOF TERMANOWSCY
Magdalena i Zbigniew Kaliszuk
Magdziarczyk Agnieszka i Wojciech
Magosz Ewa
Magosz Irena
Magusiak Sylwia
Majcher Anna
Majda Justyna i Majda
Majkowska Anna
Majkowska Elżbieta
Majkrzak Teresa i Piotr, Mikoś Emilia Danuta i Barbara, Kąkol Kazimiera, Szanecka Maria
Majkut Gabriela
Majnusz Aleksander
Makola Małgorzata
Makomaska Jolanta
Makowiec Stanisław
Makowska Ewa
Makowski Waldemar
Maksym Zyta i Joanna Twardecka
MALINOWSKI JERZY
Malinowski Marek
Malok Urszula
Małecka Izabela
Małecka Mariola
Małek Katarzyna i Szymon
Małgorzata Barańska
Małgorzata Borek
Małgorzata i Tadeusz Bochnia
Małgorzata Lorenc
Małowińscy Artur i Małgorzata
Małuszek Maria
Mamala Anna i Bogusław
Maniera Katarzyna i Marek
Manikowski Marcin
Mańka Piotr i Monika
Mańkowska Justyna
Mann Klaudiusz
Marchewka Jacek
Marcin
Marcin Kacprzak ks.
Marcin Wojciechowski
Marcinek Krystyna i Zygfryd
MARCINIAK JOLANTA I PAWEŁ
Marciniak Stanisława
Marciniuk Monika i Tomasz
Marcjanik-Golan Alicja
Marcjanik-Golan Alicja
Marczak Jarosław Longina
Marczyk Celina
Mardosz-Grabowska Agata
Marek Czapla
Marek Falkowski
Marek Gajewski
Marek Glegoła
Marek Łukasz
Marek Maria i Marian
Marek Paweł
Marek Stachura
Marek Szelejak
Margaretki
Maria Agata Zatorska
Maria Cieńska
Maria i Józef GŁOWACCY
Maria i Roman Morgulec
Maria i Roman Morgulec
Maria i Wojciech Kownaccy
Maria Szczycińska
Maria, Adam Okońscy
Mariola Palcewicz
Mariola Siedlaczek
Mariusz Rapa
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz Emilia
Markiewicz Włodzimierz
Marszałek Dorota
Marszewski Wojciech
Marta i Adam Malinowscy
Marta i Andrzej Wojdylo
Marta Jagieła
Marta Kurkowska-Budzan
Maryniok Marian
Marzec Maciej
Masłowski Ryszard
Masternak-Rozbicka Katarzyna
Masztalerz Bronisław
Mateja Kazimierz
Matejko Barbara
Matraszek Krystyna
Matuszewscy Dominika i Rafał
Matuszny Jan
Matuszyk Janusz
Matuszyk Wiesław i Barbara
Matwiej Mariusz
Matyjaszczyk Andrzej i Beata
Mazur Aleksandra
Mazur Bogdan
Mazur Bozena i Zbigniew
Mazur Małgorzata
Mazur Małgorzata i Mirosław
Mazurek Bożena
Mazurek Tadeusz
Mazurkiewicz Hanna i Jakub
Mazurkiewicz Marta
Mech Ireneusz
Mech-Kuchińska Dorota
Mędrzak Anna Łukasz
Mejna Boguslaw
Meler Joanna i Piotr
Mężyński Kazimierz
Micek Wiktor
Michalak Maria
Michalik Dorota
Michalik Dorota
Michalik Elżbieta i Wiktor
Michalik Kamil
Michalska Anna
Michalski Konrad
Michalski Zbigniew
Michał Krysiak
Michał Soja + ekipa (rodzina Szerbowskich, Kozłowskich, Sołtysików, Mikłaszów, ks. Dawid Sładek)
Michał Waszut
Michoń Piotr Marta
Midura Anna i Marek
Miecznikowscy
Mieczysław Abratkiewicz
Mieczysław Siuciak
Mierzejewski Ksawery
Mierzejewski Ksawery
Mierzwa Renata i Andrzej
Migurski Jerzy
Migut Jan
Miklusz Jan i Wanda
Mikołajczyk Barbara i Adam
Mikosza Anna
MIKULIŃSCY AGNIESZKA TOMASZ
Mikulski Marcin
Mikulski Robert
Mikurenda Urszula
Milcarek Paweł
Miler Łukasz
Milewska Anna
Milewski Benedykt
Milewski Zbigniew
Milko Mariusz, Marta, Mikołaj
Milkowski Piotr
Minias Jerzy i Beata
Minta Stanisław i Agata
Miotk Kamil
Miotk Marian
Miotkowska Stanisława
Miroslaw Richert
Mirosława Zdenkowska
Misiakiewicz Janina i Marek
Mleczko Arkadiusz
Mleczko Paweł
Młokosiewicz Anna i Marek
Młynarski Robert
Mnich Ewa
MNICHOWSKI STEFAN i ANNA
Moczulscy Małgorzata i Robert
Modest Markiewicz
Mokrzycka Barbara
Molenda Justyna
Molenda Paweł
Moliński wojciech
Moll Jadwiga
Morawska Anna
Morcinek Anna
Morkisz Andrzej
Morkowska Anna
Moryc Agata
Mościccy Dorota i Dariusz
Mosiek Tomasz
Moskala Anna
Mosór Kozłowska Agnieszka
Motyka Małgorzata
Motyl Emilia
Mousson-Głażewska Zofia
Moździerz Mariusz, Urszula i Aneta
Mozol Grażyna
Mroczkowska Agata
Mroczkowska Janina Maria
Mroczyński Jerzy
Mroszczak Aleksandra
Mrówczyńscy Joanna i Mirosław
Mrówczyńscy Mirosław i Joanna
Mróz Małgorzata i Jan
Mróz Michał
MROZEWICZ Wiesława i Bolesław
Mruszczyk Marcin
Mrzyk Barbara i Marek
Muras Urszula
Murawski Stanisław i Joanna
Murowany Marek
Murzyn Jarosław
Musialska Wanda
Muszkat Bartosz
Mydlarz Barbara i Jerzy
Myśliwiec Karina i Jerzy z dziećmi
Myśliwiec Marta i Zenon
Myszkal Andrzej
Nabzdyk Bartłomiej
Nadaj Jolanta
Nadskakula Olga
Naduk Magdalena i Tomasz
Nadzieja Mirosław
Nafalska Magdalena
Nafalski Grzegorz i Nafalska Magdalena
Nagawiecka-Piwowarczyk Zofia
Naglik Marcin
Najder Andrzej
Naleśnik Joanna
Nalińska Barbara
Napierała Dariusz Joanna
Napora Mateusz
Narwojsz Elżbieta
Nasiadka Paulina
Nasieniewski Marek
Natalia Czeczott
Nawrot Michał
Nejman Adam
Nieborek Marek
Niedziela Małgorzata
Niedźwiecki Marek
Niedzwiecki Mariusz
Nielepkowicz Maria
Niemczyk Arkadiusz
Niemczyk-Proń Agnieszka
Niemiec Krystian
Niemiec Mariusz, ks.
NIEMIER GRAŻYNA
Nierada Ilona i Adam
Niesyto Joanna
NIETRYBOWSKA ANNA
Nikiel Aleksandra i Adam
Nita Aleksandra
Niwiński Damian
Niżnik Aldona
Nocoń Roman i przyjaciele
Nosarzewska Elżbieta
Nowak Adam
Nowak Andrzej
Nowak Anna
Nowak Anna i Maciej
Nowak Barbara
Nowak Barbara
Nowak Danuta i Dariusz z dziećmi
Nowak Jacek i Marzena
Nowak Marcin
Nowak Maria i Alojzy
Nowak Piotr
Nowak Robert
Nowak Stanisław
NOWAK TERESA MACIEJ
Nowak Zuzanna
Nowak Zygmunt
Nowiccy Helena i Marek
Nowik Tadeusz
Nowosad Anita
Nowosielski Aleksander
Nowroccy Ewa i Jacek
Obara Ferdynand
Oboński Henryk
Obuchowicz Wiktor
Ochalska Mieczysława
Oczko Wiesława
Odelga Marzena
Odzimek Bogumiła i Janusz
Odzimek Janusz
Ogniewski Piotr
Ogrodniczuk Joanna i Maciej
Okarmus Liwiusz i Brygida
Okoń Dariusz i Ilona
Okularczyk Ryszard
Olbryś Piotr
Olczyk Sylwia i Dariusz
Olech Renata
Olędzki
Olek Janusz
Oleksiak Genia i Ryszard
Oleksiewicz Marek
Oleszek Dorota
Olszanowski Paweł
Olszewska Beata
Olszewski Jan i Krystyna
Olszewski Sebastian
Olzacka Barbara
Ołdziej Henryka
Omieczyński Przemysław
Opala Barbara i Grzegorz
Orłowski Bolesław
Ornowska Bożenna
Orzech Agata
ORZECH JAKUB
Orzechowski Marek
Osak Halina i Marek z Rodziną
Osiniak Agata
Osińska Angelika
Oskroba Damian
Osman Sławomir
Osóbka Łukasz
Osowski Czesław
Ossowska Teresa
Ossowski Janusz
Ostapczuk Ireneusz
Ostrowska Helena Maria
Ostrowska Janina
Ostrowska Justyna
Ostrowski Cezary
Ostrowski Maciej ks
Ostrowski Michał
Otrząsek Andrzej
Owczarzak Sylwia i Przemysław
Owsińscy Kinga i Jan
Ożarowski
Ożarowski Mariusz
Ozdowska Izabela i Maciej
Ożdżeńska Anna
Pabich Beniamin
Pac Dagmara
Pacewicz Jarosław
Pacholarz Zdzisław
Pachucka Zofia
Paczka Mieczysław
Pakulscy Agnieszka i Przemysław
Palenik Agnieszka
Palicki Marek i Dorota
Palicki Marek i Dorota
Paliszkiewicz Tadeusz i Aleksandra
PALUSZYŃSKA Ewelina
Pałuba Waldemar
Panasiuk-Żurawska Lucyna
Pankiewicz Katarzyna i Piotr
Pantera Renata i Andrzej
Papierz Rafał
Paprzycki Rafał i Marta
Parafia N.M.P. Królowej Polski w Słubicach
Parafia N.M.P. Królowej Polski w Słubicach
Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Lasocicach
Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Lasocicach
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Macierzyństwa NMP w Benicach
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Świętej Trójcy – Szczecin
Parfieniuk Tomasz
Parteka Anna
Partyka Magdalena i Jacek
PARYL ZENONA
Parys Stefan i Ewa
PARZENTNY TOMASZ
Paś Adam Alicja
Paś Daniel
Pasternak-Winiarscy Adam i Anna
Pastuszka Aleksandra
Paszek Andrzej
Paszkiewicz Małgorzata
Paszkowska Teresa
Patejuk Krzysztof
Patelka Agnieszka
PATOLETA BOGUSŁAW ST.
Paula i Grzegorz Zachaczewscy
Pauter Maria i Kazimierz
Paweł Adamowicz
Paweł Kozicki
Paweł Prokop
Paweł Witkowski
Paweł Żurek i Przyjaciele
PAWEŁCZYK ADAM
Pawełczyk Magdalena
Pawełczyk Marcin
Pawlak Jacek
Pawlak Julian
Pawlak Krzysztof
Pawlak Krzysztof
Pawlak Krzysztof
PAWLIKOWSKA GRAŻYNA
Pawlińska Magdalena
Pawlowicz Hanna
Pawłowska Barbara
Pawłowska Iwona
Pawłowska Maria
Pawłusiak Józefa i Karol
Pawłusiak Józefa i Karol
Pazdan Mariusz
Pazdur Małgorzata
Pazdur Małgorzata
Paździor Marcin i Katarzyna
Pażdziorko Wojciech
Pełczyński Marek Barbara
Perczyński Paweł
Peregrym Aleksandra
Perliński Przemysław
Perlkowska Maria
Perz Sylwia
Piasek Ryszard
Piątek Agnieszka
Piątek Monika
Piątkowska Monika
Piechocki Janusz
Piechowicz Maria
PIECZONKA ELŻBIETA I ZBIGNIEW
Pieczonka Marta
Piekarz Renata
Piekorz Bernadeta i Leszek
PIENIĄŻEK JÓZEF
Pieńkowski Szymon
Pięta Liliana
Pieter Sandra
Pietraszko Tomasz
Pietrowicz Witold
Pietruska-Pałuba Katarzyna
Pietrych Krzysztof i Katarzyna
Pietrzak Anna i Tomasz
Pietrzak Dorota
Pietrzak Mariola
Pietrzyk Joanna
Piklikiewicz Mariusz
Pikuła Leon
Pikus Dariusz
Pilas Martyna
Pilas Martyna
Pilch Agata
Piłka Marianna
Piórkowska Weronika
Pióro Franciszek
Piosik Dagmara i Marek
Pioskowik Krystyna
Piotr Brzozowski
Piotr Łoza
Piotr Malinowski
Piotr Strzalkowski
Piotr Tytz
Piotr Wojewski
Piotr Żukowski
Piotrowicz Aleksander
Piotrowska Patrycja
Pisarczuk Adam
Pistiolis Magdalena
PLESKOT HALINA
Pluta Krzysztof
Płachta Dorota i Zbigniew
Płaszczyńscy Andrzej i Stanisława
Płecha Agnieszka i Mariusz
Płocek Łukasz
Płocka Krystyna
PŁONKA ELZBIETA I ANDRZEJ
Płoska Renata
Płowiecki Emil
Poborska-Młynarska Katarzyna
Pochcioł Lidia i Bogdan
Pochroń Elżbieta
Podgórscy Janina i Jacek
Podraza Wojciech
Podsiadło Karol
POKORNY ELŻBIETA I BARTŁOMIEJ
Pokorski Roman
Polaczek Anna
Polak Anna
Polak Iwona
Polak Marek i Krystyna
Polak Stanisław
POLASIK ZOFIA I TADEUSZ
Polewska Magdalena
Polit Aneta
Polok Tomasz i Katarzyna
Połajdowicz Witold
Połajdowicz Witold
Połajdowicz Witold
Pomarańska Magda
Pomykoł Mateusz i Kinga
Pondel Renata i Leszek
Poniatowski Ziemowit
Ponikiewski Józef
Popanda Krzysztof i Beata
Pope Martyna
Popek Grzegorz i Agata
Popławska Agata
Poradowski Witold
Poradzisz Maria i Jan
Porwisz Tomasz
Pośpiech Jolanta
Potaczek Jerzy
Potaczek Malgorzata
Potapczuk Barbara i Jarosław
Potocka-Brygier Katarzyna
Potoczek Paweł
Potoczek Renata i Marek
POTOCZNY STEFANIA
Potyrało Łukasz
Powązka Michał
Powązka Rafał
Pracownicy Urzędu Miasta Siemiatycze
Prałat Helena Krzysztof
Procki Wiesław
Proczek Małgorzata
Proczek Mariusz
Prokofi Grażyna
Prokop Anna i Artur
Prokop Anna i Artur
Prokopowicz Beata Andrzej
Prokopowicz Ewa
Promińska Mirosława
Prucnal Liliana i Tomek
Prusko Piotr i Anna
Pruszczyk Anna i Piotr z Rodziną
Pruszkowska Agnieszka
Pryszcz Piotr i Alina
Przeciszewski Jacek
Przedworski Jan
Przemyłska Krystyna
Przemysław
Prześlakiewicz Klaudia
Przeworowski Dariusz
Przewoźni Barbara i Tomasz
Przybylla Martina
Przybylska Edyta
PRZYBYŁ KRZYSZTOF BARBARA
Przybył Maria
Przybyła Renata
Przybyła Witold i Ewa
Przybysz Władysława
Przyjaciele LOTTO z Łodzi
Przyjaciele ze Świnoujścia, Poznania i Szczecina
Przyślewicz Kinga
Przyślewicz Magdalena i Maciej
Przystupa Andrzej
Ptaś Janusz i Jolanta
Ptaszek Agata
Pudełek Zbigniew
Puk Mirosław
Puławski Jarosław
Purcelewscy Krzysztof i Ewelina
Pusłowska Maria Barbara
Puzio Stanisław
Pydyn Bogusława i Jarosław
Pysiak Agata i Marcin
Pysiak Agata i Marcin
Pyta Adam
Pytel Artur
Rabenda Piotr
Raczek Jan
Radcy Anna i Bogusław
Radomska Joanna Maria
Radomska Joanna Maria
Radosław Ciach
Radosław i Anna Pająk
Radowski Zbigniew
Radzicki Piotr i Elżbieta
Radzicki Piotr i Elżbieta
Radzikowska Agnieszka
Rafał Borucki
Raj Andrzej
Rajch Rafał
Rajda Jan
Rajda Paweł i Łucja
Rajkumar Jayakishore
Rajska Ewa
Rajwa Tomasz
Rak Lucyna
Rakoczy Małgorzata
Rakoszek Daniel
Rakszawski Adam
Ramolla Klemens i Marta
Raniszewska Izabela
Rapacz Renata
Rapiej Aleksandra
Ratajczak Małgorzata
Ratecki Andrzej
Raźniewski Tomasz
Razowska-Jaworek Lidia
Regent Andrzej
Regmunt vel Sobieszczański Robert
Reguła Iwona
Reinhardt Robert
Reizer Lucyna
Rekowscy Jadwiga i Mateusz
Remiszewicz Agnieszka
Renata Jaruszewicz
Reńscy Ewa i Andrzej
Richert Mirosław i Iwona
Rita Lysik
Robak Sławomir
Robert
Robert Moczulski
Robert Ogonowski
Rodzice ze Szkoły Podstawowej nr 29 w Białymstoku
Rodzina z Żywca
Rodzina Bieleckich
Rodzina Bil
Rodzina Bitków z Opola
Rodzina Borkowskich
Rodzina Chronchol i Januszkiewicz
Rodzina Dardzińskich
Rodzina Depesiaków
Rodzina Dobrzyńskich
Rodzina Dowejko
Rodzina Drobieckich z Góry Kalwarii
Rodzina Dzik
Rodzina Filipków
Rodzina Gołatów, Masiaków i Chwojnickich
Rodzina Grochal
Rodzina Grochal
Rodzina Haftek
Rodzina Haftek
Rodzina Jakubowskich
Rodzina Jańskich
Rodzina Jańskich
Rodzina Jastrzembski i Majnusz
Rodzina Kołodziejków
Rodzina Korus
Rodzina Lenkiewiczów z Warszawy
Rodzina Libront, rodzina Włodarskich oraz Karol Dziewior
Rodzina Notka
Rodzina Nowaków i Stokfiszów
Rodzina Pałka
Rodzina Pater
Rodzina Pawłowskich
Rodzina Porowskich
Rodzina Przybylskich z Kostrzyna nad Odrą
Rodzina Rutków i Nowaków
Rodzina Sikorskich i Matusiaków
Rodzina Szczepaniak
Rodzina Szymanowskich
Rodzina Waluś
Rodzina Waluś
Rodzina Wasielewskich
Rodzina Wojtaszewskich Bożena Wojciech Agnieszka Patryk
Rodzina Zakroczymskich
Rodzina Zalewskich
Rodziny Grzymisławskich, Chudzickich, Strzyżów i Steckich
Rodziny z parafii św. Mikołaja w Łące
Róg Barbara
Roguscy Maria i Jerzy
Rohrig Lidia
Rojek Jolanta
Roman Grzesiok
Roman Pełka
Roman Wiesława Nyczaj
Romanek Krzysztof
Romanowski Waldemar
Romańscy Jadwiga i Maciej
Roś Wojciech
Rościszewski Stanisław
Rosłoń Grzegorz
Rosół Jan
Rossa Grażyna i Marcin
Roszkowska Emilia
Rowiccy Karolina Piotr
Rozbicka Marta
Różowski Tomasz
Rozwadowscy
Rucikowska
Rucińska Magdalena
Ruciński Sławomir
Ruciński Sławomir
Rudzinska Lucyna
Ruks Paweł
Ruman Szymon
Rusakiewicz Anna i Marek
Rusiecki Jacek
Rusnarczyk Ewa i Józef
Rutkiewicz Krystyna
Rutkowska Aleksandra
Rutkowska Anna
Ryba Jan
Rybczyńscy Małgorzata i Michał
RYBITWA KATARZYNA
Rybitwa Katarzyna
Rybitwa Katarzyna
RYBITWA TERESA
Rybitwa Teresa
Rybska Wanda
Rychlik Krystyna i Marek
Rychtelski Andrzej
Rydz Monika i Włodzimierz
Rydzkowska Małgorzata
Ryś Ireneusz
Ryszka Wioletta Adam Maks
Rytlewscy Wanda i Marek
Rzeczkowski Łukasz
Rzewuska Agata
Rzońca Hanna i Karol
Sabała
Sabiniarz Zenon
Sabiniarz Zenon
Sabuda Adam
Sadecki Marian Klaudia
Sadowska Ilona
Sajdak Mirosław
Sala Paweł i Anna
Salisbury Katarzyna
Samborscy Beata Grzegorz
Sanecki Artur
Sarzyńska Maria
Sasuła Teresa i Andrzej
Sawczuk Anna i Sylweriusz
Sawiccy Grażyna i Krzysztof
Sawiccy Grażyna i Krzysztof
Sawicki Leszek
Sawicz Bożena
Schatton-Lubos Alicja
Schittek Justyna
Schmidt Adam, Schmidt Urszula
Schmidt Marcin
Schroeder Andrzej
Ścierska Katarzyna
Sciga Bartłomiej
Sebastian Lisiecki
Sebastian Lisiecki
Sebastian Lisiecki
Sebastian Polakowski z wolontariuszami SP 10 i SKC z Gimnazjum Nr.8 w Olsztynie
Sebastiański Józef
Seger Jarosław
SĘKOWSKI LESZEK
Sękowski Stefan
Sekular Beata
Sekuradzki Wojciech
Senderek Tadeusz
Senderek Tadeusz
Sendorek Bożena i Jerzy
Sepetliewa Dorota
Serafin Andrzej
Serafin Maria i Piotr
Sereda Małgorzata
Serwach Alina
Seweryn Aleksandra i Andrzej
Sibirnaja Maria
Siciarz Aleksandra
Sidor Witosław
Sidziński Marcin
Siedlak Stanisława i Edward
Siejda Leszek
Siejna Krystyna i Piotr
Siejok Andrzej
Sielewonik Anatol
Sielicki Dariusz
Sielicki Jan
Sielska Hanna
Siemieniako Wanda i Stanisław
Siemińska Ewa
Sieprawska Anna
Sieprawska Anna
Sikora Dariusz i Anna
Sikora Dorota
Sikora Łukasz
Sikora Łukasz
Sikora Marek
Sikorska Beata
Sikorski Piotr
Sionek Anna
Sitarz Małgorzata
Siwek Dawid
Siwiński Tomasz
Skalik Bożena
Skiba Elżbieta
Skiba Ewa i Adam
Skiba Piotr
Skiepko Agnieszka i Jarosław
Skłodowska Ewa
Skłodowski Robert
Skompscy Magdalena i Stanisław
Skorek Teresa
Skorowska Izabela
Skorupa Robert
Skorupa Sławomir i Urszula
Skowron Filip
Skowroński Sebastian
Skowroński Sebastian
Skrendo Agnieszka
Skrobisz Anna
Skroccy Edyta i Krzysztof z dziećmi
Skroccy Edyta i Krzysztof z dziećmi
Skrzyńscy Kasia i Jakub
Skrzypczak Ryszard Walenty ks.
Skrzypek Grzegorz i Marta
Skrzypińska Dagmara
Skrzypiński Marek
Skubisz Paweł
Skucińska Anna
Skuza Małgorzata i Marcin
Skwara Jacek
Skwara Janusz
Skwarczyński Andrzej
Ślęczka Paweł
Śliwiak Mariusz i Joanna
Śliwińska Anna
Śliwińska Krystyna
Slowik
Słaboń Małgorzata
Słaby Beata
Sławomir Noske
Słoniowska Bogumiła
Słowiński Jan i Elżbieta
Słupski Mirosław
Smagacz Antonina i Dariusz
Smejda Krzysztof
Smolaga Elżbieta
Smolarz Beata
Smulska Katarzyna
Smuniewska Urszula
Snopek Hanna Piotr
Sobczak Joanna i Krzysztof
Sobczakowie, Sokalscy, Lipich
Sobczyk Jacek
Sobczyk Mateusz
Sobek Joanna i Werner
Sobieraj Grażyna i Włodzimierz
Sobieraj Krystyna
Sobierajewski Paweł
Sobiś Janusz
Sobocińska Dorota
Sobocińska Małgorzata
Sojka Krystyna
Sokolowski Jerzy
Sokołowska Beata
Sokołowska Izabela
Sokołowski Marcin
Sokołowski Piotr
Sokołowski Piotr
Sokołowski Roman
Solak Renata i Władysław
Solarz Anna Marek
Solewska Ewa
Soliński Edward
Solski Przemysław
Sołtys Bartłomiej
Sołtys Sławomir
Sołtys Sławomir i Danuta
Sopała Małgorzata
Sopel Jadwiga
Sopel Jadwiga
Sopel Wiesław
Soporek Zbigniew
Soroka Monika
Soroka Monika
Sosińska Małgorzata
Sosnowska Małgorzata
Sosnowska-Burki Bogumiła
Sowa Elwira i Krystian
Sowa Krystian
Sowa Paweł
Sowa Tomasz i Gabriela
Sowinska Mariola
Spernacki Sławomir
Śpiewak Teresa i Sławomir
Spiewak Tomasz
Splitt Grzegorz
Średnicka Małgorzata
Srzedziński Andrzej
Stach Małgorzata
Stachowicz Małgorzata i Wiesław
Stachurska Emilia
Stachurska Jagoda i Jarończyk Joanna
Stafin Krystyna i Kazimierz
Stanaszek Danuta Dariusz
Stańczak Eligiusz i Mirosława
Staniak Jolanta
Staniczek Teresa i Tadeusz
Stanisław Rościszewski
Stanisławski Marek
Stankiewicz Jarosław, Janina z dziećmi
Stankowski Piotr
Stanowska Justyna
Starczewski Krzysztof
Starosta Ilona i Przemysław
Stasikowska Bogusława
Stasiowski Jerzy
Staszak Małgorzata
Staszak Stanisław
Stawarek Elżbieta i Roman
Stawiccy Wanda i Piotr
Stawicki Piotr
Steczek Iwona i Marek
Steczek Iwona i Marek
Steczek Iwona i Marek
Stefan Żółtowski
Stefańczuk Krystyna i Stanisław
Stefaniak Krystyna i Zbysław
Stefaniak Patryk
Stekla Anna
Stekla Anna
Stępień Elżbieta i Mariusz
STĘPIEŃ JOANNA I SŁAWOMIR
Stępień Marcin
Stępnik Monika
Sternik Mirosław
Stobińska Maria i Jan
Stoczek Szymon
Stój
Stojka Marek
Stojowska Maria
Stolarska Aleksandra
Stolarska Zuzanna
Stolarski Wojciech
Stolarz Ewa
Stolorz Edyta i Rafał
Strakowski Artur i Anna
Stróżyk Olga
Strzelecki Maciej
Strzyż-Beściak Małgorzata
Stupkiewicz Krystyna i Andrzej
Stybak Halina
Stypa Ryszard
Stypuła Grzegorz
Styrzyński Filip; Jadczak Patryk; Dryja Urszula, Krawczyk Igor i Emilia, Piestrzeniewicz Anna
Suchorab Bogdan
Sudak Alina
Sujka Wanda i Andrzej
Sujkowscy Renata i Lech
Sulkowska Elżbieta
Sułecki Szymon
Sułkowska Maria
Surmacz Czeslawa
Surmacz-Buszkiewicz Marta
SUSKA JOLANTA
Sutryk Alina i Ryszard
Suwaj Małgorzata
Świątek Bożena
Świderscy Weronika i Czesław
Święch Barbara i Maciej
Święch Rafał i Barbara
Święcicka Bożena
Święcicka Bożena
Święcicki Wawrzyniec
Świerczyńska Ewa
Swietlik Anna i Robert
Świętojański Bartosz
Świętoń Jadwiga
Świeżewska Ewa i Marek
Świś Honorata
Świtacz Małgorzata i Jacek
Świtała Rafał
Świtała Teresa
Świtoń Anna
Sworacki Mirosław
Sylla Jakub
Sylla Jakub
Sylwia Gawrysiak
Synak Krzysztof
Synder Aleksandra
Sysak Jerzy i Ewa
Syska Stanisław
Szadujkis Błażej
Szady Andrzej
Szafoni Aneta
Szagżdowicz Marta
Szajnik Monika
Szałkowscy Przemysław i Ewa
Szałwia Anna
Szańca Elżbieta
Szaraniec Jadwiga i Marek
Szatkowski Piotr
Szatkowski Samuel
Szczecina Małgorzata
Szczepaniak Katarzyna
Szczepaniak Wiesław
Szczepański Andrzej
Szczepański Andrzej
Szczepański Grzegorz
Szczepara Jan
Szczerbowscy Aneta i Wojciech
Szczupak Cezary i Edyta
Szczurek Katarzyna i Sławomir
Szczurek Krzysztof
Szczygielska Agnieszka
Szczygielski Marcin
Szczypa Ewa
Szczypkowska Urszula
Szczypkowski Tomasz
Szędzielorz Krzysztof
Szewczyk Ewa Maria
SZEWCZYK JÓZEF I MARIA
Szklanny Józef
Szlachetka Wiesław bp pomocniczy Archidiecezji Gdańskiej
Szlagowski Andrzej
SZLEJTER BEATA
Szleszynska Ewa
Szmajda Magdalena
Szmid Zofia i Władysław
Szmyd Agata i Zbigniew
Szmydki Magdalena
Sznurawa Wojciech
Szoja Karolina
Szostak Monika
Szot Ewa i Andrzej
Szpinda Bogusława
Szporko Małgorzata
Szpyrka Jerzy
Szramka Henryk
Sztal Przemysław
Szulczyk Barbara
Szulik Tomasz
Szupienko Anna i Marcin
Szura Piotr
Szustowski Sławomir
Szwech Grzegorz
Szwed Maria i Józef
Szydlik Łukasz i Paulina
SZYDŁOWSKA EWA
Szydłowska Joanna
Szyłko Czesław
Szymanek Magdalena i Bartłomiej
Szymankiewicz Maria i Paweł
Szymańscy
Szymańscy Michał i Agnieszka
Szymańska Beata
Szymańska Janina
Szymański Aleksander
Szymendera Agnieszka
Szymik Kornelia
Szymkiewicz Elżbieta i Marian
Szymura Teresa
Szymura Teresa
Szyndler Anna
Szypelow Karina i Bolesław
Tadeusz Rosinski
Tadeusz Rosinski
Talarek Jerzy
Talik Janusz Ks.
TARASIEWICZ BERNADETA
Tarasiuk Aneta i Andrzej
Tarłowski Henryk
Tarnowska Joanna Ryszard z dziećmi
Tatarczyk Krzysztof
Tatka Krystyna
Teinert Zbigniew
Telatyńska Elżbieta
Tendera Arkadiusz
Teresa i Bogusław CILSCY
Teresa Marek
teresa rajtor
Teresa Weber
Tesla Alicja
Test Test
Tobera Janina
Tokajuk Ewa
Tokar Rafał
Tomalik Kazimierz
Tomasz
TOMASZ BEDNAREK
Tomasz Bodek
Tomasz Bratek
Tomasz i Jolanta Długosz
Tomasz Janiak
Tomasz Janiak
Tomasz Kisiel
Tomasz Krzeszowski-Waloszek
Tomasz Parzentny
Tomasz Potkański
Tomasz Szczypkowski
Tomasz Zofka
TOMASZEWICZ URSZULA
Tomczak Iwona
Tomczak Małgorzata
Tomikowska Agnieszka
Tomke Henryk ks. Parafia pw. Wniebowzięcia NMP Toporzyk (diec. Koszalińsko- Kołobrzeska)
Torwirt Anna
Tota Krzysztof i Agnieszka
Trąbka Stanisław
Traczewska Halina
Traczyk Barbara
Trędzbor Beata
Trembla Wojciech
Trepczyńscy Bożena i Lech
Trojan Leon
Trojańczyk Krzysztof i Dorota
Trojanowska Aleksandra
Troń Edward
Trubiłowicz Elżbieta i Piotr
Truchel Alicja i Tomasz
Truskolaska Justyna
Truszkowski Tomasz
Truszkowski Tomasz
Trybuchowski Wojciech
TRZASKOWSKI KRZYDZTOF
Trzciałkowski Arkadiusz
Trzeciak Anna
Trzeciak Anna
Trzeciakowski Witold
Trzepizur-Miedzinska Wioleta
Tumielewicz Krzysztof
Tunkiewicz Katarzyna
Tupalski Andrzej
Turaj Witold
Turczański Krzysztof
Turek Krystyna i Tomasz
Turek Maria
Turek Rafał i Wanda
Turkosz Halina
Turos Józefa
Turowscy: Teresa, Agnieszka, Anna i Stefan
Tusiewicz Beata i Marek
Twardawa Joanna
Twardowski Adam
Tyc Hubert
Tyszecka Danuta
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Dobrzejewicach
Ulężałka Andrzej
Ulrych Helena
Urban Ewelina i Grzegorz
Urbaniak Dawid
Urbaniak Sylwia
Urbańska Anna
Urszula Kostuch,Helena Milczewska
Uszula i Krzysztof Butlewscy
Violetta Veress
w podzięce za dobroć Pani Longiny Chojnackiej-Ożga
Wacek Joanna
Wach Wojciech
Wacławek Tomasz
Wadowski Wiesław
WAGNER-RADZICKA ELŻBIETA, RADZICKI PIOTR
Wakuła Mieczysław i Kamińska Anna
Wakuła Mieczysław i Kamińska Anna
Walaszek Anna Bartosz
Walczak Maria
Waletko, Skowronek, Rangol, Osman, DPS
Walukiewicz Dorota
Wałczyk Beata i Marek
Wałejko Bogusław
Wałęsa Magdalena
Wanat Zbigniew
Wanda i Marek Rytlewscy
Wanot Małgorzata
Wardeński Michał
Warejko Artur
Warmińscy Iwonna i Ryszard
Warmuzińska Violetta
Warzocha Katarzyna
Wąsacz Anna
Wąsik Ewa
Waśniewska Małgorzata
Waszak Krystyna i Michał
Waszczuk Alicja
Waszkiewicz Andrzej
Waszniewscy Beata i Emil
Wataha Elendili
Wątor Bogdan
Wawrzynek Lucyna
Wdowiarz Karolina
Węglowski Damian
Węgrzyn Wojciech
Weszczak Edyta
Weyher Jan
Wiącek Sławomir
Wiatr Barbara i Gabriel
Wiatrowski Mariusz
Wichary Helena
Wichowski Piotr
Widlińska Joanna
Widźgowska Dorota
Więch Dominika
Więckowski Ireneusz
Wieczorek Danuta
Wieczorek Grzegorz i Katarzyna
Wiercioch Piotr
Wierzbicka Maria
Wierzbowska Maria
Wierzchowscy Grażyna i Eugeniusz
Wierzchowska Aleksandra
wiesław rębiasz
Wieszczeczyński Łukasz
Wiewiórska Stanisława
Wilamowska Beata
Wilczyńska Anna
Wilczyński Łukasz
Wilk Alicja i Tadeusz
Wilk Jerzy
Wilkołazcy Krzysztof i Anna
Willimowski Wojciech
Wingert Grzegorz
Wingert Grzegorz
Winiarczyk Ryszard
Winkler Teodor i Wanda
Wiśniewscy Anna i Jacek
Wiśniewski Bartłomiej
WIŚNIEWSKI JAN
Wiśniewski Krzysztof
Wiśniowski Łukasz
Witaszek Jacek
Witko Józef
Witkowscy Ewa i Wojciech
Witkowska Maria i Magdalena
Witold Frydrych
Witold Wójtowicz
Wlekły Bogna
Włodarczyk Adrian
Włodarczyk Przemysław
Włodarska Maria
Włodarska Marzena
Włodarska Marzena
Wnętrzak Bogusław i Edyta
Wnukiewicz Janusz
WOJACZEK MIECZYSŁAW I LIDIA
Wojakowska Janina i Katarzyna
Wójciak Marta
Wojciech
Wojciech Majsak
Wojciech Roś
Wojciech Roś
Wojciechowska Karolina
Wójcik Jakub
Wójcik Jolanta i Mariusz
Wójcikowie Renata i Marek
Wójcikowie Renata i Marek
Wójcikowska Magdalena
Wojewodzic Lech
Wojewódzka Grazyna
Wojnarska Danuta
Wojnecki Ryszard
Wojnowska Zofia
Wojnowska Zofia
Wojtala Czesława
Wojtala Czesława
Wojtaś Marek
Wojtczak-Gaglik Elżbieta
Wójtowicz Piotr i Anna
Wojtulewicz Renia i Michał, Mateusz, Łukasz, Jan i Zosia
Wojtynek Przemysław
Wojtysiak Jacek
Wolińska Jolanta
Wolnik Dorota
Wolszakiewicz Piotr
Wołoszyn Gabriel
Wondołowscy Renata i Stanisław
Wośkowiak Maria
Woszczyna Jerzy i Józefa
Woźniak Aleksandra
Woźniak Elżbieta
Woźniak Kazimierz
Woźniak Maciej
Woźniak Sebastian
Woźnicki Andrzej
Woźnicki Jacek
Wpiniarski Przemysław
Wróbel Krystyna
Wróbel Marek
Wróbel Robert
Wróbel Tomasz
Wrona Tymoteusz
Wspólnota Krąg biblijny , Łódz, ul.Skorupki 1a
Wspólnota Neokatechumenalna pw.O.Pio Warszawa ul.Rybałtów
Wszołek Piotr
WYCISŁOWSKI KRZYSZTOF I ANNA
Wyczółkowska Małgorzata i Robert
Wydrzyńska Ewa
Wyrwol Anna
Wysoccy Ewa i Tomasz
Wysoccy Iwona i Jerzy
Wyszatkiewicz Andrzej
Wyszyńska Katarzyna
Ząbek Jolanta i Sławomir
Ząbek Sławomir i Jolanta
Zabłotni Renata i Jarosław
Zaborowski Leszek
Zaborowski Tomasz
Zacheja Małgorzata
Żaczek Leszek
Zadrożna Justyna
Zagórska-Marek Beata
Zając Łukasz
Zając Sławomir
Zajączkowski Ryszard i Anna
Żak Damian
Żak Genowefa
Żak-Amborska Anna
Zakrzewscy Justyna Benedykt
Zakrzewska Justyna
Zalewscy Maria i Andrzej
ZALEWSKA Katarzyna
Zaliwscy Małgorzata i Janusz
Żankowski Jan
Zaporowicz Bożena
Zaporowski Witold
Zapotoczny Szczepan
Zaręba Aleksandra
Żarów Anna
Zarzycki Jan
Zaucha Janina i Janusz
Zawadzka Anna
ZAWIŁA BOŻENA
Zawisza Agnieszka
Zawisza Agnieszka i Bartek
Zawisza Halina
Zbąszyniak Zenon
Zbroszczyk Barbara
Zdrojewska Alicja
Zdrojkowski Ireneusz
Zdrzałek Gabriela i Jerzy
Zdrzałek Krystyna
Zęgota Martyna i Dariusz
Żelazek Marcin
Zemła Robert
Zgajewscy Katarzyna i Jarosław
Zgraja Kamilla i Norbert
Ziarkiewicz Mateusz
Ziarkowski Andrzej
Ziarnik Marek
Ziarnik Marek
Zięba Bronisława i Krzysztof
Zięba Bronisława i Krzysztof
Zięba Halina
Zielewicz-Głowicka Elżbieta
Zielińska Hilaria
Zielińska Jadwiga
Zielinska Lidia
Zielińska Małgorzata
Zielińska Małgorzata
Zieliński Jakub
Zieliński Wojciech
Zientkowski Antoni
Zimnicka-Prabucka Renata
Zimnicki Marek
Zimnoch Robert
Zimny Adam i Agnieszka
Zimoch Krzysztof
Zinkiewicz Stanisław
Ziółkowska Mirosława
Zmuda Sebastain
Zmyślińska Ewa
Żochowski Dominik
Żochowski Jerzy
Żołna Henryk
Żółtowska Agata
Zowczak Piotr i Marta
Ztmerman Maria
Zug Urszula
Żukowscy Anna i Ryszard
Żukowscy Beata i Rafał
Żurad Andrzej
Żurad Lidia Andrzej
Żurawska Mariola
Żurawski Adam
Żurek Krystyna
Żwawa Sabina i Marcin
Zwolińska Aleksandra
Żybura Monika z Rodziną
Zych Ewa
Życzkowska Teresa
Życzkowska-Nowak Ewa i Krzysztof Nowak
Żylicz Agnieszka i Olaf
Żyła Szymon
Żyrkowski Cezary
Żyto Anna
Żywczok Jacek
Żywiec Magdalena z Rodzicami



Dekanat Nowa Dęba – parafianie
DEKANAT PASŁĘK 2
Dekanat Prabuty
GRUPA O. PIO PRZY PARAFII WNIEBOWZIĘCIA NMP W JAŚLE
Koło Różańcowe przy Parafii Św. Michała Archanioła w Goleszowie
Kościół Akademicki OO. Dominikanów w Poznaniu
Kościół Najświętszego Pana Jezusa i Matki Bożej Pocieszenia
Kościół pw. św. Benona, Warszawa
Kuria Prowincjalna Warszawskiej Prowincji Karmelitów Bosych
MB Zwycięskiej Bydgoszcz
Narodzenia NMP Lubiń OSB
Odnowa w Duchu Świętym im. Dzieciątka Jezus w Chojnicach
Parafa Katedralna w Tarnowie
PARAFIA NARODZENIA NAJSWIĘTSZEJ MARYI PANNY W PSZOWIE
Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Krojantach grupa Aleksandry Kubiak
Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Żorach-Roju
Parafia pw. św. Karola Boromeusza, Warszawa
Parafia pw.Św.Bartłomieja w Wójtowej diecezja rzeszowska – ofiara od kilku rodzin
Parafia św. Bartłomieja Lipowa
Parafia (wspólnoty) Wniebowzięcia NMP w Milówce
Parafia (wspólnoty) Wniebowzięcia NMP w Milówce
Parafia Annopol pw.Św.Joachima i Św. Anny woj.świetokrzyskie
Parafia Archikatedralna św. Jana Chrzciciela w Warszawie
Parafia Archikatedralna w Gdańsku-Oliwie
Parafia Bazylika Mariacka Wniebowzięcia NMP w Gdańsku
Parafia bł. 108 Męczenników w Powierciu
Parafia Bł. Michała Kozala BM Lipno
Parafia Bożego Ciała i św. Barbary Rybnik Niewiadom
Parafia Bożego Ciała w Bytomiu-Miechowicach
Parafia Bożego Narodzenia w Rudzie Śląskiej – Halembie
PARAFIA CHMIELÓW / TARNOBRZEG
Parafia Chrystusa Króla Gliwice
Parafia Chrystusa Króla w Czyżowicach
Parafia Chrystusa Króla Wszechświata, PIASTÓW
Parafia Chrystusa Króla, Lędziny – Hołdunów
Parafia Ciała i Krwi Pańskiej Mysłowice – Ławki
Parafia Ducha Św. Gliwice Ostropa
Parafia Ducha Świętego w Osinach
Parafia Dylągówka
Parafia Dziesięciu Tysięcy Męczenników z Góry Ararat – Niepołomice
Parafia Dziesięciu Tysięcy Męczenników z Góry Ararat Niepołomice
Parafia Farna p.w. Świętej Trójcy w Gnieźnie
Parafia Farna w Poznaniu
Parafia Im. NMP Piekary Śl.
Parafia im.Maryi w Poznaniu
Parafia Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza w Chorzowie Batorym
Parafia Jezusa Chrystusa Odkupiciela w Czechowicach-Dziedzicach
PARAFIA JEZUSA MIŁOSIERNEGO W POSTAWACH (BIAŁORUŚ)
Parafia Katedralna w Tarnowie
Parafia Kąty, diec. rzeszowska
Parafia Konkatedralna Wniebowzięcia NMP (Bazylika Mariacka) w Gdańsku
Parafia Krzyża Świetego 43-100 TYchy-Czułów ul. Bzów 15
Parafia Laliki
Parafia M. B. Królowej Różańca Świętego, Łaziska Górne
Parafia M.B. Częstochowskiej
Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej i św. Wacława, Lubicz
Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej w Drogomyślu
Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej w Jastrzębiu-Zdroju
Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej w Latowicach
Parafia Matki Boskiej Nieustajacej Pomocy i sw. Rozalii w Maciejkowicach
Parafia Matki Boskiej Ostrobramskiej w Bydgoszczy
Parafia Matki Boskiej Szkaplerznej w Dąbrowie Górniczej
Parafia Matki Boskiej Zwycięskiej -, Bydgoszcz
Parafia Matki Boskiej Zwycięskiej w Bydgoszczy
Parafia Matki Boskiej Zwycięskiej w Bydgoszczy
Parafia Matki Bożej Bolesnej Jawiszowice-Os. Brzeszcze; ul. Wyszyńskiego 20; 32-626 Jawiszowice (Diecezja Bielsko-Żywiecka)
Parafia Matki Bozej CZestochowskiej ul Zagorna 5 Warszawa
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Knurowie
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Kole
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Zielonce
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Zielonce
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Zielonce
Parafia Matki Bozej Czestochowskiej WArszawa ul Zagorna 5
PARAFIA MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ – SOSNOWIEC
Parafia Matki Bożej Fatimskiej w Warszawie
Parafia Matki Bożej Kodeńskiej w Pilawie
Parafia Matki Bożej Królowe Aniołów Wilkowyje
Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Elblągu
Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Jabłonnie
Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Jabłonnie
Parafia Matki Bożej Królowej w Sokolnikach – Lesie
Parafia Matki Bożej Łaskawej w Chmielniku
Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy Piekary Śląskie- Kozłowa Góra
Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Brzeźnie k. Konina
Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Bukowie
Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Świdwinie
Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy- Katowice diec Archidiecezja Katowicka
Parafia Matki Bożej Piekarskiej – Katowice – Osiedle Tysiąclecia i Parafia św. Cyryla i Metodego – Katowice – Załęska Hałda
Parafia Matki Bożej Rokitniańskiej Kostrzyn nad Odrą
Parafia Matki Bożej Różańcowej
Parafia Matki Bożej Różańcowej ,Lędziny ul. Matki Bożej Różańcowej 8
Parafia Matki Bożej Różańcowej w Trzebini, 34-300 Żywiec, Trzebinia Kościelna 4
PARAFIA MATKI BOŻEJ ŚNIEŻNEJ ZARZECZE/NISKO
Parafia Matki bożej Szkaplerznej w Korzennej
Parafia Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Dźwirzynie
Parafia Matki Bożej w Raciborzu
Parafia Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Głoskowie
Parafia MB Nieustającej Pomocy w Trzcińsko Zdrój
Parafia MB Różańcowej Zwonowice
Parafia MB Szkaplerznej w Dąbrowie Górniczej
Parafia MB Wszechpośredniczki Łask w Wodzisławiu Śl.-Jedłowniku
Parafia MBNP w Mielcu
Parafia MBNP w Mielcu
Parafia MBRóżańcowej Halemba
Parafia Męczeństwa św Jana Chrzciciela
Parafia Męczeństwa św.Jana Chrzciciela w Grzawie ul.Kościelna 1 43-227 Grzawa
Parafia Miłosierdzia Bożego Jawor Caritas
Parafia Miłosierdzia Bożego w Orzeszu – Zazdrości
Parafia Miłosierdzia Bożego w Żorach
Parafia N.M.P. Królowej Polski w Słubicach
Parafia N.M.P. Królowej Polski w Słubicach
Parafia N.M.P. Królowej Polski w Słubicach
Parafia N.M.P. Królowej Polski w Słubicach.
Parafia N.M.P. Królowej Polski Wrocław-Jerzmanowo
Parafia Najśiętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Najświętrzego Serca Jezusa Przypki Archidiecezja Warszawsa
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa Katowice – Koszutka
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa Tychy – Paprocany
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Brzezinach Śląskich
PARAFIA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA W CHORZOWIE
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Czerwionce
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Katowicach – Murckach
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybniku – Niedobczycach
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Stadnikach
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa-Krzyżkowice
Parafia Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej w Obornikach archidiecezja poznańska
Parafia Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych w Piasecznie
Parafia Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych w Piasecznie
Parafia Najświętszych Imion Jezusa i Maryi w Katowicach Brynowie
Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Inwałdzie
Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie
Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzęcinie
Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Warszawie Płudy
Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Warszawie Płudy
Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Warszawie- Płudy
Parafia Narodzenia NMP – Lubiń OSB
Parafia Narodzenia NMP i św.Walentego Bielsko-Biała Lipnik
Parafia Narodzenia NMP Lubiń
Parafia Narodzenia NMP w Bełchatowie
Parafia Narodzenia NMP w Golasowicach
PARAFIA NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA W LESZNIE KOŁO WARSZAWY UL.WARSZAWSKA 1 05-084 LESZNO
Parafia Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Radłowie
Parafia Nawiedzenia NMP w Wysokiej
Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświetszej Maryi Panny w Katowicach
Parafia Niepokalanego Poczecia Najswiętszej Maryi Panny w Katowicach
Parafia Niepokalanego Poczecia NMP i św. Maksymiliana w Mysłowicach – Janowi Miejskim
Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP Lasocice
Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Gdańsku
Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Łęgowie
Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Rybniku Zamysłowie
Parafia Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Jastrzębiu-Zdroju- Ruptawie
Parafia Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Krzyzowej
Parafia Niepokalnego Poczęcia NMP
Parafia NMP Królowej Aniołów w Chudowie oraz Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Wodzisławiu Śląskim
Parafia NMP Królowej Aniołów, OO. Dominikanie
Parafia NMP Królowej Polski Bielsko Biała
Parafia NMP Królowej Polski w Kaczkach Średnich
PARAFIA NMP KRÓLOWEJ POLSKI W KACZKACH ŚREDNICH
Parafia NMP Królowej Polski w Lęborku
Parafia NMP Królowej Polski w Nakle nad Notecią
Parafia NMP Królowej Różańca Świętego w Gdańsku plac NMP 1
Parafia NMP Królowej Wyznawców i Kolegium Pijarów w Warszawie
parafia NMP Matki Kościoła w Żorach Rogoźnej
parafia NMP Matki Kościoła Żory Rogoźna
Parafia NMP Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej
Parafia NMP Nieustającej Pomocy w Żarkach Letnisku
Parafia NMP Nieustającej Pomocy w Żarkach Letnisku
Parafia NMP Nieustającej Pomocy we Wrocławiu
Parafia NMP Nieustającej Pomocy we Wrocławiu
Parafia NMP Uzdrowienia Chorych w Bojszowach Nowych
Parafia NMP w Siemianowicach Przełajce
Parafia NMP Wniebowziętej Piłka
Parafia NMP Wspomożenią Wiernych Katowice – Wełnowiec
Parafia NSPJ Bronów
Parafia NSPJ i św. Jana Bosko
Parafia NSPJ Nowy Tomyśl
Parafia NSPJ Rogów
parafia NSPJ w Gdyni
Parafia NSPJ w Kętach (diecezja bielsko-żywiecka)
Parafia NSPJ w Niedźwiadzie,Archidiecezja Lubelska
Parafia NSPJ w Nowym Sączu
Parafia NSPJ w Pietrzykowicach
Parafia NSPJ w Turku
Parafia NSPJ w Turku – diec. włocławska
Parafia Objawienia Pańskiego Blizne
Parafia Objawienia Pańskiego w Poznaniu
Parafia Ofiarowania NMP w Wadowicach
Parafia Ofiarowania Pańskiego Warszawa, ul. Stryjeńskich 21
Parafia Opatrzności Bożej w Warszawie na Ochocie
Parafia Opatrzności Bożej w Warszawie Wesołej
Parafia Opatrzności Bożej w Warszawie Wesołej
Parafia Opatrzności Bożej w Warszawie Wesołej
Parafia Opatrzności Bożej w Warszawie Wesołej
Parafia Opatrzności Bożej w Warszawie Wesołej
Parafia Opatrzności Bożej w Warszawie Wesołej
Parafia Opatrzności Bożej w Warszawie Wesołej
Parafia p. w. św. Brata Alberta Chmielowskiego w Rybniku-Kamieniu
Parafia p.w. Chrystusa Króla w Sikorkach
Parafia p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pewli Małej, ul. Jana Pawła II 127; 34-331 Świnna; diecezja Bielsko-Żywiecka
Parafia p.w. Najświętszej Marii Panny Nieustającej Pomocy we Wrocławiu
Parafia p.w. Niepokalanego Serca Maryi w Nowym Dworze Gdańskim
Parafia p.w. Św. Andrzeja Apostoła w Brodach Poznańskich, Archidiecezja Poznańska
Parafia p.w. św. Jana Chrzciciela w Ornecie – SKC
Parafia p.w. Św. Jana Jerozolimskiego za Murami w Poznaniu
Parafia p.w. Św. Mateusza Ap. i Ew. w Wałdowie
Parafia p.w. św. Mateusza Apostoła w Nowym Stawie
Parafia p.w. św. Ojca Pio w Tychach ul. Przepiórek 50
Parafia p.w. Św. Sebastiana w Bestwince
Parafia p.w. św. Trójcy w Chynowie
Parafia p.w. św. Wawrzyńca w Krynicznie
Parafia p.w. Św. Wojciecha w Trzebownisku
Parafia p.w. Wniebozięcia NMP Chwałowice 149; 37-455 Radomyśl nad Sanem
Parafia Pod Wezwaniem Św. Karola Boromeusza
Parafia pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej w Mikołowie – Śmiłowicach
Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Częstochowskiej w Knurowie
Parafia pod wezwaniem Świętej Rozalii w Pieczewie
Parafia Podwyższenia Krzyża Św. Katowice-Brynów, ks. prob. Ireneusz Tatura
Parafia Podwyższenia Krzyża Św. w Rudzie Śląskiej – Kłodnicy
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Gliwicach
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Kaczycach
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Przegędzy
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego, 43 -251 PAWŁOWICE, ul. Szkolna36
Parafia Podwyższenia Świętego Krzyża w Trzebieży
PARAFIA PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO W RADOCZY
parafia przemienienia pańskiego, ul. drzymały 3, 82-100 Nowy dwór gdański
Parafia Przenajświętszej Trójcy w Wilamowicach
Parafia Przenajświętszej Trójcy w Wilamowicach ul. Paderewskiego 9 43-330 Wilamowice
Parafia pw Bożego Ciała i św. Barbary, 44-273 Rybnik Niewiadom, ul. ks. P. Skargi
PARAFIA PW ŚCIĘCIA ŚW.JANA CHRZCICIELA BARANÓW SANDOMIERSKI UL. KOSCIUSZKI 3
Parafia pw Świętego Michała Archanioła Wilkowice
Parafia pw. Chrystusa Króla w Gdańsku
Parafia pw. Ducha Świętego w Podstolicach
Parafia pw. Ducha Świętego w Poznaniu
Parafia pw. Ducha Świętego w Tychach
Parafia pw. Matki Boskiej Bolesnej w Paterku
PARAFIA pw. MATKI BOSKIEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ W SYCOWIE
Parafia pw. Matki Boskiej Szkaplerznej w Dąbrowie Górniczej
Parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej w Bydgoszczy
Parafia pw. Matki Bożej ul. Jana Pawła 4 47-400 Racibórz
Parafia pw. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela w Orzeszu-Zawiści (Archidiecezja Katowicka)
Parafia pw. Miłosierdzia Bożego
Parafia pw. Najświetszego Serca Pana Jezusa w Dębicy-Latoszynie
Parafia pw. Najświetszego Serca Pana Jezusa w Sopocie
Parafia pw. Najświętszego Zbawiciela – Poznań
Parafia pw. Niepokalanego Serca Maryi w Kobyli Archidiecezja Katowicka
Parafia pw. NMP Królowej Polski w Brzozie koło Bydgoszczy
Parafia pw. Ofiarowania Pańskiego Poznań
Parafia pw. Opatrzności Bożej w Bielsku- Białej
parafia pw. Podwyższenia Krzyża św. i MB Częstochowskiej w Pszczynie
Parafia pw. Przemienienia Pańskiego
Parafia pw. Św Maksymiliana Kolbe w Nowej Wsi
Parafia pw. św. Andrzeja Apostoła w Komornikach
Parafia pw. Św. Andrzeja Apostoła w Rożnowicach wraz ze Zespołem Szkolno – Przedszkolnym w Rożnowicach
Parafia pw. św. Anny w Marynowach
Parafia pw. św. Anny w Marynowach
Parafia pw. św. Gerarda Majelli w Gliwicach
Parafia pw. św. Gerarda w Gliwicach
PARAFIA PW. ŚW. IZYDORA 43-215 JANKOWICE
Parafia pw. św. Jadwigi i św. Jakuba Ap w Lusowie
Parafia pw. św. Jakuba Wk. Ap.
Parafia pw. św. Jana Bydgoszcz-Fordon
Parafia pw. św. Jana Chrzciciela Brenna ul. ks. R. Juroszka 9
Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Krotoszynie
Parafia pw. św. Józefa w Luszowicach
Parafia pw. św. Józefa w Siedliskach
Parafia pw. św. Józefa w Świętochłowicach – Zgodzie
Parafia pw. św. Katarzyny w Solcu Wlkp.
Parafia pw. Św. Krzysztofa w Szczecinku
Parafia pw. św. Łukasza
Parafia pw. św. Łukasza
Parafia pw. św. Marcina i św. Piotra w Okowach w Konarzewie
Parafia pw. św. Michała Archanioła w Wytomyślu
Parafia pw. św. Mikołaja i NMP Wzniebowziętej w Mroczy, diecezja bydgoska
Parafia pw. św. Pawła w Bielsku-Białej
Parafia pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika-Bytom
Parafia pw. św. Stanisława Kostki w Poznaniu
parafia pw. św. Szymona i Judy Tadeusza w Jaczowie
Parafia pw. św. Wojciecha w Wągrowcu
Parafia pw. św.Andrzeja Ap. w Borowie
Parafia pw. Świętego Ojca Pio w PNIEWIE – Ks. Józef Dudek
Parafia pw. Świętej Rodziny
Parafia pw. Świętej Siostry Faustyny w Jamielniku
PARAFIA PW. WNIEBOWZIĘCIA NMP W KOŁOBRZEGU
Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Płocku (katedra)
PARAFIA PW. WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH W TARNOWIE PODGÓRNYM
parafia pw.św. Andrzeja Apostoła w Rożnowicach, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Rożnowicach
parafia pw.św. Andrzeja Apostoła w Rożnowicach, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Rożnowicach
Parafia pw.Św.Bartłomieja Apostoła w Bieruniu
Parafia pw.św.Stanisława BiM
Parafia PW” Bożego Ciała ” Jankowice Rybnickie
PARAFIA RZ-KAT. PW. ŚW. BRATA ALBERTA W USTRONIU UL. SANATORYJNA 8, 43-450 USTROŃ
Parafia Rzym-Kat św. Jakuba Apostoła w Rzgowie k. Konina
Parafia Rzym-kat Trójcy Świętej w Elblągu
Parafia rzym-kat. Pw. Niepokalanej Poczęcia NMP. Marzęcinie.
Parafia Rzym-Kat. pw. NSPJ 78-200 Białogard ul. Dąbrowszczaków 5
Parafia Rzym-kat. Trójcy Świetej w Elblągu
parafia rzym. – kat. p. w. Św. Rodziny w Gdyni
PARAFIA RZYM. KATOL. ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO
Parafia Rzym.-Kat.Narodzenia św.Jana Chrzciciela w Cieszynie Diec.Bielsko-Żywiecka
Parafia Rzym.Kat. pw. Chrystusa Króla 44-207 Rybnik-Golejów ul.Komisji Edukacji Narodowej nr.15
PARAFIA RZYMSKATOLICKA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ RUDZIE ŚLĄSKIEJ-KOCHŁOWICACH
Parafia Rzymsko – Katolicka Chrystusa Króla, 43-143 Lędziny – Hołdunów, ul. Lewandowskiej 42A
Parafia rzymsko – katolicka p.w Ducha Świętego w Tychach
Parafia rzymsko – katolicka p.w. św. Wawrzyńca 32-615 Grojec ul. B. Chowańca 1
Parafia Rzymsko – Katolicka pw. Ofiarowania Pańskiego w Poznaniu
Parafia Rzymsko – Katolicka pw. św. Jakuba Większego Apostoła Dłużyna Archidiecezja Poznańska
Parafia rzymsko Katolicka p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia Rzymsko Katolicka Ducha Świętego w Tychach
Parafia Rzymsko Katolicka Niepokalanego Serca NMP w Książenicach
Parafia Rzymsko Katolicka p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Rusocicach
Parafia Rzymsko Katolicka p.w. św. Mikołaja w Brudzewie Kolskim
Parafia Rzymsko Katolicka pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa 66-400 Gorzow Wlkp. ul. Chodkiewicza 20
Parafia Rzymsko Katolicka pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy Piekary Śląskie -Kozłowa Góra
Parafia Rzymsko Katolicka pw. św. Michała Archanioła,34-730 Mszana Dolna, Jana Pawła II 3
Parafia Rzymsko katolicka św. Barbary w Strumieniu
Parafia Rzymsko Katolicka św. Marii Magdaleny w Wysokiej /Młopolska/
Parafia Rzymsko Katrolicka Nawiedzenia NMP w Juszczynie Dekanat Radziechowski
Parafia rzymsko-katolicka MATKI BOŻEJ WSPOMOŻENIA WIERNYCH W OŚWIĘCIMIU
Parafia Rzymsko-Katolicka p. w. św. Mateusza, Ogrodzona ul. Kościelna 2, 43-426 Dębowiec
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Starej Wsi, 43-330 Wilamowice
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Żorach-Roju
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Przemienienia Pańskiego w Odrowążku
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Ap. Piotra i Pawła w Wylatowie, Wylatowo 94, 88-300 Mogilno
Parafia rzymsko-katolicka p.w. św. Izydora, Jaroszowice 90, 34-100 Wadowice
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Krzyża w Suminie
Parafia rzymsko-katolicka p.w. św. Stanisława B. i M. w Czechowicach-Dziedzicach
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Świętego Walentego w Lipowcu
PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA POD WEZWANIEM WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH W CHLUDOWIE
Parafia rzymsko-katolicka Podwyższenia Krzyża Św. Wodzisław Śl.-Zawada, 44-373, ul. Paderewskiego 198
parafia rzymsko-katolicka pw. MBN Pomocy w Hucie Mińskiej
Parafia Rzymsko-Katolicka pw. N.S.P.J. Biery, diecezja Bielsko-Żywiecka
Parafia rzymsko-katolicka pw. św. Andrzeja 32-608 Osiek ul. Kościelna 13
Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Św. JAdwigi Królowej
Parafia Rzymsko-katolicka pw. św. Wojciecha w Nasielsku
Parafia rzymsko-katolicka pw. Wniebowzięcia NMP w Starych Babicach
Parafia rzymsko-katolicka pw.Św Antoniego z Padwy – Mikołów Reta
Parafia Rzymsko-Katolicka Św. Bartłomieja 32-324 Lipowa 8
Parafia Rzymsko-Katolicka Św. Izydora Oracza, Wodzisław Śląski – Radlin Górny
Parafia Rzymsko-Katolicka Św. Józefa Robotnika w Janowicach
Parafia Rzymsko-katolicka św. Marcina w Ćwiklicach
PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA W KOSZARAWIE
Parafia Rzymsko-Katolicka w Sławianowie filia w Kleszczynie
Parafia Rzymsko-Katolicka Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Rokitno 23, 05 -870 BŁONIE
Parafia Rzymsko-Katolicka Znalezienia Krzyża Świętego w Wiśle
Parafia rzymskokatlicka pw. Matki Boskiej Królowej Męczenników w Bydgoszczy – Fordonie
Parafia Rzymskokatolicka Chrystusa Króla w Czyżowicach
Parafia Rzymskokatolicka Chrystusa Króla Wszechświata
Parafia Rzymskokatolicka Chrystusa Króla Wszechświata, ul. Ogińskiego 41; 05-820 PIASTÓW
Parafia Rzymskokatolicka Ciała i Krwi Pańskiej Mysłowice – Ławki
Parafia Rzymskokatolicka Kąty, diec. rzeszowska
Parafia Rzymskokatolicka M. B. Królowej Różańca Świętego, ul. Kościelna 4, 43-170 Łaziska Górne
Parafia rzymskokatolicka Matki Boskiej Częstochowskiej i św. Wacława, ul.Polna 18, 87-162 Lubicz
parafia rzymskokatolicka matki boskiej piekarskiej jastrzębie-zdrój-borynia
Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Fatimskiej,44-351 Turza Śląska ul Tysiąclecia 15
Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Królowej w Sokolnikach – Lesie
Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Pośredniczki Wszelkich Łask w Szczejkowicach
Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Szkaplerznej w Gierałtowicach
Parafia Rzymskokatolicka MB Różańcowej w Rybniku-Niedobczycach ul. Górnośląska 129, 44-270 Rybnik
Parafia Rzymskokatolicka MB Wspomożenia Wiernych
parafia rzymskokatolicka MB Wspomożycoelki Wiernych w Warszawie
Parafia rzymskokatolicka MBCz. 44-207 Rybnik-Ochojec UL. Milenijna55
PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA Miłosierdzia Bożego w Niewiadomiu
Parafia Rzymskokatolicka Najświętszego Serca Pana Jezusa – Mysłowice
Parafia Rzymskokatolicka Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bieruniu Nowym
PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA W KOCHCICACH, DIECEZJA GLIWICKA
Parafia Rzymskokatolicka Najświętszego Zbawiciela w Warszawie
Parafia Rzymskokatolicka Narodzenia św. Jana Chrzciciela, Tychy – Cielmice
Parafia Rzymskokatolicka Niepokalanego Serca Maryi w Kokoszycach
Parafia Rzymskokatolicka Niepokalanego Serca NMP w Łaziskach Dolnych
Parafia Rzymskokatolicka NMP Królowej Pokoju w Olzie
Parafia rzymskokatolicka NMP Królowej Świata w Knurowie -Szczygłowicach
Parafia Rzymskokatolicka NMP Uzdrowienia Chorych w Bojszowach Nowych
Parafia Rzymskokatolicka NSPJ
Parafia Rzymskokatolicka p. w.Imienia Maryi w Poznaniu
Parafia Rzymskokatolicka p.w. MATKI BOSKIE POŚREDNICZKI WSZELKICH ŁASK TYCHY-URBANOWICE ul. Kościelna 30
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Matki Bożej Częstochowskiej, ul. Kościelna 54, 05-200 WOŁOMIN
PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA p.w. MATKI BOŻEJ JASNOGÓRSKIEJ W BOBROWNIKACH k/ŁOWICZA
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Żarskiej Wsi
Parafia Rzymskokatolicka p.w. MB Częstochowskiej w Nowicy, Diecezja Elbląska
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Wilkanowie
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Nawiedzenia NMP w Topolnie
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP w Chojnowie
Parafia rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Korony Polskiej w Lublewie Gdańskim
Parafia Rzymskokatolicka p.w. śś. Cyryla i Metodego w Knurowie
Parafia rzymskokatolicka p.w. św. Andrzeja Apostoła w Bielanach Wrocławskich
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Andrzeja Boboli w Sztumie
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Antoniego Padewskiego
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Antoniego Padewskiego w Poznaniu
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Jana Kantego w Malcu
Parafia rzymskokatolicka p.w. św. Józefa Robotnika w Elblągu
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Józefa Rzemieślnika w Bydgoszczy
Parafia rzymskokatolicka p.w. św. Wawrzyńca – Bielowicko
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Wawrzyńca Malawa 516 36-007 Krasne
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Wawrzyńca w Malawie
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Wniebowzięcia NMP w Łętowicach
Parafia Rzymskokatolicka p.w.Józefa w Połczynie-Zdroju
PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA p.w.św.Maksymiliana Kolbego w Szczerbicach
parafia rzymskokatolicka pod wezwaniem świętego Franciszka z Asyżu w Szczecinku, ulica Bukowa 85, 78 – 400 Szczecinek
Parafia rzymskokatolicka Podwyższenia Krzyża Św. w Wojnowicach
Parafia Rzymskokatolicka Podwyższenia Krzyża Świętego w Gostyni Śląskiej
Parafia Rzymskokatolicka pw Wniebowzięcia NMP 44-207 Rybnik, ul. Kuźnicka 10
Parafia Rzymskokatolicka pw. Chrystusa Króla w Rzeszowie, ul. ks. J. Jałowego 37, 35-010 Rzeszów
Parafia Rzymskokatolicka pw. Matki Bożej Królowej Polski w Śmiechowie
Parafia Rzymskokatolicka pw. Matki Bożej Różańcowej w Świętochłowicach – Chropaczowie
Parafia Rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Ligocie Miliardowicach w Diecezji Bielsko – Żywieckiej
Parafia Rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego we Wroniawach
Parafia rzymskokatolicka pw. Najświętszego Serca Jezusowego 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Chodkiewicza 20
Parafia Rzymskokatolicka pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Koninie
Parafia rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Białogardzie
Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w Tulcach
Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP w WIETLINIE
Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Św. Jana Chrziciela w Gładyszowie
Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodznia NMP w Jodłowniku
Parafia Rzymskokatolicka pw. Nawiedzenia NMP w Dopiewie, Arch. Poznańska
Parafia Rzymskokatolicka pw. Nawiedzenia NMP w Markowicach
Parafia Rzymskokatolicka pw. Niepokalanego Poczęcia NMP 72-221 Osina
Parafia Rzymskokatolicka pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Kwakowie
Parafia Rzymskokatolicka pw. Niepokalanego Serca Maryi w Kobyli Archidiecezja Katowicka
Parafia Rzymskokatolicka pw. NMP Wniebowziętej w Śremie
Parafia Rzymskokatolicka pw. Opatrzności Bożej w Bielsku-Białej
Parafia rzymskokatolicka pw. św Antoniego z Padwy w Orzeszu-Zgoniu
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Anny w Marynowach
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Anny w Sokolicy
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Bartłomieja Apostoła w Objezierzu
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Bartłomieja Apostoła w Objezierzu
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Bartłomieja Apostoła w Objezierzu
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Brata Alberta Chmilowskiego w Wojnowicach
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Faustyny – 51-665 Wrocław, ul. Jackowskiego 40
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Królowej w Poznaniu
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Królowej w Poznaniu
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Królowej w Poznaniu
Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Jadwigi Śląskiej w Starej Wsi
Parafia rzymskokatolicka pw. św. Jakuba Wk. Ap. w Poznaniu
Parafia rzymskokatolicka pw. św. Jakuba Wk. Ap. w Poznaniu
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jana
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jana Chrzciciela w Chrzanowie-Kościelcu
Parafia rzymskokatolicka pw. św. Jana Sarkandra w Bełku
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Józefa w Lublinie
Parafia rzymskokatolicka pw. św. Józefa w Zabrzu
Parafia rzymskokatolicka pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Marcina i św. Piotra w Okowach w Konarzewie
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Marcina i św. Piotra w Okowach w Konarzewie
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Marcina, ul. Portowa 20, 78-100 Kołobrzeg
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Marii Magdaleny w Czarnkowie
Parafia rzymskokatolicka pw. św. Michała Archanioła w Dolsku
Parafia rzymskokatolicka pw. św. Pawła Ap. w Bielsku-Białej
Parafia rzymskokatolicka pw. św. Stanisława BM
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Stanisława, biskupa i męczennika Żory
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Wawrzyńca w Rogóźnie diec. lubelska
Parafia Rzymskokatolicka pw. św.Ojca Pio w Mrągowie Os.Mazurskie 11-700 Mrągowo
Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętego Ducha w Moryniu
Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętego Krzyża w Poznaniu
Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętego Rocha w Jazgarzewie
Parafia rzymskokatolicka pw. świętych Stanisława i Bonifacego BM, ul. H. Siemiradzkiego 9, 72-600 ŚWINOUJŚCIE
Parafia rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia NMP w Śniadowie
Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia NMP w Toporzyku, diec. Koszalińsko-Kołobrzeska
Parafia Rzymskokatolicka pw. Wszystkich Świętych w Niechłodzie
Parafia rzymskokatolicka pw.Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Barcinie
Parafia Rzymskokatolicka pw.św.Andrzeja Boboli w Poznaniu
Parafia Rzymskokatolicka pw.Wniebowzięcia Najświetszej Maryi Panny w Jaśle
Parafia Rzymskokatolicka Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Mysłowicach
Parafia Rzymskokatolicka Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Nowogrodzie
Parafia rzymskokatolicka św Jana Ewangelisty w Kwidzynie
Parafia Rzymskokatolicka św Rocha Jazgarzew ul Główna 2, 05-504 Piasecznoa
Parafia Rzymskokatolicka Św. Anny w Ustroniu
Parafia Rzymskokatolicka św. Antoniego w Katowicach – Dąbrówce Małej
Parafia Rzymskokatolicka Św. Ap. Piotra i Pawła Świętochłowice
Parafia Rzymskokatolicka Św. Barbary w Chorzowie
Parafia Rzymskokatolicka Św. Bartłomieja w Zagórniku
Parafia Rzymskokatolicka św. Elżbiety Węgierskiej w Lubieszewie
Parafia Rzymskokatolicka św. Floriana Brwinów
Parafia Rzymskokatolicka św. Ignacego Loyoli w Warszawie
Parafia Rzymskokatolicka św. Jacka Mysłowice – Morgi
Parafia Rzymskokatolicka św. Jadwigi Śląskiej w Karowicach Szopienicach
Parafia Rzymskokatolicka św. Jadwigi Śląskiej w Katowicach – Szopienicach
Parafia Rzymskokatolicka św. Jana Chrzciciela Orzesze-Jaśkowice.
Parafia Rzymskokatolicka Św. Jana Chrzciciela w Rembertowie
Parafia Rzymskokatolicka Św. Jana Chrzciciela w Zielonce Pasłęckiej
PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. JANA CHRZCICIELA, 43-250 PAWŁOWICE ŚL., UL. ZJEDNOCZENIA 52
Parafia Rzymskokatolicka św. Jana Nepomucena w Rybniku
Parafia Rzymskokatolicka św. Jana Pawła II w Warszawie
Parafia Rzymskokatolicka Św. Józefa Robotnika Tarnowskie Góry
Parafia Rzymskokatolicka Św. Józefa Robotnika w Czarkowie
Parafia Rzymskokatolicka św. Józefa Robotnika w Godowie
Parafia Rzymskokatolicka św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Parafia Rzymskokatolicka św. Macieja w Andrychowie
Parafia Rzymskokatolicka Św. Maksymiliana Kolbego w Warszawie
Parafia Rzymskokatolicka św. Maksymiliana Marii Kolbe w Kępkach
Parafia Rzymskokatolicka św. Maksymiliana Marii Kolbe w Tychach
Parafia Rzymskokatolicka św. Małgorzaty 44-295 Lyski ul. Rybnicka 4
Parafia Rzymskokatolicka Św. Marcina w Ochabach (diecezja Bielsko – Żywiecka)
Parafia Rzymskokatolicka św. Marii Magdaleny w Promnie ul. Warecka 8 . 26-803 Promna
Parafia Rzymskokatolicka św. Marii Magdaleny, ul. Wólczyńska 64, 01-908 Warszawa (Archidiecezja warszawska)
Parafia Rzymskokatolicka św. Mateusza Ap. w Bądkowie
PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. MICHAŁA W OPOLU
Parafia Rzymskokatolicka św. Mikołaja w Grójcu
Parafia rzymskokatolicka św. Mikołaja w Warce
Parafia Rzymskokatolicka św. Mikołaja w Warszowicach
PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. PAWŁA W RUDZIE ŚLĄSKIEJ – NOWYM BYTOMIU
Parafia Rzymskokatolicka św. Pawła w Rudzie Śląskiej – Nowym Bytomiu
Parafia Rzymskokatolicka św. Szczepana w Katowicach-Bogucicach
Parafia rzymskokatolicka św. Urbana w Brzeszczach, 32-620 Brzeszcze, ul. Kościelna 2 (diec. bielsko-żywiecka)
Parafia Rzymskokatolicka św. Urbana w Paniówkach
Parafia Rzymskokatolicka Św. Urbana, Papieża i Męczennika w Mikołowie
Parafia Rzymskokatolicka św. Wojciecha w Mikołowie, ul. Kardynała Wyszyńskiego 2
PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚWIĘTEGO JÓZEFA ROBOTNIKA
Parafia Rzymskokatolicka Świętego Michała Archanioła, ul Zamkowa 4, 43-178 ORNONTOWICE
Parafia Rzymskokatolicka Świętej Rodziny w Piekarach Śląskich, 41-943 Piekary Śląskie, ul. Konstytucji 3-go Maja 36
Parafia Rzymskokatolicka Świętej Trójcy
Parafia Rzymskokatolicka Świetych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, Raszczyce
Parafia Rzymskokatolicka Trójcy Przenajświętszej Palowice
Parafia Rzymskokatolicka w Weryni pw. św. Maksymiliana, Werynia 114, 36-100 Kolbuszowa
Parafia Rzymskokatolicka w Weryni pw. św. Maksymiliana, Werynia 114, 36-100 Kolbuszowa
Parafia Rzymskokatolicka Wszystkich Świętych
Parafia Rzymskokatolicka Wszystkich Świętych w Szerokiej
Parafia rzymskokatolicka Zesłania Ducha Świętego w Warszawie
Parafia Rzymskokatolicka, 43-424 Drogomyśl, Pl. Dobrego Pasterza 2
Parafia Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Rudzie Śląskiej
PARAFIA SOKOŁY
Parafia św Augustyna
Parafia św Franciszka Salezego i św Andrzeja Boboli 39-432 Gorzyce Tarnobrzeskie
Parafia św Maksymiliana Marii Kolbego w Skarszewach
Parafia św Marii Magdaleny w Cieszynie
Parafia św Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych
Parafia sw Teresy Dzieciatka Jezus
Parafia Św. Andrzeja Boboli w Czechowicach-Dziedzicah
Parafia św. Andrzeja Boboli w Gdyni (księża)
Parafia św. Anny i św. Joachima, Gogolin-Karłubiec, diec. opolska
Parafia św. Anny w Kiszewie
parafia św. anny w kolnie 18-500 Kolno ul.Kościelna 17
Parafia św. Anny, 05-500 Piaseczno, Plac Piłsudskiego 10
Parafia św. Antoniego , 44-361 Syrynia, ul. Powstańców Śląskich 46
Parafia św. Antoniego w Chorzowie
Parafia św. Antoniego w Krywałdzie – Archidiecezja Katowicka
PARAFIA ŚW. ANTONIEGO W SZCZECINIE
Parafia św. Antoniego z Padwy
Parafia św. Antoniego z Padwy, Katowice – Stare Panewniki
Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła w Lidzbarku Warmińskim
Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła w Trzebini
Parafia Św. Archaniołów Rafała i Michała w Aleksandrowie Łódzkim
Parafia św. Barbary i św. Józefa – Jastrzębie-Zdrój
Parafia św. Barbary, 41-717 Ruda Śląska – Bykowina, ul. Górnośląska 31
Parafia św. Bartłomieja Apostoła na Rybiu
Parafia św. Bartłomieja Apostoła Pogrzebień 44-285 – Kornowac
Parafia sw. Bartłomieja Apostoła w Bieruniu
Parafia św. Bartłomieja Apostoła w Pawłowicach
Parafia św. Bartłomieja w Hażlachu (diecezja bielsko-żywiecka)
Parafia Św. Bartłomieja w Jezioranach
Parafia ŚW. BARTŁOMIEJA W KONINE
Parafia św. Benedykta w Tychach
Parafia św. Brata Alberta
Parafia św. Brata Alberta Gdańsk Przymorze
PARAFIA ŚW. BRATA ALBERTA W JASTRZĘBIU ZDROJU
Parafia św. Brata Alberta Żory, ul. Jodłowa !2
PARAFIA ŚW. DOROTY W ZAWADACH
Parafia Św. Doroty Zawady, Zawady 22, 05-085 Kampinos
Parafia Św. Doroty Zawady, Zawady 22, 05-085 Kampinos
Parafia św. Elżbiety w Cieszynie (diecezja bielsko-żywiecka)
PARAFIA ŚW. FLORIANA W UNIEJOWIE – ks. Andrzej Ziemieśkiewicz
Parafia Św. Floriana, 34-300 Żywiec, ul. Browarna 3
Parafia św. Franciszka i św. Klary
Parafia św. Franciszka z Asyżu w Chorzowie Klimzowcu
Parafia św. Franciszka z Asyżu w Warszawie na Okęciu
Parafia św. Franciszka z Asyżu w Warszawie na Okęciu
Parafia Św. Gertrudy i św. Michała Archanioła w Tarnobrzegu
Parafia św. Ignacego Loyoli Pęckowo
Parafia św. Jacka Katowice
Parafia św. Jacka, Stanowice
Parafia św. Jadwigi i św. Jakuba Ap. w Lusowie
Parafia św. Jadwigi Śl.
Parafia św. Jadwigi Śl. w Rybniku
Parafia św. Jadwigi w Białogardzie
Parafia św. Jadwigi w Tychach
Parafia św. Jakuba Ap. Szczyrk – Diecezja Bielsko- Żywiecka
Parafia św. Jakuba Ap. Żabno
Parafia św. Jakuba Ap. Żabno
Parafia św. Jakuba Ap. Żabno
Parafia św. Jakuba Ap. Żabno
Parafia Św. Jana Chrzciciela
Parafia Św. Jana Chrzciciela
Parafia św. Jana Chrzciciela Józefów-Michalin
Parafia św. Jana Chrzciciela Kraków – Diakonia Modlitwy: Ks. Proboszcz Jerzy Serwin, Piech Krystyna, Zofia i Eugeniusz Karpińscy, Stanisława Olkuśnik, Jolanta Kucała, Zofia Ogrodzińska, Wiktoria Czechowicz, Maria Suder, Maria Mierniczak, Stanisława Mika, Elżbieta Bauer, Maciej Łyko, Lucyna Wolska, Ewa Cnota, Wiesława Grabowska, Alicja Kaszuba, Ewa Guzik, Barbara Róg, Danuta Kiesiewicz, Elżbieta Grzybek, Zofia Rogula, Emilia Knot, Elżbieta Machalska, Bożena Wójcik, Elżbieta Anioł, Teresa Porada, Bogumiła i Marian Błońscy, Józef Tabor, Maria Świder, Maria i Jan Tuleja, Jadwiga Rzychała, Genowefa Bodzioch, Stanisława Kończyńska, Karolina Mroczek
Parafia św. Jana Chrzciciela Pawłowice Śl.
Parafia Św. Jana Chrzciciela w Będzinie
Parafia Św. Jana Chrzciciela w Będzinie
Parafia Św. Jana Chrzciciela w Będzinie
Parafia Św. Jana Chrzciciela w Będzinie
Parafia Św. Jana Chrzciciela w Będzinie
Parafia św. Jana Chrzciciela w Chociszewie
Parafia św. Jana Chrzciciela w Józefowie-Michalinie
Parafia św. Jana Chrzciciela w Józefowie-Michalinie
Parafia św. Jana Chrzciciela w Józefowie-Michalinie
Parafia Św. Jana Chrzciciela w Sułkowicach – Bolęcinie, diecezja Bielsko-Żywiecka
Parafia Św. Jana Chrzciciela, ul. Kopernika 5, 43-100 TYCHY
Parafia św. Jana Chrzciciela. Kaszów 26-806 StaraBłotnica
PARAFIA ŚW. JANA KANTEGO W POZNANIU
Parafia św. Jana Kantego w POZNANIU
Parafia św. Jana Nepomucena w Starym Koźlu
Parafia Św. Jana XXIII wKomornikach
Parafia św. Jerzego Goczałkowice-Zdrój
Parafia św. Jerzego i św. Jadwigi
parafia św. Jerzego Rydułtowy
Parafia Św. Jerzego w Cieszynie
Parafia św. Jerzego w Mszanie
Parafia św. Jerzego w Puńcowie (Diecezja Bielsko-Żywiecka)
Parafia św. Józefa
Parafia Św. Józefa Oblubieńca NMP w Pruszkowie
Parafia św. Józefa Oblubieńca w Pasikurowicach, Archidiecezja Wrocławska
parafia św. Józefa Robotnika
Parafia św. Józefa Robotnika Żory-Osiny
Parafia św. Józefa w Gdańsku Przymorzu
Parafia św. Józefa w Piekarach Śląskich
Parafia św. Józefa w Toruniu
Parafia św. Józefa w Toruniu
Parafia św. Karola Boromeusza, Kościan, arch. poznańska
Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej , ul. Kościelna 1, 34 – 400 Nowy Targ
Parafia św. Katarzyny, Pielgrzymowice
Parafia św. Klemensa w Lędzinach i Parafia MB Różańcowej w Lędzinach
Parafia św. Krzysztofa w Tychach
Parafia św. Macieja Apostoła w Bielanach
Parafia św. Maksymiliana
PARAFIA ŚW. MAKSYMILIANA KOLBE W CZECHOWICACH-DZIEDZICACH
Parafia św. Maksymiliana Kolbe, Bielsko-Biała
Parafia św. Maksymiliana Kolbego ul. Droga Męczenników Majdanka 27 20-325 Lublin
Parafia Św. Maksymiliana Kolbego w Bramkach, Bramki ul. kościelna 7, 05-870 Błonie
Parafia św. Maksymiliana Męczennika w Oświęcimiu
Parafia św. Maksymiliana Męczennika w Oświęcimiu
Parafia św. Maksymiliana w Oświęcimiu – księża
Parafia św. Małgorzaty Bielsko – Biała Kamienica ( DIECEZJA BIELSKO – ŻYWIECKA )
Parafia św. Marcina 43-332 Pisarzowice, ul. Bielska 63
Parafia św. Marcina w Porębie Żegoty
Parafia Św. Marii Magdaleny – Wodzisław Śląski – Radlin 2
Parafia św. Marii Magdaleny Pl. Kościelny 1 89-641 Nowa Cerkiew
Parafia Św. Marii Magdaleny w Lubomi
Parafia św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach.
Parafia Św. Marii Magdaleny w Poroninie
Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych
Parafia św. Mateusza i Macieja w Raciborzu-Brzeziu n/Odrą
Parafia św. Michała Archanioła i bł. Ks. Bronisława Markiewicza w Toruniu
Parafia św. Michała Archanioła Jeżów Sudecki
Parafia św. Michała Archanioła w Łękawicy
Parafia św. Michała Archanioła w Piastowie
Parafia św. Michała Archanioła w Poznaniu
Parafia Św. Michała Archanioła w Rzeszowie
Parafia św. Michała Archanioła w Siemianowicach Śląskich
Parafia św. Michała Archanioła w Wilkowicach
Parafia Św. Michała w Katowicach
Parafia św. Mikołaja w Borowej Wsi
Parafia św. Mikołaja w Mikołowie – Bujakowie
Parafia św. Mikołaja w Pogrodziu
Parafia św. Ojca Pio 02-886 warszawa Rybałtów 25
Parafia św. Pawła apostoła w Rudzie Śląskiej Nowy Bytom
Parafia św. Pawła Apostoła w Zduńskiej Woli (Parafialny Zespół Caritas)
Parafia św. Pawła Apostoła Zduńska Wola (Parafialny Zespół Caritas)
Parafia Św. Pierwszych Męczenników Polski w Częstochowie
Parafia św. Piotra i Pawła w Orzeszu-Woszczycach
Parafia św. Piotra i Pawła w Piekarach Śląskich – Kamieniu
Parafia św. Piusa X – Ruda Śląska
Parafia św. Prokopa Opata w Błędowie
Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Marklowicach
parafia św. Stanisława Biskupa w Kobylinie
Parafia św. Stanisława BM w Kramsku i księża z dekanatu konińskiego II
Parafia św. Stanisława BM w Sobikowie
parafia św. Stanisława Kostki, Kraków ul. Konfederacka 6 – Kręgi Rodzin
Parafia Św. Stanisława w Andrychowie
Parafia św. Szczepana w Krakowie
Parafia św. Teresy Benedykty od Krzyża w Gdańsku
Parafia św. Teresy od Dzieciatka Jezus w Rybniku Chwałowicach
Parafia św. Trójcy Poznań
Parafia św. Urbana w Paniówkach
Parafia św. Urbana w Paniówkach
Parafia św. Urbana w Paniówkach
Parafia św. Urbana w Paniówkach
Parafia św. Urbana w Paniówkach
Parafia św. Urbana w Woli k. Pszczyny
Parafia św. Urszuli w Gwizdanowie.
Parafia św. Wawrzyńca w Chorzowie
parafia św. Wincentego Pallottiego w Łodzi
Parafia św. Wojciecha Jeleśnia
Parafia Św. Wojciecha w Radzionkowie
Parafia Św. Wojciecha, ul. Św. Wojciecha 48, 41-922 Radzionków
PARAFIA ŚW.AP. PIOTRA I PAWŁA 43-176 GOSTYŃ
Parafia św.Apostołów Piotra i Pawła w Lędzinach
Parafia św.Barnaby w Warszawie
PARAFIA ŚW.BARTŁOMIEJA W KONINE
PARAFIA ŚW.JACKA W RYDUŁTOWACH-RADOSZOWACH
PARAFIA SW.JADWIGI KRÓLOWEJ W PRZYBOROWIE
Parafia Św.Marii Magdaleny w Cieszynie
Parafia św.Mikołaja Biskupa w Gostyczynie
Parafia Swarzędz Chryst. Jedynego Zbawiciela
Parafia Świętego Antoniego w Rybniku
Parafia Świętego Floriana w Chorzowie
Parafia Świętego Józefa Oblubieńca NMP
Parafia Świętego Józefa w Czerwionce
Parafia Świętego Krzyża w Srokowie
Parafia Świętego Krzyża w Warszawie
Parafia Świętego Krzyża w Zakopanem
Parafia Świętego Mikołaja Pstrążna
Parafia Świętego Wawrzyńca Rybnik- Ligocka Kuźnia
Parafia świętej Jadwigi w Chorzowie
Parafia Świętej Rodziny
Parafia Świętej Rodziny w Poznaniu
Parafia Świętej Trójcy
Parafia Świętej Trójcy w Wólce Lubelskiej
Parafia Świętej Urszuli w Gwizdanowie
Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Skrzynkach
Parafia Trójcy Przenajświętszej w Bielsku-Białej (diecezja bielsko-żywiecka)
Parafia Trójcy Przenajświętszej w Chełmie Śląskim
Parafia Trójcy Przenajświętszej w Piekarach Śląskich – Szarleju
parafia Trójcy Świętej – Kościerzyna
Parafia Trójcy Świętej w Elblągu
Parafia w Białce Tatrzańskiej
parafia Wieczerzy Pańskiej Warszawa – Aleksandrów
Parafia Wieprz koło Żywca pod wezwaniem Niepokalanego Serca N.M.P
PARAFIA WIERZBIĘCIN P.W. NIPOKALANEGO POCZĘCIA NMP
Parafia Wniebowstąpienia Pańskiego
Parafia Wniebowzięcia N.M.P Michałowice – Opacz
PARAFIA WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTRZEJ MARYI PANNY W KURZELOWIE
Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Studzionce
Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wodzisławiu Śląskim
Parafia Wniebowzięcia NMP w Bagnie
Parafia Wniebowzięcia NMP w Przyłękach
Parafia Wniebowzięcia NMP w Radzionkowie-Rojcy
Parafia Wniebowzięcia NMP w Tarnobrzegu
Parafia Wniebowzięcia NMP w Wiśle (diecezja bielsko-żywiecka)
Parafia Wszystkich Świętych Poznań ul.Grobla1
Parafia Wszystkich Świętych w Kołacinku
Parafia Wszystkich Świętych w Wieprzu koło Andrychowa (diecezja bielsko-żywiecka)
Parafia Zesłania Ducha Świętego Sopot 81-862 ul. Kujawska 50/52
Parafia Zmartwychwstania Pańskiego w Siemianowicach Śl. ul. Michałkowicka 37a, 41-100 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
Parafia Zmartwychwstania Pańskiego w Warszawie
PARAFIA ZNALEZIENIA ŚW. KRZYŻA W SKOCZOWIE
Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przy parafii pw. Narodzenia NMP w Nowym Kramsku
Parafialny Zespoł Caritas Parafii Ducha Świętego w Bydgoszczy
Parafialny Zespół Caritas przy Parafii M.B. Królowej Polski w Wołominie
Parafialny Zespół Caritas przy parafii Marii Magdaleny w Czarnkowie
parafialny zespół caritas przy parafii Marii Magdaleny w Czarnkowie
Parafialny Zespół Caritas przy PARAFII MB FATIMSKIEJ w OPOLU
Polska Misja Katolicka w Anglii i Walii
Polska Parafia pw. Niepokalanego Serca Maryi w Oksfordzie
Polska Parafia w Bedford, UK
Rzymsko Katolicka Parafia M.B. Różańcowej, 41-700 Ruda Śląska, ul. Kościelna 12
RZYMSKOKATOLICKA PARAFIA WNIEBOWZIĘCIA N.M.P. w Chorzowie Batorym
rzymskokatolicka Parafia bł. Karoliny 43-100 Tychy ul ks Tischnera 50
Rzymskokatolicka Parafia Ducha Świętego w Wodzisławiu Śląskim
Rzymskokatolicka Parafia Imienia Maryi w Radostowicach
Rzymskokatolicka Parafia Krzyża Świętego w Siemianowicach Śląskich
Rzymskokatolicka Parafia Matki Boskiej Bolesnej w Mysłowicach-Brzęczkowicach
Rzymskokatolicka Parafia Matki Bożej Bolesnej w Rybniku
Rzymskokatolicka Parafia Matki Bożej Fatimskiej w Katowicach-Piotrowicach
Rzymskokatolicka Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Rzymskokatolicka Parafia Matki Bożej Różańcowej – Jastrzębie – Zdrój – Moszczenica Śląska
Rzymskokatolicka Parafia Matki Bożej Różańcowej w Katowicach – Zadolu
Rzymskokatolicka Parafia Matki Bożej Szkaplerznej Imielin ul. Imielinska 89
Rzymskokatolicka Parafia MB Szkaplerznej i Św. Piusa X w Jejkowicach
Rzymskokatolicka Parafia MB Szkaplerznej i Św. Piusa X w Jejkowicach
Rzymskokatolicka Parafia MB Wszechpośredniczki Łask i św. Antoniego
RZYMSKOKATOLICKA PARAFIA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO PSZCZYNA
Rzymskokatolicka Parafia Miłosierdzia Bożego w Tychach, 43-100 Tychy, ul. Andersa 25
Rzymskokatolicka Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
Rzymskokatolicka Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Świętochłowicach-Piaśnikach
Rzymskokatolicka Parafia Najświętszej Maryi Panny Krlowej Rodzin w Jankowicach
Rzymskokatolicka Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, Pieczyska 23 05-651 Drwalew
Rzymskokatolicka Parafia Narodzenia św. Jana Chrzciciela
Rzymskokatolicka Parafia Nawiedzenia N.M.P. w Bielsku-Białej ul.Wyzwolenia 336
Rzymskokatolicka Parafia Nawiedzenia NMP
Rzymskokatolicka Parafia Nawiedzenie NMP
Rzymskokatolicka parafia Niepokalanego Serca Maryi w Radlinie-Głożynach
Rzymskokatolicka Parafia Niepokalanego Serca NMP w Żorach Rowniu
Rzymskokatolicka Parafia NMP Królowej Polski
Rzymskokatolicka Parafia NMP Matki Kościoła w Jastrzębiu-Zdroju
Rzymskokatolicka Parafia NSPJ w Piasku k/Pszczyny
Rzymskokatolicka parafia Opatrzności Bożej w Gaszowicach
Rzymskokatolicka Parafia Opatrzności Bożej w Jaworzu
Rzymskokatolicka Parafia Opatrzności Bożej w Jaworzu
Rzymskokatolicka Parafia p. w. NSPJ w Rudzie Śląskiej Bykowinie
Rzymskokatolicka Parafia p.w. Ducha Św. w Siemianowicach – Bytkowie ul. Węglowa 7a, 41-106 Siemianowice Śląskie
Rzymskokatolicka Parafia p.w. Ducha Świętego w Rudzie Śląskiej Czarny Las
Rzymskokatolicka Parafia p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Warszawie, ul. Klasyków 21/23
Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Bartłomieja Ap., ul. Wincentego Witosa 3, 89-501 Tuchola
Rzymskokatolicka Parafia pod wezwaniem św. Jakuba Apostoła
Rzymskokatolicka Parafia Podwyższenia Krzyża św. i Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Katowicach
Rzymskokatolicka Parafia Podwyższenia Krzyża Świetego
Rzymskokatolicka Parafia pw Ducha Świętego w Szczecinku
Rzymskokatolicka Parafia pw św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Jastrzębiu Zdroju
Rzymskokatolicka Parafia pw. M.B. Królowej Świata w Dobrej
RZYMSKOKATOLICKA PARAFIA PW. MATKI BOSKIEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ WODZISŁAW SLĄSKI – WILCHWY ul. O. M. M. Kolbego 16 44-304 Wodzisław Sląski
Rzymskokatolicka parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej, ul. Mały Płaszów 11, 30-720 Kraków
Rzymskokatolicka Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Tymbarku
Rzymskokatolicka parafia pw. św. Ap. Mateusza i Macieja w Raciborzu-Brzeziu
Rzymskokatolicka parafia pw. św. Barbary, 43-310 Bielsko-Biała, ul. Cyprysowa 25
Rzymskokatolicka parafia pw. św. M.M. Kolbe w Rudziczce
Rzymskokatolicka Parafia pw. św. Mateusza w Różynce i pw. św. Jakuba w Kwiecewie
Rzymskokatolicka Parafia pw. św. Mikołaja w Wilczy, 44-189 Wilcza, ul. Karola Miarki 121
Rzymskokatolicka Parafia Serca Maryi w Barcianach
Rzymskokatolicka Parafia św, Stanisława Kosti w Karolewie
Rzymskokatolicka Parafia św. Andrzeja Apostoła Kadłub 1; 98-300 Wieluń
Rzymskokatolicka Parafia św. Andrzeja Boboli
Rzymskokatolicka Parafia św. Anioła Stróża w Gorzycach
Rzymskokatolicka Parafia św. Anny
Rzymskokatolicka Parafia św. Anny Katowice
Rzymskokatolicka Parafia św. Anny w Babicach
Rzymskokatolicka Parafia św. Anny, Świerklany
Rzymskokatolicka Parafia św. Antoniego w Łodzi
Rzymskokatolicka Parafia św. Ap. Filipa i Jakuba, ul. Garncarska16 44-240 Żory
Rzymskokatolicka Parafia św. Ap. Piotra i Pawła w Skoczowie (Diecezja Bielsko – Żywiecka)
Rzymskokatolicka Parafia św. Bartłomieja Apostoła w Porębie Wielkiej, 32-600 Oświęcim
RZYMSKOKATOLICKA PARAFIA ŚW. HERBERTA
Rzymskokatolicka Parafia św. Jadwigi Śląskiej w Kraskowie
Rzymskokatolicka Parafia Św. Jakuba Apostoła, Siniarzewo 62, 87-705 SINIARZEWO
Rzymskokatolicka Parafia św. Jana Chrzciciela Bielsko-Biała Komorowice
Rzymskokatolicka Parafia św. Jana Nepomucena Bytom Łagiewniki
Rzymskokatolicka Parafia Św. Jana Nepomucena, ul. Powstańców Śl. 1, 44-178 Przyszowice
Rzymskokatolicka Parafia św. Jana Sarkandra Siemianowice Śl. – Bańgów
Rzymskokatolicka Parafia św. Jana Sarkandra Siemianowice Śl. – Bańgów
Rzymskokatolicka Parafia św. Jana Sarkandra Siemianowice Śl. Bańgow
Rzymskokatolicka Parafia św. Jana Sarkandra w Rybniku – Paruszowcu
Rzymskokatolicka Parafia św. Józefa
Rzymskokatolicka Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP w Konstancinie-Jeziornie
Rzymskokatolicka Parafia św. Józefa w Chorzowie
Rzymskokatolicka Parafia Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Porębie i Rzymskokatolicka Parafia NMP Królowej Polski w Kobielicach
Rzymskokatolicka Parafia św. Marcina w Lesznej Górnej
Rzymskokatolicka Parafia św. Marii Magdaleny w Chorzowie Starym
Rzymskokatolicka Parafia św. Marii Magdaleny, Ruda Śląska, ul. Kokota 152
Rzymskokatolicka Parafia św. Michała Archanioła, ul. Wyzwolenia 39, 44-348 SKRZYSZÓW
Rzymskokatolicka Parafia św. Mikołaja w Szczedrzyku
RZYMSKOKATOLICKA PARAFIA ŚW. STANISŁAWA KOSTKI KATOWICE-GISZOWIEC
Rzymskokatolicka parafia św. Szczepana w Koźlu Archidiecezja Łódzka
Rzymskokatolicka Parafia św. Wawrzyńca i św. Antoniego, Ruda Śląska, ul. Czajkowskiego 16
Rzymskokatolicka Parafia św. Wawrzyńca w Warszawie
Rzymskokatolicka Parafia Świętego Krzyża w Mysłowicach
Rzymskokatolicka Parafia Świętej Trójcy w Wiśle Wielkiej
Rzymskokatolicka Parafia Trójcy Przenajświętszej w Rybniku – Popielowie i Radziejowie
Rzymskokatolicka Parafia Trójcy Przenajświętszej, kaszewice 45, 97-415 kluki
Rzymskokatolicka Parafia Wniebowzięcia Najśw. Maryi Panny w Katowicach
Rzymskokatolicka Parafia Wniebowzięcia NMP w Czuchowie
Rzymskokatolicka Parafia Wniebowzięcia NMP we Fromborku
Rzymskokatolicka Parafia Wszystkich Świętych w Pszczynie
Rzymskokatolicka Parafia Wszystkich Świętych w Pszczynie
Sanktuarium Matki Bożej Chełmskiej
SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ CHEŁMSKIEJ PARAFIA NARODZENIA NMP W CHEŁMIE
Sanktuarium św. Jana Pawła II
Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie
Towarzystwo Jezusowe Dom Zakonny



9 DYWERSYJNA
Acik
Akademia Ignatianum w Krakowie
AKADEMICKA WSPÓLNOTA RODZIN PRZY KOŚCIELE ŚW.ANNY WARSZAWA KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE – MROZIŃSKI ANDRZEJ
Akcja Katolicka – Parafia pw. Opatrzności Bożej w Poznaniu
Akcja Katolicka i Legion Maryi przy parafii św. Jerzego w Biłgoraju
Akcja Katolicka i Wspólnoty Parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Warszawie
Akcja Katolicka Parafia MB Różańcowej Lisia Góra
Akcja Katolicka Parafia pw. Opatrzności Bożej w Poznaniu
Akcja Katolicka parafia św. Michała Archanioła w Poznaniu
Akcja Katolicka Parafii św. Maksymiliana Kolbego w Lublinie
Akcja Katolicka przy parafii Matki Bożej Królowej Polski w Chojnicach
Akcja Katolicka przy parafii św. Maksymiliana Kolbe w Bielsku-Białej
Akcja KAtolicka w Polsce
Akcja Katolicka, Legion Maryi, Rada Parafialna przy Parafii św. Jerzego w Biłgoraju
Alumni i Pracownicy Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi
Archidiecezja Poznańska – Rada Społeczna
Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu
Bractwo Fraternitas Jesu
Braterstwo namArka
Brewiarzowa Grupa Ojców Parafia św Trójcy Kobyłka
Caritas Archdiecezji Gdańskiej ( ks. Janusz Steć, ks. Tomasz Kosewski, ks. Piotr Brzozowski)
Caritas Archidiecezji Łódzkiej
Caritas Archidiecezji Łódzkiej
Caritas Archidiecezji Warmińskiej
Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej
Caritas Diecezji Gliwickiej
Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej
Caritas Diecezji Płockiej
Caritas Diecezji Rzeszowskiej Parafia Rzeszów-Załęże
CARITAS DIECEZJI SANDOMIERSKIEJ
Caritas Diecezji Siedleckiej
CARITAS DIECEZJI SNADOMIERSKIEJ-DARCZYŃCY Z DIECEZJI
Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej
Caritas par. św. Edwarda Pruszków
Caritas Parafialna przy Parafii Św. Prokopa Opata w Jadownikach, 32-851 Jadowniki
Caritas Parafialny Zespół Caritas w Barnimiu dekanat Drawno
Caritas Parafii Nawiedzenia NMP w Mysłowicach Brzezince
Caritas Parafii NSPJ w Turku
CARITAS PARAFII P.W. TRÓJCY ŚWIĘTEJ W RACHOWICACH
Caritas Parafii PW Trójcy Świętej Rachowice
Caritas Parafii pw. Matki Bożej od Wykupu Niewolników w Okonku
Caritas Parafii Strzebiń
CARITAS PArafii Sw.Józefa w Słupsku
Caritas Parfii NSPJ Białogard
Caritas Płock
Caritas przy Parafi pw. Miłosierdzia Bożego w Jaworze
CARITAS PRZY PARAFII MIŁOSIERDZIA BOŻEGO JAWOR
Centrum Animacji Misyjnej Księży Pallotynów w Konstancinie-Jeziornie
Centrum wolontariatu Caritas Archidiecezji Gdańskiej
Charytatywni Freta
Chór Epifania – Parafia Objawienia Pańskiego
Chór parafialny parafii św. Bartłomieja w Hażlachu
Chorągiew Zachodniopomorska Związku Harcerstwa Polskiego
Chrześcijański Ruch Samorządowy Regionu Chojnickiego w Chojnicach
Członkowie Domowego Kościoła przy parafii NMP Królowej Świata w Warszawie (Ochota)
Członkowie Komunii Wspólnoty Chemin Neuf – Region Południe
Członkowie Parafialnego Zespołu Caritas przy Parafii św. Jana Chrzciciela w Cegłowie
Członkowie Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata
Członkowie Żywego Różańca pw.Św. Rodziny przy parafii św. Jana
Dekanat Baranów Sandomierski
Dekanat Iława-Zachód Diecezji Elbląskiej
Dekanat Janów Lubelski
Dekanat Kunowski (Diecezja Sandomierska)
Dekanat Pysznica
Dekanat Tarnobrzeg
Diakonia Świętej Rodziny z Katowic
Diecezja Zielonogórsko-Gorzowska /Caritas/
DIECEZJALNY INSTYTUT AKCJI KATOLICKIEJ ARCHIDIECEZJI WARSZAWSKIEJ
DIECEZJALNY INSTYTUT AKCJI KATOLICKIEJ ARCHIDIECEZJI POZNAŃSKIEJ
Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej Archidiecezji Warszawskiej
Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej Archidiecezji Warszawskiej
Dom Rekolekcyjny na warszawskich Bielanach
Dom Wschodni Lublin (stowarzyszenie)
DOM ZAKONNY REDEMPTORYSTÓW GŁOGÓW
Dom Zakonny Redemptorystów w Tuchowie
DOM ZAKONNY Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Wieleniu
Dominikańskie Duszpasterstwo Akademickie \”Beczka\”
Dominikańskie Duszpasterstwo Rodzin w Katowicach
Domowy Kościół – Rejon Garwolin
Domowy Kościół / Gołąbki Warszawa / parafia pw Św. Jana Apostoła i Ewangelisty
Domowy Kościół Diecezji Bydgoskiej Rejon V
Domowy Kościół i Grupa Biblijna przy Parafi Przemienienia Pańskiego w Sanoku
Domowy Kościół i Przyjaciele Poznań
Domowy Kościół Krąg przy parafii Zmartwychwstania Pańskiego w Łodzi
Domowy Kościół NSPJ Szombierki
Domowy Kościół Parafia św Trójcy Makowisko, Jarosław
Domowy Kościół Parafia św. Marii Magdaleny w Gołaczewach (diecezja Sosnowiecka)
Domowy Kościół Parafia Zabierzów
Domowy Kościół parafii św. Macieja w Andrychowie
Domowy Kościół Poznań Rejon Strzeszyn Grecki
Domowy Kościół przy NSPJ Tychy
Domowy Kościół przy parafii św. Brata Alberta Gdańsk Przymorze
Domowy Kościół przy parafii św. Kazimierza w Gdańsku-Zaspie
Domowy Kościół Ruchu Światło-Życie – Krąg z Zawadzkiego
Domowy Kościół Siedlce Rejon II
Domowy Kościół z parafii Trójcy Świętej w Lublinie
Domowy Kościół- parafia p.w. św. Józefa Piła
Domowy Kościół/Arch.Krakowska/13rejon/krąg II/
Domy Zmartwychwstania GALILEA
Drobiazg Zenon (Wspólnota Bogaci w Miłosierdzie)
DROGA grupa Odnowy w Duchu Św. Warszawa
Duszpasterstwa działające przy Klasztorze oo. Dominikanów na Freta w Warszawie
DUSZPASTERSTWO 3/4 DZIAŁAJĄCE PRZY KLASZTORZE DOMINIKANÓW W KATOWICACH
DUSZPASTERSTWO ABSOLWENTÓW ŚW. BENEDYKTA PRZY KOLEGIACIE ŚW. ANNY W KRAKOWIE
Duszpasterstwo Akademickie Poznań-Winiary
Duszpasterstwo Akademickie w Rybniku (DAR)
Duszpasterstwo osób stanu wolnego archidiecezji katowickiej „Grupa 33”
Duszpasterstwo osób stanu wolnego Archidiecezji Katowickiej \”Grupa 33\”
Equipes de Notre Dame, Ekipa W7A z bliskimi.
Fara Poznańska
Franciszkański Zakon Świeckich we Włocławku
Fraternia świeckich Zakonu Kaznodziejskiego św. Alberta Wielkiego w Krakowie
Galilea Chełm DZ Gosia i Lidka
Galilea Czestochowa
Galilea Kraków
Galilea Krasnystaw + Świdnik
Galilea Śląsk
Galilea Wielkopolska
Galilea Winnica Bielsko-Biała
Garnizonowy Zespół Caritas przy parafii M.B. Ostrobramskiej w Warszawie
Garnizonowy Zespół Caritas przy parafii M.B. Ostrobramskiej w Warszawie Boernerowo
Gimnazjum im. Wincentego Pallottiego
Grono pedagogiczne SP nr 1 w Plewisakch
Grupa biblijna przy parafii Matki Bożej Saletyńskiej w Krakowie
Grupa charytatywna im. Św. Marcina de Porres przy parafii św. Jacka OO Dominikanów Rzeszowie
Grupa modlitewna Św.Ojca Pio przy Parafi Św.Urbana w Paniówkach
Grupa Odnowy Charyzmatycznej Betania Radoszowy
Grupa Odnowy w Duchu Świętym DZIECI BOGA z Parafii Krzyża Świętego w Grabówce
Grupa Ojca Pio przy Parafii WNMP w Rybnickiej Kuźni
Grupa osób z parafii pw św. Jerzego w Elblagu
Grupa Parafialna przy Parafii Najiętyszych Imion Jezusa i Maryi w Katowicach Brynowie
GRUPA PONIEDZIAŁEK przy parafii Bożego Narodzenia w Rudzie Śl.Halemba
GRUPA RÓŻAŃCOWA MATEK ZE WSPÓLNOTY AMEN Z ZAKOPANEGO
GRUPA RÓŻAŃCOWA MATEK ZE WSPÓLNOTY AMEN Z ZAKOPANEGO
GRUPA ŚW TERESKI Z RABKI-ZDROJU
Grupa Św. Błażeja ze wspólnoty Woda Życia z Warszawy
HIBI
III Krąg Katedralny DK Łódź
Indywidualna praktyka lekarska Janusz Kochman
Instruktorzy Stowarzyszenia Harcerskiego
Instytut Świecki Chrystusa Króla
Jacek Matuszewski, Zakon Rycerzy Jana Pawła II – Chorągiew im. Jana Pawła II w Krakowie
Jdoanna Łabędzka
Kapłani Dekanat Lubraniec
Kapłani dekanatu kunowskiego (Diecezja Sandomierska)
Kapłani Dekanatu Nowa Dęba
Karmel Ducha Świętego
Karmelitanki Dzieciątka Jezus
KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. OJCA PIO W ZAMOŚCIU
Katolicka Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym \\”Płomień Pański\\” z Wrocławia
Katolicki Zespół Edukacyjny im. ks. P. Skargi w Warszawie
Katolicki Zespół Edukacyjny im. ks. Piotra Skargi
Katolickie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Diecezji Toruńskiej im. Wandy Szuman
Katolickie Stowarzyszenie Wspólnota W MISJI
kl 4d sp1 swarzędz
Klasztor Benedyktynów w Biskupowie
Klasztor franciszkanów w Rybniku
KLASZTOR KARMELITANEK BOSYCH GNIEZNO
Klasztor Sióstr Klarysek
Klerycy i Pracownicy Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi
Klub Inteligencji katolickiej grupa Kairosi
Klub Inteligencji katolickiej Sekcja Rodzin grupa Kairosi
Klub Inteligencji Katolickiej w Warszawie, Sekcja Rodzin, grupa Heftalitów
Klub Inteligencji Katolickiej w Warszawie, Sekcja Rodzin, Grupa Heftalitów
Klub Inteligencji Katolickiej w Warszawie, Sekcja Rodzin, grupa Mohikanów
Klub Inteligencji Katolickiej w Warszawie, Sekcja Rodzin, grupa Skjoldungów
Klub TYgodnika Powszechnego Warszawa
Klub Tygodnika Powszechnego we Wrocławiu
Kolędnicy Misyjni Oratorium Sióstr Salezjanek – Parafia Przemienienia Pańskiego w Garbowie
Koła Koronkowe parafii Lubzina
Koła Żywego Różańca przy kościele Św. Anny w Wilanowie
Koła Żywego Różańca przy parafii bł. Władysława z Gielniowa w Warszawie, ul. Przy Bażantarni 3
Koło Biblijne w Żabnicy
Koło Caritas przy Parafii Przemienienia Pańskiego w Bobrownikach Śląskich ul. Ks. Sojki 42-605
Koło Parafialne Caritas Gliwice Parafia św. Antoniego
koło przyjaciół radia Maryja i telewizji Trwam przy parafii Św. Apostołów Piotra i Pawła w Tarnowskich Górach
Koło Różańcowe p.w. Św. Jana Chrzciciela przy parafii Jana Chrzciciela w Cegłowie.
Koło Różańcowe pw. św. Józefa
Koło Różańcowe św. Jana Pawła II przy parafii św. Jana Chrzciciela w Cegłowie
Koło Wolontariatu w ZSA
Koło Żywego Różańca Nawiedzenia Matki Bożej Częstochowskiej w Strzegowie
Koło Żywego Różańca parafia NCiKCh Toruń, Rubinkowo II
Koło Żywego Różańca przy parafii św. apostołów Jana i Pawła w Warszawie
Koło Żywego Różańca przy parafii św. Stanisława BM w Częstochowie
Komenda Podhalańskiego Hufca ZHP im.Kurierów Tatrzańskich
Konwent Zakonu Bonifratrów pw. św. Ryszarda Pampuri
Kosciol Domowy przy parafii sw. Krzyza w Szczecinie
Kościół Domowy Dobra (Szczecińska)
Kościół Domowy gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie
Kościół pw. św. Benona w Warszawie
Krąg Biblijny im. św. Jana Pawła II Parafii Rzym-Kat w Czermnie
KRĄG BIBLIJNY W WIŃSKU
Krąg biblijny-parafia M.Boskiej Bolesnej w Mierzynie:Kama Głód,Elżbieta Lamecka-HasiukTeresa Wilińska,Ewa Samson,Anna Startek,Danuta Kuszelewicz,Małgorzata Januszek, Anna i Marcin Pawłowscyy ,
Krąg DK i Przyjaciele-Szczecin
Krąg DK im. św. Gabriela przy Parafii Św. Mateusza i Ewangelisty w Warszawie
Krąg Domowego Kosciola z Gołąbek
Krąg domowego Kościoła – Piastów
Krąg Domowego Kościoła \”Św. Anny\” przy parafii pw. św. Ducha w Szczecinie
Krąg Domowego Kościoła \\”Św. Antoni Padewski\\” przy parafii Matki Bożej Anielskiej w Warszawie-Radości
Krąg Domowego Kościoła par.Chrystusa Króla w Łodzi
Krąg Domowego Kościoła przy parafi p.w. Św. Michała Archanioła Ruda Śląska-Orzegów
Krąg Domowego Kościoła przy Parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Sosnowcu
Krąg Domowego Kościoła przy parafii św. Mikołaja w Lesznie
Krąg Domowego Kościoła Ruchu Światło-Życie
Krąg Domowego Kościoła w Gorzowie Wlkp.
Krąg Domowego Kościoła z Mileszek
Krąg Domowego Kościołą z Nowego Sącza
Krąg II Domowego Kościoła Gdańsk-Brętowo
Krąg Kościoła Domowego w Słomczynie
Krąg Matki Boskiej Wniebowziętej przy parafii WNMP w Toruniu
Krąg Matki Bożej Pielgrzymującej przy parafi św.Jana Chrzczyciela w Stanisławowie
Krąg Rodzin Domowego Kościoła z Parafii pw. św. Marii Magdaleny z Dąbrowy Górniczej
Krąg Rodzinny Tadeusza
Krąg VI DK Golabki
Kręgi Domowego Kościoła przy Parafii Św. Barbary w Rudzie Śląskiej
Kręgi Domowego Kościoła Rejon Praga Południe
Kręgi Matki Bożej Pielgrzymującej parafia św. Jana Chrzciciela w Stanisławowie
Kręgi Rodzin Domowego Kościoła rejon Sosnowiec (diec.sosnowiecka)
Liturgiczna Wspólnota Osady Burego Misia
Majewska Eliza
Marzęda Irena (w imieniu Parafialnego Zespołu Caritas przy parafii Miłosierdzia Bożego Puławy)
Męski pluton różańca parafia Niepokalanego Serca Maryi Radlin
Micyjne Róże Różańcowe przy parafii MBKP w Chojnicach
MIĘDZYPARAFIALNY ZESPÓŁ CARITAS W OBORNIKACH ŚL. PRZY PARAFII NSPJ i JTiAP
MIĘDZYPARAFIALNY ZESPÓŁ CARITAS W OBORNIKACH ŚL. PRZY PARAFII NSPJ i JTiAP
Miejski Zespół Szkół w Annopolu
MIKA
Misyjne Róże Różańcowe przy parafii MBKP Chojnice
Młodzież z Parafii NMP Królowej Polski w Pewli Ślemieńskiej
Mniszki Klaryski Kapucynki
Mniszki Zakonu Kaznodziejskiego, Klasztor Św. Anny
MNU
MONOLIT Rzeszów
Nienajmłodsi Pomostowicze Krąg Spotkań Małżeńskich
Niepubliczne Katolickie Przedszkole im. Świętej Rodziny Pułtusk
Niepubliczne Przedszkole \”Leśna Polanka\”
Nowe Jeruzalem Warszawa
Oddział Caritas Parafia MB Różańcowej Lisia Góra
Odnowa w Duchu Świetym im. Dzieciątka Jezus w Chojnicach- Marek Tyborski
Odnowa w Duchu Świętym Olsztyn Warmia
ODNOWA WARMIA Pan Naszą Sprawiedliwością
OLSKA MISJA KATOLICKA PETERBOROUGH
Opactwo Benedyktynów w Lubiniu
Oratorium św. Jana Bosko w Warszawie
Parafia Miłosierdzia Bożego w Krakowie Nowym Prokocimiu
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybniku Boguszowicach
Parafia św. Dominika i klasztor Dominikanów w Szczecinie
Parafia św. Trójcy w Poznaniu
Parafia Zwiastowania Pańskiego w Warszawie_Parafialny Caritas
Parafialne Koło Caritas przy Parafii p/w Józefa Robotnika w Zgorzelcu
Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przy Parafii p.w. NNMP w Nowym Kramsku
Parafialny Zespół Caritas A.W. przy Parafii Św. Maksymiliana Kolbego w Warszawie
Parafialny Zespół Caritas BIBICE
Parafialny Zespół CARITAS Dygowo
Parafialny Zespół Caritas Jasło Fara
Parafialny Zespół Caritas Parafia Chrystusa Sługi w Poznaniu
Parafialny Zespół Caritas Parafia Wniebowzięcia NMP w Puławach
Parafialny Zespół Caritas parafii Ofiarowania Pańskiego, Warszawa
Parafialny Zespół Caritas Parafii p.w. Św. Franciszka z Asyżu w Zielonej Górze
Parafialny Zespół Caritas przy parafii MB Jasnogórskiej w Szczecinie
Parafialny Zespół CARITAS przy Parafii NMP Królowej w Józefowie k. Legionowa
Parafialny Zespół Caritas przy parafii pw. WNMP w Barcicach
Parafialny Zespół Caritas przy Parafii św. Anny w Bieczu
Parafialny Zespół Caritas przy parafii św. Krzyża w Szczecinie
Parafialny Zespół Caritas przy Parafii Św. Papieża Jana XIII w Łodzi przy al. Hetmańskiej 9
Parafialny Zespół Caritas przy parafii w. Józefa w Rzeszowie – Zwięczycy
Parafialny Zespół Caritas w Dębem Wielkim
Parafialny Zespół Caritas w imieniu Rzymskokatolickiej Parafii św.Andrzeja Boboli, Bielsko-Biała ul.św.A.Boboli 41
Parafialny Zespół Caritas w Nieparcie
Parafialny Zespół Caritas w Nieparcie
Parafialny Zespół Charytatywny Katowice Zawodzie
Parafianie z Górna k/Rzeszowa
Parafianie z Górna k/Rzeszowa woj. Podkarpackie
Per Mariam Odnowa Warmia
Plockaawalnicze Durszlewicz Paweł
Polska Misja Katolicka w Göteborgu
Polska Prowincja Zakonu św. Augustyna (augustianie)
Porcjunkula – franciszkańska wspólnota w Poznaniu
Potok Stary Parafianie i Kapłani z Dekanatu Sandomierskiego
Poznańska Grupa Rodzin Focolarie
Prowincja Polska Zgromadzenia Księży Marianów pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Prowincja Warszawska Redemptorystów
Przedszkole Sióstr Felicjanek im. św. Franciszka z Asyżu
Publiczne Gimnazjum Siostr Salezjanek im. św. Dominika Savio , os. Jagiellońskie 17, Kraków
Puławskie Koło Katolickiego Stowarzyszenia Kolejarzy Polskich
PUSTELNIA BRACI MNIEJSZYCH KAPUCYNÓW
PZC przy parafii św. Urszuli w Lichnowach
Racławice Parafia NarodzeniaNMP
Rada Parafialna Kościoła pw. Najświetszych Imion Jezusa i Marii w Katowicach
Rada Rycerzy Kolumba nr 15759 im. św. o. Pio w Stalowej Woli
Rada Rycerzy Kolumba nr 16719 przy Parafii bł. E. Bojanowskiego, Warszawa-Ursynów
Rada Zakonu Rycerzy Kolumba im. Matki Bożej Głogowskiej przy par. pw. Świętej Trójcy w Głogowie Młp.
Referat Misji Zagranicznych – Zgromadzenie Księży Misjonarzy Saletynów
Rektorat Rzymskokatolicki pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Żdżarach
Rita Rożałowska Klub Tygodnika Powszechnego Gliwice
Rodzina bł. Edmunda Bojanowskiego
Rodzina bł. Edmunda Bojanowskiego w Siedlcach
Rodzina bł. Edmunda Bojanowskiego w Tarnowie i Dębicy
Rodzina bł. Edmunda Bojanowskiego, 39-200 Dębica, ul. Bojanowskiego 8
Rodzina bł.Edmunda Bojanowskiego, Szewna
Rodzina Radia Maryja przy parafii Matki Bożej Królowej Polski w Chojnicach
Rodzina Święcickich
Rodziny Domowego Kościoła parafia św. Jerzego w Biłgoraju
Rodziny Parafii Matki Bożej Fatimskiej w Odolionie
Rodziny Strażników Eucharystii z parafii św. Jana Chrzciciela i św. Szczepana w Choroszczy
Róże Różańcowe parafii Św. Jadwigi Śląskiej w Tychach
Roże Różańcowe przy Parafii Św. Antoniego z Padwy w Zakopanem.
Róże Żywego Różańca Misyjnego przy parafii Matki Bożej Królowej Polski w Chojnicach
Róże Żywego Różańca przy parafii Św.Stanisława w Kielcach
Róże Żywego Różańca przy parafii Świętego Maksymiliana w Warszawie
Ruch duchowości małżeńskiej Equipes Notre-Dame
Ruch Rodzin Nazaretański archidiecezja Warszawska
Rybnicka Inicjatywa Rodzin
Rycerze Kolumba przy parafii Matki Bożej Królowej Polski
Rzymsko-Katolicka Parafia Trójcy Przenajświetszej w Katowicach Kostuchnie
SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ W POZNANIU
SANKTUARIUM ŚW. JAKUBA AP. W LĘBORKU I FRANCISZKANIE
Schola \”Pokój i Dobro\” z parafii Michałowice-Opacz
Sionek Marek i członkowie męskiego plutonu różańca parafia NSM Radlin-Głożyny
Siostry Boromeuszki – Mikołów
SIOSTRY BOROMEUSZKI KATOWICE – SZOPIENICE
SIOSTRY FRANCISZKANKI OD POKUTY I MIŁOŚCI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
siostry nazaretanki, Wrocław
Siostry Salezjanki
SIOSTRY SALEZJANKI I WSPÓLNOTA WYCHOWAWCZA Z GARBOWA OŁO LUBLINA
Siostry Salezjanki Tarnowskie Góry – Stowarzyszenie Vides
Siostry Salezjanki w Krakowie
Siostry Salezjanki Wisła
Siostry Służebniczki – Rudawa
Siostry Służebniczki – Tylicz
Siostry Służebniczki Chrzanów parafia MB. Różńcowej i Św. Jana Chrzciciela
Siostry służebniczki NMP Spytkowice
Sióstry Służebniczki NMPNP w Zgorzelcu
Siostry Służebniczki Wola Rzędzińska
Siostry Służebniczki z Chrzanowa i Krakowa
Siostry Służki NMP Niepokalanej z Mariówki
Siostry Św. Józefa
SS.Klaryski
STOWARZYSZENIE BARWY JUTRA Roman Rutkowski
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii Matki Bożej Szkaplerznej w Tarnowie
Stowarzyszenie Natanael
Stowarzyszenie Pomocników Mariańskich
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich EDEN
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich koło Czarny Las i Przyjaciele z par Ducha Świętego Ruda Ślaska.
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy Parafii Matki Bożej Szkaplerznej w Tarnowie
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii św. Rocha w Poznaniu
Stowarzyszenie Rodzina Rodzinie
Świeccy Zakonu Kaznodziejskiego pod opieką bł. Michała Czartoryskiego – Dominikanie Służew
Szkolne Koło Caritas przy Szkole Podstawowej w Białce
Szkolne Koło Caritas przy Zespole Szkół w Miechucinie
Szkolne Koło Caritas przy ZS 11 w Koszalinie
Szkolne Koło Caritas w Szkole Podstawowej w Okonku
Szkolny Klub Wolontariatu przy SP w Okonku
Szkoła i Przedszkole Sióstr Salezjanek w Rumi
Szkoła Nowej Ewangelizacji w Zabrzu przy św. Wojciechu
Szkoła Podstawowa Istota
Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Teresy od Dzieciątka Jezus i Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Szkoła Podstawowa nr 2 Przymierza Rodzin
Szponar Wiesław Kręgi Matki Bożej Pielgrzymującej Stanisławów
Towarzystwo Jezusowe – Jezuici Kolej Nowy Sącz
Tracz Tomasz Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea winnica Kraków DZ Przebieczany
Ursuline Sisters AHJ
Warszawska Grupa Bractwa – Wspólnota Komunia i Wyzwolenie
Warszawska Grupa Medytacji Chrześlijańskiej przy Kościele Wspólnot Jerozolimskich – Małgorzata Juchnikowska
Warszawska Prowincja Karmelitów Bosych
Wsolnota Galilea Lublin
WSPÓLNOTA ,,ZWIASTOWANIE\\” MRĄGOWO
Wspólnota \”Kana Galilejska\” Domowy Kościół, Warszawa
Wspólnota \”Przyjaciele Oblubieńca\” przy Parafii Chrystusa Króla w Białymstoku
Wspólnota \”W Drodze\” Świerklaniec
Wspólnota 24 Lublin
Wspólnota 8 Blogoslawieństw Olsztyn
Wspólnota Apostoła Natanaela – Gliwice
Wspólnota Bogaci w Miłosierdzie
Wspólnota Chrystus w Starym Mieście
Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego \”Galilea\” Myślenice
Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Gailea D.Z. Budzów
WSPÓLNOTA CHRYSTUSA ZMARTWYCHWSTAŁEGO GALILEA
WSPOLNOTA CHRYSTUSA ZMARTWYCHWSTAŁEGO GALILEA
Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego GALILEA Gdańsk
Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea Rejon Podhalański
Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego GALILEA Szczep Zamość
Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea Winnica Kraków
Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea Winnica Lubelska
Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea Winnica Lubelska
Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea Zembrzyce
Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea, Winnica Śląsk – Ruda Śląska,
Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego\”Galilea\”
Wspólnota dla Intronizacji NSPJ przy parafii Wniebowzięcia NMP w Krasnem
Wspólnota Domowego Kościoła przy parafii św. Kazimierza w Gdańsku-Zaspie
Wspólnota Domowego Kościoła w Godziszce
Wspólnota Droga
Wspólnota Fiolet i Czerwień
Wspólnota Galilea DZ Kraków Czyżyny
Wspólnota Galilea DZ Tarnowiec A.J.
Wspólnota Gedeon
WSPÓLNOTA GLORIA DEO GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ
Wspólnota HalleluJah Bolesławów
Wspólnota Ichtis przy Parafii św. Augustyna we Wrocławiu
Wspólnota JUTRZENKA Sosnowiecka wspólnota Odnowy w Duchu Świętym
Wspólnota Katolicka Chrystus Powróci
Wspólnota Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym MANUS DOMINI przy Parafii św. Jana Kantego w Krakowie
Wspólnota Kobiet-Warszawa
Wspólnota Krąg Biblijny, Łódź, ul.Ks.I.Skoruki 1 A
Wspólnota Kręgu Biblijnego w Lubiczu Górnym
Wspólnota Legion Maryi przy parafii św. Brata Alberta w Łukowie
wspólnota małżeńska, diecezja warszawsko-praska
Wspólnota Mężczyzn Św. Józefa z Wadowic
Wspólnota Miłość i Miłosierdzie Jezusa
Wspólnota Modlitewna MISERICORDIA, Kraków, os. Na Wzgórzach
Wspólnota modlitewna Odnowy w Duchu Świetym \”Magnificat\” przy par.pw\” Bożego Ciała\” w Helu
Wspólnota Modlitewna Samuel
Wspólnota Modlitewna VIATORES
Wspólnota Neokatechumenalna Wołów
wspólnota neokatechumenalna z Falenicy
Wspólnota neokatechumenat Gdańsk Szkoty
Wspólnota Nikodem
Wspólnota Niosących Chrystusa OSIOŁ przy parafii św. Barbary w Rudzie Śląskiej
Wspólnota Odnowy w Duchu Swietym \”Zacheusz\” Warmia
Wspólnota Odnowy Emaus Strzelce Opolskie
Wspólnota Odnowy W Duchu Sw Parafia Sw Hiacynty i Franciszka Ostróda Warmia
Wspólnota Odnowy w Duchu św. „Światło Miłosierdzia” – Mrągowo
Wspólnota Odnowy w Duchu św. \”Światło Miłosierdzia\” – Mrągowo
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym ” Winnica Pana” Nidzica Warmia
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym \’SYJON\’ Olsztyn
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym \”Ja Jestem\” Warszawa Parafia Św. Jakuba Apostoła
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym \”JEZUS ŻYJE\” Warszawa
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym \”La Salette\”
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym \”Nowe Jeruzalem\”
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym \”Pójdź za Mną\”- Warmia
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym ABRAHAM- WARMIA
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Kanaan Olsztyn
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Kanaan Olsztyn
Wspolnota Odnowy w Duchu Świetym Maranatha-Łódź
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Parakletos warmia
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym TRÓJCA ŚWIĘTA Lidzbark Warmiński- Warmia
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym\”REDEMPTOR\” Warmia
Wspólnota Ogień Boży
WSPÓLNOTA OGIEŃ BOŻY
Wspólnota Parafian kaplicy pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Rudzie Śląskiej – Chebziu
Wspólnota parafii Tłuczań
Wspólnota Pielgrzymkowa Parafii Bogarodzicy Maryi Poznań Stare Żegrze
Wspólnota Promisja Wąbrzeźno
Wspólnota Promisja Wąbrzeźno
Wspólnota Przymierza Święta Rodzina
Wspólnota Rodzin przy Parafii św. Marii Magdaleny w Krakowie
Wspólnota Rodzin przy Parafii Św. Szczepana w Krakowie
Wspólnota Ruchu Światło-Życie, par. św. Jakuba Apostoła w Warszawie
Wspólnota Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo w Lublinie
Wspólnota Sióstr Salezjanek w Krakowie
Wspólnota Sióstr Świętego Józefa w Krośnie
Wspólnota Szekinah Parafia Chrystusa Króla Gliwice
Wspólnota Towarzysząca Chrystusowi Cierpiącemu \”Pragnę\”
Wspólnota Wiara i Światło
wspólnota wigilijna z Krakowa
Wspólnota Zdrój Miłosierdzia przy Parafii Św. s Faustyny w Ostródzie
Wspólnota Ziarno Słowa przy Parafii Św. Barbary w Libiążu
Wspólnota Życia Chrześcijańskiego Poznań
Wspólnota Życia Chrześcijańskiego Poznań
Wspólnota Życia Chrześcijańskiego Poznań
Wspólnota Życia Chrześcijańskiego Poznań
Wspólnota Życia Chrześcijańskiego Toruń
Wspólnota Żywego Różańca w Rakoszycach
Wspólnota Żywego Różańca z Parafii Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza -Chorzów Batoryy
Współnota GALILEA Jelenia Góra
Wspónota Rodzin Źródło Życia
Wydziałowa Rada Samorządu Studenckiego Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Szczecińskiego
WYŻSZE SEMINARIUM DUCHOWE SANDOMIERZ
Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku – Klerycy
Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku – Moderatorzy
YAQ PROJEKT – PRACOWNIA ROZWOJU SPOŁECZNEGO
Zespół Charytatywny przy Parafii WNMP w Milówce
Zespół Szkół Katolickich w Piekarach Śląskich Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej
Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek Kraków
Zespół Szkół Sióstr Salezjanek w Jastrzębiu-Zdroju
Zgromadzenie Córek Najczystszego Serca N.M.P.
Zgromadzenie Córek Najczystszego Serca N.M.P. Nowe Miasto/n. Pilicą
Zgromadzenie Córek Serca Maryi CSM
Zgromadzenie Księży Misjonarzy Saletynów Dom Zakonny, Warszawa-Bratnia
Zgromadzenie Najświętszych Serc Jezusa i Maryi
ZGROMADZENIE OBLATÓW ŚW. JÓZEFA
ZGROMADZENIE SIÓSTR FELICJANEK
Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek od Cierpiących
Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza w Mikołowie
Zgromadzenie Sióstr Niepokalanego Poczęcia NMP Dom Zakonny w Nowym Sączu
Zgromadzenie Sióstr od Aniołów
Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej – Siostry Felicjanki, Przemyśl
Zgromadzenie Sióstr Św. Michała Archanioła
Zgromadzenie Sióstr Urszulanek SJK
Żywy Różaniec Nabozeństwa Fatimskie parafii św. Wawrzyńca w Grojcu k. Oświęcimia



7J Spółka z o.o.
ACKEE GROUP Maria Strzeduła
ADUR Mateusz Małek
Agencja Interaktywna \”Świeże Pomysły\”
Agromund Sp.zo.o. Podeszwa Edmund, Krzyżanowska-Podeszwa Zofia
Aktivmed24
Aneta Kaczmarczyk usługi tłumaczeniowe i marketingowe
Anikino Sp. z o.o.
Apter Anna Piątek-Morawiec
Art-eco
Auto-Usługi Kmita Andrzej
Axel Media
B.W.A.A. Szemrykowie
B&R Nierebińscy
Biuro Geodezyjne GEOBIS Olgierd Bodzioch
Biuro Podróży VERVINCI TRAVEL
Booklab Sp z.o.o.
Brewa s.c.
Brezo sp. z o.o.
BT-studio s.c. Beata Tomzińska, Jolanta Babiuch
C&J Group Sp. z o.o.
Centrum Diagnostyki Patomorfologicznej Jarosława Wejman
Centrum Europejskich Świadczeń Rodzinnych. Ewelina Motylińska
CLJ Centrum Logistyczne sp. z o.o. sp.k
CMGMEBLE
Comunione e Liberazione Warszawa
Credit Risk Brokers Sp. z o.o.
Dana Firma Budowlana sp.j.
Daniela i Beata Bud-Gusaim
DEKOR-MEBLE Magdalena Karp-Wielk
Deloitte Polska
DetailSupport Stanisława Kęskiewicz
DICO SC
DOBADE Marcin Plebanek
Domki Rekreacyjne Buena Vista Barbara Mucha
Domowy Kościół Ruchu Światło-Życie. Krąg Oborniki Śląskie
Doradztwo Finansowo-Ubezpieczeniowe PROVIDUS Krzysztof Śledź
DOXA Jacek Głowacki
DRAGON WINCH
DROG-REM SP. zo.o.
Drużyna PBU
Duszpasterstwo Akademickie Poznań-Winiary, Fundacja Dwunastka
EASY EXPO
Educaledge Sp. z o.o.
Ekowod Piotr Mazurkiewicz
ELEKTRO-PRO-MONT Niestrój Jerzy
Elektromonter Alojzy Wielgus
ELLA Depilacja Cukrowa
END Ekipa M1 (Wlkp.)
END ekipa W-7b
Equipes Notre Dame sektor małopolski
ESAB Spółka z o.o. 40-115 Katowice, ul. Johna Baildona 65
Famel Sp. z o.o.
Firma jandre jan filipek
Firma Jubilerska MiK Wójtowicz
Fly Development Ireneusz Mucha
Fotopracownia.Com Jacek Taran
FPHU HOBBY ZBIGNIEW PITAK
FREY EXPORT-IMPORT Andrzej Frey
Fryzjer Mobilny Szybkie Cięcie Malbork T.Ulatowska
Fudkop a.k. fudali sp.j
Fundacja Alingua Pomocne Słowo
Fundacja Alingua Pomocne Słowo
Fundacja Co Pozostało?
Fundacja Ecclesia Villanowvensis
Fundacja identitas
Fundacja Księdza Orione Czyńmy Dobro
Fundacja Piotra Klera
Fundacja Silesia Hominibus przy Banku Spółdzielczym Silesia w Katowicach
FUNDACJA ZOFII MAGNATTI
Gabinet kosmetyczny Euphoria
Gabinet psychologiczny mgr Magdalena Nałęcz-Nieniewska
Gabinet Stomatologiczny Paweł Mazurkiewicz
Galicya Cafe
GEOPLUTA Usługi Geodezyjne Krzysztof Pluta
Gimnazjum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Jeleniej Górze
GOH Sp. z o.o.
Gospodarstwo Agroturystyczne \”Spichlerz\” Wożuczyn
GROT sp. z o. o.
Grupa MK Cafe
Grzegorz Fischer Usługi Przeciwpożarowe
Hibi sp. z o.o.
Hibi Sp. z o.o.
Holon Sp. z o. o.
Hostel Miechów
Hufiec Opole, Chorągiew Opolska ZHP
Hurtownia Opakowań WEGRO
IFS Boguslaw Szpytma
II GIMNAZJUM SPOŁECZNE GIMNAZJUM NR 1 IM.ZBIGNIEWA HERBERTA W KRAKOWIE
II Liceum Ogólnokształcące im.Marii Konopnickiej w Radomiu
Iluzjon Art Cafe Przemysław Gołębiowski
IN PLUS Budownictwo Projekty Kursy językowe Ryszard Błeński
Indywidualna Praktyka Lekarska Justyna Gródecka
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Wiktoria Machińska
INSTALGŁAŻ Zofia Mousson-Głażewska
Instytut Studiów nad Rodziną im abpa Kaziemierza Majdańskiego
Intercom Daniel Jarosz
INWEST-RES GRZEGORZ LISZCZ
JackeR BRAMY ROLETY
Jarosław Rzepka FHU Bojar
Jolanta Piesik D&J Food
K. K. Cieślak
Kamir sp.j.
Kancelaria Adwokacka Andrzej Pec
Kancelaria Adwokacka Tomasz Henclewski, Wojciech Wyjatek s.c.
Kancelaria prawna K&K
Kancelaria radcy prawnego Anna Kruszewska
Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Karp
Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Dulewicz
Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Klawikowski
Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Ambrosiewicz
Karowa neo team (JJUAT)
Katarzyna i Michał Dąbroś
Katarzyna Kajzar Pracownia IT
Katarzynka Pokoje Gościnne Marcin Mizielski
Kawiarnia pizzeria Vi-Valdi
Klasa 2a, Gimnazjum Milenium, Gniezno
Kobiałka Jacek
Konarscy Factory – Miłosz Konarski
Krak Nieruchomości Sp. z o.o
Krakowski Park Technologiczny sp. z o.o.
Kraupol Krauz Kazimierz
Księża Michalici z Katolickiego Gimnazjum i Liceum w Markach k. Warszawy
KtoPomoże.pl
KUKARTKA
Landowscy Mira i Piotr
Laubel
LDC Consulting Dariusz Czarkowski
LEGA TADEUSZ MATUSZYK
Lemaro E. i M. Ogon sp.j.
Lemaro E. i M. Ogon sp.j.
Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Marii Skłodowskiej- Curie w Suchej Beskidzkiej
Marszałek Grzegorz
MASUMI Katarzyna Kłyś
Max Bielecki & co
MEBLE BOGATO Tomasz Bednarek
Mega Studio Wiesław Gitler
Midan Invest Krzysztof Jureczka
Mikomed Artykuły Medyczne i Ortopedyczne Beata Konieczna
Mikomed Beata Konieczna
Mikstacki sp.j.
Mirek Elżbieta Usługi Rehabilitacyjne
MOZ NSZZ Solidarność przy KOPEX-Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.
Nadleśnictwo Ostrów Mazowiecka
Nauczyciele Gimnazjum im. Jańskiego Kraków
Newscape Bogusław Gnat
Nexum Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o.
Nzoz sportmed
Ochotnicze Hufce Pracy w Lublinie
Ogrodnik Sobierajska-Sokolnicka Buśko Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p
Opako Paweł Gnitecki Tabor Wielki 41 63-640 Bralin
P.H.U. ANDMAK SERWIS Andrzej Mąkosa
P.P.U.H. \”NEPTUN\” SP. Z O.O.
P&F WARTACZ PHU Paweł Wartacz
PASSION & MERCY COMMUNITY
PAXER Jolanta i Grzegorz Prusinowscy
PEBIT Piotr Wotzka
Per-La sp. z o.o.
PHU Greek
Piotrowska Maria
PP LOGIC PAWEŁ PRZYBYLSKI
PPC Studio Mikołaj Kniaź
PPH KAMIR Kazimierz Piątkowski
PPHU POL-INSTAL Spółka z o.o.
Pracownia Dialogu. Specjalistycza Poradnia Psychologiczna
Pracownia grafiki i animacji komputerowej Pixelage Rafał Pietrzak
Pracownicy Instytutu Immunologii i Terapii Doświadczalnej PAN im. Ludwika Hirszfelda
Pracownicy PG-PROJEKT Wrocław
Pracownicy Szkoły Podstawowej nr21 w Jastrzębiu-Zdroju
Praktyka Lekarska Małgorzata Comi-Siwińska
PROINWESTYCJA
PROTIM Paweł Fryc
PROVIDUS Krzysztof Śledź Doradztwo Finansowo-Ubezpieczeniowe
Prywatny Gabinet Stomatologiczny Marta Polaczek
Przedsiębiorstwo Budownictwa Lądowego Bartłomiej Szymanek
Przedsiębiorstwo COMAL sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo LEWN S.C. 26-600 RADOM UL. ZBROWSKIEGO 32
Przedszkole Integracyjne
Przychodnia Weterynaryjna As, Arkadiusz Wątroba
Ptasik Wiesław i Janina
PTG IT SP. Z O.O.
PW LASKOPOL LIMANOWA
RADA MIASTA PSZÓW
Radni Gminy Gizałki (koordynator – Zbigniew Bachorski)
Revo Cosmetics Marcin Szczęsny
Rzeczpospolita
Rzeszowskie Zakłady Ortopedyczne Ewa Grela
Rzeźnictwo i Handel – Kapecki Sp. J
Saloner.pl
Salutis Sp.zo.o.
Sarana sp. z o.o.
Seguridad Spółka z o.o.
Semczuk Katarzyna
SensuLab Jakub Placha
SKLEP OBUWNICZY
ŚLEDŹ KRZYSZTOF 
Smart Apps Łukasz Mazur
SMJ Sport Sp. zo.o.
Sołectwo Nielepice gmina Zabierzów
SoulCut Tomasz Jan Soliło
Specjalistyczna Praktyka Lekarska Gabinet USG-Doppler
Specjalistyczny Gabinet Lekarski Agnieszka Kańska lekarz specjalista psychiatra
STOWARZYSZENIE DZIEDZICTWO Z TARNOWSKICH GÓR
STOWARZYSZENIE MNOLIY
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Rodzinie \”Nie bądź obojętny\”
Stowarzyszenie Rada Polek
Super-Market Korwek Spółka Jawna
Szaneccy Agnieszka i Grzegorz
Szkolne Koło Caritas przy Szkole Podstawowej im. por. Zbigniewa Twardego ps. \”Trzask\”w Rudzie-Hucie
Szkoła Języków Obcych Berliner Kasprowicz Joanna
Szkoła jogi 12 asan
Szkoła Podstawowa im. Królowej Korony Polskiej w Kłodnem
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Gójsku
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza
Szkoła Podstawowa nr 173, ul. Sienkiewicza 46, 90-009 Łódź
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Zygmunta Augusta w Augustowie
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Zygmunta Augusta w Augustowie
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Zygmunta Augusta w Augustowie
Techniplast Pracownicy
Techniserv It sp.z.o.o
Telecad E.R. Bieganski
The Burfoots
Tomasz Zamorski Firma Budowlana SuperTynki
Tomasz Zięcik, Trinity School – Kursy Językowe
Tomasz Zięcik, TRINITY SCHOOL – kursy językowe
Transport Spedycja TRANSIRMA Roman Mandela
Usługi Drogowe Sergiusz Makowski Włocławek
Vademecum sp.zoo
W Punkt tłumaczenia Arkadiusz Redlewski, Głowińsk 2a, 87-500 Rypin
WIAL Poland
WILLA SUNRISE Małgorzata i Nikodem Bolda
WiPlast Dariusz Rydzyński
Wnuk Magdalena Pracownia Duży Pokój
Wolontariat Szkolny ze Szkoły Podstawowej w Przysietnicy
Wolontariat Szkoła Podstawowa nr 118 Wrocław
Workforce Support Zofia Taczuk
WTRYSKINOWAK Nowak Renata
Wulkanizacja Mirosław Gruchała
Wydawnictwo BABARYBA
WYTWÓRNIA \”STERYLGAZ\” SP. Z O.O.
Zakład Elektryczny Elektroinstalacje Basiński Szyszko
Zakład Usług Optycznych OPTYKA Ewa Mężyk Stanisław Mężyk
Zareba.eu Agnieszka Kądziołka-Zaręba
Zarząd i Wynajem Nieruchomości Mariusz Kurowski
ZASO ZAKŁAD APARATURY SPAWALNICZEJ ANDRZEJ ONEKSIAK
Zespół Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie
Zespół Szkół Sportowych nr1 Krapkowice, 47-303
ŻŁOBEK STOKROTKA AGNIESZKA MACIEJEWSKA, BEATA TEREBECKA S.C.
Zooz Con Andrzej Zuziak