A

Abp Abp Górzyński Józef, Arcybiskup Metropolita Warmiński

Abp Damian Zimoń, Arcybiskup Senior Archidiecezji Katowickiej

Abp Damian Zimoń

Abp Józef Kupny

Abp Polak Wojciech

Abp Wiktor Skworc (Arcybiskup Metropolita Katowicki)

Abramczyk Honorata i Jerzy

Abratkiewicz Maciej/agnieszka

Abratkiewicz Mieczysław

Acik

Ackee Group Maria Strzeduła

Adamczewska Teresa

Adamczuk Halina

Adamczyk Beata i Paweł

Adamczyk Irena

Adamczyk Janusz

Adamczyk Krzysztof

Adamczykowie Jolanta i Grzegorz

Adamkiewiczowie Agnieszka i Andrzej

Adamowicz Magdalena i Tadeusz

Adamowicz Paweł

Adamowicz Tomasz

Adamska-Dutkiewicz Katarzyna

Adamski Daniel

Adamus Aleksander

Adamus Ryszard

Adanowicz Maria

Adur Mateusz Małek

"Aga-Bis" z Konina

Agencja Interaktywna \"Świeże Pomysły\"

Agromund Sp.zo.o. Podeszwa Edmund, Krzyżanowska-Podeszwa Zofia

Ahmed Yousef

Akademia Ignatianum w Krakowie

Akademicka Wspólnota Rodzin Przy Kościele św.anny Warszawa Krakowskie Przedmieście - Mroziński Andrzej

Akcja Katolicka, Legion Maryi, Rada Parafialna Przy Parafii św. Jerzego w Biłgoraju

Akcja Katolicka Parafia św. Michała Archanioła w Poznaniu

Akcja Katolicka Parafii św. Maksymiliana Kolbego w Lublinie

Akcja Katolicka Przy Parafii św. Maksymiliana Kolbe w Bielsku-Białej

Akcja Katolicka w Polsce

"Akolada" Greta Kurylak

Akonom Lidia i Zbigniew

Aktivmed24

Alumni i Pracownicy Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi

Amorgowicz Aneta

Anders Wojciech

Andrys Sławomir

Andrzejczak Marcin

Andrzejewscy Kamila Marian

Andrzejewska Anna

Andrzejewska Katarzyna

Andrzejewski Krzysztof

Andrzej Serafin

Andrzej Seweryn Aleksandra i

Aneta Kaczmarczyk Usługi Tłumaczeniowe i Marketingowe

Anikino Sp. z o.o.

Anisiewicz Leszek i Bożena

Aniszewska a Małgorzata z Rodziną

Anna Rutkowska

Antcza Andrzej

Anton Anna

Antoniszyn Genowefa

Apostolski Ruch Wiary Tabita

Apter Anna Piątek-Morawiec

Arathansoft Marcin Zamelski

Arciszewska Krystyna

Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu

Armacki Arkadiusz

Art-Eco

Art Sempka Marcin Sempka

Augustyńczyk Małgorzata

Augustyniak Joanna i Anna

Auto-Usługi Kmita Andrzej

Awłas Leszek

Axel Media

B

Babiak Justyna

Babińska Anna

Babiec Tomasz

Babik Agnieszka

Babik Józef

Bachul Tomasz

Baczewski Wiesław

Badura Adam

Bagińscy Stanisława i Tadeusz

Bajer Marcin

Bajorek Łukasz

Balcarczyk Leszek

Bała Marcin

Banach Ewa

Banach Mirosław

Banasiak Bogusława

Banaszkieiwcz-Lipińska Dorota

Banaś Dorota

Banaś Wanda

Bandyk Maria

Barańska Małgorzata

Barański Maciej

Barański Tomasz

Barabasz Paweł

Baran Grzegorz

Baranowski Artur

Baran Piotr

Baran Tomasz

Barbach-Tkacz Joanna

Barbara ŚWider

Barczewski Andrzej

Bardzik Magdalena

Bardzinski Pawel

Barlewicz Alicja i Andrzej

Barłowski Adam

Barnaś Artur

Barnaś Krystyna

Bartkowiak Tomasz

Bartmińska Anna

Bartoń Józefa

Bartochowska Hanna

Bartosińska Edyta

Bartoszewscy Aga i Wojciech

Barzyński Karol

Basiaga Janusz

Basta Dariusz

Bastian Anna

Baś Andrzej

Batko Anna

Baturewicz Jarosław i Katarzyna

Bauerek Grażyna

Bazyluk Marcin

Bąk Damian

Bąk Maria i Edward

Bąkowski Tomasz

Bąk Paulina i Kamil

Bednarczyk Małgorzata

Bednarz Anna

Bednarz Beata

Bednarz Witold

Bekas Tomasz

Bełczącki Grzegorz

Benisz Irena

Bercal Stanisław

Berendt Przemyslaw, Karolina, Amelia, Zuzanna, Mateusz i Max

Berk Cezary

Berke Roman

Bernacki Krzysztof

Bernad Michał

Bernad Szymon

Bernadziuk Andrzej

Bernarda i Dariusz Koda

Bernasiewicz Maciej

Besler Krystian

Betlej Katarzyna

Bezak Sylwia

Bęben Piotr

Białas Adam

Białas Andrzej

Białas Mirosław

Białas Monika

Białek Andrzej

Białek Piotr

Białopiotrowiczowie Bożena i Tomasz

Biały Władysław

Bień Grzegorz

Bieńkowska Elwira

Bień Mariola i Paweł

Bień Stanisław

Bieccy Teresa Adam

Biegańska-Podsiadło Aleksandra

Biegajski Jacek i Ewa

Bielański Stanisław

Bielacka Barbara

Biela Maciej Monika

Bielawska Karolina

Bielecki Bogusław

Bielecki Tomasz

Bielenin Anna

Bielicka Anna

Bielscy Zbigniew i Ewa

Bieniek Irena i Ryszard

Biernat Barbara i Krzysztof

Biernat Jacek

Bieszczad-Kieferling Barbara

Bietkal Krystyna i Jan

Bigulak Barbara

Biłyk Ewa i Andrzej

Binkowscy Alicja i Marcin

Birówka Edward

Birut Tomasz

Biskup Piotr

Biś Bogdan

Biuro Podróży Vervinci Travel

Blaut Joanna

Bloch Agnieszka i Robert

Błasiak Ewa

Błaszczuk Sławomir

Błaszczyk Bożena i Romuald

Błaszczyk Marcin

Błażejczak Piotr

Bł.doroty z Mątew Gdańsk Jasień

Bnndurscy Wojciech i Hanna

Bober Zdzisław

Bobko Waldemar i Tamara

Bobrowska Elżbieta

Bochnia Małgorzata i Tadeusz

Bochyński Tomasz

Bochynek Bogusław

Bocian Joanna i Paweł

Bocian Mariusz

Bocian Marta i Emil

Boćkowska Monika

Bodek Tomasz

Bodzon Czesław

Bogacka Małgorzata

Bogacki Adam

Bogaczewicz Ewa

Bogusz Halina i Mirosław

Bogusz Jerzy

Boguta Barbara

Boho Danuta i Jerzy

Bojanowska Joanna

Bojarojć Ryszard

Bojarscy Renata, Leszek

Bojdys Łukasz

Bojić-Sochacka Joanna

Bolewscy Anna i Tadeusz

Bolka Dariusz i Hanna

Bonar Andrzej i Anna

Boniakowscy Marek i Anna

Booklab Sp z.o.o.

Boratyńscy Krystyna i Adam

Borawski Jacek

Borczuch Rafał

Borczyk Anna i Zbigniew

Borek Anita

Borek Małgorzata

Borkowscy Marta Wojciech

Borkowska Agnieszka

Borkowska Dorota

Borkowska Magdalena

Borkowski Artur

Borkowski Jacek

Borkowski Mirosław

Boroń Emilia

Borowicz Barbara

Borowieccy Renata i Andrzej

Borowiec Maria

Borówka Michał

Borsuk Józefa i Krzysztof

Bortel Jerzy Beata

Bortkiewicz Anna i Jerzy

Borucki Dariusz

Borucki i Rafał Elżbieta

Boruta Mirosław i Barbara

Borysewicz Jerzy

Borys Przemysław

Bożewicz Jan

Bp Andrzej Jeż (Biskup Tarnowski)

Bp Roman Pindel

Bp. . Tadeusz Lityński - Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Bp Wiesław Mering

Bractwo Fraternitas Jesu

Brandeburg Anna

Braniecka Lucyna

Bratek Tomasz

Braterstwo Namarka

Brewa s.c.

Brewiarzowa Grupa Ojców Parafia Św Trójcy Kobyłka

Brezo Sp. z o.o.

B&r Nierebińscy

Brochocka Aleksandra

Broda Maja

Brodziak Grzegorz

Broel-Plater Jacek

Brol Paweł

Bromber Ireneusz

Bromboszcz Lidia i Piotr

Bronicki Zbigniew

Broniewska Marta

Browarska-Teska Maria

Brożonowicz Jakub

Brożyńska Barbara

Bróż Andrzej

Brudkowski Krzysztof

Brun-Lenartowicz Maria

Bruszkowscy Katarzyna i Jacek

Bruździak Hanna

Bryła Wiktoria

Bryłka a Sławomira i Włodzimierz

Brzeska Ewelina

Brzeska Katarzyna

Brzeziccy Ewa Piotr

Brzyśkiewicz Tomasz

Brzywczy Beata

Bt-Studio s.c. Beata Tomzińska, Jolanta Babiuch

Buba Dariusz

Bubas Bogusław

Bubieńczyk Lilla i Jarosław

Bubik Izabela

Buchacz z Małgorzata i Paweł

Buchta Jan

Buczak Wojciech

Buczek Aleksandra

Buczek Małgorzata i Andrzej

Buczko o Grażyna i Józef

Buczyńscy Daniel i Jolanta

Buda Robert

Budsławska Ewa

Budziło Barbara

Budźko Ryszard

Bujak Magdalena

Bujak Stefania

Bukowski Piotr

Bulzak Adam

Bułaj Barbara

Bura Andrzej

Burakowska Izabela

Burkot Anna Leszek Zuzanna

Burzyńska Bożena

Burzyńska Irena

Buś Danuta i Stanisław

Butkiewicz Zbigniew i Dorota

Butryn Iwona i Piotr

b.w.a.a. Szemrykowie

Byrdy Jan

Bzówka Joanna

Bzówka Maria

C

Cabaj Marcin

Cacko Łukasz

Campagnaro Matteo

Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Caritas Archidiecezji Warmińskiej

Caritas as Diecezji Sandomierskiej- Wpłaty Od Darczyńców

Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej

Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej

Caritas Diecezji Płockiej

Caritas Diecezji Siedleckiej

Caritas Parafialna Przy Parafii św. Prokopa Opata w Jadownikach, 32-851 Jadowniki

Caritas Parafii Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Tarnowskich Górach

Caritas Parafii Nawiedzenia Nmp w Mysłowicach Brzezince

Caritas Parafii p.w. Trójcy Świętej w Rachowicach

Caritas Parafii Strzebiń

Caritas Parafii Sw.józefa w Słupsku

Caritas Parafii św. Rozalii Szczecinek

Caritas Parfii Nspj Białogard

Caritas Par. św. Edwarda Pruszków

Caritas Przy Parafii Miłosierdzia Bożego Jawor

Caritas Przy Parafii Miłosierdzia Bożego w Jaworze

Cebrat Tomasz i Beata

Cegiełka Dorota

Celuch Radosław

Centrum Animacji Misyjnej Księży Pallotynów w Konstancinie-Jeziornie

Centrum Europejskich Świadczeń Rodzinnych. Ewelina Motylińska

Centrum Spawalnicze Durszlewicz Paweł

Cetnar Mieczysław

Chańko Jacek

Chabros Agnieszka

Chabros Teresa

Chałubek Elżbieta

Charytatywni Freta

Chechliński Krzysztof

Chilarska Justyna

Chlanda Ewa

Chmielewscy Elżbieta I Leszek

Chmielewska Hanna

Chmiel Sławomir

Chodubska Sylwia

Chojeccy Agnieszka i Artur

Chojecka Joanna

Chojniccy Jolanta Wojciech

Cholewiński Janusz

Chorągiew Zachodniopomorska Związku Harcerstwa Polskiego

Chowaniec niec m.a.a.+ 13 Rodzin z Ul. Okrężnej We Włosienicy /balon, Bartula, Gałgan, Jarosz, Maluty, Puskarczyk, Wysogląd, Wojtaszczyk, Chowaniec

Chór Epifania Przy Parafii Objawienia Pańskiego w Poznaniu

Chrobot Stefan

Chromicz Marta

Chromik Marlena

Chruślińska Dorota

Chrząszcz Elżbieta

Chrześcijański Ruch Samorządowy Regionu Chojnickiego w Chojnicach

Chudziak Ireneusz

Chudzik Artur, Agnieszka

Chudzik Katarzyna i Marcin

Chudzik Ryszard

Chylińska Marta

Chyłek Marcin

Ciach Anna

Ciach-Brożek Aleksandra

Ciach Radosław

Ciba Piotr

Cichowicz Rafał

Cieńska Maria

Ciebień Krzysztof

Cielanga Ewa

Cielniak Urszula

Ciemała Henryk

Ciemińska Joanna

Cieślik Grzegorz

Cieśluk Marek

Cilscy Cyryla i Marian

Cilscy Teresa i Bogusław

Cilwicki Antoni

Cimcioch Roman i Jadwiga

Ciszek Wiesław

Ciunowicz z Małgorzata i Mirosław

Ciurej Waldemar

C&j Group Sp. z o.o.

Clj Centrum Logistyczne Sp. z o.o. Sp.k

Cłapiński Maciej (z Rodziną)

Cłapiński Zbigniew i Mirosława

Cmgmeble

Cofta Marie

Credit Risk Brokers Sp. z o.o.

Cudnik Grzegorz

Cudny Tomasz

Cwiek Jarosław

Cygan Małgorzata

Cymbrykiewicz Barbara

Cyrkowicz Anna

Cywińscy Krystyna i Antoni

Czaja Michal

Czajkowska Barbara

Czajkowski Maciej

Czapla Małgorzata i Marek

Czapscy Małgorzata i Marek

Czarnecka Agnieszka

Czarnecki Łukasz

Czarniecka Izabela

Czarnota Anna

Czarnota Dagmara i Grzegorz

Czarnota Helena i Henryk

Czechowski Damian

Czech Zygmunt

Czeczott Natalia

Czeczótka Dorota

Czekała Tomasz

Czerniak Jacek i Alina

Czerwińska Klaudia

Czerwiński Michał

Członkowie Bractwa Świętego Józefa z Parafii Pw. Ofiarowania Pańskiego w Warszawie

Członkowie Domowego Kościoła Przy Parafii Nmp Królowej Świata w Warszawie (Ochota)

Członkowie Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata

Czuba Alina

Czwojdzińska Joanna

Czykieta Maria

Czyszek Karol

Czysz Józef

Czyżewska Joanna

D

Dańczak Alina

Dagmara Kucharska

Dalasiński Paweł

Dana Firma Budowlana Sp.j.

Danch Jarosław

Danel Bartosz

Daniela i Beata Bud-Gusaim

Daszkiewicz Łukasz

Dawidek Teresa

Dawidziuk Aleksandra i Marek

Dąbek Tomasz

Dąbkowska Katarzyna

Dąbrowscy Jakub & Aleksandra

Dąbrowska Agnieszka

Dąbrowska Barbara

Dąbrowska Karolina

Dąbrowska Teresa

Dąbrowski Hubert Stefan

Dąbrowski Piotr

Decker r Elżbieta i Paweł

Deckert Mariusz

Deja Wiesław

Dekanat Pasłęk 2

Dekanat Prabuty

Dekanat Pysznica

Dekert Tomasz

Dembińska Janina

Denisiewiczowie Barbara i Bogdan

Denisiewicz Piotr

Depesiaków Rodzina

Derda Aneta

Derda- Fogel Justyna

Derda Leopold

Derdowska Dorota

Derlukiewicz Marian

Derwich Karolina

Derybowski Jarosław

Detailsupport Stanisława Kęskiewicz

Dębicki Łukasz

Diakonia Świętej Rodziny z Katowic

Dico Sc

Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej Archidiecezji Poznańskiej

Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej Archidiecezji Warszawskiej

Dina Niemiec

Dinh Liliana

Długosz Elżbieta

Dmitrowiczeugenia Eugenia

Dmowski Kamil

Dobade Marcin Plebanek

Dobosz Mateusz

Dobosz Paweł i Magdalena

Dobraczyński Zbigniew

Dobra-Stefanska Elwira

Dobrzyńska Wnęk Iwona

Dobrzyński Dawid

Dobrzyniecka Joanna

Dołęga Edyta

Domański Michał

Domaniecka Katarzyna

Domaradzki Piotr i Danuta

Dominikańskie Duszpasterstwo Akademickie \"Beczka\"

Dominikańskie Duszpasterstwo Rodzin w Katowicach

Domki Rekreacyjne Buena Vista Barbara Mucha

Domowy Kościół/arch.krakowska/13rejon/krąg II/

Domowy Kościół Diecezji Bydgoskiej Rejon v

Domowy Kościół Diecezji Toruńskiej

Domowy Kościół / Gołąbki Warszawa / Parafia Pw św. Jana Apostoła i Ewangelisty

Domowy Kościół i Grupa Biblijna Przy Parafi Przemienienia Pańskiego w Sanoku

Domowy Kościół i Przyjaciele Poznań

Domowy Kościół Krąg Przy Parafii Zmartwychwstania Pańskiego w Łodzi

Domowy Kościół Nspj Szombierki

Domowy Kościół- Parafia p.w. św. Józefa Piła

Domowy Kościół Parafia św. Marii Magdaleny w Gołaczewach (Diecezja Sosnowiecka)

Domowy Kościół Parafia Św Trójcy Makowisko, Jarosław

Domowy Kościół Parafia Zabierzów

Domowy Kościół Poznań Rejon Strzeszyn Grecki

Domowy Kościół Przy Nspj Tychy

Domowy Kościół Przy Parafii św. Brata Alberta Gdańsk Przymorze

Domowy Kościół - Rejon Garwolin

Domowy Kościół Ruchu Światło-Życie. Krąg Oborniki Śląskie

Domowy Kościół Ruchu Światło-Życie - Krąg z Zawadzkiego

Domowy Kościół Siedlce Rejon II

Domowy Kościół z Parafii Trójcy Świętej w Lublinie

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów

Dom Rekolekcyjny Na Warszawskich Bielanach

Dom Wschodni Lublin (Stowarzyszenie)

Domy Zmartwychwstania Galilea

Dom Zakonny Redemptorystów Głogów

Dom Zakonny Redemptorystów w Tuchowie

Dom Zakonny Redemptoryści

Dom Zakonny Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Wieleniu

Dorosz z Władysław

Dorot Piotr i Jadwiga

Doxa Jacek Głowacki

Drabczyk Bożena

Drab Maciej

Dragon Winch

Drążek Tomasz

Dreiseitl Ivo

Drobiazg Zenon (Wspólnota Bogaci w Miłosierdzie)

Drobotowicz Karolina

Droga Grupa Odnowy w Duchu św. Warszawa

Drog-Rem Sp. Zo.o.

Drozdek Robert i Magdalena

Drozdowscy Barbara I Mateusz

Drozdowscy Barbara i Mateusz

Drożdż Aleksandra, Wanda

Drożdż Marek

Drużcz Barbara

Drużyńska Jolanta

Drynda Dariusz

Drzazga Cecylia

Drząszcz Ryszard

Drzewiecka Anna

Drzewiecki Piotr

Drzniewicz Maciej

Duczkowski Marek

Duczmańska-Kłonowska Jolanta

Duda Jacek, Lubelski Dom Wschodni

Dudczak Jolanta

Dudek Jerzy

Dudek Zdzisław

Dudys Jadwiga

Duijn Sabina

Dulian Michał

Dulla Aleksandra

Dunaj Andrzej

Dunaj Magdalena i Andrzej

Durkalec Ewelina i Bogusław

Duszpasterstwa Działające Przy Klasztorze Oo. Dominikanów Na Freta w Warszawie

Duszpasterstwo Absolwentów św. Benedykta Przy Kolegiacie św. Anny w Krakowie

Duszpasterstwo Akademickie Poznań-Winiary, Fundacja Dwunastka

Duszpasterstwo Akademickie w Rybniku (Dar)

Duszpasterstwo Osób Stanu Wolnego Archidiecezji Katowickiej \"Grupa 33\"

Duszpasterstwo 3/4 Działające Przy Klasztorze Dominikanów w Katowicach

Dutkowscy Monika i Roman

Duży Adrian

Dworniczak Gosia

Dybizbańska Aleksandra

Dyrda Michał

Dyrek Stanisław i Barbara

Dziamski Grzegorz i Daria

Dziećmi Edyta i Krzysztof Skroccy z

Dziedzic Aneta i Jarek

Dziedzina Mariusz z Rodziną

Dziedziuch Łukasz

Dziewit Tomasz

Dzięgielewska Anna

Dzik Rodzina

Dziubek Magdalena

Dziurzyńska Urszula

Dzudzewicz Adam

Dzwolak Izabela i Waldemar

Dżuła Tomasz Dagmara

E

Easy Expo

Educaledge Sp. z o.o.

Ekiert Teresa i Mieczysław

Ekowod Piotr Mazurkiewicz

Eksner Kamilla

Elektromonter Alojzy Wielgus

Elektro-Pro-Mont Niestrój Jerzy

Eljar@interia.eu

Ella Depilacja Cukrowa

Elsner Andrzej

End Ekipa M1 (Wlkp.)

End Ekipa W-7b

Equipes De Notre Dame, Ekipa W7a z Bliskimi.

Erban Beata i Przemysław

Esab Spółka z o.o. 40-115 Katowice, ul. Johna Baildona 65

Ewa Parys Stefan i

Ewa, Zofia Puszczewicz z Członkami Odnowy w Duchu Świętym \"Płomień Ducha\"Warszawa-Ursynów, Ciulkiewicz Alicja i Darek, Chabrowska Bożena, Księżycka Anna, Łukaszewska Anna, Mieczyńska-Serominek Anna, Pilch Mirosław, Puszczewicz Zofia, Stachyra

F

Fabczak-łuczak Beata

Fabisiewicz Zofia

Fadel Izabela

Fajger Maria i Zenon

Fajkis Marcin

Falandysz Agata

Falkowski Marek

Famel Sp. z o.o.

Fąferek Remigiusz i Barbara

Fechner Dorota

Felczak Piotr

Fenrych Przemysław

Ferger Tomasz

Fetter Katarzyna

Ficek Bogusława

Figura Renata i Roman

Fijałkowska Jolanta

Filipowska Sylwia

Firma Jandre Jan Filipek

Firma Jubilerska Mik Wójtowicz

Firsiuk Elżbieta

Fit Alicja Irzysztof

Flis Agnieszka

Florek Beata i Dariusz

Florek Katarzyna

Fly Development Ireneusz Mucha

Folga Małgorzata

Forward Agnieszka Zahor-Wojtaś

Fotopracownia.com Jacek Taran

Fphu Hobby Zbigniew Pitak

Franciszkański Zakon Świeckich We Włocławku

Franczyk Małgorzata

Fraternia Świeckich Zakonu Kaznodziejskiego św. Alberta Wielkiego w Krakowie

Frąckowiak Aleksandra

Frey Export-Import Andrzej Frey

Freza Michał

Frodel Andrzej

Fryc Damian

Frydrych Anna

Frydrych Witold

Frysztacki Marek

Fryzjer Mobilny Szybkie Cięcie Malbork t.ulatowska

Fudkop a.k. Fudali Sp.j

Fugiel Dariusz

Fuksa Janusz

Fundacja Alingua Pomocne Słowo

Fundacja Co Pozostało?

Fundacja Ecclesia Villanowvensis

Fundacja Identitas

Fundacja Księdza Orione Czyńmy Dobro

Fundacja Silesia Hominibus Przy Banku Spółdzielczym Silesia w Katowicach

Fundacja Zofii Magnatti

Funk Waldemar

Furman Jadwiga

Furman Justyna

Fus Arkadiusz

Fyrla Zbigniew

G

Gabinet Kosmetyczny Euphoria

Gabinet Psychologiczny Mgr Magdalena Nałęcz-Nieniewska

Gabinet Stomatologiczny Paweł Mazurkiewicz

Gabor Leokadia i Stanisław

Gabruk Bartosz

Gabryel Tomasz

Gabryjel Halina

Gadomska Ewa

Gadzina Konrad

Gadzinowscy Magdalena i Radosław

Gaik Maria

Gajewski Janusz

Gajewski Piotr

Gajowniczek Adam i Iwona

Gajowscy Maciej i Wioletta

Gajowski Andrzej

Galewska Anna

Galińscy Anna i Piotr

Galicya Cafe

Galilea Chełm Dz Gosia i Lidka

Galilea Czestochowa

Galilea Kraków

Galilea Krasnystaw + Świdnik

Galilea Wielkopolska

Galilea Winnica Bielsko-Biała

Galusek Joanna

Gałka Jadwiga

Gandziarski Zofia i Henryk

Garbulewska Barbara

Garczarczyk Krystyna i Zdzislaw

Garczarczyk Małgorzata

Garganisz Barbara i Stanisław

Garmulewicz Michał

Garnizonowy Zespół Caritas Przy Parafii m.b. Ostrobramskiej w Warszawie

Garstkiewicz Maria

Gaura Renata i Paweł

Gawelczyk Marta

Gawełek Magdalena

Gaweł Małgorzata

Gawin Paulina

Gawłowicz Maria

Gawłowska Halina

Gawor Piotr

Gawrońska Maria

Gawron Agnieszka i Andrzej

Gawrysiak Sylwia

Gąsiorowska Dorota

Gąsiorowski Michał

Gąsowski Miroslaw

Gejdel Joanna

Gembala Magdalena

Gembala Mirosław

Geopluta Usługi Geodezyjne Krzysztof Pluta

Gerlach Jacek

Gibała Jolanta

Gielarowski Marcin

Giełdon Krzysztof

Gil Joanna

Gimnazjum Im. Wincentego Pallottiego

Gimnazjum Nr 1 Im. Tadeusza Kościuszki w Jeleniej Górze

Ginda Grzegorz

Giziewiczowie Beata i Gabriel

Glenc Teresa

Glinka Aleksandra

Gliszczyński Marcin i Anna

Glod Sebastian

Głąb Jagoda

Głodzik Teresa

Głowaccy Michał i Wanda

Głowacz Bogna i Mateusz

Głowa Janusz

Główka Piotr

Głuchowska Joanna

Głuchowski Artur

Gmiąt Izabela i Jarosław

Gnat Wojciech

Gnyś Tomasz

Gocłowska Barbara

Gogola Andrzej i Anna

Goh Sp. z o.o.

Goldner Barbara

Goldstein Jan

Golonka Elżbieta i Andrzej

Gołata Tadeusz

Gołąbek Piotr

Gołąb Marta

Gołębiewski Paweł

Gołębiowski Filip

Gołubińska Maria

Gołubowicz Agnieszka i Jacek

Gomółka Krzysztof

Gonet Małgorzata

Gontkiewicz Patrycja

Goraj Ewa i Lech

Gorayska Katarzyna

Gorazd Sylwia

Gorczyca Robert

Goriaczko Jerzy i Monika

Goryl Zdzisław

Gorzelak Bożena i Maciej

Gorzkiewicz Krystyna i Tomasz

Gosiewscy Lucyna i Wojciech

Gosiewski Wojciech

Gospodarstwo Agroturystyczne \"Spichlerz\" Wożuczyn

Gostyńscy Leszek Anna Natalia

Gozdziewicz Katarzyna i Krzysztof

Goździaszek Paweł

Goździewicz Krzysztof i Katarzyna

Góra Barbara

Góral Iwona

Góralska Małgorzata

Górczyńska Joanna

Górecki Dariusz

Górecki Sylwester

Górka Aneta i Wojciech

Górka Paweł

Górka Tadeusz i Teresa

Górlicki Wojciech

Górnaś Sandra

Górniak Anna

Górnicz Danuta i Remigiusz

Górowska Danuta

Górscy Anna i Grzegorz

Górscy Anna i Paweł

Górska Halina

Grabałowski Łukasz

Grabarczyk Piotr z Rodziną

Grabiec Edward

Grabiec Zenon

Grabowska Gaczorek Ewa

Grabowska Marzena

Grabowski Andrzej

Grabowski ki Andrzej z Kręgiem Domowego Kościoła

Grabowski Radosław

Grabska Joanna

Grabska-Kawalec Małgorzata

Grabski Michał

Graca Jolka i Michał

Graczyk-Kołakowska Iwona

Grad Krzysztof

Gradzik Krzysiek

Gralik Irena i Marek

Granica Patrycja

Grasza Kazimiera i Jerzy

Grazyna

Grądzka Izabella

Greba Krystian

Gregorczyk Wojciech

Greiner Piotr

Grenda Marian

Gritzman Joanna i Paweł

Grobarczyk Jarosław

Grochocka Lidia

Grochowscy y Elżbieta i Paweł

Grochowski Jerzy i Elżbieta

Grochowski Józef

Grochowski Zbigniew

Grochulska Ewa

Gromada Maria I Czesław

Gromadka Maria

Gromisz Sławomira

Gromow Iwona

Gromysz Agnieszka

Grono Pedagogiczne Sp Nr 1 w Plewisakch

Gronowska Joanna

Gronowska-Zalewska Elżbieta

Groszkiewicz Małgorzata

Groszkowscy Monika i Jakub

Grota Alina i Piotr

Grot Sp. z o. o.

Gruca Mariola i Marek

Grudzień Krzysztof

Grupa Biblijna Przy Parafii Matki Bożej Saletyńskiej w Krakowie

Grupa Charytatywna Im. św. Marcina De Porres Przy Parafii św. Jacka Oo Dominikanów Rzeszowie

Grupa Duszpasterstwa Nauczycieli Przy Klasztorze o.o. Dominikanów Na ul. Freta w Warszawie

Grupa Mk Cafe

Grupa Modlitewna św.ojca Pio Przy Parafi św.urbana w Paniówkach

Grupa Odnowy Charyzmatycznej Betania Radoszowy

Grupa Odnowy w Duchu Świętym Dzieci Boga z Parafii Krzyża Świętego w Grabówce

Grupa Ojca Pio Przy Parafii Wnmp w Rybnickiej Kuźni

Grupa o. Pio Przy Parafii Wniebowzięcia Nmp w Jaśle

Grupa Osób z Parafii Pw św. Jerzego w Elblagu

Grupa Parafian z Parafii Św. Marcina w Strykowie

Grupa Poniedziałek Przy Parafii Bożego Narodzenia w Rudzie Śl.halemba

Grupa Różańcowa Matek Ze Wspólnoty Amen z Zakopanego

Grupa św. Błażeja Ze Wspólnoty Woda Życia z Warszawy

Grupa Św Tereski z Rabki-Zdroju

Grupa Wolontariuszy z Gimnazjum Nr 2 Im. Janusza Korczaka w Sulejówku

Gruszczyńska Paulina

Gruzla Barbara

Gruzla Barbara i Stanisław

Gryłkowie Anna i Adam, Parafia Św. o.pio Tychy

Gryżewska Anna i Paweł

Grząślewicz wicz Barbara, Baster Janusz , Joanna Porawska, Iwona Goslar, Marta Górecka, Marek Górecki, Paweł Baster, Andrzej Grząślewicz, Maria Baster,

Grzegoccy Halina i Zygmunt

Grzegocka Monika

Grzegory Kamila

Grzegorz Fischer Usługi Przeciwpożarowe

Grzegorz Malina

Grzegorz, z, Natalia, Róża, Jaśmina, Wawrzyniec i Flora Ajdaccy

Grzegrzółka Grażyna

Grzelińscy Teresa i Witold

Grzesiok Roman

Grzeszczuk Jacek i Aleksandra

Grzymała Beata

Grzywacz Karolina

Grzywnowicz Elżbieta, Jan

Gubała Radosław

Gubrynowicz Katarzyna i Aleksander

Gudyka Teresa I Józef

Gustyn Lidia

Gutkowska-Zając Anna

Guzikowski Piotr

Gwarek Hanna

Gwizdała Małgorzata i Andrzej

H

Haber Bogusława

Haftek Rodzina

Hajda Krzysztof

Hajdukiewicz Małgorzata

Halska Barbara

Hałacz Piotr

Hałas Magdalena

Haman Krzysztof

Hamernik Alleghenies Ewa

Hammerl Anna

Hamziuk-Kremplewska Anna

Haniecka Maria i Bolesław

Haracz Antoni

Hauzer Janusz

Heciak Jacek Zofia

Hejmo Iwona i Janusz

Hełmeccy Jadwiga i Leszek

Hennel-Brzozowska Agnieszka

Henszke Bartosz

Herba Katarzyna

Herdegen Andrzej i Anna

Herman Joanna

Herzog Andrzej

Hibi

Hibi Sp. Z O.o.

Hibi Sp. z o.o.

Hinderer Tomasz

Hlebowicz Krzysztof i Anna

Hobbysta Zbigniew Zlobinski

Hoc Magdalena

Hodorowicz Anna

Hodurowie e Beata i Stanisław z Córkami

Holon Sp. z o. o.

Holownia Wojciech

Holubecki Lucjan

Hołomek Zenon i Henrieta

Hołysz Mateusz

Honkisz Ewa

Hopkowicz Rodzina

Hoppe Aleksandra

Hoppe Szymon

Horczak Adam

Horodecka Jadwiga

Horodecki Krzysztof i Halina

Hostel Miechów

Hotowy Anna

Hruszka Przemysław

Hryciuk Agnieszka

Hryniewski Tomasz

Huczek Ryszard Ks

Hufiec Opole, Chorągiew Opolska Zhp

Hupka Zygmunt

Hurnowicz Ewa

Hyciek Piotr

Hyla Robert

I

Idaczyk Łukasz

Idczak Aleksandra

Ifs Boguslaw Szpytma

Ignasiak Beata

II Gimnazjum Społeczne Gimnazjum Nr 1 Im.zbigniewa Herberta w Krakowie

III Krąg Katedralny Dk Łódź

II Liceum Ogólnokształcące Im.marii Konopnickiej w Radomiu

Ilczyszyn Ewa i Wojciech

Iluzjon Art Cafe Przemysław Gołębiowski

Indywidualna Praktyka Lekarska Barbara Szwjakowskakropisz

Indywidualna Praktyka Lekarska Janusz Kochman

Indywidualna Praktyka Lekarska Justyna Gródecka

Indywidualna Praktyka Lekarska Karolina Helena Bujalska

Instalgłaż Zofia Mousson-Głażewska

Instruktorzy Stowarzyszenia Harcerskiego

Instytut Studiów Nad Rodziną Im Abpa Kaziemierza Majdańskiego

Instytut Świecki Chrystusa Króla

Intercom Daniel Jarosz

Inwest-Res Grzegorz Liszcz

Irmińscy Danuta i Wojciech

Irmler Karol

Iskierka Kazimierz

Iwańska Urszula

Iwanicki Grzegorz

Iwaniuk Joanna i Adam

Iwaszkiewicz Bożena

Iwona Ambroży

Iwona Ziółkowska

Izabela, Wit Wyborscy

Izer Magdalena

Iżykowska Małgorzata

J

Jabłońska Małgorzta

Jabłoński Leon

Jabłonowska Wiesława

Jacek

Jacek Matuszewski, Zakon Rycerzy Jana Pawła II - Chorągiew Im. Jana Pawła II w Krakowie

Jachimczyk Ewa

Jacker Bramy Rolety

Jackowski Andrzej

Jagielski Krzysztof, Renata

Jagieła Marta

Jagodzińscy Jolanta i Stanisław

Jahan Katarzyna

Jakowska Krystyna

Jakubiak Beata

Jakubiak Maria

Jałowy Eugeniusz

Jamro Edward i Maria

Janas Maria

Janas Sławomir

Jan

Janas Grzegorz

Janczarek Mateusz

Janiak Tomasz

Janicki Edward Jerzy

Janik Andrzej

Janikowski Kazimierz

Janik Urszula

Janiszewska Rena

Jankowska Elżbieta

Janosz Czesław

Janosz Piotr

Janowiec Bozena

Jantar Małgorzata

Januchta Katarzyna i Paweł

Januszewicz Paweł

Jaracz Andrzej z Rodziną

Jarco Jakub

Jarończyk Jagoda Stachurska i Joanna

Jaroskiewicz Anna i Teresa

Jaroslaw Bierecki

Jarosław Rzepka Fhu Bojar

Jaroszewicz Maria

Jaroszkiewicz Dorota

Jarosz Maria

Jarszewski Piotr

Jarysz Aneta

Jarząbkowski Marcin

Jarzombkowska Elżbieta

Jasińscy Barbara i Marek

Jasińska Elżbieta

Jasiński Andrzej

Jasiński Michał

Jasiński Tadeusz

Jasik Maria

Jasionek Ewa i Adam

Jaskuła Janina

Jastrząb Andrzej

Jastrząb Jadwiga i Jastrząb Andrzej

Jastrzębska Katarzyna

Jaśkiewicz Przemysław

Jaworek Zofia

Jaworowski Mirosław

Jaworska Kinga

Jaworski Sławomir

Jaworski Ula i Tomasz

Jdoanna Łabędzka

Jeleń Małgorzata

Jeleniewscy Izabela i Piotr z Dziećmi

Jerominek Małgorzata i Tadeusz

Jerzyk Grażyna i Krzysztof

Jerzykowska Izabela

Jezdychowicz Dariusz

Jeziorek Ad

Jeznach Andrzej

Jezuici Nowy Sącz, Sanktuarium Mb Pocieszenia

Jezuickie Centrum Edukacji w Nowym Sączu

Jędrysik Maria

Jędrzejak Maria

Jędrzkiewicz ŁUkasz

Jończyk Edyta i Tadeusz z 4 Dzieci

Jolanta Piesik D&j Food

Jóźwiak Maciej

Juda Marta

Julia i Ewelina Oraz Helmut Sejnowscy

Juraszewska Magdalena

Jurczyk Iwona

Jurczyk Lidia

Jurek k Jolanta, Katechetka, Diecezja Koszalińsko-Kołobrzeska

Jurek Mieczysław

Jurewicz Jadwiga i Ireneusz

Jurkiewicz Ewa

Jurkiewicz-Wegner Elżbieta

Jurkowski Tomasz

Juszczak Natalia i Michał

Juszczak Sebastian

Jutrzenka Tadeusz

K

Kabat Jerzy

Kaca Krzysztofa

Kaczkowski Marcin

Kaczmarczyk Michał

Kaczmarczyk Stefan

Kaczmarek Aleksandra Agata

Kaczmarek Jan

Kaczmarek Maria i Grzegorz

Kaczmarzyk Maria

Kajpust-Żak Marta

Kakowski Jacek

Kalińska Maria i Lucyna

Kalicki Daniel

Kalinowska Dorota

Kalinowska Wanda

Kaliszuk Magdalena i Zbigniew

Kalkowscy Jolanta i Jeremi

Kałkus Irena

Kałuziak Michał

Kamińscy Danuta i Jan

Kamińscy Danuta i Zbigniew

Kamińscy y Anna i Włodzimierz z Dziećmi

Kamińska a Anna, Mieczysław Wakuła

Kamińska Maria

Kamińska Renata

Kamir Sp.j.

Kamraccy Joanna i Piotr

Kamyk Anna

Kamykowscy Maria i Maciej

Kancelaria Adwokacka Andrzej Pec

Kancelaria Adwokacka Tomasz Henclewski, Wojciech Wyjatek s.c.

Kancelaria Prawna K&k

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Kruszewska

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Karp

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Dulewicz

Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Ambrosiewicz

Kandulscy Maria i Michał

Kania Anetta

Kaniewicz Anna

Kantyka Grzegorz

Kapica Kamil

Kapłani Dekanat Lubraniec

Kapłani Dekanatu Kunowskiego (Diecezja Sandomierska)

Kaptur Joanna

Kapusta Józef

Kapustecka-Wrocławska Lidia

Kapuściak Anna

Kapuścik Karol i Justyna

Kaput Aleksandra i Krzysztof

Karbowniczek Michał

Karcz Dorota i Krzysztof

Karcz Milena

Karcz-Pietrasik Marlena

Kardaś Mirosław

Kards Beata i Michał

Karmel Ducha Świętego

Karmelitanki Dzieciątka Jezus

Karneccy Aldona Mariusz

Karolak Gwidon

Karolczak Dariusz

Karolewscy Maria Ryszard

Karolini Katarzyna i Tadeusz

Karowa Neo Team (Jjuat)

Karpeta Barbara i Agnieszka

Karpińska Barbara Anna

Karpiński i Stanisław i Karpińska Barbara

Karwot Alicja

Karwowska Joanna

Karwowski Jan

Kasia ia i Marcin Żółtek

Kaska Dariusz

Kasperek Krzysztof

Kasprowicz Tomasz

Kasprzyk Jerzy

Kaszak Ks. Biskup Grzegorz

Katarzyna i Michał Dąbroś

Katarzyna Kajzar Pracownia It

Katarzynka Pokoje Gościnne Marcin Mizielski

Katolicka Szkoła Podstawowa Im. św. Ojca Pio w Zamościu

Katolicka Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym \\\"Płomień Pański\\\" z Wrocławia

Katolickie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Diecezji Toruńskiej Im. Wandy Szuman

Katolicki Zespół Edukacyjny Im. Ks. Piotra Skargi

Katolicki Zespół Edukacyjny Im. Ks. p. Skargi w Warszawie

Kawa Józef

Kawiarnia Pizzeria Vi-Valdi

Kazibudzki Janusz i Barbara z Dziećmi

Kazimierczak k Małgorzata i Rafał

Kazirod Andrzej

Kazusek Urszula

Kaźmierczak Danuta

Kaźmierczak Elżbieta

Kaźmierczak Ewa

Kaźmierczak Mariusz

Kaźmierska Kaja

Kedziora Sylwia

Kelm Ewa

Kędzierski Adam

Kędzierski Bartłomiej

Kędziorska Ewa

Kępisty Grzegorz

Kęsy Barbara Wojciech

Kęszycki Mirosław

Khouri Karolina

Kidawa Maciej

Kieca Piotr

Kieliszek Teresa

Kiełbasa Marta

Kiełek Teresa

Kiełkowski Henryk

Kiełt Emilia i Łukasz

Kieniewicz Barbara

Kierakowicz Jarosław

Kirchner Anna

Kirejczyk Kazimierz

Kisiel Anna i Tomasz

Kiziak Katarzyna Lukasz

k. k. Cieślak

Klajmon Paweł

Klamka Ewa

Klasa Piotr

Klasa 2a, Gimnazjum Milenium, Gniezno

Klasztor Benedyktynów w Biskupowie

Klasztor Franciszkanów w Rybniku

Klasztor Karmelitanek Bosych Gniezno

Klasztor Ojców Franciszkanów

Klasztor Sióstr Klarysek

Klauze Izabela i Radosław

Klebba Marek

Klejn Dariusz

Klepacz Paweł

Klerycy i Pracownicy Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi

Kleta Maria

Klijer-Bien Bozena

Kliks Dagmara

Klim Alicja Bogdan

Klimas Oliwia i Witold

Klimek Elżbieta i Marek

Klimkowie Anna i Bartosz

Kloc Andrzej

Klon Radosław

Klub Inteligencji Katolickiej Grupa Kairosi

Klub Inteligencji Katolickiej Sekcja Rodzin Grupa Kairosi

Klub Inteligencji Katolickiej w Warszawie, Sekcja Rodzin, Grupa Heftalitów

Klub Inteligencji Katolickiej w Warszawie, Sekcja Rodzin, Grupa Mohikanów

Klub Tygodnika Powszechnego Warszawa

Kluczewscy Anna i Dariusz

Kl 4d Sp1 Swarzędz

Kłączyńska Natalia

Kłęk Halina

Kłoczowska Anna

Kłoska Bartłomiej

Kłusak Arkadiusz

Kmajcher

Kmieciak Jarosław i Agnieszka

Knopek Hanna i Łukasz

Knopek Kamila I Maciej

Knop Zbigniew

Końska Ewa

Kobiałka Jacek

Kobierowscy Joanna i Seweryn

Kochan Danuta

Koch Barbara

Kochowicz-Jakubowska Mariola

Koch Tomasz

Kocielski Ryszard

Kocima Łukasz

Kociuba Wojciech

Kocuba Anna i Roman

Kocur Paweł

Kocyba a Michał i Małgorzata

Koczorowska Maria

Kodurowie Marta i Poldek

Kojzarowie Urszula i Łukasz

Kolbreccy Ewa i Andrzej

Kolędnicy Misyjni Oratorium Sióstr Salezjanek - Parafia Przemienienia Pańskiego w Garbowie

Kolinski

Kolonko Alicja

Kolonko Tomasz i Jolanta

Kolwitz Barbara

Kołacz Barbara

Kołaczyk Marlena

Koła Żywego Różańca Przy Kościele św. Anny w Wilanowie

Kołecka I Wspólnicy Kancelaria Prawna (Radcowie Prawni) Sp.p

Koło Biblijne w Żabnicy

Koło Caritas Przy Parafii Przemienienia Pańskiego w Bobrownikach Śląskich ul. Ks. Sojki 42-605

Kołodziejczyk Danuta

Kołodziejczyk Jerzy

Kołodziejczyk Jolanta

Kołodziejek Sławomir

Kołodziej Joanna

Kołodziej Piotr i Beata

Kołodziej Ryszard

Koło Koło Różańcowe Mężczyzn Parafii Narama

Koło Misyjne w Dębowej Kłodzie

Koło Parafialne Caritas Gliwice Parafia św. Antoniego

Koło Przyjaciół Radia Maryja i Telewizji Trwam Przy Parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Tarnowskich Górach

Koło Różańcowe Przy Parafii św. Michała Archanioła w Goleszowie

Koło Różańcowe p.w. św. Jana Chrzciciela Przy Parafii Jana Chrzciciela w Cegłowie.

Koło Różańcowe Pw. św. Józefa

Koło Różańcowe św. Jana Pawła II Przy Parafii św. Jana Chrzciciela w Cegłowie

Kołota Anetta

Koło Wolontariatu w Zsa

Koło Żywego Różańca Nawiedzenia Matki Bożej Częstochowskiej w Strzegowie

Koło Żywego Różańca Parafia Ncikch Toruń, Rubinkowo II

Koło Żywego Różańca Przy Parafii św. Apostołów Jana i Pawła w Warszawie

Komenda Podhalańskiego Hufca Zhp Im.kurierów Tatrzańskich

Kompała Barbara i Janusz

Komuda Dariusz

Konarscy Factory

Konarscy Factory - Miłosz Konarski

Konarski Jerzy

Koncewicz Małgorzata

Kondrasiuk Antonina

Kondrat Leszek

Koneccy Krzysztof i Ewa

Konieczny Alina I Marian

Konieczny Leszek

Konieczyńska Joanna

Konik Tomasz

Konior Maria

Konkol Katarzyna i Robert

Konstanciuk Mariusz

Konwent Zakonu Bonifratrów Pw. św. Ryszarda Pampuri

Kopaczyk Przemysław

Kopalska Małgorzata

Kopterska Jolanta

Korba Tomasz

Korbel Małgorzata i Tadeusz

Kordos-Kula Katarzyna

Kordus Barbara

Korkosz Mariusz

Korolec Maria i Magdalena

Korpusik Janusz

Koryciński Damian

Kosarczyn Beata

Kosciański Artur

Kosciol Domowy Przy Parafii Sw. Krzyza w Szczecinie

Kosek Józef

Kosiński Robert

Kosiaty Piotr

Kosicka-Dombek Anna

Kosicka Joanna

Kosior Bolesław Henryk

Kosmowscy Janina i Jerzy

Kostencka Alicja

Kostuch Urszula

Koszałka Lucjan

Kościół Domowy Dobra (Szczecińska)

Kościółek Beata

Kościół Pw. św. Benona, Warszawa

Kotarba Maria i Andrzej

Kotas Krystyna

Koterba Anna

Kotliński Krzysztof

Kot Lukasz

Kotowicz Elżbieta i Andrzej

Kotowski Andrzej i Anna

Kotowski Jacek

Kotula Iwona

Kowalczewska-danek Dagmara

Kowalczyk Anna, Wojciech

Kowalczyk Dariusz

Kowalczyk Franciszek

Kowalczyk Joanna, Lech, Maria, Piotr, Barbara i Dorota

Kowalczyk Lidia

Kowalczyk Michał

Kowalczykowie Grzegorz i Renata

Kowalczyk Tomasz

Kowalczyk Wojciech

Kowal Halina I Kazimierz

Kowalik Wojciech

Kowal Kazimierz i Halina

Kowalscy Barbara i Bronisław

Kowalscy Maciej I Agata

Kowalska Aleksandra

Kowalska Joanna Marcin

Kowalska Jolanta

Kowalska Justyna

Kowalski Konrad

Kowalski Maciej

Kowalski Marcin

Kowalski Marek

Kowalski Stanisław

Kownaccy

Kownaccy Maria i Wojciech

Kowolik Marek

Kowolik Stanisław

Kozak Agnieszka

Kozak Edmund

Kozak Ludmiła i Adolf

Kozieł Małgorzata

Kozienski Gj

Kozioł Łukasz

Kozioł Urszula

Kozioł Wojciech

Koziorowska Anna

Kozlowska Anna

Kozłowiecki Tadeusz

Kozłowscy y Dorota i Marcin z Przyjaciółmi

Kozłowska Magdalena

Kozłowski Andrzej

Kozłowski Marcin

Koźleccy Andrzej i Ewa

Koźluk Agnieszka

Kożyczak Andrzej

Kółko Różańcowe Rodzin

Krajczyński Jan

Krajewski Paweł

Kraj Stanisław

Krak Nieruchomości Sp. z o.o

Krakowiak Jadwiga

Krakowski Park Technologiczny Sp. z o.o.

Kramer Katarzyna i Michał

Krasuski Jarosław

Kraśnicka Teresa i Adam

Kraupol Krauz Kazimierz

Krause Filip

Krawczyńska Renata

Krąg ąg Domowego Kościoła z Wrocławia

Krąg Biblijny Im. św. Jana Pawła II Parafii Rzym-Kat w Czermnie

Krąg Biblijny-Parafia m.boskiej Bolesnej w Mierzynie:kama Głód,Elżbieta Lamecka-Hasiukteresa Wilińska,Ewa Samson,Anna Startek,Danuta Kuszelewicz,Małgorzata Januszek, Anna i Marcin Pawłowscyy ,

Krąg Biblijny w Wińsku

Krąg Dk Im. św. Gabriela Przy Parafii św. Mateusza i Ewangelisty w Warszawie

Krąg Dk i Przyjaciele-Szczecin

Krąg Domowego Kościoła - Piastów

Krąg Domowego Kościoła Przy Parafii Pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Sosnowcu

Krąg Domowego Kościoła Przy Parafii św. Mikołaja w Lesznie

Krąg Domowego Kościoła Przy Parafi p.w. św. Michała Archanioła Ruda Śląska-Orzegów

Krąg Domowego Kościoła Ruchu Światło-Życie

Krąg Domowego Kościoła \"św. Anny\" Przy Parafii Pw. św. Ducha w Szczecinie

Krąg Domowego Kościoła \\\"św. Antoni Padewski\\\" Przy Parafii Matki Bożej Anielskiej w Warszawie-Radości

Krąg Domowego Kościoła Wrocław Leśnica

Krąg Domowego Kościoła z Mileszek

Krąg Domowego Kościołą z Nowego Sącza

Krąg g Domowego Kościoła

Krąg II Domowego Kościoła Gdańsk-Brętowo

Krąg Kościoła Domowego Wilanów

Krąg Matki Boskiej Wniebowziętej Przy Parafii Wnmp w Toruniu

Krąg Rodzin Domowego Kościoła z Parafii Pw. św. Marii Magdaleny z Dąbrowy Górniczej

Krąg Rodzinny Tadeusza

Krąg Vi Dk Golabki

Kregi Domowego Kościoła Przy Parafii śW. Jerzego W Biłgoraju

Kret Małgorzata

Kręgi Domowego Kościoła Przy Parafii św. Barbary w Rudzie Śląskiej

Kręgi Domowego Kościoła Rejon Praga Południe

Kręgi Matki Bożej Pielgrzymującej Parafia św. Jana Chrzciciela w Stanisławowie

Kręgi Rodzin Domowego Kościoła Rejon Sosnowiec (Diec.sosnowiecka)

Krężel Jolanta

Krężlak Krzysztof

Kroczak Anna i Waldemar

Krol Andrzej

Krol Slawomir

Kromski Kamil

Kropidłowski Piotr

Kroszkiewicz Urszula i Adam

Królak Roman

Król Andrzej

Król Ewa

Król Grzegorz

Królikowski Janusz

Król Maria i Leonard

Król Teresa

Kruczek Joanna

Kruk Anna

Kruk Roman

Krupowicz Andrzej

Kruszewska Teresa

Kruszka Robert

Krutul Alicja i Piotr

Kryg Grzegorz

Krysiak Maria

Krysińska Beata i Karol

Krysiak Michał

Krystyna Koszylowska

Kryzia Kasia i Paweł

Krzak Marcin

Krzesiak Marcin

Krzesłowska Agnieszka

Krzewski Adam

Krzysik Eugeniusz i Elżbieta

Krzysik Józef

Krzysztof Gustaw

Krzysztoforski Jan

Krzyżak Artur

Krzyżanowska Maria

Krzyż Maria

Ks. Akeksa Henryk

Ksawery Mierzejewski

Ks. Błotko Krzysztof

Ks. Edmund r. Pośoiech

Ks. Gabriel Kołodziej, Parafia Pod Wezwaniem św. Archaniołów Rafała i Michała

Ks. . Gołąbek Tomasz

Ks. Hanus Marcin

Księża Michalici z Katolickiego Gimnazjum i Liceum w Markach k. Warszawy

Ks. Jacek Kempa

Ks. Józef Uryga

Ks. Krzysztof Prus

Ks. Krzysztof Tusk

Ks. Łobaza Roman

Ks. Marcin Kacprzak

Ks Raczek Jan

Ks. Sławomir Oder

Ks. Stanisław Holla

Ks. . Stanisław Szałda

Ks. Szudzik Paweł

Ks. Talik Janusz

Ks. Wysiecki Zbigniew

Kuba Borówka

Kubajek Robert

Kubala Michał

Kubanek Szymon

Kubara Marek i Elżbieta

Kubiak Marcin

Kubiak Tomasz

Kubica Bogusława

Kubica Gabriela i Jerzy

Kubiccy Marek i Małgorzata

Kubicki Michał

Kubik Sall Lidia

Kubit Anna Sławomir

Kuboszek Czesław

Kucharczak Przemysław

Kucharczyk Piotr 

Kucharska Danuta i Bogdan

Kucharski Tomasz

Kucner Daniel

Kuczaj Jarosław

Kuczek-Feć Jerzy

Kuczkowska Barbara

Kuczmierczyk-El-Hassan Alicja

Kucznik Henryk

Kuczyńscy Aleksandra i Andrzej

Kuczyński Robert

Kudlik Jolanta

Kudła Urszula

Kudyba Wojciech

Kujaszewski Jacek

Kujawa Tomasz i Wioletta

Kukartka

Kukieła Natalia i Michał

Kukiz Paweł

Kukulscy Joanna i Witold

Kula Mieczysław

Kulawik Jerzy

Kulczyńska Izabela

Kulig Ewa

Kulig Ewa i Jacek

Kulik Katarzyna i Stanisław

Kulikowska Hanna

Kulpa Tomasz

Kulpiński Paweł

Kultys Jan

Kultys Karolina

Kumorek Przemysław

Kunc Szymon

Kupidura Stanisław

Kupryjańczyk Jolanta

Kurasińska Agnieszka i Przyjaciele

Kurcbart Grzegorz

Kurek Krzysztof

Kurek Rafał, Agata, Nina

Kur Justyna

Kurkowska-Budzan Marta

Kurleto Damian

Kurleto Dorota i Ryszard

Kurpiel Filip

Kurzac Roman

Kurzak Andrzej

Kurzawa Ewelina

Kurzyk Jerzy

Kusiak Grzegorz

Kusiak Justyna

Kuszner ŁUkasz

Kuś Agnieszka, Tomasz

Kuś ś Małgorzata i Michał

Kuterasińscy Magdalena i Grzegorz

Kutka O. Zbigniew

Kuziak Beata

Kuziak Piotr

Kuziemscy Agata i Maciej

Kuzko Danuta

Kuźma Stanisław

Kwapisz Emilia

Kwapiszewska Joanna

Kwaśniak Jan

Kwaśniewski Krzysztof

Kwiatkowska Maria

Kwiatkowski Tadeusz

Kwiecińscy Marta i Dariusz

Kwieciński Marcin

Kwinta Hubert

Kwolek Andrzej

Kwolek Jakub

L

Labryszewska Agnieszka i Sławomir

Labusga Lidia Hubert

Lach Anna

Lach Michał

Lachowicz Janusz

Lampka Ryszard

Lanczak Tomasz i Małgorzata

Landowscy Mira i Piotr

Landowska Aleksandra

Langer Jerzy i Marta

Laskowski Marcin

Lasocki Dariusz, Lasocka Marta, Lasocki Julian, Lasocka Nadia

Latała Leszek

Latasz Małgorzata

Latawiec Sylwester

Laubel

Lau Harry

Lazarowicz Andrzej

Lech Joanna i Paweł

Lechowski Tomasz

Lega Tadeusz Matuszyk

Leja Kornelia i Karol

Lekarczyk Jerzy

Lemaro e. i m. Ogon Sp.j.

Lenarczyk Grzegorz

Lenart Bożena

Leonarski Dariusz

Leo-Sielicka Agnieszka (Rodzina Sielickich)

Lesiak Justyna

Lesiak- Zajda Monika

Lesiewicz Krzysztof

Leśniewski Andrzej

Lewandowscy Renata i Roman

Lewandowski Mariusz

Lewandowski Michał

Lewicka Marta

Liberkowska Katarzyna

Libura-Gil Alicja

Liceum Ogólnokształcące Nr i Im. Marii Skłodowskiej- Curie w Suchej Beskidzkiej

Lichacz Maria i Jarosław

Lichacz Maria i Jarosłwa

Liesenfeld Monika

Liphardt Damian

Lipscy Elżbieta i Dariusz

Lipski Janusz

Lis Adam

Lis Anna

Lisiecki Sebastian

Liturgiczna Wspólnota Osady Burego Misia

Litwińska Monika

Litwiniak Iwona

Lizut Grażyna

Loba Kinga

Loch Irena

Lochowska Maria

Lodo

Loga Dariusz

Lojko Krzysztof i Ewa

Lorczyk Marzenna, Andrzej, Alinka

Lorek Elżbieta

Lorenc Małgorzata

Ludka Katarzyna

Ludwig Aleksandra i Adam

Lukas Grzegorz

Lutostański Romuald

Ł

Łabiak Wanda

Łabowicz Anna

Łach Beata i Zenon

ŁAczmański Jarosław

Łada-Zabłoccy Mirosława i Jerzy

ŁAdosz Iwona

Łapa Anna i Andrzej

Łapacz Leszek

Łapińska Agata

Łapińska Aleksandra

Łaziński Paweł

Łoboda Lidia

Łobodzińska Edyta

Łodygowski Krzysztof

Łodzińska Anna

Łopuszyńscy Karolina i Rafał

Łoś Edward

Łoza Piotr

Łozińska Julita i Bogumił

ŁOzowska Grażyna

Łucyków Katarzyna i Mariusz

Łuczak Zuzanna

Łuć Bartosz

Łukasiewicz Aleksander

Łukasiewicz Romuald i Anna

Łukasz Marek

Łukowicz Jaromar i Katarzyna

Łysoń Elżbieta

Łyszczarz Szczepan

Łyszkowicz Adam i Sabina

M

Mańka Piotr i Monika

Mańkowska Justyna

Machalica Marek

Machowski Michał

Mach Zygmunt i Krystyna

Maciaszek Stanisław

Maciąg Piotr

Maciążek Wojciech

Maciejewska Aleksandra

Maciołek Michał

Macurowie Wiesława i Andrzej

Maćkowska Krystyna

Madajczyk Ireneusz

Madejczyk Jakub

Madej Jolanta i Paweł

Madejski Robert

Magda Ziemińska

Magdziarczyk Agnieszka i Wojciech

Magosz Ewa

Magosz Irena

Magusiak Sylwia

Majcher Anna

Majda Justyna i Majda

Majerczak Joanna

Majewska-Ciba Agnieszka i Ciba Aleksander

Majewski Robert

Majkowska Anna

Majnusz Aleksander

Majsak Wojciech

Makola Małgorzata

Makomaska Jolanta

Makosz z Małgorzata i Józef

Makowiec Stanisław

Makowska Ewa

Makowska Katarzyna

Makowski Waldemar

Maksym Marta

Maleszyńscy Alicja i Mateusz

Malgorzata Czaja

Malgorzata Wichlacz

Malik Aneta i Mark

Malinowscy Marta i Adam

Malinowska Krystyna

Malinowski Jerzy

Malinowski Piotr

Maliszewski Paweł

Malok Urszula

Małecka Izabela

Małecka Mariola

Małek Katarzyna i Szymon

Małgorzta i Paweł Nowaccy

Małyszko Jacek

Mamala Anna i Bogusław

Maniera Katarzyna i Marek

Manikowski Marcin

Manuszak Ernest

Marchewka Jacek

Marcin

Marcinek Krystyna i Zygfryd

Marciniak Jolanta i Paweł

Marciniak Stanisława

Marciniuk Monika i Tomasz

Marcinkowski Julian

Marcjanik-Golan Alicja

Marczewska Halina

Marczyk Celina

Mardosz-Grabowska Agata

Marek Paweł

Margaretki

Marian Marek Maria i

Mariusz Lech Anna i

Markefka Agnieszka i Piotr

Markiel Ewelina

Markiewicz Beata Jan

Markiewicz Emilia

Markiewicz Modest

Markiewicz Włodzimierz

Marondel Damian i Izabela

Marszałek Danuta

Marszałek Dorota

Marszałek Grzegorz

Marszałek Marek

Maryniok Marian

Marzec Maciej

Marzęda Irena (w Imieniu Parafialnego Zespołu Caritas Przy Parafii Miłosierdzia Bożego Puławy)

Masłowski Ryszard

Masternak-Rozbicka Katarzyna

Masumi Katarzyna Kłyś

Maszkowscy Barbara Janusz

Masztalerz Bronisław

Matki Boskiej Szkaplerznej z Góry Karmel w Dąbrowie Górniczej

Matraszek Krystyna

Matuszczak Tomasz

Matuszny Jan

Matuszyk Janusz

Matuszyk Wiesław i Barbara

Matwiej Mariusz

Matyjaszczyk Andrzej i Beata

Matylla Łukasz

Max Bielecki & Co

Mazur Aleksandra

Mazur Bogdan

Mazur Bozena i Zbigniew

Mazur Dariusz

Mazurek Bożena

Mazurek Marcin

Mazurek Maria

Mazurek Mariusz

Mazurek Tadeusz

Mazurkiewicz Grazyna

Mazurkiewicz Marta

Mazur Małgorzata

Mazur r Małgorzata i Mirosław

Mączyńscy Zofia i Maciej

Mądra Agnieszka

Mądrawski Jerzy i Monika

Mądro Justyna

Meble Bogato Tomasz Bednarek

Mech Ireneusz

Mech-Kuchińska Dorota

Medieval Tailor Katarzyna Duda

Mehl Anna

Mejsner Julian

Meler Joanna i Piotr

Melniczak-Pjanka Krystyna

Męczkowski Krzysztof

Mędrzak Anna Łukasz

Mężyński Kazimierz

Micek Wiktor

Michalak Grzegorz

Michalak Maria

Michalik Elżbieta i Wiktor

Michalik Kamil

Michalik Kazimierz i Anna

Michalik Krzysztof

Michalik Marek

Michalska Anna

Michalski Konrad

Michalski Zbigniew

Michałowska Jdwiga ; Rymanowski Roman

Michniewicz Michał

Michno Agata

Michoń Piotr Marta

Micyjne Róże Różańcowe Przy Parafii Mbkp w Chojnicach

Midan Invest Krzysztof Jureczka

Midura Anna i Marek

Miecznikowscy

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stalowej Woli

Miejski Zespół Szkół w Annopolu

Mierzwa Renata i Andrzej

Międzyparafialny Zespół Caritas Oborniki Śląskie

Międzyparafialny Zespół Caritas w Obornikach Śl. Przy Parafii Nspj i Jtiap

Migas Grażyna i Marek

Migut Jan

Mika

Miklusz Jan i Wanda

Mikołajczyk Barbara i Adam

Mikosza Anna

Mikoś Majkrak Kąkol Mikoś Emilia Danuta Barbara Teresa Kazimiera

Mikstacki Sp.j.

Mikulińscy Agnieszka Tomasz

Mikulski Marcin

Milcarek Paweł

Miler ŁUkasz

Milewska Anna

Milewski Benedykt

Milkowski Piotr

Miller-Greszta Katarzyna

Milówka Wniebowzięcia Nmp

Miłosz Szymon

Minczyńska Agnieszka

Minias Jerzy i Beata

Mioduszewski Piotr

Miotk Marian

Miotkowska Stanisława

Mirek Elżbieta Usługi Rehabilitacyjne

Mirkowska Małgorzata

Mirończuk Justyna

Miroslaw Richert

Miroslaw Waldemar

Mirosław

Mirowska-Wieczorek Joanna

Misiakiewicz Janina i Marek

Miśko Krzysztof

Mleczko Arkadiusz

Mleczko Paweł

Młodzież z Parafii Nmp Królowej Polski w Pewli Ślemieńskiej

Młokosiewicz Anna i Marek

Młynarczyk-biesiada Daria

Młynarski Robert

Mnich Ewa

Mnichowski Stefan i Anna

Mniszki Klaryski Kapucynki

Mniszki Zakonu Kaznodziejskiego

Moczulski Robert

Modrzejewski Janusz

Molenda Justyna

Molenda Paweł

Molińska Lucyna

Moliński Wojciech

Moll Jadwiga

Monikowska-Tabisz Roman Tabisz i Maria

Monolit Rzeszów

Morawska Anna

Morcinek Anna

Morgulec Maria i Roman

Morkisz Andrzej

Morska-Osińska Joanna

Moryc Agata

Mosiek Tomasz

Moskal Anna

Moskwa Anna i Marcin

Moskwa Marcin

Moszczak Bożena i Marek

Mościccy Dorota i Dariusz

Motyka Jan

Motyka Małgorzata

Motyl Agnieszka

Motyl Emilia

Mousson-Głażewska Zofia

Mozgała Andrzej i Urszula

Moz Nszz Solidarność Przy Kopex-Przedsiębiorstwo Budowy Szybów s.a.

Mozol Grażyna

Mroczkowska Agata

Mroczyński Ks. Jerzy

Mroszczak Aleksandra

Mrozewicz z Wiesława i Bolesław

Mrówczyńscy Joanna i Mirosław

Mróz Małgorzata i Jan

Mróz Michał

Mrzyk Barbara i Marek

Mukoid Elżbieta

Munisak Oliwia

Murawski Stanisław i Joanna

Musialska Wanda

Musioł Grzegorz

Muszkalska Bożena

Muszkat Bartosz

Muszyńska Agnieszka

Myć Mateusz

Myszkal Andrzej

Myśliwiec Karina i Jerzy z Dziećmi

Myśliwiec Katarzyna

Myśliwiec Marta i Zenon

N

Nabzdyk Bartłomiej

Nadaj Jolanta

Nadleśnictwo Ostrów Mazowiecka

Naduk Magdalena i Tomasz

Nafalski Grzegorz i Nafalska Magdalena

Nagawiecka-Piwowarczyk Zofia

Najder Andrzej

Nakonieczni Konrad i Anna

Naleśnik Joanna

Nalińska Barbara

Namielska Irena Małgorzata

Naparty Joanna i Robert

Napierała Dariusz Joanna

Napierała Elżbieta I Józef

Napora Mateusz

Narodzenia św. Jana Chrzciciela, 43-100 Tychy - Cielmice, ul. Targiela 145

Nasiadka Paulina

Natkaniec Monika Marcin

Nauczyciele Gimnazjum Im. Jańskiego Kraków

Nauczyciele Szkoły Podstawowej w Sulęczynie

Nawroccy Emilia i Marek

Nawrot Michał

Nazarko Andrzej

Nejman Adam

Newscape Bogusław Gnat

Nexum Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o.

Nicinska Edyta

Nieborek Marek

Niedziela Małgorzata

Niedzielska Teresa

Niedzwiecka Beata

Niedzwiecki Mariusz

Niedźwieccy Grażyna i Robert

Niedźwiecki Marek

Niemczyk Arkadiusz

Niemczyk Jan

Niemiec Anna

Niemiec Krystian

Niemiec Mariusz, Ks.

Niemier Grażyna

Nienajmłodsi Pomostowicze Krąg Spotkań Małżeńskich

Niepubliczne Katolickie Przedszkole Im. Świętej Rodziny Pułtusk

Niepubliczne Przedszkole \"Leśna Polanka\"

Nierada Ilona i Adam

Niesyto Joanna

Nietrybowska Anna

Nijawscy Patrycja i Marek

Nikiel Aleksandra i Adam

Nita Aleksandra

Niwiński Damian

Niżegorodcew Anna

Niżegorodcew Szymon

Niżnik Aldona

Nocko Jan

Nocoń Roman i Przyjaciele

Nogala Marcin

Nosarzewska Elżbieta

Nowacki Mariusz

Nowak Adam

Nowak Andrzej

Nowak Anna

Nowak Anna i Maciej

Nowak Anna Maria

Nowak Barbara

Nowak Beata i Krzysztof

Nowak Danuta i Dariusz z Dziećmi

Nowak Dobrochna i Maciej

Nowak Jacek i Marzena

Nowak Marcin

Nowak Maria i Alojzy

Nowak Piotr

Nowak Robert

Nowak Stanisław

Nowak Teresa Maciej

Nowak Zuzanna

Nowak Zygmunt

Nowe Jeruzalem Warszawa

Nowiccy Elżbieta, Witalis i Justyna

Nowiccy Helena i Marek

Nowicka Aleksandra

Nowicka-Martinez Aleksandra

Nowosielski Aleksander

Nowroccy Ewa i Jacek

Nspj Nowy Tomyśl

Nyczaj Roman Wiesława

Nzoz Sportmed

Nzoz Unodent

O

Oaza

Obara Ferdynand

Oboński Henryk

Obstoj Andrzej

Obuchowicz Wiktor

Ochalska Mieczysława

Ochnio Katarzyna

Ochotnicze Hufce Pracy w Lublinie

Oczachowski Andrzej

Oczko Wiesława

Oddział Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Przy Parafii św.heleny w Nowym Sączu

Odnowa Warmia Pan Naszą Sprawiedliwością

Odnowa w Duchu Owczarnia Pana ,Przy Parafii św. Józefa w Olsztynie.

Odnowa W Duchu Sw Per Mariam Szczytno

Odnowa w Duchu Świetym Im. Dzieciątka Jezus w Chojnicach- Marek Tyborski

Odnowa w Duchu Świętym Im. Dzieciątka Jezus w Chojnicach

Odnowa w Duchu Świętym Olsztyn Warmia

Odnowa Życia Chrześcijańskiego Parafia Świętej Faustyny w Koninie Chorzeń

Odzimek Janusz

Ogiela Lidia

Ogiela Urszula

Ogniewski Piotr

Ogonowski Robert

Ogrodniczuk Joanna i Maciej

Ogrodnik Sobierajska-Sokolnicka Buśko Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.p

Okarmus Liwiusz i Brygida

Okońscy Maria i Adam

Okularczyk Ryszard

Olbryś Piotr

Olczyk Sylwia i Dariusz

Olechny Magdalena

Olech Renata

Olek Janusz

Oleksiak Genia i Ryszard

Oleksiewicz Marek

Olenkiewicz-Martyniszyn Marek

Oleszek Dorota

Olędzki

Olkowska Ewa

Olo Sawa

Olszanowski Paweł

Olszewski Jan i Krystyna

Olszewski Mirosław

Olszewski Sebastian

Olszok Adam

Olsztynie Sebastian Polakowski z Wolontariuszami Sp 10 i Skc z Gimnazjum Nr.8 w

Ołdziej Henryka

Omieczyński Przemysław

Oniszczuk Stefan

Opako Paweł Gnitecki Tabor Wielki 41 63-640 Bralin

Opala Barbara i Grzegorz

Opalińscy Witold i Elżbieta

Oratorium św. Jana Bosko w Warszawie

Orczyk Michał

Ordak Mariusz Agnieszka Lilianna

Orłowska Joanna

Orłowski Bolesław

Ornowska Bożenna

Orzech Jakub

Orzechowscy Małgorzata i Mateusz

Orzechowski Marek

Osajda Paweł

Osak Halina i Marek z Rodziną

Osińska Angelika

Osińska Maria

Osiniak Agata

Osman Sławomir

Osowski Czesław

Osóbka Łukasz

Ossowski Janusz

Ostapczuk Ireneusz

Ostręga Marta

Ostrowska Barbara

Ostrowska Helena Maria

Ostrowska Janina

Ostrowska Justyna

Ostrowski Cezary

Oślizło Piotr

Otrząsek Andrzej

Owczarzak Sylwia i Przemysław

Ozdowska Izabela i Maciej

Ozimek Jan i Barbara

Ożdżeńska Anna

P

Pabich Beniamin

Pacak Krzysztof

Pacewicz Jarosław

Pachucka Zofia

Pacyna Michał

Paczka Mieczysław

Paczuska Dorota

Pająk Radosław i Anna

Pakulscy Agnieszka i Przemysław

Pakuła Katarzyna

Palcewicz Mariola

Palenik Agnieszka

Palicki Marek i Dorota

Paliga Krzysztof

Paluszyńska Ewelina

Pałka Antoni

Pałuba Waldemar

Panasiuk-Żurawska Lucyna

Pandel Teodor

Paniczek Maria

Pantera Renata

Papierz Rafał

Paprzycki Rafał i Marta

Parafia Archikatedralna św. Jana Chrzciciela w Warszawie

Parafia Archikatedralna w Gdańsku-Oliwie

Parafia Bazylika Mariacka Wniebowzięcia Nmp w Gdańsku

Parafia Bł. Michała Kozala Bm Lipno

Parafia Bł. 108 Męczenników w Powierciu

Parafia Boernerowo - Bierzmowani

Parafia Bożego Ciała w Bytomiu-Miechowicach

Parafia Bożego Narodzenia w Rudzie Śląskiej - Halembie

Parafia Branice Filia Michalkowice

Parafia Chrystusa Króla w Rzeszowie

Parafia Ducha św. Gliwice Ostropa

Parafia Ducha Świętego w Osinach

Parafia Dziesięciu Tysięcy Męczenników z Góry Ararat - Niepołomice

Parafia Farna p.w. Świętej Trójcy w Gnieźnie

Parafia Farna w Poznaniu

Parafia Im. Nmp Piekary Śl.

Parafia Jezusa Miłosiernego w Postawach (Białoruś)

Parafia Katedralna w Tarnowie

Parafia Konkatedralna Wniebowzięcia Nmp (Bazylika Mariacka) w Gdańsku

Parafia Krzyża Świetego 43-100 Tychy-Czułów ul. Bzów 15

Parafia Laliki

Parafialne Koło Caritas Przy Parafii P/w Józefa Robotnika w Zgorzelcu

Parafialny Zespoł Caritas Parafii Ducha Świętego w Bydgoszczy

Parafialny Zespól Caritas Parafii Św Józefa Rzemieślnika w Swarzędzu

Parafialny Zespól Caritas Parafii św. m.m. Kolbe w Luboniu

Parafialny Zespół Caritas a.w. Przy Parafii św. Maksymiliana Kolbego w Warszawie

Parafialny Zespół Caritas Bibice

Parafialny Zespół Caritas Dygowo

Parafialny Zespół Caritas Jasło Fara

Parafialny Zespół Caritas Parafia Chrystusa Sługi w Poznaniu

Parafialny Zespół Caritas Parafia Najwyższego Arcykapłana Jezusa Chrystusa w Murowanej Goślinie

Parafialny Zespół Caritas Parafii Ofiarowania Pańskiego, Warszawa

Parafialny Zespół Caritas Parafii p.w. św. Franciszka z Asyżu w Zielonej Górze

Parafialny Zespół Caritas Parafii Pw. św. Urbana I, w Zielonej Górze

Parafialny Zespół Caritas Przy Parafii Mb Fatimskiej w Opolu

Parafialny Zespół Caritas Przy Parafii Mb Jasnogórskiej w Szczecinie

Parafialny Zespół Caritas Przy Parafii m.b. Królowej Polski w Wołominie

Parafialny Zespół Caritas Przy Parafii Nmp Królowej w Józefowie k. Legionowa

Parafialny Zespół Caritas Przy Parafii św. Antoniego Padewskiego w Lesznie

Parafialny Zespół Caritas Przy Parafii św. Krzyża w Szczecinie

Parafialny Zespół Caritas Przy Parafii św. Papieża Jana Xiii w Łodzi Przy Al. Hetmańskiej 9

Parafialny Zespół Caritas Przy Parafii w. Józefa w Rzeszowie - Zwięczycy

Parafialny Zespół Caritas w Dębem Wielkim

Parafialny Zespół Caritas w Imieniu Rzymskokatolickiej Parafii św.andrzeja Boboli, Bielsko-Biała ul.św.a.boboli 41

Parafialny Zespół Caritas w Nieparcie

Parafialny Zespół Charytatywny Katowice Zawodzie

Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej i św. Wacława, Lubicz

Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej w Latowicach

Parafia Matki Boskiej Nieustajacej Pomocy i Sw. Rozalii w Maciejkowicach

Parafia Matki Boskiej Ostrobramskiej w Bydgoszczy

Parafia Matki Boskiej Zwycięskiej w Bydgoszczy

Parafia Matki Bozej Czestochowskiej ul Zagorna 5 Warszawa

Parafia Matki Bozej Czestochowskiej Warszawa ul Zagorna 5

Parafia Matki Bożej Bolesnej Jawiszowice Osiedle-Brzeszcze

Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Kole

Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Zielonce

Parafia Matki Bożej Fatimskiej - Sosnowiec

Parafia Matki Bożej Kodeńskiej w Pilawie

Parafia Matki Bożej Królowe Aniołów Wilkowyje

Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Elblągu

Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Jabłonnie

Parafia Matki Bożej Łaskawej w Chmielniku

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy Piekary Śląskie- Kozłowa Góra

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Brzeźnie k. Konina

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Świdwinie

Parafia Matki Bożej Piekarskiej - Katowice - Osiedle Tysiąclecia i Parafia św. Cyryla i Metodego - Katowice - Załęska Hałda

Parafia Matki Bożej Rokitniańskiej Kostrzyn Nad Odrą

Parafia Matki Bożej Różańcowej

Parafia Matki Bożej Różańcowej ,Lędziny ul. Matki Bożej Różańcowej 8

Parafia Matki Bożej Szkaplerznej w Korzennej

Parafia Matki Bożej Śnieżnej Zarzecze/nisko

Parafia Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Dźwirzynie

Parafia Matki Bożej w Raciborzu

Parafia Matki Bożej Wspomożenia Wiernych W Głoskowie

Parafia m.b. Częstochowskiej

Parafia Mbnp w Mielcu

Parafia Mbróżańcowej Halemba

Parafia Mb Szkaplerznej w Dąbrowie Górniczej

Parafia Mb Wszechpośredniczki Łask w Wodzisławiu Śl.-Jedłowniku

Parafia Męczeństwa Św Jana Chrzciciela

Parafia Męczeństwa św.jana Chrzciciela w Grzawie ul.kościelna 1 43-227 Grzawa

Parafia Miłosierdzia Bożego w Krakowie Nowym Prokocimiu

Parafia Miłosierdzia Bożego w Orzeszu - Zazdrości

Parafia Miłosierdzia Bożego w Żorach

Parafia Najswietszego Serca Pana Jezusa w Paprocanach 43-100 Tychy ul.paprocanska 160

Parafia Najśiętszego Serca Pana Jezusa

Parafia Najświętrzego Serca Jezusa Przypki Archidiecezja Warszawsa

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa Katowice - Koszutka

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa-Krzyżkowice

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Brzezinach Śląskich

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Czerwionce

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Katowicach - Murckach

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybniku Boguszowicach

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybniku - Niedobczycach

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Stadnikach

Parafia Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej w Obornikach Archidiecezja Poznańska

Parafia Narodzenia Najswiętszej Maryi Panny w Pszowie

Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Inwałdzie

Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Warszawie- Płudy

Parafia Narodzenia Nmp i św.walentego Bielsko-Biała Lipnik

Parafia Narodzenia Nmp - Lubiń Osb

Parafia Narodzenia Nmp w Bełchatowie

Parafia Narodzenia Nmp w Golasowicach

Parafia Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Lesznie Koło Warszawy ul.warszawska 1 05-084 Leszno

Parafia Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Radłowie

Parafia Nawiedzenia Nmp w Mysłowicach Brzezince

Parafia Niepokalanego Poczecia Najswiętszej Maryi Panny w Katowicach

Parafia Niepokalanego Poczecia Nmp i św. Maksymiliana w Mysłowicach - Janowi Miejskim

Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświetszej Maryi Panny w Katowicach

Parafia Niepokalanego Poczęcia Nmp w Gdańsku

Parafia Niepokalanego Poczęcia Nmp w Krojantach Grupa Aleksandry Kubiak

Parafia Niepokalanego Poczęcia Nmp W Lasocicach

Parafia Niepokalanego Poczęcia Nmp w Łęgowie

Parafia Niepokalanego Poczęcia Nmp w Rybniku Zamysłowie

Parafia Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Dylągówce

Parafia Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Jastrzębiu-Zdroju- Ruptawie

Parafia Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Krzyzowej

Parafia Niepokalanego Serca Nmp w Jerzykowie

Parafia Niepokalanego Serca Nmp w Okartowie

Parafia Niepokalnego Poczęcia Nmp

Parafianie z Górna K/rzeszowa

Parafia Nmp Królowej Aniołów, Oo. Dominikanie

Parafia Nmp Królowej Aniołów w Chudowie Oraz Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Wodzisławiu Śląskim

Parafia Nmp Królowej Polski Bielsko Biała

Parafia Nmp Królowej Polski w Lęborku

Parafia Nmp Królowej Polski w Nakle Nad Notecią

Parafia Nmp Królowej Polski Wrocław Jerzmanowo

Parafia n.m.p. Królowej Polski w Słubicach

Parafia Nmp Królowej Różańca Świętego w Gdańsku Plac Nmp 1

Parafia Nmp Królowej Wyznawców i Kolegium Pijarów w Warszawie

Parafia Nmp Matki Kościoła w Żorach Rogoźnej

Parafia Nmp Matki Kościoła Żory Rogoźna

Parafia Nmp Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej

Parafia Nmp Nieustającej Pomocy We Wrocławiu

Parafia Nmp Nieustającej Pomocy w Żarkach Letnisku

Parafia Nmp Uzdrowienia Chorych w Bojszowach Nowych

Parafia Nmp w Siemianowicach Przełajce

Parafia Nmp Wspomożenia Wiernych w Piasecznie

Parafia Nmp Wspomożenią Wiernych Katowice - Wełnowiec

Parafia Nspj Bronów

Parafia Nspj i św. Jana Bosko

Parafia Nspj Rogów

Parafia Nspj w Gdyni

Parafia Nspj w Kętach (Diecezja Bielsko-Żywiecka)

Parafia Nspj w Niedźwiadzie,Archidiecezja Lubelska

Parafia Nspj w Nowym Sączu

Parafia Nspj w Pietrzykowicach

Parafia Nspj w Turku

Parafia Nspj w Turku - Diec. Włocławska

Parafia Objawienia Pańskiego Blizne

Parafia Objawienia Pańskiego w Poznaniu

Parafia Ofiarowania Nmp w Wadowicach

Parafia Opatrzności Bożej w Warszawie Na Ochocie

Parafia Opatrzności Bożej w Warszawie Wesołej

Parafia Pod Wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej w Mikołowie - Śmiłowicach

Parafia Pod Wezwaniem Świętej Rozalii w Pieczewie

Parafia Pod Wezwaniem św. Karola Boromeusza

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Gliwicach

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Jastrzębiu_zdroju

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Kaczycach

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Przegędzy

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego, 43 -251 Pawłowice, ul. Szkolna36

Parafia Podwyższenia Krzyża św. w Rudzie Śląskiej - Kłodnicy

Parafia Podwyższenia Świętego Krzyża w Trzebieży

Parafia Przemienienia Pańskiego, ul. Drzymały 3, 82-100 Nowy Dwór Gdański

Parafia Przemienienia Pańskiego w Radoczy

Parafia Przenajświętszej Trójcy w Wilamowicach

Parafia Przenajświętszej Trójcy w Wilamowicach ul. Paderewskiego 9 43-330 Wilamowice

Parafia Pw Bożego Ciała i św. Barbary, 44-273 Rybnik Niewiadom, ul. Ks. p. Skargi

Parafia Pw. Chrystusa Króla w Gdańsku

Parafia p.w. Chrystusa Króla w Sikorkach

Parafia Pw. Ducha Świętego w Podstolicach

Parafia Pw. Ducha Świętego w Poznaniu

Parafia Pw. Ducha Świętego w Tychach

Parafia Pw. Matki Boskiej Bolesnej w Paterku

Parafia Pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Józefowie

Parafia Pw. Matki Bożej Fatimskiej W Bydgoszczy

Parafia Pw. Matki Bożej ul. Jana Pawła 4 47-400 Racibórz

Parafia Pw. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela w Orzeszu-Zawiści (Archidiecezja Katowicka)

Parafia Pw. Najświetszego Serca Pana Jezusa w Dębicy-Latoszynie

Parafia Pw. Najświetszego Serca Pana Jezusa w Sopocie

Parafia p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pewli Małej, ul. Jana Pawła II 127; 34-331 Świnna; Diecezja Bielsko-Żywiecka

Parafia Pw. Najświętszego Zbawiciela - Poznań

Parafia p.w. Niepokalanego Serca Maryi w Nowym Dworze Gdańskim

Parafia Pw. Nmp Królowej Polski w Brzozie Koło Bydgoszczy

Parafia Pw. Nmp Królowej Polski w Kaczkach Średnich

Parafia Pw. Opatrzności Bożej w Bielsku- Białej

Parafia Pw. Opatrzności Bożej w Poznaniu

Parafia Pw. Podwyższenia Krzyża św. i Mb Częstochowskiej w Pszczynie

Parafia Pw. Przemienienia Pańskiego

Parafia p.w. św. Andrzeja Apostoła w Brodach Poznańskich, Archidiecezja Poznańska

Parafia Pw. św. Andrzeja Apostoła w Komornikach

Parafia Pw.św. Andrzeja Apostoła w Rożnowicach, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Rożnowicach

Parafia Pw. św.andrzeja Ap. w Borowie

Parafia Pw. św. Antoniego Padewskiego w Sieteszy

Parafia Pw.św.bartłomieja Apostoła w Bieruniu

Parafia p. w. św. Brata Alberta Chmielowskiego w Rybniku-Kamieniu

Parafia Pw. św. Gerarda Majelli w Gliwicach

Parafia Pw Świętego Michała Archanioła Wilkowice

Parafia Pw. Świętego Ojca Pio w Pniewie - Ks. Józef Dudek

Parafia Pw. Świętej Rodziny

Parafia Pw. Świętej Siostry Faustyny w Jamielniku

Parafia Pw. św. Izydora 43-215 Jankowice

Parafia Pw. św. Jadwigi i św. Jakuba Ap w Lusowie

Parafia Pw. św. Jana Bydgoszcz-Fordon

Parafia Pw św. Jana Chrzciciela

Parafia Pw. św. Jana Chrzciciela Brenna ul. Ks. r. Juroszka 9

Parafia Pw. św. Jana Chrzciciela w Krotoszynie

Parafia p.w. św. Jana Chrzciciela w Ornecie - Skc

Parafia p.w. św. Jana Jerozolimskiego Za Murami w Poznaniu

Parafia Pw św. Jerzego Wrocław Brochów

Parafia Pw. św. Józefa w Siedliskach

Parafia Pw. św. Józefa w Świętochłowicach - Zgodzie

Parafia Pw. św. Katarzyny w Solcu Wlkp.

Parafia Pw. św. Krzysztofa w Szczecinku

Parafia p.w. św. Mateusza Ap. i Ew. w Wałdowie

Parafia p.w. św. Mateusza Apostoła w Nowym Stawie

Parafia Pw. św. Michała Archanioła – Gniezno

Parafia Pw. św. Michała Archanioła w Wytomyślu

Parafia Pw. św. Mikołaja i Nmp Wzniebowziętej w Mroczy, Diecezja Bydgoska

Parafia p.w. św. Ojca Pio w Tychach ul. Przepiórek 50

Parafia Pw. św. Pawła w Bielsku-Białej

Parafia p.w. św. Sebastiana w Bestwince

Parafia Pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika-Bytom

Parafia Pw. św. Szymona i Judy Tadeusza w Jaczowie

Parafia p.w. św. Trójcy w Chynowie

Parafia p.w. św. Wojciecha w Trzebownisku

Parafia Pw. św. Wojciecha w Wągrowcu

Parafia p.w. Wniebowzięcia Nmp w Kłodawie

Parafia Pw. Wniebowzięcia Nmp w Kołobrzegu

Parafia p.w. Wniebozięcia Nmp Chwałowice 149; 37-455 Radomyśl Nad Sanem

Parafia Rz-Kat. Pw. św. Brata Alberta w Ustroniu ul. Sanatoryjna 8, 43-450 Ustroń

Parafia Rzym.-Kat.narodzenia św.jana Chrzciciela w Cieszynie Diec.bielsko-Żywiecka

Parafia Rzym. Katol. św. Antoniego Padewskiego

Parafia Rzym-Kat. Pw. Niepokalanej Poczęcia Nmp. Marzęcinie.

Parafia Rzym-Kat. Pw. Nspj 78-200 Białogard ul. Dąbrowszczaków 5

Parafia Rzym. - Kat. p. w. św. Rodziny w Gdyni

Parafia Rzym-Kat św. Jakuba Apostoła w Rzgowie k. Konina

Parafia Rzym-Kat Trójcy Świętej w Elblągu

Parafia Rzymskatolicka Trójcy Przenajświętszej Rudzie Śląskiej-Kochłowicach

Parafia Rzymskokatolicka Chrystusa Króla Wszechswiata, 05-820 Piastów, ul. Ogińskiego 41

Parafia Rzymsko - Katolicka Chrystusa Króla, 43-143 Lędziny - Hołdunów, ul. Lewandowskiej 42a

Parafia Rzymskokatolicka Ciała i Krwi Pańskiej Mysłowice - Ławki

Parafia Rzymsko Katolicka Ducha Świętego w Tychach

Parafia Rzymskokatolicka Kąty, Diec. Rzeszowska

Parafia Rzymskokatolicka Matki Boskiej Piekarskiej Jastrzębie-Zdrój-Borynia

Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Fatimskiej,44-351 Turza Śląska ul Tysiąclecia 15

Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Królowej w Sokolnikach - Lesie

Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Pośredniczki Wszelkich Łask w Szczejkowicach

Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Szkaplerznej w Gierałtowicach

Parafia Rzymsko-Katolicka Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Oświęcimiu

Parafia Rzymskokatolicka Mbcz. 44-207 Rybnik-Ochojec ul. Milenijna55

Parafia Rzymskokatolicka m. b. Królowej Różańca Świętego, ul. Kościelna 4, 43-170 Łaziska Górne

Parafia Rzymskokatolicka Mb Różańcowej w Rybniku-Niedobczycach ul. Górnośląska 129, 44-270 Rybnik

Parafia Rzymskokatolicka Mb Wspomożenia Wiernych

Parafia Rzymskokatolicka Mb Wspomożycoelki Wiernych w Warszawie

Parafia Rzymskokatolicka Miłosierdzia Bożego w Niewiadomiu

Parafia Rzymskokatolicka Najświętszego Serca Pana Jezusa - Mysłowice

Parafia Rzymskokatolicka Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bieruniu Nowym

Parafia Rzymskokatolicka Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kochcicach, Diecezja Gliwicka

Parafia Rzymskokatolicka Najświętszego Zbawiciela i Wszystkich Świętych ul. Orła Białego 30 11-040 Dobre Miasto

Parafia Rzymskokatolicka Najświętszego Zbawiciela w Warszawie

Parafia Rzymskokatolicka Niepokalanego Serca Maryi w Kokoszycach

Parafia Rzymsko Katolicka Niepokalanego Serca Nmp w Książenicach

Parafia Rzymskokatolicka Niepokalanego Serca Nmp w Łaziskach Dolnych

Parafia Rzymskokatolicka Nmp Królowej Pokoju w Olzie

Parafia Rzymskokatolicka Nmp Królowej Świata w Knurowie -Szczygłowicach

Parafia Rzymsko Katolicka Pod Wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa 66-400 Gorzow Wlkp. ul. Chodkiewicza 20

Parafia Rzymskokatolicka Pod Wezwaniem Świętego Franciszka z Asyżu w Szczecinku, ulica Bukowa 85, 78 - 400 Szczecinek

Parafia Rzymsko-Katolicka Pod Wezwaniem Wszystkich Świętych w Chludowie

Parafia Rzymskokatolicka Podwyższenia Krzyża Świętego w Gostyni Śląskiej

Parafia Rzymskokatolicka Podwyższenia Krzyża Świętego w Wojnowicach

Parafia Rzymsko-Katolicka Podwyższenia Krzyża św. Wodzisław Śl.-Zawada, 44-373, ul. Paderewskiego 198

Parafia Rzymsko - Katolicka p.w Ducha Świętego w Tychach

Parafia Rzymskokatolicka p. w.imienia Maryi w Poznaniu

Parafia Rzymskokatolicka p.w.józefa w Połczynie-Zdroju

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Macierzyństwa Nmp w Benicach

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Matki Boskie Pośredniczki Wszelkich Łask Tychy-Urbanowice ul. Kościelna 30

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Matki Bożej Częstochowskiej, ul. Kościelna 54, 05-200 Wołomin

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Matki Bożej Jasnogórskiej w Bobrownikach K/łowicza

Parafia Rzymskokatolicka Pw. Matki Bożej Królowej Polski w Śmiechowie

Parafia Rzymsko Katolicka Pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy Piekary Śląskie -Kozłowa Góra

Parafia Rzymskokatolicka Pw. Matki Bożej Różańcowej w Świętochłowicach - Chropaczowie

Parafia Rzymskokatolicka p. w. Matki Bożej Różańcowej w Trzebini Koło Żywca ul. Kościelna 4 , 34-300 Żywiec

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Żarskiej Wsi

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Mb Częstochowskiej w Nowicy, Diecezja Elbląska

Parafia Rzymsko-Katolicka Pw. Mbn Pomocy w Hucie Mińskiej

Parafia Rzymskokatolicka Pw. Miłosierdzia Bożego We Wroniawach

Parafia Rzymskokatolicka Pw. Miłosierdzia Bożego w Ligocie Miliardowicach w Diecezji Bielsko - Żywieckiej

Parafia Rzymsko Katolicka p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Wilkanowie

Parafia Rzymskokatolicka Pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Koninie

Parafia Rzymsko Katolicka p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Rusocicach

Parafia Rzymskokatolicka Pw. Narodzenia Nmp w Białogardzie

Parafia Rzymskokatolicka Pw. Narodzenia Nmp w Tulcach

Parafia Rzymskokatolicka Pw. Narodzenia Nmp w Wietlinie

Parafia Rzymskokatolicka Pw. Narodzenia św. Jana Chrziciela w Gładyszowie

Parafia Rzymskokatolicka Pw. Narodznia Nmp w Jodłowniku

Parafia Rzymskokatolicka Pw. Nawiedzenia Nmp w Dopiewie

Parafia Rzymskokatolicka Pw. Nawiedzenia Nmp w Markowicach

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Nawiedzenia Nmp w Topolnie

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Niepokalanego Poczęcia Nmp

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Niepokalanego Poczęcia Nmp w Chojnowie

Parafia Rzymskokatolicka Pw. Niepokalanego Poczęcia Nmp w Kwakowie

Parafia Rzymskokatolicka Pw. Niepokalanego Poczęcia Nmp 72-221 Osina

Parafia Rzymskokatolicka Pw. Niepokalanego Serca Maryi w Kobyli Archidiecezja Katowicka

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Nmp Królowej Korony Polskiej w Lublewie Gdańskim

Parafia Rzymskokatolicka Pw. Nmp Wniebowziętej w Śremie

Parafia Rzymsko-Katolicka Pw. n.s.p.j. Biery, Diecezja Bielsko-Żywiecka

Parafia Rzymsko-Katolicka Pw. Odkupiciela Świata We Wrocławiu

Parafia Rzymsko - Katolicka Pw. Ofiarowania Pańskiego w Poznaniu

Parafia Rzymskokatolicka Pw. Opatrzności Bożej w Bielsku-Białej

Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Starej Wsi ul.ks. Wojtyłki 3 43-330 Stara Wieś

Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Żorach-Roju

Parafia Rzymskokatolicka Pw. Przemienienia Pańskiego w Mieszkowicach

Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Przemienienia Pańskiego w Odrowążku

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Śś. Cyryla i Metodego w Knurowie

Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Andrzeja Apostoła w Bielanach Wrocławskich

Parafia Rzymskokatolicka Pw.św.andrzeja Boboli w Poznaniu

Parafia Rzymsko-Katolicka Pw. św. Andrzeja 32-608 Osiek ul. Kościelna 13

Parafia Rzymskokatolicka Pw. św. Anny w Marynowach

Parafia Rzymskokatolicka Pw. św. Anny w Sokolicy

Parafia Rzymsko-Katolicka Pw.św Antoniego z Padwy - Mikołów Reta

Parafia Rzymskokatolicka Pw. Św Antoniego z Padwy w Orzeszu-Zgoniu

Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Ap. Piotra i Pawła w Wylatowie, Wylatowo 94, 88-300 Mogilno

Parafia Rzymskokatolicka Pw. św. Bartłomieja Apostoła w Objezierzu

Parafia Rzymskokatolicka Pw. św. Brata Alberta Chmilowskiego w Wojnowicach

Parafia Rzymskokatolicka Pw. św. Faustyny - 51-665 Wrocław, ul. Jackowskiego 40

Parafia Rzymskokatolicka Pw. Świętego Ducha w Moryniu

Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Świętego Walentego w Lipowcu

Parafia Rzymskokatolicka Pw. Świętych Stanisława i Bonifacego Bm, ul. h. Siemiradzkiego 9, 72-600 Świnoujście

Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Izydora, Jaroszowice 90, 34-100 Wadowice

Parafia Rzymsko-Katolicka Pw. św. Jadwigi Królowej

Parafia Rzymskokatolicka Pw. św. Jadwigi Królowej w Poznaniu

Parafia Rzymsko - Katolicka Pw. św. Jakuba Większego Apostoła Dłużyna Archidiecezja Poznańska

Parafia Rzymskokatolicka Pw. św. Jakuba Wk. Ap. w Poznaniu

Parafia Rzymskokatolicka Pw. św. Jana

Parafia Rzymskokatolicka Pw. św. Jana Chrzciciela w Chrzanowie-Kościelcu

Parafia Rzymskokatolicka Pw. św. Jana Chrzciciela w Cierpiszu

Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Jana Kantego w Malcu

Parafia Rzymskokatolicka Pw. św. Jana Pawła II w Lublinie

Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Jana Pawła II, w Piotrkowie Trybunalskim, ul. a. f. Modrzewskiego 8

Parafia Rzymskokatolicka Pw. św. Jana Sarkandra w Bełku

Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Józefa Robotnika w Elblągu

Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Józefa Rzemieślnika w Bydgoszczy

Parafia Rzymskokatolicka Pw. św. Józefa w Lublinie

Parafia Rzymskokatolicka Pw. św. Józefa w Zabrzu

Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Krzyża w Suminie

Parafia Rzymskokatolicka p.w.św.maksymiliana Kolbego w Szczerbicach

Parafia Rzymskokatolicka Pw.św. Maksymiliana Marii Kolbego w Barcinie

Parafia Rzymskokatolicka Pw. św. Marcina, ul. Portowa 20, 78-100 Kołobrzeg

Parafia Rzymskokatolicka Pw. św. Marii Magdaleny w Czarnkowie

Parafia Rzymsko-Katolicka p. w. św. Mateusza, Ogrodzona ul. Kościelna 2, 43-426 Dębowiec

Parafia Rzymskokatolicka Pw. św. Michała Archanioła w Dolsku

Parafia Rzymsko Katolicka Pw. św. Michała Archanioła,34-730 Mszana Dolna, Jana Pawła II 3

Parafia Rzymsko Katolicka p.w. św. Mikołaja w Brudzewie Kolskim

Parafia Rzymskokatolicka Pw. św.ojca Pio w Mrągowie Os.mazurskie 11-700 Mrągowo

Parafia Rzymskokatolicka Pw. św. Stanisława, Biskupa i Męczennika Żory

Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Wawrzyńca - Bielowicko

Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Wawrzyńca w Malawie

Parafia Rzymskokatolicka Pw. św. Wawrzyńca w Rogóźnie Diec. Lubelska

Parafia Rzymsko-Katolicka Pw. św. Wojciecha w Nasielsku

Parafia Rzymskokatolicka p.w św. Wojciecha w Rozłazinie

Parafia Rzymskokatolicka Pw Wniebowzięcia Nmp

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Wniebowzięcia Nmp w Łętowicach

Parafia Rzymsko-Katolicka Pw. Wniebowzięcia Nmp w Starych Babicach

Parafia Rzymskokatolicka Pw. Wniebowzięcia Nmp w Śniadowie

Parafia Rzymskokatolicka Pw. Wniebowzięcia Nmp w Toporzyku, Diec. Koszalińsko-Kołobrzeska

Parafia Rzymskokatolicka Pw Wniebowzięcia Nmp 44-207 Rybnik, ul. Kuźnicka 10

Parafia Rzymskokatolicka Pw. Wszystkich Świętych w Niechłodzie

Parafia Rzymskokatolicka Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Mysłowicach

Parafia Rzymskokatolicka Ścięcia św. Jana w Nowogrodzie

Parafia Rzymskokatolicka ś∑. Franciszka Z Asyżu W Warszawie Na Okęciu

Parafia Rzymskokatolicka św. Anny w Ustroniu

Parafia Rzymskokatolicka św. Antoniego w Katowicach - Dąbrówce Małej

Parafia Rzymskokatolicka św. Ap. Piotra i Pawła Świętochłowice

Parafia Rzymskokatolicka św. Barbary w Chorzowie

Parafia Rzymskokatolicka św. Bartłomieja w Zagórniku

Parafia Rzymskokatolicka św. Elżbiety Węgierskiej w Lubieszewie

Parafia Rzymskokatolicka św. Floriana Brwinów

Parafia Rzymskokatolicka Świetych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, Raszczyce

Parafia Rzymskokatolicka Świętego Józefa Robotnika

Parafia Rzymskokatolicka Świętego Michała Archanioła, ul Zamkowa 4, 43-178 Ornontowice

Parafia Rzymskokatolicka Świętej Rodziny w Piekarach Śląskich, 41-943 Piekary Śląskie, ul. Konstytucji 3-Go Maja 36

Parafia Rzymskokatolicka Świętej Trójcy

Parafia Rzymskokatolicka św. Ignacego Loyoli w Warszawie

Parafia Rzymsko-Katolicka św. Izydora Oracza, Wodzisław Śląski - Radlin Górny

Parafia Rzymskokatolicka św. Jacka Mysłowice - Morgi

Parafia Rzymskokatolicka św. Jadwigi Śląskiej w Katowicach - Szopienicach

Parafia Rzymskokatolicka św. Jana Chrzciciela Orzesze-Jaśkowice.

Parafia Rzymskokatolicka św. Jana Chrzciciela w Rembertowie

Parafia Rzymskokatolicka św. Jana Chrzciciela w Zielonce Pasłęckiej

Parafia Rzymskokatolicka Św Jana Ewangelisty w Kwidzynie

Parafia Rzymskokatolicka św. Jana Nepomucena w Rybniku

Parafia Rzymskokatolicka św. Jana Pawła II w Warszawie

Parafia Rzymskokatolicka św. Józefa Robotnika Tarnowskie Góry

Parafia Rzymskokatolicka św. Józefa Robotnika w Godowie

Parafia Rzymsko-Katolicka św. Józefa Robotnika w Janowicach

Parafia Rzymskokatolicka św. Katarzyny Aleksandryjskiej

Parafia Rzymskokatolicka św. Macieja w Andrychowie

Parafia Rzymskokatolicka św. Maksymiliana Kolbego w Warszawie

Parafia Rzymskokatolicka św. Maksymiliana Marii Kolbe w Kępkach

Parafia Rzymskokatolicka św. Maksymiliana Marii Kolbe w Tychach

Parafia Rzymskokatolicka św. Małgorzaty 44-295 Lyski ul. Rybnicka 4

Parafia Rzymsko-Katolicka św. Marcina w Ćwiklicach

Parafia Rzymskokatolicka św. Marcina w Ochabach (Diecezja Bielsko - Żywiecka)

Parafia Rzymskokatolicka św. Marii Magdaleny, ul. Wólczyńska 64, 01-908 Warszawa (Archidiecezja Warszawska)

Parafia Rzymskokatolicka św. Marii Magdaleny w Promnie ul. Warecka 8 . 26-803 Promna

Parafia Rzymsko Katolicka św. Marii Magdaleny w Wysokiej /młopolska/

Parafia Rzymskokatolicka św. Mateusza Ap.

Parafia Rzymskokatolicka św. Michała w Opolu

Parafia Rzymskokatolicka św. Mikołaja w Grójcu

Parafia Rzymskokatolicka św. Mikołaja w Warce

Parafia Rzymskokatolicka św. Mikołaja w Warszowicach

Parafia Rzymskokatolicka św. Pawła w Rudzie Śląskiej - Nowym Bytomiu

Parafia Rzymskokatolicka Św Rocha Jazgarzew ul Główna 2, 05-504 Piaseczno

Parafia Rzymskokatolicka św. Urbana, Papieża i Męczennika w Mikołowie

Parafia Rzymskokatolicka św. Urbana w Brzeszczach, 32-620 Brzeszcze, ul. Kościelna 2 (Diec. Bielsko-Żywiecka)

Parafia Rzymskokatolicka św. Urbana w Paniówkach

Parafia Rzymskokatolicka św. Wojciecha w Mikołowie, ul. Kardynała Wyszyńskiego 2

Parafia Rzymskokatolicka św. Zygmunta w Warszawie

Parafia Rzymskokatolicka Trójcy Przenajświętszej Palowice

Parafia Rzymsko-Katolicka w Koszarawie

Parafia Rzymsko-Katolicka Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Rokitno 23, 05 -870 Błonie

Parafia Rzymsko-Katolicka w Sławianowie Filia w Kleszczynie

Parafia Rzymskokatolicka Wszystkich Świętych

Parafia Rzymskokatolicka Wszystkich Świętych w Szerokiej

Parafia Rzymskokatolicka w Weryni Pw. św. Maksymiliana, Werynia 114, 36-100 Kolbuszowa

Parafia Rzymskokatolicka Zesłania Ducha Świętego w Warszawie

Parafia Rzymsko-Katolicka Znalezienia Krzyża Świętego w Wiśle

Parafia Sokoły

Parafia Sw. Anny i Sw.szczepana Barczewo

Parafia Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Rudzie Śląskiej

Parafia św. Andrzeja Boboli w Czechowicach-Dziedzicah

Parafia św. Andrzeja Boboli w Gdyni (Księża)

Parafia św. Anny i św. Joachima, Gogolin-Karłubiec, Diec. Opolska

Parafia św. Anny w Kiszewie

Parafia św. Anny, 05-500 Piaseczno, Plac Piłsudskiego 10

Parafia św. Antoniego w Chorzowie

Parafia św. Antoniego w Krywałdzie - Archidiecezja Katowicka

Parafia św. Antoniego w Szczecinie

Parafia św. Antoniego z Padwy

Parafia św. Antoniego z Padwy Katowice - Stare Panewniki

Parafia św. Antoniego , 44-361 Syrynia, ul. Powstańców Śląskich 46

Parafia św.apostołów Piotra i Pawła w Lędzinach

Parafia śW. Apostołów Szymona I Judy Tadeusza W Szymiszowie

Parafia św.ap. Piotra i Pawła 43-176 Gostyń

Parafia Św Augustyna

Parafia św. Barbary i św. Józefa - Jastrzębie-Zdrój

Parafia św. Barbary, 41-717 Ruda Śląska - Bykowina, ul. Górnośląska 31

Parafia św.barnaby w Warszawie

Parafia św.bartlomieja i św.jadwigi w Trzebnicy

Parafia św. Bartłomieja Apostoła Na Rybiu

Parafia św. Bartłomieja Apostoła Pogrzebień 44-285 - Kornowac

Parafia św. Bartłomieja Apostoła w Pawłowicach

Parafia św. Bartłomieja Lipowa

Parafia św. Bartłomieja w Hażlachu (Diecezja Bielsko-Żywiecka)

Parafia św. Bartłomieja w Jezioranach

Parafia św. Bartłomieja w Konine

Parafia św. Benedykta w Tychach

Parafia św. Brata Alberta

Parafia św. Brata Alberta Gdańsk Przymorze

Parafia św. Brata Alberta w Jastrzębiu Zdroju

Parafia św. Dominika i Klasztor Dominikanów w Szczecinie

Parafia ŚW. Doroty W Potworowie

Parafia św. Elżbiety w Cieszynie (Diecezja Bielsko-Żywiecka)

Parafia św. Floriana w Uniejowie - Ks. Andrzej Ziemieśkiewicz

Parafia św. Floriana, 34-300 Żywiec, ul. Browarna 3

Parafia św. Franciszka i św. Klary

Parafia Św Franciszka Salezego i Św Andrzeja Boboli 39-432 Gorzyce Tarnobrzeskie

Parafia św. Franciszka z Asyżu w Chorzowie Klimzowcu

Parafia św. Gertrudy i św. Michała Archanioła w Tarnobrzegu

Parafia Świętego Antoniego w Rybniku

Parafia Świętego Ducha Moryń

Parafia Świętego Floriana w Chorzowie

Parafia Świętego Józefa w Czerwionce

Parafia Świętego Krzyża w Srokowie

Parafia Świętego Krzyża w Warszawie

Parafia Świętego Krzyża w Zakopanem

Parafia Świętego Mikołaja Pstrążna

Parafia Świętego Wawrzyńca Rybnik- Ligocka Kuźnia

Parafia Świętej Rodziny

Parafia Świętej Rodziny w Poznaniu

Parafia Świętej Trójcy

Parafia Świętej Trójcy w Wólce Lubelskiej

Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Skrzynkach

Parafia św. Jacka Katowice

Parafia św. Jacka, Stanowice

Parafia św.jacka w Rydułtowach-Radoszowach

Parafia św. Jadwigi i św. Jakuba Ap. w Lusowie

Parafia św. Jadwigi w Tychach

Parafia św. Jakuba Ap. Szczyrk - Diecezja Bielsko- Żywiecka

Parafia św. Jana Chrzciciela

Parafia św. Jana Chrzciciela. Kaszów 26-806 Starabłotnica

Parafia św. Jana Chrzciciela Kraków - Diakonia Modlitwy: Ks. Proboszcz Jerzy Serwin, Piech Krystyna, Zofia i Eugeniusz Karpińscy, Stanisława Olkuśnik, Jolanta Kucała, Zofia Ogrodzińska, Wiktoria Czechowicz, Maria Suder, Maria Mierniczak, Stanisława Mika, Elżbieta Bauer, Maciej Łyko, Lucyna Wolska, Ewa Cnota, Wiesława Grabowska, Alicja Kaszuba, Ewa Guzik, Barbara Róg, Danuta Kiesiewicz, Elżbieta Grzybek, Zofia Rogula, Emilia Knot, Elżbieta Machalska, Bożena Wójcik, Elżbieta Anioł, Teresa Porada, Bogumiła i Marian Błońscy, Józef Tabor, Maria Świder, Maria i Jan Tuleja, Jadwiga Rzychała, Genowefa Bodzioch, Stanisława Kończyńska, Karolina Mroczek

Parafia św. Jana Chrzciciela Orzesze-Jaśkowice

Parafia św. Jana Chrzciciela Pawłowice Śl.

Parafia św. Jana Chrzciciela, ul. Kopernika 5, 43-100 Tychy

Parafia śW. Jana Chrzciciela W Będzinie

Parafia śW. Jana Chrzciciela W Józefowie Michalinie

Parafia św. Jana Chrzciciela w Sułkowicach - Bolęcinie, Diecezja Bielsko-Żywiecka

Parafia św. Jana Kantego w Poznaniu

Parafia św. Jana Xxiii Wkomornikach

Parafia św. Jerzego Rydułtowy

Parafia św. Jerzego w Mszanie

Parafia św. Jerzego w Puńcowie (Diecezja Bielsko-Żywiecka)

Parafia św. Józefa

Parafia św. Józefa Oblubieńca Nmp w Pruszkowie

Parafia św. Józefa Robotnika

Parafia św. Józefa Robotnika Katowice - Józefowiec

Parafia św. Józefa Robotnika Żory-Osiny

Parafia św. Józefa w Bielsku-Białym

Parafia św. Józefa w Gdańsku Przymorzu

Parafia św. Józefa w Piekarach Śląskich

Parafia św. Karola Boromeusza, Kościan, Arch. Poznańska

Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej , ul. Kościelna 1, 34 - 400 Nowy Targ

Parafia św. Katarzyny, Pielgrzymowice

Parafia św. Klemensa w Lędzinach i Parafia Mb Różańcowej w Lędzinach

Parafia św. Krzysztofa w Tychach

Parafia św. Macieja Apostoła w Bielanach

Parafia św. Maksymiliana

Parafia św. Maksymiliana Kolbego ul. Droga Męczenników Majdanka 27 20-325 Lublin

Parafia św. Maksymiliana Kolbego w Bramkach, Bramki ul. Kościelna 7, 05-870 Błonie

Parafia św. Maksymiliana Kolbe w Czechowicach-Dziedzicach

Parafia św. Maksymiliana Męczennika w Oświęcimiu

Parafia św. Maksymiliana w Oświęcimiu - Księża

Parafia św. Małgorzaty Bielsko - Biała Kamienica ( Diecezja Bielsko - Żywiecka )

Parafia św. Marcina w Porębie Żegoty

Parafia św. Marcina 43-332 Pisarzowice, ul. Bielska 63

Parafia św. Marii Magdaleny Pl. Kościelny 1 89-641 Nowa Cerkiew

Parafia św.marii Magdaleny w Cieszynie

Parafia św. Marii Magdaleny w Lubomi

Parafia św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach.

Parafia św. Marii Magdaleny - Wodzisław Śląski - Radlin 2

Parafia św. Marii Magdaleny w Poroninie

Parafia Św Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

Parafia św. Mateusza i Macieja w Raciborzu-Brzeziu N/odrą

Parafia św. Michała Archanioła i Bł. Ks. Bronisława Markiewicza w Toruniu

Parafia św. Michała Archanioła Jeżów Sudecki

Parafia św. Michała Archanioła w Łękawicy

Parafia św. Michała Archanioła w Piastowie

Parafia św. Michała Archanioła w Poznaniu

Parafia św. Michała Archanioła w Rzeszowie

Parafia św. Michała Archanioła w Siemianowicach Śląskich

Parafia św. Michała Arch. i Bł. Bronisława Markiewicza

Parafia św. Michała w Katowicach

Parafia św.mikołaja Biskupa w Gostyczynie

Parafia św. Mikołaja w Borowej Wsi

Parafia św. Mikołaja w Mikołowie - Bujakowie

Parafia św. Mikołaja w Pogrodziu

Parafia św. Ojca Pio 02-886 Warszawa Rybałtów 25

Parafia św. Pawła Apostoła w Rudzie Śląskiej Nowy Bytom

Parafia św. Pawła Apostoła Zduńska Wola (Parafialny Zespół Caritas)

Parafia św. Pierwszych Męczenników Polski w Częstochowie

Parafia św. Piotra i Pawła w Orzeszu-Woszczycach

Parafia św. Piotra i Pawła w Piekarach Śląskich - Kamieniu

Parafia św. Piotra i Pawła w Skoczowie

Parafia św. Piusa x - Ruda Śląska

Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Marklowicach

Parafia św. Stanisława Biskupa w Kobylinie

Parafia św. Stanisława Bm w Kramsku i Księża z Dekanatu Konińskiego II

Parafia św. Stanisława Bm w Sobikowie

Parafia św. Stanisława Kostki, Kraków ul. Konfederacka 6 - Kręgi Rodzin

Parafia św. Stanisława w Andrychowie

Parafia św. Teresy Od Dzieciatka Jezus w Rybniku Chwałowicach

Parafia św. Urbana

Parafia św. Urbana w Woli k. Pszczyny

Parafia św. Urszuli w Gwizdanowie.

Parafia św. Wawrzyńca w Chorzowie

Parafia św. Wincentego Pallottiego w Łodzi

Parafia św. Wojciecha Jeleśnia

Parafia św. Wojciecha, ul. św. Wojciecha 48, 41-922 Radzionków

Parafia św. Wojciecha w Broniewie

Parafia Trójcy Przenajświętszej w Bielsku-Białej

Parafia Trójcy Przenajświętszej w Chełmie Śląskim

Parafia Trójcy Przenajświętszej w Piekarach Śląskich - Szarleju

Parafia Trójcy Świętej - Kościerzyna

Parafia Trójcy Świętej w Elblągu

Parafia Wieprz Koło Żywca Pod Wezwaniem Niepokalanego Serca n.m.p

Parafia Wierzbięcin p.w. Nipokalanego Poczęcia Nmp

Parafia Wniebowstąpienia Pańskiego

Parafia Wniebowzięcia Najświętrzej Maryi Panny w Kurzelowie

Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Studzionce

Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wodzisławiu Śląskim

Parafia Wniebowzięcia n.m.p Michałowice - Opacz

Parafia Wniebowzięcia Nmp w Bagnie

Parafia Wniebowzięcia Nmp w Przyłękach

Parafia Wniebowzięcia Nmp w Wiśle (Diecezja Bielsko-Żywiecka)

Parafia Wszystkich Świętych w Kołacinku

Parafia Wszystkich Świętych w Wieprzu Koło Andrychowa (Diecezja Bielsko-Żywiecka)

Parafia Zesłania Ducha Świętego Sopot 81-862 ul. Kujawska 50/52

Parafia Zmartwychwstania Pańskiego w Warszawie

Parafia Znalezienia św. Krzyża w Skoczowie

Parfianowicz Krzysztof

Parfieniuk Tomasz

Par. Pw. Świętego Krzyża

Parteka Anna

Partyka Jarosław

Partyka Magdalena i Jacek

Paryl Zenona

Pasek Ewelina

Pasieka Bożena i Marcin

Pasławski Krzysztof

Passion & Mercy Community

Pasternak-Winiarscy Adam i Anna

Pastuszka Aleksandra

Paszek Andrzej

Paszek Jarosław

Paszek M. I M.

Paszkiewicz Małgorzata

Paszkowska Teresa

Paś Adam Alicja

Paś Daniel

Paśnik Joanna i Piotr

Patejuk Krzysztof

Patelka Agnieszka

Patoleta Bogusław St.

Pauter Maria I Kazimierz

Pawełczyk Adam

Pawełczyk Magdalena

Pawełczyk Marcin

Pawlińska Magdalena

Pawlik Maciej

Pawlik Monika

Pawlikowska Grażyna

Pawlowicz Hanna

Pawlus Katarzyna

Pawłowska Barbara

Pawłowska Iwona

Pawłowska Maria

Paxer Jolanta i Grzegorz Prusinowscy

Pazdan Mariusz

Pazdur Małgorzata

Paździor Marcin i Katarzyna

Pażdziorko Wojciech

Pączek Jerzy

Pebit Piotr Wotzka

Pecura Roman

Pelczar Janina

Pełczyńska Beata

Perczyński Paweł

Peregrym Aleksandra

Per-La Sp. z o.o.

Perliński Przemysław

Perlkowska Maria

Perzan n Gertruda i Władysław

Perz Sylwia

Pękala Jolanta i Rafał

P&f Wartacz Phu Paweł Wartacz

p.h.u. Andmak Serwis Andrzej Mąkosa

Phu Greek

Phu Makej Maciej Szczygiecki

Piątek Agnieszka

Piątkowska Monika

Pieńkowski Szymon

Piechocki Janusz

Piechowicz Maria

Piecuch Pawel

Pieczonka Elżbieta i Zbigniew

Pieczonka Marta

Pieczykolan Edyta

Piekarz Renata

Pieklarz Danuta

Piekorz Bernadeta i Leszek

Pieniążek Józef

Pierzchała Mariola

Pieter Sandra

Pietraszko Tomasz

Pietrowicz Witold

Pietruska-Pałuba Katarzyna

Pietrych Krzysztof i Katarzyna

Pietrzak Anna i Tomasz

Pietrzak Dorota

Pietrzak Mariola

Pietrzykowska Katarzyna

Pięta Liliana

Piklikiewicz Mariusz

Pikuła Katarzyna

Pikuła Leon

Pikus Dariusz

Pilas Martyna

Pilawa Piotr

Piłka Marianna

Pionnier Agata

Pionnier Agata i Marcin

Piosik Dagmara i Marek

Pioskowik Krystyna

Piotrowicz Aleksander

Piotrowicz Grazyna

Piotrowska Izabela

Piotrowska Maria

Piotrowska Patrycja

Piotr Serafin Maria i

Piórkowska Weronika

Pisarczuk Adam

Piskorska Małgorzata

Piszczałka Kazimierz

Piwko Agnieszka i Bogdan

Pleskot Halina

Pluta Krzysztof

Płachta Dorota i Zbigniew

Płonka Elzbieta

Płoska Renata

Płoskoń Piotr

Płoszajscy Grażyna i Grzegorz

Płowiecki Emil

Poborska-Młynarska Katarzyna

Pobudko Maria i Wiesław

Pochcioł Lidia i Bogdan

Pochroń Elżbieta

Podsiadło Daria i Bartosz

Podwyższenia Krzyża św. Katowice Brynów

Pogoda Ryszard

Pogodzińscy Agata i Arkadiusz

Pokorny y Elżbieta i Bartłomiej

Pokorski Roman

Polańska Maria

Polak Iwona

Polak Marek

Polak Stanisław

Polasik Zofia i Tadeusz

Polek Janusz

Polit Aneta

Polok Tomasz i Katarzyna

Polska Misja Katolicka Peterborough

Polska Misja Katolicka w Göteborgu

Polska Parafia w Bedford, Uk

Polska Prowincja Zakonu św. Augustyna (Augustianie)

Polska Unga Katolikier i Göteborg

Połajdowicz Witold

Pomykoł Mateusz i Kinga

Ponikiewska Joanna

Ponikiewski Józef

Popanda Janusz

Popaszkiewicz Marta I ŁUkasz

Popek Grzegorz i Agata

Pope Martyna

Popławska Krystyna

Poprawa Patryk

Poradowski Witold

Poradzisz Maria i Jan

Porcjunkula - Franciszkańska Wspólnota w Poznaniu

Poręba Grzegorz

Poręba Robert

Porwisz Tomasz

Potapczuk Barbara i Jarosław

Potera Jozef i Cecylia

Potkański Tomasz

Potocka-Brygier Katarzyna

Potoczek Paweł

Potoczny Stefania

Potyrało Łukasz

Powązka Michał

Powązka Rafał

Poznańska Grupa Rodzin Focolarie

Pph Kamir Kazimierz Piątkowski

Pphu Pol-Instal Spółka z o.o.

Pp Logic Paweł Przybylski

p.p.u.h. \"Neptun\" Sp. z o.o.

Pracownia Dialogu. Specjalistycza Poradnia Psychologiczna

Pracownia Grafiki i Animacji Komputerowej Pixelage Rafał Pietrzak

Pracownicy Caritas Diecezji Świdnickiej

Pracownicy Instytutu Immunologii i Terapii Doświadczalnej Pan Im. Ludwika Hirszfelda

Pracownicy Pg-Projekt Wrocław

Pracownicy Szkoły Podstawowej Nr21 w Jastrzębiu-Zdroju

Pracownicy Techniplast

Pracownicy Urzędu Miasta Siemiatycze

Praktyka Lekarzy Rodzinnych - Krasny Staw

Prałat Helena Krzysztof

Prasałek Maria

Procki Wiesław

Proczek Małgorzata

Proczek Mariusz

Prodream, Jan Rapacki

Proinwestycja

Prokop Anna i Artur

Prokopowicz Ewa

Prokura Misyjna

Promińska Mirosława

Protim Paweł Fryc

Providus Krzysztof Śledź Doradztwo Finansowo-Ubezpieczeniowe

Prowincja Polska Zgromadzenia Księży Marianów Pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

Prowincja Warszawska Redemptorystów

Prucnal Liliana i Tomek

Pruszczyk Anna i Piotr z Rodziną

Pruszkowska Agnieszka

Prywatne Katolickie Stowarzyszenie Wiernych Śś. Apostołów Piotra i Pawła We Wrocławiu

Prywatny Gabinet Stomatologiczny Marta Polaczek

Przeciszewski Jacek

Przedsiębiorstwo Budowlano Montażowe Sp Zo.o.

Przedsiębiorstwo Budownictwa Lądowego Bartłomiej Szymanek

Przedsiębiorstwo Comal Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Lewn s.c. 26-600 Radom ul. Zbrowskiego 32

Przedszkole Sióstr Felicjanek Im. św. Franciszka z Asyżu

Przemek Cięciwa

Przemyłska Krystyna

Przepióra Katarzyna i Piotr

Prześlakiewicz Klaudia

Przeworowski Dariusz

Przewoźni Barbara i Tomasz

Przybyl Krzysztof Barbara

Przybylla Martina

Przybylska Edyta

Przybylska Magdalena

Przybyła Renata

Przybyła Witold i Ewa

Przybyłek Anna, Stefan

Przybył Krzysztof Barbara

Przybył Maria

Przybysz z Władysława

Przychodnia Lekarska Sanus

Przychodnia Weterynaryjna As, Arkadiusz Wątroba

Przyjaciele e Ze Świnoujścia, Poznania i Szczecina

Przyjaciele Lotto z Łodzi

Przyjaciele Paweł Żurek i

Przystupa Andrzej

Przyślewicz Kinga

Przyślewicz Magdalena i Maciej

Ptasik Wiesław i Janina

Ptaszek Agata

Ptaś Janusz i Jolanta

Ptg It Sp. z o.o.

Publiczne Gimnazjum Siostr Salezjanek Im. św. Dominika Savio , Os. Jagiellońskie 17, Kraków

Pudełek Zbigniew

Puk Mirosław

Puła Dorota i Jan

Puławski Jarosław

Purcelewscy Krzysztof i Ewelina

Purgał Wojciech

Pustelnia Braci Mniejszych Kapucynów

Puzio Stanisław

Pw Laskopol Limanowa

Pw. Maryji Królowej w Poznaniu

Pydyn n Bogusława i Jarosław

Pyka Krzysztof

Pysiak Agata i Marcin

Pyska a Władysław

Pyta Adam

Pytel Artur

Pytel Wojciech

Pzc Parafii Pw. Matki Bożej Od Wykupu Niewolników w Okonku

Pzc Przy Parafii św. Urszuli w Lichnowach

R

Rachwał-Adamczyk Aneta

Racławice Parafia Narodzenianmp

Rada Miasta Pszów

Rada Parafialna Kościoła Pw. Najświetszych Imion Jezusa i Marii w Katowicach

Rada Rycerzy Kolumba Nr 15759 Im. św. o. Pio w Stalowej Woli

Rada Rycerzy Kolumba Nr 16719 Przy Parafii Bł. e. Bojanowskiego, Warszawa-Ursynów

Rada Zakonu Rycerzy Kolumba Im. Matki Bożej Głogowskiej Przy Par. Pw. Świętej Trójcy w Głogowie Młp.

Radke Łukasz

Radni Gminy Gizałki (Koordynator - Zbigniew Bachorski)

Radomska Joanna Maria

Radzikowska Agnieszka

Rafa Elżbieta

Rafał

Raff Tomasz

Raj Andrzej

Rajch Rafał

Rajczykowska Lucyna

Rajda a Paweł i Łucja

Rajda Jan

Rajkumar Jayakishore

Rajska Ewa

Rajski Artur

Rakoczy Małgorzata

Ramian Stanisław

Raniszewska Ewa

Rapacz-Chrząszcz Józefa

Rapacz Renata

Rapa Mariusz

Rapiej Aleksandra

Ratajczak Małgorzata

Ratajczakowie Elzbieta i Stanislaw

Razowska-Jaworek Lidia

Reńscy Ewa i Andrzej

Referat Misji Zagranicznych - Zgromadzenie Księży Misjonarzy Saletynów

Regent Andrzej

Regmunt Vel Sobieszczański Robert

Reguła Iwona

Reinhardt Robert

Rekowscy Jadwiga i Mateusz

Rektorat Rzymskokatolicki Pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Żdżarach

Rembisz Arkadiusz

Remiszewicz Agnieszka

Reszelscy Piotr i Olga

Revo Cosmetics Marcin Szczęsny

Rita Rożałowska Klub Tygodnika Powszechnego Gliwice

Rita Szałek

Robak Sławomir

Rodzina a Kołodziejków

Rodzina a Nowaków i Stokfiszów

Rodzina Bieleckich

Rodzina Bil

Rodzina Bitków z Opola

Rodzina Bł.edmunda Bojanowskiego, Szewna

Rodzina Bł. Edmunda Bojanowskiego w Siedlcach

Rodzina Bł. Edmunda Bojanowskiego, 39-200 Dębica, ul. Bojanowskiego 8

Rodzina Borkowskich

Rodzina Dardzińskich

Rodzina Dobrzyńskich

Rodzina Dowejko

Rodzina Drobieckich z Góry Kalwarii

Rodzina Dzik

Rodzina Filipków

Rodzina Godlewskich

Rodzina Grochal

Rodzina Jańskich

Rodzina Jakubowskich

Rodzina Jastrzembski i Majnusz

Rodzina Kniat: Magdalena, Piotr, Piotrek i Tymek

Rodzina Lenkiewiczów z Warszawy

Rodzina Libront, Karol Dziewior, Kinga i Dawid Wlodarscy

Rodzina na Gołatów, Masiaków i Chwojnickich

Rodzina Olszewskich

Rodzina Pałka

Rodzina Pater

Rodzina Pawłowskich

Rodzina Porowskich

Rodzina Przybylskich z Kostrzyna Nad Odrą

Rodzina Serca Miłości Ukrzyżowanej w Ag

Rodzina Sęk Paulina i Karol

Rodzina Szczepaniak

Rodzina Święcickich

Rodzina Waluś

Rodzina Wasielewskich

Rodzina Zakroczymskich

Rodzina Zalewskich

Rodzina z Żywca

Rodziny Domowego Kościoła Parafia św. Jerzego w Biłgoraju

Rodziny ny Grzymisławskich, Chudzickich, Strzyżów i Steckich

Rodziny Parafii Matki Bożej Fatimskiej w Odolionie

Rodziny Strażników Eucharystii z Parafii św. Jana Chrzciciela i św. Szczepana w Choroszczy

Rodziny ziny Kołodziejczyków, Łuszczyńskich i Salów

Rogiewicz Dorota

Rogowscy Elżbieta I Piotr

Roguscy Maria i Jerzy

Rohrig Lidia i Ireneusz

Rojek Jolanta

Romańscy Jadwiga i Maciej

Romanek Krzysztof

Rosinski Tadeusz

Rosłoń Grzegorz

Rossa Grażyna i Marcin

Roszkowska Emilia

Rościszewski Stanisław

Roś Wojciech

Rottau Edward

Rozbicka Marta

Rozwadowscy

Rożek Przemysław

Roże Różańcowe Przy Parafii św. Antoniego z Padwy w Zakopanem.

Rówińska Agnieszka

Różańska-Sokołowska Ewa

Różaniec Rodziców Przy Parafii Jezusa Miłosiernego w Brodnicy

Róże Różańcowe Parafii św. Jadwigi Śląskiej w Tychach

Róże Żywego Różańca Przy Parafii Świętego Maksymiliana w Warszawie

Róże Żywego Różańca Przy Parafii św.stanisława w Kielcach

Różowski Tomasz

Ruch Duchowości Małżeńskiej Equipes Notre-Dame

Ruch Rodzin Nazaretański Archidiecezja Warszawska

Rucińska Magdalena

Rucikowska

Rudnik Michał

Rudny Dobrosław

Rudzinska Lucyna

Rugowska Ludmiła

Ruks Paweł

Ruman Szymon

Rusakiewicz Anna i Marek

Rusiecki Jacek

Rusnarczykowie Ewa i Józef

Russ Maria

Rutkiewicz Krystyna

Rutkowski Maciej

Rybaccy Aleksandra i Zbigniew

Ryba Jan

Rybak Leokadia

Rybicka Danuta

Rybitwa Katarzyna

Rybitwa Teresa

Rybnicka Inicjatywa Rodzin

Rybska Wanda

Rycerze Kolumba Przy Parafii Matki Bożej Królowej Polski

Rycerze Kolumba Rada 16964 Chojnice Parafia Mbkp Chojnice

Rychtelski Andrzej

Rydzewska a Halina,Okomska Cecylia ,Genowefa Rydzewska,Bożena Kamińska

Rydzkowska Małgorzata

Rydz Monika i Włodzimierz

Ryszka Wioletta Adam Maks

Ryś Ireneusz

Rzeczkowski Łukasz

Rzeczpospolita

Rzepniewska Aleksandra

Rzepniewska Małgorzata

Rzeppa Helena

Rzeszowskie Zakłady Ortopedyczne Ewa Grela

Rzewnicka Alina

Rzewuska Agata

Rzeźnictwo i Handel - Kapecki Sp. j

Rzońca Hanna i Karol

Rzymskokatolicka Parafia Bł. Karoliny 43-100 Tychy ul Ks Tischnera 50

Rzymskokatolicka Parafia Ducha Świętego w Wodzisławiu Śląskim

Rzymskokatolicka Parafia Imienia Maryi w Radostowicach

Rzymskokatolicka Parafia Krzyża Świętego w Siemianowicach Śląskich

Rzymskokatolicka Parafia Matki Boskiej Bolesnej w Mysłowicach-Brzęczkowicach

Rzymskokatolicka Parafia Matki Bożej Fatimskiej w Katowicach-Piotrowicach

Rzymskokatolicka Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Rzymskokatolicka Parafia Matki Bożej Różańcowej w Katowicach - Zadolu

Rzymskokatolicka Parafia Matki Bożej Szkaplerznej Imielin ul. Imielinska 89

Rzymsko Katolicka Parafia m.b. Różańcowej, 41-700 Ruda Śląska, ul. Kościelna 12

Rzymskokatolicka Parafia Mb Szkaplerznej i św. Piusa x w Jejkowicach

Rzymskokatolicka Parafia Mb Wszechpośredniczki Łask i św. Antoniego

Rzymskokatolicka Parafia Miłosierdzia Bożego Pszczyna

Rzymskokatolicka Parafia Miłosierdzia Bożego w Tychach, 43-100 Tychy, ul. Andersa 25

Rzymskokatolicka Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

Rzymskokatolicka Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Świętochłowicach-Piaśnikach

Rzymskokatolicka Parafia Najświętszej Maryi Panny Krlowej Rodzin w Jankowicach

Rzymskokatolicka Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, Pieczyska 23 05-651 Drwalew

Rzymskokatolicka Parafia Narodzenia św. Jana Chrzciciela

Rzymskokatolicka Parafia Nawiedzenia Nmp

Rzymskokatolicka Parafia Nawiedzenia n.m.p. w Bielsku-Białej ul.wyzwolenia 336

Rzymskokatolicka Parafia Nawiedzenie Nmp

Rzymskokatolicka Parafia Niepokalanego Serca Maryi w Radlinie-Głożynach

Rzymskokatolicka Parafia Niepokalanego Serca Nmp w Żorach Rowniu

Rzymskokatolicka Parafia Nmp Królowej Polski

Rzymskokatolicka Parafia Nmp Matki Kościoła w Jastrzębiu-Zdroju

Rzymskokatolicka Parafia Nspj w Piasku K/pszczyny

Rzymskokatolicka Parafia Opatrzności Bożej w Gaszowicach

Rzymskokatolicka Parafia Opatrzności Bożej w Jaworzu

Rzymskokatolicka Parafia Pod Wezwaniem św. Jakuba Apostoła

Rzymskokatolicka Parafia Podwyższenia Krzyża Świetego

Rzymskokatolicka Parafia Podwyższenia Krzyża św. i Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Katowicach

Rzymskokatolicka Parafia p.w. Ducha Świętego w Rudzie Śląskiej Czarny Las

Rzymskokatolicka Parafia Pw Ducha Świętego w Szczecinku

Rzymskokatolicka Parafia p.w. Ducha św. w Siemianowicach - Bytkowie ul. Węglowa 7a, 41-106 Siemianowice Śląskie

Rzymskokatolicka Parafia Pw. Matki Boskiej Częstochowskiej Wodzisław Sląski - Wilchwy ul. o. m. m. Kolbego 16 44-304 Wodzisław Sląski

Rzymskokatolicka Parafia Pw. Matki Bożej Fatimskiej, ul. Mały Płaszów 11, 30-720 Kraków

Rzymskokatolicka Parafia Pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Tymbarku

Rzymskokatolicka Parafia p. w. Nspj w Rudzie Śląskiej Bykowinie

Rzymskokatolicka Parafia Pw. św. Ap. Mateusza i Macieja w Raciborzu-Brzeziu

Rzymskokatolicka Parafia Pw. św. Barbary, 43-310 Bielsko-Biała, ul. Cyprysowa 25

Rzymskokatolicka Parafia Pw św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Jastrzębiu Zdroju

Rzymskokatolicka Parafia Pw. św. Mateusza w Różynce i Pw. św. Jakuba w Kwiecewie

Rzymskokatolicka Parafia Pw. św. Mikołaja w Wilczy, 44-189 Wilcza, ul. Karola Miarki 121

Rzymskokatolicka Parafia Pw. św. m.m. Kolbe w Rudziczce

Rzymskokatolicka Parafia Serca Maryi w Barcianach

Rzymskokatolicka Parafia św. Andrzeja Apostoła Kadłub 1; 98-300 Wieluń

Rzymskokatolicka Parafia św. Andrzeja Boboli

Rzymskokatolicka Parafia św. Anioła Stróża w Gorzycach

Rzymskokatolicka Parafia św. Anny, Świerklany

Rzymskokatolicka Parafia św. Bartłomieja Apostoła w Porębie Wielkiej, 32-600 Oświęcim

Rzymskokatolicka Parafia św. Herberta

Rzymskokatolicka Parafia Świętej Trójcy w Wiśle Wielkiej

Rzymskokatolicka Parafia św. Jadwigi Śląskiej w Kraskowie

Rzymskokatolicka Parafia św. Jana Nepomucena Bytom Łagiewniki

Rzymskokatolicka Parafia św. Jana Nepomucena, ul. Powstańców Śl. 1, 44-178 Przyszowice

Rzymskokatolicka Parafia św. Jana Sarkandra Siemianowice Śl. Bańgow

Rzymskokatolicka Parafia św. Jana Sarkandra w Rybniku - Paruszowcu

Rzymsko Katolicka Parafia św. Jerzego w Cieszynie

Rzymskokatolicka Parafia św. Józefa Oblubieńca Nmp w Konstancinie-Jeziornie

Rzymskokatolicka Parafia św. Józefa Robotnika ul. Mikusińskiego 8 40-146 Katowice-Józefowiec

Rzymskokatolicka Parafia św. Józefa Robotnika w Czarkowie

Rzymskokatolicka Parafia św. Józefa w Chorzowie

Rzymskokatolicka Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego w Porębie i Rzymskokatolicka Parafia Nmp Królowej Polski w Kobielicach

Rzymskokatolicka Parafia św. Marcina w Lesznej Górnej

Rzymskokatolicka Parafia św. Marii Magdaleny, Ruda Śląska, ul. Kokota 152

Rzymskokatolicka Parafia św. Marii Magdaleny w Chorzowie Starym

Rzymskokatolicka Parafia św. Michała Archanioła, ul. Wyzwolenia 39, 44-348 Skrzyszów

Rzymskokatolicka Parafia św. Stanisława Bm w Rabie Wyżnej

Rzymskokatolicka Parafia Św, Stanisława Kosti w Karolewie

Rzymskokatolicka Parafia św. Szczepana w Koźlu Archidiecezja Łódzka

Rzymskokatolicka Parafia św. Wawrzyńca i św. Antoniego, Ruda Śląska, ul. Czajkowskiego 16

Rzymskokatolicka Parafia św. Wawrzyńca w Warszawie

Rzymskokatolicka Parafia św. Zygmunta w Płocku Katedra

Rzymsko-Katolicka Parafia Trójcy Przenajświetszej w Katowicach Kostuchnie

Rzymskokatolicka Parafia Trójcy Przenajświętszej, Kaszewice 45, 97-415 Kluki

Rzymskokatolicka Parafia Trójcy Przenajświętszej w Rybniku - Popielowie i Radziejowie

Rzymskokatolicka Parafia Wniebowzięcia n.m.p. w Chorzowie Batorym

Rzymskokatolicka Parafia Wniebowzięcia Nmp w Czuchowie

Rzymskokatolicka Parafia Wniebowzięcia Nmp We Fromborku

Rzymskokatolicka Parafia Wszystkich Świętych w Pszczynie

S

Sabatura Agnieszka

Sadecki Marian Klaudia

Sadowska Ilona

Sady Ewa

Sajdak Miroslaw

Sajdok Bożena i Tomasz

Sala Paweł i Anna

Saloner.pl

Salutis Sp.zo.o.

Sałasiński Tomasz

Samborscy Beata Grzegorz

Sanecki Artur

Sanktuarium Matki Bożej Chełmskiej Parafia Narodzenia Nmp w Chełmie

Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Poznaniu

Sanktuarium św. Jakuba Ap. w Lęborku i Franciszkanie

Sanktuarium św. Jana Pawła II

Sarana Sp. z o.o.

Sar Jan

Sarnowski Maciej

Sarzyńska Maria

Sasuła Teresa i Andrzej

Sawczuk Anna i Sylweriusz

Sawiccy Krzysztof i Grażyna

Sawicka Beata

Sawicki Jacek

Sawicki Leszek

Sawicz Bożena

Schatton-Lubos Alicja

Schittek Justyna

Schmidt Adam, Schmidt Urszula

Schmidt Marcin

Schola \"Pokój i Dobro\" z Parafii Michałowice-Opacz

Schroeder Andrzej

Sebastiański Józef

Seger Jarosław

Seguridad Spółka z o.o.

Sekula Andrzej

Sekular Beata

Sekuła Dariusz, Sekuła Agnieszka

Semczuk Katarzyna

Semeniuk Przemysław

Senderek Jolanta i Tadeusz

Sendorek Bożena i Jerzy

Sensulab Jakub Placha

Sepetliewa Dorota

Seregiet Mirosław

Serkowska Elżbieta

Serwach Alina

Seweryn

Sękowski Leszek

Sękowski Stefan

Sibirnaja Maria

Siciarz Aleksandra

Sidor Witosław

Siechowicz Arkadiusz

Siedlaczek Mariola

Siejda Leszek

Sielicki Dariusz

Sielicki Jan

Sielska Hanna

Sielski Andrzej

Siemińska Ewa

Siemieniako Wanda i Stanisław

Sienko Kinga

Sieprawska Anna

Sikora Dorota

Sikora Teresa

Sikorska Beata

Sikorski Piotr

Sionek Anna

Sionek Marek i Członkowie Męskiego Plutonu Różańca Parafia Nsm Radlin-Głożyny

Siostry Boromeuszki Katowice - Szopienice

Siostry Boromeuszki - Mikołów

Siostry Franciszkanki Od Pokuty i Miłości Chrześcijańskiej

Siostry Nazaretanki, Wrocław

Siostry Salezjanki

Siostry Salezjanki i Wspólnota Wychowawcza z Garbowa Oło Lublina

Siostry Salezjanki Tarnowskie Góry - Stowarzyszenie Vides

Siostry Salezjanki Wisła

Siostry Służebniczki Chrzanów Parafia Mb. Różńcowej i św. Jana Chrzciciela

Siostry Służebniczki Nmp Spytkowice

Siostry Służebniczki - Rudawa

Siostry Służebniczki Starowiejskie

Siostry Służebniczki - Tylicz

Siostry Służebniczki Wola Rzędzińska

Siostry Służebniczki z Chrzanowa i Krakowa

Siostry Służki Nmp Niepokalanej z Mariówki

Siostry św. Józefa

Sióstry Służebniczki Nmpnp w Zgorzelcu

Sitarz Małgorzata

Siuciak Mieczysław

Siwek Dawid

Siwiński Tomasz

Skiba Adam

Skiba Elżbieta i Jacek

Skiba Ks. Piotr

Skiepko Agnieszka i Jarosław

Sklep Obuwniczy

Skłodowska Ewa

Skomorowscy Małgorzata i Lech

Skompscy Magdalena i Stanisław

Skorek Teresa

Skorupa Robert

Skorupa Sławomir i Urszula

Skowrońska Marta

Skowroński Sebastian

Skowronek Dominik

Skowron Filip

Skrendo Agnieszka

Skroban Magdalena

Skrobisz Anna

Skrzyńscy Kasia i Jakub

Skrzypczak Ryszard Walenty Ks.

Skrzypek Grzegorz i Marta

Skrzypińska Dagmara

Skubisz Paweł

Skucińska Anna

Skuza Lidia

Skuza Małgorzata i Marcin

Skwara Jacek

Skwara Janusz

Skwarczyński Andrzej

Slawomr Cisel

Slowik

Słaboń Małgorzata

Słaby Anna

Słaby Beata

Sładek) Michał Soja + Ekipa (Rodzina Szerbowskich, Kozłowskich, Sołtysików, Mikłaszów, Ks. Dawid

Słoniowska Bogumiła

Słowiński Jan i Elżbieta

Słupek Karolina i Marcin

Słupski Mirosław

Smagacz Antonina i Dariusz

Smart Apps Łukasz Mazur

Smart Trade Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoscią

Smejda Krzysztof

Smj Sport Sp. Zo.o.

Smolaga Elżbieta

Smulscy Krystyna i Marek

Smuniewska Urszula

Smurzyńska Grażyna

Smyk Adam

Smykla Elżbieta

Snopek Hanna Piotr

Sobczakowie, Sokalscy, Lipich

Sobczyk Jacek

Sobczyk Mateusz

Sobek Joanna i Werner

Sobiecki Krzysztof

Sobierajewski Paweł

Sobieraj j Grażyna i Włodzimierz

Sobieraj Krystyna

Sobieszek Ela

Sobiś Janusz

Sobocińska Małgorzata

Sobusiak Krzysztof

Socha Artur

Socha Julia

Sojka Krystyna

Sokolik Natalia

Sokolowski Jerzy

Sokołowska Beata

Sokołowska Izabela

Sokołowski Bogusław

Sokołowski Piotr

Sokołowski Roman

Solak k Renata i Władysław

Solarz Anna Marek

Solewska Ewa

Solski Przemysław

Sołectwo Nielepice Gmina Zabierzów

Sołtys Bartłomiej

Sołtysik Ewelina

Sołtys Sławomir

Sołtys Sławomir i Danuta

Sondej-kicinski Ewa

Sopała Małgorzata

Sopel Jadwiga

Sopel Wiesław

Sosińska Małgorzata

Sosnowska-Burki Bogumiła

Soulcut Tomasz Jan Soliło

Sowa Paweł

Sowińska Elżbieta

Sowinska Mariola

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Gabinet Usg-Doppler

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Agnieszka Kańska Lekarz Specjalista Psychiatra

Spiewak Tomasz

Splitt Grzegorz

Sroka Jolanta

Srzedziński Andrzej

Stańczak Eligiusz i Mirosława

Stachowicz Małgorzata i Wiesław

Stachura Marek

Stachurscy Marzanna i Roman

Stafin Krystyna i Kazimierz

Stanaszek Danuta Dariusz

Stanek Gabriel

Staniak Jolanta

Staniczek Teresa i Tadeusz

Stanisławski Marek

Stankowski Piotr

Stanowska Justyna

Starczewski Krzysztof

Starosta Ilona i Przemysław

Starowieyski Ks. Marek

Stasikowska Bogusława

Stasiowska Edyta

Stasiowski Jerzy

Staszak Małgorzata

Staszak Stanisław

Stawiccy Piotr i Wanda

Stawinoga Dorota

Steczek Iwona i Marek

Stefańczuk Krystyna i Stanisław

Stefański Andrzej

Stefaniak Dobieslaw

Stefaniak Krystyna i Zbysław

Stefaniak Patryk

Stekla Anna i Przemysław

Stelmach Czesław

Sternik Mirosław

Stępień Elżbieta i Mariusz

Stępień Joanna i Sławomir

Stępień Marcin

Stępnik Monika

Stobińska Maria i Jan

Stoczek Szymon

Stojałowski Adam

Stojka Marek

Stolarska Aleksandra

Stolarski Wojciech

Stolarz Ewa

Stolorz Anna

Stowarzyszenie Barwy Jutra Roman Rutkowski

Stowarzyszenie Betlejem

Stowarzyszenie Dziedzictwo z Tarnowskich Gór

Stowarzyszenie Mnoliy

Stowarzyszenie Natanael

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Rodzinie \"Nie Bądź Obojętny\"

Stowarzyszenie Rada Polek

Stowarzyszenie Rodzina Rodzinie

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Eden

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Koło Czarny Las i Przyjaciele z Par Ducha Świętego Ruda Ślaska.

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Przy Parafii Matki Bożej Szkaplerznej w Tarnowie

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Przy Parafii Matki Bożej Szkaplerznej w Tarnowie

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Przy Parafii św. Rocha w Poznaniu

Stowarzyszenie Wspólnota w Misji

Strakowski Artur i Anna

Stróżyk Olga

Strużyński Wojciech

Strykowska Sabina

Strzałkowscy Katarzyna i Sylwester

Strzałkowski Piotr

Strzelecki Maciej

Stupkiewicz Krystyna i Andrzej

Stypa Ryszard

Stypuła Grzegorz

Styrzyński Filip; Jadczak Patryk; Dryja Urszula, Krawczyk Igor i Emilia, Piestrzeniewicz Anna

Suchańska Anna

Sucherek Krzysztof

Suchorab Bogdan

Sudak Alina

Sujka Wanda i Andrzej

Sujkowscy Renata i Lech

Sulkowska Elżbieta

Sułek Katarzyna

Sułek Piotr

Suminska Jasinska Kaska

Super-Market Bkk Spółka z o. o. Spółka Kom.

Surmacz-Buszkiewicz Marta

Surmacz Czeslawa

Suska Aleksander

Suska Jolanta

Sutryk Alina i Ryszard

Suwaj Małgorzata

Swietlik Anna i Robert

Sworaccy Emilia i Mirosław

Sylla Jakub i Katarzyna

Synak Krzysztof

Sysak Jerzy i Ewa

Syska Stanisław

Szańca Elżbieta

Szady Andrzej

Szafińska Agnieszka

Szagżdowicz Marta

Szajnik Monika

Szałkowscy Ewa i Przemysław

Szałwia Anna

Szaneccy Agnieszka i Grzegorz

Szatkowski Piotr

Szatkowski Samuel

Szczepańscy Beata i Ryszard

Szczepański Andrzej

Szczepański Łukasz

Szczepanek Agnieszka

Szczepanek Andrzej

Szczepara Jan

Szczeponek Andrzej

Szczerbowscy Aneta i Wojciech

Szcześniewski Andrzej

Szczodra Bożena

Szczupak Cezary i Edyta

Szczurek Katarzyna i Sławomir

Szczurek Krzysztof

Szczycińska Maria

Szczygielski Marcin

Szczypkowski Tomasz

Szeląg Konrad

Szeptycka Katarzyna

Szerszeń Agnieszka

Szeszko Jacek i Barbara

Szewczuk Oliwia

Szewczyk Ewa Maria

Szewczyk Józef i Maria

Szędzielorz Krzysztof

Szklarska Emilia

Szkolne Koło Caritas Daszewice

Szkolne Koło Caritas Przy Szkole Podstawowej Im. Por. Zbigniewa Twardego Ps. \"Trzask\"w Rudzie-Hucie

Szkolne Koło Caritas Przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Iławie

Szkolne Koło Caritas Przy Szkole Podstawowej w Białce

Szkolne Koło Caritas Przy Szkole Podstawowej w Mszalnicy

Szkolne Koło Caritas Przy Zespole Szkół w Miechucinie

Szkolne Koło Caritas Przy Zs 11 w Koszalinie

Szkolne Koło Caritas w Szkole Podstawowej w Mszalnicy

Szkolny Radek

Szkoła i Przedszkole Sióstr Salezjanek w Rumi

Szkoła Języków Obcych Berliner Kasprowicz Joanna

Szkoła Kamil

Szkoła Nowej Ewangelizacji Tarnów

Szkoła Nowej Ewangelizacji w Zabrzu Przy św. Wojciechu

Szkoła Podstawowa i Katolickie Liceum Ogólnokształcące Im. św. Franciszka

Szkoła Podstawowa Im. Królowej Korony Polskiej w Kłodnem

Szkoła Podstawowa Im. Tadeusza Kościuszki

Szkoła Podstawowa Istota

Szkoła Podstawowa Nr 1 Im. Adama Mickiewicza

Szkoła Podstawowa Nr 173, ul. Sienkiewicza 46, 90-009 Łódź

Szkoła Podstawowa Nr 2 Im. św. Teresy Od Dzieciątka Jezus i Gimnazjum Nr 2 Im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej

Szkoła Podstawowa Nr 2 Im. Zygmunta Augusta w Augustowie

Szkoła Podstawowa Nr 2 Przymierza Rodzin

Szlachetka a Wiesław Bp Pomocniczy Archidiecezji Gdańskiej

Szlachetka Jacek

Szlejter Beata

Szmajda Magdalena

Szmid d Zofia i Władysław

Szmyd Agata i Zbigniew

Szmydki Magdalena

Sznurawa Wojciech

Szoblik Marek i Beata z Dziećmi

Szoja Karolina

Szostak Monika

Szot Ewa i Andrzej

Szpiller Maria

Szpinda Bogusława

Szporko Małgorzata

Szpyrka Jerzy

Szramka Henryk

Sztal Przemysław

Szulej Krzysztof

Szumilas Kinga i Marcin

Szupienko Anna i Marcin

Szura Piotr

Szustowski Sławomir

Szwajca

Szwed Maria i Józef

Szyba Anna

Szydlik Łukasz i Paulina

Szydłowska Ewa

Szydłowska Joanna

Szymańska Beata

Szymańska Janina

Szymański Aleksander

Szymański Bogdan

Szymański Michał

Szymański Piotr

Szymanek Magdalena i Bartłomiej

Szymankiewicz Maria i Paweł

Szymanowska Irena

Szymczak Artur

Szymczyk Dariusz

Szymendera Agnieszka

Szymik Kornelia

Szymkiewiczowie Elżbieta i Marian

Szymkowiak Maciej

Szymura Teresa

Szyndler Anna

Szynkiewicz Barbara i Tadeusz

Szypelow Karina i Bolesław

Szypszak Maria

Szyszka Katarzyna

Ś

Ściga Anna Oaza Rodzin Andrychów Parafia św. Macieja

Śledź Krzysztof i Bożena z Rodziną

Ślęczka Paweł

ŚLiwak Justyna

Śliwińska Anna

Śliwińska Krystyna

Śliwiak Mariusz i Joanna

ŚMiałkowski Andrzej

Śmieja Beata

Świątek-Nkollo Pelagia

Świątkowscy Alina i Jacek

Świderska Natalia

Świeccy Zakonu Kaznodziejskiego Pod Opieką Bł. Michała Czartoryskiego - Dominikanie Służew

Świerczyńska Ewa

Świeżewska Ewa i Marek

Święch Barbara i Maciej

Święch Krystyna

Święch Rafał i Barbara

Święcicka Bożena

Święcki Wawrzyniec

Świętojański Bartosz

Świrek Marianna

Świś Honorata

Świtacz Małgorzata i Jacek

Świtała Rafał

Świtała Teresa

św. Jerzego i św. Jadwigi Kłecko

śW. Mikołaja Bpa W Lubzinie

T

Tabak Ks. Antoni

Tadla Katarzyna i Maciej

Talarek Jerzy

Tarasiewicz Bernadeta

Tarasiuk Aneta i Andrzej

Tarnowska Joanna Ryszard z Dziećmi

Tatarczyk Krzysztof

Tatka Krystyna

Techniplast Pracownicy

Techniserv It Sp.z.o.o

Teinert Zbigniew

Telatyńska Elżbieta

Tendera Arkadiusz

Teresa, Łukasz Adamkiewicz

Tereszkiewicz Krzysztof

Termanowscy Magdalena i Krzysztof

Test Test

The Burfoots

Tobolscy Gertruda i Marian

Tokajuk Ewa

Tokarczyk Bożena

Tomala Anna

Tomalik Kazimierz

Tomaszewicz Urszula

Tomaszewski Łukasz

Tomasz Lech Dorota i

Tomasz Zamorski Firma Budowlana Supertynki

Tomasz Zięcik, Trinity School - Kursy Językowe

Tomczak Małgorzata

Tomczyk Joanna

Tomikowska Agnieszka

Tomke ke Henryk Ks. Parafia Pw. Wniebowzięcia Nmp Toporzyk (Diec. Koszalińsko- Kołobrzeska)

Tomułka Izabela

Topolan Krzysztof

Torwirt Anna

Tota Krzysztof

Towarzystwo Jezusowe - Jezuici Kolej Nowy Sącz

Traczewska Halina

Tracz Tomasz Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea Winnica Kraków Dz Przebieczany

Traczyk Barbara

Trąbka Stanisław

Trembla Wojciech

Trepczyńscy Bożena i Lech

Trędzbor Beata

Troń Edward

Trojańczyk Krzysztof i Dorota

Trojanowski Piotr

Trubiłowicz Elżbieta i Piotr

Truchel Alicja i Tomasz

Truskolaska Justyna

Truskolaski Marek

Truszkowscy Dorota i Cezary

Truś Jan

Trybuchowski Wojciech

Trybusz Adrianna

Tryk Krzysztof

Trzaskowski Krzydztof

Trzciałkowski Arkadiusz

Trzeciak Anna

Trzeciakowski Witold

Tucholski Maciej

Tulpan Arkadiusz

Tunkiewicz Katarzyna

Tupalski Andrzej

Turaj Witold

Turek Krystyna i Tomasz

Turek Maria

Turek Piotr

Turek Rafał i Wanda

Turkosz Halina

Turowscy: Teresa, Agnieszka, Anna i Stefan

Tusiewicz Beata i Marek

Twardeccy Joanna i Andrzej , Zyta Maksym

Twardowski Adam

Tyc Hubert

Tyda Jolanta

Tylikowski Łukasz

Tyrawa Adriana

Tytz Piotr

U

Ulężałka Andrzej

Ulrych Helena

Urbańska Anna

Urbaczka Maria

Urban Ewelina i Grzegorz

Urbaniak Anna i Tomasz

Urbaniak Sylwia

Usługi Drogowe Sergiusz Makowski Włocławek

V

Vademecum Sp.zoo

Veress Violetta

Voytek Production

W

Wańka Agnieszka i Wojciech

Wacek Joanna

Wach Wojciech

Wacławek Tomasz

Wadoń Antoni

Wagner-Radzicka Elżbieta, Radzicki Piotr

Walatek Dorota i Adam

Walczak Maria

Walczowski Tomasz

Waleszkowska Dorota

Waletko, Skowronek, Rangol, Osman, Dps

Walichnowski Mariusz

Walkiewicz Maria i Marek

Wałczyk Beata i Marek

Wałejko Bogusław

Wałęga Mariola i Andrzej

Wanot Małgorzata

Wardeński Michał

Warmińscy Iwonna i Ryszard

Warmuzińska Violetta

Warnajts Lidia

Warszawska Grupa Bractwa - Wspólnota Komunia i Wyzwolenie

Warszawska Grupa Medytacji Chrześlijańskiej Przy Kościele Wspólnot Jerozolimskich - Małgorzata Juchnikowska

Warszawska Prowincja Karmelitów Bosych

Warzocha Katarzyna

Wasiluk Ewa

Wasowska Katarzyna

Waszak Krystyna i Michał

Waszkiewicz Andrzej

Waszniewscy Beata i Emil

Waszniewski Marek

Waszutowie Anna i Michał

Waśniewska Małgorzata

Wataha Elendili

Wąsacz Anna

Wąsik Sylwester

Wątkowska Joanna

Wątor Bogdan

Wdowiarz Karolina

Weber Teresa

Wesołowski Michał

Weszczak Edyta

Weyher Jan

Węglowski Damian

Węgrzyn Wojciech

Wial Poland

Wiatrak Eugenia i Barbara

Wiatr Barbara i Gabriel

Wiatrowski Mariusz

Wichary Helena

Wichowski Piotr

Widenka Jolanta

Widlińska Joanna

Widmańska Agnieszka

Widźgowska Dorota

Wieczorek Danuta

Wielgat Elżbieta I Edward

Wiercioch Piotr

Wierzbicka Maria

Wierzbowska Maria

Wierzchowscy Grażyna i Eugeniusz

Wierzchowska Aleksandra

Wieszczeczyński Łukasz

Wiewiórska Stanisława

Więckowski Andrzej

Więckowski Ireneusz

Wilczyńska Anna

Wilczyński Łukasz

Wilińska-Gorczyca Halina

Wilk Alicja i Tadeusz

Wilk Jerzy

Wilk Ks. Jan

Wilkołazcy Krzysztof i Anna

Wilkos Lech

Wilk Roman

Willa Sunrise Małgorzata i Nikodem Bolda

Willenberg Agnieszka

Willimowski Wojciech

Wingert Grzegorz

Winiarczyk Ryszard

Winkler Teodor i Wanda

Wiplast Dariusz Rydzyński

Wirkowscy Janina i Czesław

Wiszowata-Walicka Barbara

Wiśniewscy Anna i Jacek

Wiśniewska Dorota

Wiśniewski Bartłomiej

Wiśniewski Jan

Wiśniewski Krzysztof

Wiśniowski Łukasz

Witaszek Jacek

Witko Józef

Witkowscy Ewa i Wojciech

Witkowska Maria i Magdalena

Witkowski Dominik

Witkowski Krzysztof

Wlekły Bogna

Włodarczyk Adrian

Włodarczyk-Gajda Barbara

Włodarczyk Krzysztof

Włodarska Maria

Włodarska Marzena

Włostowska Elżbieta

Wnętrzak Bogusław Edyta

Wnętrzak Bogusław i Edyta

Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Katowicach

Wnukiewicz Janusz

Wnuk Magdalena Pracownia Duży Pokój

Wojaczek Mieczsław i Lidia

Wojakowska Janina i Katarzyna

Wojciechowska Karolina

Wojciechowski Marcin

Wojdyga Andrzej

Wojdylo Marta i Andrzej

Wojewódzka Grażyna

Wojewscy cy Elżbieta Jarosłąw

Wojewski Piotr

Wojnarska Danuta

Wojnecki Ryszard

Wojnowska Zofia

Wojnowski Andrzej

Wojtala Czesława

Wojtas Mateusz

Wojtas Mateusz

Wojtczak-Gaglik Elżbieta

Wojtulewicz z Renia i Michał, Mateusz, Łukasz, Jan i Zosia

Wojtyczka Edyta

Wojtysiak Jacek

Wola Beata

Wolak Robert

Wolińscy Agnieszka i Tomasz

Wolińska Jolanta

Wolnik Dorota

Wolontariat at Szkolny Ze Szkoły Podstawowej Im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Przysietnicy - Koordynator Zofia Cieślewicz

Wolska Wiesława

Wolszakiewicz Piotr

Wołoszyn Gabriel

Wondołowscy Renata i Stanisław

Woronik Teresa i Jan

Wosk Stanisława

Wośko Irena i Jan

Wośkowiak Maria

Woźniak Aleksandra

Woźniak Kazimierz

Woźniak Krystyna

Woźniak Maciej

Woźniak Radosław

Woźnicki Andrzej

Woźnicki Jacek

Wódkowska Zdzisława

Wójcik Jakub

Wójcik Jolanta i Mariusz

Wójcikowie Renata i Marek

Wójtowicz Piotr i Anna

Wójtowicz Witold

Wpiniarski Przemysław

w Punkt Tłumaczenia Arkadiusz Redlewski, Głowińsk 2a, 87-500 Rypin

Wrona Grażyna

Wrona Joanna

Wrona Tymoteusz

Wrotek Bernard

Wróbel Jacek

Wróbel Krystyna

Wróbel Marek

Wróbel Stanisława

Wróblewski Tomasz

Wrzeszczyńscy

Wsolnota Galilea Lublin

Wspolnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea

Wspolnota Odnowy w Duchu Świetym Maranatha-Łódź

Wspolnota,,swiatło Milosierdzia''

Wspólnota Apostoła Natanaela - Gliwice

Wspólnota Bogaci w Miłosierdzie

Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Gailea d.z. Budzów

Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego\"Galilea\"

Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea

Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea Gdańsk

Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego \"Galilea\" Myślenice

Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea Rejon Podhalański

Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea Szczep Zamość

Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea Winnica Kraków

Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea Winnica Lubelska

Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea, Winnica Śląsk - Ruda Śląska,

Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea Zembrzyce

Wspólnota Chrystus w Starym Mieście

Wspólnota Dla Intronizacji Nspj Przy Parafii Wniebowzięcia Nmp w Krasnem

Wspólnota Domowego Kościoła Przy Parafii św. Kazimierza w Gdańsku-Zaspie

Wspólnota Domowego Kościoła w Godziszce

Wspólnota Droga

Wspólnota Fiolet i Czerwień

Wspólnota Galilea Dz Kraków Czyżyny

Wspólnota Galilea Dz Tarnowiec a.j.

Wspólnota Gedeon

Wspólnota Gloria Deo Goczałkowice-Zdrój

Wspólnota Hallelujah Bolesławów

Wspólnota Ichtis Przy Parafii św. Augustyna We Wrocławiu

Wspólnota Jutrzenka Sosnowiecka Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym

Wspólnota \"Kana Galilejska\" Domowy Kościół, Warszawa

Wspólnota Katolicka Chrystus Powróci

Wspólnota Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym Manus Domini Przy Parafii św. Jana Kantego w Krakowie

Wspólnota Kobiet-Warszawa

Wspólnota Krąg Biblijny, Łódź, ul.ks.i.skoruki 1 a

Wspólnota Kręgu Biblijnego w Lubiczu Górnym

Wspólnota Małżeńska, Diecezja Warszawsko-Praska

Wspólnota Matki w Modlitwie Przy Parafii Chrystusa Króla w Białymstoku

Wspólnota Mężczyzn św. Józefa z Wadowic

Wspólnota Miłość i Miłosierdzie Jezusa

Wspólnota Modlitewna Misericordia, Kraków, Os. Na Wzgórzach

Wspólnota Modlitewna Odnowy w Duchu Świetym \"Magnificat\" Przy Par.pw\" Bożego Ciała\" w Helu

Wspólnota Modlitewna Samuel

Wspólnota Modlitewna Viatores

Wspólnota Neokatechumenalna Wołów

Wspólnota Neokatechumenalna z Falenicy

Wspólnota Neokatechumenat Gdańsk Szkoty

Wspólnota Nikodem

Wspólnota Niosących Chrystusa Osioł Przy Parafii św. Barbary w Rudzie Śląskiej

Wspólnota Odnowy Emaus Strzelce Opolskie

Wspólnota Odnowy w Duchu Swietym \"Zacheusz\" Warmia

Wspólnota Odnowy w Duchu Swiętym Betlejem

Wspólnota Odnowy w Duchu Swiętym Winnica Pana Nidzica Warmia

Wspólnota Odnowy w Duchu Sw Parafia Sw Hiacynty i Franciszka Ostróda Warmia

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Abraham- Warmia

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym \"Ja Jestem\" Warszawa Parafia św. Jakuba Apostoła

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym \"Jezus Żyje\" Warszawa

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Kanaan Olsztyn

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym \"La Salette\"

Wspólnota Odnowy W Duchu ŚWiętym "Niepokalana" . Parafia Pw. Podwyższenia Krzyża ŚWiętego W Gdyni

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym \"Nowe Jeruzalem\"

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Parakletos Warmia

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym \"Pójdź Za Mną\"- Warmia

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym\"Redemptor\" Warmia

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym \'syjon\' Olsztyn

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Trójca Święta Lidzbark Warmiński- Warmia

Wspólnota Odnowy w Duchu św. \"Światło Miłosierdzia\" - Mrągowo

Wspólnota Ogień Boży

Wspólnota Parafian Kaplicy Pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Rudzie Śląskiej - Chebziu

Wspólnota Parafii Tłuczań

Wspólnota Pielgrzymkowa Parafii Bogarodzicy Maryi Poznań Stare Żegrze

Wspólnota Promisja Wąbrzeźno

Wspólnota \"Przyjaciele Oblubieńca\" Przy Parafii Chrystusa Króla w Białymstoku

Wspólnota Przymierza Święta Rodzina

Wspólnota Rodzin Przy Parafii św. Marii Magdaleny w Krakowie

Wspólnota Rodzin Przy Parafii św. Szczepana w Krakowie

Wspólnota Ruchu Światło-Życie, Par. św. Jakuba Apostoła w Warszawie

Wspólnota Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo w Lublinie

Wspólnota Sióstr Salezjanek w Krakowie

Wspólnota Sióstr Świętego Józefa w Krośnie

Wspólnota Szekinah Parafia Chrystusa Króla Gliwice

Wspólnota ta Krąg Biblijny , Łódz, Ul.skorupki 1a

Wspólnota Towarzysząca Chrystusowi Cierpiącemu \"Pragnę\"

Wspólnota w Drodze Do Emaus w Kętrzynie

Wspólnota \"w Drodze\" Świerklaniec

Wspólnota Wiara i Światło

Wspólnota Wigilijna z Krakowa

Wspólnota Zdrój Miłosierdzia Przy Parafii św. s Faustyny w Ostródzie

Wspólnota Ziarno Słowa Przy Parafii św. Barbary w Libiążu

Wspólnota ,,Zwiastowanie\\\" Mrągowo

Wspólnota Życia Chrześcijańskiego

Wspólnota Życia Chrześcijańskiego Poznań

Wspólnota Życia Chrześcijańskiego Toruń

Wspólnota Żywego Różańca w Rakoszycach

Wspólnota Żywego Różańca z Parafii Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza -Chorzów Batoryy

Wspólnota "Żywy Różaniec"

Wspólnota 24 Lublin

Wspólnota 8 Blogoslawieństw Olsztyn

Współnota Galilea Jelenia Góra

Wspónota Rodzin Źródło Życia

Wszołek Piotr

Wtryskinowak Nowak Renata

Wulkanizacja Mirosław Gruchała

w w Podzięce Za Dobroć Pani Longiny Chojnackiej-Ożga

Www.cd-Dvd-Vinyl.pl

Wycisłowski Krzysztof i Anna

Wyciślik Michał

Wyczółkowska Małgorzata i Robert

Wydawnictwo Babaryba

Wydrzyńska Ewa

Wydziałowa Rada Samorządu Studenckiego Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Szczecińskiego

Wylandowska Emilia

Wyrozumska Edyta

Wysoccy Iwona i Jerzy

Wysocki Krzysztof

Wyszatkiewicz Andrzej

Wyszyńska Katarzyna

Wytwórnia \"Sterylgaz\" Sp. z o.o.

Wyższe Seminarium Duchowne Redemptorystów w Tuchowie

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku - Klerycy

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku - Moderatorzy

Y

Yaq Projekt - Pracownia Rozwoju Społecznego

Z

Zabdyr Maria Piotr

Zabelska Ewa

Zabłotni Renata Jarosław

Zaborowscy Beata Tomasz

Zaborowski Tomasz

Zabrocka Grażyna

Zachaczewscy Paula i Grzegorz

Zadrożna Justyna

Zagorska-hus Barbara

Zagórska-Marek Beata

Zaguła Wojciech

Zając Grażyna

Zając Julia

Zając Łukasz

Zajączkowski Ryszard i Anna

Zakład Optyczny

Zakład Usług Optycznych Optyka Ewa Mężyk Stanisław Mężyk

Zalewska Katarzyna

Zaliwscy Małgorzata i Janusz

Zapiór Maciej

Zaporowicz Bożena

Zaporowski Witold

Zapotoczny Szczepan

Zareba.eu Agnieszka Kądziołka-Zaręba

Zaremba Danuta

Zaremba-Witaszek Maria

Zaręba Aleksandra

Zarębski Paweł

Zarząd i Wynajem Nieruchomości Mariusz Kurowski

Zarzycki Jan

Zaso Zakład Aparatury Spawalniczej Andrzej Oneksiak

Zatorska Maria Agata

Zawadzak Katarzyna

Zawadzcy Grażyna i Wojciech

Zawadzka Maria

Zawadzki Łukasz

Zawartko-Laskowska Maria

Zawiła Bożena

Zawistowscy Marcin i Beata

Zawiślak Marcin

Ząbek Jolanta i Sławomir

Zątek Ks. Henryk

Zbąszyniak Zenon

Zbroszczyk Barbara

Zdrojewska Alicja

Zdrojkowski Ireneusz

Zdrzałek Gabriela i Jerzy

Zdrzałek Krystyna

Zduńczyk Filip

Zdziech Krzysztof i Hanna

Zespół Centrum Myśli Jana Pawła II

Zespół Charytatywny Przy Parafii Wnmp w Milówce

Zespół Szkół Elektrycznych Nr 1 w Krakowie

Zespół Szkół Katolickich w Piekarach Śląskich Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej

Zespół Szkół Nr 1 Im. Janusza Korczaka w Łańcucie

Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek Kraków

Zespół Szkół Sióstr Salezjanek w Jastrzębiu-Zdroju

Zespół Szkół Sportowych Nr1 Krapkowice, 47-303

Zęgota Martyna

Zgajewscy Katarzyna I Jarosław

Zgraja Kamilla i Norbert

Zgromadzenie Córek Najczystszego Serca n.m.p.

Zgromadzenie Księży Misjonarzy Saletynów Dom Zakonny, Warszawa-Bratnia

Zgromadzenie Najświętszych Serc Jezusa i Maryi

Zgromadzenie Oblatów św. Józefa

Zgromadzenie Sióstr Felicjanek

Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Od Cierpiących

Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Od Cierpiących, ul. Puławska 113 D, 02-707 Warszawa

Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza w Mikołowie

Zgromadzenie Sióstr Niepokalanego Poczęcia Nmp Dom Zakonny w Nowym Sączu

Zgromadzenie Sióstr Od Aniołów

Zgromadzenie Sióstr Od Aniołów Mroczek

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Nmp-Śląskie

Zgromadzenie Sióstr św. Feliksa z Kantalicjo Prowincja Matki Bożej Częstochowskiej - Siostry Felicjanki, Przemyśl

Zgromadzenie Sióstr św. Michała Archanioła

Zgromadzenie Sióstr Urszulanek Sjk

Zgromadzenie Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej

Zgromadzenie Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej Dom Zakonny, Poznań- Pokrzywno

Zgromadzenie Sług Jezusa

Ziaja Robert i Magdalena

Ziarkiewicz Mateusz

Zieleniewska Aleksandra

Zielenkiewicz Joanna

Zielewicz-Głowicka Elżbieta

Zielińska Hilaria

Zielińska Jadwiga

Zielińska Małgorzata

Zieliński Jakub

Zieliński Wojciech

Zielinska Lidia

Zielinski Zbigniew

Zielska Kamila

Zientkowski Antoni

Zięba Bronisława i Krzysztof

Zięba Halina

Zięba Łukasz

Zimnicka-Prabucka Renata

Zimny Adam i Agnieszka

Zimoch Krzysztof

Ziółkowska Mirosława

Ziółkowski Tomasz

Z Krakowa Bożena I Wacław

Zmuda Sebastain

Zmyślińska Ewa

Zofka Tomasz

Zooz Con Andrzej Zuziak

Zorychta Szymon

Zowczak Piotr i Marta

Ztmerman Maria

Zubel Irena

Zug Urszula

Zwierzchowska Anna

Zwolińska Aleksandra

Zyga Anna i Michał

Ż

Żaczek Leszek

Żak-Amborska Anna

Żak Damian

Żak Genowefa

Żak Krzysztof

Żankowski Jan

Żarów Anna

Żelazek Marcin i Luiza

Żłobek Stokrotka Agnieszka Maciejewska, Beata Terebecka s.c.

Żochowski Dominik

Żołna Henryk

Żółtowska Agata

Żółtowski Stefan

ŻUk Elzbieta

Żukowie Anna i Andrzej

Żukowscy Anna i Ryszard

Żukowscy Beata i Rafał

Żurada Emilia i Adam

Żurad Andrzej i Lidia

Żurakowska Katarzyna

Żurawska Mariola

Żurawski Adam

Żurek Krystyna

Żur Iwona i Tomasz

Życiński Elzbieta i Maciej

Życzkowska-Nowak Ewa i Krzysztof Nowak

Życzkowska Teresa

Życzyńska-Ciołek Danuta

Żyrkowski Cezary

Żyto Anna

Żywczok Jacek

Żywiec Magdalena z Rodzicami

7

7j Spółka z o.o.

9

9 Dywersyjna